Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Se euxaristoume Gewrgianna mou..Ipomoni sou euxomai :)

Afroditi mou to 8elane paaaaara poli, prospa8ousane 2 xronia ok tous teleutaious mines pirane to 8ema pio zesta, autos o minas itan o 3os pou pigene sto ginaikologo k tis elege pote 8a kanei wori3ia k pote na er8oun se epafi k 1os minas pou ipie xapia gia na kanei perissotera waria k ekane 2 alla to 2o itan poli mikro dld tzampa ta epine ola ekeina ta xapia alla i Panagitsa mas ekane to 8auma Tis..Eimaste oloi xaroumenoi giati 3eroume poso poli to 8elane, vlepoun tin kori mou k liwnoun :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντριά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κ πάλι στην κοπέλα,να έχει μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ με το καλό να σφίξει στην αγκαλιά της το μονάκριβο μωράκι της!!!

Αι στο καλό,συγκινήθηκα...αχ να τα βλέπει αυτά η νονά της Χριστίνας που είναι στην 3η ένεση για ωορηξία κ τρεχουν για σπερματοδιαγραμματα κτλ με τον άντρα της...αμήν Παναγιά μου...!!!!!!

Τι ευτυχία ειναι αυτή πραγματικά,όλες μας εδώ την νοιωθουμε απόλυτα κ είναι πολύ όμορφο.

Λοιπόν ανεβασα φωτογραφίες στο facebook απο διάφορα δείγματα μπομπονιέρας κ σιγά σιγά ανεβάζω ότι έχω φτιάξει..."hand Made By Me" λέγεται....ειναι αρκετές για να ανεβάσω εδώ,οπότε, όποια με έχει φίλη της στο φατσοβιβλίο θα της το στείλω στο προφίλ σας,αλλιως οποια θέλει με email μπορώ να στείλω φώτο ή να με κάνει add στο fb....θα σας στείλω σε προσωπικό μύνημα το όνομα .

Περιμένω εντυπωσεις....φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει, μου πηρε μονο μιση ωρα να διαβασω τα νεα σας!!!

γεωργιαννα μου, τοσο δυσκολα ειναι με το διονυσακη;;;ποσο συχνα θελει στηθος;;;νομιζα οτι το προβλημα ειναι τη νυχτα, αλλα σε ζηταει συνεχεια και τη μερα;;; να κανεις οτι θεωρεις οτι ειναι καλυτερο για σενα!!!πρεπει ο διονυσακης, πρωτα απ'ολα, να εχει μια χαρουμενη μανουλα και δεν εχει σημασια αν πινει δικο σου γαλα η ξενο...ευχομαι ολα να πανε καλα γρηγορα!!!

δαφνη, καλο ταξιδι στη μαμα σου, και καλη επιτυχια με την εγχειριση!!!ολα θα πανε καλα και στην γιορτη της θα ειστε παρεουλα!!!καλη αρχη με το φρουτακι σας, πολυ φατσα ο αρουλης!!!

δαναη,ολο βολτες ειστε, μπραβο!!!ποιο τουρκικο χαζευεις;;;γιατι κι εγω, με ντροπη λεω, οτι οταν πετυχαινω στην τηλεοραση το "ερωτας και τιμωρια" το ψιλοβλεπω.... :oops::oops::lol:

γωγω μου, μου ελυσες την απορια!!!χαχαχα!!μια χαρα θα ειναι η χριστινουλα 13 μηνων, θα της καθεται ωραια και το βαφτιστικο φορεματακι, και θα περπαταει, θα βγαλετε κι ωραιες φωτογραφιες!!!και το κοριτσακι που βαφτισα τοσο ηταν!!

ελενα, μας ελειψες και μας λειπεις!!!αντε, καλη αρχη με τις σουπιτσες και γρηγορα ιντερνετ!!! :evil:

αναστασια, καλοφωτιστη η γιωργια μας!!!και καλη χριστιανη!!!να μας πεις λεπτομερειες!!!εκλαψες τελικα;;;ααααα θελουμε και φωτο!!!

