Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

AMAN VRE SYMPAITHERA TI APOTHIMENO EXEIS ME TO MPASKET KAI TO GRAFEIS SYNEXEIAAAAAAAAAAA???????xAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

HLIANAKI MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU TI KALA PU EISASTE OLOI KALAAAAAAAAA!MA TI YPEROXO POU EINAI NA GINESAI MANA!!!!DEN YPARXEI KALYTERO...EGW PHGAINW KAI TON KOITAW SYNEXEIA OTAN KOIMATAI KAI DEN MPORW NA TO PISTEPSW AKOMA!!!!!!!!!!!!!!!POSO EYLOGIMENES EIMASTE EMEIS OI GYNAIKES??????????????AAXXXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσακια? Τωρα ελευθερωθηκε το πεδιο απο τις ναρκες....μολις εφυγαν!!Ευτυχως ηταν ησυχοι σημερα!!!

Εχω κατι νευρα δεν ξερω τι μ`επιασε...θελω να φυγω μακρυα,να τους παρατησω ολους!!Ολοι και ολα μου φταινε.Ολοι κοιτανε μονο την παρτυ τους!!!Καθομαι και σκεφτομαι μεχρι τωρα πως εχω περασει την εγκυμοσυνη μου και ολο στεναχωριες,ολο χαζομαρες,ο καθενας το κοντο και το μακρυ του......θα τους γραψω ολους για τα καλα να δουμε τι θα κανουν μετα.Αι σιχτιρ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, για το κοκκινο δωματιο θα συμφωνησω!ουτε εμενα μου αρεσε!τους δυο ξενους ανετα τους ξαναβλεπω μονο και μονο για την ντενη μαρκορα και την φλωρα!α, και οι σταβλοι της εριετας ζαιμη ηταν ωραιο αν και εβγαζε μια μιζερια σε ορισμενα σημεια!οσο για την ρωπα, εμενα μου αρεσει το στυλακι αυτο,καυστικη και κυνικη καποιες φορες..

Τηλεοραση εχω να δω κανα μηνα...λογω μωρου και γενικα πιο πολυ εβλεπα νοβα γιατι δεν εχει και τιποτα αλλο ..

Νια μου, αθηνα θα ερθω αλλα οχι για μπασκετ χχιχιχιχιχ..θελω κι εγω να βρεθουμε..αλλα εσυ ποτε θα γεννησεις?μεχρι να σαραντησεις κιολας..θα θελα πολυ να βρισκομασταν..εγω σε εναμιση μηνα ανεβαινω..α, παλιος ελληνικος κινηματογραφος ειναι το αγαπημενο μου..εμεις με αυτα μεγαλωσαμε..αγαπημενη ταινια πολλες αλλα εκεινη που δεν βαριεμαι ποτε ειναι της κακομοιρας με τον χατζηχρηστο!αμ πως!κι απο καρεζη μου αρεσει το μια τρελη τρελη οικογενεια με την παστα φλωρα και το δεσποινις διευθυντη..αθηνααααα!αχ εχω πολυ καιρο να τις πετυχω..

