Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ?


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα να εχουμε..Κατερινα λυπαμαι πολυ...μην αγχωνεσαι ομως και να δεις που στο τελος ολα θα πανε καλα...θα κραταμε ολες μας τα μπεμπε μας αγκαλιτσα και η χαρά μας και η ευτυχια μας θα ειναι τοση που θα εχουμε ξεχασει ταλαιπωριες, ασχημες μερες, νευρα, κλαματα κτλ..

και εγω αδιαθετησα το Σαββατο..την πρωτη μερα ημουν τελειως στραβωμενη και στεναχωρημενη που μου ηρθε αλλα μετα συνηθισα την ιδεα της σερβιετας και το πηρα αποφαση!!!!και αυτο το μηνα ο αντρας μου θα φυγει 27 του μηνος για Γερμανια επαγγελματικο ταξιδι, θα γυρισει μετα απο μια εβδομαδα θα κατσει σαβ/κο δηλαδη 2 μερες και στο καπακι θα ξαναφυγει 1 εβδομαδα για Μαλτα!!!!οποτε πειτε μου κοριτσια τι να κανω η κακομοιρα?που καθυστερησε να μου ερθει κι ολας και το ντοιν ντοιν μάλλον θα γινεται ακυρες μερες?

anyway...αν ειναι να ερθει καλοδεχουμενο...και αν καθυστερει παλι καποιος λογος θα υπαρχει...

φιλακια πολλα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κοριτσάκια μου μην στεναχωριέστε!!! είναι πολύ επίμονη η κυρία αλλά που θα πάει θα την διώξουμε και δεν θα ξαναέρθει για πολλούς μήνες.... υπομονή και επιμονή θέλει....

εγώ έχω ένα μικρό σποράκι στην κοιλίτσα μου από το Σάββατο το πρωί και περιμένουμε άλλες 14 μέρες για να δούμε αν έφτιαξε γερή φωλίτσα και αν θα μείνει στην κοιλίτσα μου για άλλους 9 μήνες!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες και συγχωρέστε με πο δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά χρειάζεται ηρεμία και ανάπαυση το μπεμπέ για να "χτίσει" οπότε...

ΚΑλή επιτυχία και αμέτρητα καλά νέα!!!

άντε να κοκκινίσει καμία η νικόλ γιατί πολύ πράσινο βρε παιδί μου σε αυτή την λίστα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου μην στεναχωριέστε!!! είναι πολύ επίμονη η κυρία αλλά που θα πάει θα την διώξουμε και δεν θα ξαναέρθει για πολλούς μήνες.... υπομονή και επιμονή θέλει....

εγώ έχω ένα μικρό σποράκι στην κοιλίτσα μου από το Σάββατο το πρωί και περιμένουμε άλλες 14 μέρες για να δούμε αν έφτιαξε γερή φωλίτσα και αν θα μείνει στην κοιλίτσα μου για άλλους 9 μήνες!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες και συγχωρέστε με πο δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά χρειάζεται ηρεμία και ανάπαυση το μπεμπέ για να "χτίσει" οπότε...

ΚΑλή επιτυχία και αμέτρητα καλά νέα!!!

άντε να κοκκινίσει καμία η νικόλ γιατί πολύ πράσινο βρε παιδί μου σε αυτή την λίστα......

Melipikto μου, τι υπεροχα!Με το καλο να μεινει εκει για 9μηνες κ μετα του επιτρεπουμε να βγει...!!!!

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!Συντομα κ επισημα 'Μανουλα'. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχομαι τα καλυτερα, melipikto ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα και θα κρατας σε λιγους μηνες το νινακι σου αγκαλιτσα! iro μου δεν πρεπει να μας περνει απο κατω τελικα γιατι η ψυχολογια παιζει πολυ σημαντικο ρολο.πιστευω οτι οταν θελεις κατι τοσο πολυ καποια στιγμη θα το αποκτησεις . πρεπει να ελπιζουμε και να κανουμε υπομονη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia!! Ti kanete??

Diabasa ta nea sas kai irtha na sas pw kai ta dika mou!

Simera pigame giatro kai eidame to spori, einai megalwmeno arketa aptin teleutaia fora pou fainotane mono mia koukiditsa! Kai akousame kai kardoula!! Opote ola pane kala!

