Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

καλημερα κορες...πως κοιμηθηκατε???ααα ωστε κοιμηθηκατε...φτου σας ξεδιαντροπες... =))=))=))=)) ...κοριτσια εχω θεμα..ο γιος μου ειναι σαν τα σκυλια μου μυριζεται τον αλεξη στο χιλιομετρο...

εχθες το βραδυ ενω εγω μπηκα στο δωματιο του τον σκεπασα τον χαιδεψα εκλεισα και το cd που επαιζε..και δεν ειχε παρει χαμπαρι μολις ανεβηκε ο πατερας του..ξεσηκωθηκε αμεσως...φτιαχνω γαλα πινει ξανακοιμαται...μεχρι τις 3...αυτο ητανε...ξυπνησε και φωναζε μπαμπα μπαμπα..δεν κοιμοταν οτι και αν εκανα...μου λεει ο αλεξης φερτον εδω...τον παω στο κρεβατι αρχισε να χοροπηδαει να παιζει να κουβεντιαζει...5-6 η ωρα αποφασιζει να κοιμηθει για μιση ωρα και μετα ξανα γιορτη...οποτε αλλου πατω κι αλλου βρισκομαι σημερα..και οχι τιποτα αλλο αλλα και το βραδυ θα εχω κοσμο γιατι εχει μπαλα και θα μαζευτει η αφροκρεμα...και το παιχνιδι αρχιζει στις 11 παρακαλω... :shock::shock::shock::shock:

μαριεττα παραβλεπω τα σχολια για την ομαδα μας...(εισαι μειοψηφια παρτο ειδηση)και σου επιτρεπω να εχεις το ιδιο τικερακι...παντως σου συνηστω να μεινεις μεχρι εκει...μην ακολουθησεις αλλο τα βηματα του μανωλιου γιατι δεν σε βλεπω ορθια για πολυ καιρο...χιχιχιχι...

θα σας βαλω και το βιντεο που λεει η μαριεττα να δειτε...τακης ειναι ο αδερφος μου και μενει πλεον στο καταρ η γυναικα του θα ειναι αυτη που θα βαφτισει και το θεριο μου..(δεν θυμαμαι αν σας το εχω ξαναπει)και μια μερα ξυπναει το παιδι μου και αρχισε και φωναζε τακηηηη τακηηηη...ε τα νευρα μου...ρε σκατουλη μαμα δεν εχεις πει ακομα και φωναζεις τακη???ουφ...τελος παντων..σας αφηνω τωρα και απολαυστε τον..

http://youtu.be/G4BmD5565AU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες!καλα τι γελιο εριξα με τη περιγραφη σου μαρια για τα νυχτερινα καμωματα του μανωλιου δε λεγεται! εγω μια απο τα ιδια παρολο που κοιμηθηκα νιωθω χωμα σημερα....δε σας ειπα ο κυριος βολεψακιας μου εχει μαθει τωρα και μετακινηται με τον ποπουδακο του... :lol::lol::lol::lol::lol: επισης πειραματιζεται ριχνει τα παιχνιδια μακρια και μετατεντωνει τα χερια του να παει να τα πιασει..κανει να μπουσουλησει αλλα μετα ξαναγυρναει πισω..επισης ακομα ειμαστε μουγκα στη στρουγκα...τα μα και τα μπα οποτε θελει εκεινος αραια και που.αχχ κοριτσια παραπονο το εχω οταν αρχισει και κανει κατι απο αυτα πραργματικα φανουρωπιτα θα φτιαξω.....θα με πεθανει αυτο το παιδι απο την ανησυχια.

αναστασια υπο αλλες συνθηκες θα σου ελεγα να αφησεις το κακομοιρη τον ταρανδο ησυχο!....αλλα επειδη αυτες τις μερες εχει πεσει πολυ πεινα μεχρι και το ταρανδο αυτη τη στιγμη πιστευω θα τον δοκιμαζα....μη σου πω θα ετρωγα ενα στη καθησια μου!επισης συμφωνω με τη μαριετα οτι εχει πολλους ταρανδους και στην ελλαδα εκτος και εντος δασικων περιοχων εννοω :lol::lol::lol:

αννουλα μου?????ειμαι απαραδεκτη το παραδεχομαι!!!!!!!!!δεν ειδα οτι γιορταζεις βρε κοριτσακι!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!θα στα πω και απο το τηλ. φυσικα

απ'οτι βλεπω εχει γενεθλια η αφροδιτουλα μας??? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!! ελενακι μου να χαιρεσαι τη κορακλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανωλακι τι πινεις και δεν μας δινεις?.....? :lol:

Να του αλλαξεις το γαλα σε παρακαλω τωρα να παρεις αυτο με τη λιγοτερη ταυρινη!!

