Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

Ίνα,εγώ έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα....Ο άντρας μου είναι άνεργος και είμαστε μαζί 24 ώρες το 24ωρο!!!!!Ώρες ώρες θέλω να του βγάλω τα μάτια!!! :lol: Και φυσικά ζούμε με 2 ενοίκια 150 και 380 ευρώ...όπως καταλαβαίνεις,αυτά δεν είναι λεφτά...οπότε δεν βγαίνουμε ποτέ....Είμαστε εγώ,ο άντρας μου και ο γιόκας μας + γάτα+σκύλος...Ποιος θα πρωτοφάει τα λεφτά αυτά...

Εύη,Πρωτοχρονιά θα έρθω Χαλκιδική στους δικούς μου πάλι,θέλεις να βρεθούμε????Δεν πήρα χαμπάρι η χαζή ότι μένεις Θεσσαλονίκη...Αλλιώς θα το κανόνιζα και την προηγούμενη φορά που ήρθα!! :oops:

Εμείς πάμε μια βόλτα στο δάσος να μαζέψω υλικό να φτιάξω Χριστουγεννιάτικα μπιχλιμπίδια!!!Φιλούρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να φισικα και θελω Αννουλα, να σιναντισω και τον Ακη τον παιδαρα σου :lol::lol::lol:

Ινα αντε αρχισε απο τωρα να το επεξεργαζεσε για να ερθεις και εσυ..

Εσενα Αννα οι δικοι σου που μενουν Χαλκιδικη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες τι κανετε??

ινα μου υπομονη μωρε και εγω το ιδιο λεω στον εαυτο μου και εγω...αλλα ετσι που ειναι τα πραγματα ευτυχως που εχουν δουλεια...σε καταλαβαινω γιατι και μενα ο δικος μου ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου οι ωρες που ειναι σπιτι...εχεις τουλαχιστον καποιν δικο σου κοντα να πηγαινετε βολτα με το μωρο η να σου κανουν παρεα σπιτι?γιατι εγω ουτε αυτο δεν εχω...πρεπει να κανω ολοκληρο ταξιδι για να δω τους δικους μου...οσο για τις φιλες μου ας ειναι "καλα" η περιφρονημενη που μου το στερησε αυτο...

ευακι μια χαρα ο τριανταφυλλακος...φτου φτου..και μενα μου το ειπε για το πετσακι αλλα ποναει το καημενο και φοβαμαι...

