Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμεις το Σαββατο που πηγαμε και ειδαμε τα Ρουχα βρηκα μερικα πολυ ωραια..

αλλα μου εκανε εντυπωση..το μαγαζη ειχε πολλα επωνυμα Lapin, Ferre, Trussardi Ralf lauren κλπ κλπ κλπ..το πιο ακριβο ηταν μια χαζομαρουλα μαρκας ferrari.. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπαθερακι κατουρηθηκα μιλαμε!!!!!!!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μα που τις βρισκετε αυτες τις φωτο!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυ ουτε εμενα μου αρεσουν αυτα τα χρωμματα στα αυτοκινητα(με εξαιρεση τη φεραρι που δε μπορω να τη φαντασε αλλο εκτος το κοκκινο),αλλα ας ειχα ενα τετοιο αυτοκινητο(δηλαδη τα λεφτα για ενα τετοιο..) κι ας ηταν και σκατουλί!!!!!! :lol::lol:

Μα σοβαρα λογω ονοματος δεν ειχε πωλησεις;;;;;;;; :shock::shock::shock: κουλο παλι κι αυτο!!! :shock:

Αφρο πολυ ωραια ιδεα ρε!!!!!Μου αρεσει το θεμα "ψαρακια"!! εγω λεω να βαλεις μονο αρακια δε διαφορα χρωμματα κι αν σου επετρεπαν τα οικονομικα σου για στολισμο τραπεζιων θα μπορουσες να βαλεις ανα 6-8 ατομα ,γυαλες στρογγυλες(αυτες ειναι φτηνες βρισκεις και στο τζαμπο) με αληθινα χρυσοψαρα(δε ξερω ποσο κανουν) να τις παιρνει ο κοσμος φευγοντας!

Χρυσα τα φερραρι ειναι πανακριβα ρουχα ρε το ξερω!!!! δεν αξιζει με τη καμια εκτος κι αν βρεις σε προσφορα! ;)

Αναστασι εννοειται ρε συ οτι αν φυγεις δε θα θεωρεις τα λεφτα του και δικα σου κι ουτε εχει καμια υποχρεωση απεντασι σου,ΑΛΛΑ η κορη σου εχει αμεσο δικαιωμα σε αυτα και ειναι υποχρεωση του να προσφερει στο παιδι του οτι θα προσφερε και να μη χωριζατε! ;)

Επισης :lol::lol::lol::lol: για τα σαρακοστιανα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια ολα τα ρουχα τους τα βαφτυστηκα ειναι μιση τιμη διλαδη τα φεραρη μου βγηκαν ολο το σετ 230 αλλα δε μου πολυαρσεσαν..

ειπαμε..εκαστος στο ειδος του και η φεραρι στα αυτοκινητα

ειμαι αναμεσα σε ενα κοστουμακι lapin με κοκκινο-μαυρο καρο πουκαμισακι, γκρι μαλλινο παντελονακι- γκρι καζακα και απρο μπουφαν και αναμεσα σε ενα σετακι φερε το οποιο εχει γαλαζογκρι κοτλε παντελονακι - τυραντα- γαλαζιο ριζε πουκαμισο- μαλλινο μπλουζακι απο πανω και λευκο μπουφαν, ολο μαζι το σετ μαζι με λαδοπανα , λαμπαδες κουτι- απλο στολισμενο απο ενισχημενο χαρτονι-σετ λαδικου κλπ διλαδη τα παντα εκτος απο μπομπονιερεσ με παπουτσι καλτσακια καπελακι κλπ μου βγαινουν γυρω στα 350 ευρω.

