Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.55- παπένιος ή παπένια?


Recommended Posts

Χρυσάκι αυτό ακριβώς θέλω να αποφύγω! Να περάσει καμιά δεκαετία και να μην έχω ακόμη φωτος! :roll:

:D

Όσο για τον εθελοντισμό που λέτε, σίγουρα βρίσκω συναρπαστική για τον εθελοντή μια τέτοια προσφορά και πολύ καλή πράξη, αλλά σκέφτομαι (χωρίς να έχω διάθεση να σας νταουνιάσω) οτι σε λίγο καιρό θα υπάρχει μεγάλη αναγκη για προσφορά και στη χωρα μας. Μάλιστα σκεφτόμουν, εντελώς συμπτωματικά, να οργανωθώ λίγο και να γίνω εθελόντρια στις οργανώσεις πολιτών της γειτονιάς μου... :roll::|

Μπράβο Χρύσα!!! :D Και γω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγωπαντος βοηθαω..οχι οικονομικα γιατι ξερω πως τζαμπα θα τα δοσωαλλαεμπρακτα...δια της ανακυκλωσης ρουχων και φαγητου...τροφημων κλπ

Αξεχασα...πηγαμε παιδιατρο

ο μικρος 7800 και 65 εκατοστα, πηρε 600γραμμαρια ο βηχας απο ερεθησμενο λαιμο..λιγο προσοχη και πολυς ορος...

στην επιστροφη...αχχχ...

ειχα βαλει πλυντηριο λεω τελεια μερα θα γυρισω να το απλοσω...αμ δε...παιδια απο την πιεση εσπασε ο σωλινας παροχης νερου, επεσε και το πλυντηριο κατω....γεμυσε το πισω μπαλκονι νερα και μπηκαν και λιγα μεσα....ευτυχως ηταν ο αντραςτης κουνιαδας μου σπιτι και ακουσε νερα και προλαβαμε το κακο..το πλυντηριο βεβαια δεν ξερω κατα ποσο λειτοργει

Αργυρω οχι ειναι Γερμανικαολαοσαεχω στο σπιτι τουλαχιστων εχουν κωδικο 420 και γραφουν made in germany

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα ο μπαμπάς μου πήγε σε ένα νηπιαγωγείο της πόλης μας που λειτουργεί για άπορα παιδάκια, ορφανά ή που οι γονείς είναι φυλακή ή εξαφανισμένοι κρέατα και φαγητά για να τους κάνει τραπέζι.

Κάθε χρόνο οι γονείς και η αδερφή μου τους πάνε δώρα κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δούλευε παλιότερα εκεί η αδερφή μου. Να σας πω ιστορίες να σας σηκωθεί η τρίχα.

Και μετά απο κει πήγε στο σχολείο που εργάζεται μέχρι και σήμερα. Πολιτισμικό σοκ θα έπαθε στην αρχή :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως η πλειοψηφεια των παμπερσ που εισαγονται στη Ελλαδα παραγονται απο Γερμανια.

οπως και πλειοψηφεια των προιοντων της αμερικανικης Procter & ακομα και εαν το κυριως μπραντ ειναι αλλης χωρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώωωω πεθερά έχω...Αλλά δεν οδηγεί.... :lol::lol::lol:

Ακούστε χθες πρόγραμμα...Ξύπνησα χθες στις 7, πήγα το Γιώργο αεροδρόμιο, γύρισα, θήλασα, πήρα την Ιω την πήγα στο σημείο που την παίρνει το σχολικό (με το αμάξι εννοείται γιατί είναι μακριά)..Ξαναγύρισα σπίτι, ετοιμάστηκα, ήρθα δουλειά...Στις 6.30 ήθελα να φύγω γιατί 7.30 είχα ραντεβού με τον παιδίατρο στο ιατρείο του που είναι κέντρο...Στις 5.40 μου ζητάνε να τους γράψω ένα θέμα για σήμερα, το οποίο δεν γνώριζα κιόλας.... :o:o:o:o:o Πανικόςςςςς!!!!!!Τελικά το έγραψα σάτρα πάτρα, αλλά πολύ καλό βγήκε...Έσπασε κάθε ρεκόρ!!!!!Στις 6.50 τελείωσα, έφυγα, πήγα σπίτι, πήρα τις μικρές και κατέβηκα στο γιατρό...7,35 ήμουν εκεί... :shock::shock::shock::shock::shock: Πως τα κατάφερα δεν ξέρω...Γυρίσαμε σπίτι 8.45, έκανα μπάνιο την Ιω, παίξαμε λίγο, μετά θήλασα-κοίμισα μπέμπα, μετά την Ιω..Και στις 9.30 κάθισα στον καναπέ μπροστά στην τηλεόραση και έφαγα φασολάκια.... :D:D:D Και μετά επειδή είχα ενά κενό στο στομάχι και μια απίστευτη λιγούρα χτύπησα και ένα προφιτερόλ που είχα στο ψυγείο... :@):@):@):@)3:-O3:-O3:-O:lol::lol::lol:

