Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

καλημέρα και από μας....;).....

Άννα Μαρια μου γέννησες?...:)......

εγώ αρκετά πονάκια......αλλά ακόμη τίποτα...χχιιχιχιιχ....ανυπομονώ.....κάνουμε τόσους μήνες υπομονη και στο τέλος δεν αντέχουμε.......απίστευτο...;).....

είμαι στο αδερφάκι μου για καφε......περπατησαμε με το μπεμπεδάκι μήπως και μας κάνει την έκπληξη και έρθει λίογο νωριτερα....:)

Γιωτούλα μου απο ότι διάβασα θα με προλαβεις.....και θα κρατήσεις την μπεμπούλα σου πιο γρ'ηγορα από μας......με το καλό ....εμείς Παρασκευη θα είμαστε στον γιατρό να μας δει...θα εξετάσει και τραχηλο είπε...για να δούμ,ε....

Αναστασάκι μου είδες που τελικά πήγαν όλα καλά?......μια χαρά θα θηλάσεις την μικρή σου...μην στενοχωριέσαι..;)

Νιάκι μου καλώς δέχτηκες το αγοράκι σου...άντε...να είσαστε και οι τέσσερις μαζί.......πάντα ευτυχσιμένοι...σε φιλώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

πολλά φιλάκια σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια καλημερα σε ολες!!

Λενακι μου κανει 2 με 3 κακα και 3 με 4 τσισα!

Εχει απο χθες μου κανει ενα κουφο,μηπως μπορειτε να μου το εξηγησετε?Γυρναει συνεχεια το κεφαλι της πανω δεξια και τεντωνει το λαιμο της γιατι?Παω να την βαλω να φαει και κανει το ιδιο!Γιατι?τι ειναι αυτο παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

Αναστασάκο μην ανησυχείς και εμένα το έκανε και κάνει διάφορα.Αυτό το τέντωμα

εμένα το κάνει καμιά φορά μέχρι να πιάσει το στήθος.Όσο για το κλάμα και εγώ στην

αρχή νόμιζα ότι πεινούσε, αλλά τελικά μπορεί να είναι επειδή έκανε κακάκια, τσίσα,

επειδή έχει λόξυγγα ή κολικό...Άσε που εκεί που κλαίει σε λίγο αρχίζεινα γελάει

ο χάχας!!!Φίλησέ μου τη φραουλίτσα!!!!!!!

Άννα Μαρία μου πως είναι τα κέφια του Αντρίκου;

Γιωτούλα και εσύ είσαι έτοιμη φιλενάδα!!!Μια χαρούλα είναι κοριτσάκι σου 3 κιλάκια .Ελπίζω

να μη χρειαστείς αίμα φιλενάδα

Αγγελικούλα αυτά τα ροζ all star τα έχω και εγώ!!!του άρεσασν του σκυλάκου ε;έχει τα δίκια

του, είναι πραγματικά λαχταριστά!!!Φιλήσε μου τον γαμπρούλη μου!!

Νιάκι μου να τι καλά είσαστε όλοι μαζί, μια ευτυχσμένη οικογένεια τώρα!!

Βάσω μου έχεις και εσύ γιατρούλη, με το καλό κοριτσάκι μου!!

Γλυκιά Λυδία πλησιάζει η εκλπηξούλα!!!!!φίλησέ τη μου!!

Ευάκι, Τιτινάκι φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!

Αναστασάκο μην ανησυχείς και εμένα το έκανε και κάνει διάφορα.Αυτό το τέντωμα

εμένα το κάνει καμιά φορά μέχρι να πιάσει το στήθος.Όσο για το κλάμα και εγώ στην

αρχή νόμιζα ότι πεινούσε, αλλά τελικά μπορεί να είναι επειδή έκανε κακάκια, τσίσα,

επειδή έχει λόξυγγα ή κολικό...Άσε που εκεί που κλαίει σε λίγο αρχίζεινα γελάει

ο χάχας!!!Φίλησέ μου τη φραουλίτσα!!!!!!!

