Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο17! H τσιρίδα πάει σύννεφο!! :)


Recommended Posts

χαιρεται τι κανετε μαμαδες με τεκνα?ολα καλα?αχ για ριλαξ τον μεγαλο μου τον εναβζα πολυ λιγο δεν ηταν του ριλαξ η μικρη παλι καθεται σιγουρα μια με 2 ωρες τη μερα αλλα ολη την αλλη μερα ειμαστε κρεββατι παρκο και γυμανστηριο ετσι παμε πρωι βραδυ μεσημερι κρεββατι μετα το πρωινο μας ξυπνημα τη βγαζουμε παρκο ριλαξ κοιμαται για μεσημερι και μετα καναπες και γυμναστηριο..

πιπιτσα μου εγω εχω κανει και στα 2 παιδια μου διπλα εμβολια δυο τσιμπηματα συγκεκριμενα καναμε το prevenar 13 kai του μηνιγγιτιδοκοκκου μαζι και ton allo mina kaname to inafrix hexxa kai rotatec παλι μαζι μην αγχωνεσαι...

τονια αν εχεις καροτσι μαζι σου βαλε και το πλαστικο της βροχης ακομα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι αλλο χθες πηγαμε στη παιδιατρο καναμε τα εμβολια μας οκ ολα καλα καιι ειμαστε σχεδον 7 κιλα εβαλε 900γρ και ειχα ενα αγχος για το βαρος τελεια για τη θερμοκρασια θα κοιτατε χερακια ποδαρακια να ειναι ζεστα..σας μεσο ωρο το 20 ειναι λιγο καλη μου ιο πιο πολυ παιδιατροι λενε 22 βαθμους στ σπιτι οπως εμεις δηλ...εγω πχ φοραω τη μικρη κοντομανικο φανελακιι καλτσακια και βελουτε φορμακι...χθες και σημερα μεχρι το μεσημερι τα στηθη μου ηταν τουμπανο συνεχεια παρολο που ετρωγε ηταν γεματα σημερα εβγαλα και εστι ηρεμησα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εγώ καλά είμαι, κι ο Στεφανάκος μου το ίδιο...το έριξε στον ύπνο σήμερα. Τον πήγα στο βρεφοκομικό κοιμισμένο, και όταν πήγα να τον πάρω πάλι κοιμόταν. Η κοπέλα μου είπε πως ένα μισάωρο ήταν ξύπνιος, ήπιε το γαλατάκι του και πάλι ύπνο!!! :D

Εγώ είχα πάει με την κουμπάρα να δούμε πράγματα για τη βάφτιση και τώρα προσπαθώ να σιδερώσω. Έφτιαξα και μπριαμ και μετά θα ψήσω και 2 μπριζόλες για τον άντρα μου!

Αυριο που θα τον πάω βρεφοκομικό θα γυρίσω στο σπιτι να κάνω γενική. 8-)

Τι γραψατε...δεν θυμάμαι πολλά!!!! :roll:

Πιπίτσα μου θα είναι λίγο γκρινιάρης ο μικρός σου από το εμβόλιο αλλά πυρετό δεν κάνουν συνηθως...κι αν κάνουν δεν ειναι πολύ...Παντως κι εγώ με τον πυρετο πανικοβάλλομαι στα μωρά!!! :lol::lol::lol:

Χρυσταλλένη μου γλυκιά τι κάνεις?Ταλαιπωρείσαι πολύ κι εσύ...υπομονή! Εχει προσφορά μια υπεραγορά τα huggies 1+1 δωρο! :D

Γιελιζ μου το ρίξατε στις βόλτες???Ευτυχώς του πέρασε το μπουκωμα...κι εμένα ο δικός μου κάπως καλύτερα σήμερα...Για τις κρέμες που λες μου έδωσε ο γιατρος κάτι φυλλαδια να διαβασω και εκει γράφουν ότι από τον 6ο μήνα είναι το καλύτερο ή αλλιώς από τον 5ο μηνα..Παντως εμένα μου είπε από τον 5ο μήνα.

