Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

Αγγέλα μου κ εγώ σε έχω συχνά στη σκεψη μου! Τα ίδια ένιωθα και νιωθω κι εγω! Νομίζω είναι απολύτως φυσιολογικό και λογικό να νιώθουμε και ενθουσιασμό και φόβο και αγωνία! Τα ίδια ακριβώς που σκέφτεσαι σκέφτομαι κι εγω, και τα καλαίσθητο και τα κακά! Είμαι σίγουρη όμως ότι θα τα καταφέρουμε ολες μας!!!!

Λαγονησι μου την εμβρυομεταφορα θα την κάνω σε φυσικό κύκλο χωρίς φάρμακα! Θα πάρω υποστηρικτικά μόνο προγεστερονη αν τελικά βάλουμε 2 εμβρυακια, αλλιώς ούτε αυτη θα πάρω, θα κάνω εξετάσεις κι αν η προγεστερονη που παράγει ο οργανισμός μου αρκεί δεν θα πάρω φαρμακευτική!!! Άλλωστε την ωοληψία την έκανα 10/11 και σταματησα τα φαρμακα 2 μερεσ πριν άρα μέχρι την εμβρυομεταφορα θα έχει περάσει τουλάχιστον 1 μήνας και 15 μέρες! Ακολουθώ οδηγίες και συμβουλές απο γκρουπ γιατρών λόγω της ιδιαιτερότητας με την υγεία μου! Νομίζω αν έπρεπε να αφήσω διάστημα δεν θα το ρισκαραν να με βάλλουν νωρίτερα! Και μην ζητάς συγγνώμη καλε, με έβρισκαν σαμπως;;; Εδω ρωτάει μια και μαθαίνουμε πολλές!!!! Ξέρεις ποσά πράγματα έμαθα στο φόρουμ;;;;

Τουιγκακι να φιλησεις την κοιλίτσα!!!

Καλο βράδυ κούκλες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ευτυχώς που ξανά διαβάζω τι γράφω!!!!!!!

Αγγέλα όχι καλαίσθητο αλλα καλά ήθελα να γράψω!!!

Λαγονησι σαμπως με έβρισες ήθελα να πω και όχι έβρισκαν!!!

Το χαζό πράγμα διορθώνει μόνο του και βάζει ότι λέξη θέλει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lagonisi συγχαρηττήρια!!!Είδες που ανεβαίνει;;Θα κάνεις και άλλη ή θα πας στον γιατρό σου να σε δει;Για τα φάρμακα που ρώτησες και την Melipikto ισχυεί για την διέγερση και όχι για εμβρυομεταφορά απο κατάψυξη σε φυσικό.

Κορίτσια το ξέρω οτι είναι άσχετο με το θέμα εδώ αλλά έγραψα και αλλού και μία κοπέλα που χαρίζει τελικά δεν μου απάντησε :( Αν κάποια έχει περισσευούμενα merional ή cetrotide και μπορεί να μου δώσει αν θέλει ας μου στείλει πμ.Θα κάνω τέλη Ιανουαρίου ξανά διέγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lagonisi να δεις που την άλλη φορά θα μεγαλώσει κι άλλο! Ετσι θέλουμε την πορεία του, αργή αλλα σταθερη! Όλα θα πάνε καλά :D

Αγγελα όλες κάνουμε αυτές τις σκέψεις!Είναι πολύ φυσιολογικό στάδιο. Ξέρεις τι νομίζω ότι πρέπει να τις κάνουμε για να μπορούμε να αντέξουμε τα πάντα, έτσι μαθαίνουμε να είμαστε δυνατές. Αλλά θα πάνε όλα καλά, η Παναγίτσα θα είναι δίπλα μας :ympray:

Μέλι μάλλον μαζί θα είμαστε! Δυστυχώς δεν έχουμε έτοιμα εμβρυάκια και ξεκινάμε από την αρχη. Θα περιμένω λίγο να περάσουν οι γιορτές και ταυτόχρονα θα ψάχνω για νέο κέντρο στην Αθήνα αυτή την φορά. Είπαμε να δοκιμάσουμε αλλού την τύχη μας, και που ξέρεις μπορεί η Παναγία να κάνει το Θαύμα της της Αγιες αυτές μέρες και να μην χρειάστούμε κανέναν γιατρό O:-)

Ξέρετε πόσες κοπέλες έκαναν και 2 και 3 αποτυχυμένες εξωσωματικές, με πολλά προβλήματα, και έμειναν εγκυούλες φυσιολογικά? Μάλλον ο θεούλης θέλει να έχει αυτός την πρώτη και την τελευταία λέξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπορει ο θεουλης να μου δωσει κι εμενα μια φορα κατι χωρις να υποφερω!! Πραγματικα εχω κουραστει πολυ.. Ηθελα να εκφρασω αυτο που αισθανομαι σε εσας που καταλαβαινετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki μια μεγαλη αγκαλια απο εμενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

Αγγελα καλη επιτυχια γλυκια μου!