Δοξα το θεο το κοριτσακι μου το βραδυ κανει νανι και κανουμε και ολοι μαζι καλα νανι ουτε σηκωνομαι ουτε τιποτα φτου να μην το ματιασω το μαμουνι μου!!

Λεμε και μπαμπα συνεχεια και μαμα αμα απομακρυνθω, και κακα οταν τα κανει και συνεχεια μαμ... εμαθε και τα" ..τανει" οχι αλλο μαμ και το πρωι φωναζει"αλα" για το γαλα και "γιαγια ελα"Μονο αντι για οχι εμαθε να λεει μπα .Θελεις νερο "μπα". Επισης ξεχωριζει και ποιος φοραει τζιν παντελονι, και θελει ολη την ωρα να φοραει τζιν.Οταν θελει να παει εξω φερνει τον σκουφο της και λεει τατα.

Εξελιγμενη γενια αυτα τα παιδια οτι να της πεις θα το μαθει.μαθαινουμε και τα χρωματα λεει μωβ και μπε για το μπλε.Μαλλον να σταματησω να λεω για την κορη μου αλλα ειμαι μια μεγαλη κουκουβαγια σε μεγεθος μπουφου και τρελαινομαι για το κουκουβαγακι μου.

Για την δουλεια που σας ελεγα πηραν μια πιτσιρικα χωρις παχος ξανθια με γαλαζια ματια .που να παω εγω η μπαμπογρια!!!

Θα παμε βολτα να βρουμε ενα αγιο Βασιλη τα λεμε μετα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε οτι και να του κανω αυτου του παιδιου το μελλον μου ειναι αβεβαιο και λεω το δικο μου γιατι το δικο του το ξερω και προβλεπεται λαμπρο με τα καμωματα του..(δηλ.θα μας βγαλει απο την μεση μια ωρα αρχιτερα και θα κανει την ζωη του..)δεν ειναι τελεια οταν λενε λεξουλες?και οταν προσπαθουν να συνενοηθουν μαζι σου???καλε ποτε μεγαλωσαν?δεν προλαβα να φχαριστηθω μωρο...

κατερινακι γιατι παιδι μου καθεσαι και σκας και εισαι και βαρεμενη :shock::shock::shock: ?(ετσι μεελεγε η μανα μου οταν ημουν εγκυος...μην με παρεξηγησεις εε??? :oops::oops::oops: τωρα το γιατι θα σε γελασω μαλλον ετσι το λενε :?:?:? ...)θα το βγαλεις αγχωτικο το παιδι απο την κοιλιτσα σου....ο γιαννακης θα κανει τα πραγματα οπως τα θελει οποτε τα θελει...και θελει απλα να σου διξει πως οτι και να κανεις μανα αν εγω δεν θελω δεν θα το κανω για αυτο αραξε κι ασε με να μεγαλωσω οπως θελω...γκεγκε???ναι παιδι μου θα λες εσυ...απλα μαλλον οσο ησουν εγκυος εβλεπες συνεχεια την διαφημηση που ελεγε φεεεεεεταααα!!!! :lol::lol::lol::lol: (ξερεις ποια σου λεω?)

ινα μου μαλλον την δουλεια της ξανθιας εσυ δεν θα μπορεις να την κανεις η μαλλον δεν θα θες να την κανεις ;);););) οποτε δεν πειραζει...σιγουρα θα βρεθει κατι...ψαξου ψαξου..