Στο ρηλαξ μένει και του αρέσει του Στεφανάκου μου...και στο γυμναστηριο δεν έμενε πολύ...Σήμερα όμως έμεινε περισσότερο...αρχισε να φτάνει και τα παιχνιδάκια του και του άρεσε!!! :D

Εγώ κορίτισια τον έχω με μακρυμάνικο εσώρουχο και μακρυμανικο φορμάκι απο πάνω...α και καλτσούλες!!Του βάζω πολλά????Αφου προηγουμένως είχε παγωμένα χεράκια και πόδια...Το βραδυ του φοράω και γάντια γιατι ειναι παγωμένα και τον σκεπάζω με σεντονάκι και κουβερτούλα.

Χριστινάκι πού χάθηκες εσύ???Όλες ρωτούσαμε για σενα αλλά απαντησε δεν παίρναμε!!! :lol::lol::lol: Κουκλάκι η μικρή σου!

Τονια, Μιχαέλα, Χριστινα, Νίκη, Ιφιγένεια, Εύη, Νικόλ, Χρύσα κι όσες ξεχνώ...πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλιιι!!

Ιφιγένεια και εμείς 23-24 βαθμούς έχουμε και μας είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ (για μακρυμάνικο φορμάκι) οπότε τον έχω με κοντομάνικο τώρα.

Μια χαρά κιλάκια βάλατε, μπράβο!!

Μαράκι μετά απο αυτά που μου είπε ο γιατρός σήμερα,αν έχεις πάνω απο 20 βαθμούς στο σπίτι, μάλλον του φοράς πολλά... Επίσης μου είπε ποτέ να μην ελέγχουμε απο τα χέρια και τα πόδια αν είναι ζεστό το μωρό... το σωστό σημείο λέει είναι στο στήθος, λίγο κάτω απο το λαιμό... και αυτό γιατί τα άκρα μας δεν έχουν λίπος γιαυτό και κρυώνουν πιο πολύ απο το υπόλοιπο σώμα. Α και το στήθος να το ελέγχουμε με το εξωτερικό του χεριού - δαχτύλων γιατί είναι πιο ευαίσθητο απο το εσωτερικό...

Μια χαρά υπνους ρίχνει ο Στεφανάκος στο βρεφοκομικό ε??? Μπράβο του, καλό παιδί!!! :D:D:D

Όσο για τις κρέμες ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις βρ εκοριτσια εχουμε στο σπιτι 21 με 22 βαθμους και τον εχω με μακριμανικο εσωρουχακι και παντελονακι απο κατω.Δεν νομιζω να κρυωνει.Οταν του φοραω κοντομανικο τοτε του βαζω και μπλουζα απο πανω ή φορμακι.

Ωρα για μαμ...Σας αφηνω γιατι εγω δεν μπορω να γραψω με ουτε με ενα χερι.με το ααλο κραταω το στηθος μου γιατι ειναι μεγαλο και βαρυ και δεν μπορει να το κρατησει με το στομα του.

φιλακια!!! :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορτισια μου!Τι κανετε;Χαθηκα λιγο,δεν ημουν και στα καλυτερα μου...

Η μικρη μου ξαναπνιγηκε προχθες,ευτυχως την ειχε ο αντρας μου και την συνεφερε αμεσως.Παλι της βγηκαν απο την μυτη και δεν μπορουσε να ανασανει.Της καναμε αμεσως με το ρουφιχτηρι τις μυξες και ανασανε.Το μωρο ομως βαλαντωσε στο κλαμα απο την ταλαιπωρια.Μετα προσπαθησαμε να της δωσουμε και ενα σιροπακι που μας ειπε ο γιατρος για τον εμετο και εκει να δειτε κλαμα.Πηρα τον παιδιατρο και μου ειπε να ξανακανουμε τον υπερηχο για την παλλινδρομηση.Πηγαμε σε αλλο ακτινοδιαγνωστικο κεντρο και τελικα βγηκε παλι καθαρος!Ευτυχως!Ειναι ολα απο την λαιμαργια της.Οποτε αρχισα να αντλω για να βλεπω ποσο πινει.Φοβαμαι ομως μην μου κοπει το γαλα με το θηλαστρο... :( Το βραδυ μου ειπε αν θελω να της δινω ενα γαλα αντιαναγωγικο για να ειμαι ησυχη.Βασικα μου ειπε γευμα παρα γευμα αλλα δεν το κανω,εκει ειναι που θα μου κοπει τελειως...Την βαζω και στο στηθος αλλα μου βγαζει το γαλα...Τι να κανω,2-3 φορες πρεπει να την βαζω για να μην μου κοπει...Και με το θηλαστρο δεν μπορω να αντλησω πολυ,150μλ ισα ισα για το επιμενο γευμα της...Οποτε αναγκαστικα την βαζω και στο στηθος.

