Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕΝΕ "γυναικεία υπόθεση" Νο 2


Recommended Posts

Καγκουράκι, άσε, θα αναγκαστώ να το υποφέρω και αυτό για το παιδί μου... Αμάρτησα για το παιδί μου που λένε...

Ο Ντιέγκο ποιος είναι πάλι;;;;;

Όσο για το γλυκό, ξεχάσαμε να τους πούμε ότι υπάρχει... :( Κι έτσι όταν το βγάλαμε, είχαν σκάσει... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο ντιέγκο είναι ξάδερφος της Ντόρας, διασώστης άγριων ζώων στο ίδιο ακριβώς στυλ και καλά πιο πολύ για αγοράκια

Θα τα μάθεις ολα μη νομίζεις μαζί τους έχουμε να μάθουμε πολλά :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπα!!!!!! Υπάρχει και αρσενική εκδοχή της Ντόρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Θα τρελαθώ!!!!!!!!! Αυτό μου έλειπε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!τι κανετε?αχ εγω κοριτσια ποναω πααααρα πολυ!!!δεν αντεχεται αυτος ο πονος!ειναι φριχτος!δεν μπορω να μιλησω,δεν μπορω να πιω,να φαω,να φυσιξω την μυτη μου,ναανοιξω το στομα,να κοιμηθω...!!τιποτα δε μπορω να κανω!χθες το βραδυ ΔΕΝ εκλεισα ματι!ουτε 5 λεπτα δεν μπορεσα να κοιμηθω!μολις εκλεινα τα ματια μου και χαλαρωνα,πνιγομουνα και ξυπνουσα!!!!!φρικη κοριτσια!!!θελω να γινω καλα!ξεκινησα και αντιβιωση,παιρνω και παυσιπονα τα οποια βεβαια δεν μου κανουν τιποτα!!!!!πηρα τωρα το δευτερο χαπι κι ευχομαι αυριο να μην ποναω τοοοοοσο πολυ!!!!!!!παντως κοριτσια πριν απο 3 χρονια που το επαθα πρωτη φορα δεν μπορουσα να φανταστω οτι υπαρχει αυτος ο πονος!!!!!τελος παντων!!!!!!

εσεις τι κανετε???κατερινακι ωραια η ντορα ε?????να εισαστε γεροι και την επομενη φορα να πατε "πιο πολλοι"!!!!!!

αννα μαρια τελος οι καλεσμενοι????αντε να ηρεμησεις λιγο!!!!!!!ατραξιον εγινε ο αντρικος!!!!!

μαρακι μου μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου!δυστυχως με το αγχος δεν γινεται τιποτα!παντως σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κι εμεις τραβηξαμε και τραβαμε πολλα με το φαι!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες!!!!!να εισαστε ολες καλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ έχω κέφια γιατί αύριο δε δουλεύω!!!!Αχ τι καλά! Θα ξυπνήσω με την ησυχία μου, χωρίς άγχος, δε θα πρέπει να αφήσω τον Πάνο, θα φάμε και μετά θα πάμε καμιά βολτίτσα! Ωραίες οι αργίες!!!Σήμερα διόρθωσα και σιδέρωσα αλλά παρόλ' αυτά ξεκουράστηκα. Ανάψαμε το τζάκι και διόρθωνα μπροστά από αυτό, είχα φτιάξει και καφεδάκι και για πρώτη φορά απόλαυσα ακόμα και τη διόρθωση :lol::lol: ....

Χριστίνα μου όντως είναι καλή η πεθερά μου (σε γενικές γραμμές) αλλά με κάποια πράγματα κολλάω και δεν ξεκολλάω εύκολα. Το παιδί το βλέπει πολύ συχνά.Τις μισές μέρες το κρατά εκείνη και τις μισές η μαμά μου. Όσο για το ότι έμπαινε στο δωμάτιο το καλοκαίρι που πήγαμε στο εξοχικό ευτυχώς δεν το έκανε ποτέ ξανά τις επόμενες χρονιές. Ίσως γιατί ο Πάνος μεγάλωσε και δεν έκλαιγε όταν ξυπνούσε :lol::lol: ...

Μαράκι μου θα την ξαναβρεί την ορεξούλα του ο Στεφανάκος. Πέρασε βαριά ίωση..Και το δικό μου στήθος έχει μεγαλώσει και είναι πολύ ευαίσθητο. Και στον Πάνο τα ίδια..Κατάφερα να κοιμηθώ πολύυυυυυ και Σάββατο και Κυριακή!!! Στις 12 ξύπνησα και τις δύο μέρες!

Κατερινάκι μου (Καγκουράκι) εγώ πάντως στον Πάνο τον έκοψα το μεσημεριανό ύπνο. Δε γινόταν αλλιώς..Να φανταστείς και τώρα που τον έκοψα κοιμάται στις 11 :shock::shock: Όταν κοιμόταν και μεσημέρι τον έπαιρνε ο ύπνος με πολύ κόπο κατά τις 12.30 με 1. Δε γινόταν όμως έτσι...Τα είχα φτύσει..Τι ώρα σηκώθηκε την επομένη που κοιμήθηκε από τόσο νωρίς;;;

Ο άντρας μου θέλει 2 παιδιά ίδιου φύλου. Αν το πρώτο ήταν κοριτσάκι θα ήθελε και το δεύτερο κοριτσάκι. Τώρα προτιμά αγοράκι. Σε ερώτηση πάντως που του έκανα σήμερα αν θα προτιμούσε 2 κορίτσια ή 2 αγόρια, εκείνος απάντησε 2 αγόρια..Εγώ στο πρώτο ήθελα κοριτσάκι..Είχα μάλιστα και διαίσθηση πως είναι κοριτσάκι :lol::lol::lol: Το μητρικό το ένστικτο που λέγαμε... :lol::lol: Για να δούμε τώρα, θα πέσω μέσα;;;

Άννα Μαρία μανιτάρια;;;;; :shock::shock: Έχω μείνει!!!!Πρέπει επειγόντως να αλλαχθεί η στέγη νομίζω....Ευτυχώς που εντοπίσατε το πρόβλημα και θα το λύσετε!Υπομονή μέχρι το Σάββατο!

