Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

εχει σαιτ η βενη ?

μωρε τα εχω βρει και θα τα επεξεργαστω εγω ενα κειμενο ειναι να γραψω και μια φωτο να βαλω με το φοτοσοπ,απλα εκτυποση θα κανω σε φωτογραφικο χαρτι .

χρυσα ποιοι ειναι οικουμπαροι τελικα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν ψωνησα ακομα καλεεεεεεεεε

ειμαισ ε φαση αναζητησης...

πηγα σε κανα δυο μαγαζια

Μπομπο εχω δει εδω http://www.123-mpomponieres.gr

και http://www.e-shopgamou.gr

αλλα θα πω και την ξαδελφη μου , σε αυτην ειχα κανει εγω ειπαμε βαφτιση 07/01..του αγιου Ιωαννα που θα παρει και το ονομα..ημερα Σαββατο στις 12:00...

τωρα που εκλεισε επιτελους ειμαι ετοιμη να στειλω λεπτομεριες στη βενη

αμα θελετε να σας βαλω τα δειγματα να τα δειτε και να σας πω ποιο επελεξα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα η Βενη μου σχεδιασε δικα μου προσκλητηρια

αμα θα εχω το τελικο θα σας το βαλω

αυρο μερσι

ειπαμε ποια θα ειναι η νονα...μη τα ξαναλεμε..

Οχι δεν θα πληροσω εγω τα βαφτιστηκα αλλα θελω να παρω αυτο που θελω εγω και ξερω οτι απο οικονομικα δεν...

Στα πρεναταλ προγραμματιζω ν παμε το ερχομενο Σαββατο

οπως και στα Mini raxevski

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πλακα στην πλακα το να κανω δωρο καπου ζωο το βρισκω πολυ ασχημο ,υποχρεωνεις τον αλλον να παρει ενα ζωακι και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μην το θελει .

Πολύ σωστό! :!::!::!: , επίσης τα ψάρια της γυάλας δεν ενδείκνυνται για άτομα με αλλεργία! :? , που να ξέρεις αν κάποιος έχει ή όχι!!!

Αφρο πολύ ωραίο :D φώκια δεν είδα όμως :?:lol::lol:

Βένη Χρόνια Πολλά στον Φιλιππάκο, να τον χαίρεσαι, υγιής και ευτυχισμένος στην ζωή του να είναι :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de diabasa kaoma

καλησπερα...εχω το παντελακο με 38,1..ειχε το πρωι..τωρα 38 νομιζω..

ειμαι λιγο κοματια..μα ουτε οταν ειναι αρρωστος δε κοιμαται :twisted::twisted:

βενετια μου να χαιρεσαι το φιλιππακο σου,,,ευχομαι μεχρι το γεναρη να βαλει 3 κιλακια :lol:8-)8-)8-)

κ συντομα με μια κορη :?:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα ολες καλα ειστε :D:D:D

βαριεμαι να γραψω....

εφαγα μια μιλκα..μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

α αργυ εξετασεις θα κανω κρητη γτ δουλευει σε νοσοκομειο το αδερφακι μου ;););)

ελανκι ολοα θελω να σε ρωτησ.ω...οταν λες οτι απο 4 μηνων στα βρεφη δινετε πλεον τα παντα...εννοεις κ αλατι?κ αν οχι πως γινετε τοοοοοοοοοοσα χρονια να λενε γαλακτοκομικα μετα τον 10 μηνα αβγο μετα τ χρονο κτλ..τα αναιρουν? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!! :x:x:x:x:x:x

χαθηλκα λιγακι παραπανω γιατι μονο δουλεια εχω ιντερνετ...σπιτι το εκοψα... :?

καλε γιωτα καλε να σε δοσω ποσοστα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σεεκανα και φιλη... :roll::roll: το σκεφτηκα αλλα μετα ειπα..ελα μωρε καλη κοπελα φαινεται!! :lol::lol::lol::lol::lol::-p:-p:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εχω ενα κεφαλι καζανι..διαφορα..σημερα δεν ξερω τι θα κανουμε..μαλλον θα παμε καμια βολτα τον μικρο..κανενα ικεα...κανενα jumbo να διαλεξει κανενα παιχνιδακι..ετσι λεμε..

