Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕΝΕ "γυναικεία υπόθεση" Νο 2


Recommended Posts

Α, έτσι πες μου!!! Τέλεια τα μπισκοτόσπιτα!!!

Νομίζω του Αντρέα σπάσανε τα νεύρα του εκεί μέσα, και θέλει να βγειιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλίνα, εγώ απ' την αρχή σκέφτομαι ότι υπάρχει ένα ζωντανό πλάσμα στην κοιλιά μου και είμαι λίγο φρικαρισμένη!!! Όσο για το χουχούλιασμα στην αγκαλιά, κι αυτό με φρικάρειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! Δεν κάνω εγώ για τέτοιααααααααα!!!!!!!!!!!

Τελείωσε: θα προσλάβω αγγλίδα νταντά. :P :P :P

Αυτό με το υπόγειο της Κατερίνας μου θύμισε μια παλιά εκπομπή του Ευαγγελάτου, τις "Αποδείξεις" που σίγουρα τη θυμάστε, που σε κάποια φάση είχε αποκαλύψει ότι τα ντολμαδάκια που πουλούσε ένα ντελικατέσσεν στο Κολωνάκι ήταν κονσέρβας! Το ντελικατέσσεν τα παρουσίαζε ως "τα ντολμαδάκια της κυρα-Μαρίας" και λέγανε στον κόσμο ότι έχουνε μια γυναίκα, την κυρα-Μαρία, από τα Ψαχνά Ευβοίας, που την έχουν στο υπόγειο και φτιάχνει ντολμαδάκια!!!!!!!!!!!! Αν είναι δυνατόν τώρα, πώς γίνεται κάποιος να πιστέψει κάτι τέτοιο; Ότι έχουν μια γυναίκα στο υπόγειο και φτιάχνει ντολμαδάκια; Ούτε στα καρτούν δε γίνονται αυτά!

Και σε κάποια φάση που γνωρίσαμε κάποιον απ' τα Ψαχνά Ευβοίας, μου λέει ο άντρας μου "θα έπρεπε να το ρωτήσω 'την κυρα-Μαρία με τα ντολμαδάκια, τι την έχεις;'".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και μια τελευταια φωτο απο μενα γιατι σας επριξα κι ευτυχως για σας νυσταξα κιολας!ειναι απο την τραπεζαρια μου με ο,τι μου ειχαν αφησει!!!!!!

post-2628-13873937979524_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν ξερω αν υπηρχε κυρ-μαρια με ντολμαδακια στο υπογειο αλλα το αποφασισα θα απαγαγω την ΚΤΚ και θα την κλεισω στο υπογειο για μπισκοσπιτακια και αλλα καλουδια!!

συγνωμη....αυτα τα τρωτε ή τα φυλατε μαζι με τα χριστουγεννιατικα στολιδια στο παταρι και τα κατεβαζετε την επομενη χρονια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!αλινακι μου επειδη τα εχω εκτεθημενα πανω απο ενα μηνα δεν τα τρωμε αλλα ουτε και τα φυλαω!δυστυχως καθε χρονο τα πεταω και φτιαχνουμε καινουργια!!!μας αρεσει απιστευτα να τα φτιαχνουμε με τη μικρουλα μου!!!!!!!βεβαια απο τις αχνες γινεται και τι δικο μας σπιτι σαν ζαχαρωτο :lol::lol::lol::lol: αλλα δεν μας πειραζει καθολου!!!!!!!να'ναι καλα η κλινεξ!!!!!!η νυφη μου παντως τα φυλαει!φετος ειναι η τριτη χρονια που θα τα βγαλει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κοριτσάκια

Κερνάω καφεδάκι και γλυκάκι σήμερα, έχω γενέθλια!

Κατερινάκι ωραία η φώτο δείχνεις πολύ διαφορετική με τις αφέλιες πολύ μου αρέσουν :D θα πάω να δω και φώτο στην ομάδα. Α έχω ξεχάσει να σου στείλω μια αγκαλια για αυτό που μου έγραψες τις προηγούμενες μέρες για τον Αι Βασίλη, πολύ γλυκό [smilie=icon_santa.gif]

Αννα Μαρία πήρε τέτοια απόφαση ο άντρας σου αντε καλή συνέχεια και με τα υπόλοιπα παιχνίδια. Φαντάσου να σου πει σε κάνα χρόνο, αρχίζω πάλι αυτή τη φορά μαζί με τον μικρό.