Sas euxomai kai esas koritsia kala nea suntoma!

Melipikto mprabo, sou euxomai oti kalitero! Sou stelnw ligi iremia apo emena kai to sporaki mou!!

Diaz esu pws pas?? Ksekinises tipota? Ante bre sas perimenw sto postaki mas kai tis 2 suntoma.

Kai oles diladi sas perimenoume koritsia! Sas euxomai suntoma na zisete auto pou ezisa simera! Einai pragmatika to thauma tis fusis!

Filia se oles sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου μην στεναχωριέστε!!! είναι πολύ επίμονη η κυρία αλλά που θα πάει θα την διώξουμε και δεν θα ξαναέρθει για πολλούς μήνες.... υπομονή και επιμονή θέλει....

εγώ έχω ένα μικρό σποράκι στην κοιλίτσα μου από το Σάββατο το πρωί και περιμένουμε άλλες 14 μέρες για να δούμε αν έφτιαξε γερή φωλίτσα και αν θα μείνει στην κοιλίτσα μου για άλλους 9 μήνες!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες και συγχωρέστε με πο δεν μπαίνω πολύ συχνά αλλά χρειάζεται ηρεμία και ανάπαυση το μπεμπέ για να "χτίσει" οπότε...

ΚΑλή επιτυχία και αμέτρητα καλά νέα!!!

άντε να κοκκινίσει καμία η νικόλ γιατί πολύ πράσινο βρε παιδί μου σε αυτή την λίστα......

καλή επιτυχία melipikto μου! να προσέχεις πολύ και να είναι γερό το σποράκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikolxx μου και Elena_c σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! Τα δικά μου τα νέα είναι ότι ακόμα παλεύω να τελειώσω με τις εξετάσεις. Ουσιαστικά η σαλπιγγογραφία με καθυστερεί γιατί περίμενα να αδιαθετήσω για να κλείσω ραντεβού. Ευτυχώς αδιαθέτησα λίγο νωίτερα και δεν θα περιμένω πολύ ακόμα. Εκεί που δεν ήθελα να τη δω την ακαταναμόστη τώρα την περίμενα πως και πως! :roll: Τέλος του μήνα θα δω πάλι και το γιατρό για να μου πει πως και πότε ξεκινάμε! Ανυπομονώ και αγωνιώ ταυτόχρονα! Εύχομαι όμως η Παναγίτσα και ο Χριστούλης να μας βοηθήσουν και να κάνουν το θαύμα τους και για μας! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν και μακάρι να μην δουν την ακατανόμαστη για τους επόμενους 9 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia!! Ti kanete??

Diabasa ta nea sas kai irtha na sas pw kai ta dika mou!

Simera pigame giatro kai eidame to spori, einai megalwmeno arketa aptin teleutaia fora pou fainotane mono mia koukiditsa! Kai akousame kai kardoula!! Opote ola pane kala!

Sas euxomai kai esas koritsia kala nea suntoma!

Melipikto mprabo, sou euxomai oti kalitero! Sou stelnw ligi iremia apo emena kai to sporaki mou!!

Diaz esu pws pas?? Ksekinises tipota? Ante bre sas perimenw sto postaki mas kai tis 2 suntoma.

Kai oles diladi sas perimenoume koritsia! Sas euxomai suntoma na zisete auto pou ezisa simera! Einai pragmatika to thauma tis fusis!

Filia se oles sas!

:ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty:

τι καλαα!!!!!! μπραβο το νινακι σου Ελενααα να ειναι γερο και να το παρεις γρηγορα αγκαλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz μου εγω εκλεισα σαλπιγκογραφια την τριτη στο λητω και φοβαμαι λιγο!!! αχ μακαρι να μας πανε ολα καλα! ευχομαι το καλυτερο σε ολες!!!! %%-%%-%%- !!! melipikto να ξεκουραζεσε και να εχεις τελεια αποτελεσματα ! <περιμενουμε νεα σου!!! :ymparty::-ss[smilie=clock.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου κι εγώ την Τρίτη έκλεισα στο Μητέρα (ευτυχώς την καλύπτει το ταμείο μου). Εύχομαι και ελπίζω να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας! Τι προετοιμασία σου είπαν να κάνεις; Εμενα ένα εντερικό υπόθετο και μεσουλίντ μία ώρα πριν! Ελπίζω να μη με ακούσει όλη η Αθήνα! :-ss:-ss:-ss:-ss

Ελενα μόλις είδα και το τικεράκι σου! Φιλιά στο μπεμπουλίνι σου!! Η μαμά θέλει αγοράκι μου φαίνεται... με το τόσο μπλε!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz den einai oti thelw agoraki...h alitheia einai oti prin meinw egkuos ithela para polu koritsi...twra omws ektos oti exw ena proaisthima oti tha einai agori...oneireutika kiolas oti ekana agori!!

