Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Μαράκι μου εγώ πάντως δεν έχω γνωρίσει καμία εξαίρεση...... :lol: Ακόμα και ο μπαμπάς μου (που τον έχω πρότυπο σε όλα τα άλλα) όταν παθαίνει κάτι π.χ. να τον έχουν τσιμπήσει κουνούπια, πασαλείβεται όλη μέρα με αμμωνία και αλοιφές!!!!! Ή ο άντρας μου πέρυσι που αρρώστησε με πυρετό "χανόταν" και "έσβυνε" όλη μέρα....τέτοια γκρίνια πιάααα, χειρότερος κι από την κόρη μας όταν βγάζει δόντια!!!!!!!!

Άννα Μαρία κι εγώ αυτή την απορία έχω....γιατί μας λένε ασθενές φύλο?????? Σε όλα είμαστε δυνατότερες και ανθεκτικότερες!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια σας αφήνω.....ήρθε το ζιζανιοκτόνο μου και επικρατεί πανικός εδώ......από τις 7 στο πόδι και δεν λέει να ηρεμήσει και να κοιμηθεί λίγο μπας και ξεκουραστούμε κι εμείς μια στάλα!!!!!!!!!!! Και στις 4 θα έρθει ο υδραυλικός να μας κάνει κάτι μερεμέτια......ουφφφφφφφφ τί μέρα σήμερα, η απόλυτη παράνοια!!!!!!!!!

Καλό μεσημέρι γκαστρούλες!!!!!!!!! Μαράκι θα σου έλεγα να πας να γεννήσεις έστω και τώρα αλλά.....μάλλον θα τα πούμε και το απόγευμα ε?????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι μαρακι δε θα τα πουμε το απογευμα!! αααααα μα πια!!

πανε να γεννησεις καλε!!! :lol::lol::lol::lol:

νασια τι μερα ηταν αυτη κοριτσι μου! κ ακομα ειναι μεσημερι!!!

μιριαμ κ μας περασε απο το μυαλο οτι μας την εσκασε ο γιος σου!! θα περνουσες κ εσυ τη μαρια!! :lol:

αχ πριν λιγο εφαγα, δεν κοιμηθηκα καλα το βραδυ κ μαγειρεψε η κολωνα μου, εσκασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια :lol::lol: δεν παιζεσαι καλε!!!!!Καλα του ειπες του συζυγου!

Νασιουλα αφου εχει και πλασμα αλλο τι θελω?Εγω διακοπες παω οχι να γεννησω :lol:

Μαρακι οπως καταλαβαινεις πολυ σε χαιδεψαμε ηρθε η ωρα της σφαλιαρας και της κλωτσιαςςςςςςς......πανε να γεννησεις λεμεεεεεεεεεεε :lol::lol: Ακους εκει μας κλεινει ραντεβου και για το απογευμα να τα πουμε!!! :!:

Λενακι τι καλο εφαγες καλε?Ψαρι ειχαμε σημερα και μ`αρεσε,το ψαχνω συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Το μαρακι 12 γεννησε??.????????

Εμεις πηγαμε στον γυναικολογο..μια χαρα ειμαι λεει..θa σφιξει γρηγορα η κοιλιτσα μου λεΕΙ..σημερα εχω λιγοτερα πονακια αλλα το μουδιασμα επιμενει..θα περασουν αρκετες βδομαδες για να φυγει..

Α, μου ειπε να μην βαλω πολθ στενα εσωρουχα η κορσε τωρα αλλα αργοτερα..

Τον μικρο τον αφησαμε σπιτι με την μαμα μου..μου ελειψε η φατσουλα του..δυο βδομαδες τωρα τον βλεπω συνεχεια και μου φανηκε καπως που φυγαμε και τον αφησαμε..

Αχ θα ξαναμπω σε λιγο γιατι κλαει ο μικρος τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη οχι δεν γεννησε ακομα, εμεις την στελνουμε κι αυτη δεν παει.

Αχ να μου φιλησεις τον μαγκακο σας.Πεινασε και κλαιει μωρε κοτζαμ αντρας? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Τι κανετε??ΥΥπαρχουν νεοτερα?Γεννησε κανενα κοριτσακι??

Εγω δεν προλαβαινω να κανω τιποτα...Με το ζορι μαζευω λιγο το σπιτι, καθοτι εχουμε καθε μερα σχεδον επισκεψεις κ επιβαλλεται..

Προσπαθω πολυ με τον αποκλειστικο θηλασμο, αν κ πολλες φορες ποναω, πρηζεται το στηθος μου κ ειναι ετοιμο να εκραγει, τα βραδια σπανια κοιμαμαι..Γενικα εχω πολυ αγχος με τον μικρο μου γιατι παρολο που παιρνει ικανοποιητικο βαρος κ τρωει αρκετα καλα, περα απο τις γουλιτσες που μου ειπαν οτι ειναι φυσικολογικες, εχει κανει τις τελευταιες μερες 2 φορες εμετο-ρουκετιτσα κ ειμαι ειμαι πολυ στενοχωρημενη...Ισως εχει παλινδρομηση διαβαζω στα διαφορα sites...