τα αλλα τα κοριτσια τι κανουν;;;γιουλη, σουλα, ειρηνη,ιωαννα,σαμανθα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιποοοοοοοον....να σας πω τα της βαφτισης!!!

καλα, ολη μερα το σαββατο ενας πανικος, απο τις 6.30 ξυπνια για να μαγειρεψω και να κανω κατι δουλιτσες και μετα μπανιο, μαλλια, ντυσιματα, να στειλουμε τα ρουχα και τη λαμπαδα στην εκκλησια νωριτερα, πολυ τρεξιμο!!!

πρωτα εγινε ο γαμος, και σ'ολη τη διαρκεια ειχα τη μικρη αγκαλια για να μην βλεπει τη μαμα της κι ηταν καλα...οταν ομως, τελειωσε το μυστηριο και την ειδε δεν ηθελε να την αποχωριστει με τιποτε!!! σ'ολη τη βαφτιση εριξε πολυ κλαμα!!!ολο εκλαιγε!!ουτε στην κολυμπηθρα ηθελε να μπει!! με τα πολλα τελειωνει η βαφτιση, παμε στο κεντρο , κι εκει, να μην ξεκολλαει απο τη μανα της με τιποτα!!!ουτε το μπαμπα της δεν ηθελε!!!και να φανταστειτε οτι με ξερει και ερχεται στην αγκαλια μου, αλλα επαθε τετοιο σοκ το παιδι απο τον κοσμο και τον αποχωρισμο απο τη μανα του, που δεν ηθελε να την αφησει ουτε λεπτο!!!καποια στιγμη κοιμηθηκε στην αγκαλια της, αλλα οταν την εβαζε στο καροτσι ξυπνουσε...τελικα μετα τη μια, κατεληξε να κοιμηθει στο καθισματακι του αυτοκινητου και να την φυλαει ......ο παρκαδορος!!!!για γελια και για κλαμματα!!!συμπερασμα ΅:ποτε γαμος και βαφτιση μαζι σαββατο βραδυ, πολληηηηηηηηηη ταλαιπωρια για το μωρακι!!!!!ευτυχως, τη δικη μου την ειχα αφησει σπιτι μετα την εκκλησια με τη μαμα και κοιμηθηκε...ξυπνησε κατα τη μια, αλλα ξανακοιμηθηκε με το μομπιλο, μετα την ταισα στις 4 οταν γυρισαμε, μετα στις 8.30 και ευτυχως ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 10.30!!

κατα τα αλλα, ολα ηταν ωραια, εμενα η αθηνουλα ηταν με την πεθερα μου στο καροτσι, μια χαρα καθοταν, βγαλαμε και φωτογραφιες, εγω νομιζω οτι ημουν λιγο σαν κυρατσα με το μαλλι κομμωτηριου, αλλα θα ειμαι σιγουρη οταν δω τις φωτογραφιες...αααααχ, και μου λεει ο γιωργος καθε φορα : τι τα θες τα κομμωτηρια, μια χαρα εισαι με τα μαλλακια σου ισια, αλλα εγω δεν ακουω!!! :roll:

σημερα καναμε δουλιτσες, και απο αυριο θα στησουμε το δεντρο μας, μεχρι την αλλη εβδομαδα θα εχουμε στολισει!!!

5,5 μηνων σημερα...

αφροδιτη, χαρουμενα μηνογενεθλια για την αννουλα σου, ξεχασα να σου πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Μετά απο ενα Σ/Κ σκ@@@ ελπίζω να έχουμε καλή εβδομάδα..Απο Σαββάτο βράδυ ο μικρός είναι με πυρετό κ μύξα.Ο Χάρης γυρνώντας απο το γήπεδο έπεσε με τη μηχανή κ ευτύχημα που δν τον σκότωσε η μαλακισμένη που βγήκε απο STOP κ τη γλίτωσε με στραμπούληγμα κ γραντζουνιές. Τώρα μένει να αρρωστήσω κ εγώ που κοντοζυγώνει όπως το κόβω.

