Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Danai mou emeis exoume ena mperdema me ta matia tis mamas mou einai galazoprasina i mama mou leei galana k o mpampas epimenei pws einai prasina :D alla gia mena exei TERASTIA diafora giati an valw prasina matia gia tin mama mou vgazei 39,5% na vgei i mikri me prasina anti 12,5% otan tis valw galazia :lol: :lol:

Pe8era ologalana k o mpampas mou k o pe8eros mou kafe

Egw kafe k o george prasina..

afrodite mou kales mases k eseis :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aφροδιτη με γεια τα δοντακια!! Αντε θα ψησω μπριζολιτσες!!!!

Δαφνη μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα. Τωρα απλα λιγη υπομονη μεχρι να ερθει.

Εχεις δικαιο για τις αγκαλιες την νυχτα αλλα πιστεψε με δεν αντεχα αλλο να μην κοιμαμε την νυχτα. Ετσι θα παρει λιγες μερες με γρινια και θα κοιμομαστε μια χαρα. Δεν ηθελα να του δωσω ξενο εφοσον χορταινει.

Σαμανθα δεν μας ειπες τι κανει η μπουμπου; Πως θα την βαπτισετε; ποτε με το καλο;

Δαναη θα μπορουσες να φτιαξεις και λεμοναδα. Εγω περιμενω να μου φερει η κουμπαρα μου απο Σαλαμινα για να φτιαξω στον Αλεξανδρο.

Τελικα τα καταφερα και εφτιαξα και κουλουρακια πορτοκαλιου χωρις γαλα και αυγα. Πετυχαν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,πώς φτιάχνεις τη λεμονάδα?μάλλον θα είναι τίγκα στη ζάχαρη όπως κ η μαρμελάδα άλλωστε.μάλλον θα μου έρθει περίοδος κ έχει πρηστεί κ η κοιλιά μου κ συνέχεια τσιμπάω!πηρα κάτι χριστουγεννιάτικα γερμανικά μπισκότα με τζίντζερ (Lebkuchen)χθες κ τα τσάκισα όλα!!!!κ κάτι μπάρες με σοκολάτα κ μέντα κ αυτές!!!σ'αυτες βοήθησε κ ο κώστας βέβαια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τη γλυκιά παρεούλα.. διαβάζω όποτε μπορώ τα νέα σας αλλά μόλις πάω να γράψω κάτι όλο κάτι συμβαίνει και δεν τα καταφέρνω! Γεωργιάννα μου τι ωραία φαγητά που μαγειρεύεις, μπράβο σου.. πρέπει να σαι πολύ καλή μαγείρισα.... Δάφνη εύχομαι ολόψυχα η περιπέτεια της υγείας της μητέρας σου να είναι παροδική και να μη χρειαστεί να κάνει άλλες χημειοθεραπείες. Άντρια μακάρι να σε πάρουν στη δουλειά που σου άρεσε πολύ γιατί παίζει πολύ σημαντικό ρόλο το να μας αρέσει αυτό που κάνουμε και με το καλό να έρθει το ανηψάκι σου! Δανάη διαβάζοντας τα άρθρα για το θηλασμό ανακουφίστηκα.. γιατί εμένα ο Παναγιωτάκης ξυπνάει τις νύχτες 2-3φορές με κλειστά τα μάτια μόλις τον βάζω στο στήθος ηρεμεί, τον βάζω να ρεφτεί και τον ξαναβάζω στο κρεβατάκι του και πολλοί μου λένε, ακόμα ξυπνάει τις νύχτες, πρέπει να τον έχεις κακομάθει!! Τελικά κλείσαμε σπίτι και είμαι πολύ χαρούμενη.. έχει 3 υπνοδωμάτια, κουζίνα, μπάνιο σαλονοτραπεζαρία, 2μπαλκόνια και μια αποθήκη και σε καλή τιμή! Περιμένουμε τον μηχανικό να το κοιτάξει για να μπορέσουμε να πάρουμε το δάνειο να συνεχίσουμε τις διαδικασίες... σκέφτομαι ότι στο καινούργιο σπίτι ο Παναγιωτάκης θα πάει στο δικό του δωμάτιο και δυσκολεύομαι στην ιδέα.. εσείς πότε σκέφτεστε να τα βάλετε σε άλλο δωμάτιο αν δεν το έχετε κάνει ήδη.. Βασιλική, ελπίζω σύντομα να βρεθεί δουλειά για τον άντρα σου και όλα να πάνε καλά, πραγματικά!! Φιλάκια σε όλους και περαστικά σε όσα μωράκια είναι αρρωστούλικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδιαααααα η ωρα ςιναι μια και η κορη μου ειναι σα να εχει πιει δυο εσπρεσακια και ετοιμη να κατεβει για διαδηλωση μες στην τρελλη χαρα κανει η πρρρρρρρρρρ (η λατρεια της) η το καινουριο που κανει απο χθες βραδυ ... Της εδειχνε ο αντρας που ενα ταλκ ταλκ σαν το αλογακι που γινεται αν γυρισεις τη γλωσσα σου και την ανεβοκατεβαζεις στον ουρανισκο και ειναι πανευτυχης το κανει συνεχεια... και ειμαστε εδω τα δυο μας στο καναπε σε μια πανδαισια ηχων! μα ειμαι χαζομαμα η ολα τα κανουν αυτα;

