Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

καλημερα!!!

πωπω, βρε αφροδιτη, τι γκαντεμια, μανα μου!!!!απιστευτο, τετοια πραγμα, και καλοριφερ και σωληνες και ασανσερ!!!μηπως να κανατε κανενα ευχελαιο;;;;ελπιζω να κοιμηθηκατε αποψε και να'σαι καλυτερα σημερα!!!το σπιτι συμμαζευτηκε καθολου;;;;η γιαγια σου καλα ειναι;;;

εγω ειμαι ξυπνια απο τις 6.30 που ταισα την αθηνα, κι ενω συνηθως κοιμαμαι μετα, σημερα εχω αγχος και μια πεινα οποτε 8 παρα σηκωθηκα, για να ξεκινησω τις δουλειες μου με την ησυχια μου...το μονο που με ανησυχει ειναι μην φαινομαι με μαυρους κυκλους στις φωτο!!!! :lol::lol:

γωγω, ζουζουνι η χριστινουλα!!!αληθεια, ποτε εχετε πει για βαφτιση;;;σε εχω ξαναρωτησει;;;

γεωργιαννα, ελπιζω να εφτασε καλα η αδερφουλα σου στην αμερικη και μακαρι να τα βρει ολα ευκολα εκει που θα παει!!!

καλημερες στα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera!!!

Axxx re afroditi mou ti perasete k eseis!!! :evil:

Egw eimai etoimi na tin arpa3w gia ta kala me ponaei poli o laimos mou , niw8w mia ka4a otan katapinw..Simera 8a pigename me tin mama mou na alla3oume ena fouter pou mas ferane giati mikri pou tis itan mikro k na tis epairna k kati tis alla evrexe poli k eixe k krio aera twra arxize na ftiaxnei o kairos alla pali fovame na vgoume e3w..Twra na dw..

E4es pigame sta pe8erika mou k i mikri eklaige sinexeia :shock: akomi den katalava ti tin enoxlouse, stin arxi eipame pws peinase giati tin wra pou eprepe na tin tasiw mou koimi8ike sto autokinito alla tin taisa k to klama sinexize, meta eipame pws ponaei tin koilia tis k tin voi8isa k ekane kakakia k pali ta idia, meta eipame nista3e alla oso kounima k na tis ekana to mati garida k to klama xwris stamatimo, etrexe k ligo i mitoula tis axxx ta pe8erika mou emeinan me to stoma anoixto :o prwti fora tin eidan etsi..

Oses vaftizete ta mwrakias sas i eiste nones na sas zisoune k kala na perasete :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφρο μου,πολύ ψύχραιμη σε διάβασα παρόλες τις αναποδιές!μπράβο!ελπίζω να τακτοποιηθούν όλα σύντομα!

Η Μυρτώ σήμερα ξύπνησε στις 6 αλλά ευτυχώς ξανακοιμήθηκε από τις 6.40 μέχρι τις 10.20,οπότε ξανακοιμήθηκα κ εγώ,μετά σηκώθηκα,έκανα μπάνιο,ετοίμασα το μεσημεριανό της κ αργότερα θα πάμε για καφέ με τη νονά της.Αύριο θα πάμε πάλι για φαγητό το μεσημέρι εκτός Χανίων με φίλους κ Δευτέρα είναι τοπική αργία γιατι η Παναγία είναι πολιούχος των Χανίων,οπότε θα έχουμε κ τον μπαμπά μας όλη μέρα σπίτι.

Αναστασία μου,με το καλό αύριο!!ελπίζω να μην κλάψει πολύ η μικρή κ να τύχετε σε καλό παπά!

Άνδρια,περαστικα σου!!να προσέχεις τον εαυτό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες πού είστε?

Φάνηκε ο ήλιος και βγήκατε όλες έξω σαν τα σαλιγγάρια? :lol:

Άφρο μου, τι να πω για όλο αυτό που σας συνέβει? Καλό κουράγιο!

Αφροδίτη, πάντα άξια! Να περάσετε καλά!

Εμείς μαζευόμαστε σιγά σιγά. Ο μπαμπάκας μου έμεινε μόνο που ταξιδεύει! Έχω λίγο άγχος για αύριο, δεν το κρύβω...