Αλίνα το ρίξαμε έξω βλέπω

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου κερνας ακομα??????????ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι χρονια πολλα κοπελα μου πολυχρονη να εισαι και του χρονου με ενα ταλιμπανακι ακομα σου ευχομαι,ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ανταποδιδω αγκαλιτσα :YMHUG::-*:-*

Καλη τα μπισκοτοσπιτα σου ειναι τελεια !!!!τι να πω εσυ εχεις προχωρησει πολυ,εγω εκανα πιο μικρα με μπισκοτα πτι-μπερ και τα ειχα κολησει με καραμελα και τα ειχα βαλει σε ζελατινα,καπου νομιζω ειδα κι εσυ να εχεις πτι-μπερ νομιζω......με τι μπισκοτο ακριβως το κανεις θελω συνταγη,το γλασσο σου ειναι το royal icing;;με αχνη;;εγω αυτο ειχα κανει και το δεντρακι πως το κανεις χρωματιζεις το γλασσο;;σε ταραξα στις ερωτησεις παλι....... :o:o

κατσε καλε δεν τελειωσα ακομα εγω κοιτουσα τι αλλο γραψατε για να συνεχισω......Αννα Μαρια δεν υπαρχει πιο υπεροχη αισθηση οταν νιωθεις το μωρο να χτυπαει μεσα σου ποσο το πεθυμησα αυτο το συναισθημα σου λεει εδω ειμαι κι εγω μανουλα ερχομαι σε λιγο!!!και μετα θα το βλεπεις και θα λες αυτο το πλασματακι ηταν μεσα μου;;;τι να σου λεω τωρα θα το ζησεις και θα μου πεις .............

Αλινα εσενα θα βαλω στο υπογειο ειπαμε :lol::lol: την Καλη θα την εχω μαζι μου στην κουζινα να μαγειρευουμε,να ξεκαθαριζουμε τα πραγματα εεε :o:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άιντε άιντε... Δεν πάω καθόλου καλά...

Ούτε που είδα αυτό που έγραψε το καγκουράκι για τα γενέθλια... Ό,τι να 'ναι... Αφού είδα τώρα το μήνυμα της Κάλης και λέω "γιατί να κερνάει άραγε;". Αχαχ, η εγκυμοσύνη με έχει κάνει διανοητικά καθυστερημένη...

Καγκουράκι, χρόνια πολλάαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(πόσα κλείνεις;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σας διάβασα!!Τι κάνετε παρεούλα???Μου λείψατε!! Γυρισαμε Κυριακή βράδυ αλλά δεν ειχα τον υπολογιστή μου και σήμερα τον πήρα! Καλά περάσαμε στην Κρητη αλλά δεν ξεκουράστηκα όσο θα ήθελα γιατι πήραμε αμάξι και κάναμε πολύ μακρινές διαδρομές...Μου έλειψε όμως τόσο πολύ ο Στεφανάκος μου....δεν φαντάζεστε πόσο...πραγματικά αυτο το παιδί μου έδωσε άλλο νοημα στη ζωή μου!!!Μονο με ένα βλέμμα του είμαι πανευτυχείς!!!!Σε 2 βδομάδες αρχίζω δουλειά όμως, κι η αληθεια δεν μου αρέσει καθολου η ιδέα πως θα αφησω το παιδάκι μου, αν και μου έλειψε κι η δουλειά μου... :roll::roll::roll:

Δεν θυμάμαι όμως και πολλά από αυτά που γράψατε....Θα ευχηθώ έστω και καθυστερημένα στην Αλίνα και στο Κατερινάκι...Να χαιρεστε τα παιδάκια σας!!!Πάντα γερά κι ευτυχισμένα να είναι...

Καγκουράκι μου έχεις γενέθλια???Χρονια σου πολλά γλυκιά μου κι ότι ποθεί η καρδούλα σου να το έχεις σύντομα στη ζωή σου!!

Λέγατε για τα ονόματα???Σε εμας κανείς δεν ειχε θέμα με τα ονοματα, το Στεφανος είναι του πεθερου μου και το βγάζουμε πιο πολύ γιατι μου αρέσει πολύ ως όνομα...

Για το Φλώρα ποιο κορίτσι το έλεγε???Η μαμα μιας φίλης μου λέγεται έτσι και το εγγόνι της βγήκε Φλωρεντία! Ωραιο μου ακούγεται έτσι...

