Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

κορίτσια γεια σας!

μπαίνω να πω μια καλησπέρα στα γρήγορα βιαστικά από το γραφείο!

έχει πέσει πάρα πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω ούτε ανάσα να πάρω!!

το πρωί κάναμε την αυχενική στο Ιασώ και ήταν όλα πάρα πολύ καλά!!

το επόμενο ραντεβού είναι λίγο πριν από τα Χριστούγεννα!

Μέχρι την Παρασκευή θα έχουμε και τα αποτελέσματα των αιματολογικών

κορίτσια να είστε καλά!!! φιλάκιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πυρετουλης κ κοκκινος λαιμος ειπε η γιατρος τα δοντια ειναι μεν τα πανω φουσκωμενα τα κατω τελειως απροετοιμαστα κ ειπε οτι ποναει πολυ αλλα αργουμε ακομα...

αχ να μην πηρε απο μενα εκλαιγα οχτω μηνες για δοντια κ εν τελει εβγαλα 14 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα καλη συνεχεια με την εγκυμοσυνη.ολα καλα θα πανε.φυλο ειδαμε?αχ οι καλυτεροι μηνες.τους νοσταλγω.δαναη τι κουκλα που ειναι η μυρτω στην φωτο.τελεια..ο αντρας μου δουλευε σε μια εταιρια ετοιμου φαγητου αδυνατισματος.gilli diet...αχ πικρα.μεινανε τοσα ατομα χωρις δουλεια.70-80.καΙ ολοι με οικογενειες-δανεια και ολα τα σχετικα.υπομονη κ εχει ο θεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο περαστικα στην ζουζουνα σου.ελπιζω να βγουν γρηγορα τα δοντακια να ηρεμησει κ αυτη κ εσυ βεβαια.υπομονη.εμεις ακομα τιποτα αν κ τελευταια φορα η παιδιατρος μας ειπε οτι ειναι αρκετα φουσκωμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο,περαστικά στη μικρή!υπομονή με τα δόντια,εγώ θυμάμαι ότι η Μυρτώ είχε γκρίνια πολύ καιρό πριν βγάλει τα δόντια,λίγο πριν τα βγάλει δεν έδειχνε να έχει ενοχλήσεις.τι να πω?σε κάθε παιδί είναι διαφορετικά.τώρα τα πάνω είναι αρκετά φουσκωμένα αλλά πάλι δεν δείχνει να εχει πρόβλημα,βέβαια συνεχίζει να βάζει ο,τι βρει στο στόμα της :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη τι κουκλα που ειναι η μυρτω στην φωτο.τελεια..

ευχαριστούμε!!!είμαι μια περήφανη μανούλα!ειδικά τώρα που έχει αρχίσει εδώ και κάποιες μέρες κ μας μιμείται:την χαιρετάμε,της κουνάμε το χέρι κ λέμε "γεια,γεια" κ μας χαιρετάει κ αυτή κουνώντας το χέρι κ μετά παίζουμε παλαμάκια κ το κάνει κ αυτή!!είμαστε δυο χαζογονείς! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσούδια κ αγόρι!

Άφρο μου περαστικά σας..Άντε να ηρεμήσετε λίγο βρε παιδί μου,το ένα πίσω απο το άλλο σας τυχαίνει!

Βασιλική λυπάμαι,μακάρι να βρείτε κάτι άμεσα γιατί δυσκολεύουν τα πράγματα..Άσε άπο τι κακό στο χειρότερο πάμε,εμενα ο άντρας μου δουλεύει 13-14 ώρες καθημερινά κ τα έξοδα ίσα που βγαίνουν γμτ.

Δανάη μου ευχαριστούμε πολύ!!Μακάρι να τα καταφέρουμε κάπιια στιγμή να ερθουμε!! Φιλιά στη Μυρτούλα τη τσαχπίνα!χιχι

Αφροδιτάκι κ Αντριούλα ευχαριστούμε για τα περαστικά..Ο μικρός σήμερα είναι καλύτερα αλλα έχει φάει πολύ βράσιμο με ευκάλυπτο ο καψερός για να ξεμπουκώσει. Ο πυρετός έπεσε ευτυχώς.