Ηλιαννακι μου, ευχομαι οσο ευτυχισμενη εισαι τωρα , να εισαι για παντα!να χαιρεσαι το μωρο σου και την οικογενεια σου..πολυ γλυκο να ερχεται και το τριτο μωρο στο σπιτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, δεν αξιζει να χαλιεσαι για τον καθε αχαριστο και ηλιθιο ανθρωπο που υπαρχέι στο περιβαλλον σου..αξια τους δινεις οταν τους αφηνεις να σου χαλασουν την ζαχαρενια σου!η εγκυμοσυνη ειναι μια περιοδος που πρπει να εισαι ηρεμη,,σκεψου αυτο το πλασματακι που κουβαλας μεσα σου..μονο αυτο αξιζει να σκεφτεσαι ..ολοι οι αλλοι ειναι περιττοι..πιστεψε με..κι εγω περασα μια πολυ ασχημη εγκυμοσυνη..δεν με εφταναν οι δυσκολιες της εγκυμοσυνης αλλα και καποοι απο το περιβαλλον μου δεν ηθελαν αυτο το μωρο..παραλιγο να τα διαλυσω ολα και να στειλω κοσμο στην εντατικη..αλλα ο γιος μου ηταν και ειναι πανω απο ολα..γι αυτο σου λεω..παρε δυναμη απο την φραουλιτσα σου και γραψε τους ολους στα παλια σου τα παπουτσια..δεν αξιζει κανενας πιστεψε με..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι ο μικρος με ταλαιπωρησε πολυ σημερα αλλα δεν με νοιαζει για μενα αλλα γι αυτο το καημενουλι που εχει κολικους..δεν ητρεμουσε με τιποτα..στο τελος αποκοιμηθηκε στην αγκαλια μου, ειχε κουρνιασει το καημενο μετα απο τοσο κλαμα..αχ θεε μου, γινεται να ειναι παντα μεσα στην αγκαλια μου??

Αντε αναστασακι μου, ερχεται κι εσενα η μικρη σου..αντε με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ετσι νομιζω Αγγελικουλα οταν θα ερθει η φραουλιτσα τοτε θα ειμαι ηρεμη και θα ησηχασω.Θα τους εχω μια και καλη γραμμενους!!!

Αχου ο γλυκος μου....η αγκαλια της μανουλας ειναι σωτηρια τελικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισκεψεις ακομα δεν εχω..μονο η πεθερα μου ηρθε σημερα κι ο πεθερος ( μη χ...) για ολους τους αλλους κυκλοφορω η λεχωνα με ταμπελα προσοχη δαγνωνει και δεν κοντευει κανενας..αυτυχως περασε το σκ ηρεμα..και να ξερετε ειναι υπουλα τα σκ για επισκεψεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτους δεν μπορουμε να τους αποφυγουμε δυστυχως....τους φιλους τους επιλεγεις τους συγγενεις οχι!!!

Κι εγω ηδη δηλωνω οτι θα σαραντισω και μετα αλλα ειπαμε τον καλλο στον εγκεφαλο τον εχει ο αντρας μου που δεν μπορει να λεει οχι.Θα μαλωνουμε σιγουρα!!!

Ειμαι πτωμα, παω για νανι....Αγγελικουλα πολλα φιλια καλο κουραγιο,ευχομαι να εχεις ηρεμη νυχτα!!!Θα τα πουμε αυριο!!Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά, ωραία ταινία το Τέρμιναλ! Άξιζε τον κόπο!

Αγγελική, ούτε η Χρυσούλα Διαβάτη μ' αρέσει, παίζει κι αυτή υστερικά και σε όλους τους χαρακτήρες της βάζει μια χυδαιότητα. Τους σταύλους της Εριέττας Ζαΐμη τους έβλεπα, όχι φανατικά, βέβαια, αλλά δε μου άρεσαν καθόλου μα καθόλου.

Όσο για τον παλιό ελληνικό κινηματογράφο, τρελαίνομαι!!! Όποτε βάλει ταινία, θα τη δούμε οπωσδήποτε! Καλά, η ταινία "Της κακομοίρας" είναι απ' τις αγαπημένες μας! Ο άντρας μου κάθε λίγο πετάει ατάκες απ' τον Ζήκο! Αλλά γενικά μας αρέσουν όλες οι παλιές ελληνικές ταινίες, εκτός από κάτι δακρύβρεχτες στιλ Ξανθόπουλος-Μάρθα Βούρτση.

Ηλιάννα, πολύ ωραία και συγκινητικά αυτά που μας έγραψες!

Αναστασία, σου έκαναν κάτι ή σε έπιασαν τα ορμονικά;

Εμείς σήμερα πήγαμε στη μάνα μου, και τι γυρίζει και μου λέει σε κάποια φάση; "Τις προάλλες που πήγα στο γυναικολόγο, ήταν μια κοπέλα, ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ και ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΟΙΛΙΑ, και τη ρωτάω πόσων μηνών είναι, και μου λέει οκτώμιση". Τι της λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουσκουσαρες χιχιχιχιχιχιι μια που λέμε για τον χατζηχρηστο χαχχαχαχαχα ....

