Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011.ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΙΘΑΝΗ 25-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΡΟΖ ΑΙΜΑ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΖ.ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΩΟΡΗΞΙΑ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΒΛΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΙΜΑ.ΑΝΥΣΗΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την.......

εμενα μου ειχε τυχει αυτο οταν εμεινα εγκυος στην μπουμπα μου........τελευταια ημερομηνια περιοδου ειχα στις 9-3 και στις 29-3 ειχα καφετια....προφανως θα ηταν η εμφυτευση.......ελπιζω να ισχυει και για σενα το ιδιο........

περιμενουμε τα νεα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιες φορές κάνουμε και διπλή ωορηξία σε ένα μήνα. Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο; Σε εμένα την μέρα που περίμενα περίοδο είχα μια σταγόνα αίμα και μετά τίποτα. Μετά από 2 μέρες είχα θετική χοριακή! Εύχομαι καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΟΩΡΗΞΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ .ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΗΡΘΕ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...