Με ολα αυτα δεν καναμε τιποτα στην γιορτη του αντρα μου (Νεκταριος)...

Μιχαελα χρονια σου πολλα για προχθες!

Αδελφη ψυχη(Τονια) να χαιρεσαι τον Μιχαηλ σου!

Συμπεθερα ειστε καλυτερα με το κρυωμα;

Πιπτσα πως πηγατε με το εμβολιο;

Χριστινακι που χαθηκες εσυ;Τι κανει η κουκλιτσα σου;

Κατερινα ειναι πολυ λογικο να συγκινεισαι μια τετοια μερα!Τοσο κοπο εκανες για να αποκτησεις τον μπεμπακο σου!

Κρυσταλλενη μου εγω να δεις τρομαρα που πηρα οταν μου πνιγικε η μικρη...Πολυ κλαμα και στεναχωρια...

Γιελιζ,Ιφι,Χρυσα,Ευη,Χριστινα,Παρασκευη και υπολοιπα κοριτσακια πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μικρη την εχω μεσα στο σπιτι με κοντομανικο εσωρουχο,φορμακι ολοσωμο βαμβακερο και το βραδυ της βαζω τον υπνοσακο.Την ημερα μια φλις κουβερτουλα.Σωθηκα με τον υπνοσακο κοριτσια!Δεν φοβαμαι μην ξεσκεπαστει ή μην κουκουλωθει μεχρι πανω!Γιατι καποιες φορες την βρηκα ολη μεσα στην κουβερτα,πως τα καταφερνει; :o Ετσι ειναι ζεστα ολη νυχτα και αν την σηκωσω να την ταισω 'η να την αλλαξω δεν κρυωνει και δεν σερνω κουβερτες μαζι μου.Μεγαλη ευκολια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νικη.....πολυ λαιμαργη σας βγηκε η μικρη....θελει συνεχεια να την προσεχετε που σας το κανει συνεχεια...βρε την σκατουλα σας τρομαζει συνεχεια...παντως ειναι πολυ φατσα η μικρη σας...στην φωτο αυτη μου θυμιζει την δικια μου.ο σακος μεγαλη ευκολια...την μεγαλη μου την εβαλα σχετικα μεγαλουτσικη,περιπου 9 μηνων κ δεν τον ηθελε με τιποτα.τσιροβολουσε.την μπεμπα την σκεπαζω με μια κουβερτα χοντρη σχετικα,μεχρι το στηθος κ στα χερια της βαζω καποιες φορες γαντακια γιατι ολο ειναι κρυα.τωρα κοιμαται πηρε πρωτη φορα πιπιλα,για υπνο ημερας.χθες ολο το βραδυ ετρωγε τα χερια της :?:?:?:? την ταισα κατα τις 11.30 στον υπνο της μπας κ δεν ξυπνησει την νυχτα,αλλα που....3.30 ρολοι νταν,ετρωγε κ παλι χερια :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα καλημερα!Και εμενα τρωει τα χερια της συνεχεια!Της βαζω τα φορμακια του Μαδερκερ με τις τσεπουλες που μπαινουν μεσα.Πολυ βολικα ειναι,γιατι τα γαντακια της φευγουν!Τον υπνοσακο τον δεχτηκε μια χαρα,αυτο που δεν θελει ειναι τον μαρσιπο...Τσαμπα λεφτα εδωσα,σκεφτομαι να τον πουλησω!

Ειναι παρα πολυ λαιμαργη,μας λαχταραει συνεχεια....Παμε καλυτερα ομως με τις αναγωγες,δεν κανει τοσες πολλες τωρα....

Εμενα εχει ψιλοκοψει το βραδυνο δλδ τρωει στις 8 και μετα κατα τις 4 και ξεραινεται ως τις 7.Μετα ξανατρωει και συνηθως ξυπναει.Θελω να της το αλλαξω να τρωει τελευταιο γευμα κατα τις 10 για να ξυπναει 6...Για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!