κοριτσια θελω να μοιραστω μαζι σας μια σκεψη μου που δεν ξερω αν ειναι σωστη η οχι...ξερετε οτι προσπαθουμε για δευτερο μωρο οποτε προσεχω επαφες μερες κτλ...ετουτο τον μηνα λοιπον παρατηρησα οτι μια εβδομαδα μετα την καλη μας μερα η μαλλον νυχτα :oops::oops::oops: το στηθος μου εγινε ομορφο στρογγυλο και ζουμερο(δεν μπορω να πω οτι πονουσε ιδιαιτερα)και μαλιστα οταν το πιεζα εβγαζε σταγονιτσες γαλα...στις 14 του μηνα βαζαμε τα χαλια και χρειαστηκε να σηκωσω το τραπεζακι του σαλονιου μαυρη ωρα και στιγμη γιατι με εκοψε ενας πονος λες και με σφαζανε διπλωσα στα δυο...το ιδιο βραδυ αδιαθετησα...5 μερες πριν το κανονικο και εμενα ειναι και εγγλεζα η ατιμη ερχεται καθε 21..χωρις δισταγμους...κρατησε 3 μερες και μετα τελος ουτε καφε δεν εχω ειχα συνηθως για κανα δυο μερες μετα...ρε κοριτσια λετε να ειχα κανα σπορακι και να εκανα ζημια με το τραπεζι???να πω οτι το στηθος σταματησε να βγαζει σταγονιτσες την ιδια μερα που αδιαθετησα...λεω βλακειες???για πειτε καμια γνωμη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι...μη σε βασανίζουν τέτοιες σκέψεις....Μπορεί να ήταν σύμπτωση...κι εγώ που συνήθως πονούσα πολύ στην περίοδο,μιλάμε μέχρι λιποθυμίας,2 φορές στην ζωή μου,μου ήρθε η περίοδος χωρίς να το καταλάβω!!Και επίσης επειδή εμείς δεν προσπαθούσαμε για μωράκι,όταν έμεινα έγκυος,δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα μέχρι την 8η εβδομάδα,αλλά το τι έκανα δεν μπορείς να φανταστείς...Καθαρίζαμε το σπίτι του πεθερού μου και κουβαλούσαμε έπιπλα,τσουβάλια με ρούχα,έβγαζα τον σκύλο βόλτα 40 κιλά να φανταστείς και δεν είναι κανένα ήρεμο σκυλάκι,για να τον σταματήσω,κρατιέμαι από δέντρα και κολώνες!!Αλλά η συμβουλή μου είναι εφόσον προσπαθείς,προσπάθησε να αποφεύγεις τέτοιες βαριές δουλειές!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι παντα ετσι υπαρχουν και μερες που θα κατσει σπιτι αλλα και δουλεια να μην εχει ειναι πολυασχολος απο μονος του.απλως παλια τον απασχολουσα μονο εγω.Εχω και τους γονεις μου πολυ κοντα και φιλους .Οταν ερθει το καλοκαιρι θα ειμαστε καλυτερα απο θεμα εξοδου με τη μικρη.

Τελικα Αννουλα θα τον πιουμε τον καφε οταν ερθεις τα χριστουγεννα, και θα παμε να βρουμε και την Ευη .

Μαρακι εγω ξερω οτι αν κατσει το σπορακι δεν φευγει με ενα τραπεζακι.Μπορεις να σηκωσεις μεχρι 10 κιλα.Οσο για το γαλα πιστευω οτι ηταν ανεβασμενες οι ορμονες σου.Θα ερθει εκει που δεν το περιμενουμε γιατι αν το περιμενουμε δεν ερχετε.

Εστειλα τη μικρη στη μαμα μου παω να στολισω δεντρο [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλίτσες ,πρώτα σας καλησπερίζω κ μετά θα διαβάσω τα νεάκια σας να σχολιάσω :D

εμείς είχαμε μυξούλες κ μας ενοχλούν στην αναπνοή λιγάκι,αύριο θα τον πάω παιδίατρο καλού κακού να τον ακούσει διοτι βήχει κατά διαστήματα ,μάλλον από το φλέμα...

κατα τα άλλα ,χθες πήγαμε τζαμπο ψωνίσαμε διακόσμηση για τα γενέθλια μας, αν κ έχουμε καιρό ακόμη κ σήμερα το πρωί που είχε καλό καιρό κάναμε βόλτα κ κοιτάξαμε στα ζαχαροπλαστεία τι τούρτα θα παραγγείλουμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι υπέροχα βίντεο κάνεις Αναστασία!!θέλω κι εγώωωωωω για τα γενέθλια μας!!πώς το κάνεις αυτό???σου στέλνω φωτο μεσω φατσοβιβλίου???? έβλεπα της Ευης το βίντεο ,υπέροχο, με τον Τριαντάφυλλο όλο ομορφιά κ την Φλώρα να τον αγκαλιάζει τόσο γελαστή κ χαρούμενη!!!!

Να τον χαίρεσαι ,χρόνια του πολλά Εύη!!για εσενα σου ευχηθηκα στο φατσοβιβλίο,πώς περάσατε, καλά?????

Να καλωορισω την Γιωτα τη νεα στη παρεα!

Ινα υπέροχη η τούρτα σου,χρεισοχέρα!!!! Χρόνια σας Πολλά!