οσον αφορα για τα ενσημα..μα εννοειται πως καλακανει και τις κολλαει για να παρει συνταξη..εινα ιλεφτα που τα δινεις και μετα παιρνεις μια συνταξη πιο το λαθος...δεν καταλαβα! :roll::roll:

βασικα επιδη δεν ειμαι σε φαση να σκεφτομαι συμφωνω απολυτα με τα κοριτσια ολα εκτος της γωγως(ή γωγους????) :roll::roll::roll::roll: !! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

περαστιακ στα αρρωστα παιδακια σας!!

μαρη τονια τι αμαξι εινα αυτο εν καιρο κρισης καλε/??? :shock::shock::shock::lol::lol::lol:

παρτε το μαυρο..ή ασπρο..κλασσικη αξια!! αμα βρειτε τα σκουρα μπορειτε να το νοικιαζεται και για γαμους καλε!! :lol::lol::lol: να βγαλει τα λεφτακια του!! :lol::lol::lol:

καλε ο μικρος δεν παιζεται!!! τον βοηθησες τελικα?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα ξυπνησε ο μικρος..και τι ειπε???

ειναι μερα..ειναι μερα!!!! μπαμπα ελα να παμε στον λευκο πυργο ειναι μερα!!! :lol::lol::lol:

και το βραδυ οταν τον πηγιανε στο κρεβατι του κοιμισμενο φωναζε..μη μπαμπα μην τραγουδας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: οχι μπαμπα οχιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αα και τωρα που λεμε για υπνο καλε παναγιωτα και εμενα με παρεα κοιμαται με τουρνε στο σπιτι.. :?:?:roll::roll::oops::oops::oops:

την κορη μαρθα τη νειπες για καλο καλε??? καλε δεν εχω χιλιαρικα λεμεεεεεεεεε :lol::lol::lol:

βικυ χαρηκα με τα νεα!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

φραν τι ωραιες φωτο βγαζεις ρε συ!!!!! :):):):) χαζευα τωρα πωπω!!!

ιδιως αυτη μετα παιδακια με τις μυξες τελεια!!!!! :):):):):)

του μικρου θα πρεπει λογικα να του μιλας συνεχεια ελληνικα για ναμ ην ξεχασει...τι να πω..δεν ξερω.. :roll:

ααα καλεεεεεεε στο facebook εχω βαλε ενα λινκ απο εναν διαγωνισμο που παιρνει μερος το στεφανι μου..αν σας αρεσει η φωτο του καντε like στο λινκ να μας ψηφισετε.. :):):):):)

φιλιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγειρεύω!

Και προσπαθώ να σας διαβάσω!

Μετά τις 5.30 ξύπνημα, προφανώς και δεν ξανακοιμήθηκα! :evil:

Γύρισα στο κρεββατάκι μου στις 6.30, ροχάλιζε ο πασάκας μου και η Β χορωδία (η οποία προφανώς είχε ήδη ξυπνήσει μία φορά για τσίσα και ήρθε στο κρεββάτι μας), μετά τη χορωδία έπεσε κλωτσίδι απ' τη Β που βολευόταν μόνο οριζόντια, παράλληλα στο προσκεφάλι... ώσπου στις 7.30 ξύπνησε το μικρόβιο!!! :|

Μα να κοιμάται το μικρό, επιτέλους :!: μετά από τόσα βράδια, σερί και να ξυπνάω απ' το πρησμένο βυζί και τη Β;;;;;;;; :o:evil:

Ρε Λενάκι, μάτια μου, πως αντέχεις;;;; 6 εγερτήριο καθημερινά;;;;;; :? Ούιιιιιι μάνα μ, κουράγιο!!!! :x

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια!!

Κι εμείς μία απ' τα ίδια, η μικρή με βήχα τρελό, η Β καλούτσικα μετά τον πυρετό του σ/κ, εγώ συνάχι και ο μπαμπάς μας λαιμό!!!!! :?

