Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Γεια σας!!

Γεωργιάννα μου,τέλεια!!μπράβο!!!εγώ σας το έχω ξαναπεί,εμείς είμαστε εξαφτημένοι από τα παιδιά μας,όχι αυτά από εμάς!με γεια τη φωτο!!πολύ φάτσα ο μικρός!

Ανδρια,δεν νομίζω να καταλάβει,η Μυρτώ τουλάχιστον δεν κατάλαβε,όσο περνάει ο καιρός όμως θα καταλαβαίνει περισσότερο.

Το πρωί πήγα για ψώνια,ενα τζινάκι κ μια ζακετα από το zara.ο κώστας κάνει πρόβα πως θα την ταίζει όταν επιστρέψω στη δουλειά κ μια χαρα τα καταφέρνει.

Το μενού σήμερα έχει πράσα γιαχνί που μου είχαν λείψει,τα έφτιαξε ο κώστας.πάω γιατί έχω λυσσάξει από την πείνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!

Πάλι χάθηκα στα νέα σας..

Χτες το βράδυ ήθελα να σας γράψω πριν κοιμηθούμε, αλλά η μπουμπού έκανε κάτι στο πληκτρολόγιο και πάταγα τα πλήκτρα και δεν έγραφε τίποτα! Το έφτιαξε ο άντρας μου ΑΛΛΑ τελικά δεν κοιμηθήκαμε...

Βγάζουμε το 3ο μας δοντάκι και πήγε 6 το πρωί για να μας πάρει ο ύπνος.. Κοιμόταν 10 λεπτά και ξύπναγε κλαίγοντας λες και την τσίμπαγε κάτι... και μετά πάλι τα ίδια.. Ο αντρούλης μου με βοήθησε πάρα πολύ!

Σήμερα θα δουλεύει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη, περαστικά στη μανούλα σου! Σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες που ήταν δύσκολες αλλά όλο ξέχναγα να στο γράψω.. Ο Αρούλης στη φώτο τέλειος!!!

Και ο Διονύσης με τις πυζαμούλες του, και η Βικτώρια (που είναι ίδια εσύ Άντρια), καλά και η Μυρτούλα με το ριγέ καλσόν, όλα τα λεφτά!

Όλα τα μωρά μας είναι κουκλιά. Πρέπει να είμαστε πολύ περήφανο θέμα οι "απίστευτες φατσούλες"!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fμανουλες τι κανετε; διαβασα ολα τα νεα σας αλλα θυμαμε τα μισα κ ουτε! χαχα

αφρο δεν ειστε οι μονες φαφουτες ειμαστε κι εμεις φαφουτες κ δεν φαινετε να βγαινει τπτ ακομα,,

δαφνη περαστικα στη μαμα σου καλη δυναμη!!! ΠΟλυ ρομαντικο αυτο με το δεντρο,.

δαναη τι κουτσικακι το δεντρακι σας!

ανδρια η κορακλα σου ειναι ΤΡΕΛΑΑΑΑ

Γεωργιαννα μου ο μπεμπης μουρλιος ειναι!! φτου

Αναστασια να σας ζησει η Γεωργια καλοφωτιστη!

αμα ξεχασα καμια σορρυ..

εμεις ακομα δεν εχουμε φτιαξει τον υπνο μας... ανα μια ωρα ξυπναω δεναντεχω κ πολυ..

επισης ειχαμε κι εμεις φυσημα στην καρδουλα κ τρεχαμε με υπερηχους κλπ... κ θα το ξανακοιταξουμε σε 4 μηνες.. φοβαμαι αν κ μας ειπε οτι δν εινι κατι τρομερο.

Κατα τα αλλα τρωμε κι εμεις φρουτο το πρωι κ μεσημεριανο πατατα καροτο σελινο κρεμμυδακι ρυζακι το κολοκυθακι μας φερνει αερια.. την Κυριακη θα φαμε πρωτη μερα μοσχαρακι! ανυπομονω να δω αντιδράσεις!