Αυτο με το αγχος αποχωρισμού το περνάμε κ εμείς,αχ αχ αχ

Μαρακι μην ανησυχεις για το βαρος που σηκωσες!

Εγώ φετος λεω δεν θα στολίσω δέντρο διότι θα μας το κανει φυλο κ φτερο ο μικρος,θα στολισω καπως χριστουγεννιατικα το σπιτι αλλάτο δεντρο όχι ,ένα μικρο 50εκ θα βαλω πανω σε καποιο τραπεζι μονο ,που δεν φτανει ο Νικος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,καλησπερα δηλαδη!!

ειμαι γραφειο,αλλα ειναι χαλαρη μερα σημερα...

Μαρακι μπαινω κι ειδα το μηνυμα σου...ρε συ!!μη τρελλαινεσαι!!!αν ειναι να μεινει,θα μεινει ο κοσμος να χαλασει!!και να χτυπιεσαι με τις δουλειες ή να προσεχεις σαν πρωταρα,αυτο θα παρει τον δρομο του αν ειναι να μεινει...εγω στην θεση σου θα πηγαινα στον γιατρο για τα πονακια μονο,αν και ισως απο το βαρος που σηκωσες κι επειδη περιμενες και περιοδο να πονεσες περισσοτερο...

ευχομαι απο καρδιας τον επομενο μηνα να αλλαξεις το δευτερο τικερακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*

εμεις καλα ειμαστε,χθες κοριτσια καναμε ερωτα με τον Μανο ουτε θυμαμαι απο ποτε!!! :oops::oops: οχι δεν ντρεπομαι!!!!ο μικρος κοιμοταν διπλα του καλου καιρου κι εμεις παραδιπλα....ντοινγκ,ντοινγκ!!

ρε σεις!!το παθαινετε μετα το σεξ,να νιωθετε ασχημα απεναντι στο μωρο και τυψεις;τι πραγμα παθαινω καθε φορα;σαν να προδιδω το παιδι μου!!!μαλλον θελω ψυχολογο!!!!

ισως μπω αργοτερα για να διαβασω και να σχολιασω!!

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα

Μαριετα μηπως να αποκτησει δωματιο ο μικρος για να μην αποκτησει ψυχολογικα η μαμα του??

Εισαι τυχερη που ειναι γιος γιατι αμα ηταν κορη ακομα θα περιμενες!?Οι μπαμπαδες δεν κανουν τιποτα μπροστα στις κορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα

Μαριετα μηπως να αποκτησει δωματιο ο μικρος για να μην αποκτησει ψυχολογικα η μαμα του??

Εισαι τυχερη που ειναι γιος γιατι αμα ηταν κορη ακομα θα περιμενες!?Οι μπαμπαδες δεν κανουν τιποτα μπροστα στις κορες.

Ινα ο μικρος κοιμαται απο την μερα που γυρισαμε απο το μαιευτηριο στο δωματιο του!!!

ουτε μια μερα δεν κοιμηθηκε στο διπλο μαζι μας,παρα μονο δυο μερες οταν υπεφερε απο κολικους,τον ειχα παρει μαζι μου...

μαλλον δεν εγινα κατανοητη...παραδιπλα εννοουσα το δωματιο του!!! :lol::lol:

το οποιο το επισκεπτομαι συχνα τα βραδυα,γιατι δεν αντεχω το ροχαλητο του Μανου!!!κι ωτασπιδες δε λεει να βαλω!!!

για αυτο που λες για τις κορες,δεν εχω αποψη!!!! αληθευει;πλακα εχει αν το σκεφτεις!!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!μπηκα λιγο στα γρηγορα τωρα που κοιμαται γιατι εχω δουλιτσες!κουτουλαω απο τη νυστα χθες ο γιαννης ειχε εκνευρισμο το βραδυ και δε κοιμηθηκαμε καλα.