Δαφνη υπομονη θα περασουν οι δυο εβδομαδες. Σε σκεφτομαστε ολα θα πανε καλααααααα

ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΦΑΦΟΥΤΕΣ???????? επιβεβαιωνονται οι φοβοι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Χοανίτα,welcome back!καλορίζικο το σπίτι!ωραίο ακούγεται!σε ποια περιοχή είναι?Τη Μυρτώ τη βάλαμε στο δωμάτιό της 5 μηνών,δεν κατάλαβε καμιά διαφορά,εμάς μας έλειπε στην αρχή αλλά συνηθίσαμε!όσο περισσότερο μεγαλώνουν,τόσο περισσότερο θα αντιλαμβάνονται την αλλαγή και πιθανά να μην θέλουν να βγουν από το δωμάτιο.Στους 5 μήνες μας είχε πει η παιδίατρος ότι ειναι ασφαλές (εφόσον έχουν μειωθεί οι πιθανότητες για το σύνδρομο αιφνίδιου θανάτου).Την πρώτη εβδομάδα της είχα δέσει στο κάγκελο του κρεβατιού της μια μπλούζα μου (σε σημείο που να μην την φτάνει) για να με μυρίζει,δεν ξέρω αν βοήθησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε???Αφρο κ εμενα ακομα φαφούτα είναι,σε όλα τα αλλα όμως είναι μπροστά...μπουσουλάει,σηκώνεται κ με τρελαίνει...δεν στεκεται πουθενα ουτε για λιγο....

Δεν σας κρύβω πως είμαι παρα μα πάρα πολύ κουρασμένη ...όλη μέρα γκρίνια,οχι οχι,δεν είναι απο τ ούλα της...βαριεται τα πάντα εύκολα,τα παιχνίδια κ όλα...κ συνεχώς φωνάζει...εχω κουραστεί να την αλλάζω,πονάει η μεση μου,να μην τρώει το φαγητό της κ να δίνω μάχη με την φρουτόκρεμα κάθε πρωί....Να πρέπει να καθαρίζω το σπίτι,πλυντήρια,σιδερώματα,μαγειρέματα....αι στο καλο πια....προτιμώ να δουλεύω να ξεφευγω κ λίγο,δεν ξέρω δεν την παλεύω άλλο..

Τα έχω πάρει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou proxtes eimoun k egw sta pro8ira na ta pw ena xeraki tou andra mou den mpika na kanw mpanio MIA FORA k na min akouw tin mikri na klaiei k na agxwnome k na kanw oso pio grigora mporw k tou fwnazw k tou lew klaiei to mwro k mou leei to 3erw tis paizw, tin pairnw agkalia k pali klaiei, pws ginete egw na vriskw ena tropo na iremei alla 3exasa egw eimai iperirwas!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια της Χριστίνας τα μάτια είναι καφέ-μελί....μοιάζουν με του μπαμπά,ειδικά στην θάλασσα ανοιγούν πολύ...

