Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρά έφαγε η Μυρτώ, Δανάη μου! Σκέψου ότι τα 100ml νερό + τη σκόνη πρέπει να γίνεται τουλάχιστον 135 ml κρέμα! (6 κουταλιές σκόνη είναι 40γρ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ'ευχαριστω αναστασια!!ελπιζω οταν στολισω το δεντρο να ανεβω λιγο, γιατι τωρα νιωθω πολυ χαλια... με στεναχωρει που ενω ειναι η αγαπημενη μου γιορτη, εγω σκεφτομαι να κανω οικονομια στο ρευμα και να μην βαλω πολλα φωτακια....καταντια...

αναστασια, πολυ ωραια τα κουτια σου!!!θα εχεις και μπομπονιερα παιδικη η μονο τα ζαχαρωτα;;; κι αυτο το περιεργο κουφετο για τους μεγαλους τι ειναι;;;γραφει κατι πανω;;;;πηγαμε σημερα με τη μαμα σε ενα καταστημα με υλικα διακοσμησης για να παρουμε χαρτι και κορδελες να τυλιξουμε κουραμπιεδες σε σχημα καραμελας για την βαφτιση, και προσεξα οτι ειχε και κατι μεγαλουτσικα κουφετα που εγραφαν το ονομα , η ευχαριστω....τετοιο θα ειναι;;;

δαναη, το τρωτε το ρυζαλευρο, μπραβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,μπράβο!!!πολύ ωραία!!μόνη σου τα έφτιαξες?!?!

Αφροδίτη,δυσκολεύουν τα πράγματα...τι να πω??καλή διαχείριση κ οικονομία.εγώ σήμερα "αφησα"τον κώστα να μου κόψει τη φράντζα για να γλυτώσω το κομμωτήριο :D όσο έκοβε έτρεμε η καρδιά μου.ευτυχώς όλα εντάξει.η αλήθεια είναι ότι κουρεύει πολλούς φίλους του κ ήταν κ στο στρατό κουρέας :lol: αφού πέρασε το τεστ αύριο του είπα να μου κόψει κ την ψαλίδα :lol::lol:

το μπουμπούκι μου κοιμήθηκε!σήμερα λέω να υποδεχτώ το αντράκι μου με τις κόκκινες γόβες της βάφτισης χιχιχιχιχι!έφυγαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, μπομπονιέρες θα έχω ίδιες για μεγάλους και μικρούς.

Δανάη, τις μπομπο δεν τις έφτιαξα μόνη μου, τις αγόρασα από μαγαζί κανονικά. Τα υπόλοιπα είναι δικές μου ιδέες.

Το κουφέτο που λέω, είναι ένα μεγάλο κουφέτο στο μέγεθος καρυδιού, που έχει μέσα ένα ολόκληρο κουμ κουάτ!

post-14765-13873938093322_thumb.jpg

post-14765-13873938095253_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασία είναι όλα τέλεια!!!Το κουτί με την πεταλούδα εσύ το εφτιαξες?

Τι ομορφα που είναι όλα χιχι!!!!

Αφροδίτη μου τα οικονομικά μας έχουν πιάσει πάτο,εμείς έχουμε υπολογίσει να χαλαμε 2,5 ευρώ την ημέρα για να περάσουμε μέχρι του τέλος του μήνα :shock: φαντάσου δεν πάω πουθενά,είναι κ ο καιρός χαλια είναι κ η οικονομια για να κάνω κάποια ψιλόαπαραίτητα.

Και γω μόνη μου κουρεύομαι....πραγματικά που έχουμε καταντήσει,βεβαια φταιει που δεν δουλεύω,πρίν ένα χρόνο επαιρνα 1000 ευρω αλλά δεν έιχα προσωπική ζωή,οπότε τα ζυγίζω κ προτιμώ να στερειθώ...παρά να δουλεύω σαν σκυλί κ φυσικά χωρίς οικογένεια ...

Να είσαι αισιοδοξη όσο μπορείς κ να κοιτας τα ομορφα ματάκια του μωρου σου.

Σου εύχομαι όλα να στρώσουν!!!

