Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

angelina μπράβο ρε κουκλά!!τέλεια τα νέα σου! Εύχομαι μέχρι το τέλος του χρόνου η λιστούλα μας να γίνει όλη κόκκινη!

Κορίτσια πολλες καλές χοριακούλες για όλες όσες περιμένουν! Ας ξεκινήσουμε το σάββατο!!!

Εγώ αύριο πάω στον γιατρο είναι η 7η μέρα να δούμε αν όλα πάνε καλά να ξεκινήσουμε τις ενεσούλες μου, θα δούμε, αν όλα είναι καλά!

Φιλιά σε όλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.Σου ευχομαι την πιο ομορφη εγκυμοσυνη,μας δινεις απιστευτο θαρρος και δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελινα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] μπραβο κοριτσακι!!!!!

αντε να ακολουθουν και οι υπολοιπες!!!!!!!

φφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας, εδώ αλλά και στο θέμα που άνοιξα !!

καλή συνέχεια στις προσπάθειες !!

και συγχαρητήρια στην κοπέλα με τα ευχάριστα νέα !!!

Αγγελίνα καλή εγκυμοσύνη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε aggelina!!!!!

Mην αγχώνεσαι...πιστεψε το ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

Labrini μου μακαρι να μην πεσεις έξω........τι να πω??

Χαιρομαι που θα ξαναπροσπαθησεις!!!

Σου έστειλα και μηνυμα στο magnamater...αν βεβαια εισαι εσυ.... :):)

Stroumf......περιμενουμε τα δικα σου ευχαριστα νεα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!angelina μου τι χαρά είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπράβο,επιτέλους κάτι ευχάριστο! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !δεν υπάρχει καλύτερο νέο,ξεκίνησε καλά ο Νοέμβρης και εύχομαι να είναι έτσι ως το τέλος με πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις!!!!!angelina μου όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου,τα κατάφερες,μόνο αυτό να σκέφτεσαι και στείλε μας αρκέτη μπεμπεδόσκονη να φτάσει για όλες!!!!!!!!!!stroumfσε περιμένουμε για τα δικά σου ευχάριστα!melipicto ευχάριστώ,καλή συνέχεια και κυρίως με καλό τέλος και για σένα!γλυκιές καλημέρες σε όλες σας!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΓΙΟΥΠΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Αngellina πολύ το χαρηκα με το καλο ολα θα πανε περίφημα το σημαντικο βήμα εγινε.

Stroymf περιμένω τα δικα σου καλα νέα αύριο ε;

Πολλα φιλια στις υπολοιπες με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!angelina συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!! και με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσια!!!!!!! στρουμφ με το καλο και εσυ....... λαμπρινι ετσι σε θελω μην το βαζεις κατω........ λαγονησι σου ευχομε ολοψυχα να πανε ολα καλα!!!!!! τουιγκι και μαρακι μου πολλα φιλια !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina SUGXARITIRIA!!!!Mprabo kopela mou!!! :ymparty: sou euxomai mia teliomini egkumosuni!!!

stroumf aurio e?ante me to kalo k esu!!!tha rthoun polla morakia to 2012!!!! :D

Nana ego den kapniza alla epina kafe k ton ekopsa!!!diabasa oti i kafeini exei katigorithei gia apoboles!!!to tsigaro mporei na dimiourgisei anomalies sta organa tou embruou,opos k to alkool!!!kalo einai na to kopseis maxairi!!!idika emeis edo pou exoume perasei tosa gia na kanoume ena moro...nomizo oti mporoume na kanoume ta panta gia tin ugeia tou morou mas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν καπνίζω, μάλιστα δεν έχω καν δοκιμάσει τσιγάρο ποτέ αλλά αν κάπνιζα θα το έκοβα σίγουρα για να είναι καθαρός ο οργανσιμός για το μπεμπάκι μας!!!!

Έχω την αίσθηση ότι έχω χάσει κάποια άτομα για την λιστούλα!!

ποιές ετοιμάζονται άμεσα για εξωσωματική να τις βάλω στην λιστούλα μας;;;;

Στρουμφάκι μία έμεινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι άλλα ευχάριστα νέα!!! Τι χαρά!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Angelina μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! Με το καλό το μωράκι σας!!!

Στρουμφάκι μου αύριο περιμένουμε κι από σένα να συνεχίσεις το θετικό σερί με μια τεράστια χοριακή!! Θα περιμένουμε νέα σου! %%-%%-%%-%%-

Λαμπρινή χαίρομαι που θα το παλέψεις! Έχεις ήδη μια κουκλίτσα αλλά πιστεύω ότι αξίζει να της χαρίσεις αδερφάκι!

Teri καλή αρχή και καλή επιτυχία!

Vango καλή επιτυχία και σε σένα. Πότε ξεκινάς με το καλό;

Merenta δυστυχώς πρώτη φορά ακούω/ διαβάζω γι αυτή την ορμόνη και δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω! Πότε την κάνεις αυτή την εξέταση; Θα μου την έλεγε ο γιατρός αν χρειαζόταν ε;

Παίρνει άλλη όψη η λιστούλα μας με το κόκκινο χρωματάκι και πολύ χαίρομαι! Μακάρι να μην μείνει κανένα όνομα πράσινο! :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν καπνίζω, μάλιστα δεν έχω καν δοκιμάσει τσιγάρο ποτέ αλλά αν κάπνιζα θα το έκοβα σίγουρα για να είναι καθαρός ο οργανσιμός για το μπεμπάκι μας!!!!