Για τα Χριστούγεννα που λετε...απλά τρελλάινομαι...κυρίως όταν έχω καλή ψυχολογία!!! Φέτος είναι η πρώτη φορά που θα στολίσουμε στο καινούριο μας σπιτι αφου περσι μετακομιζαμε...Ανυπομονώ!!!Μάλλον αρχές Δεκέμβρη θα στολίσω...και πρεπει να πάω να παρω τα χριστουγεννιατικα στολίδια!!

Αννα Μαρια σε άλλη Κύπρο μένεις εσύ??? :lol::lol::lol::lol: Εγώ είμαι κανονικά με μακρυμανικο και το βραδυ κρυώνω πολύ...Βεβαια είναι και ψηλά το σπιτι μας...Πάντως σκεπαζόμαστε και με πάπλωμα!!!Απλά το μεσημέρι εχει λίγη ζεστη...

Αντε να ετοιμάζεσαι κι εσύ κι οπου να'ναι ερχεται ο γιοκας σου!!!

Καλά Κάλι μου γλυκιά είσαι σπουδαία!!!Τρελλάθηκα με τα μπισκοτοσπιτα σου!!!!Πώς έιναι το κεφαλάκι της μικρής σου???

Τα νυχια μου τα φτιάχνω κι εγώ με τζελ και μου αρέσει πολύ...στην εγκυμοσύνη μονο των ποδιών εκανα κι ο γιατρος δεν μου το ειχε απαγορευσει...Α και 2 μέρες πριν γεννησω οσο τα καταφερα τα ξαναεβαψα μην ειμαι χαλια στο μαιευτηριο!!! :lol::lol::lol::lol: Φτανει να εχεις ή των ποδιών ή των χεριών ξεβαμμενα σε χειρουργείο!!

Αθανασία είσαι ταξιδάκι ακόμα???

Όλια συλληπητηρια για τη γιαγιά και περαστικά στο παιδακι σου!

Πω πω τι άλλο γραψατε???Δεν θυμάμαι!!! :roll::roll:

Σας φιλώ όλες!!Θα τα πούμε αύριο πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, δεν πειράζει που δεν ξεκουράστηκες, έκανες τόσες εκδρομές, τι ήθελες, να κάθεσαι στο ξενοδοχείο και να ρεμβάζεις; :P

Τώρα τις τελευταίες μέρες άρχισε να κάνει λίγο ψύχρα. Μέσα στο σπίτι φοράω φούτερ και μακριά φόρμα και το βράδι χειμωνιάτικες πυτζάμες! Αλλά κουβέρτα δε βάλαμε ακόμα, απλά έχω βάλει δύο σεντόνια, ένα κανονικό κι ένα χοντρό!

Σήμερα βάλαμε και το τελευταίο πλυντήριο με τα πράγματα του Ανδρέα και θα δούμε πότε θα αποφασίσει να κάνει την εμφάνισή του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απομενα...Παλι τις μεγαλες ωρες εγω..

Κατερινα χρονια πολλα !!!!Να τα εκατοστησεις και ευχομαι γρηγορα να χαρισεις ενα αδελφακι στην Αγγελικουλα σου...

Καλλυ τελεια τα μπισκοτοσπιτα σου..Πολυ ωραια !!! Αχ τι καλα που ειναι τα Χριστουγεννα..

Μαρακι ταξιδακι διαβασα !!!Μπραβο καλα κανατε..φιλια στο Στεφανακο

Αννα Μαρια πανετοιμη αντε με το καλο ....εγω γεννησα με το μπηκα στο μηνα μου..

Ο Νικολακης μου σημερα εβηχε και αυριο το απογευμα θα τον παω στη γιατρο ν ατον δει...

Οι υπολοιπες που ειναι ????

Κατερινακι φιλια στα τρια ζουζουνια σου...

Αλινα πολυ φατσουλα ο γιοκας σου ..Να τον χαιρεσαι..

Αυτα κουκλιτσες καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλια, εσύ είσαι που σπάσανε τα νερά στον όγδοο και είχες μείνει σε ακινησία ένα μήνα στην κλινική, έτσι δεν είναι; Σόρι που ρωτάω, αλλά έχω διαβάσει τόσες ιστορίες τον τελευταίο καιρό, να μην πω και για το αλτσχάιμερ της εγκυμοσύνης... :(

Μ' αρέσει που φοβόμουν τόσο καιρό για πρόωρο τοκετό!!! :lol: Πέρασα το μεγαλύτερο μέρος της εγκυμοσύνης μ' αυτό το άγχος, και τώρα είμαι σίγουρη ότι θα φτάσω 41 εβδομάδων και θα πάω για πρόκληση!! :lol::lol::lol: Καλά, υπερβάλλω λίγο!