Μελι εμπιστευσου το γιατρο σου, ολα θα πανε καλα!!Δεν πειραζει για λιγες μερες αν το πατε αργοτερα τελικα, με τις γιορτες θα περασουν συντομα.

Heaven θα ερθει και σε εσενα , ποτε δεν ξερεις!

Ολες θα το ζησετε!!

lagonisi μια χαρα η χοριακη σου!Απλα να εισαι χαλαρη και να ξεκουραζεσαι. Ηρθε για να μεινει!!!

Εγω σημερα ημουν στον γιατρο για τον πρωτο υπερηχο.

Ειδαμε δυο σακους και δυο εμβρυακια.

Ακουσαμε ομως μονο μια καρδουλα!

Μαλλον το αλλο το χασαμε με την αιμοραγια που ειχα τις προαλλες.

Παρ 'ολα αυτα η χαρα που νιωσαμε με τον καλο μου και η συγκηνιση που νιωσαμε δεν περιγραφεται με λογια!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Το να ακους μια καρδουλα μετα απο ενα μηνα περιπου , ειναι ενα θαυμα!!!!!!!!!!!!!!! :D

Ευχομαι πολυ συντομα να το ζησετε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τeri μου.....εχει συμβει πολλες φορές, κοπέλες μετά απο εξωσωματική να μενουν έγκυες μόνες τους...

Σου το ευχομαι με ολη μου την καρδιά....απλά πρεπει λιγο να χαλαρώσεις......και κοιτα να το διασκεδασεις τις γιορτές!! :):)

Teri αληθεια σε ποια πολη εκανες την προσπάθεια σου?

Heaven...αν ήξερες πόσες κοπέλες εδω μέσα..(μαζι με εμενα) έχουμε κανει αυτην την ερώτηση στο Θεο....

Οταν κάποτε καταφερουμε και κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιά....όλα αυτά θα μας φαίνονται πολύ μακρινά!!

LIL μου ..υπέροχα τα νεα σου....!! Δεν πειράζει ενα θέλουμε και γερό!

Για να σας ρωτήσω λιγο....μου βρήκαν την οιστραδιόλη χαμηλή και μου αυξήσανε την δόση των ciclacour..

Ξέρετε τι μπορεί να σημαινει αυτό..και τι επίπτωση μπορεί να έχει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ τέλεια! Πολύ χαιρομαι και συγκινούμε όταν ακούω για καρδούλες!!!!

Λαγονησάκι δεν ξέρω τι μπορεί να γίνεται με τα Ciclacur. Μένω θεσσαλονίκη και τις έκανα εδώ! Είμαι πολύ ευχαριστημένη από το γιατρό μου αλλά καθόλου από το κέντρο το οποίο μας εκμεταλεύεται! Λέμε να κατεβούμε Αθήνα, Τι λες? Πες μου για τα δικά σου η ότι άλλο έχεις ακούσει! Λέω να πάμε στον Μαστρομηνά! Πείτε κορίτσια τις εμπειρίες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teri καταρχήν ελπιζω να μην χρειαστεί καν....και να μεινεις μόνη σου :):)

Σου έστειλα προσωπικο μήνυμα......με διαφορα που εχω ακουσει......

Ψάξτο καλά πάντως..................