τα κακακια της ανδρια τα περιεγραψες με τον καλυτερο τροπο... σαν αποχετευση ζχαχαχαχα

Σορρυ ποτυ χανοαι αλλα δε θελω να την παραμελω στιγμη...νοιωθω οτι μου λειπει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια μου.ολες καλα???????εγω καπως ειμαι ψυχολογικα αλλα προσπαθω να ασχολουμε με κατι για να ξεχνιεμε ασν και δεν γινετε ρε παιδια.στο μυαλο μου εχω δουλειες λογαριασμους υποχρεωσεις................τελος παντων.ειναι παρασκευη κ δεν πρεπει να μουρτζουφλιαζουμε..το θετικο βεβαια της υποθεσης ειναι οτι βλεπω αρκετα τον αντρουλη μου(τοσα χρονια δουλευε 9 με 9).κ ειμαστε ακομα πιο καλα καθοτι θεωρω οτι τωρα με εχει μεγαλυτερη αναγκη...αρχισατε τους στολισμους βλεπω.εγω την πεμπτη 1 του μηνα.γιουπιιιιιιιιι.ανδρια τι ματαρες ειναι αυτες της βικτωριας.ιδιες νομιζω ειστε :D .δαναη θα στο ξαναπω.μεγαλη φατσα η κορη.α επειδη μου πεσανε τα σαλια πετα μου 1 μελομακαρονο.γιαμ γιαμ.χθες εκανα λουκουυμαδες.εσκασα στην κυριολεξια.................α ξεχασα να σας πω πως αν καποια κοπελα θελει καλο καθαρο μελι μπορω να σας προμηθευσω απο τον πεθερουλη μου(μελισσοπαραγωγος γαρ)γεωργιαννα απλες στο κρεββατι ηθελε ο διονυσακος κ δεν μας το ελεγε :lol::lol: .καλοφορετες οι πυτζαμουλες.τελειες....δαφνη περαστικα στη μαμα σου.καλη αναρτωση κ καλα αποτελεσματα.οτι καλυτερο.αυτη να ειναι η τελευταια ταλαιπωρια.σα μωρακια υποφερουν με δοντακια υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηη.εμεις ακομα τιποταααααφαφουτακια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα...εχω χαθει εντελουτατα το ξερω αλλα δεν προλαβαινω να κανω τιποτε...την προηγουμενη παρασκευη ηρθε η μαμα μου,το σαββατο στολισαμε και τη κυριακη ειχα εκεινο το περιβοητο τραπεζι που σας ελεγα...τη τεταρτη ο νικος εφυγε ταξιδι και οπως καθε φορα που φευγει ετσι κ αυτη τη φορα ο αλεξης αρρωστησε.....εχει ωτιτιδα το πουλακι μου....τις προηγουμενες ημερες ειχε παααρα πολυ γκρινια ολη μερα ακομη και το βραδυ ξυπναγε απο το πονο...σημερα πηγα παιδιατρο κ μολις εδε το αυτι του τα εχασε...μου ειπε οτι το κρυολογημα που ειχε περασει πριν 15 ημερες-αυτο που το κολλησε η πεθερα-τον χτυπησε και στα αυτια...μας εδωσε αντιβιωση για 10 ημερες....δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα σας υποσχομαι θα το κανω με τη πρωτη ευκαιρια....

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δαφνη την στολη του αγιου βασιλη απο που τη πηρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πο,πο, τέλειος ο Αρούλης!!! Κουκλί!

Έτσι-έτσι να μπαίνουμε στο κλίμα των χριστουγέννων, να ανέβει λίγο η διάθεσή μας!

