Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

μαρακι που εισαι?ολα καλα?περασε η κοιλιτσα πηρες το γιατρο τηλ????φιλια πολλα στο μανωλιο το κρητικαρο μας τον σωστο!εκανα και ομοιοκαταληξια ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Κατερινάκι!!!Μια χαρά το μπεμπουλίνι μας!!!Μπράβο!Καταλαβαίνω τις ανησυχίες σου...ειδικά για το που θα αφήσεις τον "μεγάλο"!Εγώ ήδη αποφάσισα ότι αν κάνω δεύτερο νινί,θα γεννήσω στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αννουλα μου βασικα το οτι θα αποχωριστω το μικρο μου με αγχωνει πολυ παραπανω απ'οτι το πως θα παει ο τοκετος το πιστευει???ευχομαι τουλαχιστον να πανε ολα καλα και να μη χρειαστει να κανω καισαρικη,γιατι το ινομυωμα απ'οτι διαβασα τωρα μπορει να μην ειναι ενδειξει για καισαρικη αλλα μεγαλωνει τις πιθανοτητες για καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια… είμαι καινούρια αν και παρακολουθώ το mammy πάνω από 2 χρόνια… όταν έμεινα έγκυος ανήκα στην ομάδα μωράκια Νοέμβρη-Δεκέμβρη αφού γέννησα το αγοράκι μου Δεκέμβριο! Μέχρι σήμερα σας παρακολουθώ για να λύνω απορίες κ προβλήματα που με απασχολούν κ να καθησυχάζομαι όταν αγχώνομαι καθότι νέα μαμά…. Αποφάσισα όμως να μην σας παρακολουθώ άλλο παθητικά καθώς περνώ πολλές ώρες στο σπίτι με μόνη συντροφιά εσάς κ ότι εκτός από τα συνομήλικα μωράκια μας με μερικά κορίτσια μας συνδέει το ξεκίνημα μιας καινούριας προσπάθειας για μωρό. Ο γιός μου άργησε σχετικά να έρθει κ νομίζω πως το ίδιο θα συμβεί κ στο δεύτερο ( ήδη 5 μήνες προσπαθειών). Ελπίζω να φανώ κ εγώ χρήσιμη μέσα από τις δικές μου εμπειρίες όπως εσείς όλο αυτό το διάστημα… ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!Πως σε λένε?Που μένεις???Εύχομαι σύντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα καλώς σας βρήκα…. Αλίκη κ μένω Αθήνα. Είμαι λίγο αργή γιατί προσπαθώ να μάθω το μαμμυ ως χρήστης , γιατί έχω τον μικρό που παίζουμε και μια κατσαρόλα που βράζει… :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...

Πλησιάζει η ώρα να φύγω (το ελπίζω μετά από πολύ καιρό) στην ώρα μου... συνήθως από τις 2 μειωμένο εγώ κάνω την 1...τα έχω παίξει!!! Σήμερα τα κατάφερα γιατί λείπουν τα αφεντικά και έβγαλα μπόλικη δουλειά.

Κατα τα άλλα είμαστε μια χαρά..εγώ είμαι λίγο καλύτερα με την ιωση, ο Δημήτρης είναι χάλια, η μητέρα μου είναι χάλια και ο Νώντας μια χαρά!! Πως την έχει γλιτώσει δεν ξέρω...

Εγώ έβηχα τόσο πολύ που είχα ακράτεια...εγώ και κάτι γιαγιάδες 80 χρονών..με τις TENA είμαι συνέχεια!! Ο Δημήτρης ήθελε και κοκό προχθές αλλά το ξεπέρασε γρήγορα όταν με έπιασε αμόκ βήχα και φυσικά ακράτειας.... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Πλησιάζουν τα γενέθλια του αγοριού μου και εγώ στο σπίτι δεν έχω κάνει τπτ!! Πάλι καλά πήρα άδεια Πέμπτη και Παρασκευή για να κάνω δουλειές.. πρέπει κάποια στιγμή να στρώσω.

Αλίκη καλώς ήρθες στην παρέα μας!!

Κατερινάκι σούπερ το μωράκι σου!! Όλα καλά θα πάνε..

Κορίτσια εγώ όπως έπιασα το πρώτο, έτσι θα πιάσω και το δεύτερο...μεθυσμένη!! Με πότιζε ο άντρας μου για να μην έχω άγχος...νομίζω στο επόμενο δεν θα έχω γιατί και τον Νώντα τον έπιασα πολύ εύκολα τελικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κ καλώς σας βρήκα... Μέχρι τώρα δεν έχω αγχωθεί ιδιαίτερα…. ωστόσο η καθυστέρηση σε εμένα οφείλεται στη μια σάλπιγγα οπότε ξέρω πως δεν θα είναι εύκολο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάναμε τα πρώτα μας βηματάκια!!! :D:D:D

Aκη!!! μικρουλι φωτομοντελο!!!σουπερ σταρ!!!!μπραβο!!!!