Αλίνα μου τι κάνετε;;; Χάθηκες πράγματι...Δουλεύεις πολύ ε;; Να μπαίνεις όποτε μπορείς να μας λες τα νέα σου!

Μπράβο σου που τα κατάφερες να θηλάσεις παρόλες τις δυσκολίες. Ο θηλασμός θέλει πείσμα. Πείσμα και υπομονή. Τίποτα από τα 2 δεν είχα δυστυχώς...

Κατερινάκι μου γέλασα με τα ορθογραφικά λάθη που λες..Ακούς εκεί παραφυλάω :lol::lol::lol: ;;;;;;Εννοείται πως το μόνο που έχει σημασία είναι να είναι γερό..Δεν το συζητώ αυτό...Το σασπένς όμως μέχρι να μάθω πολύ το γουστάρω! χαχαχαχα!

Κολλήσατε ψειρίτσες;;; Τις βρομιάρες...Ευτυχώς έχουμε αγοράκια και με ένα κούρεμα όλα είναι ΟΚ!!! Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

Καγκουράκι σου είπε καλύτερα μακράς διαρκείας;; Εγώ ξέρω ότι καλύτερα τα φρέσκα (των 3 ημερών). Στα άλλα προσθέτουν διάφορα για να αντέχουν τόσο καιρό...Ακόμα και σ' αυτό αλλά λέει ο κάθε γιατρός...Μπέρδεμα...Πάντως ακόμα και το advance που είναι εμπλουτισμένο με διάφορα υπάρχει και φρέσκο..

Κάλλη μου περαστικά!!!! Φαντάζομαι θα πονάς πολύ :(:( Πάρε την αντιβίωση που λες ώστε να νιώσεις καλύτερα! Μακάρι να σου δώσει η κοπέλα του αδερφού σου την επιδότησή της! Τυχερή θα είσαι! Καλύτερα είναι η Κωνσταντίνα σου;;;

Άννα Μαρία λες να βάλω κακό βαθμό στην Κατερίνα μας για το κακοπροαίρετος;;;Χαχαχαχαχαχα!!!Αχ...η διόρθωση με κυνηγά ακόμα κι εδώ :lol::lol::lol: ..Όσο για τον άντρα σου καλό θα ήταν να προσέχει περισσότερο τη διατροφή του ή τουλάχιστον να ασκείται σωματικά..Οι άντρες γενικώς δεν πολυπροσέχουν τη διατροφή τους..Καπνίζει κιόλας ή όχι;; Αν όχι τουλάχιστον γλίτωσες αυτό..

Ήταν να πάμε κι εμείς στη Ντόρα αλλά τελικά δεν έκατσε..Κρίμα..Δε θα ξαναχάσω την ευκαιρία αν παιχτεί κάτι καλό. Στους mazοo and the zoo τον είχα πάει όταν ήταν μικρότερος και ξετρελάθηκε....Δυστυχώς η Ντόρα ήταν μέχρι και σήμερα. Το χάσαμε :(:(

Φιλάκια πολλά!

ΥΓ. Sorry που έγραψα τόσα πολλά αλλά και εσείς μια μέρα έλειψα και γεμίσατε 3 σελίδες :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κάνετε?Εμεις καλα, στο σπιτι αγκαλιτσα με τον ζωηρύλη μου! Μου ηρθε κ περιοδος κ πονουσα παρα πολύ.Τωρα νομιζω πως αρχισε να δουλευει το παυσίπονο που πήρα...πάλι καλά δηλαδή...

Κάλλι μου περαστικά σου..Ελπιζω να νιωθεις καλύτερα σήμερα.

Καγκουράκι νομιζω πως περνάνε τώρα κάποιο αλμα αναπτυξης στο οποιο ζητάνε τη μαμα αρκετά...Καπου το ειχα διαβασει...γενικα μου κάνει κατι αγαπούλες το άτιμο και λιωνω!!!!

Αννα Μαρία θέλοντας και μη θα μαθουμε και τον Ντιεγκο κι ολους!! :lol: Μια φορά σε ενα ειδικο σχολειο που ήμουν βαζαμε στα μικρά την Ντορα.Στο μεταξύ μιλάμε για παιδιά με αυτισμο τα οποια πετούσαν πού και πού κάποιες βασικές λεξούλες..Ε οταν εβλεπαν την Ντορα απαντούσαν και στις ερωτήσεις της!!!! :D

Ανθη μου φανταζομαι πως εσυ θα ξεκουραζεσαι και σημερα και καλά κάνεις!!!Ειδες πάντα υπάρχει κι η θετική πλευρα ακόμα και στις διορθώσεις!!! :lol:

Αντε ξυπνηστε κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

Μαρακι μου ξυπνησαμε εδω και ωρες αλλα δεν μπορεσα να γραψω......

ξεκουραση σημερα ε;;αντε να χαρεις λιγο το παιδακι σου

εμεις παλι αρρωστουλια ειμαστε :o:(:( ,ο Γιωργος μου χθες το πρωι ξυπνησε και πονουσε η κοιλια του και μετα αναβασε πυρετο,ευτυχως απο χθες το βραδυ στις 9 τωρα ξανανεβασε,παραπονιεται οτι ποναει και ο λαιμος του,ποιος ξερει παλι καμια ιωση θα ειναι και ο Νικος ειναι λιγο συναχωμενος και βηχει λιγο, γενικως παλι χαλια δηλαδη τελοσπαντων

τα δικα μου παλι απεχθανονται τη Ντορα και τον Ντιεγκο δεν τους αρεσει καθολου,εμεις εχουμε τρελα με τον μπομπ σφουγγαρακη,γουστα ειναι αυτα :D θα τα μαθεις ολα Αννα Μαρια με τον καιρο

παλι επισκεψεις ειχες;;και μενα πολυ μου τη δινει αυτο που πρεπει να εχεις το σπιτι συνεχεια στην εντελεια και να εχεις και ετοιμασια,φαντασου εγω στον Δημητρη που το σπιτι ηταν συνεχεια σαν βομβαρδισμενο απο τους αλλους δυο και να εχω και κοσμο συνεχεια,υπομονη και θα περασει,αφου αδυνατη εισαι καλε τι φαγωνεσαι ετσι;;;πολυ γελασα με το βατομουρο μου ηρθε κατευθειαν η εικονα μπροστα μου :lol::lol:

