Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο13


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κοριτσάκια τι κανετε πως είστε??

Εγώ σπίτι μολις φάγαμε και βλέπω τηλεοραση, επιτέλους ήρθε ο φίλος μου και έφτιαξε τον υπολογιστη και φαντάζομαι ότι δεν θα κανω ξανά 10 χρόνια να μπώ..

Κορίτσια να περάσουν οι μέρες να μάθουμε.

ΛΙΛΑΚΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μελιπιτκακι μου τι κανεις? Πώς πατε?????

Παπάκι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φραουλιτσα τι κάνεις?????????Έχουμε πολύ καιρό να μιλήσουμε!!

Αγγέλα μου εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλα!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!! αυριο ειναι η μεγαλη μερα για μενα ... η ωρα της αληθειας!! :?:?:?:?:? απο τη μια αγχωνομαι απο την αλλη σκεφτομαι οτι ειναι να γινει θα εχει γινει δεν μπορω να κανω κατι αλλο!!!

βεβαια πηρα και την λαχταρα μου προχθες το πρωι που εδα υγρα ροζ αιμα στο σκουπισμα και ετα απο λιγο καμια 2 ωρεσ σταματησαν ευχυχως!! ελπιζω να ηταν για καλο αυτο.... :roll::roll:

Στρουμφακι εσυ ποτε κανεις β χοριακη??

οπως και να εχει κοριτσια μου καλη επιτυχια σε ολες οτι κι αν κανετε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου....

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας.

Έχω μία φίλη η οποία προσπαθεί για μωράκι και ξεκίνησε εξωσωματική τον προηγούμενο μήνα.

Έπαθε όμως υπερδιέγερση ωοθηκών και σταμάτησε η διαδικασία στην ωοληψία.

Τα ωάρια της είναι γονιμοποιημένα στην κατάψυξη αυτή τη στιγμή,αλλά ο γιατρός της διέκοψε κάθε φάρμακο μέχρι να γίνει καλά.Έχει μαζέψει πύον στις σάλπιγγες και τη μήτρα.

Ήθελα κατ αρχήν να ρωτήσω αν κάποια από σας πηγαίνει ή γνωρίζει το κέντρο εξωσωματικής που είναι στην Αλεξανδρούπολη...Δε θα πω όνομα..είναι πολύ γνωστό και ο γιατρός επίσης...

Της είπα να πάρει και μία δευτερη γνώμη γιατί ο γιατρός που την παρακολουθεί,της είπε να πάψει να σκέφτεται για παιδί και ότι τώρα προέχει η υγεία της...Δε μ άρεσε αυτή η αντιμετώπιση,όπως επίσης δεν της είπε να πάρει τίποτα γι αυτό που έπαθε,παρά μόνο να πίνει πολλά υγρά.Έπαθε καμία από σας υπερδιέγερση?Κάνατε ειδική διατροφή?

Να τηλεφωνήσει και στον Πάντο η φίλη μου για δεύτερη γνώμη?Είναι καλός?Ξέρει κάποια το τηλέφωνό του?

Ελπίζω να μη σας ζάλισα...

Εύχομαι σε όλες σας να πετύχετε το στόχο σας και σύντομα να γεμίσει η κοιλίτσα σας με ένα σποράκι!!!!!