Αγγελικουλα μου έλα και δεν θα σε πάω για μπάσκετ χαχαχχαχαχαχαχαχ....

Το αγαπακι κοιμητηηκε στην αγκαλιτσα της μανουλας το το γλυκια εικόνα ε??.

Αναστασακι μουυυυυυυυυ τι σου κάνουν κοριτσαρα μου γραφτουσσσσσσς μόνο την Αναστασία και την φραουλιτσα να σκεφτεσε........

Εγω αννα Μαρια μου δεν βλέπω καθόλου ξένες ταινίες μόνο ελληνηκες........

Άντε ξυπνατε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στ αόμορφα κορίτσια και στα γλυκά μπεμπεδάκια!!!

Ηλιαννάκι τι όμορφα είναι αυτά που μας έγραψες...Πραγματικά πρέπει

να είναι το τέλειο συναίσθημα να έχεις τρια αγγελουδάκια σπίτι!!Πολλά

φιλιά και να σας ζήσει και πάλι ο Χρηστάκος!!!

Αναστασάκο από παρτάκιδες και ανόητους άλλο τίποτα φιλενάδα!!Και εγώ έσκαγα

αλλά πίστεψε με με το που θα γεννηθεί η φραουλένια σου δεν θα σε νοιάζει τίποτα!!

Εγλω πλέον έχω φτάσει σε ένα επίπεδο που μόνο γέλιο μου προκαλούν αυτά που

ξεστομίζουν οι πεθερο-κουνιάδες, ενώ κάποτε γινόμουν έξω φρενών!!Σκέψω μόνο

το μωράκι σου και συνέδεσέ τους όλους με Κάϊρο...

Αγγελικούλα σαν την αγκαλίτσα της μαμάς δεν είναι τίποτα άλλο....Χαδιάρης είναι

ο γαμπρούλης μου και πολύ μου αρέσει!!Αχ ελπίζω σύντομα να περάσουν αυτοί οι

παλιο κολοικοί να ηρεμήσουν τα μπομπουκάκια μας!!Συμπεθέρα σας περιμένουμε στην

Αθήνα!!!

Νία μου μου ανοίγεις την όρεξη με τα γλυκά σου κάθε φορά!!!!Φιλιά στα ζουζουνάκια σου!!!

Άννα Μαρία αυτό με την πιο αδύνατη έγκυο κορυφαίο, αλλά και η περιγραφή σου πολύ δυνατή!!

Λενάκι καλημέρα!!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου με τα ομορφα μωρακια εντος κι εκτως κοιλιας!

Τι κανετε?πως ηταν η νυχτα σας?εμεις κλασικα το καψαμε παλι με τους κολικους..σημερα ειναι η πρωτη μερα που μενω σπιτι με το μωρακι μονη μου, χωρις κανεναν αλλον..φρικη..ο μικρος εχει ακομα κολικους γιατι σφιγγεται και μαζευει ποδαρακια και κλοτσαει..βγαζει και κατι κραυγες..απο τις 8μιση ξυπνησε, τον θηλασα κι απο τοτε δεν καταφερα να τον κοιμησω..ξαναθηλασα πριν λιγο αλλα τιποτα..ματι γαριδα!

Δωρακι μου, εσεις πως τα πατε?τι κανει η νυφουλα μου?

Νια μου, τι κανουν τα ζουζουνια?για τον σκυλουκο μου που με ρωτησες τις προαλλες, ηρεμα το πξρε το θεμα, με το που φεραμε το μωρο σπιτι τον μυρισε, ηθελε να το γλειψει αλλα δεν τον αφησα..βεβαια το μωρο το εχω πανω κι ο λαλακης δεν ερχεται..μονο οταν κλαιει το μωρο, ανεβαινει τα σκαλια και καθεται εξω απο την πορτα αλλα αμα του πεις ελα, φευγει..