Γωγούλα, μη στεναχωριέσαι καμάρι μου, κι εμένα μου τη χάλασαν οι παλιοαρρώστιες :( και τελικά μόνο εσένα είχα στη βάπτιση!!! :x

Πέφτει και κομματάκι μακριά η Βόνιτσα βρε μανούλα μου, αλλιώς θα σου ρχόμασταν!!! :D

Εγώ πάντως θα χαιρόμουν άπειρα αν μου έκανε ο Β τέτοια κουβέντα.... :roll: ΠΑΝΤΑ εγώ ξεκινώ τέτοιες κουβέντες, πάντα εγώ θέτω στο τραπέζι την αναθέρμανση της σχέσης μας, που κατά καιρούς χρειάζεται... :roll:;) Συμφωνεί βεβαίως-βεβαίως, αλλά όπως λέει κι η Σίσσυ, όχι ότι κάνει και τίποτα μετά!!! :evil::lol:

Επανέρχομαι λίγο αργότερα, να διαβάσω και τα υπόλοιπα, θα μου καεί το φαγητό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια ακουσατε στις ειδησεις που θα φορολογουμαστε για καθε παιδι ενα 1000? :o:o:o:o

επισης για να κανεις παιδι θα προσκομιζεις ενα χαρτι δε ξερω τι οτι θα μπορεις να το μεγαλωσεις κτλ..οικονομικο χαρτι..

κ κοβονται τα επιδοματα στοικα..αυτα τα 56 πριν κ 63 μερες μετα ολα κοβονται με το νεο ετος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη ωραία φωνή θα έχει ο μπαμπάς μάλλον!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλά ψώνια στον Φιλιππάκο :x:x:x

Θούλη ;) οκ τότε Κρήτη :)

για τις τροφές που ρωτάς την Λενάκι, δεν ξέρω ίσως να άλλαξαν μερικά πράγματα και η νεότερη ιατρική να επιτρέπει τις τροφές......πάντως στα βαζάκια κυκλοφορούν όλα και το ψάρι από 6 μηνών.....προσωπικά δεν ρώτησα ποτέ τον γιατρό τι τροφές να δώσω στα μπουμπούκια μου!! :?

σας αφήνω πάω να την αράξω στον καναπέ και να χτίσω την πόλη μου, την παράτησα σήμερα και ο άντρας μου με πέρασε :? ....εν τω μεταξύ κυρίως για τις πόλεις μας μιλάμε!!!! :o:o:o:o:?:?:?:?

Θούλη περαστικά στον παντελάκο με τα ωραία ματόκλαδα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν υποχρεωνεις βρε κανενα να το παρει..αν θελουν το παιρνουν..μετα, ειδικα το χρυσοψαρο που ειναι πολυ ανθεκτικο, δεν ειναι κανενα ζωακι που θελει φροντιδα,καθε 2 μερες νομιζω του βαζεις λιγη τροφη και του αλλαζεις και το νερο 1φορα την εβδομαδα..Δηλαδη αν εβαζε γλαστρακια με λουλουδια θα ηθελαν πιο πολυ φροντιδα!!!

κι αν δε τα παρουν΄τα βαζεις ολα σε μια μεγαλη γυαλα και τα κρατας στο σπιτι! ;)

Α οσο για τις αλλεργιες δεν ισχυει αυτο ειναι μυθος...φημολογειται οτι τα εξωτικα ψαρια μπορει να κουβαλανε καποιες αρρωστιες,αλλα κι αυτο δεν το δεχονται ολοι..περισσοτερο κατηγορουνται τα ενυδρεια γιατι λογω κακης συντηρησης απο τους ιδιοκτητες αναπτυσονται πολλα βακτηρια..

Γιωτα γαματο το αυτοκινητο αλλα ξεφευγει και στα κυβικα και στη τιμη!!! :? ασε που μας ειπε σημερα ο λογιστης οτι δε μπορουμε να το παρουμε μετρητοις γιατι μας πηδαει η εφορια και γενικα θελει να το κοιταξει γιατι μπορει ουτως η αλλιως να μας πηδαει παρολο που ειναι 1600κ.ε και κανει 19.700(χωρις τελη ταξινομησης κτλ)...δηλαδη δε δικαιουμαστε να εχουμε 2 αυτοκινητα στην οικογενεια;;;;;; :o:o:o