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molly καλησπέρα. Έχω πάθει και γω υπερδιέγερση ωοθηκών στην πρώτη μου εξωσωματική, όμως την έπαθα μια εβδομάδα μετά την εμβριομεταφορά και ήμουν ήδη έγκυος. Η φίλη σου την έπαθε πριν την εμβρυομεταφορά και αν είναι σε μεγάλο βαθμό καλά της είπε ο γιατρός οτι προέχει η υγεία της γιατί μία κοπέλα που νοσηλευτίκαμε μαζί τότε στο Ιπποκράτειο με υπερδιέγερση πριν την εμβριομεταφορά χρειάστηκε να κάνει μέχρι και παρακέντηση γιατί μάζεψε υγρό στους πνεύμονες και αυτό είναι ιδιαίτερα επικίνδυνο. Επιπλέον και σε αυτή την κοπέλα, με την οποία είχαμε τον ίδιο γιατρό, δεν επέτρεψε ο γιατρός να γίνει εμβρυομεταφορά. Εμένα μου δώσανε Lasix γιατί επι μία εβδομάδα ουρούσα ελάχιστα συγκριτικά με τα υγρά που έπινα και πρίστηκαν και οι ωοθήκες μου. Όσο αφορά την θεραπευτική αγωγή για την φίλη σου δεν μπορώ να σου πω κάτι, αλλά οτι δεν έπρεπε να γίνει η εμβρυομεταφορά είναι το μόνο σίγουρο. Η φίλη σου σίγουρα θα πονούσε πολύ, εγώ στην υπερδιέγερση θεωρώ οτι πόνεσ περισσότερο και από την γέννα, που γέννησα και με φυσιολογικό τοκετό. Εύχομαι περαστικά και μόλις αποκατασταθεί η φίλη σου, με την δέουσα προετιμασία μπορεί να προσπαθήσει με τα κατεψυγμένα έμβρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ καλή επιτυχία!!Κι εγώ δεν έκανα μέθη στην ωοληψία.Δεν ήθελα(περισσότερο φοβάμαι τη νάρκωση ακόμα και ελάφρια παρά τον πόνο).Να πω την αλήθεια εκείνη την ώρα πόνεσα ανεκτά αλλά μετά που ήμουν στην ανάνηψη πονούσα περισσότερο.Δεν ξέρω πως έγινε αυτό :| Παπάκι καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia.. kai euxaristo gia tis euxes sas... ainte akoma 9 meres eos to apotelesma gia na doume ti tha doume....

Molly kai mena mou dwsan kati enesis gia na min pathw yperdiergersh gia katse na sou pw pos legeton.. loipon legotan Orgalutran 0.25mg kai htan mesa se ena kouti 5 enesis etoimes.. kai mou eipan oti an den fygei to priksimo pou niothw isws xriastw kiales.. auto frenarh kai ligo thn oistradiolh gia na min anevei para poly an idi einai sta ipsi.. opos htan se mena...

euxomai kalh epitixia se oles mas.. kai lipame se oses den petixe ala eimai sigouri oti tha petixh thn epomenh fora opote psila to kefalh koritsia oles tha ginoume manoules...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaroulaki SUGXARITIRIA!!!!!!! :D sou euxomai na sou pane ola kala k na gineis gia deuteri fora manoula!!!!me to kalo na fereis ston kosmo ena i duo ugeiestata paidakia!!!!oso gia tin gnosti sou...ti na po?oti tha uparxei k ratsismos gia ta paidia apo eksosomatiki den to perimena!!!pes tin oti einai paidia tou theou k oti dimiourgounte apo sperma k oario anthropon!!!

stroumf k xaroulaki perimenoume me agonia!!!tha to giortasoume aurio!!!!

papaki k lil upomoni k tha perasoun oi meres!!!!sas euxomai olopsuxa na exete mia thetikotati xoriaki!!!

k sta upoloipa koritsia kali epituxia!!!! :) ola tha pan kala!!! diaz mou k se osa koritsia exoun problima me to sperma...min stenaxorieste!!!sas to exo ksanapei..k emeis to idio problima eixame k tora eimai egkuoula!!!oti k na ginei sperma tha broune!!

twiggy k lia mou ti kanete?apo pia ebdomada kanoume uperixo apo tin koilia???

filia polla se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ειχα μερες να μπω...και μολις ειδα οτι το xaroulaki κοκκινησε την λίστα!!!

Συγχαρητήρια κοριτσι μου....ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!! :):)

Εγω εκανα τον πρωτο υπέρηχο και ο γιατρός δεν ειναι πολύ ευχαριστημένος με το ενδομήτριο μου...οποτε προσπαθούμε να το ανεβάσουμε ....