λοιπον σας αφηνω τωρα να φτιαξω κατι τις για το βραδυ...να δουμε πως θα παει και αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αμα θες να ευχαριστηθεις μωρο να σου στειλω για λιγο τον δικο μου που ακομα ουτε περπατα ουτε μιλα! :lol::lol::lol::lol::lol: οχι τιποτε αλλο σε 4 μηνες ερχετε και το αλλο και εκει που θα πω αμην παναγιτσα μου μεγαλωσε...να σου παλι μες τη μωρουδιλα..οχι οτι δε μ΄αρεσει μη λεω και ψεματα :) .

σημερα μετα το μπανακι του εκανα μασαζ με baby oil το ζουμπουρλουδικο μου με δυσκολια κραταγε τα ματια ανοιχτα απο το μασαζακι ειχε λιωσει.μεσα σε 30 δευτερα μετα το γαλατακι τον πηρε και ο υπνος :lol::lol::lol:

μαρια εχεις δικιο για ολα αυτη η παλιοφετα ευθυνεται δε με νοιαζει μωρε ποσο γρηγορα θα τα κανει αυτα απλα ανησυχω να ειναι ολα καλα...ειδωμεν

παντως ασχετα με αυτα και ο δικος μου εχει γινει αντρακι....αμα του πεις γιαννη κανε το αντρακι αμεσως σουφρωνει τη φατσα και κανει γροθιτσες να δειξει τα μπρατσακια του.βαζει τοση δυναμη που κοκκινιζει =))=))=))=)) γι'αυτο και τον λεμε πια και johnny μπρατσονι!

ινα μου μη στεναχωριεσαι για τη δουλεια...για ολες μας τωρα που εχουμε κανει οικογενια ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα.η μικρη σου τα κανει ολα αυτα???πρεπει να ειναι τελειο να φτανεις σε σημειο να συνενοησε πια με το μωρακι σου.κι εμενα εστω κι αν δε μιλα κανει πολλα πραγματα που του λεω...εχω ξετρελαθει.ποτε ηταν σταλιτσες σα τις παλαμες μας και ποτε γινανε συνενοησιμα παιδακια?

εγω παντως βρε κοριτσια δε καταλαβα πως περασε ενα χρονος απο τοτε που γεννησαμε..αχχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδάκια!!!Τι μου κάνετε???Εγώ είμαι κάπως πεσμένη ψυχολογικά......δεν αντέχω άλλο όχι τόσο την κατάσταση της χώρας όσο την κατάσταση στο κοντινό μου περιβάλλον...νιώθω να πιέζομαι πολύ...στο όνειρό μου είδα ότι έπαθα κρίση πανικού...Νιώθω τάσεις φυγής.... :(:(:(

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις ευχές σας...

Κατερινάκι,φίλα μου το αντράκι σου το γλυκό!!

Μαράκι,ο Μανωλιός είναι για φάγωμα!!!

Εμάς ο Άκης έμαθε να χτυπάει σωστά παλαμάκια!!!Τα χτυπούσε από 6 μηνών αλλά όχι σωστά και τώρα το κάνει πολύ σωστά και το χαίρεται!!Επίσης ο σκατούλης σήμερα αποφάσισε ότι έμαθε να περπατάει αρκετά καλά και εκεί που έπαιζε όρθιος στην πολυθρόνα κι εγώ με τον Γιώργο ήμασταν πιο πέρα,τον βλέπουμε να αφήνει την πολυθρόνα και να πηγαίνει στον καναπέ! :shock::shock::shock: Δεν είναι μεγάλη απόσταση, 4-5 βηματάκια έκανε αλλά μας άφησε με το στόμα ανοιχτό το γεγονός ότι επιχείρησε να το κάνει μόνος του και τα κατάφερε!!

Ίνα,τα κάνει όλα αυτά η μικρούλα σου??!!Μπράβο!!!

Ευχαριστώ και για τα καλά σας λόγια για το αντράκι μου!!Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Αχχ αυτές οι ανησυχίες σου Κατερίνα μου! Να δεις που το 2ο μωρό σου θα τα κάνει όλα τόσο γρήγορα που θα λες τι καλά που ήταν με τον Γιάννη μου!!! Πάντως πρέπει να είναι έτοιμος να μπουσουλήσει γιατί κ ο δικός μου λίγο πριν, άρχισε να κινείται κ αυτός με τον ποπό.