Ελπίζω να μην έχει τίποτα ο μικρός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!Να καμαρωσεις το παιδακι σου οπως επιθυμεις και παντα με γελια και χαρουμενες στιγμες!!!

Μαρακι πως περασετε???ελπιζω ομορφα ε??

Ολια σε ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια!ευχομαι γρηγορη αναρρωση στο αγορακι σου.

και εμεις εχουμε αρρωστουλη τον δημητρακο...διαρροιες...πολλες...παρα πολλες...και πιιιιιιιφφφφφ!!

επισης να σας πω οτι δεν ζηλευω πια για τα μπισκοτοσπιτα θυμηθηκα οτι εχω μια φιλη και θα την χωσω να φτιαξει για μας!!σημερα ηδη μας εφερε 3 ειδων μπισκοτακια...με mm's, με κανελα και με μαρμελαδα.να σας πω δεν θα αγιασω κι ολας...εφαγα απο αυτα με την μαρμελαδα και δεν εκουω κουβεντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;;

Η εβδομάδα αυτή είναι πολύ δύσκολη για μένα και γι' αυτό με χάσατε..Έχω πολλή διόρθωση και προετοιμασία διαγωνίσματος γιατί γράφουν επαναληπτικό οι μαθητές μου στο φροντιστήριο. Πέρα από αυτά κάνω σίγά σιγά χοντροδουλίτσες για να στρώσω χαλάκια πριν έρθει το καλοκαίρι :lol::lol::lol: Καταλαβαίνετε, λοιπόν, πως δεν έχω χρόνο ούτε για φτύσιμο..Χτες μπήκα να σας διαβάσω κατά τις 3 το πρωί αλλά τα μάτια μου έκλειναν και δεν μπόρεσα να γράψω..Ελπίζω τουλάχιστον μέχρι το Σάββατο να έχω στρώσει..

Αυτή τη φορά δε θα σχολιάσω τίποτα γιατί κατά την απουσία μου γράψατε τόοοοοοσα πολλά πράγμτα που έχασα τη μπαλα..Θέλω μόνο να ευχηθώ στο Καγκουράκι μας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Να τα χιλιάσεις αδελφή ψυχή και να είσαι πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένη!!!!!

Άννα Μαρία, Κάλλη, Κατερίνα, Όλια, Μαράκι, Αθανασία, Αλίνα φιλάκια πολλάααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παρεούλα...τι κάνετε? Εγω κάνω αγκαλιτσες με το παιδαρο μου...κ μην λετε αλλο για γλυκά γιατι περιμενω περιοδο κ θελω να φαω τα πάντα..αλλά ειπαμε κανω διαιτα...γιατι στην Κρητη εβαλα το 1 κιλο που ειχα χασει...δεν αγχωνομαι ομως κ πολύ γιατι ξερω πως τωρα που θα γυρισω στη δουλεια θα τα χασω σιγουρα!

Αλίνα μου καλά περασαμε αλλά οχι κ σουπερ!!! :) Περαστικά στο παιδάκι σου...λες να είναι καμιά Υπομονή με τις διορθώσεις!!

Όλια ανταποδίδουμε τα φιλιά!!!Περαστικά στο μικρό σου!

Οι άλλες τι κάνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ανθή, κι εγώ σήμερα έκανα το λάθος να πω στην ξαδέλφη μου να έρθει να διαβάσουμε, γιατί γκρινιάζει ότι έχει διαγωνίσματα. Ουφ ουφ, η πλάκα είναι ότι αυτή θέλει να διαβάζουμε μαζί και όταν έρχεται το μυαλό της πετάειιιιι.....

Μαρία, εγώ πάλι στο σχολείο βάζω, γιατί όλο και κάποιος φέρνει κάτι φαγώσιμο, γλυκό ή αλμυρό ή παραγγέλλουμε κούπες ή κάτι παρεμφερές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!!!!!!!!!!!!1

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαιστώ πολύ όλες για τις ευχές σας. Να είστε όλες καλά και σε σας οτι καλύτερο!

