Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια miki και Άννα Μαρία και marie ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και τις ευχές με το καλό τα μωράκια σας και σένα marie να σου ζήσει το μωράκι και να χαίρεσαι και τα άλλα 2 παιδάκια σου!!!! ο καιρός και εδώ στις Σέρρες που μένουμε δρόσισε και είχαμε και βροχούλες...και όντως με αυτόν τον καιρό δεν ξέρεις τι να φορέσεις!!! Εμείς τρώμε μπιφτέκια στο φούρνο με πιλάφι...ελαφριά και διαιτιτικά για να χάσουμε και κανένα κιλάκι... ;)

Marie ακριβώς μα ακριβώς τις ίδιες ώρες ξύπνησε και η δικιά μου και πριν λίγο ξανακοιμήθηκε...και μάλλον θα ξυπνήσει κατά τις 3 και η δικιά μου!!! Η αλήθεια είναι ότι προς το παρόν έχω ένα πολύ ήσυχο μωράκι δόξα το θεό!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ναι καλα να λεμε, μας σκευτονται και εμας τα γλυκα μου :lol:

ωραιο φαγακι εχετε σημεραα μιαμ μιαμ..

αννα μαρια εμενα το γιαουρτι μαρεσει με ολα, μπορω να το φαω με τα παντα, και κοκκινιστο μοσχαρακι εχω φαει με γιαουρτι,καλα ρυζι τρωω πολυ συχνα με γιαουρτι, γενικα με τα φαγητα μου αρεσει πολυ!δροσιζειι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και εγω να καλοσορισω την νέα φίλη μας ......να σου ζήσει το μωρακι σου κοπελα μου γερο και τυχερο να είναι πάντα.....εγω είμαι η νια και είμαι η διδυμομανουλα τις παρέας χιχιχιχιχι....και έχω ζευγαρακι.........

Λοιπόν εκανα το γιαουρτοσκορδιον μου και ετοίμασαν και τα μπιφτεκακια και την σάλτσα και την ντοματουλα με το κρεμυδακι και τώρα έχω τρελαθεί στην πείνα χαχαχχαχα αλλα ψηνοντα τα μπιφτεκακια ακόμα σε κανά μισάωρο θα φάμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδικά εσένα marie που έχεις και άλλα δύο παιδάκια που όσο να ναι θα είναι λίγο πιο δύσκολό πάλι καλά που σε σκέφτεται ο μικρούλης και δεν κουράζει την μανούλα!!!!!! :)

Νία μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Σου εύχομαι με το καλό να φέρεις στον κόσμο τα διδυμάκια σου, τι καλά που έχεις και κοριτσάκι και αγοράκι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια η ιδεα σου ηταν υπεροχη, μολις εφαγα και νιωθω και χορτασμενη με το γιαουρτοσκορδιον!

Μολις με πηραν τηλ και κατι φιλες απο τα παλια για καφεδακι το απογευμα.....θα κανω και την βολτουλα μου!Εδω εβγαλε ηλιο θα μας τρελανει, ενω ειδα τον καιρο για βροχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, έτσι και σ' εμάς. Μία ήλιο, μία φυσάει, μία βρέχει... Έτσι είναι το φθινόπωρο!

Ουφ, κι εγώ έσκασα με το οφτό και το πληγούρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κοιλιά μου θα κάνει μπαμμμμμμμμ εφαγα του σκασμου χαχαχαχα.....

Ναι μαρακι μου και πιτουλες εκανα........τι κάνει το μικρακι σου???

Αναστασακι μου το τζατζικακι είναι τελειο και παει με όλα σαν την κοκα κόλα χαχαχαχα.....

Τώρα θα ρίξω έναν υπνακο και μετα συνεχίζουμε το δωματιακια μας.......καλο μεσιμερι φιλεναδουλες .......

Καλε που πήγε η Μαρια.. Το πρωι μιλήσαμε και μετα δεν ξανάμπηκε........μου μυρίζει μπεμπακος.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααααα ξέχασα να σας πω!!!!!!!!!!!

Σήμερα είδα όνειρο ότι είχα γεννήσει και ότι ειχα αφήσει το μωρό και είχα πάει σε ένα νησί…. Και ξαφνικά θυμήθηκα ότι ο γιατρός μου είχε πει ότι στις 9.10 πρέπει να πάω στο νοσοκομείο με το μωρό και να μείνουμε μέσα 3 μέρες……….και έψαχνα εισιτήριο να γυρίσω πίσω………..

Νιάκι όσο περνάει ο καιρός δε θα βολεύεσαι …εννοείται……..!!!!!!!!!

Ναι συμφωνώ με σένα τρελαίνομαι για αυτό τον καιρό……και με την περιγραφή σου με ξεσήκωσες!!!!!!!

Καλώς την Νάνσυ!!!!!!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!!!!!! Ωραίο όνομα , με το καλό!!

Νάσια όντως σας κάνω πλάκα!!!!!!!!

Στο μαιευτήριο ειμαι!!!!! Αχ, που ξέρεις μπορεί σε λίγο να είμαι……..!!!!!!!!

Μην ακούω για τοστάκιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασία μου ο δικός μου κλωτσάει από τις 4.00 έχουμε σταθερό ωράριο ξυπνάμε εκείνη την ώρα και μετά παλεύουμε να δούμε αν θα κοιμηθούμε λίγο ακόμα!!!!!!!

Μικάκι καλημέρααααααα!!!!!

Καλημέρα στην ομορφη Καβάλα!!!!!!!!

Φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!

Άννα Μαρία μίλα μας και μην μας αγαπάς!!!!!!!

Θα προσπαθήσω να γεννήσω σήμεραααααααα!!!!!!!!!!!

Μαράκι Σ, εγώ δεν απουσίασα σήμερα, ίσα ίσα μόνη μου έγραφα πρωί πρωί.

Φιλάκιαααααααα

Νιάκι σε κορόιδεψε η μυτούλα σου………για την ώρα!!!!!!!!!

Εδώ είμαι…απλά ήπιαμε καφεδάκι με τον αντρούλη μου, ακούσαμε μουσικούλα, ετοίμασε τις μπριζολίτσες στη σχάρα και τώρα χαλαρώνουμε!!!!!!!

Καλή ξεκούραση και σε σένα!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου μαράκι και με το καλό το αγοράκι σου!!!! Και εγώ έτσι σαν και εσένα περίμενα μέχρι το τέλος αλλά η μπουμπού δεν έλεγε να βγει...τελικά γέννησα στις 39 +6 δηλαδή μία μέρα πριν την ΠΗΤ είχα σκάσει έλεγα δεν θα το βγάλω επιτέλους???? Όπου να ναι έρχεται, μακάρι να γεννήσεις σήμερα!!! Με έναν(λέμε τώρα :D ) πόνο σου εύχομαι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι εδω ειμαι, θηλασαμεε κοιμηθηκαμεε και ηρθααααααα!

το μαρακι εδωωω ειναιιι, νταξει το πηραμε αποφαση θα το χωνεψεις το παιδιιιι :lol:

νανσυυυυ εσεις ακομα κοιμαστε ή φαγατεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Νάνσυ μου!!!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές!!!! ;)

Ώστε μια μέρα και εσύ πριν την ΠΗΤ γέννησες;; οπότε με νιώθεις....!

Αγωνιώ να τον κρατήσω αγκαλια!!!!!!!!

Σε πόσες ώρες γέννησες;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου φιλάκιααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Ωραία φωτογραφία έβαλες του μπέμπη!!!!!!!!!Κούκλοςςςςςςςς σαν εσένα!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας αφηνω κουκλες παω στο κρεβατακι μου, τα λεμε πιο αργαααααα :D

αα! και μαριααα, δεν χρειαζεται να με περιμενεις τραβα γεννααααααααααααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς marie μου δυστυχώς δεν θηλάζουμε , γιατί έχω επίπεδες θηλές και ύστερα από πολύ κόπο δεν κατάφερα τελικά να θηλάσω...πήρα και ψευδοθηλές αλλά τίποτα της έδωσα για 2 εβδομάδες με το μπιμπερο δικό μου , το έβγαζα με το θήλαστρο, αλλά το γάλα μου μειώθηκε και τώρα πλέον δεν έχω καθόλου οπότε τρώμε ξένο με μπιμπερό!!!!Φάγαμε στις 3 τελικά και τώρα πάλι κοιμόμαστε...άντε να δούμε τώρα τι ώρα θα ξυπνήσει...

Μαράκι μου σε νιώθω πάρα πολύ...κάθε μέρα που ξυπνούσα έλεγα λες να έρθει σήμερα? και έψαχνα να βρω πονάκια αλλά τίποτα...τελικά Τετάρτη 21-9-11 στις 23:00 το βράδυ έσπασαν τα νερά μου και πήγα στο νοσοκομείο οι πόνοι ξεκίνησαν καμιά ώρα μετά και τελικά γέννησα στις 10:30 το πρωι στις 22-9-11!!!! Ταλαιπορήθηκα πολύ, πολλές ώρες γιατί ενώ πήγα με 3 διαστολή δεν προχωρούσα καθόλου γρήγορα...αλλά άξιζε τον κόπο μόλις την άκουσα και την είδα τα ξέχασα όλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Σου εύχομαι να γεννήσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ και εγώ ακριβώς το ίδιο κάθε μέρα λέω λες να γεννήσω σήμερα;;;

Πονάκια τίποτα, συσπάσεις με το ντουφέκι!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Για να δούμε.....μήπως και εγώ το βράδυ.......λερώσω τα πατώματα :lol::lol:

Αλλιώς Παρασκευή πάω με πρόκληση.

Πόσο γεννήθηκε η μπουμπού σου;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se vlepw edw sto mammy na gennas kai na kanoume oles mazi anases gia symparastash......xaxaxxaxaxaxxa

emeis koritsia mia xaroula eimaste o mpempis shmera einai hsyxos pros to parwn kai koimatai arketa!!!!!!KAI EMENA 3 KOIMITHIKE NANSY MOU GIA NA DOYME THA KSYPNISEI H DIKIA SOU PRWTA H O DIKOS MOU???AXAXXAXAXXA

SHMERA VALAME EPITELOUS KAI TA MAKRYMANIKA FORMAKIA MAS EINAI POLY XOUXOULIARHS O KALOS MOU!!!!!DEITE!!!!!

post-11182-13873937881707_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γεννήθηκε 3.430 παρόλο τους πόνους που πέρασα και τις πολλές ώρες την έβγαλα πολύ εύκολα!!!!!! Σου εύχομαι να τον βγάλεις γρήγορα και εύκολα :)

Χριστινάκι μου άντε να δούμε ποιος θα ξυπνήσει πρώτος...εμένα τώρα τελευταια την έχει δει να ξυπνάει κάθε 1,30 με 2 ώρες και να τρώει από λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...