Εγω το θεορω καλη τιμη εφοσων προκειτε για ρουχα και οχι για κοστουμακια αμπιγιε κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ τελειες τιμες για επωνυμα!!!! Το λαπεν μου ακουγεται πιο μοδατο με το καρουδακι απο το φερρε που μου κανει πιο κλασσικο! ;) αν ειχες και φωτο να μας τα εδειχνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D

Αναστασί γι' αυτό κάνε καβάτζα, καναν λογαριασμό τραπέζης, καμια μετοχή (τώρα που είναι φτηνές) απο τώρα που τα λεφτά είναι δικά ΣΑΣ και οχι δικά ΤΟΥ, έτσι ώστε να μην έχεις καμία αξίωση όταν τον χωρίσεις. :lol::lol::lol::lol:

Όσο για τα παπούτσια και μεις τα βγαζουμε μαρή!! Απλώς δεν τα αφήνουμε έξω απο το σπίτι, όπως κάνετε εσείς οι χωριάτες! :lol::lol::lol::mrgreen: Τα βάζουμε στην παπουτσοθήκη και φοράμε καλτσοπαντόφλες! :D Είπε όμως πριν πάει να βάλει τα ρούχα του σπιτιού να τακτοποιήσει τα τρόφιμα!

Τί το ήθελε; Τα νευρα μου κρόσια! :twisted::mrgreen:

Κορίτσάκια ποιος ο λόγος να αγοράζετε τόσο ακριβά ρούχα στα παιδιά; Αφου δε θα κάνουν γκαρνταρόμπα, για έξι μήνες είναι μόνο. :roll: Εμένα πάντως μου φαίνονται ακριβα. :oops::oops::oops:

Εμένα τα αυτοκίνητα μου αρέσουν μαύρα και ασημί. Τα μικρά μου αρέσουν σε διάφορα χρώματα εκτος του κόκκινου και του άσπρου :ymsick::ymsick:

Εννοείται η φεράρι μου μόνο σε κόκκινο χρωμα! :D

Ωραία ιδέα τα ψαράκια Άφρο, Τόνια τέλεια η ιδέα σου με τις γυάλες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα γιορταζει και ο Φιλιππακος της Βεννης!!!

Βεννη μου να τον χαιρεσαι!!! Χρονια του πολλα!!!

Παω να παρω την Ειρηνη...τα λεμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα Χρυσάκι 350 για όλα τα βαπτηστικά είναι καλή τιμη! ;)

Βενάκιιιιι να το χαίρεσαι το αγοράκι σου!! Γερό και τυχερό να είναι! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα χρυσα το κοτλε δεν μαρεσει καθολου ....

σισσιω λες οι μετοχες τωρα που ειναι σε ξεφτιλα τιμη καποτε να εχουν αξια?

τονια δεν θα κανω μεγαλο τραπεζι αλλα η ιδεα σου τελεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σισσακι εννοειται για ολα τα βαφτηστικα αυτη η τιμη,αλλιως 350 μονο το κουστουμι θα ηταν φωτια!!!! ;)

Βενη να χαιρεσαι το Φιλιππακο σου!!!!!Παντα να τον καμαρωνετε και να ειναι ευτυχισμενος!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Τα παπουτσια εμεις δε τα βγαζουμε παντα..ειδικα ο ΜΑκης που μπαινοβγαινει συνεχεια σιγα μη βαζει βγαζει παπουτσια τοσες φορες... εγω παντα σχεδον για να βαλω τις ανετες παντοφλιτσες μου...το σωστο βεβαια ειναι να βγαινουν τα παπουτσια με το που θα μπεις στο σπιτι αλλα... :roll:

Αφρο αν ειναι λιγα τα ατομα,δε θα σου κοστισουν πολυ τα χρυσοψαρα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα..Τι κάνετε;;;;; :D:D:D

Η Ιω δεν πήγε σήμερα σχολείο..Πολύ βήχα είχε... :?:? Της έκανε τη μύτη και έβγαλε ΚΑΤΙ ΜΥΞΕΣΣΣΣ... :shock::shock::shock::shock: Που να μην της την έκανα και κάθε μέρα... :?:?:?

