Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!!!!Βρε Εύη μου,σε βάλαμε σε μπελάδες με τον Άκη...Γιατί όμως δεν στο ανοίγει??Περίεργο...Δεν μπορώ και να τις βάλω με τον κλασσικό τρόπο γιατί είναι στο σάιτ του πρακτορείου και για λόγους ασφαλείας,δεν αποθηκεύονται!!Θα δω τι μπορώ να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπουμπουκια μου τι κανετε???αφηστε..εχω πελαγωσει με τον τζουτζουκο μου που μου κανει νερα με γκρινιες και υστεριες και δεν προλαβαινω...αλλα ειμαστε μια χαρα κατα τα αλλα...

εχω ερθει στην μανουλιτσα μου να στολισουμε δεντρακι και να παω αυριο και την γιαγια για τις θεραπειες της στο ηρακλειο και θα κανω και εγω με την ευκαιρια τα χριστουγεννιατικα μου ψωνια...θα ηρεμησω και λιγο...

δεν προλαβαινω να σας διαβασω εχουμε κοσμο σπιτι θα τα πουμε ομως συντομα...σας φιλω και σας σκεφτομαι να το ξερετε...

ΦΙΛΛΙΠΑΚΟΟΟΟΟΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] παντα χαρουμενος και ευτιχισμενος...γερος και δυνατος...να δινεις και να παιρνεις παντα απλοχερα αγαπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες! Κι εγώ δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω.

Μπήκα να ευχηθώ μόνο στον Φιλλιπάκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!

Ρουλάκι να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις πάντα!

Εμεις εξακολουθούμε να είμαστε άρρωστοι οικογενειακώς και να έχουμε ο καθένας από μια σακούλα φάρμακα... ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ................

Τελοσπάντων θα περάσουν όλα.

Θα τα πούμε κορίτσια. Σας φιλώ!

Να προσέχετε τα μωρά σας αλλά και τους εαυτούς σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στον μικρούλη Φίλλιπο να είναι πάντα γερός κ τυχερός!!! Περαστικά Anastasiataka εύχομαι πολύ γρήγορα… Καλά Μαρία ο γιός σου είναι μορφή… Καληνύχτα μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιππε χρονια πολλα!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: να τον χαιρεσαι ρουλα!!!!

καλα ο μανωλιος ειναι μεσα στο πνευμα των χριστουγεννων!!

αναστασια περαστικα βρε κοριτσακι!και κανε και κανα ευχελαιο μπας και συνελθετε οικογενειακως!!!!η σοφουλα σου ειναι κι αυτη παλι αρρωστουλα :( ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΖΟΡΙΑ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΠΡΩΤΑ..γιατι θα τις ανοιγεις ολες!!! :-*:-*

Η ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ FACE...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΜΕ!!!

ΡΟΥΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Μανωλακη η δικη σου μαμα ειναι τρελλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!για δεσιμο!!!!!!!!!!!!!!!!καλα της κανεις και την χορευεις στο ταψι απο τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Ελενη πού ειναι οεο;;;;

για την Σαρα δε το συζητω!! μας το παιζει ντιβα και μπαινει μια στις τοσες!!!!(θα με βριζει παλι :lol: :lol: :lol::lol::lol::lol: )) κι εγω Σαρα σε αγαπαω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!!

Γερά και καλότυχα να'ναι όλα τα ζουζούνια μας.. κι εμείς από κοντά για να τα καμαρώνουμε!!!

Έχω συγκινηθεί πάρα πολύ σήμερα... περιττό να πω ότι όλη μέρα στο γραφείο χάζευα και δε μπορούσα να συγκεντρωθώ με τίποτα... το δάκρυ κορόμηλο... αχ αχ... πως πέρασε ένας χρόνος;;

Κάναμε ένα μίνι παρτάκι στο πατρικό μου, όπου είχε φτιάξει η μαμά μου γλυκό και βάλαμε και κεράκι πάνω (το οποίο βέβαια το έσβησε ο ξάδελφος του Φίλιππου που κοντεύει 4 και τρελαίνεται να σβήνει κεράκια και να λέει happy birthday! χαχαχαχα). Πλάκα είχαμε, ο Φίλιππος προσπαθούσε να πιάσει τη φλόγα, ο ξάδελφος προσπαθούσε να τη σβήσει, το γλυκό ευτυχώς γλίτωσε!! χαχαχαχα

Μαράκι ο Μανωλιός απίστευτος!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,δεν έχω μπει γιατί έχω και τα 2 άρρωστα και καταλαβαίνεται.ΕΜας τα γενέθλια μας ήταν την Δευτέρα αλλα κάναμε το παρτακι το Σάββατο.όλα τέλεια.