Άννα Μαρία μου πως είναι τα κέφια του Αντρίκου;

Γιωτούλα και εσύ είσαι έτοιμη φιλενάδα!!!Μια χαρούλα είναι κοριτσάκι σου 3 κιλάκια .Ελπίζω

να μη χρειαστείς αίμα φιλενάδα

Αγγελικούλα αυτά τα ροζ all star τα έχω και εγώ!!!του άρεσασν του σκυλάκου ε;έχει τα δίκια

του, είναι πραγματικά λαχταριστά!!!Φιλήσε μου τον γαμπρούλη μου!!

Νιάκι μου να τι καλά είσαστε όλοι μαζί, μια ευτυχσμένη οικογένεια τώρα!!

Βάσω μου έχεις και εσύ γιατρούλη, με το καλό κοριτσάκι μου!!

Γλυκιά Λυδία πλησιάζει η εκλπηξούλα!!!!!φίλησέ τη μου!!

Λενάκι,Ευάκι, Τιτινάκι φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmer koritsiaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!apo oti diavazw oles kala eimaste!!!!!kai ta mwrakia stis koilitse plhsiazoun kai ayta ston eksw kosmo!!!!!!!!!!me to kalo na erthoun ola ygiei stis aggalitses sas!!!!!!

sympetheraaaaaaaaaaaa kalws ton dexrtikate ton mikrouli sas!!!!!twra eisaste oloklhrwmenoi.....den ta xwrisete pote ksana!!!!!!!!!na eisatai kai oi 4 eytixismenoi panta eyxomai!!!!!!!!!kai perimenoume na doume kai ton mpempouli fwtografia mazi me thn mpempa!!!!!!!!

aggelikh mou phgate voltitsa e???teleia!!!kai emas merika formakia einai poly stena kai poso ta lypamai pou den tha mporei na ta ksanaforesei!!!!!

anastasia mou kai emena sthn arxh ekei pou koimotan ksafnika erixne ena klama alla meta hremouse.....den einai tipota kanena oneiraki tha evlepe h mikroula fraoulitsa!!!!!

koritsia phga exthes gia to tattoo o tatouatzis einai foveros kai exei ena mwraki 16 mhnwn :D:D:D:D telika allaxe teleiws to sxedio pou eixa sto myalo mou kai to shmeio pou tha to kanw....exei omws oti hthela korona kai asteria kai tha to kanw telika sto podi xamila kai tha aggalizei ton astragalo!!!!!!!!mou eftiaxe ena sxedio fantstiko...thn tetarth t apogeyma paw na to xtypisw kai anypomonw!!!!!!!!!!!!!tha sas valw kai fwtografia na to deite ennoeite :D:D:D

argotera pou tha sigourepsoume to onoma tou mikrou tha paw na to grapsw ston karpo.....ektos kai an mexri tote thelw na to symplirwsw sto tattoo pou tha exw...tha doyme!!!!!!!!!

ayta ta nea mou...shmera tha paw jumbo na allaksw kati formakia pou mou eferan kai einai mikra kai tha koitaksw na vrw stolh agiou vasili gia ton mpempouli!!!!!!!!!!yupiiiiiii!!!!!!!!!

as valw kai kamia fwto xthesini me ton fatsoulino mou!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

to vannesaki pou einai kale???????????

anna mariaaaaaaaaaaaa telos ta psemata ayrio na pas na geniseis se parakalw!!!!entaxei???? :lol::lol::lol::lol:

post-11182-1387393813685_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες μουυυυυυυυ τι κάνετε ??? καλε δεν προλαβενω να διαβάσω τίποτα να μην με παρεξηγητε κάποια στιγμή θα μπω πάλι κανονικά χιχιχχιχιχι αλλα τώρα και με τα δυο νινακια τι να κάνω..... Σας σκεφτομε ολες όμως άντε να γεννήσετε και οι υπόλοιπες και να κάνουμε νέο ποστακι με τα Μωρακια μας ... Μας έπεσαν και οι ομφάλοι μας ......καλε μεγαλωνουμε τώρα είναι η μικρη 2700 και ο μικρός 2400 μια χαρα νομίζω είναι τα σκατουλια μου......

