Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια μάλλον την Τετάρτη θα δώσω αυγουλάκια ΑΧ υπομονή λίγο ακόμα με τις ενεσούλες....φυσικά ο άντρας μου το διασκεδάζει τώρα που έμαθε να τις κάνει...σε όλο τον κόσμο θέλει να κάνει χαχαχα...

εύχομαι να έχουμε καλούτσικα ωάρια και φυσικά ένα να πετύχει...απότι κατάλαβα κοντά στα Χριστούγεννα θα κάνω τη χοριακή μου και ΕΛΠΙΖΩ να είναι ΘΕΤΙΚΗ και αχ ΘΕΕ ΜΟΥ να μην έχουμε άλλη αποβολή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Lagonisi μια χαρα συγχαρητηρια γλυκεια μου ειδες που ο επιμένω νικά τελικα. Μη σε φοβίζει τίποτα η χοριακή σου ειναι καλή το εμβρυάκι εχει πιαστει και σιγα σιγα μεγαλώνει για να σε τρελενει με τα νάζια του του χρονου τέτοια εποχη. Να ξερεις ότι σε μια φυσιολογική εγκυμοσύνη το 63 ειναι κοντα στις 3 εβδομάδες αρα εισαι οκ. Τη Δευτερα θα μας πεις και τον 3ψηφιο.

Δεν προλαβα να διαβάσω τις υπόλοιπες λόγω κούρασης και ελλειψη χρόνου.

Πολλα φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofiak1 καλη επιτυχια κοριτσακι την Τεταρτη στην ωοληψια!!!

Θα περιμενουμε νεα σου!

lagonisi να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι τωρα :D

Εγω ακομα δεν το εχω πιστεψει...μονο λιγα πονακια στην κοιλιτσα μου το θυμιζουν.Περιμενω να ερθει η Δευτερα να ακουσουμε την καρδουλα με το καλο, για να το πιστεψω.

Παπακι πηγατε στο γιατρο?Περιμενω νεα σου!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil mou se liges ebdomades pou tha to deis na exei pleon morfi anthropou....tha x****** apo tin xara sou!!!! :D

lagonisi mou apisteuto e????irthe to thaumataki sou...!!

sofak1 eftase o kairos!!!xristougenniatiko doro tha sou rthei!!!

papaki akousate simera kardoula???

vango lupamai pou ta perases ola auta!!!!doksasi o theos na les pou se fotise k piges k se allon giatro!!!!ti na tin kaneis tora autin tin Axristi?????

filakia se oles k se ola ta morakia!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia.. distixos den exw kala nea... h xoriakh mou katevike sta 200 kai o giatros mou eipe me ta roz igra efyge to sporaki mas... kai na kopso ta farmaka gia na mou erthei i periodo gia na pame gia 2 dokimh..

eimai poly stenaxwrimenh ola dixnan toso kala kai telika den htan na ginei... oloi mera kai proxtes kai xtes eklega... shmera eimai ligo kalhtera ala kai pali me to paramikro klew..

filia pola se oles na prosexete

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπακι μου η αγωνια μου ηταν μεγαλη για σενα, και ειχα ανησυχισει που δεν εγραφες οτι κατι δεν θα πηγε καλα....Λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα αυτο :(:(

Δεν το περιμενα με τα ροζουλια να εχει συμβει.

Τωρα μετα απο αυτο προχωρηστε για τη δευτερη προσπαθεια , ειναι θεμα χρονου για σενα!

Ηταν πολυ σημαντικο που εγινε η αρχη!

Σε φιλω και μια μεγααααααλη αγκαλια απο εμενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*

Σου εχω στειλει π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki? Πραγματικά δεν έχω τι να σου πω, έκανα απλά το σταυρό μου και είπα στο Θεούλη να σας δώσει δύναμη. Ο χρόνος θα γίνει ο γιατρός. Είσαι κοντα όμως θα έρθει πολύ σύντομα το μωρακι σας, μη χάνετε το κουράγιο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙκρο μου παπακι το εζησα κι εγω ..το ποσο εκλαψα δεν φανταζεσαι..μετα απο λιγους μηνες μας χτυπησε την πορτα το επομενο!μην απελπιζεσαι αν και ξερω ποσο πολυ ποναει..Να ξερεις οτι μπορεις!αυτο δειχνει η μια συλληψη!το οτι δεν προχωρησε δυστυχως καμια φορα συμβαινει αλλα μετα ερχεται ενα αλλο!σου ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki μου....σε καταλαβαινω απολυτα....το εχω περασει 2 φορες....