Γι'αυτό Σισσάκι δε θα με δεις μισή ΟΟΟΟΟΤΑΝ με δεις.... :lol::lol::lol::lol::lol: Τρώω για να έχω δυνάμεις.... :lol::lol:

Μιτσάκιιι πάτε Θεσ/νικη ε;;;;; :D:D:D Τέέεεεεελειααααα.... :x:x:x:x Ζηλεύω.... :(:(:(

Ο Γιώργος γυρνάει αύριο στη 1 το πρωί.... :o:o Και φυσικά θα πρέπει να πάω να τον πάρω... :?:?

Αρτζιιι άσε τα ψέματα....Δικός σας είναι ο Κούρος μες στο σαλόνι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Επίσης, τέλειααα η τσαντα της ΡΕΑΣ...Έχεις βάλει κάπου φωτος να σας δω;;;; :roll::roll::roll:

Μαρίααα μωρή ακόμα δεν έχεις μάθει να φτιάχνεις ρεβύθια;;;; :o:o:o Ντροπή σου!!!!! :twisted::twisted: Ούτε εγώ ξέρω... :lol::lol::lol: Δεν έχω φτιάξει ποτέ... :lol::lol::lol:

Φρανι το τί γέλιο έριξα με το Δανό... =))=))=))=))=))=))=)) Έτσι είμαι εγώ.... :roll::roll::oops::oops::oops: Ο Γιώργος ποτέ δε χάνεται.... 8-)8-)8-)

Τι τέλεια η φωτο από το παιδάκι που έβαλες... :x:x:x Πόσο όμορφο.... :x:x Και πόσο τραγική εικόνα.... :cry::cry::cry:

Επίσης, διάβασα για τα προβλήματα της ψηλής.... :roll::roll::roll: Μα να μη βρίσκεις δέντρο ρε Στάσα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ακου εκεί πευκοβελόνες....Πραγματικά προβλήματα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x

Λενάκι έσκασε μύτη δοντάκι;;;; :D:D:D:D Αντε να φάει μπριζολίδια τώρα.... :lol::lol::lol:

Θουυυ πως τα περνάς μωρή Κρήτη;;;Θα στείλεις κανα ρακόμελο στη συμπεθέρα σου;;;;; :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Παναγιώτααααα δεν είμαι καθόλου του προγράμματος.... :?:?:? Οποτε το βάζω, πνίγομαι...Ασφυκτιώ... :roll::roll::roll::?:?:? Μια απορία....Και στο χέσιμο έχεις πρόγραμμα;;;;; :lol::lol::lol::lol: Ορίζεις το εντεράκι σου;;;;; :lol::lol::lol:

Καρ(ι)ολάκι μου αγαπημένοοοοο περαστικούλια.... :(:( Πήγαινε και σε κανα άλλο γιατρό.... :x:x:x:x:x:x Ακου εκεί να μη μιλάς ΕΣΥ..... :lol::lol::lol::lol:

Λενάκιιιιι μου αύριο που έχω απεργία θα πάω ταχυδρομείο να σου στείλω τα πράγματα.... :oops::oops::oops::oops: Φιλιά στους άντρες σου...Θέλω να σε πάρω τηλ αλλά δεν προλαβαίνω... :oops::oops: Σε έχω χάσει...