Αφροδίτη πάντα άξια!! Άντρια πολύ χάρηκα με τη νύφη σου!!Θυμάμαι που το είχες αναφέρει ξανά οτι προσπαθούν για μωράκι.Συγχαρητήρια!!Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχει!!

Δάφνη εύχομαι να πάνε όλα τέλεια κ η μανούλα σου να γυρίσει υγιέστατη κ να στολίζει με τον Αρούλη το δεντράκι! Y.Γ: Τέλεια γκριμάτσα ο Αρούλης!Περαστικά σου κιόλας. Αναστασία να ζήσει η Γεωργίτσα μας!!

Γεωργιάννα μου νομίζω οτι πρέπει οπωσδήποτε να μιλήσετε!Εννοείται οτι δν μπορούν όλα να περνάνε απο το χέρι σου κ να έχει παράπονο..Όσο για το ξένο άν θέλει κ τη μέρα μεμέ τότε σίγουρα πεινάει οπότε σκέψου κ τη λύση τπυ ξένου μπάς κ ηρεμήσεις. Γωγώ μια χαρά ηλικία για βάπτιση!Άν δν έχανε κ μένα τη γιορτή του τότε θα την έκανα. Δανάη τί ωραία που περνάτε στα Χανιά!!Ζηλεύω!! :D υγ: τι της φοράς της Μυρτώς;;είναι θεάααα!!!

Φεύγω με χίλια γιατί είναι ώρα για ύπνοοοοοο!!μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,ευτυχώς δεν χτύπησε σοβαρά!μα πόσο ηλίθια μπορεί να ειναι?θα κάνετε μήνυση??περαστικά στο μικρό κ εσύ ελπίζω να την γλυτώσεις!ευχαριστούμε για το κομπλιμέντο!!έχω μια τρέλα με τα ριγέ ρούχα οπότε μαμά κ κόρη κυκλοφορούμε με ριγέ καλσόν!!!

Αναστασία μου,που είσαι?!?!?!όλα καλά??περιμένουμε ραπόρτο από τη βάφτιση! :D

σας καληνυχτώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,βλέπω το "Πειρασμός",προβάλλεται στον Αντέννα κάθε μέρα 17.40-20.00,αλλά τώρα βλέπω τα επεισόδια που δεν εχουν παιχτεί ακόμη σε ενα site ( http://www.dailymotion.com/video/xmcn5o ... rel-page-2),το οποίο βρήκα μέσα από το greek movies,στο οποίο έχει όλες τις σειρές κ ταινίες,να το έχετε υπόψη σας

http://www.greek-movies.com/series.php?s=418&l=16&y=&c=

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

πάω κ εγώ για πάνες στο βασιλόπουλο,τηλεφώνησα πρώτα κ ρώτησα αν εχουν νούμερο 4 μην πηγαίνω άδικα.να ξέρετε ότι στο jumbo έχει ισοθερμικά ταπεράκια για το φαγητό του μωρού,πήρε μαι φίλη κ θα πάω να πάρω κ εγώ σήμερα.Να ρωτήσω,η Μυρτώ προς το παρόν φοράει το 3 του libero (6.730γρ πριν 2 εβδομάδες).το νούμερο 4 που είναι από 7 κιλά κ πάνω μπορεί να το φορέσει μόλις γίνει 7 κιλά ή καλύτερα να πάει 8?το νούμερο 3 είναι 5-8 κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δαναη ειναι καλυτερα το Νο 4 να της παρεις. Να ειναι πιο ανετα επανω της. Εω του ξεκινησα το 5 επειδη το 4 του ηταν ισα ισα.