Αναστασακι μου, ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα!με ολο το θαρρος, θα σου δωσω μια συμβουλη..να κανεις και να λες αυτο που νιωθεις..δεν θελεις κατι, να το λες..δεν εισαι υποχρεωμενη σε κανεναν ουτε καν στον αντρα σου να κανεις κατι που δεν θελεις..αν αυτος δεν μπορει να πει οχι κι εσυ αναγκαστικα πρεπει να δεχτεις κατι τοτε καπου αλλου πρεπει να υποχωρησει αυτος..σε λιγο θα μας ζητησουν να σκυψουμε να μας γ..... (που λεει ο λογος)..

Λενακι μου ομορφο τι κανεις?μερες εχω να διαβασω νεα σου..ο αναστασης τι κανει?το μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πού είστε όλες; Πεσμένη η κίνηση σήμερα.

Εμείς πήγαμε γιατρό πριν, όλα καλά, ο Ανδρέας πήγε 2700 και κάτι, παρ' όλο που άκουσα τη νοσοκόμα να λέει 2300, μετά ο γιατρός είπε 2700. Τέλος πάντων, ας πούμε δυόμιση να είμαστε μέσα!

Τον ρώτησα για την ενδοφλέβια και το θηλασμό και μου είπε ότι δεν έχει καμία σχέση και δεν επηρεάζει καθόλου! Ουφ, έφυγε ένα βάρος! Επίσης, μπορεί να γλιτώνουμε τελικά την καισαρική, θα δείξει. Το σημαντικό είναι να χορηγηθεί η ενδοφλέβια αντιβίωση.

Αγγελική, κουράγιο, θα περάσει κι αυτό! Θα σταματήσουν οι κολικοί κι όλα μια χαρά! Απ' ό,τι μου λένε κοπέλες που έχουν ήδη παιδιά, οι πρώτοι δύο μήνες το πολύ είναι οι πολύ δύσκολοι, και μετά το μωρό είναι μες την τρελή χαρά! :P

Αναστασία, μήπως έχεις πάθει λίγο εμμονή με τις επισκέψεις; Μην ασχολείσαι βρε και χαλιέσαι συνέχεια! Θα τους λες ότι δεν έχεις συνέλθει ακόμα από τη γέννα και τέρμα. Κι αν δεις ότι έρχονται, θα έχεις το μωρό σε άλλο δωμάτιο, και σε κανένα τέταρτο θα λες, συγγνώμη, πάω να θηλάσω, σας χαιρετώ από τώρα γιατί μάλλον θα έχετε φύγει όταν θα τελειώσουμε, και θα φεύγεις.

Πάντως, κι εγώ έχω πάει επίσκεψη σε φίλες μου που γέννησαν, πριν τον σαραντισμό ή και μετά, και το μωρό πάρα πολύ σπάνια το είχαν στο δωμάτιο που καθόμασταν. Συνήθως το είχαν στο δωμάτιό του/τους και κοιμόταν. Όσο για να το πιάνουμε και να το φιλάμε, ούτε γι' αστείο. Δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

Εδώ ακόμα και η πεθερά μου, που δε φημίζεται για την καθαριότητά της, όταν ήταν η μεγάλη της εγγονή 10 μηνών είχαμε πάει Πάτρα, ο άντρας μου κάθε τρεις και λίγο πήγαινε και φιλούσε το μωρό, κι η μάνα του εκνευριζόταν κι έλεγε ότι δεν κάνει. Πόσο μάλλον σε νεογέννητο!!

Δώρα, δεν είπα και το άλλο. Μας έκανε λίστα (η μάνα μου) με πράγματα που "πρέπει" να αγοράσουμε ή να κάνουμε! Αχ αχ...

Τι τρώτε σήμερα; Εμείς πιλάφι με λαχανικά και μπιφτέκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα!!!!οντως που ειστε ολες σημερα???εγω βαριεμαι να διαβασω και κρυωνω απιστευτα!!!και δεν εχουμε ακομη καλοριφερ κ τη βγαζω με το κλιματιστικο!!!