Prin, nomiza oti autes pou lene "den me noiazei oti kai na einai" to elegan etsi giati den kserane ti tha einai alla pisteua oti sigoura mesa tous exoun mia protimisi.

Twra omws pragmatika kai egw den exw problima oti kai na einai! Kala na einai kai tha to agapw polu oti kai na einai!

Gia tin eksetasi min agxwnesai...tha teleiwseis prin to katalabeis...

Den tin exw kanei egw, alla mia fili. E ligo lene oti katalabaineis ena ponalaki, alla mexri na to niwseis tha exeis teleiwsei...skepsou oti o toketos ponaei perissotero alla den mas noiazei katholou, oute kan to skeftomaste!

Kali epituxia koritsia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σας ευχαρσιτώ όλες πολύ για τις ευχες και το ενδιαφέρον!!!

Ελενάκι μια χαρά το μπεμπάκι!!! μπράβο κουκλίτσα μου!!!!! ότι και να είναι γερο να είναι και σίγουρα θα το λατρεύετε όλοι σας είτε φοράει ροζ είτε γαλάζια!!!!

Εγώ την σαλπιγγογραφία της γλίτωσα τελευταία στιγμή μιας και αποφασίσαμε να μην συνεχίσουμε με σπερματεγχύσεις αφού ήταν σχεδόν μηδενικές οι πιθανότητες με το σπερματάκι μας, αλλά όταν ήταν να την κάνω μου έιχε πει ο γιατρός μου να πάρω ένα ηρεμιστικό λίγες ώρες πριν (λεξοτανιλ των 1.500 αν θυμάμαι καλά) και 2 μπουσκοπαν εξτρα πριν και άλλα 2 μετά! μου είπε ότι αν αυτός που στην κάνει είναι ήρεμος και έχει υπομονή δεν πονάει αλλά αν βιάζεται και προσπαθεί να σε ξεπετάξει μπορέι να πονέσεις... οπο΄τε πείτε του όταν πάτε να πάει χαλαρά και ήρεμα!!!!!!

ΚΑλή επιτυχία σας εύχομαι κοριτσάκια μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια..Elena_c μπραβο κοπελα μου...πολυ χαιρομαι με τη χαρα σου..φαινεται ότι εισαι καλή κοπελα και μας το αποδεικνύεις μπαινοντας και γραφοντας στο συγκεκριμενο forum και ενδιαφερεσαι για τα νεα μας παρολλο που καποια αλλη κοπελα θα μπορουσε να σκεφτει οτι δεν ''ανηκει'' εδω...(ελπιζω να καταλαβαινεται τι θελω να πω χωρις να θελω να προσβαλω καμια σας και να παρεξηγηθω)

Diaz και Κατερινακι ευχομαι ολα να πανε τελεια με την εξεταση σας..καθολου αγχος και μπρος σε αυτο που θελουμε τι ειναι ο πονος? ε?

melipikto ευχομαι ολοψυχα το σπορακι να εφτιαξε γερα θεμελια και να μεινει για 9 μηνες...οποτε τωρα το ξερεις φυσικα εσυ καλυτερα απο ολες μας, ξεκουραση και παλι ξεκουραση....

φιλια σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRO81 μου μακάρι να πάνε όλα καλά την Τρίτη θα σας ενημερώσω!

Μελίπικτό μου αν κι εμείς πάμε κατευθείαν για εξωσωματική ο γιατρός με έβαλε να την κάνω. Καλό λέει είναι να την κάνω να βρίσκεται. Τι να πω... όχι να πω; Κάτι θα ξέρει. Πέφτω και κολυμπάω τώρα... Φιλιά στο "χτίστη" σου. Πες του να γατζωθεί καλά για 9 μήνες και μετά θα το προσέχεις εσύ!