Αφροοο ούτε εγώ στόλισα ακόμα....Πρωτα θα πάρω γυναίκα να καθαρίσει και μετά θα στολίσω.... :oops::oops::oops: Σφάζονται από τώρα τα αγόρια σου;;;; :lol::lol::lol: Επίσης, αν κατάλαβα καλά ο Μανωλάκης έκοψε την πάνα;;;;; :D:D:D:D:D

Απ'ότι είδα επίσης, η Κων/να της σαβρογιώτας ανανέωσε τα παιχνίδια της... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ ακόμα το σκέφτομαι για το δώρο της Ιως τα Χριστούγεννα...Ζητάει από τον Αγ. Βασίλη σπιτάκι...Ξέρετε αυτά τα τεράστια που έχουν σε παιδότοπους..Τα πλαστικά της Little Tikes που είναι για κήπους.... :shock::shock::shock::shock: Και προσπαθώ να της αλλάξω γνώμη... :oops::oops::oops: Αφενός είναι πανάκριβα...Κάτω από 250 ευρώ δεν έχω δει.... :o:o:o Και είναι και τεράστια..Και τώρα χειμωνιάτικα που να το βάλω;;;;;; :?:? Μες στο σπίτι;;;;;; :o:o:o Της λέω να το πάρουμε στα γενέθλια της... :roll::roll::roll:

Τι άλλο ήθελα να σχολιάσω;;;

Βενάκι μου, Χρυσάκι μου..... :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα καλημεραααααααααααα

ο ηλιος πεφτει τελειωνει η γιορτη..τραγουδακι που λεει η λυδια απο το σταθμο.. :lol::lol::lol:

ειμαι πολυυυυυυ χαρουμενηηηηηη :D:D:D:D:D:D:D και περηφανη παπιομαναααααα....

σημερα η λυδια μου τι μου λεει το πρωι..!!!!!!!!!!!!!!!! :o μαμα θελω τσισα στη λεκανη... :!::!: και εννοειται την βαζω στο προσαρμοσιμο καθισμαται απο πανω... ;);) μου ζηταει βιβλια για να διαβασει :lol::lol::lol: της δινω και τι ακουω σε λιγακι....τσουπππππππ μαι κουραδιτσα :oops::D:D:D:D ε ενταξει μονο παρτυ που δεν της εκανα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: χειροκροταγα..την φιλαγα..της ελεγα ποσο περηφανη με εκανε... αχ μακαρι να ναι η αρχη του τελους των παμπερ..εστω και σιγα σιγα... \:D/ \:D/ [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

αλλα μετα αρχισε περιεργως και ενω ετοιμαζομασταν για να την παω σχολειο..να γκρινιαζει να θελει ολο αγκαλια..να απαιτει πραγματα και να εχει μια μουρμουρα για περιπου ..ποοοση ωρα...να της λεω σταματα αγαπη μου θα πας τιμωρια..θα φας ξυλια στον πωπο...αυτη τιποτα..εκει..προσπαθουσα να βαφτω...ε και εγω δεν αντεξα και της εδωσα μια στον πωπο... :oops::oops::oops::cry: ενταξει μετα ειχα τις τυψεις και αναρωτιομουν αν ειμαι καλη μανα.. :roll::roll: την πηρα αγκαλια της ζητησα συγνωμη και της εξηγησα οτι δεν θελω να φτανω στο σημειο να της δινω ξυλια...αλλα θελω να μην γκρινιαζει και να με φτανει εκτος ευατου... :roll: μου πε ενταξει...δεν λεω μικρη ειναι αλλα καταλαβαινει οτι ειμαι πολυ πιο επιεικης απο τον μπαμπουλη της και με καβαλαει ωρες ωρες...παντως την λατρευω και ειμαι κατα του ξυλου μαμωτο..αλλα ωρες ωρες... :evil::evil:

παω να λουστω αγαπες μου..να με βρει και το ταιρι μου καθαρουλα... :D:D:D

ευχαριστω για τα λογακια σας :x:x:x και συγνωμη αν γινομαι παραπονιαρα καποιες φορες...αφου με ξερετε...σκυλι που γαβγιζει δεν ειναι κακο... :lol::lol::lol::lol: η μαλλον παπια που γαβγιζει ηθελα ν απω αλλα δεν παει... :lol::lol::lol::lol:

συμπεθερουλα μου,μητσακι μου,χρυσα μου,γωγουλι μου,αναστασια,lovie,βενη,λενακι μακρινο...και μαιμουδακο φουσκωτο...,αρτζι,σισσακυυυυυυυυ,γιωτουλααααααα,αννα μαρια,φραν και οποια αλλη ξεχνω σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

πας καλά καλέ? δεν είναι δικιά μας η φωτό!!! είναι κάποιου (άγνωστου σε μας) που αποφάσισε να πουλήσει το τραπέζι του!!! :?