Απο τότε που "σκέφτηκα" ότι θέλω να γίνω μάνα (και το λέω έτσι γτ μέχρι να γίνει πραγματικότητα μεσολάβησε ένα διάστημα), στις βαφτίσεις συγκινούμαι και βάζω και τα κλάμματα.. Σκεφτομαι τι τράβηξε η κάθε μανούλα για να φέρει στον κόσμο το κάθε ζουζουνάκι και τι σημαντική στιγμή είναι αυτή για το κάθε "μικρό" θαυματάκι!!!

Στη δική μας, πώς θα γίνει να μην κλάψω????

Φανταστείτε μετά το μακιγιάζ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

To ka8ismataki mas to agorase o pappous k i giagia apo to jumbo 129,99 evro..To afisame ekei giati tis perissoteres wres tis pername sto patriko mou..Den 3erw an a3izei na agorasoume k emeis gia edw sto spiti mas alla einai akrivo :(

post-5713-1387393811493_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!! Τί κάνετε ζουζούνες; Έχετε γράψει κ έχω χάσει πάααρα πολλά νέα!Τόσα πολλά που ξεχνάω τί να γράψω γιατί όλο καινούρια διαβάζω..ακόμα δν έχουμε τηλ+ιντερνετ γιατί μ@@@@@@ ο ΟΤΕ!Τεσπα.

Αναστασία μου με το καλό αύριο η βάπτιση!!Όλα τέλεια θα είναι μην αγχώνεσαι!!Όσο για το κλάμα νομίζω οτι δν θα το γλιτώσεις! :D

Γωγούλα θηριάκι το Χριστνάκι..τώρα πείστηκε η μαμά σου;;Έτσι λένε όλοι μέχρι να περάσουν λίγο χρόνο μαζί τους!μια δοκιμή όμως αρκεί!χιχι

Αφροδιτάκι πάντα άξια!!!Να σας ζήσει το βαπτιστήρι!!Τώρα πιά έχεις δύο παιδιά! ;)

Γεωργιάννα ακόμα δν κοιμάστε;;;αμάν αμάν..κουράγιο!άντε να βγούν όλα να ηρεμήσει κ ο καημένος ο Διονύσης!

Δάφνη μου υπέροχος ο Άρης στις φωτό!!Άν είχα κόρη θα στον "εκλεινα" για γαμπρό!!

Με τη μανούλα σου πως πάνε τα πράγματα;εύχομαι τα καλύτερα ολόψυχα!

Άφρο ούτε σε ταινία τέτοια καταστροφή!Ελπίζω να τακτοποιηθούν γρήγορα όλα γιατί χωρίς καλοριφέρ δν παλεύεται ο καιρός όταν σκοτεινάζει..υπομονή!

Αντρια μεγιά το καρεκλάκι!Μια χαρά ουδέτερο είναι το χρώμα,να βολεύει για τον γιό.. :D

Γιούλη να τα εκατοστήσεις άν κ καθυστερημένα!!ότι εοιθυμείς για σένα κ την οικογένειά σου!

Joannaki πού είσαι κοριτσάκι μου;σε παιδεύουν οι άντρες σου;; ελπίζω να χαλαρώσεις σιγά σιγά για να σε διαβάζουμε συχνότερα!

Δανάη ξεκινάς δουλίτσα;θα έλεγα κρίμα αλλα αφού είναι ευέλικτο το πρόγραμμα τότε πάλι καλά που είναι έτσι! Μακάρι να γινόταν να ήμασταν πάντα σπίτι μα τα ζουζούνια μας. :(

Γλυκερία μου να χαίρεσαι τη κουκλίτσα σου!!πάντα γερή κ ευτυχισμένη να την καμαρώνεις!!

Σουλίτσα γιατί να βγάλω το αααα;; ΕΛΕΝ τι λέτε;;Καλόοο!

Μόλις ξέχασα τί άλλο διάβασα γμτ.. Σίγουρα κάποια έχω ξεχάσει..με συγχωρείτε!

Εμείς απο δοντάκια τπτ ακόμα. Τη περασμένη Δευτέρα πήγαμε παιδίατρο.8100 κ 75 πόντους. Τη Δευτέρα ξεκινάμε χορτόσουπα 10 μέρες κ μετά μοσχαράκι.Μέχρι στιγμής είναι "φαγανό" ΄το αγόρι μου.

Τα φιλιά μου σε όλες όσες δν έγραψα!Καλά να περνάτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Σαμανθάκι τί κάνεις;; Πώς πάει το σποράκι;; :D κάπου εδώ κοντά θα έχεις αυχενική άν δν κάνω λάθος.Με το καλό καλά αποτελέσματα!!Τελικά φύλλο θα μάθετε;μάκια στη μπουμπού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα,μας έλειψες!όλα καλά?!παίδαρος ο γιος!φτου φτου φτου!