Την 1 φορα ειχε φτασει η χοριακη στα 12000 ....δεν το περιμενα με τιποτα....

Κρατα το θετικο της ιστορίας......οτι συΛλαμβάνεις!!

Κλάψε ....τώρα.....γιατι μετά θα μαζέψεις τις δυνάμεις σου για νεα προσπάθεια ....και την επόμενη φορά θα πετυχεις ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki λυπάμαι πολύ.Κρίμα :( Όμως είναι όπως είπε και το Lagonisi.Αφού έπιασε την μία φορά γιατί να μην πιάσει και την επόμενη; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki μου γλυκό :cry::cry::cry: Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ με την τροπή που πήραν τα πράγματα για εσάς.. Λυπάμαι πραγματικά που πρέπει να δοκιμαστείτε με αυτόν τον τρόπο. Ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολες αυτές οι στιγμές που περνάτα, αλλά να δείξετε πίστη, επιμονή και υπομονή. Σίγουρα το μωράκι σας είναι στο δρόμο και σύντομα θα έρθει. Η σκέψη μου μαζί σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaki μου πιάστηκε η ψυχή μου όταν διάβασα το μήνυμα σου... πολύ κρίμα κοριτσάκι μου. Σύντομα όμως θα το ξεπεράσετε και θα ρείτε τη δύναμη για την επόμενη προσπάθεια και το σποράκι θα έρθει για να μείνει! Το σημαντικό είναι ότι πιάστηκε μια φορά, άρα μπορεί να ξαναγίνει. Μια μεγάλη αγκαλιά κι από μένα :YMHUG:

Sofiak1 καλή επιτυχία την Τετάρτη. Καλό και τυχερό αυγουλομάζεμα να έχετε! Θα περιμένουμε νέα σου.

Lil εσύ σήμερα πας για υπέρηχο ε; Αντε να το δείτε να πιστέψεις κι εσύ να μας φυσάς ακόμα πιο πολύ!

Μελίπικτό μου εσύ τελικά πότε θα βάλεις τα σποράκια σας;

Φιλιά σε όλες! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristo oles sas gia ta kala sas logakia auth thn stigmi ta niothw san balsamo sthn psixh mou.. kai mou kanoun kalo.. ontos auto to foroum koritsia mas fernei konta.. kai as eimaste ksenes kai as min exoume di i mia thn alh apo konta einai san na eimaste mia oikogenia pou niazete h mia gia thn allh.. kai xeromaste me tis xares ths kathe mias kai lipomaste me tis lipes tis kathe mias.. euxomai h panagitsa na mas exei oles kala.. na mas prosexei kai oles mas na ginoume sintoma manoules...

sas agapw oles filia pola

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksexasa na euxithw stin LiL...

LiL mou euxomai simera na to dite to sporaki sas ston yperixo kai na akousete thn kardoulitsa tou na xtipaei... ola kala tha pane kai se merikous mines tha exeis to glyko mwraki sou sthn aggalitsa koukli.. filia polaa ..

sofaki koula sou euxomai kalh epitixia na pane ola kala kai o theoulis na valei to xeraki tou na sas voithisei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki mou gluko lupamai pou eprepe na to peraseis auto to marturio!!!!ksero pos einai afou dustuxos to exo perasei k ego!!!imoun toso xalia pou arxisa na trexo se giatrous gia na do an exo kanena problima!!mexri k to DNA mou eleksa!!oloi oi giatroi mou eipan oti sumbebei se kathe gunaika toulaxiston mia fora...apla kapoies oute kan to katalabenoun k oti 90% ton apobolon euthunonte epeidi kati den pige kala me to embruo!!! na ksereis oti egine gia kalo!!! tin epomeni fora tha pane ola kala koukla mou!!!tin agapi mou k mia terastia agkalia!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σημερα εκανα την επαναληπτική χοριακή....