Θα ξαναπαω την Δευτέρα και θα δούμε.......

Ευχομαι την επόμενη φορά που θα μπω να εχει κοκκινησει κι αλλο η λίστα μας!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaroulaki και Mariaaaa σας ευχαριστώ για τη στήριξη! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας! Μακάρι να κάνει και σε μας ο Θεός και η μικρογονιμοποίηση το θαύμα τους!

Angelina μου τι κάνεις; Σήμερα δεν είναι η χοριακή σου ή κάνω λάθος! Μακάρι να μας έχεις ευχάριστα νεάκια να κοκκινήσει κι άλλο η λιστούλα μας!

Στρουμφάκι μου εσύ πότε με το καλό; Αγωνιώ κι εγώ μαζί σας, αν κι εσείς δεν πρέπει να αγχώνεστε! Μόνο θετικές σκέψεις! Τώρα που έφτιαξες και το pc ποιος σε πιάνει!!!

Για σένα papaki δεν ρωτώ... 9 και σήμερα σαν τους φαντάρους! :lol::lol::lol: Καλά αποτελέσματα!

Λιλάκι και littledancer εσείς περιμένετε την εμβρυομεταφορά ε; Τελική ευθεία! Τι καλά!

Μελίπικτό μου τι κάνεις;

lagonisi εσύ στη φάση της διέγερσης είσαι ε;

Συγγνώμη αν ξεχνώ καμία... δεν το κάνω επίτηδες αλλά το μυαλό μου δύσκολα συγκεντρώνεται πλέον. :roll::roll:

Αααα και τώρα που το θυμήθηκα... βρε κορίτσια κάνατε εσείς μια εξέταση για την Κυστική Ίνωση; Που την κάνατε στην Αθήνα; Κοίταξα για το Λαικό για να την κάνω δωρεάν αλλά μου είπαν ότι είναι κλεισμένοι έως τέλους του έτους :(:( και στο Χωραίμειο δεν το σηκώνουν!Ουφ τι ταλαιπωρια αυτές οι εξετάσεις. Μετά οι ενεσούλες θα μου φαίνονται παιχνίδι ... (ο λόγος το λέει... μην το πάρετε τοις μετρητοίς ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ολα καλα βλέπω στον πυρετό της προετοιμασίας και της αναμονής αντε να κοκκινίζει η λιστουλα μας! Εγώ πήγα στο γιατρο και μου ειπε να ξαναπροσπαθήσω γιατι θεωρεί ότι ειμαι μικρή για να τα παρατήσω και οικονομικα θα μας βοηθήσει ειπε αρα λίγο αργοτερα θα το παλέψω πάλι.

Diaz μην ανησυχεις καθόλου το μόνο ευκολο είναι το σπέρμα σύνήθως όλες τα καταφέρνουν ειναι πιο απλοικα τα πραγματα. Εξεταση για Κυστικη Ινωση δεν χρειαστηκε να κάνω. Καλή επιτυχία.

Angelina που εισαι μακάρι να έχουμε ευχαριστα νέα γλυκεια μου περιμένω με αγωνία!!!

Stroumf κοντεύεις κι εσυ αντε με το καλο να μάθουμε τα ευχαριστα λίγο εμεινε σε κοκκινισα ήδη!

Littledancer και Λιλακι βουρ για την εμβρυομεταφορα με το καλο να κολλήσουν τα γλυκουλια μας!