Απελπιζομαι κ αισθανομαι οτι το μωρακι μου ζοριζεται κ φταιω εγώ..Είμαι πολύ πιεσμένη!!Νομιζω θα καταρρεύσω...

Εύχομαι εσεις να ειστε καλυτερα σωματικα κ ψυχολογικά!!

Κ σε οσα κοριτσια εχουν γεννησει να τους ζησουν τα μωρακια τους κ οσα ετοιμαζονται με το καλο!!Να ειστε δυνατες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα μου τι κανεις βρε κοριτσι?Μην αγχωνεσαι μια χαρα τα πας, οχι οτι ξερω πολλα απο θηλασμο αλλα φτανει που προσπαθεις κατι ειναι κι αυτο!Επισκεψεις καθε μερα εχετε?ωχ ο εφιαλτης μου!Σαραντισατε ή εχεις ακομα συγνωμη δεν θυμαμαι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου αυριο κλεινουμε 2 εβδομαδες!Εχουμε ψωμι ακομα!!Σ ευχαριστω πολυ για το κουραγιο που μου δινεις!

Στελνω σε ολες τα φιλια μου!

Παω να ταισω το θησαυρουλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι και Αναστασάκι πείτε αλεύρι;;;;;;;;;;;;;;;;

Η Μαρία12 σας γυρεύει!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Να'μαι καλησπέρα λοιπον!!!!!!!!!!

Αγγελικούλαααα όχι δε γέννησα!!!!!!!

Καλά έχω γίνει σίριαλ πια!!!!!!!

Θα σφίξει γρήγορα η κοιλίτσα καλό αυτό!!!!!!

Να μου τον φιλήσεις!!!!!!!!!!

Κατερινούλα μια χαρά θα τα καταφέρνεις είμαι σίγουρη!!!!!!!!

Να προσπαθείς να είσαι ήρεμη γιατί καταλαβαίνει ο θησαυρός σου!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου έχω δοκιμάσει τα πάντα!!!!!!!!!!!!!! #:-s

Μέχρι τον μπαμπά του έβαλα να του μιλάει στην κοιλιά μπας και τον πείσει εκείνος!!!!!!

Αλλά τίποτα......... ο μπέμπης!!!!!!!B-)B-)

Απλά σκέφτομαι ότι είναι καλύτερο.....γιατί ακούω και θετικά και αρνητικά για την πρόκληση (όπως σε όλες τις περιπτώσεις βέβαια)!!!!

Άσχετο φραουλιτσα μου αλλά σε σένα θα πω τον πόνο μου!!!!!!!!!

ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ!!!!!!!!!!! :-s

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Μαρία μόλις έφαγα τοστ! :P

Εμείς πήγαμε βόλτα το απόγευμα. Σήμερα ήταν μέρα ψυχικής υγείας (μην ακούσω σχόλια) και είχε εκδηλώσεις κάτω στην παραλία. Ανάμεσά τους είχε και σκακιστικό αγώνα σιμουλτανέ, και ήθελε ο άντρας μου να παίξει. Εγώ είπα και στην κουμπάρα μας να έρθει, γιατί αλλιώς θα έκοβα φλέβα, κι εμείς πήγαμε σε μια καφετέρια και τα είπαμε, όσο ο άντρας μου έπαιζε στο σιμουλτανέ. Τελικά τους τα χάλασε η βροχή, γιατί έπιασε μια μπόρα και τους διέλυσε!!!

Κουράστηκα πάντως, γιατί ήμασταν κανένα τετράωρο κάτω, ξέχασα να πάρω και την αντιβίωση, ενώ την είχα πάρει μαζί μου. :( Τελικά διάβασα στις οδηγίες ότι αν την ξεχάσουμε, απλά την παίρνουμε όταν το θυμηθούμε και μετά παίρνουμε την επόμενη δόση, αφού περάσουν τουλάχιστον τέσσερις ώρες, οπότε την πήρα όταν γυρίσαμε.

Κατερινούλα, είναι όντως πάρα πολύ δύσκολος ο πρώτος καιρός όταν θηλάζεις αποκλειστικά. Μην το βάζεις κάτω, όπως τα περιγράφεις μια χαρά τα καταφέρνεις!

Αγγελική, φιλιά στη μούρη του μικρού σου! :P

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία εφαγες τοστάκι ε;;;;;;;;;;; X(X(X(

Καλά άντε δε πειράζει αφού είναι για το μπεμπεδάκι σου μωρέεεεεεεεε!!!!!!!!!

Φάε και για μένα!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδες .........τι μου κάνετε ? εμείς μόλις τώρα μπήκαμε σπιτάκι ......απαπαππα πολυ κουράσει τα ψώνια αυτόν τον καιρο.... έχω μεγαλη κοιλιά και με κουράζει παρα πολυ......

