Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ?


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΝΕΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ POST ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ..

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ++++ΘΕΤΙΚΑ++++ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια καλησπερα!! εκανα τεστ σημερα και βγηκε αρνητικο μετα απο 10 μερες καθυστεριση :( το ειπα στον γιατρο μου και μου ειπε να κανω χοριακη.δεν ξερω γιατι επιμενει να κανω,αφου ειχα αρνητικο τεστ. εχω μπερδευτει και εχω απογοητευτει. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!αποφασισα να συμμετεχω και εγω στην παρεα σας!!ευχομαι αυτος ο μηνας να ειναι τυχερος για ολες μας!!τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστερηση 2 μερες...και ετρεξα να κανω τεστ...και βεβαια βγηκε αρνητικο μετα απο δυο ωρες ηρθε...τωρα δεν περιμενω στις 17/11...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα παντως...ηρθε τελικα στην ημερα της...27η μερα ως συνηθως....παμε για τον αλλο μήνα ;) Ελπιζω να ακουσω καλυτερα νεα απο τα υπολοιπα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου... Τι κάνετε??? Εγώ στο τρέξιμο... Έχω πήξει στις εργασίες.... Ο τζιτζιφιόγκος επανήλθε δρυμήτερος και με πολλά κέφια οπότε ΔΕΝ περιμένω 2 Δεκεμβρίου (ή κάπου εκεί γύρω, γιατί κάνει και λίγο τα δικά της η μανταμίτσα). Σκεφτομαι να παραγγείλω τεστ ωορηξίας (βρήκα τα 90 περίπου 15€ από Αγγλία) αλλά είπα να του δώσω μια ευκαιρία και αυτό το μήνα (όχι πως δεν παίζει ευρώ... Όχιιιιιιιιι)... Άντε να δούμε τι θα δούμε.... Φιλούρες σε όλες... Πάω να μάθω να φτίαχνω e-shop (έμαθα να φτιάχνω ιστοσελίδες, Blog) Haker έγινα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια καλημέρα!!!!

διαβάζω πολλά νεάκια αλλά καμία ακόμα ανακοίνωση καλή!!!! άντε ντε, τί περιμένετε;;;;;;;;; η νικόλ περιμένει με τον κόκκινο μαρκαδόρο ανά χείρας!!!!

εμείς χθες κάναμε την ωοληψία μας και περιμένουμε νέα για το πότε θα γίνει η εμβρυομεταφορά!!! σήμερα είμαι ακόμα λίγο κάπως από την νάρκωση αλλά αφού πήγαν όλα καλά δεν παραπονιέμαι καθόλου...

Ουρανία μου, χακεράκο μου μακάρι να έκανε καλή δουλειά ο τζιτζιφιόγκος και για δώρο χριστουγέννων να πάρεις ένα θετικό τεστάκι!!!!

ΚΑτερινάκι πήγαινε να κάνει μία να δεις! δεν χάνεις κάτι... για να στο λέει ο γιατρός κάτι θα ξέρει και εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!!

Νυχτεριδάκι και Ιωάννα κρίμα βρε κορίτσια!!!

Εύχομαι σε όλες σας να είναι τυχερό το τελευταίο ποστάκι του χρόνου και το 2012 να μας βρει όλες εγκυούλες!!!!

φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια..εγώ ακόμη περιμένω να τη δω...(απο 4 του μηνος κανονικά)...όλο λεω σημερα θα ερθει αυριο θα ερθει...θα μου πειτε πως κρατιεμαι και δεν κανω κανενα τεστακι απο το φαρμακειο?κρατιεμαι με νυχια και με δοντια, αυριο Παρασκευη αν δεν μου εχει ερθει ακομή θα παρω να κανω...απο τη μια φοβαμαι μην απογοητευτω από την αλλη βεβαια λεω να κανω ενα να ξερω να μην αγχωνομαι για να μου ερθει...

melipikto με το καλό ευχομαι όταν θα γινει η εμβρυομεταφορα όλα να πανε κατ' ευχήν...αντε βρε κοριτσια...μακαρι το νεο ετος να μας βρει ολες μας διπλες ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!η αληθεια ειναι οτι οσο πλησιαζει η 17/11 τοσο πιο πολυ αγχωνομαι....και τον προηγουμενο μηνα που ειχα καθυστερηση δυο μερες απο το αγχος θα ηταν...γιατι εχω σταθερο κυκλο 28 ημερων...πολυ αγχος...πως γινεται να μην το σκεφτομαι καθολου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια καλημέρα!!!!