Δεν ξέρω τι γίνεται με τα μικρά αλλά μου φαίνεται ότι είναι σεληνιασμένα…. Καμιά έκλειψη θα έχει δεν μπορεί γιατί κ ο δικός μου τον ασυμμάζευτο έχει!!! Μαζί με τα γενέθλιά του κλείνω κ εγώ 1 χρόνο ξάγρυπνη… κ όλο κ λιγότερο κοιμάται…!!!! Απορώ!!!

Ίνα μην στεναχωριέσαι για τη δουλειά…. Θα περνάς περισσότερο χρόνο με την κοράκλα σου κ θα της μάθεις άλλα τόσα από αυτά που ξέρει ήδη…

Δεν θυμάμαι τίποτε άλλο γιατί είμαι κομμάτια!!!! Καληνύχτες γλυκές σε εσάς κ τα μωρά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε σπιτι και ειναι ενα πραγμα με τη φουκωσιμα δεν αντεχω αλλο μεχρι να μαζεψω το ενα εχει βγει κατι αλλο στη μεση πραγματα παιχνιδια ρουχα κλπ κλπ κλπ κλπ δεν αντεχω αλλο και γω βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Η ΜΗΠΩς ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΚΑ.....

η μικρη ειναι ενα αντιγρφαφο οτι λεμε το επαναλαμβανει στο λεπτο ακομα και ενα dvd με τραγουδια ξερει πιο θα ειναι το επομενο

Ας ειναι γερο και ολα τα αλλα εποντε.Κατερινα καθε παιδι εχει το δικο του ρυθμο απλως τα αγορια ειναι λιγο βαρια απο τα κοριτσια σε εξερεση απο το μανωλη.Δεν υπαρχει παιδι που δεν περπαταει και δεν μιλαει.

Αννουλα τα πραγματα γενικως ειναι δυσκολα και πιεστικα για ολους θελει πολυ πειθαρχια για να μην ξεφυγεις!Προσπαθησε να εισαι καλα εσυ και να περνας καλα με αυτα που εχεις γιατι υπαρχει ενα μικρο ανθρωπακι που περιμενει να εισαι χαρουμενη.Τα λεω σε σενα για να τα ακουω και γω.Σκεψου οτι και εσυ δεν προλαβες να ζησεις και πολλα ξενιαστα χρονια (προ Ακη) Εμεις τα τελευταια 10 χρονια πριν ερθει η αναστασια τις γιορτες τις περνουσαμε σε ταξιδια ειτε εντος ειτε εκτος ελλαδας .Θα πηγαιναμε τουλαχιστον τρια ταξιδακια μεσα στο χρονο και καθε μηνα θα φευγαμε για ενα σαββατοκυριακο.Τωρα σκεφτομαι τη βενζινη στο αυτοκινητο.Δε ζηταω πολλα μια δουλιτσα μερικης απασχολησης δεν αντεχω αλλο να κανω τη νοικοκυρα η να κερδισω το τζοκερ :roll::roll::roll:

Αλλα πανω απο ολα υγεια.

Αφροδιτουλα μεγαλο κοριτσι και γερο.Να σε χαρουμενη παντα και να προσφερεις ευτυχια οπως την πρωτη χρονια της ζωης σου.

Πως ημασταν περσι και πως ειμαστε φετος (εκτος απο την Κατερινα)

Θυλαζαμε ανα μια ωρα και κοιμοταν μονο πανω μου αμα εφευγε απο πανω μου τσιριζε. :cry::cry::cry: μου λειπει

Αυτα τελος ο μονολογος σε λιγο θα το εκδώσουμε σε εφημεριδα.παω να πλύνω πιατια το τελειο σαββατοβραδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως το κατάλαβα….. νομίζω δεν χρειάζονται τα κακά!!!!! :-s

Καλημέρα!!!

Κορίτσια αισιοδοξία….. αισιοδοξία για καλύτερες μέρες!!! Το να είμαστε κατσούφηδες δεν ωφελεί. Έχει δίκιο η Ίνα… υπάρχουν κ αυτά τα μικρά πλάσματα που θέλουν μόνο ένα χαμόγελο….

Συνήθως τα πιο απλά είναι κ τα πιο δύσκολα Ίνα αλλά όχι κ απραγματοποίητα….