Θουλακι κολλησε απο τον Θοδωρη καμια ιωση ε;;;;πουλακι μου.. :(:( κι εσυ 2 φορες πουλακι μου που σε ξετιναζει περισσοτερο!!! :? περστικα του του γλυκουλη μου!!! :x

Ωχ σοβαρα ρε Θουλακι;;;;; τι ειναι παλι τουτο;;;;!!! :o:o:o:twisted::twisted::twisted: καλα λεει η Βενη που παμε να παρουμε αμαξι με τετοια κατασταση;;;;;;; αλλα ξερεις κατι Βενακι ειπαμε να το παρουμε λιγο μεγαλο που αν μας παρουν το σπιτι να μενουμε στο αμαξι!!!!! :lol::lol::lol:

Που ειστε Βικυ,λενα και λοιπες εγκυες;;;; ε μη τα δηλωσετε τα 2α δε συμφερει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ολο το βραδυ μου βγηκαν τα ματακια να πλεκω και ηδου το αποτελεσμα! :lol::lol: Βγαινει σε πολλα μεγεθη!!! :lol::lol:

378097_2707342282153_1214692281_3227570_2062778996_n.jpg[/attachment:3qmwzzgm](14.35 KiB) 26 προβολές

Χαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

Θεααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια ειναι 1800 κυβικά ,24 νομίζω κάνει...σοβαρα θα το παρετε μετρητοις?ειστε πλουσιοι ρε εσεις!!! :lol::lol::lol: οσο για τα χρυσόψαρα , εμεις ειχαμε παρει μικρο ενυδριο με φιλτρο που καθαριζε το νερο ,παραυτα το νερό ήθελε αλλαγή μια φορά το μήνα ,επίσης ρίχνεις ειδικές σταγόνες για το χλώριο,καλύτερα να βαζουμε νερό απο φίλτρο.μη γελάτε είμαι γραμμένη σε φορουμ για χρυσόψαρα!!!

Νατάσσα δες και αυτό που έβαλα ,θα σου αρέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφομανουλες!!!!!!!!!!

τι κανετε?

Βενη μου να χαιρεσαι τον φιλιππάκο σου..γερός να ναι μια ζωή και να τον καμαρώνεις :ymparty::ymparty:@};-

εγω βηχω βηχω όοοοοοοολο το βραδυ σχεδον..τα δα ολα... :cry::cry: αφου με αγκαλιαζε ο αντωνης στον υπνο του γιατι με λυποταν...ηρθε ο γιατρος και μου πε οτι εχω μαλλον γριπη..δεν ξερει αν ειναι η :@) γριπη..αλλα μου δωσε αντιβιωση αμοξιλ και διαφορα σπρει...γνωριζοντας οτι ειμαι εγκυος..πηρα και τον γυναικολογο μου και ειπε οκ.. ;) αλλα ειπε και κατι που με ανησυχησε..ότι δεν κανει να βηχω τόοοσο πολύ γιατι μπορει να παθω αποκολληση..και στη σκεψη και μονο εγω.. :roll::roll: αλλα πανω απολα το μωρακι...απλα κουραστηκα βρε κοριτσια απο την τεταρτη βηχω αλλα απο χθες...με εχει καταβαλλει απιστευτα...μου πε τρωγε υγιεινα γιατι ποναει και το στομαχι μου...ε και εγω φταιω που τσακισα μια μους σοκολατα που μου φερε η μανα μου.. :@)8-}η μανα μου φταιει αφου ξερει οτι ειμαι κοιλιοδουλο ον..... :lol::lol::lol:

λοιπον τι σκεφτηκα...πως λεγεται αυτός που ταζει παπάδες...και είναι συγχρόνως και μεγαλος παπάρας....?

Παπα..νδ ρ έου...σωστή? :lol::lol::lol:

ερχεται το καμαρι μου..θα τα πουμε και πιο μετα..