Spa καλωσόρισες στην παρέα μας.

Φιλιππακο χρόνια πολλα.ΡΟυλα μου να τον χαίρεστε!

Anastasia περαστικά σας!

Μαρια τι κουκλι ο ΜΑνωλιος...τέλεια φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσάκια!!!!!Τι κάνετε???Εμείς έχουμε γιατρούλη σήμερα,να δούμε πόσο μεγαλώσαμε!!!

Ελίζα,να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!Πολύχρονος να είναι!!Και περαστικά σας!!!

Νατασσάκι,υπομονή...Περαστικούλια και σε σας!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη Καλως ήρθες στην παρέα μας. Να χαίρεσαι το αγοράκι σου!

Ελίσα κι εσείς άρρωστοι ε; Περαστικά εύχομαι και γρήγορα. Άντε να συνέλθουν και τα δικά σου και η δικιά μου γρήγορα. Δεν τις θέλω καθόλου τις αρρώστειες ρε γαμώτο.

Να τον χαίρεσαι κιόλας. Χρόνια του πολλά για τα γενέθλια του μικρού σου. Περάσατε ωραία ε;

Αννούλα κουκλί ο γιόκας σου!!! Σωστό φωτομοντέλο. Θα γίνει ένας αυτός Παναγιά μου βόηθα!

Μου φαίνεται ότι θα μεγαλώσει γρήγορα αυτό το παιδί. Στέκεται από 9 μηνών, κάθεται στο γιογιό (αλήθεια πως τα πάει με αυτό το θέμα;), ποζάρει στις φωτογραφικές. Φτου,φτου,φτου!

Ρουλίτσα βάλε κανα φώτο απ' τα γενέθλια να σας καμαρώσουμε!

Κορίτσια σας αφήνω θα τα πούμε το βράδυ αν δεν έχω αγκαλια την Σοφούλα μου (όπως εχτές) λόγω βήχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!!!Όλα καλά???Εμείς μια χαρούλα!!!!

Αλίκη,γιατί ξενυχτάτε βρε???Καλά κι εμείς δεν είμαστε καλύτερα αλλά την έχω καταβρεί γιατί κολλήσαμε την κούνια του μικρού στο κρεβάτι μας και δεν σηκώνομαι,μόλις κάνει ένα "α" του χώνω το στήθος στο στόμα και νάνι!

Νατασσάκι,σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!Με το γιο γιο μια χαρά!Είχαμε ένα πισωγύρισμα καμιά 10ρια μέρες αλλά ξαναεπανήλθαμε στο πρόγραμμά μας και έχει 2 μέρες τώρα που έχουμε κανένα ή ένα ατυχηματάκι! :D Είμαι πολύ περήφανη!!Πιστεύω μέχρι τα πρώτα μας γενέθλια να την έχουμε κόψει την πάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου εμάς τα προβλήματα ύπνου ξεκίνησαν όταν κόψαμε το θηλασμό… 7 μηνών. Όταν ήταν 2 καταλάβαμε πως έχει αλλεργία στο γάλα της αγελάδας κ αφού θήλαζα έκανα μία δίαιτα που έτρωγα μόνο κοτόπουλο κολοκύθι καρότο πατάτα… αυτό για δύο μήνες μετά έβαλα κ μοσχάρι.. Κάπου στους 5 μήνες όμως ο μικρός έκανε οισοφαγίτιδα κ δεν έτρωγε με αποτέλεσμα να μειωθεί η παραγωγή το παιδί να μην παίρνει βάρος κτλ. Πήρε φάρμακο κ άρχισε να τρώει κάθε 1 ώρα..επειδή είχα φοβηθεί με το βάρος κ δεν ήξερα αν το γάλα θα επανέλθει ξεκίνησα το ξένο. Βέβαια ο μικρός δεν ήξερε να πιεί από μπουκάλι… τι να σου λέω τι πέρασα.. με τούτα κ με εκείνα κ δύσκολος έγινε στον ύπνο κ ξυπνάει 3 φορές τη νύχτα για να φάει…Αντε να τον κοιμίσω μετά... Εσείς με το γιατρό όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κοριτσάκι...τι τραβήξατε..... :shock:

Κατάλαβα...κι εμένα 3-4 φορές ξυπνάει συνήθως,άλλες φορές τυχαίνει πιο πολλές και άλλες πιο λίγες αλλά έχω τον θηλασμό και σώθηκα!Μια χαρά με τον γιατρό,έχουμε μύξες εδώ και 10 μέρες περίπου και μας εξέτασε αλλά είναι όλα οκ!Μάλλον από τα δόντια είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια...

