Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία έφυγαν οι γονεις ε?Αντε έλα να τα λέμε....

Δανάη ωραία κατασταση έχεις κάνει στο σπιτάκι σου,μου αρέσει εκεί που παίζει το γλυκο σου κοριτσάκι. :D

Και του χρόνου να στε καλά να χαιρόσαστε τα υπεροχα Χριστούγεννα....εγω δεν θα στολίσω όπως σας έιχα πεί,έχουμε ένα δέντρο πολύ μεγάλο κ όταν στολίζουμε το σπίτι μεταμορφώνεται σε Χριστουγεννιάτικο με πολύ ζεστη ατμόσφαιρα....Δεν πειράζει να μαστε καλά.

Δανάη ναι,δεν είναι όλες οι μέρες έτσι...σήμερα γύρισε απο την δουλειά κ είναι σαν να μην συμβαίνει τίποτα,έχει αυτο το καλό,ξεχνάει τους τσακωμούς μας κ καπάκι κάνει γλύκες κ χαρές.

Μου έστρωσε χαλί στην κουζίνα,σφουγγάρισμα,σκουπισμα κ τέτοια.

Μάλλον κ οι άντρες θελουν τον Γερμανό τους :lol:

Τωρα πρέπει να φτιάξω έναν φάκελο με τις καλύτερες φωτο της μπεμπας κ τις δικές μας για να τις περάσουμε στα τόσα χρόνια ανεκμετάλευτη ψηφιακή κορνίζα....θα βάλω κ Χριστουγεννιάτικες έτσι για την κατάσταση..... Πφφφ δύσκολη δουλεια....είναι παααρααα πολλές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κ του χρόνου!

Τι γλυκιά φώτο κ τι όμορφη κορούλα που έχεις???

Βλέπω τις βάζεις κ εσύ κοκαλάκια ε?

Ζουζουνίτσα είναι κ .....σου μοιάζει πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γλυκιά φώτο κ τι όμορφη κορούλα που έχεις???

Βλέπω τις βάζεις κ εσύ κοκαλάκια ε?

Ζουζουνίτσα είναι κ .....σου μοιάζει πολύ!!!

Γωγώ μου,σ'ευχαριστούμε για τα κομπλιμένα,βέβαια 8 στους 10 λένε ότι μοιάζει στον Κώστα,εγώ πάλι νομίζω ότι είναι ενα μειγμα!κοκκαλάκια δεν της φοράω μιας κ δεν έχει πολλά μαλλάκια ακόμη.που το είδες το κοκκαλάκι?κ η δικιά σου είναι ζουζούνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μυρτώ μάλλον περνάει άλμα ανάπτυξης,μετά το μεσημεριανό της που το έφαγε όλο ( :o:o:o ) στη μιάμιση,έλεγα θα της δώσω ρυζάλευρο γύρω στις 5 κ τελικά στις 3 με έγλειφε,την έβαλα στο στήθος για ενα σνακ κ έφαγε μισή ώρα σαν λυσσασμένη,μετά στις 5.15 έφαγε κ το ρυζάλευρο αλλά όχι όλο,είναι στην 26η εβδομάδα κ μόλις διάβασα ότι το άλμα ανάπτυξης κορυφώνεται σε αυτή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalitera merikes fores na min milame ka8olou :evil: Eidate pou sas elega gia tin skala pou den tin anoigoume gia na katevasoume to dentro gia na min skonistei to spiti afou ekana tis douleies simera..Pigame stin nona tis mikris gia ligo k otan epistre4ame eida plimmirismeni me nera tin mprostini mas veranta, o george spiti ta nera na trexoun apo tin taratasa mallon espase kapoio e3artima k ekeinos xampari den pire k etsi anagkastika anoi3ame tin perivoiti skala gia na paei panw na to ftia3ei k tou eipa k gia to dentro k mou eipe pws den vlepei kala k ekeinos me fanari douleve k savvato na anoi3ei pali na mou katevasei ta xristougenniatika =)) =))..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτιάχνω το άλμπουμ της μικρής...συγκινήθηκα.04.05.11 στις 23.00 ήμουνα στην αίθουσα ωδινών,είχαν σπάσει τα νερά στο σπίτι κ δεν το κατάλαβα.όταν πήγα στον καρδιοτοκογράφο μου λέει ο γιατρός μου "θα μείνεις εδώ,γεννάς".Μείναμε με τον κώστα λοιπόν στο δωμάτιο,πόνος μηδέν...μετά από 1,5 ώρα περίπου είχα μικρές συσπάσεις,μετά άρχισαν να γίνονται πιο συχνές,γύρω στις 6 είχα διαστολή 3,ζήτησα επισκληρίδειο,με την τρίτη έπιασε,στις 11.30 είχα φτάσει στο 8,μετά 9,στις 12 κατεβήκαμε στο χειρουργείο,12.13 το ζουζούνι μας έβγαλε την πρώτη της στριγγλιά!!μου την έβαλαν αμέσως στο στήθος κ θήλασε.ούτε που κατάλαβα πότε βγήκε το κεφαλάκι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου και εγω φωτογραφιες ψαχνω για το ημερολογιο του.