γιωτα μην ανησυχεις καθολου,εμενα πριν απο ενα μηνα(οσο δηλαδη ειναι και η δικια σου εκανε τα ιδια)τωρα μερα με τη μερα κανει μεγαλες προοδους και τριβω τα ματια μου.....περπαταει αμα τον κρατας στεκεται πολυ ωρα στο τραπεζακι και παιζει με τα παιχνιδια του,προσπαθει να μπουσουλισει αμα τον βαλω μπρουμυτα αλλα ακομα δε τα καταφερνει γιατι γλιστραει :lol::lol::lol::lol: μεχρι και στiς συλλαβες που δεν ελεγε κουβεντα αρχισε τα μπα-μπα-μπα και τα μα-μα-μα(μονο αμα κλαιει και θελει κατι)επισης σημερα ηταν η μερα του γκ και του γκα :lol::lol::lol::lol: .οταν ερθει η ωρα θα τα κανει μην ανησυχεις απλα θελει και λιγο γυμναστικουλα....

ινα μου ευχαριστω πολυ για τις διευκρινησεις!!!!θα σou πω εντυπωσεις ;)

μαρακι τι ακουω βρε!δε νομιζω βρε κοπελα μου να ηταν αυτο..θα το καταλαβαινες.εχω ακουσει οτι οταν προσπαθεις για μωρακι και εχεις ολοκληρωμενες επαφες εχεις και ορμονικα σκαμπανευασματα στον οργανισμο και η περιοδος ερχεται λιγο νωριτερα(αυτο το εχω ακουσει απο κοπελες γενικα)εγω το μονο που εχω να σου προτεινο ειναι να χαλαρωσεις και να το βγαλεις απο το μυαλο σου.το αγχος και η αναμονη σιγουρα ειναι ανασταλτικος παραγοντας.χαλαρωσε βρε κοριτσακι και κοιτα να χαρεις το μανωλιο σου.αστο το αλλο το νινι,με τον ενα η τον αλλο τροπο θα ερθει σιγουρα οποτε μη σκας!ξερω οτι ειναι δυσκολο να το βγαλεις απο το μυαλο αμα το θες τοσο αλλα μονο θετικα αποτετλεσματα μπορει να φερει.!!!!!!καλε ποια ηταν η γουρλου που ειχε αοιξει το θεματακι οταν εμεινα εγκυος?για ψαξτε να ανοιξει το καινουργιο αφου φερνει γουρι!!!!!

μαριετα κι εγω εχω αναπολισει τους καιρους που μπορουσα και φοραγα ωτασπιδες. :roll::roll::roll::roll: τα τσιρωτα ροχαλιτου δεν του κανουν και πολλα...εχω ακουσει κατι και για ενα σπρει που κανει καλη δουλεια.οσο για τις τυψεις που νιωθεις νομιζω το μεγαλυτερο ποσοστο γυναικων ετσι νιωθει...αν και δε θα επρεπε!

σημερα γυρισα με το μικρο απο τις κουνιες, μολις γυρισαμε ξαπλωσα στο καναπε και ενιωσα τη πρωτη δυνατη κλοτσιτσα :D το απογευματακι εχω γιατρο και ειμαι λιγο αγχωμενη :?

σας φιλω παω να κανω καμια δουλιτσα :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια...χαθηκα λιγο ειμαστε λιγο αρρωστου λες για αυτο και δεν φευγει απο την αγκαλεια μου...

Καλως σα βρηκα Μερουλα και Παναγιωτα,,ειμαι και εγω εδω στην παρεα σας τωρα...

Μαριετα εμεις ευτυχως κοιμομαστε χωρια γιατι ετσι οπως ροχαλιζει θα μου ξυπνουσε καθε βραδυ το μωρο αλλα και εμενα...Τωρα για ποσο θα ειμαστε ετσι θα φανει...Και οταν ειναι για σεχ δινουμε ραντεβου στο σαλονι.Οταν ειναι γιατι μια φορα στο τοσοοοοοοοοοοοοο...Ετσι ειστε και εσεις βρε κοριτσια???Και αυτο μετα τη γεννα ετσι...Τοτε απομακρυνθηκαμε..