Κορίτσια έχω σαλταρει με την μικρή,μου έχει παρει τα αυτια,πολύ γκρινια,βαριέται παντου κ θελει μονο βόλτες....τι θα κάνω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou k emeis mia apo ta idia me ta oikonomika mas alla prepei na skeftomaste to mellon me aisiodo3ia, einai k autos o kairos xalia k mas rixnei akomi perissotero alla prepei na vroume pragmata na kanoume pou 8a mas kanoune na niw8oume kala .. Mono egw na akouw paratiriseis otan me pianei i xalia 4ixologia? Ante na sas dw :lol:

Simera efage mia mpanana einai arketi? Ok rizalevro edw k mia evdomada trwei 7 koutalies koftes skoni k peripou 175-200 ml nero oso sikwsei na min einai oute nerouli oute pixti k tin trwei oli :oops:

Gwgw k mena simera mou pire ta autia eklaige para poli katafera k tin koimisa girw stis 9 meta pou tin voi8isa na kanei 2 fores kakakia k mou erixne kati klanies apapapa oute megalos an8rwpos na itan skefteite ponous pou 8a eixe to kaimeno, prepei na tin enoxlousa k ta oula tis k gkrinia apo ta emvolia ola mazi mas evgalan nok aout..Tis edwsa ligo calpon giati den i3era pws na tin voi8isw allo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κοριτσια....μακαρι να πανε ολα καλα για ολες και για ολο τον κοσμο....απλα σημερα μου φανηκε οτι εχασα καθε ελπιδα .... ο θεος να μας βοηθησει, γιατι συχνα ξεχναμε να βοηθαμε ο ενας τον αλλο....ειχα ακουσει μια ωραια περιγραφη της κολασης και του παραδεισου, που δινει τροφη για σκεψη... παει καποιος στην κολαση και βλεπει τους ανθρωπους καθισμενους γυρω απο ενα μεγαλο στρογγυλο τραπεζι να προσπαθουν να φανε απο μια κατσαρολα που βρισκοταν ακριβως στη μεση του τραπεζιου...για να φτασουν στην κατσαρολα ειχαν κατι τεραστια κουταλια και τα βουτουσαν μεσα, αλλα δεν μπορουσαν να τα βαλουν στο στομα τους γιατι ηταν πολυ πολυ μακρια....ετσι, εμεναν νηστικοι, ενω το φαγητο ηταν μπροστα τους, κι αυτη ηταν η αιωνια τιμωρια τους....επειτα, πηγε στον παραδεισο και παρατηρησε το ιδιο ακριβως σκηνικο, το μεγαλο στρογγυλο τραπεζι, την κατσαρολα στο κεντρο και τα πολυ μακρια κουταλια....η διαφορα ηταν ομως, οτι οι ανθρωποι εδω ηταν χορτατοι, γιατι με τα κουταλια τους δεν ταιζαν τον εαυτο τους, αλλα τον διπλανο τους.....δηλ. η διαφορα σε παραδεισο και κολαση ηταν η συμπεριφορα των ανθρωπων....

καληνυχτα σας, και αυριο θα ειναι μια καλυτερη , πιο ομορφη μερα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας για τη μητέρα μου!! και για το δοντάκι μας!

Χάνομαι γιατί πήζω λίγο, προσπαθώ να στήσω δουλειές που δε στήνονται, να τελειώσω εκκρεμότητες της διαχείρισης εδώ στην πολυκατοικία γιατί θέλω να παραδώσω, κάτι γραφειοκρατικά με το ταμείο της μητέρας μου και διάφορα άλλα.

Ο Άρης σήμερα έχει πολλή ανησυχία και θέλει να κοιμάται στην αγκαλιά μου. Γράφω με το ένα χέρι...

Αφροδίτη σε καταλαβαίνω, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. Εμείς πάντως το χαράτσι της ΔΕΗ δε το πληρώσαμε και κλειδώσαμε τα ρολόγια. Σε πολλές περιοχές δημιουργούνται κινήσεις πολιτών, σε κάποιες περιπτώσεις με τη βοήθεια των δήμων, και παρέχουν συμβουλές και νομική υποστήριξη. Υπάρχει αρκετά μαζική αντίδραση. Μήπως να το σκεφτείτε κι εσείς?

Σε δυο μέρες είναι η επέτειος του πολυτεχνείου, πιο επίκαιρο από ποτέ!! Ζούμε μια νέου τύπου χούντα σε όλο της το μεγαλείο!

Αναστασία πολύ όμορφα όλα της βάφτισης, με το καλό!

Δανάη έχω διαβάσει πως αν το μωρό δε θέλει μια καινούρια γεύση, καλό είναι να την αποσύρουμε και να ξαναδοκιμάσουμε μετά από μια βδομάδα. Μήπως να της φτιάξεις κάτι πιο απλό ή κάτι διαφορετικό στη χορτόσουπα? Η ιδέα με τις κόκκινες γόβες πολύ μου άρεσε!! ;)

Ουφ κουράστηκα με το ένα χέρι, καληνύχτα σας, σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα ειναι 3 η κορη μου ξυπνησε πριν μιση ωρα και ειναι τοσο χαρουμενη κανει κραυγουλες και γελακια...