Πάω κ εγώ να συνεχίσω τα του σπιτιού…. όσο με αφήσει ο κανακάρης μου!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα...ξυπνησαμε απο τις 6.30 και τωρα την ξαναπηρε ο υπνος...νωρις ειναι ακομα λεω να ανοιξω πρωτα τον υπολογιστη και μετα δουλειες......

Τα διαβασα τα νεα σας....

Για την κορακλα της Ινας που ειναι απιστευτη με οσα κανει....Μπραβο το κοριτσι μας...

Για την Αννουλα που εχει τασεις φυγης....Μαζι σου και εγω κοπελα μου....Ερχονται και γιορτινες μερες και απο τη μια ειμαι χαρουμενη που φετος εχω το αγγελουδι μου απο την αλλη λεω να τα βροντηξουμε ολα κατω να φυγουμε οπως λεει και η Πιτσα Παπαδοπουλου...Να παμε βρε στη Σουηδια μαζι με την Ευη...Ολες μαζι....

Για τον Κατερινακι μας που ο Γιαννακος δεν βιαζεται αλλα η μαμα Αντε Γιαννακο βιασου.....Κατερινα μου Ο μικρος σου μπουσουλησε κατα καποιο τροπο..διαβασε εδω.....

http://www.eimaimama.gr/2011/03/blog-post_30-5.html

...Αχ γιατι μου το βγαλε ετσι....δεν ξερω να το βαλω για να μπεις κατευθειαν....ψαξε στο γοογλε να μπουσουλαει κανεις η οχι...και θα το βρεις...στο φορουμ ειμαι μαμα....

Οποτε εκει λεει οτι και η μετακινηση με τον ποπο ειναι ενας τροπος μπουσουληματος....Αρα ο Γιαννακος ξεκινησε το πουλακι μου και αυτο να μετακινειται και να κανει πραγματακια...

Τι αλλο διαβασα ....α φυσικα και για τον φοβερο Ντενις τον τρομερο.....χα χα τον Μανωλακη μας....Μαρακι φανταζεσαι να πας για δευτερο και να βγει και αυτο σαν τον Μανωλακη....κλεισε ενα δωματιο στο Δαφνη απο τωρα.....Πλακα κανω ε?????Ειναι ενα ζωντανο και υγιες παιδακι και αυτο ειναι υπεροχο....Να το ξερεις....

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα....Α και για την ατοπικη δερματιτιδα ...Νατασα εγραψες και για μια ακομη κρεμουλα περα απο της frezyderm το γαλακτωμα...αυτην εχει κορτιζονη???Τι ειναι ακριβως και αυτην ενυδατικη???Μπορεις να την ξαναγραψεις να ρωτησω και τον γιατρο μου και αν μας κανει να την παρω και εγω..Παρατηρησα οτι 3 μερες τωρα που την ενυδατωνω 2-3 φορες την ημερα αρχισε σιγα σιγα να μαλακωνει το δερμα της και να φευγουν τα εκζεματα που εβγαλε..

Αυτα κοριτσια μου δεν θυμαμαι αλλα....Και παλι καλημερα και φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κοιμηθηκε λιγο ο γιαννης και ειπα να μπω!αχχ τι τραβατε κι εσεις με μενα μαζι...ολοι πια περιμενουμε ποτε θα μπουσουλησει και ποτε θα περπατησει ο γιαννης,εχει γινει το θεμα της ημερας! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αν κρινω παντως απο μενα...(μπουσουλησα 13 και περπατησα 15-16 θα περιμενουμε πολυυυ ακομα.βασικα αν γινει ετσι μολις γεννησω αυτος θα κανει τα πρωτα του περπατηματα :shock::shock::shock::shock: τι ωραια τι καλα...κλειστε μια θεση στο δαφνι και για μενα θα τη χρειαστω νομιζω!

για τα οικονομικα βρε κοριτσια λιγο πολυ πιστευω ολες τα ιδια περναμε,ειναι ενα θεμα που και νε μη θες σε ενοχλει γιατι σου στερει πραγματα...οπως και να το κανουμε!αλλα αφπυ ετσι ειναι η κατσταση μονο αισιοδοξια μας εχει μεινει!