Αννα Μαρια μου τώρα είδα την ζωγραφιά σας πολυ όμορφη είναι με το καλο να την χαρεί ο αντρικος σας......... Εμείς αύριο πάλι θα κάνουμε διάφορα στο δωμάτιο και ελπίζω να τελειώσουμε κάποια στιγμή .....επλυνα και όλα τα ρουχαλακια μας και όλα γενικά τα πραγματάκια τους και αύριο θα σιδεροσει η Μαμα...και θα στήσουμε τα επιπλακια χιχιχιιχιιχ.....

Και εγω θα μαγειρεψω θα κάνω σουβλάκια σπιτικά με μπιφτεκακια τζατζικακι πίτες και ότι άλλο θέλει ο καθένας να βάλει μέσα.......

Φιλακια σε ολες κοριτσακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες μου εδω και εγω μετα απο μια πολυ δυσκολη μερα..σημερα ολη μερα το κινεζακι ...σχεδον ολη μερα γκρινιαζε..ο λογος..θελει το στιθος πιπιλα και εγω δεν το δινω...καταλαβαινετε χαμος δεν κοιμαται...εγω να κανω και γενικη στο σπιτι να βαζω πλυντηριο...να φτιαξω τουρτα μπανανα γιατι περιμενα και κοσμο για τα μηνογενεθλια...χαμος..το στιθος μου ποναει απο το πολυ πιπιλισμα...τωρα την εχει ο αντρας μου μπας και ηρεμησω λιγο...για ενδοεπικοιν..που λετε εγω ειχα παρει στο Χριστοφορο απο το τζαμπο μια μικρη τηλεοραση και καμερουλα εβαζες την καμερουλα στο μωρο στην μπριζα και την τηλεοραση εκει που θελεις..ασπρομαυρο ειναι αλλα μια χαρα εικονα και ηχο εχει..ακομα το εχω αλλα δεν το εχω χρησιμοποιηση γιατι εχω το μωρο μαζι και γιατι το σπιτι αυτο ειναι ολα κοντα και ετσι την ακουω αμεσως ενω εκει που εμενα παλια χρειαζομουνα να εχω...οσο για το πλησυμο μετα τη γεννα..εμενα μια φορα με επλυναν μολις γεννησα μεσα στο χειρουργειο..μετα μονη μου στο ενα νοσοκομειο μου εδωσαν μπεταντιν ενω τωρα που γεννησα ειχα δικο μου...στην πρωτη γεννα ειχα πολλα ραμματα μεχρι πισω αλλα μια χαρα πηγαινα και πλενομουνα τωρα ειχα πολυ λιγα και δεν καταλαβα τπτ..μια χαρα περπαταγα και μονο μια φορα πηρα παυσιπονο για το τραβηγμα που αισθανομουνα..Μαρια ακομα εδωω...συγνωμη που δεν θυμαμαι πολλα να σχολιασω αλλα πραγματικα ειχαμε πολυυυ δυσκολη μερα...φιλακια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου για να σε παρηγορησω ουτε εγω κανει να φαω τοστ!!Αννα Μαρια θα σου τραβιξω τις κοτσιδες μην την κανεις ετσι κακουργα πεθερα! :evil:

Ευη μου χαρα στο κουραγιο σου με δυο μωρα!!Εδω εμεις με ενα και λεμε θα τα καταφερουμε?

Νια αχ τι καλα αυριο που θα κανετε ετοιμασιες!Εγω το επομενο σ/κ!Και αυτο το μενου σου για φαγητο ειναι μιαμ!!!!Τζατζικακι....δεν κανει λετε να φαω λιγο? :oops: το αγγουρακι ριχνει το ζαχαρο ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΥΜΑΖΕΥΩ Κ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΟ......ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ...ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΛΙΤΖΑΝΕΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Η ΡΥΖΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΤΟΣΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΡΓΩ ΠΟΛΥ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ.

ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΠΡΩΙΝΟ Ε?ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΕΧΩ ΠΕΡΣΕΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΓΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ,ΕΧΩ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΟΜΩΣ Κ ΠΟΝΟΥΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΦΙΛΙΑ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΝΔΟΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.

ΝΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ Κ ΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΖΗΛΕΨΑ :lol::lol::lol::lol:

ΠΟΛΥ ΛΙΧΟΥΔΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΑ. :lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ?ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ.....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιριαμ εγω λεω να δεις πρωτα αν την χρειαζεσαι την ενδοεπικοινωνία, ισως να ειναι και περιττη.Κανε και τα τελευταια που εχεις αυτη την εβδομαδα γιατι εσυ θα γεννας και θα σιδερωνεις ταυτοχρονα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαστε μακριά γαμωτο και με τις δυο σας αλλιώς να ερχοσασταν να τρωγαμε μαζι χιχιχιχιιχιχ..... Μυριακι μακάρι να γεννήσεις τώρα μια χαρ είναι πια το μικρο σου θα είσαι 38 εβδομάδων οπότε κανονικοτατα..... Ότι θέλει αυτόν θα κάνει όμως χαχαχαχαχ.....αντρακι δεν είναι???? ε έτσι θα κάνει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...