μακια σεόλες..ανεξαιρετως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενάκιιιιιι μου χρόνια πολλά στο Φιλιππάκο σου..Να είναι γερό και καλότυχο το αγοράκι σου και σε λίγο καιρό να έχει ξεπεράσει τα πάντα... :x:x:x:x:x:x:x Κι ας μη συμφωνείς μαζί μου... :x:x:x:x:x Άλλωστε ποια συμφωνεί;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά εγώ σας αγαπώ όλες... :x:x:x:x:x:x:x

Μιτσάκι μου αυτά είναι τα ασχημα παιχνίδια της ζωής.. :roll::roll::roll: Να μην μπορείς να κοιμηθείς... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι ρε κι εγώ ξέχασα να σου πω πόοοοοοοσ γέλασα με το "σκουφάκι".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουυυυ περαστικά στον γαμπρούλη μου μωρέ... :(:(:( Υπομονή ρε αγάπη...Εμένα πάντως η μπέμπα με πυρετό κοιμόταν συνέχεια... :roll::roll::roll::lol::lol:

Γιωτίνι περαστικά και στη Σουηδέζα σου... :x:x:x Καλορίζικο και το αυτοκίνητο....

Ρυζάκι μου περαστικά κι εσενα ρε.... :(:(:( Να προσέχεις πολύ πολύ το παπί σου.... :x:x:x:x

Α.....Σαββατο στις 2 το μεσημέρι πήγαμε στο Mall με τους νονούς της μπέμπας...ήπιαμε καφέ, κάναμε κάτι ψώνια, η μπέμπα κοιμήθηκε στο καρότσι και η Ιω στην αγκαλιά... :shock::shock::?:? Φανταζεστε τι είναι να κουβαλάμε την Ιω αγκαλιά... :lol::lol::lol::lol: Πήγαμε σπίτι, τις αφήσαμε στην πεθερά και πήγαμε για φαγητό με τους κουμπαρους σε ένα κρητικό μαγαζί.....ΑΠΛΩΣ Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-ΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Πλακώθηκα στα ρακόμελα...Ήπια 4 καραφάκια με την κουμπάρα...Τέεεεελειο....Και οι αντρες στις ρακές...Κουδούνι έγινε ο Γ.. :lol::lol::lol::lol::lol: Τόοοοοοοοοοονια ξερεις μαρή τι έφαγα και μου έπεσε το στόμα κάτω;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μια φέτα ψητή η οποία απ'έξω είχε σουσάμι και μέλι.....Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..Έπαθα πλάκα.... :@):@):@):@):@):@) Φύγαμε κατά τις 7.30, πήγαμε πήραμε την Ιω, θήλασα την μπέμπα και πήγαμε σε μια φίλη μου όλοι μαζί (χωρίς μπέμπα)...Φάγαμε πάλι :@):@):@):@):@) και γυρίσαμε σπίτι στις 12..Την Ιω την πήρε ο ύπνος στον καναπέ της φίλης μου, ενώ έπαιζε με το γιο της καθότι άυπνη όλη μέρα και όταν την πήρε ο Γ. αγκαλιά για να φύγουμε, τον κατούρησε κοιμισμένη.... =))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre gogo 2 xronia to exoume to amaksi... :oops::? i tonia tha agorasei!!! :lol::lol::lol::lol: thelo k ego rakomelo!!kale kanei na pineis k na thulazeis?tha koimithike kala to moro!!

ruzaki moy perastika!!!ego ithela na tin pao paidiatro gt skeftomai mipos epanilthe i otitida ma me eipe meta apo ena 24oro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Γιώταααα τώρα νόμιζα ότι το αγοράσατε το αμάξι γιατί μου έλεγες ότι πουλήσατε και το BMW... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol: Άλλα αντί άλλων... :oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Το ξέρω για την Τόνια ότι αγοράζει αυτοκίνητο και μάλιστα τοις μετρητοίς.... :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τόνιαααα δάνεισε μου κατιτιίς μαρή.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και γιατί ρε να μην πιω;;;;;; :twisted::twisted: Σιγά που ξεράθηκε στον ύπνο η κουκουβάγια... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι...να ανοιξω τρενάκι σαν εγκυούλα ? :D:D:D:D

αν θελετε πειτε το...γιατι πριν πολυυυυ καιρο το χα κανει και το τι ειχα ακουσει... :lol::lol::lol::lol:

αλλα τωρα ειμαι παλιο ρυζακι ε?χαχαχαχα αντε αν ειναι θα το ανοιξω...αν και δεν θυμαμαι πως... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...