Θα τα πουμε μετα παω να κανω δουλειες εκτος, τα εντος μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε; Γιωργιαννα μου πως εισαι; Σε καταλαβαινω απολυτα εμενα ηταν ετσι απο την αρχη η μικρη καθε βραδυ αυτο που περιγραφεις συν οτι τη μερα τρωει καθε μιση ωρα γουλιτσες και κρεμεασμενη σε εμενα... Εγω θηλαζω μονο αλλα να ξερεις οτι οταν ειναι να βγω γιατι το δικο μου αντλημενο δεν το πινει οταν το αποψυχω της δινω ενα γευμα ξενο εχει γινει μεχρι στιγμης δυο φορες... Το προηγουμενο σ.κ που πηγα συναυλια και αυτη την κυριακη που καθισαμε ενα τριωρο μονη μας με το γιαννη ηπιε 80 μλ μονο και δε γκρινιαξε... Αλλα ΟΛΟ το βραδυ με αρμεγει κανονικοτατα ξυπναει τρεις τεσσερις φορες κ χθες δεν ξερω τι εγινε ξυπνησε τρεις τεσσερις φορεες αλλα στις 3 ξυπνησε με κλαμα ουρλιαχτα να μη σταματαει καθολου να ειναι σιγουρο οτι καπου ποναει να μη σταματαει να φτυνει το ντεπον τελικα υποθετο εβαλα και κοιμηθηκαμε στις 5 ... Και περασαμε τοσο ωραια το σ.κ το σαββατο βολταραμε ολο το πρωι κεντρο κ εξαρχεια και το απαογευμα πηγαμε ολοι μαζι στον αδερφο του γιαννη.. Να την παω απο την παιδιατρο λεω/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου πως αντεχεις ακομα; Καλυτερα να της δωσεις ξενο το βραδυ για να ξεκουραζετε και η ιδια. Γτ απ'οτι καταλαβαινω δεν χορταινει και κριμα ειναι να ταλαιπωριτε. Τα ουρλιαχτα μαλλον ειναι απο τα δοντια ετσι εκανε και ο Διονυσης.

Ο δικος μου χορταινει μια χαρα, απλα θελει εμενα διπλα του. Δεν θηλαζει την νυχτα παρα μονο τα ξημερωματα, 4-5. Μεχρι εκεινη την στιγμη εχει ξυπνησει 3-4 φορες για να δει εαν ειμαι διπλα του.

Λοιπον εχθες την νυχτα τον πηγα στο δωματιο του. Κοιμηθηκε μια χαρα!! Ξυπνησε στις 23.30 δεν πηγα διπλα του και μετα απο 5-10 λεπτα σταματησε το κλαμα και κοιμηθηκε. ξυπνησε παλι αλλα αδυνατο να θυμαμαι την ωρα και το ιδιο. στις 3.30 και τελικα οταν ξυπνησε στις 4 τον ταισα και στο κρεβατι του παλι. Το μωρο μου συκωθηκε στις 7.30 για να φυγουμε και εφαγε και λιγο!!!!

Τελικα μαλλον στο λικνο δεν φοραγε καλα, αλλα και ηξερε οτι ειμαι διπλα του και ηθελε στο κρεβατι μου. Δεν θα του δωσω ξενο προς το παρον, σκεφτομαι και το οικονομικο μερος.

Δικαιο δεν εχω; Με τον ανδρα μου μιλησαμε και αισθανομαστε οτι χασαμε την μπαλα με την καινουργια κατασταση. Ειναι και τα νευρα μου αλλα και η δουλεια του που τον ταλαιπωρει. Ειναι μια φαση και ελπιζω να βγουμε μαζι απ'αυτην.

Ελενα μου περαστικα σας!! Και ελπιζω να μην τριτοση!!