Εχει σημασια να πας σε καλό γιατρό....γιατι ο καθενας δινει άλλη αγωγή....εχει επισης σημασια να εχει καλούς εμβρυολογους και εργαστήρια.....Ψαξτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil φιλάκια στο μωράκι!!!τι όμορφες στιγμές, ρε κορίτσια αμα κλαίω από τώρα,αν θα μείνω έγκυος τι θα κάνω η Μάρθα Βούρτση; :)

Αχ heaven,κι εγώ την ίδια απορία έχω αλλά κουράστηκα κι έχω συνηθίσει τόσο που αν συμβεί κανά καλό λεω από μέσα μου''πάρτο πίσω τώρα, θα το πληρώσω σίγουρα μετά εις διπλούν''-αστειεύομαι βέβαια,πιστεύω οτι σε τέτοια θέματα τον πρώτο λόγο έχει η φύση κι ο Θεός έχει να κάνει με πνευματικά θέματα,τώρα για το γιατί σε κάποιες μας πάνε όλα στραβά, δεν ξέρω τι να απαντήσω αλλά σίγουρα δεν πιστεύω οτι το προκαλούμε εμείς, είμαι αισιόδοξο άτομο γενικά οπότε όλα είναι θέμα τύχης.Απλά υπομονή...όλες το νιώθουμε αυτό και μαζί θα το περάσουμε :)

Κορίτσια πριν λίγο με πήρε στο κινητό μια μαία από το κέντρο εξωσωματικής και μου κανε φοβερή εντύπωση.Πήρα τα πάνω μου ψυχολογικά κι αισθάνομαι μεγάλη ασφάλεια.Αυτά τα νέα μου,πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki μου γλυκό τα νέα σου είναι τέλεια!!!! Μη στεναχωριέσαι, ένα μωράκι είναι μια χαρά και θα είναι και πιο εύκολο και στην εγκυμοσύνη και μετά. Υποθέτω ότι θα είχες προετοιμαστεί ψυχολογικά για δύο μωράκια αλλά αν το σκεφτείς καλά δε θα μοιράσεις την αγάπη σου...χα χα χα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κον μου στεναχωρηθηκα λιγακι, αλλα η αγωνια μας απο εδω και περα ειναι να πανε ολα καλα με το εμβρυακι.Αυτο μονο,μονο αυτο!Σιγουρα θα ειναι πιο ευκολο και πιο ευκολη εγκυμοσυνη.

Αν και ο γιατρος μου μου ειπε οτι θελουμε να αποφευγουμε λιγακι τις πολυδυμες κυησεις.

Σημερα ξεκινησαμε και σιδηρο , βιταμινες και κατι αντιπικτικες ενεσεις.

Lagonisi τα cyclakour ειναι ορμονες,ειναι οιστροδιολη. Αν ηταν χαμηλη θα στην αυξησε, μπορει να το εκανε και προληπτικα.Για να σου φυγει η απορια ρωτησε τον.Φιλακια στο σπορακι σου απο το δικο μου :D

Αγγελα σιγουρα ειναι και θεμα τυχης.Κρατα την αισιοδοξια εσυ, και ολα γλυκια μου θα πανε καλα!!!!

Τερι μου , εγω ειμαι πολυ επιφιλακτικη στο να συστηνω γιατρους.

Το σιγουρο ειναι οτι θελει ψαξημο, και αν εχεις την παραμικρη αμφιβολια για κατι να πηγαινεις αλλου.

Το κεντρο και ο γιατρος ειναι το σημαντικοτερο και πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη.Με το καλο να εχουμε ευχαριστα και απο εσενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!! :D Μπραβο πολυ χαρηκα!! Φανταζομαι την ευτυχια σου οταν ειδες τον υπερηχο!! Αγγελα μου πραγματι χρειαζεται υπομονη ευτυχως που εχω κι εσας αλλιως δεν την παλευω :shock:

Καλη επιτυχια σε ολες! θα ερθει ασπρη μερα και για μας που ακομη προσπαθουμε και προσευχομαστε να γινουμε μανουλες!! Φιλια σε ολεςχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ ευχομαι να πανε ολα καλα!!!εσυ φροντισε να εισαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα και θα δεις!!!τι καλα!!ποσα μικρα σπορακια ηρθαν και ποσα πολλα θα ερθουν!!λαγονησι ουτε εγω ξερω πολυ γιατι χρειαζεται η οισταδιολη..μην αγχωνεσαι παρε τα χαπακια σου και ολα θα προσωρησουν μια χαρουλα..εισαι υπο ελεγχο!!ευχομαι να ερθουν πολλα πολλα μωρακια ακομη !!καλη συνεχεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia...

bravo lagonisi poly xarika gia ta euxarista nea sou... ainte me to kalo h eggimosinh...

