Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αποχαιρετώ με αγάπη


Recommended Posts

Marikaki μου, όλα να πάνε πολύ καλά!!! Ο Άγιος Ραφάηλ και η Παναγίτσα μας θα είναι μαζί σου, θα σε βοηθήσουν! είσαι στην προσευχή μου, πολλά πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα φιλια μου και τις ευχές μου να πάνε όλα τέλεια και να είναι η τελευταια δοκιμασία που θα χρειαστεί να ξεπεράσεις.... τα καλύτερα έρχονται ..το πιστευω...

Πολυ πολυ πολυ καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι γεια σου!

σε σκεφτόμουν σήμερα...πώς είσαι? Είχες νέα?

όποτε θέλεις μπες να μας πεις!

σου στέλνω πολλά φιλάκια :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό , η σκέψη μας είναι μαζί σου!!!!! Όλα τα κορίτσια της παρέας μας, σε σκέφτονται και σίγουρα προσεύχονται για σένα!!!! Και φυσικά και εγώ μαζί τους!!!! Ξέρουμε καλά ότι είσαι δυνατή και σίγουρες ότι θα τα καταφέρεις!!!! Καλή ανάρρωση και πολλά φιλιά :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΦΥΣΙΚΑ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου γλυκό, όλα έχουν πάει μια χαρά σίγουρα, εύχομαι μια καλή και γρήγορη ανάρωση να έχεις και ολα πια να είναι παρελθόν.

Είσαι αντράκι κοπέλα μου.

Καλή δύναμη φιλενάδα!!! %%-%%-%%-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρικάκι μου είχα μέρες να μπω κι είχα μείνει στις 14 Δεκεμβρίου για το χειρουργείο......

αλλά τώρα βλέπω πως πρέπει να έγινε!!!!!!!!

Να σου ευχηθώ ολόόόόόόόψυχαααααααα να έχεις την καλύτερη ανάρρωση!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι να πήγανε όόόόόλα ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Θα περιμένουμε νέα σου με την 1η ευκαιρία!!!!!!!!!!!

Καλή δύναμη μάτια μου!!!!!!!!

Είμαστε δίπλα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου ευχομαι να πηγαν ολα καλα και τωρα να αναρρωνεις. Σου ευχομαι η Παναγιτσα παλι να εχει κανει το θαμα της!!!!!!!!!!!!Και η νεα χρονια να ειναι η καινουρια αρχη που ονειρευεσαι να κανεις. Η σκεψη μας παντα μαζι σου με τις ευχες μας για ο,τι καλυτερο!!!Και επειδη εισαι μακρια σου στελνω λιγα @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

μεσω υπολογιστη. Να εισαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αγαπώ πολύ-πολύ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Είσαστε όλες υπέροχες, με συγκινείται αφάνταστα και σας έχω μέσα στην καρδιά μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Η απίστευτη αγάπη που μου δείχνετε, η θετική σας ενέργεια, οι ευχές και οι προσευχές σας με συντρόφεψαν και μπήκα στο χειρουργείο δυνατή, χωρίς φόβο, αλλά με θυμό. Θυμό γιατί ήθελα να διώξω τον καρκίνο από επάνω μου. Η επέμβαση πήγε καλά. Μου αφαίρεσαν το στήθος και 3 λεμφαδένες. Εκ πρώτης όψεως, οι δύο ήταν καθαροί, ο τρίτος είχε κάποια ανώμαλα κύταρρα. Ευτυχώς ο καρκίνος δεν είχε επιρρεάσει το δέρμα μου, ή τους μύες του στήθους. Τώρα είμαι στο σπίτι και αναρρώνω. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού με την γιατρό. Τότε θα μάθω περισσότερα για το στάδιο του καρκίνου, και για πιθανές μεταστάσεις. Εύχομαι και ο τρίτος λεμφαδένας να αποδειχθεί μη καρκινικός. Στο τέλος του μήνα θα μας ενημερώσουν για τις θεραπείες που θα ακολουθήσουν (χημειοθεραπεία, ακτίνες, χάπια) και θα μπώ σε πρόγραμμα.

Αυτά είναι προς το παρόν τα νέα μου... :-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Ξεκούραση τώρα... i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-) και θα σας ξαναγράψω σύντομα.

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΛΑ......ΚΑΛΗ Κ ΣΥΝΤΟΜΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!ΠΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΣΕ ΘΕΛΩ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάρρωση εύχομαι κοπέλα μου,ακολούθησε το πρόγραμμά σου κι όλα θα πάνε τέλεια!Την αγάπη μου και μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιά κουβέντα μόνο!!!!!!!!!!!

Μπράάάάβο σου!!!!!!!!

Μπράάάβο σου κορίτσι μου που έδειξες στον καρκίνο πως ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΣΑΙ!!!!!!!!!!