Αφροδιτη παντα αξια!Η Αθηνα ομως κυρια!! Τελικα ποτε θα την βαπτισετε;

Να σας πω τα μαγειρεματα τα εχουμε ξεχασει τελειως!! :lol::lol::lol: Εμεις εχουμε γιουβαρλακια αυγολεμονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα.τι κανετε?ειστε ολες σας καλα??δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας.το μεσημερι τωρα που θα κοιμηθουν τα μωρα .ειναι και πολλα αυτα που γραψατε .σε λιγο θα αλλαξουμε θεμα :lol: εγω δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου.ειχα παει την προηγουμενη βδομαδα στην μανουλα μου.καλα ηταν ξεκουραστηκα καπως αν κ ο μεγαλος περασα μια γαστρεντεριτιδα.γεμισα μπαταριες και γυρνωντας χθες ερχονται τα ευχαριστα.εκλεισε η εταιρια που δουλευε ο αντρας μου.που σημαινει 2 ανεργοι στο σπιτι :cry: .παλι καλα που δεν εχουμε δανεια και εχουμε κ δικο μας σπιτι.αυριο θα κανει τα χαρτια για ταμειο ανεργιας κ ξεκιναει το ψαξιμο.νοιωθω πολυ παραξενα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasiliki mou eutixws pou den exete daneia giati 8a eisastan se poli asximi katastasi, den 3efeugeis me tipota apo tis trapezes otan ftaseis k mple3eis oi tokoi sinexws mpainoun k to poso pou xrwstas au3anetai..Sas euxomai sintoma me douleia..Esi 8a meineis spiti me ta paidiakia sou i 4axneis k esi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε νομιζω οτι ειναι οτι δε χορταινει 7,700 ειναι κ την κυριακη που ελειπα κ εφαγε ξενο ξυπνα συνεχεια μονο για πιπιλισμα κ για να την εχω στο κρεββατι μας σκεψου οτι η μανα μου που την κρατησε κοιμοταν αγκαλια της κ ολο ξυπναγε να σιγουρευτει οτι ηταν εκει οταν κοιμαται στο κρεββατι της μετα τη μια ξυπνα καθε ενα τεταρτο κ στο τελος αποκαμωμενη την παιρνω κ κοιμομαστε ολοι μαζι αλλα το χω συνηθισει δε με ενοχλει καθολου γιατι το εχει αναγκη θα ηθελα να μην ξυπναγε απλα συνεχεια αφου διπλα της ειμαι..

Αφροδιτη παντα αξια...

Αντρια χαρηκα πολυυυυυ για σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδρια πολυ θα ηθελα να βρω μια δουλεια και εγω αλλα δεν νομιζω στην παρουσα φαση οτι θα μπορουσα.δεν εχω βασικα τι να κανω τα μικρα.ο μεγαλος παει παιδικο αν και καθε τοσο αρρωστος ειναι.τον μικρο δεν εχω που να τον αφησω.η αδερφη μου(που ειναι η μονη που μπορω)τα πρωινα δουλευει και εχει ηδη ενα παιδακι και τωρα ειναι εγκυος στο δευτερο.απο σεπτεμβριο θα αρχισω να ψαχνω που καλως εχωντων των πραγματων θα στειλω παιδικο και τον μικρο.....με εχει πιασει μια μιζερια και μια απογοητευση γενικα.απο την αλλη δεν θελω να το δειχνω στον αντρα μου.δεν θελω να τον αγχωσω κι αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasiliki mou k egw agxomome poli k prospa8w na min to deixnw ston andra mou evgala pliges sto stoma mou (af8es,erpi den 3erw) apo to agxos mou an vrw k pote 8a vrw douleia, ston andra mou to paizw xalari omws.. Exoume k tin dosi tou daneiou k eimaste mono me ena mis8o alla exei o 8eos gia olous mas :D..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική,λυπάμαι για την εξέλιξη,εύχομαι από καρδιάς σύντομα να βρει κάτι κ εσύ το ίδιο από Σεπτέμβρη!που δούλευε ο άντρας σου?θα έχετε καθόλου βοήθεια από γονείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...