Νίκη μου τι λαχτάρα περάσατε πάλι βρε κορίτσι μου! Ευτυχώς βγήκε καθαρός ο υπέρηχος! Εύχομαι να στρώσει σύντομα η μικρή σου και να μην ξαναζήσετε τέτοια λαχτάρα! Σιγά σιγά στρώνει και ο ύπνος της ε? Μπράβο σας!

Μιχαέλα κράτησε πιπίλα η μικρή ε? Ο δικός μου τίποτα ακόμα... ενώ τρώει τα χέρια του, του βάζω την πιπίλα την κρατάει για δευτερόλεπτα και την φτύνει! Θα με τρελλάνει αυτό το παιδί... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα έχουμε κρύο και αέρα... τα κεφάλια μέσα! Έχω να κάνω σίδερο και βαριέμαι! Το μενού έχει μακαρόνια με κιμά...

Οι υπόλοιπες που είναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Νικη τελος καλο ολα καλα!!!

τι λαχταρα και αυτη

Γιελιζ μια απο τα ιδια και εμεις με την πιπιλα..αλλα το χερη χερη..ολη τη μπουνια βαζει μεσα και το απολαμβανει...

Σημερα χαμος στο γραφειο...ειναι και ο καιρος χαλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!! Κουράγιο με τη δουλειάα!!!

Και εμένα βάζει όλο το χέρι μεσα στο στόμα και καμιά φορά και τα 2 χέρια! Όταν θέλει να κοιμηθεί πιπιλάει τον αντίχειρα... :lol::lol::lol::lol::lol: Απο μένα πήρε! Μέχρι 3η γυμνασίου το πιπιλούσα εγώ!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως έχουν φάση!!! Ο δικός μου το πιπιλάει λές και θα πάρει πριμ παραγωγικότητας!!!! Με τόσο πάθος, λές και θα το φάει... άσε ο ήχος που βγάζει λές και ρουφάει σαλιγκάρια!!! :lol::lol::lol::lol: Ό άντρας μου τα έχει παίξει... μα τόσο γλυκό είναι αυτό το δάχτυλο?? λέει συνέχεια...του λέω αν δεν έχεις πιπιλήσει δάχτυλο δεν ξέρεις τη γλύκα!!! Τόσο γλυκό είναι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια...τι κάνετε?Εγώ πηρα τον Στεφανο μου στο βρεφοκομικο και γυρισα στο σπιτι να καθαρισω αλλα ηρθε ενας τεχνικος και τωρα πόσα θα προλάβω...ειναι κι αδειο το σπιτι χωρις το μικρό μου..Ο δικός μου βαζει τα πάντα στο στομα!!! Σαλιαριτσα,πιπίλα, χερια, παιχνιδια...ολα!!! και την πιπίλα μάλιστα την βαζει και τη βγαζει μονος του!!! :D:D:D Φαινονται και δυο ασπρα, ειδικα το ενα δοντάκι και νομιζω οτι δεν θα αργησει να βγει!!! :D

Νίκη μου πάλι σας λαχτάρησε η μικρή???Αν της ρουφουσατε τη μυτουλα καθε μερα??Εμεις το κάνουμε καθημερινα, για προληπτικά. Μπραβο που αρχισε να στρώνει...

Γιελιζ τι κάνει ο Κερεμ??Δεν πιανει την πιπίλα ε??Εμας τη λατρεύει!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσα στη δουλειά εσυ??Παρασκευή σημερα!!

Μιχαέλα μου τι κάνουν οι κουκλίτσες σου???

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα μπεμπουλινο αμαν παλι με το μικρο θα την ταιζεις λιγο και θα την βαζεις να ρευεται μονο ετσι..πιστευω με το φαγητοοταν ξεκινησετε λιγο θα καλυτερψει και μετα στους 9-10 μηνες θα διορθωσει τελειως...εγω στο μεγαλο μου ξεκινησα τον υπνοσακο γυρω στο χρονο λιγο πιο πριν και μεχρι και για φετος εχω...απλα δεν του το φοραω ακομα γιατι ειναι μαλακος ο καιρος του φοραω βελουτε πιτζαμες και παπλωμα και πολλες φορες ξυπναει ιδρωμενος...αλλα δεν πολυξεσκεπαζετε οπως απο το πασχα και πριν...κ στη μικρη το ιδιο της πηρα υπνοσακο για τωρα ακομα ειναι καλος ο καιρος αλλα επειδη δεν ξεσκεπαζετε δεν της το φοραω ακομα της βαζω μια λεπτη φλις κουβερτουλα και ενα λεπτο παπλωματακι αρκετα λεπτο καιειναι οκ τα χερια της ζεστα συνεχεια...μετα το 6 μηνο πιστευω θα την ξεκινησω τοτε δεν τα κρατανε καθολου και γυρνανε στο κρεββατι.τωρα για τον υπνοσακο καποια παιδια δεν τον θελουν καθολου ειναι στο χαρακτηρα εμενα ο μεγαλος μου μεχρι και φασκιωμα ηθελε (κοιμοταν αμεσως ενιωθε ασφαλεια)και μεγαλος...η μικρη μωρο που την δοκιμασα καθολου αλλα υπνοσακο μαρσιπο οκ