LiL mou sou egrapsa kai pm .. ala as sou grapsw kai edw sto main :) ena kai kalo to sporaki sou :) auto metraei na megalosei ekei mesa sthn kilitsa sou ews pou erthei h wra na bgi :).. me to kalo koukli h epomenes mhnes kai na kratiseis to glyko ygeiestato mwraki sou stin aggalitsa :)..

egw shmera eipa na stolisw ligo to salonaki mas etsi gia na mas ftiaksei ligo h diathesh mas... eimai arketa kalhtera.. giati eipa ok perase twra pame parakato kai pame dynata gia tin epomenh dokimh :)..

to kentro mou eipe pws meta ths giortes tha arxisoume dld januario i februario.. :) kai etsi xeromai kai anipomono na perasei o kairos :)

filia pola .. kai kalh epitixia se ola ta koritsia pou vriskonte mesa sthn prospathia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ PAPAKI ...ETΣΙ.... ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ!

ΝΕ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ...

ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΡΗΚΑ...

Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟ 172 ΣΤΑ 350.... ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.....

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ..........ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ...........

ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares mou!!!

lagonisi mou min stenaxoriesai...ola kala tha pane!!!na stauroneis tin koilitsa sou!!!!

papaki mou xairomai pou sunilthes!!!ksesalose tora giati meta tha pesei polu ksapla!!! ;) exeis katapsugmena i tha arxiseis ap'tin arxi!!sigoura tha to exeis ksanagrapsei alla den thumamai!!!

lil mou ennoeite oti tha ta itheles k ta duo alla doksa su o theos na les!!!!exeis ena gero moraki stin koilitsa sou!!!akouses k tin kardoula tou!!! :x:x sou euxomai mia teleiomini egkumosuni k ena ugeiestato paidaki!!!

filakia polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperessss..

lagonisi mou eimai sigouri oti ola einai mia xaroula... se merikes gynaikes h xoriakh den aneveni grigora ala pio arga.. to simantiko einai oti anevike kai auto metraei...

maria mou distixos prepei na arxisw apo arxi.. giati tin proigoumeni fora apo 30 oaria ta 13 gonopithikan i pos legete sorry lol kai apo ta 13 meta apo duo meres mono ta 3 eixan dieristei swsta distixos :( kai etsi den emine kanena gia na to katapsiksoume... egw ekana tin olipsia stis 27/10 thn epomenh mera htan giorti nomizw oti mou ta piran arketa noris giati mou eixan pi paraskevi me savvvato kai meta ta piran tin pemth.. htan arketa oaria pou den eixan orimasi akoma mono 4 eixan orimash arketa.. authn thn fora thelw na ginoun ola swsta kai na min mou ta paroun prin thn wra tous... aloste den tha yparxoun kai giortes anamesa otan arxisw xixiix...

filia pola se oles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lagonisaki μου γιατι φοβασαι?Μια χαρα ανεβαινει η χοριακη σου!!!διπλασιαζεται μια χαρα κ σταθερα!!!

Ολα θα πανε μια χαρα..να χαμογελας να νιωσει ζεστασια το μπεμπακι σου η κ τα μπεμπακια σου!!

Μια φιλη μου ξεκινησε με 70 2 μερες μετα 100 2 μερες μετα 252 και μια βδομαδα μετα 3000+!!!

Αποτελέσμα 2 κουκλιτσες στην αγκαλια της!!!

Εγω ξεκινησα με 86 3 μερες μετα 258 3 μερες μετα 1050 και μια βδομαδα μετα 6700!!Αποτελεσμα ο μπουλουκος στο προφιλ μου!!

Οι τιμες της χοριακης εινα υποκειμενικες..σημασια εχει οτι ανεβαινει σωστα κ σταθερα!!

Εχω κοπελα που ξεκινησε με 1000+ χοριακη κ τελικα ηταν παλινδρομη κ κοπελα με 35 που εγιν μανουλα!!

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΚ ΤΗΝΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

Η νεα χρονια θα σε κανει μια φουσκοκοιλιτσα που ολο κ θα φουσκωνει και ολο το παρελθον θα το ξεχασεις κ να κοιτας μονο μπροστα!!!!!

Φιλακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα! Χαθηκα λίγο με την δουλεια αλλα τελικα ΄παραιτήθηκα επειδή δεν πληρώναν και ειμαι και παλι πιο κοντα σας. Ασε που ελειπα ολη μερα απο το σπίτι και η μπουμπου ειχε πάθει και φωναζε όλο μαμα.

Lagonisi μου ανεβαίνει σιγα και σταθερα προσευχήσου και πιστεψε το γιατι εεεερχεται το μπεμπακι σου.