Γεωργιάννα μου το μενού όπως πάντα άψογο!Ο Διονυσάκος πώς κοιμήθηκε χθές;Εσύ καλύτερα;

Σαμανθάκι συγχαρητήρια!!!Σίγουρα καλές είναι κ οι αιματολογικές!! Το φύλλο φάνηκε;

Γιώργο περαστικά στον Χρυσοβαλάντη!

Οι υπόλοιπες πού είστε;Είπα να μπώ κ την κάνατε εσείς;; :lol: Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Το μωράκι μου βαπτίστηκε και πήρε και επίσημα το ονοματάκι της!

Στη βάφτιση πήγαν όλα καλά! Η Γεωργία μου δεν έκλαψε καθόλου :shock: και ούτε και η μαμά της :lol:

Ήταν πολύ καλό μωράκι και της άρεσε πολύ η κολυμπήθρα! Βασικά μεγάλο ρόλο έπαιξε ο παπάς (να'ναι καλά) που ήταν πολύ γλυκός, της μίλαγε, δεν βιάστηκε καθόλου και πρόσεξε μην πέσει λαδάκι στα ματάκια της! Και όλα αυτά από μόνος του! Με συγκίνησε πραγματικά!

Φώτο δεν έχω δει ούτε μία, για να δω πως είμασταν, αλλά νομίζω ότι είμασταν όλοι κούκλοι! :lol: (η κουκουβαγίαση επεκτείνεται) :lol:

Να σας πω και τα υπόλοιπα όμως. Εδώ και 4 μέρες η μικρή είχε λίγο βήχα. Από χτες προστέθηκε και το μπούκωμα και φτάσαμε χτες βράδυ να πνίγεται απ΄τις εκκρίσεις, να κάνουμε πλύσεις στη μυτούλα της και αυτή να κλαίει, να βήχει σαν μεγάλος άνθρωπος και να βραχνιάσει... Σήμερα ξεκινήσαμε τα πρώτα μας φαρμακάκια... μάσκες Aerolin και Flixotide, και σταγόνες Ζιρτέκ..

Δεν τη γλίτωσε το μωράκι μου και πήρε από εμάς (εγώ αλλ. ρινίτιδα και ο μπαμπάς μας άσθμα).

Ελπίζω σήμερα να κοιμηθούμε γτ χτες πήγε 5:30 το πρωί η όλη ιστορία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,καταρχήν περαστικά της!!!κατά δεύτερον,μπράβο!!!όλα πήγαν καλά και η ...μανούλα δεν έκλαψε καθόλου!! :lol: συγχαρητήρια!συγκινήθηκες,ε??από εδώ κ πέρα όλο συγκινήσεις θα έχουμε!να τη χαίρεστε!να ειναι καλότυχη,ευτυχισμένη κ υγιής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να σου ζησει η γεωργια.να την χαιρεσε.καλοτυχη να ειναι.πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν καλα που ηταν ηρεμη κ απολαυσε την βουτια της.ο μεγαλος μου οταν τον βαφτισα μονο γελαγε.ολες οι φωτο ειναι τελειες.γελιο και χαρα λες και ειχε παρει τιποτα πριν :lol::lol: .περιμενουμε φωτο να σας καμαρωσουμε κ εμεις.περαστικα τωρα.ελπιζω η αποψινη νυχτα να ειναι καλυτερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω μου λειπαμε πολυ! Ελπιζω να πανε ολα καλα και συντομα να βρει κατι.

Αναστασια περαστικα στην συνονοματη μου και νυφουλα μου!!!!

Δαναη μου εγω προσπαθω να του μαθω να κανει μπραβο (παλαμακια) αλλα εχουμε ακομη δρομο μπροστα μας.

Παω να κανω ενα μπανακι και να ξεκουραστω γτ εχουμε νυχτα μπροστα μας και δεν ξερω τι μου ξυμερωνει!!

Αφρο μου δεν ειναι και τοσο καλο που κοιματε μαζι σας. Για πιο μετα εννοω δεν θα μπορει να παει στο δωματιο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!τι κανετε???ο μπαμπας μας εφυγε εχθες,τα αντρακια κοιμουνται..και ειπα να σας διαβασω!!!