Δαναη μου πολυ ωραιες φωτο ειναι ολες. Και το σπιτι σου πολυ ωραιο.

Γωγω μου χαιρομαι που ειναι ολα καλα. Και ο δικος μου μου μιλαει μετα σαν να μην εγινε τπτ. Μου αρεσει αυτο και με ηρεμει.

Αυτο ειναι το αλμπουμ που παρεγγειλα για το Διονυση για να βαλω τις φωτο. απο την βαπτιση. Δεν εκανα ψηφιακο.

post-4242-13873938194592_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Τελικά η μαμά μου βγήκε νωρίτερα από την εντατική, πήγε σε δωμάτιο πριν από μια ώρα και μόλις της μίλησα στο τηλέφωνο και της είπε και ο Άρης αα μα! :lol:

Δανάη υπέροχες οι φωτό, άντε και του χρόνου!! Εγώ θα περιμένω να γυρίσουν οι γονείς μου για να στολίσω, μ' αρέσει να βάζουν όλοι από ένα στολίδι στο δέντρο!

Γωγώ μου σε καταλαβαίνω κι εγώ σε παρόμοια κατάσταση είμαι αλλά έχω πάψει να γκρινιάζω γιατί κουράστηκα, είμαστε σε μια κατάσταση ηρεμίας, λίγο αποξενωμένοι όμως, έχουμε χάσει λίγο τη μπάλα και δε ξέρω που θα μας βγάλει αυτό...

Γεωργιάννα με γεια τις πυτζαμούλες, τέλειες! και το άλμπουμ!

Άντρια καλά κουράγια, γκαντεμιά αυτό που έγινε. Συγχαρητήρια για τον αδερφό σου!

Αναστασία περαστικά της κουκλίτσας μας!

Ο Άρης μ'έχει πεθάνει στη γκρίνια σήμερα, αααααααα, φιλιά στις υπόλοιπες, συγγνώμη που δε γράφω άλλα, μου τραβάει τα μαλλιάα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou pistevw i Gwgw eide ekeino (asteraki einai?) pou exeis kollimeno pisw sto ka8refti (stin photo me to dentraki) k fenetai san na exei kokkalaki sta mallia tis :D...Gwgw?

πΩπωωω παρατηρητικότητααα!!!!Ουτε παιχνιδι να παίζαμε!!!χαχαχαχα

όχι,το είπα γτ είδα μαλλί κ λέω....φοράει κοκαλάκια.....εφόσον έχει μαλλάκι.... :o

Γεωργιαννα τυχερος ο Διονυσης κ ωραιες πυτζαμουλες κ ωραίο Αλμπουμ που θα μοστραρει αργοτερα με καμάρι στην φιλενάδα του :lol:

Δαφνη πολύ γλυκο να βάζετε απο ενα στολιδι ο καθένας στο δεντρο....καλές γιορτές να έχετε με ΥΓΕΙΑ στην οικογενεια σας κ σε όλο τον κόσμο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε???εμεις σημερα περασαμε τελεια!ειχε ερθει μια φιλη με τα παιδακια της..παιξανε τα μικρα,εμεισ ηπιαμε καφεδακι...μετα φτιαξαμε ολοι μαζι κουλουρακια...μυρισε το σπιτακι μας..αντε αυριο να ερθει κι ο αντρουλης μου να στολισουμε κι εμεις...ποσο μ αρεσουν τα Χριστουγεννα!!!αχ!