αννουλα για το ψυχολογικο τωρα τι να σου πω ισως ειναι λογικο βρε κοριτσακι..εισαι μικρη κι εσυ ακομα,εισαι συνεχεια στο σπιτι,ολα αυτα παιζουν ρολο.κι εγω ετσι νιωθω συχνα και με πιανει κατι σα κριση πανικου :lol::lol::lol: αλλα τοτε να σκεφτεσαι παντα οτι ειναι μεγαλειο να μπορεις να μεγαλωνεις το παιδακι σου τα πρωτα του χρονια..και οταν θα μεγαλωσει λιγο και βγεις απο το σπιτι θα εχεις χορτασει το αγγελουδι σου και θα κανεις πραγματα για σενα με μεγαλυτερη ορεξη.εγω προσωπικα ετσι σκεφτομαι οταν εχω τα down μου,και πραγματικα τελευταια οι ορμονες χτυπανε κοκκινο :? οταν γινεται αυτο αμεσως σκεφτομαι cool δεν εισαι εσυ,οι ορμονες ειναι!μπορει να παιζει ρολο που ειχες τα ρουχα σου κι εσυ νομιζω και να ειναι λιγο ορμονικο.

για την ατοπικη δερματιτιδα κοριτσια δε ξερω ο δικος μου δεν ειχε ποτε.ισως βοηθαει οτι δε του βαζω ποτε πολυ ζεστο νερο στο μπανακι οπως ειπε η ευγενια.παντα με χλιαρο τον κανω.χθες του εκανα πρωτη φορα μασαζ με baby oil μετα το μπανακι,ειχα ζεστανει καλα το δωματιο να μη κρυωνει και το καταευχαριστηθηκε...ελιωσε μιλαμε με δυσκολια κραταγε τα ματια ανοιχτα.ειναι τελειο να το δοκιμασετε!

γιωτα μου ευχαριστω πολυ για το αρθρο παω βουρ να το διαβασω φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!!Τι μου κάνετε????Εμείς τα ίδια..όπως τα ξέρετε!Σήμερα ήμουν όλη μέρα από κρεβάτι στον καναπέ και από καναπέ στο κρεβάτι!!!

Μίλησα με το Ειρηνάκι μας!Έχει πήξει στο διάβασμα! 21 δίνει γραπτά και 22 προφορικά και έχει αγχωθεί!!Έχει και τον Παναγιώτη με ωτίτιδα... :? Κατά τα άλλα είναι καλά!Θα κάνουμε μαζί Παραμονή Χριστουγέννων!!

Ο Άκης άρχισε να περπατάει καλές αποστάσεις αν και πάει λίγο σαν πιγκουίνος και κάνει και παλαμάκια παράλληλα!!Έχει πολύ πλάκα!! :lol:

Κατερινάκι,το ότι είμαι όλη την ώρα με το αγόρι μου και τον βλέπω σε κάθε τι που κάνει,δεν το αλλάζω με τίποτα!!!Απλά ίσως νιώθω κάπως γιατί χρειάζομαι επικοινωνία με άτομα εκτός του Γιώργου!Είναι δύσκολο να είμαστε όλη μέρα μαζί και να βλεπόμαστε όλη την ώρα...Έχουμε και μικρό χώρο και είμαστε συνέχεια μούρη με μούρη!Ίσως είναι και αυτό που με έχει κουράσει...δεν οδηγώ κιόλας να πήγαινα κάπου με τον μικρό σε καμιά γνωστή μου...

Τέλοσπάντων....αυτάάάά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πάει κι αυτό το Σ/Κ. Πως περνάει έτσι μωρέ γαμώτο.

Και τι έκανα; Ξεπατώθηκα και πάλι στις δουλειες αλλά τουλάχιστον στόλισα επιτέλους.

Μαρριετάκι και η δικιά μου ούτε να το φτύσει το χριστουγεννιάτικο δέντρο. Στην αρχή που το είδε ολοκληρωμένο έδειξε χαρά και έκτοτε ούτε να το κοιτάξει.

Καλύτερα βέβαια γιατί αλλιώς θα ήμασταν μη και μη και θα φοβόμασταν μην τους έρθει στο κεφάλι.