Κάναμε μισό βηματακι μπροστά....απο 63 μοναδες πηγε 172..

Πάλι οριακά ανέβηκε....αλλά τουλάχιστον μπορώ δειλά δειλα να μιλάω για εγκυμοσύνη.

Θελει το "νινακι" να μας παιδέψει.... :):)

Την Πέμπτη θα ξαναπω για επαναληπτική......και Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μου lagonisi τα νέα σου είναι υπέροχα!!!!!! Και μόνο που η χοριακή σου ανεβαίνει σημαίνει ότι όλα πάνε από το καλό στο καλύτερο.... Είσαι εγκυούλα και καλά θα κάνεις να το πιστέψεις γρήγορα.!!!! Πολλά φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπάκι μου γλυκό λυπάμαι πολύ πολύ! Είμαι σίγουρη ότι νιώθεις μεγάλη πίκρα και απογοήτευση! κι εγώ όταν μου είπε ότι έμεινα έγκυος με την 1η αλλά με την αιμορραγία έφυγε το νινάκι μου ήρθε κεραμύδα, προσπαθούσα να καταλάβω τί δεν έκανα καλά και δεν έμεινε το μπεμπάκι στην κοιλιά μου... κι ας μου εξήγησε χίλιες φορές ο γιατρός ότι μέχρι την 12 εβδομάδα οι αποβολές στο 90% των περιπτώσεων οφείλονται στο έμβρυο και όχι στην μανούλα, και ότι ό,τι και να έκανα αυτό θα έφευγε αφού η φύση δεν το ήθελε για κάποιον δικό της λόγο που μπορει να ήταν πολύ σημαντικός!!!! Εύχομαι σύντομα να έρθει σε όλες μας ένα μικράκι και να μείνει για 9 μήνες και είμαι σίγουρη ότι θα τα ξεχάσουμε όλα τότε...

Λιλάκι εύχομαι σήμερα να ζήσετε την πιο απίθανη εμπειρία της ζωής σας με το μωράκι σας και την καρδούλα του....

Λαγονήσι μου θετικές σκέψεις και πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα και όλα θα πάνε καλά!!!!

Σοφία μου καλή ωοληψία την Τετάρτη και εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλα και να γίνουν γερά εμβρυακια και ακόμα πιο γερά μωράκια!

Εμείς με την αιμορραγία χάσαμε την περίοδο μου!!! όχι την χάσαμε δηλαδή αλλά ενώ ξεκίνησε ξαφνικά μιάμιση εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορά εμείς αυξήσαμε την προγεστερόνη για να κρατήσουμε το έμβρυο (αλλά αυτό είχε ήδη πάρει τον δρόμο του) και την κόψαμε για 2 μέρες και μόλις σταμάτησα τα χάπια αφού η χοριακή ήταν αρνητική ξαναήρθε αμέσως και όχι μετά από 5-7 μέρες που συνηθίζεται και έτσι χάσαμε τον κύκλο αυτόν γιατί δεν μπορούμε να τον υπολογίσουμε αφού δεν ξέρουμε την αρχή του και δεν ήθελε ο γιατρός να ρισκάρουμε τα πολύτιμα εμβρυάκια μας με εξετάσεις και υπέρηχους και να είμαστε στο περίπου! οπότε τώρα περιμένω την νέα περίοδο για να ξεκινήσουμε υπέρηχους και αν δεν είναι κλειστό το κέντρο για τις γιορτές να βάλουμε 2 εμβρυάκια που είναι ήδη στην 3η μέρα και είναι τέλειας ποιότητας και ευχόμαστε να ξεπαγώσουν σωστά και να κρατηθούν και τα 2! αλλιώς αν είναι κλειστά για τις γιορτές, θα πάμε με τον κύκλο του Ιανουαρίου!!! για να έιμαι ειλικρινής ψιλοαπογοητεύτηκα γιατί την περίμενα πιο σύντομα την εμβρυομεταφορά αλλά η ζωή μου έχει μάθει πώς κάθε εμπόδιο είναι για καλό και έτσι το πήρα απόφαση και προσπαθώ να χαλαρώσω και να περιμένω με ηρεμία την στιγμή που θα γίνει!!!!