Μαρακι κανε εσυ για εμας οσο πιο συχνα μπορεις για να πιασεις και το σπορακι σου...Και αυτο που σου λενε τα κοριτσια...Μην αγχωνεσαι καθολουυυυυυυυυυ...Τον εχεις τον Μανωλιο ζησε τον και θα δεις χωρις αγχος θα ερθει χωρις να το καταλαβεις...

Κατερινιω αντε να πας στο γιατρο να δεις και το φυλο του μωρου...Η το ξερεις μηπως????Αυτα κοριτσια οποτε ησυχασει η μικρη και εγω βεβαια θα σας ξαναγραψω αναλυτικοτερα..φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!!'Ολα καλά????Εγώ τα έχω παίξει....Ο μικρός έβγαλε το 6ο και το 7ο δοντάκι και πονάει μωρέ....Όλη μέρα γκρίνια και δεν τρώει τίποτα 2 μέρες..μόνο μεμέ....ουφφφφ το πουλάκι μου..Σήμερα δεν άντεχα άλλο κλάμα και του έδωσα ντεπονάκι,ηρέμησε μέσα σε 15 λεπτάκια και έφαγε λίγο ψωμάκι και ανάλατη φετούλα..

Κατερίνα!!!Μπράβο για την κλωτσιά!!!Περιμένουμε νέα από τον γιατρούλη!!!

Μαριέττα,κι εγώ στην αρχή κάπως έτσι ένιωθα μετά το κο-κο..Αλλά επειδή γίνεται σχετικά συχνά (κάθε 2-3 μέρες) μου πέρασε!!Εγώ ντρέπομαι όταν με φιλάει και με αγκαλιάζει πονηρά μπροστά στον μικρό!

Γιώτα περαστικούλια σας!

Μαιρούλα...κακώς δεν θα στολίσεις...απλά μην βάζεις χαμηλά στολίδια και δεν νομίζω να ασχοληθεί ο μικρός πάνω από 2-3 μέρες...Τουλάχιστον η Ρεββέκα που στόλισε,η Λυδία δεν πολυασχολήθηκε...

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Τι κάνετε; Εμεις δεν έχουμε τελειωμό με τις αρρώστιες γαμώτο. Τώρα έχω με μπούκωμα την μικρή και με δέκατα τον άντρα μου κι εγώ δεν έχω συνέλθει εντελώς. Βαρέθηκα τα φάρμακα...

Κατα τα άλλα όλα καλά. Η Σοφούλα πλέον περπατάει κανονικότατα και προσέχει πολύ κιολας τις κινήσεις της και μ' αρέσει αυτό.

Χτες πήγαμε το μεσημέρι με την πεθερά μου και τον σύντροφό της για φαγητό σε μια ταβέρνα και όσο τρώγαμε καθησε στο καρεκλάκι της, μετά ήθελε να περπατάει συνέχεια. Μέσα στο μαγαζί, στην κουζίνα του μαγαζιού (δεν την άφησα βέβαια) στο δρόμο και όταν φύγαμε ήταν η πρώτη φορά που τσουλούσα το καρότσι άδειο σαν την χαζή και η Σοφούλα δίπλα μου να περπατάει με τα χέρια ψηλά!

Είχε πολύ πλάκα και ένοιωθα τόσο περίφανη όσο ποτέ άλλοτε!

Ευάκι περάσατε καλά που βγήκατε ε; Άντε μπράβο! Συνήλθες εύκολα με το στομάχι σου; Έχεις πρόβλημα εσύ με το στομάχι σου απ' ότι θυμάμαι ε;

Μαράκι κι εγώ έτσι θα σκεφτόμουν ρε καρδιά μου σε καταλαβαίνω... Ταιριάζουν πολύ όπως μας τα λες με το να υπήρχε σποράκι αλλά έχουν δίκιο τα κορίτσια μην το σκέφτεσαι μπορεί να ήταν αλλά μπορεί και να μην ήταν. Όταν είναι να έρθει θα έρθει κι αν είναι να μείνει θα μείνει ότι και να κάνεις εσύ.