Αναστασία,με το καλό αύριο!!εγώ δεν έκλαψα,συγκινήθηκα βέβαια κάποιες στιγμές!το άγχος μου ήταν να μην ταλαιπωρηθεί πολύ η ζουζού μας κ να μην κλάψει πολύ.

Αφροδίτη,πάντα άξια!!!πώς ήταν?περιμένουμε λεπτομέρειες!!

Ανδρια,με γεια το καρεκλάκι!!!πολύ ωραίο!!το ιδιο έχουμε αλλα με το βάτραχο!καλές μάσες!δεν νομίζω ότι αξίζει να πάρετε δευτερο.ξερω ότι είναι πολύ βολικό ενα που εχει στο ΙΚΕΑ λευκο με 15 ευρω.το έχει η κολλητή μου κ το παιρνουν παντού.επίσης το πήρε η μαμά μου για να το έχει στη θεσσαλονίκη.

Εμείς σήμερα βολτα για καφεδάκι,η Μυρτώ ήταν λίγο γκρινιάρα.τωρα ξεράθηκε το ζουζούνι κ παω κ εγώ να χαλαρώσω κ να φαω τπτ γιατί δεν έφαγα από το πρωί,μόνο κάτι κάστανα που έφερε η πεθερά μου.σας καληνυχτώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxaristoume poli Danai mou...Emena i mikri edw k 3 meres den poli trwei apo4e ipie mono 75 ml gala diko mou :o den einai ligo? K e4es me poli piesi ipie girw sta 130 ml k meta sto re3imo mou evgale para poli.. Alles nixtes epine 210 ml xwris kamia piesi..

Axxx perimenw to stegnwtirio na teleiwsei me kati kainourgia rouxa pou agorasa tis mikris simera apo to Marks & Spencer gia na ta siderwsw k varieme poli :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια μου για τη συμπαρασταση ναι ψυχραιμη ειμαι γιατι δεν υπηρχε αλλη λυση και δεν ηθελα να το εισπραξει ολο η μικρη! Συμμαζευτηκαμε απλα δεν εχουμε καλοριφερ ρε γαμωτο και αναβουμε το αιρ κοντισιον αλλα δεν πιανει καλα και με ενοχλει στο λαιμο, αντε να δουμε τι θα γινει... η μικρη εχθες κοιμηθηκε καλα μετα απο δυο μερες χαλια ευτυχως και ξυπνησαμε πριν απο λιγο , την αφησα χθες στο κρεββατι μας απο την αυπνια κανενα κουραγιο για εκμαθηση δεν ειχα ξυπνησαμε τωρα... Σημερα ακριβως 10.05 το πρωι κλεισαμε τους εξι μηνες! Μισο χρονο... σα ψεμματα μου φαινεται... Αρπαζει τα δαχτυλα μου βαζει δυναμη και σηκωνεται! Ο ανθρωπακος μας! Χθες την κουρασαμε αλλα ηταν κυρια το πρωι ειμασταν βολτα στο κεντρο φαγαμε εξαρχεια και μετα σπιτι και το απογευμα πηγαμε στον αδερφο του γιαννη και μαζευτηκαμε μια η ωρα! Η μικρη βεβαια κοιμοταν απο τις 9.40 και δεν ξυπνησε ουτε οταν μπηκε στο κααθισματακι μια χαρα δηλαδη ... Χρονια μας πολλα αννουλα μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιδι μου δν ειναι του φρουτου χθες εφαγε μετα χαρας ενα μπολ κολοκυθι πατατα καροτο και το κολοκυθι εδρασε ευεργετικα καθως καναμε κακα 2 φορες.... Επισης η γιατρος μου ειπε οσο τρωει απο τη φρουτοκρεμα και αμα ειναι λιγο αυτο που τρωει να τα κανω χυμο και στο ποτηρακι σε κανα διβδομαδο με κοπο φρουτα τρωει 6 κουταλακια καλα ειναι εγω πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου,χρόνια σας πολλά κ ευτυχισμένα!!να την χαίρεστε κ πάντα έτσι ψύχραιμη,μπράβο!!!