Το μωρό καλύτερα..Λίγο βηχάκι αλλά είμαι σίγουρη ότι μέχρι αύριο θα είναι σαν την Ιω...Με τέτοια γλωσσόφιλα που της δίνει πως να μην κολλήσει... :lol::lol::lol:

Αναστασάκι για το θέμα ενσήμων..Τα λες τόσο χαριτωμένα που αντί να παραθέσω τη γνώμη μου (την αντίθετη φυσικά), γελάω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης έχω να σου πω ότι έχω φίλες που κάνουν ό,τι κι εσύ χωρίς καμία απολύτως βοηθεια και δουλεύουν κιόλας... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ως προς αυτό είμαι αντίθετη... :roll::roll::roll: Αλλά ΑΝ μπορούσα θα το έκανα κι εγώ... :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Νατάσα μωρή κι εσένα σου κολλάει ένσημα;;;; :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμφωνώ ότι θα έπρεπε να υπάρχει πρόνοια για τις μαμάδες που δεν εργάζονται.... :twisted::twisted:

Αφροοο ωραιότατο θέμα τα ψαράκια...Εγώ έχω βρει προσκλητήριο, αλλά δεν ξέρω ακόμα για μπομπονιέρες... :roll::roll::roll: Και ζηλεύω γιατί όλες σας θα έχετε τις υπόλοιπες στις βαφτίσεις σας, ενώ εμείς θα είμαστε μόνοι μας.... :cry::cry::cry::cry::cry:

Εκτός αν έρθετε Βόνιτσα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τόνια το...κωλί τουμ Αλεξ καλά;;;; :lol::lol: Ωραίο το Κασκάι... ;);)

Σισσάκι μα πόσο γέλασα με τον άντρα σου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα κι εγώ προτιμώ τα lapin... ;);););););)

Εμείς είχαμε ένα σχεδόν τέλειο Σκ.... :D:D:D Όλο το Σάββατο ήμασταν έξω.... :D:D Περάσαμε τόσο καλά...Εκτός από το βράδυ που είχαμε μια περίεργη συζήτηση με τον γ... :roll::roll::roll: Μου έλεγε ότι έχουμε χαθεί...ότι δεν είμαστε όπως παλιά..Ότι δεν κάνουμε πράγματα για εμάς...κλπ κλπ κλπ... :?:?:? Στενοχωρήθηκα.. :(:(:( Δεν το είχα δει ποτέ από την πλευρά του...Η μάλλον δεν ήθελα να το δω...Πρέπει να βρω τρόπους να αναθερμάνω τη σχέση μας... :roll::roll:

Α, Θου τι μαλακίες σκέφτεσαι μωρή.. :twisted::twisted: Κι εγώ τα ίδια κουλά λέω... :lol::lol::lol:

Μαράκι συλληπητήρια για τη γιαγιάκα... :(:( Να ζήσετε να τη θυμάστε... :x:x:x

Πάω για τσιγαράκι κι επανέρχομαι...

Α που λέτε για τα παιδιά σας...Με πήρε τηλ η πεθερά να μου πει ότι η Ιω έχει ταράξει το μωρό..Έχει μαι τεράστια μπάλα και της την πετάει στα μούτρα... :shock::shock::shock: Και η μικρή γελάει... :?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω πάντως αν είχα κάποια χρήματα θα έπαιρνα. Πόσο πιο κάτω μπορεί να πέσουν; Έπιασαν πατο. :roll:

Αααααα Νατασα ναι ο Π είναι απο τη Δεσφίνα και δεν την παλέυω άλλοοοοο!!! :twisted:

Όσο για τη μικρή ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι το πάει το τσάμικο φαρσί, αλλά τώρα τελευταία έχει κολλήσει με αυτό:

http://youtu.be/sTJ1XwGDcA4

Το βάζει συνέχεια και συνέχεια και συνέχεια... ντουρασελ!!! Και όλο χορεύει και κυλιέται και κουνάει το κωλί της! :lol::lol::lol::lol:

Σήμερα δεν πήγε στο σχολείο, εχει μύξες και μια μικρή αδιαθεσία. Εδώ και 4-5 μέρες πάει μόνη της για ύπνο κατα τις 9: 9:30 χωρίς να με περιμένει να ξαπλώσω μαζί της μέχρι να αποκοιμηθεί και χωρίς να την έχω εκπαιδεύσει. :) Μεγάλωσε η σκατούλα μου! :((