=))=))=))=))=))=))=))=)):)):((:)):((=))=))=))=)) Ειναι αυτο που σας ελεγα με το σπασμενο τηλεφωνο και τα ...σπασμενα αγγεια στα ματια λογω αυπνιας και κουρασης!!!!Γραφει η μια κατι,το διαβαζει καποια αλλη στα πεταχτα,βαζει κ λιγακι φαντασια και ιδου το ποντιακο ανεκδοτο!!!!

Εχω λιωσει στο γελιο μιλαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και οχι τιποτα αλλο...Τωρα η Παναγιωτα θα σκεφτεται "Μωρε πως τον πηρε αυτον τον μικροτσουτσουνο η Αργυρω"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επανερχομαι!παω να γελασω φωναχτα εξω για να μην ξυπνησω την Αννυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ "μαλώνετε" τη Σίσσυ που δεν έχει πάρει ακόμα τις φωτος του γάμου της που έγινε το καλοκαίρι;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o

Να σας πω ότι εδώ και 2 χρόνια που έχουμε βαφτίσει την Ιω, όχι απλώς δεν έχουμε πάρει φωτογραφίες, αλλά ούτε καν τις έχουμε επιλέξει για να πούμε στο φωτογράφο ποιες θέλουμε;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ουτε μια φωτο από τη βάφτιση της φραντζολίτσας μου δεν έχω.... :cry::cry::cry: Και πρέπει να το κάνω σύντομα.... :roll::roll::roll::oops::oops:

Α Τόνιααααα μου αγάπη μου σε ξέχασα....Κάτι έλεγες για θηλασμό, αλλά δεν το πιασα... :roll::roll::roll::oops::oops: Εγώ θηλάζω παντού πλέον και χωρίς σεντονάκι... :D:D:D:D:D:lol::lol::lol:

Ο Αυλωνίτης μας καλά;;Ο Ντένης ο Τρομερός;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω!

Καρολ μου δε σου απανταω στο τσατ γτ δε θα προλαβω! :-*:ymblushing:

Παναγιωτα εισαι απίστευτη!!!!Το ξέρεις φανταζομαι!!! :lol::lol::lol: Πάντως ούτε εγώ μπορώ να βάλω ρούχα καθαρ'α αν δεν κάνω ντουζ! ;) Κατα τ'αλλα...Τι κάνεις σε περίπτωση δυσκοιλιότητας???Αποσυντονίζεσαι εντελως εεε????? :lol::lol::lol:

Δημητρούλα ψώνισες απο γκρουπόν εε?!!!!!! :D:D:D Τι καλ'α!!!!Με τι μεταφορικό μεσω θα έρθετε?Μόνο για 1 μέρα?Μήπως να βρούμε κανένα φθηνότερο ξενοδοχείο να τις κάνετε 2 τις νύχτες?

ΓΤ ΛΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ "Α"????γΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΝΕΙΣ????ΤΖΖΖΖΖΖΤ ΤΖΖΖΖΖΤ! :lol::lol::lol::lol:

Μαρια αυτο που είπες πως ισως είναι η άρχη σερί υπνο ήταν η πιο ελπιδοφόρα κουβέντα που εχω ακούσει απο τα ...χεράκια σου!!!! :lol::D:D:D

Σισσιω μου!!!Σε σκέφτόμουν χθες αλλα είπα να μη σε πάρω γτ εχει πάρει φωτιά ο πωπος σου!!! :x

Ουφ έχω αλλες 4 σελ....

Αλλα αντ'αυτού θα σας γράψω τον σοβαρότατο προβληματισμό μου περι δέντρου! :P:P:P

Δεν είχα ξαναασχοληθει με το θεματάκι.Δε με ένοιαξε ποτέ αν τα δέντρα που έβλεπα ήταν πυκνά ή "τσιτσιδα"!Οι μπάλες στο πατρικό μου ήταν οτι να'ναι!Διάφορα χρ'ωματα με κύριο το κοκκινο....Αλλα τώρα θέλω να μου αρ΄σει πολύ το ΔΙΚΟ ΜΑΣ δέντρο!Θα το βλέπω κάθε χρόνο...Αλλα προς τι αυτός ο ρατσισμός περι πυκνού κ αραιού??? :lol: Και το δέντρο πρέπει να μοιαζει με έλατο ή μας κάνει ένα δέντρο με μορφή έλατου και φύλλα πεύκου(Μητσακι!)?Πόσες μπαλες κ γενικώς στολίδια θελει ένα δέντρο πχ 2μέτρων?

Να πάρω μπάλες που δε σπάνε?Ασχετο...αλλα θέλω να έχω στολίσει μέχρι τη γιορτή της Α!