διαβάζω πολλά νεάκια αλλά καμία ακόμα ανακοίνωση καλή!!!! άντε ντε, τί περιμένετε;;;;;;;;; η νικόλ περιμένει με τον κόκκινο μαρκαδόρο ανά χείρας!!!!

εμείς χθες κάναμε την ωοληψία μας και περιμένουμε νέα για το πότε θα γίνει η εμβρυομεταφορά!!! σήμερα είμαι ακόμα λίγο κάπως από την νάρκωση αλλά αφού πήγαν όλα καλά δεν παραπονιέμαι καθόλου...

Ουρανία μου, χακεράκο μου μακάρι να έκανε καλή δουλειά ο τζιτζιφιόγκος και για δώρο χριστουγέννων να πάρεις ένα θετικό τεστάκι!!!!

ΚΑτερινάκι πήγαινε να κάνει μία να δεις! δεν χάνεις κάτι... για να στο λέει ο γιατρός κάτι θα ξέρει και εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!!

Νυχτεριδάκι και Ιωάννα κρίμα βρε κορίτσια!!!

Εύχομαι σε όλες σας να είναι τυχερό το τελευταίο ποστάκι του χρόνου και το 2012 να μας βρει όλες εγκυούλες!!!!

φιλάκια σε όλες

ελπιζω να μας πανε ολα δεξια, εγω αυριο παω για χοριακη!!!! καλη επιτυχια και να εχουμε καλα αποτελεσματα ολες μας!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα μου κάνε τη χοριακή όπως σου είπε ο γιατρός. Εμένα μάλιστα μαζί με τη χοριακή με έβαζε να κάνω και προγεστερόνη γιατί έχω ασταθή κύκλο και από το άγχος μου χτύπαγα τρελά νούμερα και με την προγεστερόνη έβλεπε αν παρόλο την καθυστέρηση ήταν νορμάλ ο κύκλος.

Ουρανία μου εκμεταλεύσου τις ορέξεις του τζιτζιφιόγκου σου και άσε τα blog και τις χακεριές!! Το νινάκι σε περιμένει!

Μακάρι να αρχίσουν οι ευχάριστες ανακοινώσεις και σε αυτό το ποστάκι και ο νέος χρόνος να μας βρει όλες εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσακια μου να φουσκωσουν συντομα οι ομορφες κοιλιτσες μας, να γινουν ολοστρογγυλες να μας βρει ο νεος χρονος με της πιο ομορφη παρεουλα του κοσμου!!!!!!!

Εγω αυτον τον μηνα θα κανω μια επισκεψη σε ενα κεντρο βιοσυντονισμου. Δεν ξερω και πολλα για την μεθοδο αυτη, απλα ελπιζω να απαλλαγω απο τις ημικρανιες που με ταλαιπωρουν χρονια. Επισης δεν ξερω αν κανει να μεινω εγκυος αυτον τον μηνα γιατι διαβασα το εξης οσον αφορα την εξεταση :

"Η εξέταση είναι εξαιρετικά ακίνδυνη. Δεν χρειάζεται τρύπημα, εισαγωγή οργάνου στον οργανισμό ή κάτι παρόμοιο. Μόνο να κρατήσετε στα χέρια σας τα ηλεκτρόδια. Το ηλεκτρικό ρεύμα που διασχίζει τον οργανισμό είναι ελάχιστο, τις τάξεως των χιλιοστών του Αμπέρ και δεν προκαλεί κανένα απολύτως πρόβλημα."

Οποτε βλεπουμε..... Καλη τυχη σε ολες σας. Σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΟΙΩΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΛΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΛΛΑ ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗ ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΖΕΣΤΑΜΑ :D !!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!! περιμενω να δω πως θα κλεισει αυτη η εβδομαδα! τα κοριτσια που ζητησανε να μπουν στη λιστα μας ειναι ηδη εγγεγραμενα 'υποψηφιες μανουλες'. φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερίνα μου εύχομαι κι εγώ μία τέλεια χοριακή!!!! μην ξεχάσεις να μας γράψεις... καλά κι εσένα το εργαστηριο πολύ "γρήγορο",ε;;; κι εμένα αυτό στην γειτονιά μου κάνει 6-7 ώρες να τα βγάλει αν πας πρωί και αν πάς μετά τις 11 το πρωί στα βγάζει την άλλη μέρα!!!! και στο ΜΗΤΕΡΑ και το ΙΑΣΩ τα βγάζουν σε 2-3 ώρες....τί να πω;;; καλή επιτυχία εύχομαι κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα κοριτσια...Κατερινα σου ευχομαι ολοψυχα μια χοριακή στα υψη...περιμενουμε να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα...εγω πηρα ενα τεστ απο το φαρμακειο και το εκανα πριν καμια ωρα...βεβαια ηταν μια μαρκα με εκαψες...αυτο μου εδωσε η φαρμακοποιος αυτο πηρα...δεν θελω ομως να δικαιολογω το οτι δεν εδειξε τιποτα στην μαρκα του τεστ...θα περιμενω και το σαβ/κο και αν δεν εχει ερθει θα παω να κανω μια χοριακη...φιλια πολλα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iro μου μακάρι να μην σου έρθει και τη Δευτέρα να έχεις μια θετικότατη χοριακή!