Ανθη εμεις απο τοτε που πηραμε το λεβητα δεν το ξανα αναψαμε το τζακι,εχει ταλαιπωρια κι αυτο συνεχεια,σταχτες,ξυλα κτλ και το βαρεθηκαμε τοσα χρονια να καιει ολη μερα,σημερα θα χαρεις λιγο το παιδακι σου

Κατερινα τι εγινε με τον υπνο της Αγγελικης τελικα;;;αν ειναι να κοιμαται νωριτερα παντως καλυτερα να της κοψεις τον μεσημεριανο υπνο,τουλαχιστον να ησυχαζεις το βραδυ

συμπεθερα μου περαστικα συντομα ευχομαι,ταλαιπωρια εχεις κι εσυ καημενουλα μου

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς πήγαμε το πρωί στο Αλλοδαπών για να πάρει ο άντρας μου αριθμό εγγραφής αλλοδαπού, αλλά πήρα εγώ ένα χαρτί λάθος, και μας έδιωξε η υπάλληλος. Αγενέστατη ήταν, και λίγα λέω. Μπήκαμε μέσα, τη χαιρετήσαμε και ούτε απάντησε. Κοίταξε τα χαρτιά, με ένα ψυχρό και ανέκφραστο ύφος, και μόλις είδε το λάθος, της είπαμε να πάμε να φέρουμε το σωστό και κάνει αδιάφορα "ε, αν προλαβαίνετε να πάτε, πάντως εμείς στις 12 κλείνουμε" (ήταν δώδεκα παρά τέταρτο). Εννοείται δεν προλαβαίναμε να πάμε και να γυρίσουμε, οπότε φύγαμε και πήγαμε να κλείσουμε άλλο ραντεβού. Τόσο αγενή υπάλληλο δεν έχω ξαναδεί.

Εν τω μεταξύ, το ραντεβού κλεισμένο πριν από ενάμιση μήνα. Ευτυχώς η κοπέλα στις Πληροφορίες ευγενέστατη και εξυπηρετική, μας έκλεισε ραντεβού αύριο. Αλλά δυστυχώς πάλι η ίδια θα μας "εξυπηρετήσει".

Τέτοιοι άνθρωποι δεν πρέπει να μπαίνουν σε θέσεις που θα έρχονται σε επαφή με κόσμο. Δηλαδή αν μου φέρει εμένα και του άντρα μου τα παιδιά της στο σχολείο για να τους κάνουμε μάθημα, θα ήθελε να τα αντιμετωπίζαμε έτσι; Τέλος πάντων...

Ανθή, δυστυχώς το σπίτι της μάνας μου δεν πρόκειται να επισκευαστεί, γιατί θα πουληθεί από την Τράπεζα. Οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξοδέψουν λεφτά για να το πουλήσει η τράπεζα και να πάρει η τράπεζα περισσότερα λεφτά από την πώληση. Αν και, βέβαια, αυτή η ιστορία με την πώληση του σπιτιού κρατάει πολλά χρόνια, και δε γίνεται τίποτα. Παρ' όλα αυτά, εγώ πιστεύω θα είναι σωτήριο για τους γονείς μου και ειδικά τη μάνα μου να μετακομίσουν σε ένα μικρότερο σπίτι ή διαμέρισμα, γιατί τους έχει κουράσει πάρα πολύ το σπίτι. Είναι πολύ μεγάλο, έχει σκάλες, αυλή, και δεν το αντέχουν πλέον. Αλλά τα μανιτάρια νομίζω ήταν η μια σταγόνα παραπάνω στο ποτήρι!

Όσο για το φύλο των παιδιών, εγώ θέλω 3-4 αγόρια! Ο άντρας μου πιστεύει ότι το ιδανικό είναι τέσσερα παιδιά, δύο από το κάθε φύλο, για να έχει το καθένα παρέα!!!

Κάλη, περαστικά. Ελπίζω να είσαι καλύτερα!

Μαρία, συμφωνώ, μπορεί να είναι σιχαμένη η Ντόρα, αλλά είναι εξαιρετικό εκπαιδευτικό πρόγραμμα. Να μην ήταν τόσο εκνευριστική μόνο...

Κατερίνα, κι εμείς τρελαινόμαστε για τον Μπομπ Σφουγγαράκη. Εγώ κι ο άντρας μου εννοώ.

Ουφ, σκάω σήμερα, γιατί αν πήγαινα σχολείο θα είχα άδεια, ενώ τώρα που δεν πηγαίνω, χάνω και την άδεια. :P :P :P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου περαστικα σας....Πολλές ιώσεις φέτος και ταλαιπωρουνται μικροί και μεγάλοι...

Αφού και η παιδιατρος μου είπε προηγουμένως να περιορισω τον μικρο στο σπιτι για ακομα μια βδομάδα γιατι κυκλοφορουν πολλες ιωσεις και φοβαται πως αν τον παρω βρεφοκομικο θα αρχισουμε τα ιδια...Οποτε θα ερθει παλι η μαμα μου...την λυπάμαι γιατι εχει αρκετο δρομο να πηγαινοερχεται αλλα τι να κανω...

Αννα Μαρία δυστυχως πολλοι τετοιοι αγενης ανθρωποι ειναι σε τετοιες θεσεις και καμια φορά πρεπει να τους τη λεμε για να μπαινουν σε μια ταξη.

Εμενα η ατακα που με εκνευριζει απο την Ντορα ειναι το "σακιδιο, σακιδιο" :lol::lol::lol::lol:

ΑΠό παιδιά εγώ θα ήθελα σιγουρα ενα κοριτσάκι...το εχω απωθημενο...το κοριτσάκι μου που έχασα...Μεθαυριο θα εχει 2 χρονια απο εκεινη τη μερα.. :(

Τεσπα...με εχει πεθάνει το στομαχι σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου και καλή εβδομάδα, πολύ κρυο και σήμερα.