καμια σωτηρια... και η αληθεια ειναι οτι μου εφτιαξε το κεφι ακομα κι ετσι που αρνειται να μπει σε προγραμμα....ειχα τη φαεινη ιδεα να κοιμηθει γυρω στις 9 για να ξυπναμε και νωριτερα αλλα χο χο ...εχει το βυζι στο στομα και με φτυνει γελωντας....αυτη η αγαπη που βλεπω σε εκεινη ειναι ουκ ανευ... περα απο καθε χωροχρονο...Ισως αυτη ειναι η καλυτερη αντισταση τα παιδια μας. Μια γενια πιο υποψιασμενη απο εμας, πιο δυνατη, χαλυβδωμενη με ονειρα και κουραγιο, κατι που εμεις δεν εχουμε, που μας κοπηκε βαναυσα εν τη γενεσει του. Μια γενια που δε θα εχει την πολυτελεια να αποχαυνωθει , ο πονος και το τιποτα θα ειναι παντου. Θα γεννηθουν καλλιτεχνες, επιστημονες, εργατες, νοικοκυρες οι οποιοι ομως θα παλεψουν να αλλαξουν την παρακαταθηκη που αφηνουμε, το πιο εξευτελιστικο τιποτα...

Αυτη ειναι η ελπιδα και εμεις καλουμαστε να τα μεγαλωσουμε να τα αγαπησουμε να τα καταλαβουμε να μην τα καταπιεσουμε αλλα και να μην αδιαφορησουμε... Να κανουμε αυτο που ξερουμε καλα να ειμαστε μανες.Good night and good luck

Υ.Γ χοτ λεπτομερεια ο σκυλος μου κατουρησε το χαλι, θα φαμε σκυλο αυριο, η μικρη ειναι σα τη θανου και το κεντερη λες και την εχει ντοπαρει ο τσεκος ουτε αυριο δε θα κοιμηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!η Μυρτώ κοιμήθηκε χθες στις 9 κ το πρωί την ξύπνησα εγώ στις 8.15 :o:o:o για να μην χάσει το γεύμα της.δεν της άρεσε κ ψιλοέκλαψε,ενώ όταν ξυπνάει μόνη της είναι χαμογελαστή.τώρα είναι κάτω κ παίζει με τα παιχνίδια της,χθες έπαιζε κανένα 2ωρο χωρίς να διαμαρτυρηθεί

Αφρο,μου άρεσε η γλυκόπικρη περιγραφή σου...Κ εγώ όταν κοιτάζω τη Μυρτώ μας παίρνω δύναμη,το ένιωσα ιδιαίτερα τη μέρα που πήγα στη συναντηση στη δουλειά κ την είχα μαζί μου.

Αφροδίτη,μου άρεσε αυτή η εννοια του παραδείσου!!

Σήμερα θα δοκιμάσω όπως είπατε μόνο πατάτα καρότο κ είδωμεν.το υπόλοιπο που έχω φτιάξει θα προσθέσω λίγο τζίντζερ κ βασιλικό κ θα την φάμε εμείς!έχει κ τα καλά του,τρώμε ό,τι περισσεύει από τη μικρή.τπτ δεν πάει χαμένο!!

Δάφνη,καλή επιτυχία με το στήσιμο!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΠΩς ΜΑς ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ ΕΤΣΙ.....ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ,ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΨΕΙ Η ΔΕΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΧΩΡΙς ΝΑ ΤΗς ΧΡΩΣΤΑΩ ΕΝΑ ΕΥΡΩ,ΟΧΙ ΧΟΥΝΤΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ,ΤΟΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΡΕΥΜΑ....ΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥς....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΑ 40 ΧΡΟΝΩΝ ΖΩΝΤΑς ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΤΟΥς ΜΑΘΗΤΕς ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥς ΕΚΑΝΑ Σ.Ε.Π ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥς ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ,,,,ΧΑΧΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥς,ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;;;;;;;;ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΙΡΟΛΑΤΡΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΣΙΜΙΣΜΟΣ ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ....ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ......ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΤΖΑΚΙ.....ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΣΤΙς ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΕς,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΑΛΛΑ......ΑΚΟΜΑ.ΟΠΩς ΛΕΕΙ Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΟς ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ο ΜΙΣΘΟς ΣΚΑΡΤΑ 1000Ε ΕΓΩ ΚΑΙ 200 ΒΕΝΖΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΖΟΥΜΕ 15 ΧΙΛ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ.....ΕΓΩ ΟΜΩς ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗ,ΣΤΗΡΙΞΑΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΙΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ 400 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΚΟΠΗ......ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑς ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ,ΜΙΑ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΗ 40ΑΡΑ,ΜΕΣΗΛΙΚΑς!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα το παιδακι μου ειδατε χαιρια... αγρυπνο ολο το βραδυ αλλα χαρουμενο... ας ειναι

