Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστώ Νάνσυ μου!!!!!!!!!!! Μακάρι όλα να πάνε καλά και πάνω από όλα να είναι γερό το αγοράκι μου!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια πάω για ένα μπανάκι και επιστρέφωωωωωωωωω!!!!!!!!

Εκτός αν γεννήσω!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Νάνσυ λες να είσαι γουρλού;;;;;;;;

Σπάσανε τα νερά χωρίς να έχεις κανένα συμπτωμα πριν ή έστω κάποια διαίσθηση;;;;

Αλλιώς κάθε 2 ώρες θα μπαίνω για μπάνιο!!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα χριστινάκι ξύπνησε 5 και μόλις τελειώσαμε το μαμ!!!!!!!!! μας προλάβατε δηλαδή χαχαχα :lol:

χαχαχαχα ελπίζω να είμαι μαράκι μου!!!!! ναι έσπασαν τα νερά χωρίς καμιά προειδοποίηση...οι πόνοι άρχισαν μετάαπο καμια ώρα..... θα μουλιάεις στο μπάνιο χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI SAS PROLAVAMEEEEEEEEEEEEEE ALIMONO...AAXAXXAXA!!!!!!!!

MARAKI KAI EMENA MOU ESPASAN TA NERA XWRIS PROIDOPOIHSH KAI OI PONOI KSEKINHSAN META APO ENA MISAWRO....MHN FANTASTEIS FOVEROUS PONOUS STHN ARXH DEN TOUS NIOTHEIS POLY DYNATOUS!!!!!!

PANTWS EGW KORITSIA TO TI NERO EVGALA DEN LEGETE...........PARA POLY EVGALA.....AFOU PROSPATHOUSA NA ETOIMASW TA PRAGMATA MOU KAI OLO TOUALETA HMOUN...KAI META STHN DIADROMH GIA TO MEEYTIRIO PALI ETREXAN KAIMESA STO AMAXI KAI PANTOUUUUUUUU...AXXAXAXAXA XAMOOOOOOOOOS

MPOREI NA GENISA ME KAISARIKH ALLA TOULAXISTON EZHSA AYTES TIS STIGMES POU SPANE TA NERA KAI ARGOTERA TOU PONOUS!!!!!!TO KATAEYXARISTITHIKA..XAXAXAXXAXA :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα βουρ στην μπανιέρα λοιπόν :lol: είδες από τώρα σου κάνει ναζάκια ο γιος, που να γεννηθεί κιόλας.....ότι θέλει θα την κάνει την μανούλα!!!!!

χαχαχα χριστινάκι είστε και αγοράκια και πεινάσατε πιο γρήγορα....

και εγώ πολύ νερό όπως εσένα χριστίνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Χριστινάκι μου θέλωωωωωωωω και εγώωωωωωω!!!!!!!

Ξέρω ότι φτάνει η μέρα έτσι και αλλιώς........αλλά δεν αντέχω άλλο αυτήν την αναμονή!!!!!!!

Ανυπομονώωωωωωωω πιααααααα να τον κρατήσω αγκαλιτσα!!!!!!!!

Ίσως με λέτε τώρα υπερβολική!!!!! 39 + 3 !!!!!!

Νάνσυ μπανιέεεεεεεεεερααααααααααα σίγουραααααααα!!!!!!

Όχι ρε Αναστασάκο μου .........με σκότωσες τώρααααααα!!!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGW TOU EDWSA KINTERTE TWRA DEN TOU EDWSA GALA...GALATAKI LIGO PIO META!!!!!!!!!!MARAKI KANONISEEEEEEEEEEEEEE THELW ENHMERWSH!!!!!!EXEIS KAMIAS TO KINHTO NA MAS ENHMERWSEIS??????

SE KATALAVAINW APOLYTA MARAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!EGW NA DEIS POSO ANYPOMONH EIMAI!!!