Κατερινιό μου ακόμα αυτό το μικροβιολογικό.... τι κάνουν όλη μέρα χιχιχιχιχι! Μακάρι να είναι τεράστια και να μην προλαβαίνουν να την μετρήσουν :D Αν είναι έτσι... χαλάλι τους! Στο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalheraaa!!! piga kai ekana xoriakh to prwi. shmera stis 6 tha exw apotelesmata kai tha sas enhmerwsw . elpizw na einai thetika. 8-)

Κατερινάκι που είσαι???ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα! δεν εχω καλα νεα. εκανα χοριακη αρνητικη. τελικα ειχα μια κυστη η οποια μου ανεβασε μια ορμονη και καθυστερισε την περιοδο μου η οποια μου ηρθε σημερα :( τελικα θα παω την αλλη εβδομαδα για σαλπιγγογραφια και ορμονολογικες. ειμαι πολυ απογοητευμενη γιατι ειχα πολλες ελπιδες αυτον τον μηνα. απο δω και περα μας ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να κανουμε υπομονη και πολλες πολλες εξετασεις, αυτα !! κανενε ευχαριστο απο εσας κοριτσια να χαρωωω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα! δεν εχω καλα νεα. εκανα χοριακη αρνητικη. τελικα ειχα μια κυστη η οποια μου ανεβασε μια ορμονη και καθυστερισε την περιοδο μου η οποια μου ηρθε σημερα :( τελικα θα παω την αλλη εβδομαδα για σαλπιγγογραφια και ορμονολογικες. ειμαι πολυ απογοητευμενη γιατι ειχα πολλες ελπιδες αυτον τον μηνα. απο δω και περα μας ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να κανουμε υπομονη και πολλες πολλες εξετασεις, αυτα !! κανενε ευχαριστο απο εσας κοριτσια να χαρωωω??

κρίμα...μη στενοχωριέσαι....θα ρθει και σε μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου μη στεναχωριέσαι! Θα κάνεις τις εξετάσεις σου και μετά θα είσαι πανέτοιμη για το σποράκι σας! Να είσαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!

katerinaaa3 ,δε πειραξει τι να κανουμε ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι!Δε θα αργησει να ερθει ... ;)

IRO81 , μακαρι να εχεις ευχαριστα νεα!!Αλλα οτι κ να ειναι θα το αντιμετωπισουμε ολες μαζι!!!!!

Diaz,Melipikto αντε κ στην τελικη ευθεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα!! Καλή βδομάδα με υγεία! Ωω κατάλαβα.. οπότε είστε στο πατρικό σε κάποιο χωριό και σας ήρθαν "βόλτα" το διήμερο..! Εντάξει τι να κάνεις; Μέσ' το πρόγραμμα είναι και αυτά..! Τουλάχιστον τα παιδιά το απολαμβάνουν!! 😍😍😍 Έλα ρε!!! Έφτασες τόσο;! Περνάει ο καιρός!!!! 😍😍😍😍 Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! Έλα μωρέ το μωράκι!!! Αχχχχχ τι ωραία!!! Πόσο χάρηκα!!!!! Από πότε περίπου άρχισες να το νοιώθεις;;; Να ξέρω και εγώ η τρελή που το ψάχνω και από τώρα και μόνο κάτι τραβήγματα και ποναλακια νοιωθω..!! 😂😂😂  Πως έχεις αντέξει ρε φίλε τόσο καιρό;;; Εγώ δεν την παλεύω με τίποτα...! Αύριο εντέλει θα έρθει το doppleraki και είμαι να σκάσω!!! 😫😫😫 Άσχετο.. η  vbac γιατί προϋποθέτει να γεννήσεις αργότερα; Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος; Sorry δεν γνωρίζω καθόλου..
    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...