Μας φέρανε κι εμάς ένα χριστουγεννιάτικο φορμάκι στη βάφτιση! Ανυπομονώ να το φορέσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samar τι τέλειες φωτό είναι αυτές..Γεωργιάννα μεγιά τις μπυζαμούλες, είναι πολύ ωραίες.. στολίσατε ε;; Έτσι-έτσι να μπαίνουμε στο κλίμα των Χριστουγένων σιγά-σιγά! Αν γιορτάζει καμία Κατερίνα χρόνια πολλά.. Ειρήνη χάρηκα που άκουσα νέα σου, σε είχα στο μυαλό μου συνέχεια.. ξεκίνησες δουλειά και εσύ; Και εμείς κορίτσια φαφούτιδες είμαστε ακόμη και δεν βλέπω φως, αυτή τη βδομάδα έχουμε παιδίατρο, για να δούμε τι θα μας πει..Δανάη μας δίνεις πολύ ενέργεια και σε χαίρομαι πολύ. Με τον άντρα μου και εμείς μια τέτοια σχέση έχουμε, μοιραζόμαστε τα πάντα.. με βοηθάει με τον Παναγιωτάκη, μαγειρεύει αν χρειαστεί μόνο δεν τον ταίζει γιατί είναι λιγάκι δύσκολος ο μικρός.. Δεν θυμάμαι πια αλλά με ρωτήσατε σε ποια περιοχή είναι το σπίτι που βρήκαμε.. είναι στη Ν.ΙΩΝΙΑ του βόλου..περιμένω πως και πως να ξεκινήσουν οι διαδικασίες..Γιούλη περαστικά σας..Steisy με το καλό να σας έρθει και το τρίτο σας δοντάκι..χιχι! φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις φαφουτιδες...εμεις καν καλα καλα δεν καθομαστε στο ποπο μας και ειμαστε μονο 70 ποντους....

θα το παρω το φορμακι...κοριτσια οσες δεν εχετε βαφτισει ακομη τα παιδακια σας και θα θελατε οικονομικες λυσεις για μια καλη βαφτιση να μου πειτε...εχω ανθρωπο δικο μου...θα ερθει στο χωρο σας κ θα σας δειξει οτι θελετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τωρα καθισα, σημερα ειχαμε λαικη και σουπερ μαρκετ, και το απογευμα επισκεψη στη θεια κατερινα!!! η μπουμπου μου, ομως, ταλαιπωρηθηκε για να κοιμηθει, ολο μασαγε με μανια την πιπιλα και την επιανε το παραπονο οταν της επεφτε... :( το καημενο μου, πρεπει να πονανε τα ουλα του, αντε να βγουν τα δοντακια να ησυχασει..τη μια μερα ειναι καλα, την αλλη οχι...

κουκλια τα μωρα μας, φτου φτου!!!ζηλεψα κι εγω τις αγιοβασιλιτικες στολες, θα παρουμε κι εμεις για να βγουμε φωτογραφια στο δεντρο!!!τι, τοσο στολισμα τζαμπα;;;!!!

δαναη, καλα τα μελομακαρονα;;;;

βασιλικη, χαιρομαι που απολαμβανεις τον αντρα σου, ευκαιρια ειναι!!!!

γιουλη, περαστικα στον αλεξακο!!!υπομονη, και μακρια απ'την πεθερα!!!

γεωργιαννα μου, πολυ χαρηκα που κοιμηθηκατε οοοοολη τη νυχτα!!!ετσι μπραβο!!!

ειρηνη, καιρο ειχαμε να σε ακουσουμε και μας ελειψες!!!

αντρια κουκλιτσα η βικτωρια!!!

ιωαννα, δεν ξερω αν σου το'πα, καλοριζικο το νεο σας σπιτακι και ευχομαι να το γεμισετε με ομορφες αναμνησεις και γελια!!!

κι εμενα ο αντρας μου κανει τα παντα με τη μπεμπα εκτος απο το θηλασμο!!! :D για να δουμε, οταν ξεκινησουμε κρεμουλες, θα την ταιζει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια ξεχασα να σου πω οτι Βικτωρια σου μοιαζει αρκετα!!!

Καλα Αφροδιτη η Αθηνα ειναι ιδια εσυ! Στον υπνο τον επιασες!!! Εχουμε το ιδιο μομπιλο.

Δαναη μενω στην Ν. Φιλαδελφεια στειλε και εδω μελομακαρονα! και εγω αυριο ΕΑΝ φτιαξω τσουρεκι θα σου στειλω! χα χα

Ιωαννα καλοριζικο το καινουργιο σπιτικο!

Γιουλη περαστικα του Αλεξη. Αντε να τελειωσει το μαρτυριο του.

Αναστασια πριγκηπισσα την εχεις στην φωτο την Γεωργια.