γλυκερια τι να πω... χαλια η κατασταση

γιωργιαννα οι κρεμες της φρεζιλακ θεωρουνται πολυ καλες και εμας στο φαρμακειο ηταν πολυ ευχαριστημενος ο κοσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μελαγχολική και σκοτεινή η μέρα κι εγώ σηκώθηκα με περίεργη διάθεση κι ακούω γαλλικά τραγούδια του 50! Ο Άρης παίζει στο καναπέ και μου σκάει γελάκια! Τ'απόγευμα θα πάμε μέχρι το Πολυτεχνείο όλοι μαζί, σημαίνει πολλά για μας, ο άντρας μου ήταν τότε εκεί. Άφρο μου κι εγώ θέλω να πιστεύω πως η γενιά των παιδιών μας θ'αλλάξει τα πράγματα! Μέχρι τότε ας κάνουμε κι εμείς ότι μπορούμε όμως, δε μπορώ ν'αποδεχτώ πως είμαστε καμμένες γενιές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!ειμαι λιγο καλυτερα σημερα, αλλα ακομα ο θυμος βραζει μεσα μου....ανεβαινει στο λαιμο μου και γινεται κομπος, γιατι δεν ξερω πως να τον κανω λεξεις...επειτα, βλεπω τη μικρη μου και τα ματια μου βουρκωνουν , αραγε θα κανω κατι καλυτερο για σενα;;;;

εχουμε λιγη γκρινια σημερα, υποψιαζομαι επειδη τις τελευταιες μερες μας εχει η γιαγια ολο αγκαλια... σπανια παιζουμε μονες μας μαε τα παιχνιδακια μας, θελουμε να ειμαστε κοντα σε κοσμο και να μας μιλαμε....

δαναη, να μας πεις αν εφαγε τη σουπιτσα της η μυρτω!!!αφροδιτη, ντουρασελ η αννουλα!!!ξερεις, λενε οτι τα μωρακια που ειναι ανησυχα οταν μεγαλωσουν γινονται πολυ ηρεμα ;) δαφνη, θα συζητησω με τον αντρα μου το κλειδωμα των ρολογιων, αν και εμεις μενουμε σε τριωροφο με κουνιαδα και πεθερικα, οποτε δεν εχουμε και πολλη δημοκρατια...

αντρια, καλη τυχη!!!και συγγνωμη που σε ριχνουμε και συγγνωμη προσωπικα, που ανοιξα τετοιο δυσαρεστο θεμα, θα φροντισω να ειμαι καλυτερα οταν θα ξαναμπω για να σας γραψω... γλυκερια μου, να χαιρεσαι και τη μικρη σου!!!αληθεια, τι λενε οι υπολοιποι συναδελφοι στο σχολειο;;;;

θα φαμε στην πεθερα μου σημερα, κοτοπουλο με πατατες!!!σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx κοριτσάκια μου,όλοι έχουν δικαίωμα στην ζωή....απο μωρά μέχρι και 150 χρονών...

Δεν ζητάμε πολλά,ουτε τζάμπα χρήμα,ούτε πολυτέλειες...να δουλεύουμε κ να ζούμε σαν άνθρωποι...

Αυτοί πάνε να τα καταπατησουν όλα,μας ξεκάνουν πως το λένε,φοβόμαστε για το αβεβαιο μέλλον των παιδιών μας,αυτό που ονειρευτήκαμε κ που μοιάζει άπιαστο όνειρο κ τρέμουμε για το παρόν,για το πώς θα καταφέρουμε να ανταπεξέλθουμε στις απαιτήσεις της καθημερινότητας.

Μας απειλούν πως αν δεν πληρώσουμε το χαράτσι της ΔΕΗ, ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΡΕΥΜΑ!!!

Μας ρωτάτε ρε κόπανοι αν έχουμε???Μια άνεργη σύζυγος κ ένα παιδί,πως θα τα βγάλουμε περα με έναν μισθο κατακρεουργημένο???