Συνεχίζω! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν μπορώ!Συνεχίζω να γελάω με την Παναγιλωτα!Ακους εκεί τον πέρασε για κούρο!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))

Πωπω πραγματικά ρε Γωγώ μου!Βοήθα με με το δέντρο!!!!! :P:P:P:P:P Είναι το πιο σοβαρό προβλημα της ζωής μου!!! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

τι κανετε?

εγω χαλαρωνωωωω

μιλαμε ειμαι ηρεμη..ελενχομαι..οχι οτι δε φωναζω εκει που νομιζω οτι πρεπει.\αλλα αλλο πραμα να εισαι με τους δικους σου 8-)8-)8-)8-) \

θα μετακομισω εδω 8-)8-)8-)8-)

ηπιαμε καφε με αντωνια :D:D:D:D:D

μα ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο γαματη ειναι..οχι αληθεια σας λεω..\κ αυτη η αντριανα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x

οκ εχει ομορφυνει πολυ..εχει παλι το αυλωνιτικο φυσικα :lol::lol::lol::lol::lol:

μα ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο ηρεμο μωρο..σα το παντελακι ενα πραμα :lol::lol::lol::lol:

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε και εμεις!

καλε ποσα γραψατε?

δεν θα σχολιασω τον κυριο με το τραπεζι...

αλλα και εσεις ..μα τιποτα δεν σας ξεφευγει?

ολα τα βλεπετε!

σημερα ειμαι πρωι...πηγαμε για ψωνια..ν αφτιαξουμε τις καρτες για τη δουλεια....

αχ τι αλλο θα κανω...

λιγο μου εμεινε....σε 2 εβδ. παραδιδω στη νεα προισταμενη και φευγω....θα επιστρεψω αλλα για λιγο!

ελπιζω να ερθει να παραλαβει...

η παλια εφυγε...! :(:(:(:(:(:(:(:(:(

σημερα την αποχαιρετησαμε επισημα... :(:(:(:(:(:(:(

κατα τις 7 εχω γιατρο...

θελω ολα να ειναι καλα!

μακαρι!

οσο για την βοηθεια που προσφερουμε...

σε λιγο θα χρειαζομαστε εμεις!

και εγω προτειμω ελληνικα προιοντα....

πανες παιρναμε ναννυς ..αλλα κυριως λογω αλλεργιας..!

λιντλ...για καθημερινα αγαθα ...με τιποτα...

αν και 1/12 εχει σουτιεν θηλασμου με 8 ευρω

η κορη μου ζητησε απο τον αγιο βασιλη το μωρο τσιτσιομπελο...για την ωρα τουλαχιστον

η τηλεοραση το δειχνει τεραστιο ...ειναι πολυ μικρο....

Γωγω τι τρελο προγραμμα ειναι αυτο!

θουλη ...συνεχισε ναπερνας καλα!

απολαυσε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα παρελαβα τις τεμπερες και τα μπλιμπλικια τα περιφεριακα :lol::lol::lol:

πηρα και ενα βιβλιο στον Μ να του διαβασω για τον αγιο Βασιλη ....πηγαμε και σουπερ μαρκετ και ειδε κατι αυτοκινητακια με 3ε και δεν μπορεσα να του πω οχι :roll: τον κακομαθενω ? :roll:

κανω μπριζολες στον φουρνο και πινω καφεδακι .

γωγω τα παλικαρια μου δεν σφαζονται ,ειναι πολυ αγαπημενα ;):D

παω να ταισω τον μικρουλι ,εχασε το γευμα με τα φρουτα και δε του φτανει το γαλα....θα του δωσω κατι να φαει .

χαρη στην αναστασια το μην. ποσταρετε αφου εφαγε ο μπεμπης :evil::evil::evil::P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!!! :D

Το τι γελιο εριξα με τη φωτο της Αργυς δε λεγεται!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα θα εβαζε μωρε τρελες τη φωτο του αντρα της τσιτσιδου στο μαμμυ;;;;;;!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Προσπαθουμε με τη Γιωργια να σας κλεψουμε τη Θουλη μονιμα Κρητη!!!!!!! :mrgreen: δε μας καθεται προς το παρον αλλα δε το βαζουμε κατω!!!! :P

Μα τους ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!!!!!!! :x:x:x:x

Και ο Παντελακος οταν εχει παρεα ειναι ησυχος και το Θουλακι πιο ηρεμο κι ολοι ευτυχισμενοι!!! :D

Καλα να τον δειτε πως μπουσουλαει το σκατιαρικο,σφαιρα παει!!!!!! :o

Φρανι τι ομορφο παιδακι...Μα τη Παναγια αν δεν ειχα τα παιδια θα ερχομουν για εθελοντισμο με τα χιλια!!!!!!