Αποφασισα να σας γραφω με δοσοις γιατι αλιος δεν προκιτε να σας ξαναγραψω ποτε.. Πανε οι καλες οι μερες που κοιμοταν το μπουμπουκι μου 2 ωρες το προι και 2-3 το απογευμα, τωρα ξιπναει 8 ξανακοιματε στης 10, 3 ωρες μαζεμενες και μετα τελος, ειναι και μες στην γκρινια γιατι θελει σινεχια να τον απασχολο αλιος βαριετε...

Ελισακι ειχατε και εσεις γενεθλια?? Να τον χαιρεστε χρονια σας πολλα και καλα, να ειναι γερος και ευτυχιζμενος στην ζωη του..Θελουμε και απο τα δικα σας γενεθλια φωτογραφιες ετσι ;);)

Αναστασια παλι αρρωστουλιδες ειστε μορε, περαστικα. Ελισακι περαστικα και σε εσας ευχομαι..

Αλικη δεν σε καλοσωρισα ολες αυτες τις μερες, καλος μας ηρθες λιπον χαρα μας να σε εχουμε στην παρεουλα μας, να χαιρεσαι το παλικαρακι σου.

Ρε κοπελιες η σημπεθερα μου που ειναι??????? Εχει καμια το τηλεφωνο της????

Τοσες μερες την σκεφτομε και λεω αυριο το προι θα εχουμε κανενα νεο της (μιας και ειναι νυχτοπουλι)

αλλα ειναι αφαντη τοσες μερες και αρχισα να ανισιχω.....

Κατερινα κατι πηρε το ματι μου τις προηγουμενες μερες και για μια κλοτσια εεε??? Καλε εχετε παρι χαμπαρι πως το σπορακι μας εγινε μπεμπονι και δεν ειναι σπορος πλεον :ymparty::ymparty::ymparty:

Πια μωρακια περπατισαν αυτη την εβδομαδα??? Τα εχω χασει λιγουλακι #-o#-o#-o

Μανωλακι η μαμα σου τα εχει μπερδεψει λιγακι μου φενετε, νομιζει πως εχουμε αποκριες και γιαυτο σε εντισε χριστουγεννιατικο δεντρο? =))=))=))=))

Σας αφινω προς το παρον και παω να πλενω κανενα πιατο γιατι γεμισε ο παγγος .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι νεακια??εμεις εδω κλασσικα μαμ κακα και νανι!με τη μονη διαφορα οτι προσπαθει πολυ να μπουσουλισει!η διαιτα καλα κρατει...εκει που αλλαζω λιγο τη διατροφη που μου εδωσε ο γιατρος ειναι το μεσιμερακι...εκει δεν μπορω να κρατηθω και να τρωω με μεζουρα,επισης οποιες παρεκτροπες κανω κοιταω να ειναι με το σταγονομετρο και οπωσδηποτε πριν τις 5 το απογευμα.για να δουμε...παραπανω δε μπορω να κανω βρε κοριτσια με εχει κοψει λορδα.τουλαχιστον τηρω το βραδυ τη σαλατουλα!

ευη πολυ γελασα με το μπεπονι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το μπεπονακι μου γενικα δεν το ακουω και πολυ γιατι ο ανταρτης μου με θελει ολη μερα ορθια οποτε δυσκολο να το ακουσω.υπομονη με τον τριανταφυλλενιο σου.απ'οτι εχω καταλαβει τα παιδια αλλαζουν συνεχεια συνηθειες...εκει που λες τι ωραια τι καλα εχω ενα αγγελουδι..αυτα ξερουν να σου θυμιζουν καλα να μην επαναπαυεσαι! :lol:

αννουλα βρε μπραβο στον ακη!!!!!μενω αλαλη!να σε ρωτησω..γιατι εγω εχω μεινει σε αυτα που μαθαινα στη σχολη μου αλλα τωρα μπορει να εχουν αλλαξει τα πραγματα δεν το εχω ψαξει να ειμαι ειλικρινης :oops: ...γενικα ξερω οτι μετα τον 18 μηνα αποκτουν τα μωρα ελεγχο των σφικτηρων,κ οτι ιδανικα ξεκινας το κοψιμο στα δυο χρονια, δεν ισχυει?απλα σε ρωταω για να παρω κι εγω μια γνωμη ποτε να ξεκινησω τον δικο μου.