YPOMONH EINAI THEMA WRON PLEON.................ERXETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE O MPEMPIS!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαράκι και εγώ σε νιώθω απόλυτα...εγώ πιστεύω αν όχι σήμερα αύριο θα γεννήσεις έτσι κι αλλίως έφτασες στο τέλος!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμάς δεν μας έδωσε η γιατρός ακόμη τσαγάκι....πότε δίνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALOI DINOUN XAMOMHLAKI KAI ALLOI DEN DINOUN....EMENA MOU EIPE NA MHN TOU DWSW OTI DEN XREIAZETE KAI OTI MPOREI NA MHN MOU PINEI TO GALA AMA TOU DWSW..ALLA EMENA T PINEI KANONIKOTATA!!!!!!!APLWS EPEIDEI PEINAEI POLLES FORES ANA 2 WRES GIA NA MHN TOU DWSW GALA TOU DINW KINTERTE GIA NA KSEDIPSASEI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς έτσι έκανα και εγώ Αναστασία μου ένα ζεστό μπανάκι και μετά από καμιά ώρα έσπασαν τα νερά...

Αρα ισχυει αυτο που λενε με το ζεστο μπανιο!!!Γι αυτο στους προηγουμενους μηνες λενε χαλαρο ζεστο νερο προς κρυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμένα ξυπνάει ανα 2 ώρες και ζητάει να φάει και θα ήθελα να της δίνω και λιγο χαμομηλακι ενδιάμεσα...θα ρωτήσω την γιατρό αύρι ονα δούμε τι θα πει....

Ναι τους πρώτους μήνες λένε όχι πολυ ζεστό μπάνιο γιατί μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις....βέβαια εμένα με βοήθησε και το ότι το πρωι πριν σπάσουν τα νερά είχα πάει στον γιατρό και μου εξέτασε τον τράχηλο οπότε και άρχισε να ενεργοποιείται η διαστολή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααααα το έχω δοκιμάσει και αυτό!!!!!!!!!

Ούτε το πολύ ζεστό νερό τον πτόησε τον κύριο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Είναι θέμα........να έχει έρθει η ώρα που λέμε!!!!!!!!!!!!!

Αν δείτε ότι δεν μπαίνω πάει να πει ότι γέννησα, αφήστε που θα προσπαθήσω να μπω απο το μαιευτήριο......αν τα καταφέρω βέβαια!!!!!!!!!

Νάνσυ μου εμένα τον τράχηλο έως τώρα 3 φορές μου τον έχουν εξετάσει!!!!!! αν σου λεει κάτι αυτό!

Αύριο έχω γιατρό και θα είναι η τέταρτη φοράααααααα, εντάξει μετάαααα θα βγει!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ONTWS OTAN O GIATROS SOU VAZEI XERI META APO MERIKES WRES SIGOURA KSEKINAEI H GENNA KAI SE EMENA ETSI EGINE...THN PROIGOUMENH MERA PHGA KAI ME EKSETASE KAI THN EPOMENH GENISA ;););) ;)MARAKI NA SOU STEILW TO KINHTO MOU NA MOU STEILEIS OTAN GENISEIS NA ENHMEROTHOUME???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι κατάλαβα ότι ο γιος σου ειναι ζόρικος και δεν καταλαβαίνει από τίποτα :lol:

Όταν έρθει η ώρα του λοιπόν!!!!! την εξέταση τραχήλου απλά θέλω να την ξεχάσω :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι οτι θες κοριτσάκι!!!!!!

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!!!

Εγώ Νάνσυ την έχω ξεχάσει και τις 3 φορέςςςςς........δεν μου ήταν κάτι που με στιγματισε!!!!!

Ενώ η αδερφή μου την θυμάται ακόμα!!!!!! :shock:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα και εγώ τις φορές που με εξέτασε ο γιατρός στο ιατρείο της ξέχασα δεν είχα θέμα αλλά στην αίθουσα ωδινών όπου πάρέμεινα για 9 ώρες με εξέταζαν τρεις και λίγο για να δουν πως προχωράει η διαστολή τι μαίες , τι γιατροι όλοι με εξέτασαν όποιος ερχόταν έβαζε και χέρι :o στο τέλος είχα μονίμως ανοιχτά τα πόδια...εεε αυτό θα ήθελα να το ξεχάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι κανουν καλε σκαβουν οταν εξεταζουν και εχει μεινει φοβος και τρομος? :?

Καλα δεν εξεταζουν και μετα τα κλεινεις τα ποδια?πρεπει να ειναι ορθανοιχτα? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...