Κάλι μου περαστικά σου, ελπίζω με την αντιβίωση να είσαι ήδη καλύτερα και να μην υποφέρεις άλλο.

Ανθή οταν είναι κοντά σε ηλικια και το ίδιο φύλο νομίζω κάνουν πιο καλή παρέα για να δούμε θα βγει το ένστικτό σου αυτή τη φορά. Για το γάλα τώρα με μπέρδεψες λίγο εγώ μακράς διαρκείας εννοώ αυτά που έχουν ναι μεν μεγαλύτερη ημερομηνία λήξης αλλά πρέπει να καταναλωθούν πάλι μέσα σε 4 μέρες απο το άνοιγμα,αυτά δηλαδή που είναι σε πλαστική συσκευασία ή αυτά στην χάρτινη με αλουμίνιο εσωτερικά, οχι στην απλή χάρτινη και τα βρίσκεις ολα στο ψυγείο και οχι στο ράφι. Νομίζω και το advance σε αυτή την κατηγορία ανήκει και είναι αυτό που θέλω να της δοκιμάσω.

Κατερινάκι περαστικά στα μικρούλια σου, να περάσει ο χειμώνας να ηρεμήσουμε, φέτος το κρύο έχει κρατήσει πολλές μέρες σε σχέση με άλλες χρονιές. Εχετε πάλι χιόνι εσείς?

Για παιδάκια εγώ θα ήθελα τρια, τον άντρα μου δεν τον έχω πείσει ακόμα βεβαία αλλά χρόνος υπάρχει :lol::lol::lol: . Αννα Μαρία σε βλέπω με 4 πάντως έχει δίκιο ο άντρας σου στα 4 υπάρχει ισορροπία τώρα να θα τα πετύχει 2 και 2 είναι άλλο θέμα.

Τη σουσουράδα δυο μέρες δεν την κοιμησα μεσημέρι, κοιμήθηκε το βράδυ κατα τις 8 και 20 και μου ξύπνησε το πρωί 8:30. Σήμερα το μεσημέρι την άφησα να κοιμηθεί μια ώρα και κάτι, είχαμε και πισίνα γυρίσαμε 9 το βράδυ και μέχρι τις 10 έπαιζε με τον μπαμπά της που δεν τον είχε δει όλη μέρα. Ευτυχώς την πήρε ο ύπνος γρήγορα. Πάντως εμένα με βόλεψε το οτι απο τις 8 μιση κοιμόταν γιατι είχα χρόνο να μαζεψω το σπίτι και να ξεκουραστώ πριν πέσω για ύπνο. Διαφορετικά την μια ώρα το μεσημέρι δεν προλαβαίνω να κάνω και πολλά και μετά στις 11 πάλι το βράδυ δεν έχω πολύ κουράγιο. Θα δω πως θα πάει και τις επόμενες μέρες και βλέπουμε.

Καλο βράδυ κοριτσάρες γιατι κουτουλάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Σήμερα ήταν μια όμορφη μέρα!!!! Αύριο ξενερώνω που θα πάω πάλι στη δουλειά αλλά ας μην είμαι αχάριστη...Ξυπνήσαμε, παίξαμε, φάγαμε, ντυθήκαμε και πήγαμε στο mall. Ψώνισα και ρουχαλάκια γιατί η κοιλίτσα φούσκωσε και τα παντελόνια μου δε μου κάνουν...Πήρα κολανάκια, μπλουζοφορεματάκια, ένα φορεματάκι και ένα τζινάκι στενό μεν, με λάστιχο στην κοιλιά δε...Πρέπει να το πω στη δουλειά νωρίτερα απ' όσο υπολόγιζα γιατί δε θα μπορώ να κρυφτώ για πολύ και στο τέλος θα γίνω ρεζίλι...Το βραδάκι πήγε η μαμά μου τον Πάνο να του αγοράσει αποκριάτικη στολή αλλά δήλωσε ότι δε θέλει να βάλει καμία στολή γιατί θα φοράει τα ρούχα του. Ήταν κατηγορηματικός. Προσπάθησαν μάλιστα να του δοκιμάσουν κάποιες και κόντεψε να τις σκίσει από τα νεύρα του...Κρίμα...Μου αρέσει να ντύνονται τα παιδάκια.......

Καγκουράκι μου κι εγώ για τα γάλατα αυτά μιλάω. Αυτά που μπαίνουν στο ψυγείο.Υπάρχουν αυτά που γράφουν πάνω ημερομηνία λήξης μετά από ένα μήνα αλλά αν τα ανοίξεις αντέχουν τέσσερις μέρες και υπάρχουν και αυτά που γράφουν ημερομηνία λήξης μετά από 3 μέρες ακόμα και να μην τα ανοίξεις. Το advance λοιπόν, βγαίνει και σε μακράς διαρκείας και με ημερομηνία λήξης σε 3 ημέρες. Τα μακράς διαρκείας τα βρίσκεις εύκολα, τα άλλα όχι. Ξυπνούσα πρωί μπας και τα προλάβω στο σούπερ. Ο γιατρός μου είχε πει λοιπόν ότι για τα παιδάκια δεν είναι καλά τα μακράς διαρκείας. Τα άλλα είναι πολύ πιο αγνά και γι' αυτό λήγουν τόσο γρήγορα ακόμα και να μην τα ανοίξεις...Ο κάθε γιατρός ως γνωστόν λέει τα δικά του......

Μαράκι νομίζω κι εγώ πως είναι καλύτερα να μην τον στείλεις στο σταθμό αυτή την περίοδο. Είναι φουλ στις ιώσεις και ο μικρούλης σου ταλαιπωρήθηκε αρκετά τον τελευταίο καιρό...Θα κουραστεί λίγο η μαμά σου αλλά αξίζει...Ξεκουράστηκες κι εσύ σήμερα ε;;;; Τέλεια ήταν!!!!!