αννα μαρια τελειος ο ανδρεας.εμεις θα παμε αυριο να δουμε τη μικρουλα μας και να κανουμε καρδιοτοκογραφο!!!ανυπομονω!!!!

σημερα εψησα μπιφτεκακια μονο για μενα γιατι ο αντρας μου ξεκινησε σχολειο( τωρα τον τοποθετησαν) και εφυγε για αθηνα!!!!ετσι ειμαι μοναχουλα :cry::cry::cry: ως την παρασκευη που θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε ολες μας.

Ειμαι καλυτερα σημερα ειναι η αληθεια, απλα μαζευονται ολα μαζι και τα θυμαμαι και παθαινω αμοκ

Αννα Μαρια η αληθεια ειναι οτι εχω μια εμονη με τις επισκεψεις και με αγχωνει αφανταστα, αλλα θελω να πιστευω οτι θα βρω το κολπο μονη μου, οπως αυτο που ειπες...παω να θηλασω γεια σας!!!

Αγγελικουλα μου, σε ευχαριστω για την συμβουλη, εχεις δικιο ετσι ειναι απλα πως θα το κανοω πραξη....ειναι μεχρι να παρω φωτια μια μερα και να γινει ο μεγαλος χαμος.

Δωρακι νομιζω πως θα ειμαι αλλος ανθρωπος οταν θα ερθει η φραουλιτσα μου,αυτο ευχομαι!!

Τι τρωμε σημερα....λεω να παραγγειλω κοτοπουλακι,βαριεμαι να μαγειρεψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εβαλα το μικρο για νανι.εποτελους θα κοιμηθω κι εγω λιγο..

Κανει πολυ κρυο στην ελλαδα μου ειπε η μαμα μου, εφυγε με κοντομανηκο η γυναικα..εδω το θερμομετρο γραφει 27 βαθμους μεσα στο δωματιο..αχ αντε να χςιμωνιασει κι εδω..

Αννα μαρια, ολοκλκρο μωρο ο αντρικος!σε μια βδομαδα μπαινεις στον μηνα σου..

Βανεσσακι κι εγω μπιφτεκακια σημερα..μπηκες στον μηνα σου κι εσυ βλεπω..πωπω βρε κοριτσια, πως περασε ο καιρος..υπομονη μεχρι την παρασκευη κοριτσακι μου..παιζει να παρει και καμια μερα αδεια οταν γεννησεις η οχι?

Ποιες εχουν σειρα για γεννα τωρα?

Νασια και μυριαμ..λετε να γεννησε καμια?

Βανεσσακι μετα εισαι εσυ?

Μετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hrthame kai emeis.........gia ligo giati vlepw ton mpempi na kounaei xeria podia opote oti prolavw!!!!!!!!!!exei apisteyto kryoooooooooo aytes tis meres..pwpwpw..poly apotoma mas hrthe telika!!!!!!!!!

anastasia mou mhn anxonese me tis episkepseis katse na geniseis me to kalo.....opws niotheis esy na mhn akous kanenan...!!!!!!!!!!

koritsia emena o mpempis aytes tis meres mou kanei prasina kakakia...o giatros mou eipe oti den einai kati kai epeidh eixame kai mia mikrh diskoiliothta mou eipe na tou dwsw ligo xamomilaki!!!!!!!!twra kanei kakakia mono mia fora thn mera mou eipe oti kai ayto einai fysiologiko!!!!gia na doume!!!!!!!

kale to maraki pou einai????????????????????????ante den tha mpei na mas pei nea???????????exw agwniaaaaaaaaaaaa tha skasw!!!!!!!!!

ante poies perimenoume twra na genisoun???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιτσες μου!

αννα μαρια μου οπως ειπαν και τα κοριτσια ολες θα τα καταφερουμε!καμια δεν τα ξερε απο οταν γεννηθηκε!στην πορεια τα μαθαινουμε ολες!και εχουμε και ενα σωρο πηγες πληροφορησης!μην ανησυχεις!τελεια μανουλα θα γινεις!