Σας φιλω τα λέμε μετα αν μπορέσω ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας......

εμεις πριν απο λιγο ηρθαμε...ειχαμε παει τις εξετασεις του γιωργου στο εργαστηριο και πηγαμε και μια βολτα απο την νονα του.....

δεν λεει πολλα η διαστολη σε μια πολυτοκη.....οταν ειχα παει με ραντεβου στον ιασονα ειχα διαστολη 5 αλλα δεν ειχα καθολου πονους......αν δεν σε πιασουν οι πονοι δεν γεννας......απλα οταν πας με ραντεβου και εχεις και διαστολη συνηθως ειναι πιο απλα τα πραγματα......

νυσταζωωωωωωωωωωω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!!!!!!

Η ΜΕΓΑΛΗ ΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΕ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΝΤΡΕΑ ΤΗΣ!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΛΟΓΩ ΦΟΒΩΝ ΓΙΑ ΕΚΛΑΜΨΙΑ!!!!!!

ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενναειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι η αννα μαριααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο κουκλα μου.......

σαμανθα πως και σημερα;;;την επιασαν οι πονοι;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι με το καλο το τατου....τον ρωτησες τελικα μπορεις να κανεις εφοσον θα κανεις θεραπεια για τα μαλλια σου;;;

τελειος ο μικρος.....φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GENAEI H ANNA MARIA????????????????????????????????AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA APISTEYTO!!!!!!!!!!ME TO KALOOOOOOOOOOOOOOO VRE KORITSARA MOY POLY XARHKA EPITELOUS HRTHE H MEGALH STIGMH!tHA ZHSEIS TIS WRAIOTERES STIGMES THS ZWH SOU!!!!!!!!!!ISWS KAI NA TON EXEIS AGGALISA TWRA!!!!!!!NA SAS ZHSEI KAI NA EINAI KALOTYXOS PANTA STHN ZWOULA TOU!!!!!!!!!!KORITSIA DEN EXEI KAMIA TO KINHTO THS NA MATHOUME NEA??????????

EGW EVALA TON MIKRO STO GYMNASTIRIO TO TI PAIXNIDI KANEI DEN LEGETE!!!!!!!!!!!!!!!TOY ARESEI PARA POLY!!!!!!!!!!!!!!!O GLYKOULIS MOU MEGALWNEI MWRE!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIWTAKI TON RWTHSW3 GIA THN THERAPIA MOU EIPE PWS DEN PAIZEI KANENA ROLO KAI OTI AMA THELW NA RWTHSW KAI TON DERMATOLOGO MOY NA MOU PEI KAI TO OK!!!!!!!OSO TON KOITAZW TON MPEMPOULI MOY TOSO PIO POLY ANYPOMONW NA PAW AYRIO GIA TO TATTOO!!!!!!!!ME EXEI TRELLANEI O ATIMOUTSIKOS!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου, να μαστε κ εμεις!!!!!!!!!

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε γενναει η αννα μαριααααααααααααααααα????????????? αχ τι καλααααααααα!!!!!!!!!