μου φαινεται απο την φωτο,οτι κι η μανουλα σου σαν να μαθαινει να κανει κι εκεινη τα πρωτα της βηματακια!!!!! :lol::lol:

μπραβο παλικαρακι μας!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG: ΜΠΡΑΒΟ στον Ακη γρηγορος ο κυριος!!! :YMHUG:

Αννουλα πες μου οτι το μπουτακι πισω απο τον ακη ειναι δικο σου να κοψω τωρα τις φλεβες μου!!

Αλικη καλως ηρθες στην παρεα.μην εισαι τοσο σιγουρη οτι εσυ θα καθυστερησεις περισσοτερο !!!

Κατρινα το μωρακι σου τελειο και εσυ καλο κουραγιο γιατι ειναι δυσκολη η ανυφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στον ακη! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] σβελτος ο μικρος!βρε αννα αν σου περπαταει απο τωρα μετα τι θα σου κανει στο χρονο κολοτουμπες???τελειος ο μικρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στον μικρούλη σου Αννούλα… κ δεν φαίνεται αγχωμένος αλλά πολύ αποφασιστικός… Προσπαθεί μέρες ή ήταν η πρώτη προσπάθεια? Ο δικός μου πάντως δεν έχει αφήσει τα χεράκια του από τον καναπέ…πάει από την μία άκρη στην άλλη αλλά χωρίς να αφήνεται. Ευχαριστώ Ίνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε κορίτσια για τα καλά σας λόγια!!!Εγώ είμαι από πίσω,αλλά τι περιμένετε να δείτε από μινιόν άτομο 1.60 ύψως και 43 κιλά???!! :lol: Πριν καμιά εβδομάδα στάθηκε μόνος του για 5 δευτερόλεπτα!Σήμερα απλά προέκυψε,εκεί που τον κρατούσα από το ένα χεράκι και περπατούσε,ξαφνικά γλίστρησε το χέρι και έκανε ένα βήμα μόνος του,όταν το αντιλήφθηκε,έπεσε με τον ποπό!Αλλά όλη μέρα συνεχίσαμε τις προσπάθειες!!Στέκεται μόνος του αρκετή ώρα και προσπαθεί να κάνει κάτι κούτσικα βηματάκια αν και φοβάται ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ενα μηνα θα ειναι πεζοπορος γιαυτο να φας λιγο γλυκια μαου για να μπορεις να τον προλαβαινεις!!!!Θα αφησω τωρα κατω την μερεντα να πεσω απο το μπαλκονι .με το δικο μου βαρος σιγουρο αποτελεσμα.Τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Ίνα,μην τρελαίνεσαι!!! :-p:-p:-p Η το κάθε σωματότυπο έχει την χάρη του...Εγώ είμαι 24 χρονών και όλοι με κάνουν 17!Ώρες ώρες είναι πολύ ενοχλητικό... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,η φωτογραφίες από το πρακτορείο που σας υποσχέθηκα!!Πείτε την γνώμη σας!!!

http://www.matharikoumodels.gr/_Img/Ima ... x?id=50263

http://www.matharikoumodels.gr/_Img/Ima ... x?id=50261

http://www.matharikoumodels.gr/_Img/Ima ... x?id=50262

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο το μοντελακι!καλε τι μουτρακια ομορφα ειναι αυτα!!!αν ειναι κοριτσακι το σπορακι μου αννουλα ειστε υποψηφιοι γαμπροι να το ξερεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλικη καλωσηρθες στο παρεακι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα τέλειος ο πιτσιρίκος…. Κατερίνα μου ευχαριστώ…με το καλό το καινούριο μωράκι σου. Εγώ προσπαθώ να κοιμίσω τον μικρό μου αλλά δεν….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρονια πολλα μικρε Φιλιππε [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Ρουλακι μεγαλοσε μορε το ζουζουνι σου και εγινε αντρακι, να τον χαιρεστε να ειναι παντα γερος και ευτυχιζμενος γιατι κουκλος ειναι σιγουρα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και στις ηπολιπες μανουλες, εχω χασει επισοδια εδω αλλα τωρα δεν προλαβενω να σχολιασω..

Επαθα και μια νιλα το προ'ι' :?:? Μπικα με μια ορεξη να διαβασω και μετα να απλωσω το σεντονι μου αλλα πρωτα ειπα να καμαρωσω τον Ακη μας.....Τι το'θελα.....Για να δω τις φωτογραφιες επρεπε να κατεβασω καπιο προγραμμα αλλα εγω ουτε ξερω τι εκανα και κατεβασα καμια 10ρια που μου αποριθμισαν ολο το λαπτοπ :o:o:o Ευτυχος με εκοψε και μετα απο πολυ ταλεπορια (δεν ειμαι και χακερ βλεπετε) καταφερα να τα σβισω ολα και να επεναφερω τις παλιες ριθμισοις μου.... #:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...