Ντιαζάκι πολύ χάρηκα που δεν θα χρειαστείς επέμβαση!!!!!!!! άντε καλό ξεκίνημα κούκλα μου!!!

Αγγέλα μου πότε θα πάτε στον γιατρό; καλή αρχή και εσείς!!!

Παπάκι, Τέρι πάλι μαζί εμείς,ε;;; Θα ξεκινήσετε κι εσείς άμεσα; έχετε κατεψυγμένα ή πάλι από την αρχή;

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια!!!! Καλή επιτυχία, καλή δύναμη και τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπάκι μου γλυκό, το μωράκι θα έρθει!καλά είπε η lagonisi οτι τουλάχιστον συλλαμβάνεις.Σε άλλες αυτή η φράση ακούγεται παράξενη αλλά εμείς που παιδευόμαστε την εκτιμάμε.Σε έχω στη σκέψη μου, όπως και όλες τις κοπέλες κι ας μην γνωριζόμαστε.Είδα κι αυτούς που γνώριζα... :roll:

Μελίπικτο, εσένα κι αν έχω στη σκέψη μου!Υπομονή βρε κορίτσι, με τόσα που τραβάμε δεν πειράζει κι ας είναι με την περίοδο του Γενάρη-βέβαια κι εγώ στη θέση σου θα ευχόμουν να είναι ανοιχτό το κέντρο :) - και χαίρομαι που μπαίνεις δυναμικά και πάλι στον αγώνα.

Οσο για μένα, μεθαύριο έχουμε ραντεβού με το γιατρό.Κορίτσια, είμαι σε περίεργη φάση.Κάτι ανάμεσα σε αγωνία, ενθουσιασμό και φόβο.Θέλω να είμαι αισιόδοξη αλλά φοβάμαι και να ελπίζω.Αγωνιώ να ακούσω τι θα μου πει.Δεν ξέρω αν πρέπει να αισθάνομαι έτσι, πάντως νιώθω μεγάλη ασφάλεια από την ώρα που πήραμε την απόφαση.Κι εκεί που σκέφτομαι έτσι,ξαφνικά περνάει από το μυαλό η σκέψη''κι αν δεν γίνει τίποτα και με την εξωσωματική που τη θεωρούσες και την ύστατη λύση;''.Εκεί ,το ομολογώ, παγώνω.Μαυρίζει η ψυχή μου στο ενδεχόμενο αυτό και ξανά σκέφτομαι''μα καλά, τόσες γυναίκες και με τόσα προβλήματα έγιναν μάνες, εσύ γιατί να μην τα καταφέρεις;''.Και πάει λέγοντας, οπότε καταλαβαίνετε, φαντάζομαι το έχετε περάσει όλες.Ουφ, τα είπα κι ησύχασα αλλά ζάλισα εσάς :) Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παπακι γλυκο λυπαμαι παρα πολυ για αυτο που συνεβη.. :( οπως σου λενε ομως ολες εδω καμια φορα αυτα συμβαινουν και μετα απο λιγο το θαυματακι ερχεται και τα ξεχνας ολα!! Ευχομαι την επομενη φορα να ερθει και να μεινει!! ειναι θετικο που εγινε συλληψη, μην το ξεχνας!! ειμαστε εδω για σενα, καλη δυναμη!!

λιλ με το καλο ο υπερηχος..

λαγονησι μπραβο!! ετσι να συνεχιστουν ολα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

meli μου....sorry που ρωτάω....μπορεις να κάνεις τοσο συντομα την επόμενη εμβρυομεταφορά???

Δεν πρεπει να περασουν 2-3 μηνες? Δεν ξέρω...

Σε ρωταω γιατι δεν παύει να παιρνουμε διαφορα χάπια.....δεν πρεπει λιγο ο οργανισμός να αποτοξινωθεί?

sorry που ρωταω αλλα δεν γνωρίζω :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...