αντριουλα συγχαρητηρια για τη νυφη σου!με το καλο!!!ολα να της πανε τελεια!!!

steicy καλοφωτιστη η γεωργια σας!!!βαλε μας και καμια φωτο να δουμε..!περαστικα σας κιολας!

geov με το καλο και η δικια σας βαφτιση...και μην αγχωνεσαι για ημερομηνιες κ τετοια..σημασια εχει να βαφτιστει το κοριτσακι σας και να στε καλα..!καλο ειναι να ειναι μικρα τα παιδακια(λογω ταλαιπωριας,επειδη καταλαβαινουν πιο πολλα) αλλα αμα δεν γινεται αλλιως...it s ok!!!

samantha πολυ ωραια τα νεακια!οντως για φυλο δεν ανεφερες κατι...με το καλο!!!

γεωργιαννα οπως προειπαν και τα κοριτσια ΔΙΑΛΟΓΟΣ ειναι η μονη λυση!δυσκολο μεν...αφου εισαι τοσο κουρασμενη κ θυμωμενη αλλα μονο ετσι θα βγει ακρη..!μιλα του ηρεμα και απλα...ειστε στο ιδιο μετωπο αλλωστε...μαζι βαδιζετε το μονοπατι της ζωης..!οσο για το διονυσακο σκεψου να του δινεις δικο σου και στο καπακι λιγο ξενο!και βλεπεις πως θα παει...να καταλαβεις τουλαχιστον αν ειναι απο αυτο!

ελενακι περαστικα στα αντρακια σου!!!καλη αρχη στα φαγητακια σας!!!

δαφνουλα ο αρουλης ΚΟΥΚΛΟΣ!μεγαλο φατσονι..δεν εχω λογια!!υπομονη με τα φρουτακια..αρχη ειναι..

βασιλικη αν κ δεν τα χουμε ξαναπει..πολυ στεναχωρηθηκα!ελπιζω να βρει συντομα δουλεια κ να βγειτε απο αυτη τη δυσκολη φαση...

αφρο περαστικα σας!!!τι τρωει η μικρουλα σας εκτος γαλατος??

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχες!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!

Το φύλο δεν το μάθαμε και αυτή τη φορά λέμε να το μάθουμε την ημέρα της γέννας!! :lol::lol::lol:

αν αντέξουμε βέβαια!!!!!!!!!!!!!!!!

σας καληνυχτίζω !!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια μου????

μου την εχει δωσει το φορουμ γραφω γραφω κ μολις παταω υποβολη με λεει να συνδεθω ενω ειμαι συνδεδεμενη ηδη...κ σβηνοντε ολα :x:x:x μου εχει σπασει τα νευρα!!!!!!!

διαβασα ολα τα νεα σας!!!!!!

αλλα ευχαριστα αλλα δυσαρεστα...ευχομε ολα να στρωσουν αγαπουλες!!!!!!!

κ περαστηκα στα αρρωστουληκα μωρακια!!!!!!

παντα αξια η νονα μας(αφροδιτη)

κ αναστασια να σας ζησει η νεοφωτιστη!!!!!!!!

αντρια παντα ευχαριστα να ερχοντε στην οικογενεια σας!!!!χαρηκα πολυ με τα νεα σας!!!!

βασιλικη μου μακαρι να βρεθει κατι γρηγορα...μην το αφησετε να σας παρει απο κατω...οσο γινετε δηλαδη...

σαμανθακι ευχαριστα κ τα δικα σου νεα!!!!!!να στο ξανα πω ποσο πολυ σε ζηλευω???πηγαμε εχθες στην παιδιατρο κ εφεραν ενα νεογεννητο ποσο μου ελειψε το κλαψουρισμα που ειναι σαν νιαουρισμα!!!!μια σταλιτσα νινακι...αχ...αντε κ στα δικα μας!!!!

γεωργιαννα μου υπομονη!!!!!!!!!

γωγω ολα υπεροχα τα εφτιαξες!!!!!εισαι πολυ καλλιτεχνης!!!!!

τα δικα μας νεα τωρα...η μπουμπου απο της 17 του μηνα σηκωνετε μονη της ορθια κ δεν βαζει κωλο κατω!!!!μερα με την μερα ολο κ καινουρια κατορθωματα!!!!!ειναι πολυ ζωηρη αν αρχισει το περπατημα που το βλεπω συντομα παει θα τα χασω θελω δεν θελω τα κιλα μου :lol::lol::lol:

κοριτσακια μου συγνωμη για οσες ξεχναω αλλα τοσες μερες γραφω γραφω κ μου σβηνοντε κ εχω ξεχασει τι θελω να πω!!!!