Επομένως απλά απόλαυσε την καθε σου στιγμή χωρίς να μετράς τις κινήσεις σου.

Εγώ στο εύχομαι ολόψυχα να έρθει πολύ γρήγορα!!!!!

Κάποια κοπέλα μου ζήτησε βιντεάκι στα πρώτα γενέθλια του παιδιού της. (θα κοιτάξω ξανά μετά ποια ήταν γιατί τώρα συγχωρέστε με αλλά δεν θυμάμαι). Πολύ ευχαρίστως! Θα το φτιάξω αρκεί να μπορώ να κάνω copy paste φωτογραφίες από το facebook.

Mαριετάκι!!! ΤΙ κάνεις βρε ψυχή; Έχουμε καιρό να συνομιλήσουμε.

Μην νοιώθεις βρε άσχημα για το ντόινγκ ντόινγκ. Ο Ηλίας ξέρει πολύ καλά πόσο τον αγαπάει η μαμά του και επιπλέον θα είναι κι αυτός χαρούμενος αν ξέρει ότι η μαμά και ο μπαμπας αγαπιούνται πολύ. Επομένως δεν τον προδίδεις όπως λές.

Κατερινάκι μου αρχίσαν οι κλοτσίτσες; Τι καλά!!!

Μπές να μας πεις τα νέα από τον γιατρό ε;

Αννούλα καλά έκανες και του έδωσες ντεπονάκι. Δεν πειράζει να τους δίνουμε που και που, ανακουφίζονται κι αυτά μωρέ τα καημένα. Αλήθεια έχεις νέα από την Ρεββέκα; Τι κάνουν με την Λυδία; Πες της να μπει μωρέ λιγάκι να μας πει τα νέα τους.

Μαιρούλα τι υπέροχο τραγούδι που ήταν αυτό που ανέβασες;;;

Γιωτα μου κι εσείς αρρωστούλες είστε με την Φωτεινούλα σου; Περαστικά σας και γρήγορα εύχομαι!

Κλείνω εδώ γιατί θα με βρίζετε που έστρωσα κι εγώ πάπλωμα αλλά τι να κάνω μου λείπει η επικοινωνία μας μωρέ γαμώτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρούλα εσύ θέλεις βιντεάκι ε;;;;; Θα το φτιάξουμε με το καλό μόλις του κάνεις τα γενέθλια και ανεβάσεις φωτογραφίες στο Facebook. Αλήθεια είμαστε φίλες στο Facebook ε; Το πάρτυ το έχετε σε δυο βδομάδες περίπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικούλια στις μυξούλες!!εμείς πήγαμε σήμερα παιδίατρο να μας δει με το συναχι κ ευτυχώς όλα είναι μια χαρά,αυτάκια,λαιμός,πνευμονες,μονο σνιφ σνιφ η μυτουλα κανει.πείτε με υπερβολική αλλά έχω ακούσει διάφορες ιστορίες οπου ενα παραμελημενο συναχι κατεληξε σε πνευμονιες κτλ οποτε φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα!

Αναστασια εγω ζητησα βιντεο για τα γενεθλια,θα σου στειλω στο φεισμπουκ μην .....

σημερα κοιμηθηκε νωρις ο κανακάρης μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικούλια στις μυξούλες!!εμείς πήγαμε σήμερα παιδίατρο να μας δει με το συναχι κ ευτυχώς όλα είναι μια χαρά,αυτάκια,λαιμός,πνευμονες,μονο σνιφ σνιφ η μυτουλα κανει.πείτε με υπερβολική αλλά έχω ακούσει διάφορες ιστορίες οπου ενα παραμελημενο συναχι κατεληξε σε πνευμονιες κτλ οποτε φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα!