Ήρθε χθες η πεθερα μου και θα μείνει για μια εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο βάλε και καμμιά φώκια :lol::lol::lol::lol:

εγώ επιμένω ότι στα μεγάλα αυτοκίνητα και στα σπορτ τα χρώματα όπως κόκκινο και λευκό αναδεικνύουν το αυτοκίνητο!!! ;)

να και ένα άλλο ωραίο χρωματάκι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προτου σχολιάσω οτιδήποτε να πω μονο , Λενακι να παρεις κ αυτο να ολοκληρωσεις τη συλλογή!!εχετε κ κρυα εκει!! :D:D:D:Dhttp://www.amazon.co.uk/oob-Cock-Willy- ... 818&sr=8-1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη ήθελα να σε ρωτήσω γιατί θα κάνεις εξετάσεις στην Κρήτη και δεν κάνεις στην Θεσ.? :?::?

και εμείς τα βγάζουμε τα παπούτσια μόλις μπούμε στο σπίτι και τα βάζουμε στην παπουτσοθήκη, στους επισκέπτες δεν λέμε να τα βγάζουν, αν το κάνουν μόνοι τους έχει καλώς αλλιώς.....

όμως με εκνευρίζει ό άντρας μου διότι είναι ο μοναδικός που δεν τα βάζει στην παπουτσοθήκη και τα αφήνει δίπλα στην τραπεζαρία :evil::evil::evil::evil::evil:

αμέτρητες φορές έχω πει αλλά.....

Αφρο πολύ γλυκιά φώκια :D:D

Λενάκι να ξέρεις ότι το U7a είναι υποχρεωτικό, εμείς δεν ξέραμε και μας ήρθε χαρτί που έλεγε ότι πρέπει να το κάνει η Ρ.! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία οταν ζητάω την γνώμη σας εννοω όλων! :) ηρθα σπίτι ,με πηραν τηλ απο τον παιδικο οτι ανεβασε 38,7 ,μαμώτο!! Τόνια προτου το παρετε κοιτάξτε κ το σκοντα σκαουτ,αυτο πήραμε εμείς ,είναι μαμάτο!!κ τεράστιο!!! τα κοριτσια το εχουν δει κ απο κοντά!! ενα ειναι το κορυφαίο χρώμα κ η κορυφαία μαρκα γ μενα ,η μπεμβε και το λευκό της αλπίνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πλακα στην πλακα το να κανω δωρο καπου ζωο το βρισκω πολυ ασχημο ,υποχρεωνεις τον αλλον να παρει ενα ζωακι και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μην το θελει .

γιωτα τι ηθελες να μου πεις χθες για τα προσκλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τρελες ναι ολο το σετ 350..μονο οι μπομπο θα ειναι εξτρα και ο σταυρος...

αφου με ξερετε ποσο σκρουτζ ειμαι..ειναι δυνατων να εδινα τοσα λευτα για ρουχα

Κοιτα και εμενα το lapin μου αρεσε περισσοτερο γιατι ειναι ρουχ απου θα ξαναφορσει και ειναι μεν μεγεθος 18-24 αλλα δεν μεγαλοδειχνει οποτε θα το φορσει και για μερικες τσαρκεσ του χρονου το καλοκαιρι

βενη να χαιρεσαι τον Φιλιππακο σου..να ξεπερασει οοολλλααα τα προβληματα και να ειναι χαρπυμενςο και ζωηρος

Εγω τα προσκλητηρια τα πηρα απο τη Βενη...

θα σας τα δειξω καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εχεις δίκιο γ τα ζωάκια ,είναι κρίμα να πεθάνουν.. σε ρώτησα γτ ηθελα να σου θυμίσω οτι κανει η Βένι προσκλητήρια ,εαν είχες σκοπό δηλ να τα παρείγγελνες θα σου έλεγα να κοιτούσες και εκεί! :D και όχι δεν παίρνω προμήθεια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: χρύσα αμα σε πω οτι δεν κατάλαβα τι ψωνισες....στείλε φωτος ,ποτε η βάπτιση?ποιος ειπαμε ειναι κουμπάρος? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...