Η Μυρτώ μολις έφαγε τη φρουτόκρεμά της (τη μισή δηλ) κ ξέραθηκε στο κρεβατάκι της,χωρίς κλάματα,κατευθείαν.Το μεσημέρι θα πάμε για φαγητό με φίλους οπότε δεν έχω κ μαγείρεμα,οπότε χαζεύω στο greek movies τη γελοία μου τούρκικη σειρά,τι να πω?έχω πέσει χαμηλά αλλά είναι να μην κολλήσεις!!καλή Κυριακή να έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο,κ η Μυρτώ από τα λαχανικά της τρώει 6 κουταλάκια κ μετά τη θηλάζω,ενώ μετά τη φρουτόκρεμα όχι.πόσες μέρες τρώει ήδη φρουτόκρεμα?σιγά σιγά θα αυξήσει...Πολυ κοιμήθηκε!!!15' κ μόλις ξύπνησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Afroditi mou na sas zisei :D

Egw niw8w san na k podopati8ika apo xilious an8rwpous niw8w sk@t@, vixa, poli ponokefalo, komara k ponolaimo k i mikri me voulwmeni miti :twisted:

I mikri 3ipnise girw stis 9 tin taisa k meta apo to paixnidi tis me ton mpampa tis katafera k tin koimisa sto krevvati mas..Emeis sikwstikame giati emena den me xwrouse to krevvati k o george den ton epairne o ipnos..Simera i Victoria den 3erw ti epa8e alla den efeuge lepto to vlemma tis apo ton mpampa tis k ton xaideve :P tin girnousa sto meros mou gia na tin koimisw k auti pali girnouse to kefali tis pros ton mpampa tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw exw poli provlima me ta frouta..

To axladi to etrwge mia xara alla to stamatisame giati kokinisane ta magoulakia tis k eipame mipws einai logw allergias -extes tin entisa san kremidaki k prose3a pws ta magoulakia tis logw zestis kokinisane epomenws mallon den ftaiei to axladi alla otan kriwsei i zesta8ei poli etsi pa8enei- lete na tis 3ana dokimasw to axladi?

Milo trwei k to ftinei k klaiei k mpanana tin trwei alla tin kanei apisteuta diskoilia k den kanei kaka..

Ti na kanw? Xtes den edwsa ka8olou frouto :(

HELP!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια,της πλένεις καλά το πρόσωπο κ το στόμα αφού φάει?της μυρτώς είχαν κοκκινίσει τα μάγουλα στην αρχή (σαν εκζεμα)από τα υπολείμματα,της έβαλα κρεμα κ τωρα την πλένω με ζεστό νεράκι κ τη σκουπίζω μετά από κάθε γεύμα...και τα δοντάκια της εννοείται!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δεν έχω διαβάσει τίποτα από τα νέα σας, είμαι δυο μέρες τώρα χάλια, την άρπαξα χοντρά!

Το βράδυ της Παρασκευής ήταν το χειρότερο, ήμουν μόνη μου με τον Αρούλη, με φριχτό συνάχι και πυρετό, πήρα ντεπόν κι εχινάκια κι έφαγα μια σουπίτσα και κάτι απ' όλα αυτά με πείραξε κι έκανα καμιά δεκαριά εμετούς, σκηνές απείρου κάλλους, ο Άρης να κλαίει κι εγώ να είμαι αγκαλιά με τη λεκάνη... Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα, αισθάνομαι σα να μ' έχουν δείρει βέβαια και το συνάχι καλά κρατεί. Προς το παρόν ο Άρης δε δείχνει να'χει κολλήσει ευτυχώς!

Σήμερα έφυγαν και οι γονείς μου με τη θεία μου για Παρίσι, το χειρουργείο θα γίνει τη Τετάρτη. Επιστρέφουν στις 7 Δεκέμβρη. Χθες είχα πάει να τους δω, της είπα πως την περιμένω να γιορτάσουμε τη γιορτή της (9 Δεκέμβρη) και να στολίσει δέντρο με τον εγγονό της. Έχω τρελή αγωνία, αν και ξέρω πως είναι δυνατή και θα τα καταφέρει. Η Τετάρτη πάντως θα είναι μια δύσκολη μέρα...

Άφρο χρόνια σας πολλά, γίνεστε 6 μηνών σήμερα!!

Αναστασία θα περιμένουμε νέα από τη βάφτιση!

Πάω να διαβάσω τι σκαρώσατε οι υπόλοιπες αυτές τις μέρες!

Α σήμερα λέμε να δοκιμάσουμε λίγο μηλαράκι, τώρα σε λίγο...!

Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...