οσο για την πιπιλα και εμεις ελαχιστα ως καθολου δεν την κραταμε μετα απο πολυ μαχη και επιμονη αν δεν τσατιστει που της δινουμε...κυριως την κραταει οταν αποκοιμιεται λιγο...προτιμαει το στηθος να πιπιλισει για 5 λεπτα και μετα υπνο αλλα εγω εκει την παλευω με πιπιλα και το πανακι που το θελει απαραιτητα...

για τον υπνο σας ειχα πει την προηγουμενη εβδομαδα με τεντωσε εχει 2 μερες αλλο παιδι πχ.προχθες εφαγε 12 κοιμηθηκε 1 και κατι και με ξυπνησε 6,30 για φαγητο και κοιμηθηκε και ξανα μετα εφαγ ε11,30 χθες καναμε προοδο εφαγε 12 παρα και κοιμηθηκε παλι 1 και κατι με ξενυχταει ξυπνησε 7 παρα εφαγε μονο 10 λεπτα και ακομα κοιμαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..ακριβως..και αυτο το σμακ σμακ ακουγιετε

εγω ετσι καταλαβαινω οτι ξυπνησε..ακουω τον υχο..παω τον βλεπω ξαπλα να πιπιλαει και να σηκωνει τα ποδια πανω και να με κοιταει με ενα τελειο βλεμμα...

μαρακι ναι..στη δουελαι..και Παρασκευη σημερα εχω μια μεταφραση να κανω για καποια νομημοποιητικα εγγραφα..δεν ειναι δυσκολη αλαλ εχει πολου μορφοποιηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη κ εμεις κανουμε μπανιο στις 8 κ μεχρι της 9 κοιμαται.μετα την δινω κατα της 3.30 κ ξυπναει καλες 7.χθες τι επαθε κ πινουσε συνεχεια.κ εγω το σκεφτηκα αυτο που λες για την ωρα αλλα δεν βολευει γιατι εχω κ την μεγαλη.

καλημερα γιεληζ....κ εμεις εδω κρυο,κρυο!!!!κ εμεις μεχρι τωρα μονο το βραδυ την περνει κ οχι παντα.σημερα τα καταφερε κτην πηρα κ τωρα το πρωι....αλλα πολυ φαωμα το χερι ρε παιδι μου....μα να πιναει τοσο πολυ!!!εμεις τρωμε φασολαδα......ετοιμη την εχω κ εχω κ μια πεινα απο τωρα...μιαμ μιαμ

καλημερα συμπεθερα....οντως ο ηχος που κανουν ειναι τρελα....να φανταστεις χθες βραδυ την ακουσε κ οαντρας μου που ηταν στο σαλονι κ εψαχνε στο σπιτι να δει τι ακουγεται :lol::lol::lol:

καλημερα μαρακι κ ιφιγενεια....

μαρακι πως σου φαινεται τωρα το πρωι που εισαι μονη στο σπιτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι και Ιφιγένεια!

Ιφιγένεια στρώνετε και εσείς με τον ύπνο σιγά σιγά... τέλεια!!

Μαράκι να και κάτι που δεν ταιριάζουν τα μωρά μας!!! :lol::lol::lol: Ο δικός μου δεν τη θέλει καθόλου τη πιπίλα... μόνο τις πρώτες ώρες μόλις γεννήθηκε την κράτησε... αλλά μετά πήρε τη γλύκα του μεμέ και την απέρριψε!!! :lol::lol::lol: αργότερα ανακάλυψε και τον αντίχειρα και το χάσαμε το παιχνίδι με την πιπίλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol: βέβαια τον αντίχειρα τον είχε συνέχεια μέσα στο στόμα απο τότε που ήταν στη κοιλιά!! Απο τότε είχε κάνει την επιλογή του! :lol::lol::lol::lol:

Έτοιμο και το δοντάκι σας ε? Μάλλον θα είναι το πρώτο μωράκι που θα βγάλει δοντάκι ε? Η κάνω λάθος?? Άντε με το καλόοο!!!