αναστασια περαστικα σας βρε κοπελα μου τι να πω!ταλαιπορια τοσο καιρο!

ελιζα περαστικα και στα μικρουλια σου!

αλικη περασες λουκι με τις αλεργιες πωπω :shock: ευτυχως ολα καλα τωρα.

ελενη που εισαι??επισης εχετε νεα απο τη στελλα?χαθηκε..

μαρια πηγες για ψωνια?

σας αφηνω γυρισε ο αντρας του σπιτιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν σας ειπα και για τα τελευτεα καμοματα της κορης μου. Φισικα ολη μερα στολιζετε και σουσουμιζετε μπροστα στον καθρεφτη αλλα τωρα μας προεκιψε και καινουριος ερωτας τρομαρα της..

Σημερα γιρισε απο το carefoyr (ετσι γραφετε???) ειχε παει μαζι με τον παππου της και το κοριτσι ψωνισε δωρακι και για τον γαμπρο :o:o:o:o:o

Μορε τι χα'ι'βανη ειναι η κορη μου, πρεπει να της κανω μαθιματα επιγοντος....Ακου εκει αντι να μας κανουν δωρα θα τους περνουμε εμεις τωρα...

Αννα ο Ακης δεν φοραει καθολου πανες τωρα??? Εκτος απο το βραδι γιατι αν τα εχει κοψει και το βραδυ τι να πω, θα πρεπει να τον καταγραψει το βιβλιο με τα ρεκορ guinness σαν το παιδι θαυμα.. :D:D

Εμενα ο δικος μου αρχισε και μου τα λεει οταν τα γεμιζει τα βρακια, πολες φορες και πρην τα κανει ακομι αρχιζει να λεει "κακα ,κακα"...Οταν πεσει στα χερια του καμια πανα παλι αρχιζει και λεει "κακα ,κακα" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλικη τι τραβιξες και εσυ με τον μικρο σου, αυτην την παλινδρομηση πολυ την φοβομουνα και παρακαλουσα να μην μας τυχη κατι τετιο..Τωρα ειναι ολα καλα η ακομι ταλεποριστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι,ίσως να ισχύει αυτό με τον σφιγκτήρα που λες αλλά θα σου πω το άλλο....Όταν ένα παιδί έχει μάθει επί 1,5-2-3 χρόνια να τα κάνει πάνω του,αντιδράει πολύ πολύ έντονα όταν προσπαθείς να του αλλάξεις αυτό από τη μια στιγμή στην άλλη...Εγώ δεν έχω την απαίτηση να κρατιέται ο μικρός,απλά θέλω να με ειδοποιεί πότε θέλει να τα κάνει για να τον βάζω στο γιογιό,αυτό το έχουμε πετύχει σχεδόν!Τώρα από εκεί και πέρα,τη νύχτα δεν κατουράει,ξυπνάει μια στις 11-12 για γιογιό και γάλα και μέχρι τις 8 που ξυπνάει είναι στεγνός!Επίσης έχω παρατηρήσει ότι κρατιέται μέχρι 2-3 ώρες αν βγούμε έξω,οπότε προσπαθώ να μην είμαστε πάνω από 2-3 ώρες έξω και πριν βγούμε τον βάζω στο γιογιό όπως και μόλις μπούμε στο σπίτι!Έτσι ακόμα κι αν δεν κόψουμε την πάνα μέχρι να είναι έτοιμος ο σφιγκτήρας του,όμως θα ξέρει ότι την ανάγκη μας δεν την κάνουμε πάνω μας και όταν έρθει η ώρα δεν θα αντιδράσει άσχημα!Αυτή είναι η λογική μου...