Είμαστε νοερώς δίπλα σου!!!!!!!

Φιλιά πολλάάάά και καλή σου ανάρρωση!!!!!!!!!!

Είμαι σίγουρη πως έρχεται ένα πολύ καλό μέλλον μπροστά σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου γλυκό πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά μέχρι εδώ!!!!! Και θα εξακολουθήσουν να πηγαίνουν καλά.........να είσαι σίγουρη!!!!!!!!! Δεν είσαι μόνη σου, σε συνοδεύουν οι προσευχές όλων μας!!!!!!!!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και θα περιμένουμε να μας λες τα νέα σου!!!! Ο Χριστός και η Παναγία να είναι μαζί σου κοριτσάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ... ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι γλυκια μου, ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξεκουρασου τωρα, τα δυσκολα περασανε!!!! :D:D:D

Ευχομαι ολοψυχα ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!! :D:D:D:D:D

Θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου!!!

Ειμαστε διπλα σου, σε σκεφτομαστε, σε αγαπαμε :x:x:x:x:x:x και προσευχομαστε για εσενα!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*%%-%%-:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλη αναρρωση σου ευχομαι!!!

Να βγεις γερη και δυνατη απο αυτο που σου συμβαινει τωρα.

Καλες γιορτες να εχεις!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου γλυκιές σας αγαπώ πολύ-πολύ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Είσαστε όλες υπέροχες, με συγκινείται αφάνταστα και σας έχω μέσα στην καρδιά μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Η απίστευτη αγάπη που μου δείχνετε, η θετική σας ενέργεια, οι ευχές και οι προσευχές σας με συντρόφεψαν και μπήκα στο χειρουργείο δυνατή, χωρίς φόβο, αλλά με θυμό. Θυμό γιατί ήθελα να διώξω τον καρκίνο από επάνω μου. Η επέμβαση πήγε καλά. Μου αφαίρεσαν το στήθος και 3 λεμφαδένες. Εκ πρώτης όψεως, οι δύο ήταν καθαροί, ο τρίτος είχε κάποια ανώμαλα κύταρρα. Ευτυχώς ο καρκίνος δεν είχε επιρρεάσει το δέρμα μου, ή τους μύες του στήθους. Τώρα είμαι στο σπίτι και αναρρώνω. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού με την γιατρό. Τότε θα μάθω περισσότερα για το στάδιο του καρκίνου, και για πιθανές μεταστάσεις. Εύχομαι και ο τρίτος λεμφαδένας να αποδειχθεί μη καρκινικός. Στο τέλος του μήνα θα μας ενημερώσουν για τις θεραπείες που θα ακολουθήσουν (χημειοθεραπεία, ακτίνες, χάπια) και θα μπώ σε πρόγραμμα.

Αυτά είναι προς το παρόν τα νέα μου... :-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Ξεκούραση τώρα... i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-) και θα σας ξαναγράψω σύντομα.

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Γεια σου Μαρικάκι!!!!!!!!!!!!!! Καλή ανάρρωση από την επέμβαση! Πάει, τώρα το 'κακό' βγήκε από μέσα σου!

Πώς νιώθεις? Να ξεκουραστείς και να πάρεις δυνάμεις! Όλα θα πάνε καλά! Οι γιατροί τι λένε? Την Πέμπτη θα κάνουν την κατάταξη για το σε ποια φάση είναι? Λογικά θα είναι αρχικό στάδιο. Όλοι ή σχεδόν όλοι έχουμε στην οικογένειά μας κάποιον αγαπημένο άνθρωπο που έχει νοσήσει και έχουμε μάθει πολλά για αυτή την ασθένεια....

να είσαι γερη και δυνατή και ΗΡΕΜΗ! όλα θα πάνε καλά !

τα φιλιά μου :x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Μαρικακι που πηγαν ολα καλα!! Ευχομαι καλα αποτελεσματα, καλη δυναμη και ολα να συνεχιστουν ετσι!! :):) Θα τον νικησεις τον παλιοκαρκινο αυτο ειναι σιγουρο!!!!

Ειμαστε εδω οσο μπορουμε για σενα... τα φιλια μου! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικάκι μου πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με την επέμβαση! Ευχομαι να έχεις τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα και να συνεχίσεις την δύσκολη αυτή ανηφόρα με θάρρος, πείσμα και υπομονή και όλα θα πάνε καλά! Εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να σου στέλνουμε την αγάπη μας και την θετική μας ενέργεια! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Καλη ανάρρωση φιλενάδα, σε σκεφτόμαστε συνεχώς! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι μου ειμαι πολυ χαρούμενη για τα καλα σου νεα...αναμενω με αγαπη τη θετική εξελιξη την ανάρωσής σου....

μπραβο σου κ πάλι για τη δυναμη που διαθετεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...