Κι εγω σε διαβαζω οταν μπορω(οχι πολυ συχνα :oops: ) αλλα μενω παντα τοσο συγκλονισμενη με τη δυναμη του λογου σου,που τι να σχολιασω η φτωχη;;;;τι να εχω να πω εγω μετα,που ζω στη γυαλα μου,με τι προσοντα;;;; :roll:

Γωγωωωωωω ολο αυτο το σπριντ το εκανες μονη σου;;;;;;;; ε εισαι θηριο τελικα!!!!!! \M/ \M/ \M/

Ρε συ μια χαρα ειναι η μικρη!!! και η δικια μου τοσο ηταν στην ηλικια της! ;)

Ερχεται η τσαντουλα σου σημερα;;;;;; :lol::lol::lol:

Μιτσακι τελεια ρε με το ταξιδακι θεσσαλονικη!!!! σε ζηλευω!!!!!!!!!Θελω κι εγω να τις γνωρισω!!!!! :P

Αργυ γιατι προβληματιστηκες με το πρωινο της Ρεας;;;;να της δινεις κανονικα πρωινο πριν παει σχολειο κι αν θελει θα ξανατρωει εκει! ;) καλυτερα να ξερεςι και να εισαι ησυχη οτι ειναι φαγωμενη που και να μη τρωει εκει να μη σε νοιαζει...

Αναστασι καλε πολυ φαια ουσια σπαταλησες για το δεντρο!!!εγω παντως πρασινο θα επαιρνα...

Κι εννοειται μπαλες που δε σπανε!!!! Με το τσαχπινικο και γυαλινες μπαλες παει;;;;;;; εμ δε παει!!!! :lol::lol:

Α ευχαριστω για το βιβλιο ρε κοριτσι!!!!! :x:YMHUG:

Θα το διαβασει η Γιωργια πρωτα μετα εγω,μετα θα το στειλω στην Αργυ κι εκεινη με τη σειρα της στο συμπεθερακι μου κτλ!!!!καλα πολυ πλακα.το πιο πολυταξιδεμενο βιβλιο!!!!! :lol::lol::lol:

Καλα αν ειναι μαπα θα σας το πω να μη μπαινουμε και στο κοπο! ;)

Α Μαρακι τα ρεβυθια θελουν χυτρα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!! κι εγω μονο γιαυτο τη χρησιμοποιω μη νομιζεις!

Επισης τα πιο νοστιμα ρεβυθια που εχω παρει ειναι αυτα της agrino...

Σισσακι κι εγω οπου φυσαει ο ανεμος ειμαι!!! ενταξει με 2 παιδια εννοειται οτι προγραμματιζομαι πλεον πολυ περισσοτερο,αλλα αν πω οτι θα λειτουργησω σα τη σαικο τη Παναγιωτα μας παει το εχω το εγκεφαλικο στο τσεπακι μου!!!! :lol:

Παναγιωτα αι λοβ γιου καργα το ξερεις!!! :x:x:x

Καρολινακι εισαι καλυτερα σημερα;;;;

Αντε Λενακι ανοιξε καινουριο τρενο!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol: κι εγω την εχω πατησει ουκ ολιγες φορες!!!!!

Για το αυτοκινητακι σιγα μωρε μη κακομαθει! αλλωστε ειναι τοσο καλο παιδι ο Μανωλακης που δε εχεις φοβο να σου χαλασει τοσο ευκολα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πως μου κανουν ατομαπου δεν τα ξερω ???!!!απο που και ως που ???

παω να βγαλω "φιλες" που δεν τις ξερω καν ...αντε σαν πολλες μαζευτικαν και μου συστηνουν ατομα που δεν τα ξερω και εκεινα μου στελνουν μην οτι "σορι δεν σε ξερω" γιατι βρε μπιπ εγω σε ξερω ? :twisted::twisted::twisted: η μου κανουν ποκ :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!!!

Πέρασα να δώσω το παρόν, να πω μια βιαστική καλησπέρα, να δω ότι είστε όλες καλά ( ;) ) και να σας στείλω πολλά φιλιά! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...