Μιχαέλα μήπως κάνει αύξηση παραγωγής η μικρή και θέλει συνέχεια μεμέ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αυτό που σηκώνει τα πόδια πάνω το κάνει και ο Κερεμ!!! Και το βλέμμα όντως τέλειοοο!!! Α και όταν του αλλάζω την πάνα κρτατάει μόνος του τα πόδια πάνω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω κ εγω βρε γιεληζ....μου το κανει απο προχθες την τριτη το απογευμα....εγω ειχα κοσμο στο σπιτι κ η μικρη απο τις 5 που ειχε ξυπνησει μεχρι της 8 που την πηγα για μπανιο δεν ξεκολησε απο πανω μου....συνεχεια ετρωγε με διαλημμα 5λεπτο που ψευτοκοιμοταν...αντε κ φτου κ απο την αρχη....κ ολο αυτο συνεχιζεται...μα δεν κοιμαται οσο κοιμοταν παρα μονο τρωει...μονο χθες ολη μερα κοιμοταν περισσοτερο κ ισω γιαυτο κ το βραδυ να πινουσε...τι να πω!

εμας παλι σηκωνει τα ποδια κ γυριζει μονη της ατο πλαι,ποτε απο εδω κ ποτε απο εκει...πρεπει να την προσεχουμε τωρα γιατι την αφηνα στον καναπε μονη της.πρεπει να την βαζω πιο μεσα γιετι θα την βρω καμια μερα κατω :?:?:?:? τωρα εχει πολυ γελιο...καθεται στο ριλαξ κ κοιταει την γροθια της κ αλιθοριζει καθως το κανει :lol::lol::lol: σου λεει τι ειναι αυτο που κουνιεται μπροστα μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμοεθερα φαση ειναι..σηγουρα προσπαθει να σου αυξησει την παραγωγη

Γιελιζ βαζει τα ποδια του στο στομα;;;;

εμενα ναι..και λιονωωωωωω

μασουλαω και το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου με μια απολαυση...χαχαχα

ατιμα τα σκαστουλια μας τρελαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα εμένα πάντως για αύξηση παραγωγής μου φαίνεται όπως το περιγράφεις... τα ίδια κάνει και ο Κερεμ και μετά το στήθος μου γίνεται τούμπανο!!! Εσένα δεν γεμίζει πιο πολύ γάλα τώρα?

Χρύσα πηγαίνει τα πόδια στο στόμα αλλά δεν τα κρατάει πολύ γιατί ζορίζεται... μάλλον του πατιέται η κοιλιάαα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοφαγας απο τωρα :lol::lol::lol::lol:

ρε συ εμενα παρολο που ειναι χοντρουλης εχει πιο πλακουτσοτη κοιλια..

ο Χριστοφορος ειχερ κοιλουμπα αλα παγκαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεςςς εδω και εμεις..καλε ολο Σοφι βλεπω...λεω να της την παρω δωρο για τα Χριστουγεννα..χιχι...διαβασα και τα νεακια σας..Πηνελοπη θυμαμαι στο Χριστοφορο του ειχαν κανει 2 εμβολια μαζι..τωρα στη μικρη δεν ξερω δεν καναμε ακομα το πρωτο τωρα που θα γυρισουμε θα παμε να κανουμε...αντε να δω ποσα κιλα ειναι και τι υψος εχει..καλα εχτες με κατα αρμεξε,,,επινε γαλα καθε 1.μιση με 2 ωρες καλεεε με ξεκανε τουλαχιστον πινει το τελευταιο 9.30 με 10.00 και μετα νανι μεχρι το πρωι..τι καλαα κοιμαμαι ολη νυχτα...αχ αντε να παω σπιτακι μου..βαρεθικα δεν ειναι και ο αντρας μου εδω...και βαριεμαι σαν καημενη ειμαι...βρε Χριστινα σε χασαμεεε...καλως ηλθες παλι εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...