Αναστασια εγω ζητησα βιντεο για τα γενεθλια,θα σου στειλω στο φεισμπουκ μην .....

σημερα κοιμηθηκε νωρις ο κανακάρης μου

Στείλε μου Μαιρούλα.

Δεν είσαι καθόλου υπερβολική. Κι εγώ δεν τις αμελώ τις μύξες γιατί μπορεί να προκαλέσουν πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!Τι κάνετε όμορφες??!!Όλα καλά?!!

Νατασσάκι,περαστικά σας..τι να πω...άντε να γίνετε όλοι καλά και να μην ξαναρρωστήσετε!!!

Μπράβο το Σοφάκι που περπατάει!!Και ο δικός μου έμαθε να περπατάει ενώ τον κρατάω από το χεράκι και δεν θέλει να βάλει κώλο κάτω!!Μέχρι και στο καροτσάκι του σούπερ μάρκετ θέλει να είναι όρθιος στα ψώνια!!

Η Ρεββέκα καλά είναι,χθες ήρθαν κάποιοι δικοί της από Ελλάδα και θα μείνουν καμιά εβδομάδα και έτσι θα το παίζει ξεναγός!!!Το Λυδιάκι μια χαρά είναι,ταλαιπωρεί την μανούλα της γιατί δεν κοιμάται τα βράδια,χθες έσκασε το 3ο της δοντάκι και ετοιμάζεται για το 4ο!!Αυτά!Θα της πω αν μπορεί να μπει να σας πει ένα γεια!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!ολα καλα με το γιατρο.το μικρο εκανε ακροβατικα και ειχε τα ποδαρακια κλειστα και στο πλαι οποτε φυλο δε μπορουσε να δει με τιποτα.χαιρει ακρας υγειας το μπεμπακι μου το βρηκε τελειο!στεναχωρηθηκα μονο λιγο γιατι μεσα σε ενα μηνα πηρα 4 κιλα.οποτε θα το ραψω μεχρι τον 7ο τουλαχιστον γιατι δε λεει να γεννησω και να εχω να χασω 100 κιλα!επισης κοντα σο πλακουντα ειδε ενα μικρο ινομυωμα αλλα ειπε οτι δεν τον ανησυχησε καθολου...οτι θα φυγει μετα τη γεννα.απλα μου ειπε να το αναφερω σε κανα μηνα που θα κανω τη β επιπεδου να το ελεγξουν.

οσο περνανε οι μηνες αγχωνομαι πολυ για το τοκετο... :? και αυτο που με ανησυχει πιο πολυ ακομα ειναι που θα τον αφησω 3 μερες....ευτυχως θα τον εχει η μανα μου που τα πανε αψογα..και το απογευματακι θα το περναει κανονικα με το μπαμπα του και θα κοιμουνται μαζι το βραδυ.για να μη παθει κανα σοκ το παιδακι απο την αποτομη αλλαγη περιβαλλοντος.οποτε ποιος θα ειναι για βοηθεια στο μαιευτηριο??η πεθερα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αν ακουσεται καμια ειδηση λεχωνα επνιξε τη πεθερα με τον ορο εγω θα ειμαι. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α δε σας ειπα!θυμαστε τη προηγουμενη κυριακη που σας ελεγα για το πεθερο..τα σκηνικα με το καφε και το τσιγαρο.ε εκεινη τη νυχτα την εβγαλε στο νοσοκομειο με πονο στη κοιλια!τετοιο βρισιδι που του ριξαμε ολες μαζι τον στειλαμε αδιαβαστο βρε κοριτσια στο νοσοκομειο!!!!!!τελικα δεν ειχε τιποτα,του περασε!μαριετα μπας και τελικα του εκανες βρε κανα βουντου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...