Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμάς θα είναι η πρώτη μας δοκιμή Άντρια, δεν έχουμε ξαναφάει τίποτα στέρεο...

Δανάη δοκίμασα μάσκα το πρώτο βράδυ αλλά δεν άντεξα όλη νύχτα, ήμουν που ήμουν μπουκωμένη, με τη μάσκα δε μπορούσα να πάρω ανάσα. Δεδομένου ότι είναι κολλημένος πάνω μου διαρκώς και κοιμόμαστε και μαζί, θα έπρεπε να φοράω μάσκα 24 ώρες το 24ωρο και δε το αντέχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimaste oloi mesa stin agwnia..I nimfi mou perimenei periodo iparxei ena mperdema me tin periodo tis k den eimaste sigouroi an exei ka8isterisi (23 tou mina eide ton proigoumeno mina alla 4 tou minos mera paraskevi pros 3imerwmata savvatou tis eipe o giatros na er8oune se epafi alla eixe k ena mikro wario pou 8a espaze pio arga k den 3erei pote espase gia na ipologisei) alla epeidi einai se 8erapeies gia na meinei egkios niw8oume mia sigkratimeni xara pws ta katafere..Axxx makari!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma pou xa8ikate oles?

Aa den sas eipa fagame to milo mas :D..Anakali4a giati den to etrwge..To ekana sto blender k meta to pieza me to pirouni gia na liwsei alla den ginotan teleiws xilos emenan mikra kommatakia k i mikri den mporouse na ta katapiei :o ..To doxeio tou blender itan megalo k to milo xanotan teleiws k den to pianane kala oi lepides k emenan mikra kommatakia, vrika sto kouti tou blender pio mikro doxeio k evala k ligo neraki k egine TELEIO k to efage!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

χθες ημασταν σχεδόν όλη μέρα έξω.το μεσημέρι για φαγητό σε ένα χωριό λίγο έξω από τα Χανιά κ μετά σε σπίτι για καφέ κ γλυκό,κοινώς όλη μέρα μασαμπούκα!η μικρή ξεθεώθηκε με αποτέλεσμα να κοιμηθεί στις 9 κ να ξυπνησει στις 8!

άνδρια,ευχομαι να πάνε όλα όπως τα επιθυμεί η νυφη σου!πάντα στις κρεμες στο μπλέντερ βάζεις λίγο νεράκι από αυτό που έχεις βράσει για να πίνει η μικρή κ τα κομμάτια μην τα κοβεις πολύ μικρά για να πιανει το μπλέντερ.αντε καλή συνέχεια!

Δαφνη,καλή αρχή στη φρουτόκρεμα!!!ή έφαγε ρυζάλευρο?φοβερή φάτσα!!!

Σήμερα εδώ στα Χανιά είναι αργία!μάλλον θα πάμε καμιά βολτίτσα πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Δανάη, μηλαράκι ήταν, ρυζάλευρο δε θα φάμε, μόνο ανακατεμένο με φρουτόκρεμα αν είναι.

Τρέχω Βασιλόπουλο για πάνες (ευχαριστώ Γεωργιάννα!) Τα λέμε μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!!!

Τι κάνετε???

Δαφνη μου εύχομαι να έχετε ευχαριστα νέα την Τετάρτη κ η εγχειρηση να είναι επιτυχής.

Όλα να ειναι περαστικά κ να γιατρευτεί η μανούλα σου....

Αφρο μου ετσι κ η αδερφη μου,νοικιασε σπιτι χωρις θερμανση-τραγικό λάθος για μένα-κ την βγαζουν με σομπες αλλογόνου κ aircondition....για το μωρό ειναι προβλημα,αλλά τι να κάνεις?

Να μας δω κ μας σε λιγο που θα μας τελειωσει το πετρελαιο κ θα χρειαστουμε 500 ευρώ :?

Αντρια θελει υπομονη το φαγητό,ετσι κ μενα,εκανε πολυ καιρο να συνηθησει ειδικα τα φρούτα....είχα αγχος αλλά ο γιατρός μου έλεγε να επιμένω κ να μην δίνω γάλα μετα...ε τώρα την τρώει,μετά απο 2 μήνες....σιγα σιγα...

Ελενάκο ακόμα το ιντερνετ....υπομονη.Φιλιά στον Γιωργάκη,μια χαρα τα κιλά κ το ύψος.

Αναστασία μου....δεν έχω λόγια....τέλεια η μικρη.

Δανάη καλή βόλτα ΚΑΙ σήμερα,αντε η μικρή τι αλλο θέλει....αχ Κρήτη,μου έχει λείψει το Κενδροδασος κ τα υπεροχα φαγητα στην Γεωργιούπολη κ γενικά,στον "Αρκουδο" κτλ κτλ....