Μαράκι τι να πω για τον γιόκα σου.... Μα που την βρίσκει τέτοια ενέργεια και σηκώνεται μέσα στα άγρια μεσάνυχτα για παιχνίδι μου λές;;;;;

Κατερινάκι θα μας τρελάνεις εντελώς έτσι. Μ' αφου είχε να μοιασει ο Γιαννάκης απ' την μάνα του την τεμπέλω πως θες να μην ακολουθήσει τα χνάρια σου;;; Άστο το παιδάκι, μια χαρά είναι. Θα σηκωθεί όποτε θέλει. Μην αγχώνεσαι καθόλου.

Γιωτάκι έγραψα και τo bath cream που είναι το αντίστοιχο προϊόν της frezyderm για την ατοπική δερματίτιδα και χρησιμοποιήται για το μπάνιο δηλαδή είναι αφρόλουτρο και μετά χρησιμοποιώ την emmioulent cream που είναι γαλάκτωμα σώματος και την αλοιφω πριν την ντύσω. Έτσι είναι ολοκληρωμένη η προστασία και βλέπω θεαματικά αποτελέσματα.

Αννούλα μπράβο στο παλικάρι σου που κάνει βηματάκια! Αυτός στα γεννέθλια του θα τρέχει!

Θα είσαι κι εσύ στην συμπεθέρα μου την παραμονή Χριστουγέννων;;; Ωραία θα γνωριστούμε κι από κοντά λοιπόν.

Αυτά φιλενάδες προς το παρόν! Πάω να φάω και ίσως επιστρέψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια...

Περασε και αυτο το weekend, ευτυχος ευχαριστα για μας γιατι και εγω ειμαι στα κατο μου τελεφτεα...

Λιγο το οικονομικο, λιγο η κλισουρα, πολυυυυ το οτι εχω γινει σαν βαρελο και παρολα αυτα σινεχιζω ακαθεκτη την μασα ολημερης και ολονυχτης :(:(:( Πως θα το ραψω το ριμαδι :-\ :-\ :-\

Αχχχ Αννουλα μου σε καταλαβενω κοριτσακι μου, νεοι ανθρωποι και να μην μπορει να βρει μια δουλεια ο Γιωργος??? Που θα παει αυτο το χαλι μου λετε???

Την πρωτοχρονια ελπιζω να ισχει το ραντεβου μας εεεε???? Και για σ'ενα το λεω Ινα.....

Περιμενω πως και πως να σας γνορισω και απο κοντα......

Αχχχ σημερα ειχαμε και τον πρωτο σοβαρο τραβματιζμο κοριτσια, επεσε το πουλακι μου και χτιπισε στο τραπεζακι του σαλονιου...Σκιστικε το χιλακι του και ετρεχε το αιμα ποταμι :(:(:( Ος και τα χαλια λερωσαμε απο το αιμα, τοσο πολυ ηταν......Με επιασε πανικος μηλαμε, οχι οτι τα εχασα απλα δεν μπορουσα να τον βλεπω ετσι να σπαραζει και να ειναι μες στα αιματα....

Ευτυχος σινιλθε γρηγορα και μετα απο λιγο αρχισε παλι να παιζει. Αυριο το τραπεζακι περνει ποδι απο το σαλονι :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα πρώτο βίντεο από τα βηματάκια μας!!Δεν είναι πολύ καλό,σας χρωστάω ένα καλύτερο!!!

Εύη....περαστικούλια στο Τριανταφυλλάκι σου!!Εννοείται ότι ισχύει το ραντεβού από τη μεριά μου τουλάχιστον!

Αναστασία,θα είσαι κι εσύ στις Ειρήνης???Τέλεια!!!Θα γνωριστούμε λοιπόν!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαριεττακι μου.....

Η Αννα ειπε πως την πρωτοχρονια θα ανεβει Χαλκιδικη στους γονοις της. Οι γονοις της Αννας τυχενει να μενουν στο ιδιο μερος οπου μενει και η Ινα....Εγω τωρα προσπαθω να τις ψισω να ερθουν Θεσ/νικη για να βρεθουμε μιας και εγω δεν οδιγω και δεν μπορω να παω εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μια χαρα το παει ο Ακης, σε καμια εβδομαδα θα εχει τελειοπιησει την τεχνικη του και δεν θα πιανετε.