Άννα Μαρία πείσε τους γονείς σου τότε να πάρουν μια ώρα νωρίτερα την απόφαση να μετακομίσουν γιατί οι συνθήκες στο σπίτι που μένουν τώρα δεν είναι και οι ιδανικότερες για 2 μεγάλους ανθρώπους.......Εσύ ζήλεψες την αργία;;;;Αργία έχεις κάθε μέρα καλέεεεε :lol::lol::lol::lol::lol: Όσο για την αγενή υπάλληλο...σύνηθες το φαινόμενο δυστυχώς. Γενικώς οι άνθρωποι είναι πλέον αγενείς....Οι περισσότεροι τουλάχιστον...

Κατερίνα μου περαστικούλια σας......Να γίνουν γρήγορα γρήγορα καλά τα αντράκια σου! Όσο για το τζάκι εμείς το ακριβώς αντίθετο..Τόσα χρόνια βαριόμασταν να το ανάψουμε και τώρα του δίνουμε να καταλάβει...Το καθαρίζει ο άντρας μου και δε με νοιάζει και πολύ το θέμα αυτό...

Κάλλη μου είσαι καλύτερα;;; Έδρασε καθόλου η αντιβίωση;;;

Αυτάαααα...Πάω να κοιμηθώ...Αύριο με περιμένει μια δύσκολη μέρα :evil::evil:

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε?Εμεις καλά, ευτυχως ο μικρος αρχισε κ στρωνει κ με το φαγητο...κι ο βηχας σχεδον πέρασε.Τωρα απλά βηχει ψευτικα οταν θέλει σημασία :lol::lol:

Καγκουρακι ας μην κοιμαται το μεσημερι ειδικα τωρα που ειναι Χειμωνας κ ειναι πιο μικρη η μερα.

Ανθη μου επιστροφη στη δουλεια με βαρια καρδια ε?? Εμεις τζακι εχουμε στο πατρικο μου κ μου λειπει!!

Καλλι μου πώς εισαι σημερα?

Οι υπολοιπες πού χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ουφ, αρρώστησα σήμερα. Δεν ξέρω τι έγινε, αλλά στα καλά καθούμενα το μεσημέρι, άρχισα να κρυώνω τρομερά, να πονάω παντού και να ζαλίζομαι (και χτες βράδι ζαλιζόμουν). Ξάπλωσα και μετά έβαλα θερμόμετρο και είχα δέκατα. Ξεκίνησα με 37.8. Θήλασα τον μικρό με μάσκα, πήρα ντεπόν και μου έπεσε ευτυχώς. Πήγε 37.2 και μετά 36.8.

Ευτυχώς ήρθε η μάνα μου για λίγο και μπόρεσε ο άντρας μου να πάει να ψωνίσει διάφορα πράγματα που χρειαζόμασταν, αλλά τώρα έφυγε, κι αυτός μου άφησε τον μικρό και κάθισε στον υπολογιστή στο γραφείο. Αμάν πια, αν είναι δυνατόν, δεν προτίθεται να κάνει καμία παραχώρηση για χάρη του Αντρέα. Τον τάισα, του τον έδωσα και τον παίρνει μαζί του στο γραφείο. Ο μικρός έκλαιγε, γιατί ήθελε βόλτες, τον έκανε λίγο βόλτα, και μετά βαρέθηκε. Του εξηγώ ότι πρέπει να κάνει και καμιά θυσία πού και πού και να κλείσει τον υπολογιστή και μου λέει "καλά, πλάκα κάνεις; Αποκλείεται". Τώρα μου τον άφησε εδώ στο πορτ μπεμπέ (δεν τον έχω δίπλα μου) και κάθεται στον υπολογιστή. Ευτυχώς είναι ήσυχος, αλλά αν αρχίσει να γκρινιάζει και να κλαίει, δεν μπορώ να τον κρατήσω, να τον κάνω βόλτες, να τον κουνάω γενικώς. Κι αυτός μου λέει "αφού σηκώθηκες, κράτα τον και φόρα τη μάσκα"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγγνώμη, έχει επικοινωνία με το περιβάλλον;

Χτες βράδι με έφερε στα όριά μου. Ζαλιζόμουν τρελά, ο μικρός να κλαίει, εγώ δεν μπορούσα να τον κρατήσω, του είπα να έρθει, και επειδή δεν ηρεμούσε, πήγε να τον αφήσει στο ριλάξ και να φύγει, γιατί λέει "ε, αφού δεν ηρεμεί, είτε τον κρατώ αγκαλιά, είτε τον αφήσω στο ριλάξ, το ίδιο είναι, αφού πάλι θα κλαίει". Θύμωσα τόσο πολύ, που άρχισα να πετάω πράγματα. Οκ, μη φανταστείτε ότι έκανα το σπίτι λαμπόγυαλο, απλά πέταξα το βιβλίο που κρατούσα και έσπρωξα το πορτ μπεμπέ και το τραπεζάκι του σαλονιού. Αλλά ρε κορίτσια, δεν αντέχω άλλο. Πρέπει να φτάσω σε σημείο λιποθυμίας για να κρατήσει τον Αντρέα; Δεν καταλαβαίνει ότι είμαι άρρωστη και χάλια και ότι απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ;

Ουφ, εκνευρίστηκα τώρα.

Σας διάβασα, αλλά δε σχολιάζω τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες! Πωπω 2 μερες ελειψα κι εχει γινει χαμος! Δεν προλαβαινω τωρα να γραψω τιποτα, ελπιζω αυριο! Ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον, ναι ειναι δυσκολα, εχουμε φαει ολα τα ετοιμα και τωρα ουτε απο αυτα δεν εχουμε, αλλα θα την παλεψουμε πιστευω!

Περαστικα σε ολα τα αρρωστουλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, σιδέρωσα 3 πλυντήρια και είμαι γενικά πτώμα.