Μα τίποτα δεν άφησε για μένα....ευτυχώς που είναι ψηλή κ αδύνατη,σε αυτο πήρε απο μένα...ναι αλλά κ ο μπαμπάς έτσι είναι :? αι στο καλό,τα πήρα πάλι!

Δάφνη μου σε 2 εβδομάδες να ανταμώσετε με το καλό...ανυπομονω να έχω νέα σου για την κατάσταση της υγείας της...'Ολα καλά μέχρι τωρα χαίρομαι πολυ!!!

Χοανιτα τι ωραίο που ακούγεται το σπιτάκι σου!!!Καλορίζικο!!!

Εγώ σκέφτομαι σιγά σιγά να βάλω την κούνια στο δωματιό της,έτσι κ αλλιώς στο κρεββάτι μου την πέρνω :lol: κ που ξέρεις μπορεί να της αρέσει στο δωμάτιο της...μάλλον θα το κάνω,κάντο κ εσύ!

Γεωργιαννα κουλουρακια χωρις γάλα κ αυγά?Σαν νηστισιμα ακουγονται,είναι ωραία???

Αναστασία τι κάνει η τσαπερδώνα μου???Συνηλθε,κοιμάται???

Δύσκολο παιδί βρε παιδί μου,τουλάχιστον μετά να ηρεμήσει.

Τα αλλα μωράκια πως ειναι απο τον πυρετο?

Βασιλική δύσκολο αυτο με την δουλεια,καταλαβαίνω έχετε μπλοκάρει,,,θα βρεθει λύση όμως σίγουρα.

Δανάη μου,πως πάει η μαρμελάδα?Φιλια στην κουκλίτσα σου,καλα΄εκανες με το δωμάτιο.Εγω να δω πως θα πάει.....

Παω να φτιαξω μακαρόνια με κιμα τωρα που κοιμάται....αυριο το πρωί θα πάω να κάτσω σε μια φίλη μου στο Χαλάνδρι....κ δεν θέλω εκκρεμοτητες στο σπίτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molis pira til ton mpampa mou k ton rwtisan ton ari8mo tou kinitou tou aderfou mou (3erei ena kirio apo ekei mesa o mpampas mou) gia na ton paroune til na tou poune pws ton proslavane stin douleia pou pige prosfata gia inteview, auti i evdomada einai i tixeri tous :) pigane 120 atoma gia auti tin 8esi :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou proxtes eimoun k egw sta pro8ira na ta pw ena xeraki tou andra mou den mpika na kanw mpanio MIA FORA k na min akouw tin mikri na klaiei k na agxwnome k na kanw oso pio grigora mporw k tou fwnazw k tou lew klaiei to mwro k mou leei to 3erw tis paizw, tin pairnw agkalia k pali klaiei, pws ginete egw na vriskw ena tropo na iremei alla 3exasa egw eimai iperirwas!!!!!!!!

Υπερ ηρωας κ Σουπερwomen κ τα πάντα είμαστε...κ τα μικρά μας είναι Ταρζανάκια...αχ που πηγαν οι μέρες που ήμαστα απλά η Τζέιν του Ταρζάν????Παει χάζεψα :lol:

Αυτό με το μπάνιο,εμμόνη μου έγινε,τον περίμενα να κάνω ένα μπάνιο με την ησυχία μου κ μέχρι να γυρίσω το κεφάλι μου έιχε ξεραθεί στον ύπνο....

Θεέ μου τι τραβάμε,την άφησα στην κουνια της κ μπηκα στα γρήγορα,αφου δεν σκοτώθηκα στην μπανιέρα.....αστααα

Πωπω τυχερή χρονιά για τον αδερφό σου ΜΠΡΑΒοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Λιγα διαβασα δεν προλαβαινω τωρα μετα.

Σας βαζω την φωτο απο τις πιτζαμες που εστειλε η γιαγια. Σορρυ κοριτσια αλλα τα εχω ερωτευτει.

post-4242-13873938154459_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα θεικεςςςςςςςςς!

ααα κοριτσια εμενα εχει τα ματια μου μαυρα/καστανα πολυ σκουρα κ τα χειλια μου κ το χρωμα των μαλλιων μου χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα θεικεςςςςςςςςς!