Lagonisi ειναι η σειρα σου τώρα να τα καταφέρεις ειμαι σίγουρη και ξερεις δεν πέφτω ευκολα εξω, ρωτα και twiggy. πολλα φιλια

Φιλια σε όλες και ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδες καλησπέρα και από μένα?τι κάνετε?από το πρωϊ μπαίνω,βγαίνω,ξαναμπαίνω να μάθω για την angelina μας αλλά εκείνη τίποτα,μας κρατάει σε αγωνία,μακάρι να είναι για καλο!!!!!!!lambrini μου πολύ χαίρομαι που σε ακούω να λες για επόμενη προσπάθεια,αν και να σου πω την αλήθεια δεν είχα πιστέψει ότι θα τα παρατούσες,καταλαβαίνω ότι έχεις πίστη σε αυτό που κάνεις και ξέρεις ότι η Παναγίτσα θα σου το στείλει το μωράκι!εγώ θα πάω αμέσως για την επόμενη αν όλα είναι καλά,θα κλείσω ραντέβου αυτό το μήνα!stroumf μου ποτε κάνεις χοριακή?ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΑΚΟΥΤΕ?ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

αν έχετε χρόνο θα ήθελα να ρίξετε μια ματιά εδώ

http://www.mammyland.com/forum/24/19051

θα με βοηθούσατε πολύ αν γνωρίζετε κάτι.

ευχαριστώ πολύ και εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια στην προσπάθεια σας και καλή υπομονή

όσες περιμένετε αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Σας ευχαριστώ πολύ για το οτι με σκέφτεστε. Εμεις θα κάνουμε το Σάββατο την χοριακή, οποτε κ τότε θα σας πω.

Μερεντάκι, μπήκα στο θέμα, δεν ξέρω κάτι, αλλά αν θέλεις μπορώ να ρωτήσω τον γιατρο μου, και αν έχω νέα θα στα στειλω με pm.

Οι υπόλοιπες φιλεναδουλες πως πανε με τις ενεσούλες? Όλες καλά??????????????????????

φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!

πολλά πολλά νέα και δεν ξέρω αν θα τα θυμηθώ όλα, οπότε συγχωρέστε με!!!

ΛΑμπρινή μου τί καλά νέα ήταν αυτά!!! και βέβαια να ξαναπροσπαθήσετε καλή μου και εύχομαι να είναι τυχερή και καρπερή η προσπάθειά σας!!!!

Μερεντάκι μου δεν έχω ιδέα τί είναι αυτό πυο ρωτάς! θα ρωτήσω το Σάββατο τον γιατρό μου που θα τον δω και θα σε ενημερώσω για όσα μου πει! εύχομαι να είναι κάτι αντιμετωπίσημο πάντως!!!

Λιλάκι μου τώρα ξεκούραση, υπομονή και εύχομαι σε 12 μέρες μία τεράστια χοριακή!!!!

Αγγελίνα μου περιμένουμε τα νέα σου!!!!!!!!

παπάκι καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Βάγκο μου καλή επιτυχία αυτήν την φορά! εύχομαι να είναι η τυχερή σου!!!

Ντιαζάκι μου σου έστειλα πμ για λεπτομέριες!!!!

ΛΑγονήσι μου μακάρι να παχύνει κι άλλο και να γίνει ιδανικό στρωματάκι για το σποράκι που θα μπει να ξαπλώσει πανω του!!!

εμείς πάμε καλά σήμερα μιας και τις προήγουμενες μέρες τρελάθηκα να πηγαίνω κάθε μέρα για Ε2 καθώς ενώ μείωνα καθημερινά την δόση εκείνη εκτοξευόταν!!! τελικά και αισίως την ρυθμίσαμε σήμερα και έτσι γλίτωσα την υπερδιέγερση!!! ενώ δεν έιχα πολυκυστικές ωοθήκες η δεξιά έχει την εικόνα την πολυκυστικής και αυτή μας κάνει το πρόβλημα με την Ε2! αλλά όπως είπα την ρυθμίσαμε και οριακά θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά κανονικά στην ώρα της! Σάββατο πάω πάλι για αίμα και υπέρηχο και θα μου πει πότε θα κάνουμε την ωοληψία! ουφ.... τα είπα όλα!

συγγνώμη αν ξεχνάω καμία! εύχομαι σε όλες τα καλύτερα πάντως και εννοείται αμέτρητες θετικές χοριακές!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.... :P:P:P

ΕΙΝΑΙ 1 7 2 !!!!!!!!!!!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ...