Θα σου στειλω στο fb μια ταβερνα που έχει ο αδερφός του γαμπρου....

Και επειδή η μικρή αρχίζει να φωνάζει...θα σας πώ περιληπτικά τα καμωματά της....

Καλά μπουσουλαει,σηκώνεται,κανει ανναρίχηση όπου βρει,σας τα έχω πεί...τώρα όταν ακούει μουσική κουνάει το κεφάλι της κ μπαίνει στον ρυθμο :lol:

Εχει πολυυυ πλάκα!!!

Εχτες περάσαμε πολύ ωραια,πήγαμε σε μια πολυ ωραία βάπτιση κ μετά στους νονους της Χριστίνας,φάγαμε κ παίξαμε πάρα πολύ!!!

Επιτέλους ορίσαμε κ ημερομηνία βάπτισης.....10/06/11 Ημέρα Κυριακή η Χριστινούλα μας θα κάνει μπλουυυυυυυμ!!!!

Αφροδίτη ορίστε σε ενημέρωσα....

Σημερα θα φτιάξω μπριτζολίτσες με πατατες,ήταν να τις κάνω εχτες αλλά φαγαμε στους κουμπάρους,οπότε μας έχει μείνει η λιγουρα Γιααμμμιιι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα!!!!! ....δεν σας ξεχναω απλα περασαμε και εμεις μια ιωση εδω και 2 εβδομαδες ασε πολυ ταλαιπωρηθηκε ο μικρούλλης μας .για 4 μερες ειχε 40 πυρετο επεφτε λιγο με υποθετα αλλα ανεβαινε παλι, αστε το ποσο φοβηθηκαμε , 3 νυχτες δεν κλεισαμε ματι , τωρα εχει πολλα φελγαμτα και μυξουλα . παιρνουμε αντιβιωση καθε 12 ωρες την procef και χρησιμοπ. το tonimer με θαλλασσινο νερο για την μυτουλλα του.Δοξα το Θεο που υποχωρησε ο πυρετος παιδια !!!! ολες αυτες τις μερες την βγαζαμε με μονο γαλατακι δεν ειχε ορεξη για τιποτα αλλο το καημενουλλι μας.

πολλα φιλια στα μικρουλια !!! μου λειψατε παιδια αλλα δυστυχως δεν μπορω να μπαινω πιο συχνα .

περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο,καλημερα κ περαστικά στο μικρό σας!!εμείς ανάβουμε μόνο καλοφιφέρ 2-3 φορές την ημέρα από 15-20'.aircondition δεν έχουμε ούτως ή άλλως,κ εγώ το έχω ακούσει ότι δεν ενδείκνυται για μωρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!

Μετα απο ενα ομορφο Σαββατο που περασαμε οικογενιακος στα Σπατα στο εμπορικο και μια ομορφη Κυριακη που πηγα με τα παιδια βολτα εξω, ηρθε βραδυ Κυριακης να τσακωνομαι με τον ανδρα μου. Η ψυχολοια μου ειναι πατος, οχι τοσο για το τσακωνο αλλα προστηθετε και η νυχτερινη γρινια του Διονυση. Ολα μαζι κανουν εναν ανθρωπο να θελει να κλαιει ολη την ωρα και να μην εχει διαθεση ουτε τα αυτονοητα μες στο σπιτι να κανει. Ειλικρινα δεν ξερω ποσο θα αντεξω ακομη! Να εχω και τον ανδρα μου να μου λεει οτι καβαλησα το καλαμι! ΠΟιος εγω που τρεχω μονη για ολα; που ποτε δεν ζητησα την βοηθεια του με τα παιδια; Ειμαι κουρελη και απο την κουραση!!!

Αφροδιτη μου εφθασε καλα η αδελφη μου. βαρεθηκε στο ταξιδι πολυ. Πως ηταν στην βαπτιση;

Δαφνη καλη αρχη σου ευχομαι με τα φαγητο. Περαστικα σου! πως εισαι σημερα;

Αναστασια καλοφωτιστη η Γεωργια! Εκλαψε η μικρη;

Αφρο τι περασατε με τον ανδρα σου! Φοβερη περιπετεια.

Δαναη καλη βολτα! Εχει και ωραια μερα.