Έχω την αίσθηση ότι έχω χάσει κάποια άτομα για την λιστούλα!!

ποιές ετοιμάζονται άμεσα για εξωσωματική να τις βάλω στην λιστούλα μας;;;;

Στρουμφάκι μία έμεινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Εγώ αρχίζω τέλη Νοεμβριου!Να μπω κι εγω στη λιστούλα;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angelina stnxaritiria koukla mou.. na exeis mia euxaristh eggimosinh! [smilie=wav.gif]

sths ypolipes kopeles ypomonh!!! kai kalo ksekinima se oses ksekinan twra me tin eksosomatikh...

kai egw eimai sto perimene.. telika tin paraskevi se mia evdomada tha mathw.. ouffffff poso diskola einai auto to perimene.... kai na min ksereis an nai h oxi.... ala edw pareoula oles mazi tha to palepsoume :)

na sas rwtisw kai kati dld poso tha prepi nane i prwth xwriakh?? epidi eimai telios asxeti se auta.. an eisai eggios thane poso? kai den eisai poso thane??? oufff rwtaw kai gw pragmata e... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!! Η αλήθεια είναι ότι λόγω φόρτου εργασίας είχα πολλές μέρες να μάθω νέα σας...και μάλιστα έμαθα πολλά ευχάριστα!!!!

Angelina και Xaroulaki πολλά πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σας!!!!!! Εύχομαι ολόψυχα να κρατήσετε τα πιο όμορφα μωράκια στην αγκαλια σας!!!!!

Στα κορίτσια που είναι σε αναμονή εύχομαι οι μέρες αυτές να περάσουν σαν νερό και σύντομα να μάθετε τα ευχάριστα!!!!

Σε αυτές που δυστυχως είχαν αρνητικά αποτελέσματα, το μόνο που μπορώ να πω είναι να μη χάνουν το κουράγιο τους και να μη ξεχνούν ότι κάθε αποτυχία μας φέρνει πιο κοντά στο όνειρο!!!!!

Diaz κυστική ίνωση είχα κάνει και εγώ, σε απλό μικροβιολογικό το οποίο την είχε στείλει Αθήνα. Αν θυμάμαι καλά είχα πληρώσει γύρω στα 200 ευρώ.

Τα δικά μας νέα είναι σχετικά καλά. Εχθές ξεκίνησα τις ενεσούλες (26η μέρα) και προχωράμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki τυπικα μια θετικη χοριακη ειναι πάνω από πεντε μοναδες αλλα εμείς περιμένουμε κατι πιο υψηλο,αν και εχουν υπαρξει τελειομηνες εγκυμοσυνες με πολυ χαμηλη πρωτη χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ... ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angelina συγχαρητηρια!!!!

ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:@};-[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif]

Σας φιλω ολες και καλη επιτυχια να εχουμε ολα τα κοριτσια!!!

Στρουμφακι ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!!

Εγω εχω ακομα πονακια, και το βραδυ ειχα εντονους πόνους περιοδου....Εμβρυομεταφορα καναμε την Τετερτη ειναι φυσιολογικο αυτο? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ μου ολα φυσιολογικα ειναι σε αυτη τη διαδικασια!! μην ψαχνεις συμπτωματα, τα περισσοτερα ειναι απο τα φαρμακα.. υπομονη και ευχομαι μια θετικη χοριακη!!

κον καλη αρχη στη νεα προσπαθεια!!! να πανε ολα καλα ευχομαι.. αντε να κοκκινιζει η λιστουλα σας!!

φιλια, καλη δυναμη σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Και το πάρτυ συνεχίζεται!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Άντε και στις υπόλοιπες που προσπαθούμε! :ympray::ympray::ympray:

Από το πρωί σε σκεφτόμουν και μόλις είδα τα νέα σου κατα ενθουσιάστηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stroumf ΣΥγχαρητηρια!!! Με τετοια χοριακή μαλλον μυρίζομαι διδυμάκια με το καλο γλυκεια μου! Πολύ χαρηκα μπράβο !!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη!

Πολλα φιλια στις υπολοιπες με το καλο να ακούσουμε και αλλα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι καλή εγκυμοσύνη και απο μένα :YMHUG::YMHUG:

έχω μια απορία, αν μπορείτε να μου απαντήσετε θα ήμουν πολύ χαρούμενη :)

είμαι στον ΟΓΑ και ψαχνόμαστε για εξωσωμ.

αν δεν είχαμε ανοιχτεί με την ανακαίνιση του σπιτιού πριν το μάθουμε δεν θα ασχολούμουν καθόλου αλλά οικονομικά δεν μας παίρνει να πάμε σε ιδιωτική τουλάχιστον για ένα 5μηνο

Τα φάρμακα που πήρατε τα πληρώσατε ή τα γράψατε ;

'Εχει κάνει κάποια απο εσάς σε δημόσιο νοσοκομείο ;

θέλω να γίνει γρήγορα και δεν ξέρω πως.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...