400 ευρώ κ βάλε, βαρεσέ επειδή καποιοι έξυπνοι μας κατακλεψανε κ εμεις θα πρέπει να πληρώσουμε τα σπασμένα....

Λυπάμαι,ντρέπομαι,φοβάμαι,οργίζομαι,τρελαίνομαι,στεναχωριέμαι κ απογοητεύομαι...με αυτά κ με αυτά εκτός απο τις μειώσεις μισθών μας κάνουν κ μείωση στα όρια της ζωής μας.

Αναμφίβολα η καλύτερη λύση είναι να μη γεννηθείς Σιοραν Εμίλ Η δυσκολία στη ζωή είναι η εκλογή Μουρ Τζ. Η ζωή δεν είναι ένα δώρο, αλλά ένα δάνειο Φεγιέ

Η ζωή είναι ένα τεράστιο θέατρο, όπου παίζεται η ίδια τραγωδία με διαφορετικούς τίτλους Σοπενάουερ

Η ζωή είναι μια συνεχής αναζήτηση εκείνων που δε θα την καταστρέψουν Μάμτσιτς Μ.

Η ζωή είναι μια τραγωδία για εκείνους που έχουν αισθήματα και κωμωδία για εκείνους που έχουν σκέψεις Λα Μπρυγιέρ

Η ζωή είναι μια συνεχής επιλογή μεταξύ δημιουργίας και καταστροφής Κρότοφ Β

Και το καλυτερο το άφησα για το τέλος............

Όλοι ζούμε στον υπόνομο, μα κάποιοι από μας κοιτάνε τ' αστέρια Ουάϊλντ Ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα είπα κ ξελαμπίκαρα κ εδώ κ στο fatso-skato-vivlio σορρυ κιόλας.

Ας μιλήσουμε για ευχάριστα ,ας πούμε,παλί καλά που έχουμε τα μωρά μας κ ασχολούμαστε...καλά για αυτά που υπάρχουν σε αυτή την ζωή ???χμμμ δεν ξέρω αλλά πάω να ξεφυγω πάλι!

Λαχανο κάνει να δίνουμε στα μωρα,'εχει σχεση με το κουνουπίδι κ το μπρόκολο?

Εχτες σαλταρισμένη κ εγω έδωσα στην μικρή,το μπέρδεψα με το κουνουπιδι ότι είπε ο γιατρός,δεν είμαι στα καλά μου κ εκανα κοτσάνα κ το χέσιμο πάει σύννεφο,όχι οτι έχει διαφορα απο εχτες κ προχτές,αλλά έχεσε κ μεσονυχτια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ χαλια τα πραγματα στην ζωη μας αλλα και εδω!! Τι εγινε δεν ειπαμε να τα βλεπουμε θετικα; Καποια στιγμη θα σταματησουν ολα αυτα και τοτε θα δουμε οτι τα παιδια μας εχουν μεγαλωσει χωρις εμας. Το λεω και εγω που προσπαθω να παιρνω την καθε αναπνοη απο το μικρο γτ σε λιγο θα γινει σαν τον μεγαλο και δεν θα το παρω χαμπαρι. Το ξερω θα παω για δουλεια και ας μην θελω αλλα δεν μπορουμε μ'ενα μισθο. Προσπαθηστε να μην στεναχωριεστε και να ζητε την καθε μερα.

Αφροδιτη μη μαθει μετα αγκαλια και δεν θα μπορεσεις να την ξεμαθεις!!

Αφρο απο τις 3 εχει να κοιμηθει; Καλα πολυ γελασα με τις περιγραφες σου!!

Αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο! Σορρυ παω να ξαπλωσω γτ η νυχτα παλι δεν ηταν ηρεμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου τι κάνετε? Γύρισα από την γιατρό!! Όλα καλά!! Έχουμε 135 παλμούς!! Είμαστε 6+6 με βάση τον υπέρηχο! 2 μέρες πίσω με βάση την τελευταία περίοδο 🤔 βέβαια αυτό δεν απασχόλησε καθόλου την γιατρό μου! Εμένα με ανησύχησε αλλά μόνο για λίγο μιας και τα βρήκε όλα τέλεια! Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι τα πράγματα για όλες μας! Λοιπόν ποια έχει σειρά?? Η @Antonia2 είναι στις 11/7 .. @ΛΕΥΚΗ εσύ είσαι αυτήν τη βδομάδα σωστά?
    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...