Ανθή με γεια τα ρουχαλάκια, εγώ εχω πάρει ένα φόρεμα εγκυμοσύνης και δύο μπλούζες, θέλω να πάρω ένα παντελονάκι και ένα κολάν ακόμα τώρα που είναι και οι εκπτώσεις. Τζιν έχω απο την πρώτη φορά αλλά δεν μου κάνει ακόμα είναι για οταν θα έχει μεγαλώσει κι άλλο η κοιλίτσα. Πολύ γέλασα με τον Πανούλη που δεν θέλει να ντυθεί τίποτα η δικιά μου που την ρωτάω τι να σε ντύσω τις απόκριες και μου απαντάει "γαιδαρός". Απορώ πως της έχει έρθει και αμφιβάλω αν θα βρω στολή γαιδαρος. Αντι να μου πει μια νεραιδα, μια πριγκιπισσα, μια μελισσούλα κάτι αχ τι παιδί έχω κάνει....

Αννα Μαρία περαστικά σου, ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα. Για τον άντρα σου μη στεναχωριέσαι οι περισσότεροι δυστυχώς έτσι είναι δεν μπορούν να αφιερώσουν πολύ χρόνο και να κάνουν τα παιχνίδια και τα χάδια που κάνουμε εμείς. Οταν τους λές να τα προσέχουν για να κάνεις κάτι άλλο θεωρούν απλά να τα κοιτάν ή να βρίσκονται στον ίδιο χώρο, ειδικά οταν είναι τόσο μικρά οσο ο Αντρίκος σου. Αργότερα που θα παίζει μαζί του θα είναι λίγο διαφορετικά.

Μαράκι μπράβο που είναι καλύτερα ο μικρούλης σου, στρώνει και το φαγητό του μια χαρά.

Χριστίνα μακάρι να φτιάξουν και για σας τα πράγματα πολύ γρήγορα.

Καληνύχτα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;Εγώ σήμερα κουράστηκα πάρα πολύ. Οι αντοχές μου μειώνονται. Είχα πολλές ώρες σήμερα και τερματίστηκα..Τέλος πάντων..Γενικώς δεν είμαι και στα καλύτερά μου πάλι..

Καγκουράκι μου θέλει να ντυθεί γάιδαρος :shock::shock::shock::lol::lol::lol: ;;;;;Πολύ γέλασα! Αποθέωση..Δε νομίζω να βρεις στολή γαϊδάρου...Δύσκολα σου έβαλε..Εγώ από την προηγούμενη εγκυμοσύνη δε νομίζω ότι θα βάλω τίποτα γιατί ξεκίνησα με 10 κιλά συν απ' ότι είμαι τώρα....Συν τοις άλλοις τα μπλουζοφορέματα που είχα πάρει δε θέλω ούτε να τα βλέπω. Πολύ χάλια μου φαίνονται...Όλα μου φταίνε..

Άννα Μαρία έχεις δίκιο νομίζω. Από τη στιγμή που είσαι άρρωστη έπρεπε να τον κρατήσει..Παρόλ' αυτά προσπάθησε να κάνεις μια ήρεμη κουβέντα μαζί του γιατί με τα νεύρα δε βγαίνει τίποτα απολύτως...Πάντως γενικώς μην περιμένεις να του κάνει τα παιχνίδια που του κάνεις εσύ..Είναι πολύ μικρός ακόμα ο Αντρίκος σου και οι άντρες δεν το' χουν και πολύ με τα τόσο μωράκια..

Μαράκι μου πέρασε η μπόρα με το Στεφανάκο σου! Ευτυχώς είναι καλά πλέον! Σήμερα δεν είχα καμία όρεξη για δουλειά η αλήθεια είναι...Με μεγάλη βαρεμάρα πήγα..Μετά από τριήμερο χαλαρώνει κανείς...

Χριστίνα κι εγώ άμα δε μπω για καμια μέρα μετά χάνω τη μπάλα με τις δημοσιεύσεις :lol::lol::lol: Είστε καλά;; Ο μικρούλης σου είναι καλύτερα με τα δοντάκια του;;;

Αυτά φιλενάδες τα νέα μου. Αύριο έχω πάλι τρέξιμο στον ενδοκρινολόγο γιατί βγήκαν οι εξετάσεις μου. Καλές είναι αλλά αυτός μου είπε τηλεφωνικώς για χάπι. Δε θέλω να το πάρω γιατί πήρα και άλλες γνώμες και μου είπαν να μην το πάρω..Να δω τώρα τι θα μου πει και ο γυναικολόγος..Πάντως με όριο το 5 και θυροειδή 5.4 (που μου βγήκε στην επανεξέταση) θεωρώ υπρβολικό να πάρω χάπι. Πιο λογικό μου φαίνεται να το παρακολουθώ για να μην ανέβει..Άλλωστε ήταν 6,18 και πήγε σε μία μέρα 5,4. Άρα;;;Δεν ξέρω τι να πω. Πάντως δε θέλω με τίποτα να παίρνω χάπια για ψύλλου πήδημα ειδικά τώρα που είμαι στο πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης...Τέλος πάντων..

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εγώ ευτυχώς σήμερα είμαι καλά.

Ο μικρός κοιμήθηκε μια χαρά, τον κοίμισε ο άντρας μου το βράδι, και μετά ξύπνησε κατά τις εφτά παρά, τον άλλαξε, του έβαλε ορό και μου τον έδωσε να τον ταΐσω. Μετά ξυπνούσε συνέχεια και γκρίνιαζε και τον ταλαιπώρησε αρκετά. Καλά να του κάνει δηλαδή!

Κορίτσια, με καθησυχάζετε μ' αυτά που μου λέτε. Νόμιζα ότι μόνο ο δικός μου ήταν τόσο αναίσθητος. Τον βλέπω πολλές φορές που τον κρατά και πάει να του τραγουδήσει και μάλλον νιώθει άβολα ή ντρέπεται! Και μουρμουρίζει!

Ανθή, χι χι, πλάκα έχει ο Πανούλης που θέλει να φορέσει τα ρούχα του. Καγκουράκι, η Αγγελική με αφήνει άφωνη! Άκου γάιδαρος! Εγώ θυμάμαι είχα ντυθεί μοδίστρα στις πρώτες μου απόκριες. Οκ, δεν το θυμάμαι, το έχω δει σε φωτογραφίες. Μου έραψε η μάνα μου ένα κόκκινο φουστανάκι και πάνω έραψε διάφορα, βελόνες (φαντάζομαι όχι αληθινές), ψαλίδια, κουβαρίστρες. Άλλες χρονιές είχα ντυθεί ήλιος, κυρία του παλιού καιρού, Μίνι Μάους (μου είχαν βάψει και το πρόσωπο, τότε που δεν ήταν καθόλου γνωστά τέτοια πράγματα), Γάλα Βλάχας (η γυναίκα που έχει πάνω στην ετικέτα του Γάλα Βλάχας, και πήρα και δίπλωμα!), ζωγράφος, ουφ, δε θυμάμαι τι άλλο...