Έλενά μου γερό να είναι! Αυτό έχει σημασία όπως λες κι εσύ! Απλά είδε το μπλε στο τικεράκι σου και είπα να σε πειράξω λίγο! :D Ελπίζω ο γιατρός να είναι χαλαρός και ήρεμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iro mou s'euxaristw polu gia ta kala sou logia...an kai den to skeftika oute mia stigmi etsi, ennow den skeftika pote oti, ti douleia exw edw mesa, afou ksekinisame oles gia ton idio skopo peripou mazi, dethikame kiolas, me kapoia koritsia isws perissotero kai me endiaferei na mathainw ta nea sas, alla kai giati pragmatika sas perimenw oles sto allo postaki pws kai pws!!

Diaz mou, nai o giatros mou fainetai polu iremos kai kalos. Ola kala pane. koritsia to sporaki mou sas eipa poso einai? 15 xiliosta! Diladi 1.5 ekatosto!! san ena stafilaki einai. Paidia den einai apisteuto oti auto to mikroskopiko pragmataki exei kai kardoula kai se ligous mines tha ginei ena olokliromeno anthrwpaki??

Einai teleio kai euxomai suntoma na deite kai eseis to diko sas stafilaki koritsia!!!

Filia polla!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου κι εγώ την Τρίτη έκλεισα στο Μητέρα (ευτυχώς την καλύπτει το ταμείο μου). Εύχομαι και ελπίζω να πάνε όλα καλά και για τις 2 μας! Τι προετοιμασία σου είπαν να κάνεις; Εμενα ένα εντερικό υπόθετο και μεσουλίντ μία ώρα πριν! Ελπίζω να μη με ακούσει όλη η Αθήνα! :-ss:-ss:-ss:-ss

Ελενα μόλις είδα και το τικεράκι σου! Φιλιά στο μπεμπουλίνι σου!! Η μαμά θέλει αγοράκι μου φαίνεται... με το τόσο μπλε!! :D:D:D

diaz μου καλη μας επιτυχιαα!! περιμενω νεα σου. εμενα μου ειπε να παρω μια μερα πριν dalacin c ανα 6ωρες και vibramycin ανα 8ωρες και την ιδια μερα να παρω 2 μπουσκοπαν,επισης μου ειπε οτι θα συνεχισω να περνω αυτα τα φαρμακα και μερικες μερες μετα δεν ξερω γιατι,εσενα σου ειπε να παρεις μετα κατι? ευχαριστωω κοριτσια για την συμπαρασταση ειστε ολες πολυ καλες κοπελες!!! να μας πανε ολαααααααα μααα ολααα καλα!!! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου εμένα πάλι τίποτα άλλο δεν μου είπε να πάρω. Μόνο 1 ώρα πριν ενα σπασμοαποτελ υποθετο και ένα μεσουλιντ. Αυτά και μόνο αυτά και εύχομαι να φτάνουν!!! Τώρα τι να σου πω δεν ξέρω. Αυτά που λες εσύ ειναι αντιβίωση;; Εσένα αυτά στα είπε ο γιατρός σου ή ακτινολόγος; Εμένα μου τα είπαν όταν έκλεισα το ραντεβού στο ακτινολογικό... έχω αγωνία η αλήθεια είναι πιο πολύ αν θα πάει καλά και να μην έχω κάποιο πρόβλημα! :ymsigh::-ss

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! :ympray::ympray::ympray:

Έλενά μου πολύ χαίρομαι για σένα και το σταφυλάκι σου! Σε ευχαριστώ που μας στηρίζεις! Έτσι να μας λες το μέγεθος κάθε φορά να μας δίνεις δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diaz μου καλησπερα,τα χαπια αυτα μου τα ειπε ο γυναικολογος οχι ο ακτινολογος,απο το λητω μου ειπαν μονο 2 μπουσκοπαν, μαλλον το ενα απο τα δυο που μου ειπε ειναι αντιβιωση αλλα δεν ξερω γιατι μου ειπε να την παρω,την τριτη θα μαθω που θα δω τον γιατρο που θα ειναι και αυτος εκει στην διαρκεια της σαλπιγκο. καλα αποτελεσματα να εχουμε!!!!!! :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αστέρια... τι κάνετε??? Εγώ κρυώνωωωωωω.... Αλλά μαρέσει (πεθαίνω για χειμώνα)...