Lil μου ενα και καλο σπορακι καλήτερα που εγινε ετσι νωρίς γιατι εχω ακούσει διαφορα. Ολα καλα θα πανε και αμέσως μετα κάνετε και το αδερφάκι καλήτερα ενα ενα ειναι πιο ευκολη και η εγκυμοσύνη.

Πολλα πολλα φιλια σε όσες προσπαθούν εγω αρχίζω πάλι αναζήτηση εργασίας και εχω καιρο για την επόμενη προσπάθεια.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ολα θα πανε καλα Θετική Σκέψη & Αισιοδοξία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου!

Lagonisi μπορει οι τιμες του εργαστηριου να ειναι χαμηλες,χωρις να σημαινει για τα δεδομενα τα δικα τους οτι ειναι χαμηλη και να κοιτας τον δικο τους πινακα. Μην τις συγκρινεις με αλλους πινακες τιμων , ο καθενας εχει τις δικες του.Πιστεψε στο μωρακι οτι ηρθε για να μεινει, ολα θα πανε καλα! :D

Παπακι μου το μωρακι στο εχω ξαναπει οτι ερχεται συντομα !!!

Στολισε το σπιτι καλα κανεις να ξεχαστεις ,διασκεδασε ,γιατι μετα θα κατσεις στα αυγα σου και δεν θα μπορεις....Θα εχεις το μωρακι! :D

Λαμπρινη καλη τυχη με τη δουλεια που σε εχει κουρασει...Και με το καλο αργοτερα να ερθει και το αδερφακι ;)

Μariaaaa φιλακια στην κοιλιτσα :-*:-*:-*

Μελι,Αγγελα ,Heaven ,Diaz,Teri,Merenta,Tha gino manoyla με το καλο και εσεις , ερχεται και η σειρα σας!!!

Εμεις τρεχουμε με εξετασεις ενας χαμος......Εχω ξεκινησει και τις ενεσουλες και εχει μελανιασει λιγο η κοιλιτσα μου και εχω και λιγα πονακια, αλλα ολα καλα και τα πονακια λεει ο γιατρος.

Ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησακι μην μου στεναχωριεσαι, προσπαθησε να κανεις λιγη υπομονη μεχρι τον υπερηχο.. Εμενα σκεψου ο γιατρος μου ειχε πει να κανω μονο μια φορα επαναληπτικη χοριακη για να μην αγχωνομια και οτι αυτα με τα νουμερα της χοριακης ειναι σχετικα..

Λαμπρινη μου καθε εμποδιο για καλο! Τωρα θα εχεις λιγο χρονο παραπανω για τη μικρη, δεν αξιζει να θυσιαζεις αυτον χρονο οταν τα χρηματα ειναι λιγα..

Στελνω σε ολες θετικη ενεργεια, να χαλαρωσετε στις γιορτες και να γεμισετε δυναμη για τις προσπαθειες σας.. Λιλακι καλες εξετασεις!

πολλα φιλια , καλη δυναμη και φφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki mou ti eneseis eixes kanei?ego eixa kanei 6 i 7 puregon k telika bgikan kales!!eixa kanei liga oaria alla kala!rota ton giatro sou an einai na kaneis k esu!!ti blakeia me tis argeies!!!eleos!!tzampa pigan ta oaria!!!auto einai pou leme opoios biazetai skontaftei!!telospa tora exeis xrono mprosta sou k tha pane ola kala!!! :D

lil mou euxaristo gia ta filakia k exete k eseis!!! :x:x

labrinip tha breis kati kalutero!!!filakia stin koroula sou!!!

twiggy mou,katerina,lia mou,cuando k se ola ta koritsia polla polla filakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA K APO EMENA !

EXO ARKETES MERES NA MPO LOGO TIS DOULEIAS K TO TREKSIMO . SHMERA OMOS MIA K EXO XRONO EIPA NA MPO NA SAS PO K TA NEA MOU !!!!!!!

LOIPON SIMERA EKANA EMVRIOMETAFORA !!!!!

ELPIZO OLA NA PANE KALA !!!!

SE 14 MERES APO SIMERA 8A KANO TI XORIAKI EFXOMAI NA EINAI 8ETIKH !

EFXOMAI SE OLES MAS KALHHHHHHH EPITYXIAAAA I PANAGIA KONTA MAS K OLES MIA MERA NA KRATAME TA MPEMPAKIA MAS STIN AGALITSA MAS !!!

FILAKIA SE OLES !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...