φιλια πολλα μου λειψατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Σουλά,άντε κ πρωταθλήτρια στο εκατοστάρι!!!μπράβο!!! :D

Έλενα,εγώ δεν θα άντεχα να μην μάθω το φύλο,νομίζω!είμαι πολύ περίεργη!

Η μικρή χθες ξαφνικά γύρω στις 12 το βράδυ ενώ κοιμόταν από τις 9 παρά,πατάει κάτι κλάμματα,πήγα να δω τι είχε,δεν ξέρω αν έβλεπε κανένα εφιάλτη,την πήρα λίγο αγκαλίτσα να ηρεμήσει,μετά από 2-3' την αφήνω στο κρεβάτι της,τα ίδια,την αφήνω να κλάψει κάνενα 5',μετά ξαναπάω τη ξαναπιάνω,ηρεμεί κ μόλις τη βάζω στο κρεβάτι της ξαναρχίζει,βγήκα από το δωμάτιο,λέω θα την αφ'ήσω 10' κ θα ξαναπάω,ευτυχώς μετά από 5' κοιμήθηκε μόνη της...

παω να κάνω μπανάκι πριν της δώσω το φρούτο της κ μετά μάλλον βολτιτσα με μια φιλη κ τη συνομήλικη κόρη της.

Χθες της πήρα από το jumbo ενα χριστουγεννιάτικο φορμάκι,σκουφάκι κ παπουτσάκια να την ντύσουμε να γελάσουμε λίγο!!!

σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μπραβο να σας ζησει!

σαμανθακι τελειαααα ολα καλα... μια χαρα θα ειναι και οι αιματολογικες... παλι γεματη κοιλιτσα!

γιωργιαννα κι εγω θα ηθελα να παει στο δικο της αλλα δεν ξερω πως γιατι δε θελω να την αφησω να κλαψει...

και οι αλλες μεθοδοι απεδειχθησαν τζιφος, εχω την ελπιδα οτι απο μονη της θα αποζητησει ανεξαρτησια

δαφνη ελπιζω ολα καλα με τη μαμα σου και με σενα σε σκεφτομαστε

η αννουλα ειναι καλυτερα ... θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα τζοανακι τρωμε φρουτο (που δεν το τρωμε ολο ) και πατατα καροτο κολοκυθι που το λατρευουμε, ενιοτε δεχομαστε και την κοκκινη κολοκυθα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα νέα σας....

Σαμάνθα μου αρέσει η ιδέα να δειτε το φύλλο στην γέννα...ελπίζω να μην παρασυρθειτε κ να το ζήσετε!

Ελενάκο ευτυχώς ολα καλά με τον Χαρη,πωπω πόσο επικινδυνα είναι βρε παιδί μου,τις προάλλες ήμουν σε διασταυρωση σε ένα φανάρι σταματημένη,ανάβει πράσινο κ ξεκινάω,ο αλλος ομως ο μ... δεν το τήρησε το κόκκινο κ παραλιγο να πέσει πάνω μου,έκανα ελιγμό τελευταία στιγμή...είχα τόσα νεύρα,απο την μαλακια του αλουνου να χάσω την ζωη μου η να τραυματιστω.....ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

Joannaki ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου .εχεις απολυτο δίκιο,ετσι ειναι....μακαρι να μπορουσα νωρίτερα,αλλα δεν με χαλάει κιολας,μου αρεσει πολυ αρχες καλοκαιριου :D

Σχετικά με τις χεοροτεχνίες μου,σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας σχόλια.....είναι κάτι που αγαπώ πολύ κ θα ηθελα να ασχοληθω,να με έχετε υπόψην ,αναλαμβάνω μπομπονιέρες,στεφανοθηκες,μπουκαλάκια λαδιου κτλ κτλ ...η κουμπάρα μου φτιάχνει μαρτυρικά κ η κουνιάδα μου ειναι διακοσμητρια κ μπορει να βοηθησει στον στολισμο της εκλησσιας κτλ ..ολα αυτά σε πολύ καλές τιμές,ξεκινάμε με αγάπη κ περισσότερο μας νοιάζει να είμαστε όλοι χαρουμενοι κ ικανοποιημένοι......