πολυ χαιρομαι!!!!!!!λογικα τωρα θατον εχει αγκαλιτσα τον αντρικο της!!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΕ Ο ΜΙΚΡΟς ΑΝΤΡΕΑΣ ΒΡΕ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΥΥΥ!!!!!!!!!!1 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

τα δικα μας τωρα , στολισα επιτελους σημερα το σπιτακι μαααααααααααααααααααααςςςςς!!!!!ειχα τρεις μερες το δεντρο ετσι σαν σκιαχτρο μες στη μεση αστολιστο , γιατι δεν προλαβα καθολου να κανω τιποτα κ σημερα τα καταφερααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι καλα μυρισε χριστουγεννα , πολυ μου αρεσει!!!!!!!φετος θα ειμαστε ολοι μαζι πληρης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χιχιχι

κοριτσια ξερετε τι καταλαβα????πως τελικα επρεπε να κανω ενα τριτο παιδακι, μου χρειαζοτανε, το ειχα αναγκη!!!!!ετσι νιωθω μεσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

αααααααααααααααα καλε σας ειπα δεν θυμαμαι αν σας το ειπα (που μυαλο) , το σαββατο σαραντησαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιι!!!!!!!

σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τον χρηστακο μου!!!!!!!!

αχ ειναι ενας γλυκας ο ομρφουλης μου!!!πολυ καλουλης!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!ηρθαμε κι εμεις!!!!μπηκα στα γρηγορα να πω ενα γεια και θα ξαναμπω αργοτερα να σας πω τα νεα μου!!!!φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m kalispera!

kaleeeee gennise i anna maria??????na sas zisei kopela m!na ste oloi mazi ugieis kai eutixismenoi!perimenoume nea sas!telika den tha xupniseis aurio nwris tuxeroulaaa!xexe!twra omws pas gia alla glentia!

xristinaki m tha kaneis to tattouaz telika e?teleia!!!!!

iliannaki m sarantisate?ax ti kala!twra niwtheis pliris e?thelw k gw na stolisw mexri to savvatokiriako!g na doume an tha ta kataferw omws!

niaki m gliko wraia atmosfaira prepei na einai me 2 mwrakia!na ta xaireste koritsaki m!

giwtaki m eisai i epomeni nomizw i i lidia!meta to lenaki!gia na doume poia tha prolavei poia:)

na ste oles kala!

filakia koritsakia m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS NA EINAI KATHE STIGMI!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε η Άννα Μαρία!!! :ymapplause::ymapplause: Άντε επιτέλους! :D Εύχομαι να έχουν πάει όλα καλά να είναι καλά και αυτή και ο Αντρίκος της και σε λίγες μέρες που θα γυρίσει σπίτι να μπει να μας πει λεπτομέριες! Θα μας λείψει αυτές τις μέρες το χιουμοράκι της!

Μάλλον η Γιώτα είναι η επόμενη και μετά ακολουθούμε Λυδία, Βάσω, Λένα και εγώ! Βάσω θύμισέ μου εσένα τι ημερομηνία σου έδωσε; Εμείς θα πάμε Σάββατο και μάλλον θα μας πει και ημερομηνία. Λογικά το αργότερο που θα γεννήσω εγώ και θα κλείσει και το ηρωικό συτό ποστάκι είναι 19 Δεκεμβρίου! Σε σχεδόν 3,5 εβδομάδες, μπορεί και λιγότερο! Υπομονή λοιπόν στις μανούλες και σε λίγες βδομάδες θα έχουμε νέο ποστ!

Βανεσσάκι περιμένουμε να ακούσουμε τα νέα σου!

Φιλιά σε όλα τα μωράκια μέσα και έξω από τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα ΜΑρίααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

μα τί χαρά κοριτσάρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.....να σας ζήσει ο Αντρίκος σας......να είναι πάντοτε γερός και ευτυχισμένος....και ασφαλώς να παίζει καλό σκάκι σαν τον πατέρα του...............;)

αχ..΄πόσο πολύ χαίρομαι.........καλή λοχεία και σε σενα καλή μου...;)

Άντε Γιώτα να παίρνουμε σειρά τώρα εμείςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.....χιχι.....

πολλά φιλάκια σε όλες....