ρε αγγελικουλα μου εχει κολικους το αντρακι σου?θα περασουν κοριτσι μου!μην στεναχωριεσαι!και εχεις και την πεθερα το βιολι της να φερει επισκεψεις!ακομα δεν σαραντισες καλα καλα!ελεος!

αναστασακο μου μην μου νευριαζεις!ηρεμησε γιατι το μωρακι νιωθει τα παντααα!αντε κοντευεις και συ:)

ηλιαννακι στο σπιτακι με το χρηστακο ε?αντε να τον χαιρεστε κοριτσακι μου!Οτι καλυτερο!

Ρε κοριτσια κανατε τελεια τα δωματιακια των μπεμπε!

οταν τελειωσω και γω με τις διαδικασιες θα προσπαθησω να βαλω και γω φωτο!

προς το παρον βαψιμο καναμε μονο!

αρχες του αλλου μηνα περιμενουμε το δωματιακι, να αρχισουμε να ετοιμαζομαστε!

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω!

φιλια σε ολες!

ας μας εχει Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ παντα καλα ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, σε περνάω εγώ! Αλλά ποτέ δεν ξέρουμε τι μας ξημερώνει!

Βανεσσάκι, μοναχούλα ε; Θα βάλετε καλοριφέρ ή όταν γεννηθεί η μικρή θα βάζετε το κλιματιστικό; Εμείς δεν ξέρω τι θα κάνουμε, μάλλον ηλεκτρικά σώματα και ηλεκτρικές σόμπες, δε γίνεται αλλιώς...

Χριστίνα, δεν ξέρω να σου πω για τα κακάκια... :(

Αγγελική, καλή ξεκούραση!

Γκερλ, πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι τελικα θα γεννησεις μe καισσαρικη στην 38η ηα θα περιμενεις μεχρι τις 40?λογικα εισαι κοντα με την αννα μαρια..αλλα ειναι και η νια που ζητησε 6νοεμβρη..

Χριστινακι, ακουσα οτι το χαμομιλι κανει θαυματα..αλλα μια φορα την ημερα δεν θεωρειται δυσκοιλιοτητα απ οτι εχω διαβασει..εμενα τωρα με τους κολικους εχει αραιωσει λιγο την συχνοτητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Χάθηκα το σκ, ήρθε η αδερφούλα μου από την θεσσ/νίκη , ήταν και η μικρή μου αρκετά ανήσυχη αυτές τις μέρες...αλλά τώρα επανήλθαμε :) Την Πέμπτη πήγαμε στην γιατρό και είμαστε μια χαρά απλά άρχισαν τα πονάκια και μας πρότεινε να πίνει μάραθο όταν πονάει...έβαλε και 720 γρ. (σαν πολλά μου φάνηκαν, αν και η γιατρός είπε μια χαρά είναι) και τώρα είναι 4120!!!! Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω...αλλά είδα ότι βάλατε φωτό από τα δωματιάκια σας τα οποία είναι όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!! Θα προσπαθήσω να βάλω και εγώ από το δικό μας!!!

Αγγελική και εμείς το ίδιο με τους κολικούς...και την λυπάμαι την καημένη που δεν ξέρω τι να κάνω για να μην πονάει... :cry: μακάρι να περάσουν γρήγορα!!!

Αναστασία τι κάνετε εσύ και η φραουλίτσα σου???

κάλημέρα Αννα-Μαρία, vanessaki, Χριστινάκι girl και Λένα!!!!! Φιλία και στα υπόλοιπα κορίτσια

post-15740-13873937909866_thumb.jpg

post-15740-13873937909937_thumb.jpg

post-15740-13873937910011_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aννα μερια μου, δεν καταλαβες,εχουμε καλοριφερ, απλα δεν εχουμε βαλει ακομη πετρελαιο!!!σε καμια εβδομαδα το βλεπω.παω να φαω κ επιστρεφωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...