Εύη μου,τώρα είδα ότι έγραψες!Φοράει πάνες αλλά δεν τις βρέχει!Περιμένω να φτάσουμε στο σημείο να μην κάνει ατυχήματα γιατί αν τα κάνει στο κρεβάτι ή στο καναπέ...την πατήσαμε!!!Βέβαια πολλές φορές του φοράω και βρακάκι για κάποιες ώρες!!Τη νύχτα σκέφτομαι να του βάζω βρακάκι αφού βάλω ένα προστατευτικό για το στρώμα,τη νύχτα πολύύύύ σπάνια να έχουμε ατύχημα,μόνο αν κρυώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλέ, είσαι καλά;;; Δως του να καταλάβει!!! Κι εγώ αν δεν ταλαιπωριόμουν τόσο με το στομάχι μου, θα κοιμόμουν πολύ περισσότερο!
    • Σε ευχαριστούμε πολύ ☺️ υγεία να έχουν τα παιδάκια μας να τα καμαρώνουμε!  @Ersi85 χρόνια πολλά και στο δικό σου αγοράκι! Γερός να είναι πάντα!  Σε καταλαβαίνω... Κι εγώ στη βάπτιση του μικρού βασανίστηκα, σε μας ο μικρός δε σταματούσε το κλαμμα ούτε στο ντύσιμο... Σταμάτησε όταν τελείωσε η βάπτιση όπου στο τέλος αποκοιμήθηκε πάνω μου... Μεγάλη ταλαιπωρία!  Το Σάββατο θα του κάνουμε πάρτυ γενεθλίων στο μαγαζί του νονου του! Θα είναι οι γονείς, τα αδέρφια μας και καλοί μας φίλοι με τα παιδιά τους. Έχω πάρει υλικά και από Παρασκευή βράδυ θα φτιάξουμε με τη νονά του τη διακόσμηση του πάρτυ.  Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψω ότι πέρασε ένας χρόνος..... Δύσκολος χρόνος, απαιτητικός αλλά ταυτόχρονα χαρούμενος. Όλο συγκινουμαι σήμερα... Συνέχεια σκέφτομαι τέτοια ώρα πέρσι έκανα αυτό, τέτοια ώρα πέρσι ήμουν στην ανάνηψη κτλ Σαν όνειρο μοιάζει...   
    • καλησπερα Ελισσαβετ μου!!❤️ η χοριακη της Δευτερας αυξηθηκε κατα 90% και αγχωθηκαμε με τον αντρα μου. ο γιατρος πολυ κουλ και ικανοποιημενος. φσκ εκανα και 3η μετρηση χοριακη την Τεταρτη και ευτυχως 2πλασιαστηκε οποτε μετα ηρεμησαμε.. εχω ενα παραπεμπτικο ακομη αλλα λεω να κατσω στα αυγα μου.. δε χρειαζεται να αγχωθω...  αλλωστε και περυσι οι χοριακες μου ηταν τελειες και 2πλασιαζονταν αλλα δεν υπηρχε εμβρυο... στον υπερηχο θα φανει τι γινεται.... εσυ τι κανεις κοριτσι μου;; εχετε σκεφτει αν θα κανετε αλλη ετ αμεσα; ο γιατρος τι προτεινει;
    • αχ Λευκη μου εχω κι εγω γαμοβαφτιση το Σαββατο πολυ καλης φιλης και εχω την ιδια απορια... φανταζομαι θα μου πει να κατσω στα αυγα μου!!!! 😂 ασε που θα εχω και τον αντρα μου κερβερο.... ολο λεει "στην κατασταση σου" και "στην κατασταση σου" λες και ειμαι αρρωστη.... δε λεω μου αρεσει που με εχει ματια χαδια 🥰 αλλα μην υπερβαλουμε κιολας!!! δεν θα κλειστω και σε γυαλα... επισης ρε κοριτσια, αυτο το να μην σηκωνουμε βαρη θεωρω οτι ο γιατρος εννοει γνκ μεγαλα βαρη... αλλα π.χ. μια τσαντα του σουπερ 3 κιλα δεν ειναι κατι... ενταξει δεν θα παρω και 6αδα νερα αλλα δε νομιζω οτι 3 κιλα ειναι κατι...
    • ναι εννοειταιιι!!!! θα ενημερωνουμε το πινακακι και για αυχενικη και για β επιπεδου και για ΠΗΤ και φυλο!!!! ας πανε ολα καλα και στα της οργανωσης αφηστε το πανω μου!!!! 😇🤓
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...