Κοριτσια αν θελετε σας καλω και στο σπιτι μου για να ειμαστε πιο χαλαρα και τα παιδακια μας να παιξουν πιο ανετα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ακουω Ευη μη φωναζεις!Καλο βραδυ

Περαστικα στον Τριανταφυλλενιο σου θα περασει!

Παω να κανω καμια εργασια γιατι το πρωι θα ειναι ολα βουνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ινα, τι κανεις???

Δουλειες τετια ωρα?? Χαρα στο κουραγιο σου..

Εγω ευτυχος σημερα μαγιρεψα για τον μικρο οποτε αυριο δεν χριαζετε και για εμας θα βαλω μπριζολες με πατατες στον φουρνο και ξεμπερδεψαμε και μ'αυτο..

Εκτος απο το σιδερομα που δεν τελιωνει ποτε ευτυχος δεν εχω και πολλα πολλα για αυριο, τα εκανα το Σ/Κ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας μανούλες :D προσπαθώ να είμαι πιο τακτική εδώ αλλά δεν τα πολυτακαφέρνω,σορυ.Κατ αρχας να ευχαριστήσω για τις ευχές για το Νικολάκη μου! Επίσης να ευχηθώ καθυστερημένα στην Αφροδιτούλα την κουκλίτσα να τα εκατοστήσει κ την Αννούλα την άλλη κούκλα χρόνια πολλά .Τα βιντεάκια τα είδα όλα ,υπέροχα κουκλιά!

Εμείς είμαστε μια χαρά από υγεία ευτυχώς,εγώ από κούραση καλά κρατάω,αυτή την εβδομάδα συνεχίζω τις εξετάσεις στο ιεκ.Ο Νικόλας δεν περπατάει ακόμη μόνος του αλλά τρέχω ούτως ή άλλως πίσω του συνέχεια....όπου δει ρόδες παίζει,,,μέχρι κ της ηλεκτρικής σκούπας τις ρόδες ανακάλυψε το παιδί, την γυρίζει ανάποδα κ παίζει :evil: .έβγαλε δεύτερο δοντάκι κ χθες έφαγε πρώτη φορά αυγό βραστό κ του άρεσε!

Χριστουγεννιατικα δεν στολίσαμε ακόμη, δεν πρόλαβα

αχ....τρεχω γιατι ξυπνησε κ ηθελα να γραψω κ άλλα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέέέραααα!!!!!!Ο μικρός μου κοιμήθηκε 6 ώρες σερί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μέχρι τώρα οι καλές μας νύχτες ήταν 3ωρα!

Μαίρη ευχαριστώ για τις ευχές!!Με γεια το δοντάκι σας!!!Ο δικός μου το αυγό ενώ το έφαγε την πρώτη μέρα....Την επόμενη φορά που του έδωσα δεεεεενννν....

Εύη,στείλε μου σε π.μ. που κοντά στον Εύοσμο είσαι!Αν είσαι κοντά στην Μενεμένη,την γνωρίζω την περιοχή!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Πέρασα ένα πανέμορφο ΣΚ. Έκανα γενική, έστρωσα χαλιά, στόλισα το δέντρο, έπλυνα κουρτίνες και σήμερα έχω να τις σιδερώσω...Πολύ ξεκούραση λέμε...Είχα και βοήθεια είναι η αλήθεια - ειχα φωνάξει γυναίκα να με βοηθήσει αλλά μου έβγαλε την πίστη...εγώ είχα υπολογίσει ότι θα κάνουμε την γενική και το Σαββάτο και την Κυριακή...όχι καλέ μου λέει - όλα σήμερα θα τα κάνουμε!!! :shock::shock: Ξεπατώθηκα που λέει και ο Τρύφωνας!!! Τουλάχιστον κατάφερα και ήπια ένα εσπρεσάκι στην λιακάδα χθες και πήγαμε και στον νονό του το βράδυ για βολτούλα. Λοιπόν ο Νώντας ήπιε μονορούφι το γάλα του στο αυτοκίνητο. Με βλέπω κάθε βράδυ για να τον ταισω να κάνουμε βόλτες με το όχημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...