Βανεσσάκι καλώς όρισες....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε ναι λοιποννν γεννησε η Αννα Μαριααα να σου ζησειειε επιτελους ειδες τον Αντρικοο μωρε τι καλο παιδι μωρεεε δεν ηθελε να ξυπνησει η μανα του πρωι πρωι και ειπε να ερθει σε ωρα που τη βολευειι μπραβοο...φιλεναδες ολες καλααα??Εγω σημερα(μετα απο 2 κομματια τουρτα)ξεκινησα γιογκα...μολις ενα μισαωρο προλαβα να κανω...ξυπνησε η μικρη εκανε μια ωρα να φαει αφου εφαγε πεινασε ο χριστοφορος ο οποιος αφου εφαγε νυσταξε η Μιλα..μια χαρα...παντως ακουσα κατι κρακκκ....ωρεεε και λεω οτι ειμαι και γυμναστριααα πωπωωω για γελια ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία να σας ζήσει ο Ανδρέας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλή λοχεία κοριτσάκι μου και θα σε περιμένουμε να γυρίσεις και να μας πείς όλες τις λεπτομέρειες για την ηρωική έξοδο του γιου σου!!!!!!!!!

Βανεσσάκι μου καλώς μας ήρθες και πάλι.....με την κορούλα σου αυτή την φορά!!!!

Νία μου καλώς το δεχτήκατε και το αντράκι σας στο σπίτι!!! Επιτέλους όλη η οικογένεια μαζί ξανά!!!!!!!

Κοριτσάκια μου ήθελα να γράψω πολλά,έχω μέρες να μπώ αλλά η μπεμπίκα μου δεν με αφήνει, όλο αγκαλιές θέλει και μάλιστα να στέκομαι όρθια, να την έχω αγκαλιά και να κόβω βόλτες πάνω κάτω!!!!!!!! Η μέση μου έχει ξεβιδωθεί τελείως!!!!!!!

Σας αφήνω.........κλαίει πάλι.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια ο κούκλος της Άννας Μαρίας γεννήθηκε 3450 Kgr και κλασσικά η καισαρική την πονάει πολύ! Είναι πολύ κουρασμένη και διψασμένη αλλά κατά τα άλλα δεν χάνει το χιούμορ της !!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου ....εδω είμαι αλλα τρέχω σαν τρελή με τα μωρα μου .....

Αννα Μαρια μουυυυυυυυ να σου ζήσει κοριτσαρα να είναι γέρος και καλοτυχος ο αντρικος σας και ΕΣΥ καλη λοχεια φιλενάδα .......περιμένουμε τα νέα σου μολισ γυρίσεις φιλακια πολλα και στους δυο σας ........

βανεσακι μου καλώς ήλθες κούκλα .......

Αχ κορίτσια πάω για ταισματα ξύπνησε η μπουμπούκια μου Χιχιχιχχιχιχιχι ....φιλακια σε ολες καλο βράδυ ......

Σας ευχαριστω ολες πολυ πολυ για της ευχές σας ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

αννα μαριααααα να σου ζησει ο αντρικοςςς σου!ολοκληρος αντρας εεεε?γερος και υγιης να ειναι παντα στη ζωη του!περιμενουμε νεα σας!καλη λοχεια κοπελα μου!

madi μου εμενα μου ειπε 6 δεκεμβριου!την παρασκευη μπαινω στο μηνα μου ομως!αν δεν τυχει τιποτα νωριτερα παμε για 6 δεκεμβριου!εχω ραντεβου αυριο στο γιατρο να μας ενημερωσει για νεοτερα!για να δουμε. . .!

νιακι μου αγκαλιτσες θελει η μικρη ναζιαρουλα?φανταζομαι τωρα η ζωη ειναι πιο γεματη με 2 μπεμπε:)εδω με ενα και τα χανουμε οχι με 2!καλα να ναι και υγιη και ειναι γλυκιες ταλαιπωριες αυτες:)

καλε νομιζω οτι σε λιγες μερες θα μιλαω μονη μου!χαχα

φιλακια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...