Αναστασία τι εγινε με την Γεωργια?????

Λοιπόν θα σας πώ τα νέα μου γτ αρχίζει να γκαρίζει.....

Εχτές το πρωί πηρε ο Χρηστος το μωρό μια βόλτα να κάνω κ τις δουλειες με την ησυχία μου...μολις γυρίσαν ε την ταισα ,κοιμηθηκε κ όταν ξύπνησε πάλι βόλτα στο media mar για να δούμε για πλυντήριο...εχει χαλάσει ο θερμοστάτης κ ειναι κ 20 χρόνια πλυντηριο,οποτε θα το αλλάξουμε...

Αλήθεια βρε κορίτσια ,θέλω την γνώμη σας τα 9κιλα η τα 10 κιλα είναι εξυπηρετικα???

Εσεις ποια μάρκα έχετε???

Είμαστα ανάμεσα σε HOOVER BOSCH κ αλλα μια δεν θυμάμαι :(

Το απόγευμα ήρθε η παρέα,παίξανε με την μικρή,κατά τις 21.οο κοιμήθηκε κ εμέις ηπιαμε ζεστο ρακόμελο,παραγγείλαμε πιτσες κ περάσαμε ωραία.....βλέπανε μπάλα στο nova τα αγόρια,αυτό που την έσπασε.... ;)

Τι μαγειρεύουμε σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη μου να πηγαινω να την ησυχαζω μολις γκρινιαζει και να την ξαναβαζω πισω ε λοιπον δυο μερες αντεξα διοτι εχασε ολους τους πρωινους τους υπνους κ το βραδυ ανα 20 λεπτα ξυπναγε την τριτη μερα τα φτυσα την πηρα αγκαλια κ κοιμηθηκαμε... ειμαι λιγο αχρηστουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Σουλά,άντε κ πρωταθλήτρια στο εκατοστάρι!!!μπράβο!!! :D

Έλενα,εγώ δεν θα άντεχα να μην μάθω το φύλο,νομίζω!είμαι πολύ περίεργη!

Η μικρή χθες ξαφνικά γύρω στις 12 το βράδυ ενώ κοιμόταν από τις 9 παρά,πατάει κάτι κλάμματα,πήγα να δω τι είχε,δεν ξέρω αν έβλεπε κανένα εφιάλτη,την πήρα λίγο αγκαλίτσα να ηρεμήσει,μετά από 2-3' την αφήνω στο κρεβάτι της,τα ίδια,την αφήνω να κλάψει κάνενα 5',μετά ξαναπάω τη ξαναπιάνω,ηρεμεί κ μόλις τη βάζω στο κρεβάτι της ξαναρχίζει,βγήκα από το δωμάτιο,λέω θα την αφ'ήσω 10' κ θα ξαναπάω,ευτυχώς μετά από 5' κοιμήθηκε μόνη της...

παω να κάνω μπανάκι πριν της δώσω το φρούτο της κ μετά μάλλον βολτιτσα με μια φιλη κ τη συνομήλικη κόρη της.

Χθες της πήρα από το jumbo ενα χριστουγεννιάτικο φορμάκι,σκουφάκι κ παπουτσάκια να την ντύσουμε να γελάσουμε λίγο!!!

σας φιλώ!

Kalimera Danai!!!

K mena mia nixta mou ekane etsi alla apo tin 1i fora pou tin pira agkalia eutixws koimi8ike k emena efialtis mou fenetai..

K egw tis pira skoufaki k papoutsakia-pantoflitses apo jumbo pou grafoume my 1st Christmas alla formaki epeidi mas efere mia fili mou apo tin kori tis den tis pira k telika einai mikra tis :(..Den peirazei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stis 12:30 pame paidiatro na mas pei pws proxwrame me tin diatrofi tis ws twra dwsame rizalevro vanillias k frouta (axladi,mpanana,milo) twra na doume an 8a mou pei gia soupitsa..K na tin e3etasei giati mou akougete voulwmeni i miti tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...