ααα κοριτσια εμενα εχει τα ματια μου μαυρα/καστανα πολυ σκουρα κ τα χειλια μου κ το χρωμα των μαλλιων μου χιχι

Μμμμμ τι μας λές καλΕ?Δηλαδή εννοείς πως δεν κοιμόσουν κ τα έδωσες όλα??? :D:lol:

αΧΧΧΧΧΧΧχχχ τζάπα κόπος...τουλάχιστον ήταν καλά...για να ξέρεις

Κουκλάκι ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ πάλι!ουφ μόλις έκατσα!σήμερα στολίσαμε τα χριστουγεννιάτικά μας!φέτος λέω να φτιάξω κ μελομακάρονα,δεν έχω ξαναφτιάξει γιατί πάντα χριστούγεννα κάνουμε με τους δικους μου κ τρώω της μαμάς μου,αλλά φέτος με το ζουζούνι μας,θέλω να μυρίσει το σπιτι χριστούγεννα!

Σήμερα επιτέλους καθάρισα κ το ψυγείο,έβγαλα όλα τα ράφια κ τα σαπούνισα,τώρα ζεσταίνω τη φάβα από χθες για να φάμε με ρέγγα καπνιστή!

Βρε Γωγώ μου,η κατάσταση όπως την περιγράφεις είναι δύσκολη,βέβαια επειδή έχεις χιούμορ ακούγεται πιο ανάλαφρη.αν του μιλούσες???αν κάνατε έναν "καταμερισμό εργασίας" μέσα στο σπίτι?εμείς κάπως έτσι το έχουμε κάνει κ μας εξυπηρετεί.τι θα πει δεν δουλεύεις άρα προλαβαινεις?!?!?!οι άλλες δουλειές είναι 8ωρες,η μαμά είναι full time job!!!

Γεωργιάννα μου,τέλειες οι πυτζάμες!με γεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eipa na kanw ena dialeimma giati kourastika..

Danai mou k mena 8elei to 4igeio k o fournos alla proigountai ta mpania, 3eskonismata, sfoggarismata ktl..To 4igeio to ekana prin 3 evdomades opws k oli tin kouzina katevasa ola ta pragmata apo ta ntoulapia k ta ka8arisa alla to 4igeio pali einai lerwmeno den 3erw pws ta katafernoume :evil:..Oso gia to dentro prepei na to katevasoume apo to sofita alla tin alli evdpmada giati mexri na to katevasoume 8a skonistei olo to spiti (den exoume eswteriki skala alla kremasti-ptissomeni orofis k otan tin anoi3eis mpainoun oles oi skones ap'ekei se olo spiti) k 8a 8elw pali douleies..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες γειά σας!

Διάβασα τα νέα σας αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω..

Η μικρή μου είναι καλύτερα με λιγότερο βήχα και λιγότερες μυξούλες! Αχ τι χαριτωμένα που τα λέμε τώρα που γίναμε μανούλες.. (μυξούλες, κακάκια) όλα με υποκοριστικά :lol:

Έφυγαν και οι γονείς μου, κλαψ...... οπότε θα επανέλθω δριμύτερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!!

Γωγω μου εγω κοιμομουνα μαλλον κανονικοτατα!!!!! Ολα τα πηρε απο το μπαμπα!! και το τελευταιο που ανακαλυψα ειναι οτι εαν δεν εχει κρεας μεσα δεν το προτειμαμε!! Παλι μπαμπας και εδω δηλ. ελεος πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις απολυτο δικαιο να νιωθεις χαλια. Ετσι ειμαι και εγω. Δικαιο δεν θα βρεις ποτε γτ αυτοι δεν ξερουν τι παει να πει να ειναι ενταξει και στο σπιτι και στην δουλεια και με το παιδι και με τον συντροφο τους. Ωρες ωρες νιωθω σαν δουλα!

Δαναη και του χρονου να εισαστε καλα να στολισετε.

Με κανατε και ζηλεψα και θα βαλω και εγω στο προγραμμα το στολισμο.

Εχω μια ιδεα: Εσεις που στολισατε βαλ'τε καμια φωτο στο φατσοβιβλιο του δεντρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...