Δαφνη ο Αγιος Βασιλης θα ερθει και απο μας; Να του βαλω γαλατακι στο τζακι( θα του βγαλω με θηλαστρο για να μην πει ξενο) :lol::lol::lol::lol:

Παω να ξαπλωσω την πελωρια κορμαρα( τα 5 κιλα εχουν κατσει και δεν φευγουν τα ατιμα)!!!!

Η Γωγω που ειναι;

Βασω εχει και τα καλα του η ανεργια.

Οποια ξεχναω τα φιλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μου ειναι μια ΚΟΥΚΛΑ! :x! :x ! :x ! :x !:x !:x !και τι πολυ μαλλακι εχει!!!!!κ το δωματιο σας φοβερο!!!!!!!

γεωργιαννα μου τι μπουμπουκος ειναι αυτος????αχ να τον ζουληξω θελω!!!!

αντρια αλλο παιδι!!!!!εχει αλλαξει φοβερα η βικτωρια!!!!!

πεθενω για τον αγιο βασιλακο μας!!!!τελειος!!!!!!!

τι ομορφα μωρα που εχει το φορουμ ολα ενα κ ενα!!!!!!!

βρε κοριτσια δυο μερες εχω να μπω κ γεμισατε ποσες σελιδες!!!!!!!

εχασα λιγο την μπαλα!!!!!!

γιουλι περαστικα στον γλυκουλη σου!!!!!

δαναη πολυ ομορφο το δεντρακι!!!!δεν πειραζει που ειναι τοσοδουλη!!!!θα γεμισει δωρα μονο για την μυρτουλα φετος!!!!

ειρηνακιιιιιιιιιιιιιιιιι που εισαι βρε κορτσουδαμ???τι κανει η νεκταρια το φατσονι???αχ αντε ποτε θα κατεβω να την ζουληξω λιγο τωρα ολοκληρος κοριτσαρος θα εχει γινει!!!!

δαφνη υπεροχο το δωματιο του αρουλη!!!το ειδα στις ελληνιδες μαμαδες ολο λεω κ εγω θα στειλω φοτο αλλα ολο το αμελω...

ιωαννα καλοριζικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μονο χαρες να ζησετε εκει μεσα!!!!

αφρο μου πως ειστε????

η μικρη μου πολυ γκρινια βρε παιδια σημερα...αρχισε κ καταλαβαινει πολυ τωρα κ με ζηταει δεν καθετε πολυ σε αλλους,ουτε τουαλετα δεν μπορω να παω με ψαχνει το σκατουλιτην αγαπω την αγαπω την αγαπω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη τι κοριτσαρος ειναι αυτος.εχω παθει πλακα με το μαλλι.αχ ολη μερα κοτσιδακια θα της εκανα.κ ο μικρος μου ειχε πολυυυυυ μαλλι οταν γεννηθηκε αλλα τωρα δεν ξερω που πηγε :P .καθε πρωι λες κ κοιμαται η γατα στο κρεβατι του.παρεπιπτοντως το δωματιο σας πρεπει να ειναι τρελλα......βαλε μας φωτο.ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗ μπορω να σου δαγκωσω 1 μαγουλο??????τρελλα ειναι.γιουλι περαστικα στον αλεξη.ακομα κανει το θαυμα της η πεθερουλα?????/ :twisted: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μας κάνετε και κοκκινίζουμε, ευχαριστούμε για τα τόσα κομπλιμέντα!!!!

Το φορμάκι μας είναι από το jumbo και μαζί πήραμε ένα σετάκι σκούφο και καλτσοπαπουτσάκια που γράφουν first christmas. Ξέρω πως κάθε χρόνο φέρνει και το mothercare χριστουγεννιάτικα ρουχαλάκια.

Αφροδίτη γλύκα η Αθηνούλα!!! Κουκλίτσα! Και όντως το δωμάτιο φαίνεται υπέροχο!

Γιούλη περαστικά στον Αλεξάκο, πολύ ταλαιπωρείται το παιδάκι, δώστου μεγάλο φιλί!

Πολλά φιλιά κοριτσούδες μου, νυστάζω πολύ, συγγνώμη που δε γράφω σε όλες!

Καληνύχτες και όνειρα γλυκά και πολύχρωμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...