Χθες μου είχε φτιάξει γλυκάκι η μαμά μου (ένα με μπισκότα μοιαζει με το σαλάμι αλλά τα μπισκότα μπαινουν ολόκληρα το ένα διπλα στο άλλο και κολλάνε με το μίγμα) και το βράδυ έσβησα ένα κεράκι με τον άντρα μου και την Αγγελική. Είχα απο αυτά τα κεράκια που ανάβουν πάλι μόνα τους και ξετρελάθηκε το μαμούνι μου όλο έλεγε πάλι πάλι.

Ολια πως είναι ο Νικολάκης έχει ακόμα βήχα?

Αλίνα περαστικά στον Δημητράκη τι τον πείραξε τον μικρούλι?

Ανθή πολύ ζόρικη η βδομάδα αλλά αύριο Πέμπτη οότε έρχεται σαββατοκύριακο να ξεκουραστείς και να χαρείς τον Πανούλη σου.

Μαράκι μπορεί να μη ξεκουράστηκες αρκετά αλλά με τόσες εκδρομούλες σίγουρα θα ανανεωθήκατε και θα γέμισες μπαταρίες μιας και ξεκινάς δουλεια. Φιλια στον κούκλο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρία η αληθεια είναι ότι σε κάοια σχολεία το παρακάνουν με τα κεράσματα...Αλλά όταν φερνουν γλυκά προσπαθω να μην κάνω καταχρησεις!!!

Καγκουράκι τι κάνεις???Ναι σιγουρα άλλαξε η ρουτίνα μας...απλά έφυγα λίγο με πικρή γέυση γιατι με είχε τσαντίσει ο άντρας μου...αλλά οκ.Απο το τίποτα κάτι ήταν κι αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, στο δικό μας σχολείο είμαστε πολύ καλοφαγάδες!!! Αλλά φέτος άλλαξε το μισό προσωπικό και απ' ό,τι είδα τις δεκαπέντε μέρες που πήγα, δεν είχε και πολύ φαΐ.

Όσο για τον άντρα σου, γι' αυτό υπάρχουν οι άντρες, για να μας τσαντίζουυυυυυυυυυυυυν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι για να μας τσαντιζουν και να επιβεβαιωσουν την εννοια της αναβολης!!!

μαρακι κριμα που σας βγηκε ξυνο...δυστηχως και αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι...δυστηχως!!η κρητη ειναι ομορφη αυτη την εποχη? δεν εχω παει χειμωνα.

καγκουρακι δεν ξερω τι τον πειραξε τον δημητρη.μεχρι πριν λιγο νομιζα οτι απλα κατι τον χαλασε γιατι φαινεται απο το πρωι να ειναι καλα.αλλα....πρωτον τον "εκοψε" και τον αντρα μου λιγο και νιωθω και εγω λιγο "καπως".για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίνα, λες να είναι καμιά ίωση; Κοιτάξτε το βρε, μην το αφήνετε.

Καλά, οι άντρες μας και η αναβολή είναι συνώνυμες έννοιες!!! Εμένα ήρθε πριν η μάνα μου να σιδερώσει και του ζήτησε να της στήσει τη σιδερώστρα γιατί αυτή δυσκολεύεται, κι αυτός έπαιζε σκάκι στον υπολογιστή και της λέει "α, δεν μπορώ τώρα, έχω δουλειά, σε δυο λεπτά". Ευτυχώς πήγε σε δύο λεπτά, γιατί θα άρχιζε η μάνα μου τη γκρίνια, και θα είχε και δίκιο. :shock:

Ευτυχώς δεν ήρθε η ξαδέλφη μου για διάβασμα, γιατί θυμήθηκε ότι έχει διαγώνισμα φυσικής, και κάθισε σπίτι να διαβάσει, μια που εγώ είμαι άσχετη σ' αυτά!

Ουφ, σήμερα νιώθω συνέχεια λες και θα μου έρθει περίοδος, και νιώθω ότι ανά πάσα στιγμή θα σπάσουν τα νερά... Κάθε φορά που πάω να κάνω κάτι, σκέφτομαι ότι μπορεί να μην προλάβω να το τελειώσω γιατί θα σπάσουν τα νερά... Αααχ, αυτή η αναμονή... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο κοριτσακι σε λιγο τερματιζεις!!!για να το πω και σε ορους που θα ειναι κατανοητο και απο τους αντρες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...