Τι μεγάλο θέμα η σαλπιγγογραφια... Εμένα δεν μου δώσαν τίποτα... Καμιά φορά σου λένε να παρεις παυσίπονο πριν,για την περίπτωση που μπορεί να πονέσεις... Εγώ δεν κατάλαβα σχεδόν τίποτα... Μόνο ένα τσίμπιμα (όπως όταν κάνεις ΠΑΠ και σαν πίεση). Το μετά φυσικά είναι η αντιβίωση και αυτό πάλι προλυπτικά (από την στιγμή λεει που χρησιμοποιούν αποστειρωμένα εργαλεία πάντα δίνουν αντιβίωση). Γενικά δεν είναι τίποτα... Πιο πολύ είναι το άγχος παρά ο πόνος... Και να σκεφτειτε ότι έχω μηδενική ανοχή στον πόνο....

Φιλάκια και μου λείπει πολύ που δεν μπορώ να σας μιλάω κάθε μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε!!! Θέλω και εγώ... Να έρθω μαζί σου;;; 🤣🤣🤣🤣 Έχω 10 μέρες ακόμα για υπέρηχο..😰  Ρε συ μαζί είμαστε;! Νόμιζα είσαι πιο μπροστά από μένα.. πότε έχεις Πητ;! Στην αυχενική εμένα μου έδωσαν για 2/1..  Όντως περνάνε πιο εύκολα οι μέρες.. είναι που έχει μειωθεί το άγχος και δεν το σκεφτόμαστε συνέχεια πιστεύω.. έχεις ακόμα ναυτίες/αναγουλες βρε παιδί μου.....;! Σου έχει δώσει τίποτα ο γιατρός ή θεωρεί ότι δεν χρειάζεται..; Είναι έντονες; Με το θέμα της ούρησης; Ξεπεράστηκε..; Δεν σε είχα ρωτήσει πως είσαι με αυτό.. Αααα!!! Που θα πάτε;! Με το καλό να περάσετε όμορφα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
    • Αχχχχχ τι ωραία και εσύ!!! Τυχερή!!!! 😍😍😍😍 Έτσι και εμένα μια φορά το μήνα πλέον και δεν παλεύεται... Από 16η ε;! Άντε μια βδομαδουλα και εγώ ακόμα υπομονή μήπως και...!! 🤞🤞🤞🤞🤞 Στη πρώτη εγκυμοσύνη στην 22η... Πωωω θα τα είχα "παίξει" από το φόβο μου ότι κάτι δεν πάει καλά...
    • Κορίτσια μου καλησπέρα🌸  ξανά εκανα τεστ σήμερα και ήταν αρνητικό όποτε ήταν ελαττωματικό εκείνο που είχα κανει προχθές.. 
    • Καλησπέρα!! Καλή βδομάδα με υγεία! Ωω κατάλαβα.. οπότε είστε στο πατρικό σε κάποιο χωριό και σας ήρθαν "βόλτα" το διήμερο..! Εντάξει τι να κάνεις; Μέσ' το πρόγραμμα είναι και αυτά..! Τουλάχιστον τα παιδιά το απολαμβάνουν!! 😍😍😍 Έλα ρε!!! Έφτασες τόσο;! Περνάει ο καιρός!!!! 😍😍😍😍 Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! Έλα μωρέ το μωράκι!!! Αχχχχχ τι ωραία!!! Πόσο χάρηκα!!!!! Από πότε περίπου άρχισες να το νοιώθεις;;; Να ξέρω και εγώ η τρελή που το ψάχνω και από τώρα και μόνο κάτι τραβήγματα και ποναλακια νοιωθω..!! 😂😂😂  Πως έχεις αντέξει ρε φίλε τόσο καιρό;;; Εγώ δεν την παλεύω με τίποτα...! Αύριο εντέλει θα έρθει το doppleraki και είμαι να σκάσω!!! 😫😫😫 Άσχετο.. η  vbac γιατί προϋποθέτει να γεννήσεις αργότερα; Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος; Sorry δεν γνωρίζω καθόλου..
    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...