Ανθή, για τον θυροειδή δεν ξέρω καθόλου να σου πω... Μακάρι να μην είναι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρα σας κοπελιες!

Ανθη μου πως παει η εγκυμοσυνη; Καλυτερα με το στομαχι; Θεος ο Πανουλης! Εχουν κι αποψη! απο τα γενοφασκια τους! Χαχαχα!Ο μικρουλης ζοριζεται, τωρα θα παμε και δερματολογο γιατι εδω και μηνες κοκκινιζει το προσωπο του και βγαζει σπιθουρακια και ο,τι κρεμα κι αν εχω δοκιμασει κανει καλο 2-3 μερες και μετα το χειροτερευει!Πρεπει να τον τρωει κιολας, γιατι ολο τριβεται...

Αννα Μαρια μου σε καταλαβαινω, πρεπει να μιλησετε για αυτο, αλλα δες τον, προσπαθει, ισως απλα του ειναι δυσκολο να εκφραστει, οι αντρες ειναι λιγο ντροπαλοι...

Καγκουρακι γαίδαρος; Μα γαϊδαρος! Τελειο μου φαινεται, αλλα κομματι δυσκολο!

Μαρακι φυλαξε τον για λιγο ακομα, κριμα ειναι να κυλησει παλι.

Κατερινα να τον χαιρεσαι εστω και καθυστερημενα!

Και στις υπολοιπες μανουλες τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κάνετε? Εγω ειμαι αγκαλιά με την αγαπη της ζωης μου κ σας γραφω...το γιο μου εννοω ε!! :D

Ανθη μου ειπαμε θετικη σκεψη! Ευχομαι να μην χρειαστει να πάρεις το χαπι. Να συμβουλευτεις τον γυναικολογο σου καλύτερα.Για τις αποκριες τωρα αστον μικρο κι ισως αν δει κι αλλα παιδάκια να θέλει κι αυτος να ντυθει κατι.

Καγκουρακι δεν παιζεται η μικρη σου!!! Δυσκολη η στολή που διάλεξε!!!

:lol::lol:

Εγω πάντως ποτε δεν τρελλαινομουν για τις αποκριες! Αλλα μου αρεσει να βλέπω μικρα με στολές. Θελω να πάρω και στον Στεφανο μου κατι!

Αννα Μαρια μου πάλι καλά που σημερα εισαι καλύτερα. Για τον αντρα σου εχεις δικιο οτι κ να πεις. Ευτυχως ο δικος μου δεν εχει κολλημα με τον υπολογιστη. Στην αρχη ισως να ενιωθε αβολα να παιζει στον μικρο αλλά τωρα μας ξεκουφαινει ακομη κι αν εχει κοσμο!!! :lol::lol::lol:

Α Αννα Μαρια ασυνηθιστα τα μασκαρεματα σου αλλά πρεπει να ειχαν πλάκα!!! :lol:

Χριστινάκι τον εχω στο σπιτι τον μικρο μου...Τον δικο σου μηπως τον πειράζει κατι και βγαζει σπιθουράκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, κι εγώ πιστεύω ότι ο άντρας μου θέλει να συμμετέχει, και όντως προσπαθεί. Χτες βράδι του τον άφησα κι έφυγα (η αλήθεια είναι ότι σχεδόν κάθε βράδι αυτό κάνω, αφού τον ταΐσω!), και του έβαλε ένα μουσικό παιχνίδι της Fischer Prize που προβάλλει και μια εικόνα στον τοίχο. Είπα να του το βάζουμε κάθε βράδι πριν τον ύπνο, για να το συνδυάσει με τον ύπνο και να δημιουργήσει μια υποτυπώδη ρουτίνα. Οπότε του το βάζει χτες, ο μικρός ξεκαρδίζεται και εκστασιάζεται κάθε φορά μ' αυτό το παιχνίδι, και ο άντρας μου τον σήκωνε μέχρι το ταβάνι που ήταν η εικόνα κι αυτός γελούσε! Τώρα περιμένει πώς και πώς να του το ξαναβάλει για να το ξανακάνουν! (ο άντρας μου, εννοείται, όχι ο μικρός).

Το πρόβλημά του είναι ότι δε φαίνεται διατεθειμένος να θυσιάσει την καθημερινότητά του, τον υπολογιστή, το σκάκι, και διάφορα άλλα, για να ασχολείται με τον Αντρέα. Βαριέται κιόλας στην πολλή ώρα, ειδικά, αν πρέπει να τον κρατά και να κάνει βόλτες. Ελπίζω σιγά σιγά να προσαρμοστεί.

Μαρία, εμένα οι απόκριες μου άρεσαν πάντα πάρα πολύ! Ειδικά μου αρέσει να ντύνομαι άντρας! Έχω κάποιες φωτογραφίες που είμαι πολύ πετυχημένη! Αλλά τον Αντρέα φέτος δε θα τον ντύσω. Είναι πολύ μικρός και δεν καταλαβαίνει ακόμα, οπότε είναι λες και τον κάνω καραγκιόζη για να χαίρομαι εγώ. Ο Στέφανος είναι πιο μεγάλος και θα το χαρεί.

Χριστίνα, περαστικά στον μικρούλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες; Απλα τωρα ειναι μικρος και βαριεται ο αντρας σου, οταν μπορει να παιξει μαζι του και να αντιδρα δεν θα ξεκολλαει!

Καλα αυτο το παιχνιδι ειναι ΣΩΤΗΡΙΟ για τον υπνο, εμεις το εχουμε χρησιμοποιησει κατα κορον, μονο τωρα τελευταια δεν πολυπιανει το κολπο γιατι θελει αγκαλιες, εγω φταιω τον εμαθα ετσι, αλλα του αρεσει να το παιρνει και να παιζει μονος του, να προβαλλει την εικονα σε διαφορα σημεια του σπιτιου...

Ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, όμως, που εμάς ο δικός μας δεν κοιμάται μ' αυτό το παιγνίδι! Αντίθετα, το διασκεδάζει! Ψυχαγωγείται! Ξεκαρδίζεται! Σκιρτά από χαρά! Οπότε μετά θέλει αγκαλιές και νανουρίσματα. Αλλά είπα να του το βάζουμε μια φορά τη μέρα πριν από τον ύπνο, έτσι ώστε να το συνδυάσει και να ξέρει ότι του βάζουμε αυτό και μετά νάνι.

Όσο για τις αγκαλιές, εμένα στην αρχή όλοι μου λέγανε να μην τον μάθω στην αγκαλιά. Με βλέπανε να τον κρατάω αγκαλιά και μου έλεγαν "α, τον έμαθες στην αγκαλιά, πολύ κακό αυτό, και θα δυσκολεύεσαι μετά". Αλλά συγγνώμη κιόλας, θα αφήνω ένα βρέφος λίγων ημερών να κλαίει, επειδή δεν πρέπει να το μάθω στην αγκαλιά; Αν είναι δυνατόν! Ένα τόσο μικρό μωρό δεν κλαίει γιατί κάνει ναζάκια και ιδιοτροπίες, αλλά γιατί έχει ανάγκη την αγκαλιά. Και όσο πιο πολύ του ικανοποιούμε τις συναισθηματικές του ανάγκες, τόσο πιο ανεξάρτητο θα είναι στο μέλλον, αντίθετα με όσα λέγονταν παλιότερα, ότι θα γίνει εξαρτημένο.

Και όπως μου έλεγαν και τα κορίτσια εδώ, τα μικρά μωρά δεν μαθαίνουν στην αγκαλιά. Και όντως αυτό αποδείχθηκε στη συνέχεια. Τώρα που ο Αντρίκος είναι δύο μηνών, κάθεται μόνος του αρκετή ώρα στο ριλάξ. Σήμερα το πρωί τον έβαλα στο πορτ μπεμπέ, του έβαλα κι ένα κρεμαστό παιχνίδι από πάνω και για κανένα δίωρο έμεινε ξαπλωμένος κι έπαιζε, ησυχούλης ησυχούλης! Τα βράδια συνήθως τον έχω δίπλα μου στο ριλάξ και του μιλάω, του τραγουδάω, του παίζω με την κουδουνίστρα. Και μετά από δύο ώρες και βάλε ζητά αγκαλιά!

Μερικές φορές κοιμάται και μόνος του! Ένα πρωί ξύπνησε και γκρίνιαζε, τον πάσαρα στον άντρα μου, κι αυτός βαρέθηκε (κλασικά) και τον έβαλε στο πορτ μπεμπέ χωρίς να έχει κοιμηθεί. Κάθεται ο Αντρέας ήσυχος, έλεγε και "άγου", και τελικά τον πήρε ο ύπνος από μόνο του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εμενα τι μου θυμισες! Σαν μωρο ετσι με τις ωρες καθοταν αδιαμαρτυρητα στο πορτ μπεμπε! Τωρα εδω και μηνες που εχει ξεπεταχτει δεν καθεται πουθενα αν δεν θελει! Αλλα μεχρι προτινος ηταν αγγελος στο θεμα υπνου, τωρα εχει χαλασει.Ασε που οντως εγω φταιω, γιατι τελευταια τον επαιρνα και κοιμομασταν αγκαλιτσα στον καναπε η το κρεβατι και τωρα εμαθε και δεν ξεκολλαει. Ξυπναει τη νυχτα και σπαραζει στο κλαμα για αγκαλιτσα. Δυο τρεις μερες τωρα τον αφηνω να κλαει μεχρι να ξανακοιμηθει μπας και ξαναστρωσει, αλλα ειλικρινα ποναει η ψυχη μου, με το ζορι με κραταει ο αντρας μου...Ξερω ομως οτι σε βαθος χρονου ειναι για το καλο του, οποτε απλα περιμενω ξυπνια μεχρι να κοιμηθει καλα καλα ξανα και να τον σκεπασω, γιατι αν με παρει χαμπαρι τελειωσε, το χασαμε το παιχνιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το να κοιμόμαστε μαζί στο κρεβάτι μου είναι κάτι που δε θέλω. Πιστεύω ότι το κρεβάτι μου είναι το τελευταίο οχυρό! Αν καταρριφθεί αυτό, έχασα το παιχνίδι!

Θέλω να πιστεύω ότι δε θα χρειαστεί να τον πάρω ποτέ στο κρεβάτι μας. Τώρα, αν όταν μεγαλώσει λίγο έρθει κανένα πρωινό να κάνουμε αγκαλίτσες είναι άλλο, κι άλλο να κοιμόμαστε συστηματικά μαζί.

Τώρα έχει μεγαλώσει αρκετά και δεν τον χωράει το πορτ μπεμπέ. Σε λίγο καιρό θα πρέπει να τον βάλουμε στην κούνια, πράγμα που σημαίνει να τη φέρουμε στο δωμάτιό μας και να μετακινήσουμε την τουαλέτα (=ένα απλό τραπεζάκι όπου βάφομαι) στο δικό του δωμάτιο, για να είμαστε άνετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αν δεν παρουμε αγκαλιά τα μωρακια μας τωρα που το εχουμε αναγκη πότε θα το κανουμε? Οκ ειναι φορες που οταν εχω πραγματα να κανω κ θελει να τον κραταωω για να παιζουμε μπορει να δυσανασχετω αλλά αληθεια οταν γραπωνεται από την μπλουζα μου κ χωνει το προσωπάκι του στο στηθος μου για να κοιμηθει, νιωθω οτι ειμαι πολύυυυυυυυυυυυ τυχερη...

Αννα Μαρια ειναι σουπερ ο Αντρεας σου...απολαυσε την καθε στιγμη γιατι περναει πολύ γρηγορα ο καιρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...