Θ

Ε

Τ

Ι

Κ

Ο

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??? ΟΥΤΕ ΕΓΩΩΩ!! :D:D:D:D:D:D

ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στρουμφάκι μου για εσένα δεν έγραψα βρε φιλενάδα!!! εύχομαι το Σάββατο μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ και να μπεις αμέσως να μας γράψεις τα νέα! αν και εγώ θα είμαι για μία ακόμα φορά στο ΙΑΣΩ να περιμένω αποτελέσματα!!!! :lol:

littledancer μου και Αγγέλα μου πώς πάτε;;;

Αγγελίνα μου Συγχαρητήρια!!!!! ποπό ξεκίνησαν τα καλά νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!!! εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ξεχασω....

Στρουμφακι η σειρα σου τωρα!!

λιλακι, παπακι, βαγκο, melipikto καλη συνεχεια και καλη επιτυχια και η Παναγια κοντα σας να δειτε θετικα αποτελεσματα συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και καλα αποτελεσματα σε οσες περιμενουν! μελι με το καλο να γινουν ολα κι εγω θυμαμαι καθε μερα για την οιστραδιολη ετρεχα. εχω πολυκυστικες, αλλα τη γλιτωσα την υπερδιεγερση Γι αυτο με ειχε παει και με το μακρυ πρωτοκολλο για να το ελεγχει.. ολα καλα θα πανε!! :)

λαγονησακι μην αγχωνεσαι. σου κανει κολπα το ενδομητριο αλλα θα γινει τελικα οπως πρεπει.. ακου και τη λαμπρινη κατι ξερει!!! ;)

λαμπρινη μου πολυ χαιρομαι που θα συνεχισεις να το παλευεις... συμφωνω με το γιατρο σου! καλη επιτυχια!!

μερεντακι την ειχα κανει κι εγω αυτη την εξεταση αλλα ηταν πολυ καλη. Μου ειχε πει ο γιατρος τοτε οτι αν δεν ηταν καλη (και σε συνδυασμο με "κακη" fsh) θα σημαινε οτι πρεπει καπως αν βιαστουμε, οχι οτι σημαινει κατι οτι δεν μπορεις να συλλαβεις κλπ απλα οτι τελειωνει πιο γρηγορα το καλο αποθεμα.. Μην ανησυχεις, απλα να το εχεις στο μυαλο σου.. συζητηστε τα και με το γιατρο και αποφασιστε το καλυτερο!! καλη τυχη !!

φιλια σε ολες και καλη δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angelina μου ευχαριστούμε πολύ!!!!! πότε ξανά χοριακή;;;

Twiggy μου εγώ δεν έχω πολυκυστικές αλλά με πήγε με το μακρύ πρωτόκολλο γιατί έτσι πρέπει μου είπε σε περίπτωση που δεν συντρέχει λόγος για το βραχύ! ευτυχώς τελικά γιατί η οιστραδιόλη μου μου έκανε κολπάκια!!! κοντεύει και η Β' επιπέδου,ε; πότε πέρασε ο καιρός;;;!!!!! εύχομαι να είναι τέλεια η μπουμπού σας!!!!!

άντε να τελειώνω! έχω τόση αγωνία και λαχτάρα!!! σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι!!!! είμασι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ όσες μπήκαν στον κόπο να μου απαντήσουν και από δω και σε πμ.

Συγχαρητήρια σε όσες έμειναν έγκυος!

Εύχομαι και στις υπόλοιπες κοπέλες η νέα χρονιά να σας βρει όλες με μωράκια στην κοιλίτσα σας!!!!!

Φιλιά,υπομονή και επιμονή και...μην το βάζετε κάτω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelina μου συγχαρητήρια!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Πάρα πολύ καλή η χοριακή σου.Μπράβο!!! Με το καλό... εύχομαι να έχουμε μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! Καλή επιτυχία και στις υπόλοιπες. Άντε μία μια ξεφουρνίζει τα καλά νέα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...