ωφειλω να ομολογησω οτι τα παιδακια μας ειναι ολα κουκλακια...και γλυκακια!!!κι εμεις οι κουκαβαγιες μια μια!χαχα!!!με το δικιο μας δεν λεωωωωωωωωωωωωωω.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να μπω, να σας πω μια καληνυχτα....

το σπιτι ειναι στολισμενο, ολοι ειναι στα κρεβατια τους ταισμενοι κι εγω εχω μια γλυκεια ηρεμια... το ιδιο συναισθημα εισπραττω κι απο εσας και πολυ χαιρομαι....

ευχομαι καλες γιορτες σε ολους με υγεια!!

θα σας σχολιασω αυριο!!!

καληνυχτα!!! [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δαφνη χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την μαμα σου!

Μπηκα στα γρηγορα γτ ειδα στο Σκλαβενιτη οτι τα Bebyllino με 9,30ε. Οποια κοπελα περνει ειναι πολυ καλη τιμη.

Παω να σιδερωσω θα τα πουμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx extes tis edwsa damaskino k mas paraxese =))..Piga girw stis 12:30 to vradi na 3aplwsw k gia na tin metaferw sto krevvati tis k epeidi perimena pws 8a kanei kakakia me to damaskino tin miristika einai san anoiges apoxeteutiko poli vrwma :oops: tin anoi3a ta rouxa tis lerw8ikane ta kakakia tis itan apisteuta neroula to pani tis egine pisina :lol: (sorry gia tin perigrafi) k tin 3entisa na tin ka8arisw k 3ipnise k eklaige me ligmous mas akouse i geitoneia..Den 8a tis 3ana dwsw damaskino tin lipi8ika pou tis xalasa ton ipno me auto tropo alla den eixa alli epilogi..K mou exese k to prwi alla itan san to giaourtaki :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον δεν σας ειπα εχθες οτι κοιμομαστε οληηηηηηη νυχτα χωρις κιχ!!! Απο προχθες την νυχτα το αγγελουδι μου κοιματε χωρις κλαματα μεχρι τις 4,5 - 5 που τρωει μετα ξανα υπνο. Μ.....κια μου που τοσο καιρο ταλαιπωριομουνα μαζι του και τελικα αυτος ηθελε μονος του στο κρεβατακι του. Του εχω βαλει ενα μαξιλαρι και τον Αγκαλιτσα και καθε φορα που παει για υπνο του τα δειχνω και κοιματε ετσι μοναχουλης του, βεβαια εχουμε και το μομπιλο που μας νανουριζει. Και ετσι κοιμαμε και εγω ολη νυχτα και ειμαι καλυτερα ψυχολογικα και με τον ανδρουλη μου αγκαλιτσα την νυχτα και οχι με τον γιο!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο μηπως να το σκεφτεις;

Ανδρια κουκλα η Βικτωρια.

Για να μην κανω λαθος ρωταω εχουμε γιορταζουσες εδω; Δεν νομιζω!!!

Τι μενου εχετε προγραμματισει για σημερα; Εγω μπιφτεκια στο φουρνο.

Αφροδιτη ωραιο μην! Και του χρονου, περιμενω φωτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxaristoume.. K o dionisakis sou me tis mpitzamoules tou swstos kirios :)..

Axxx k egw 8elw na tin parw sto dwmatio tis, den koimate sto krevvati mas alla sto krevvataki tis dipla mou alla tis teleutaies nixtes tis peftei i pipila k klaiei k sikwnome 2-3 fores k etsi tin 8elw dipla mou, mono e4es den mou ekla4e ka8olou, an sinexisei allo liges meres xwris 3ipnima 8a tin metaferw..

K emeis mpiftekakia :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...