Γωγω πολυ αργα δεν ειναι η βαπτιση;

Σορρυ αλλα δεν θυμαμαι κατι αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου,καλημέρα!μην πέφτεις!τι έγινε κ τσακωθήκατε?γιατί ζορίζεσαι μόνη σου κ φτάνεις στα όριά σου κ δεν ζητάς τη βοήθειά του?μόνη σου τον έκανες το Διονύση?σίγουρα η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση,αλλά πες του κ εσύ πώς νιώθεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Egw petaxtika stin trapeza giati mou travisane 220 evro perissotera gia tin dosi tou stegastikou daneiou :o , piga k mou eipane pws exw dikaio k 8a to ele3oune na doune ti la8os egine k na mou pistwsoune pisw to poso.. I nimfi mou akomi den adia8etise pige stis 10 k ekane xoriaki k se 1 wra tis eipane pws 8a einai etoimi, axxxx meinane 30 lepta axxxx agxw8ika poli, oso agxw8ika otan perimena tin diki mou xoriaki!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μόνο με συζητηση στην σωστή ωρα....είναι το πάν η επικοινωνία,προσπαθησέ το όταν είστε ήρεμοι...οικογενειακώς,εννοώ να κοιμάται κ ο Διονυσης,ωστε να μην έχετε διακοπές.

Ιουνιο θα είναι 13 μηνών κ 10 ημερών,τον Μαρτιο κλέινει χρόνο ο πεθερός μου,Απρίλιο είναι το Πασχα προτιμάμε καλοκαιράκι,Μαίο έχει εξεταστική η νονα,είναι καθηγήτρια αγγλικών σε δημόσιο κ ιδιωτικό τομέα,οπότε δεν προλαβαίνει....

Ιούνιο αρχες κιόλας,οι πιο πολλοι θα είναι εδώ,μετα΄μπορεί να πάμε κ για μπανάκι αν κάνουμε σε κανα εκλησσακι κοντά σε θάλασσα...ειμαστε τρελοι εμεις :D

Οκ θα είναι μεγαλύτερη σε ηλικία,αλλά δεν είναι κ τόσο φοβερό πιστευω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ με το καλό!!!μια χαρά εποχή θα είναι!άντε του χρόνου κ με τα ζουζούνια μας στη θάλασσα!ποιος μας πιανει ???

τελικά για βολτούλα βαρέθηκα.τώρα ετοιμάζω ενα cd με τραγουδάκια για τη μυρτώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EINAI EGKYOS EINAI EGKYOS!!!!!!!!!!!!

PANAGITSA MOU SE EYXARISTOYME, EINAI K H GIORTH SOY...

ERI3A ENA KLAMA K H KAIMENI MOU ELEGE SINEXWS "STAMATA, STAMATA"..

I mama mou tis teleutaies meres eide sto kafe mia kopela egkio k ena X dipla (to arxiko tou onomatos tis nimfis mou) k mia alli mera eide ena vrefaki alla den eipame tipota tis nimfis mou gia na min tis dwsoume elpides..K i kori mou stavrwne sinexws ta podia tis, stin Kipro leme pws 8a er8ei mwro stin oikogeneia...

Sorry gia tin ka8isterisi alla k emeis twra to ma8ame argise o giatros tis na tin parei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΔΡΙΑ!!!! να πανε ολα καλα ευχομαι!!!

Δαναη μου δεν εγινε κατι συγκεκριμενο, απλα εγω νιωθω να με μειωνει συνεχεια. Μονη μου δεν τον εκανα αλλα δουλευει συνεχεια και δεν εχω την απαιτηση να με βοηθαει. Οταν θα αρχισω δουλεια μπορει να γινει κατι. Δεν λεω οταν ειναι σπιτι και γενικα οταν δεν εχει εκθεση μου τον κραταει λιγακι. Ειναι ομως και ο Διονυσης κ...παιδο θελει μονο την μανα του!!! Η ουριτσα!!

Τελικα πηρα τηλ. τον παιδιατρο και μου ειπε οτι εαν δεν αντεχω αλλο να του ξεκινησω ξενο για να αρχιζει να ξεφευγει απο το στηθος μου. Ακομη δεν ξερω τι να κανω. θα δω και σημερα την νυχτα που θα τον κοιμησω παλι στο δωματιο του. θα δομισω και παλι την μεθοδο απο το βιβλιο σου Δαφνη.

Γωγω μου εχεις δικαιο με την συζητηση λεινονται ολα. Ειναι που λειπει πολυ και δεν μπορουμε να ειμαστε ηρεμοι. Θα μου πεις την λιγη ωρα που τον βλεπεις δεν μπορεις να του πεις κατι; δεν μου βγαινει πια!

Σορρυ κοριτσια, αλλα ειμαι τοσο χαλια και μονο εσεις που τα τραβατε με καταλαβαινετε απολυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!κανω δουλειες σημερα και δεν προλαβαινω, αλλα πιστευω, οταν τελειωσω, θα κατσω με την ησυχια μου να σας διαβασω και να γραψω τα νεα μου...

αντρια, με το καλο η νυφη σου, πρεπει να περιμενανε πολυ καιρο ενα παιδακι!!!ευχομαι να κρατησει σε 8 μηνες ενα υγιες αγγελουδι στην αγκαλια της!!βοηθησε η παναγιτσα, που ειναι και η γιορτη της σημερα!!

σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...