Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

ηρθα κι εγω!!!!πολλη κουραση με το διαβασμα!!!

αννα μαρια, μεγεια τα ρουχαλακια σας!!!!εγω εχω ηδη φτιαξει τη βαλιτσα μου και τη βαλιτσα της μικρης!!!μου λειπουν ακομη τα καλλυντικα της και τα pampers και ειμαστε ετοιμοι!!!!αυριο λεω να παω να της παρω και κανενα ακομη φορμακι!!!δε χορταινω να της αγοραζω πραγματα!!!

αναστασια,εγω στη θεση σου,θα επαιρνα την pierre cardin και δε θα με ενοιαζε καθολου!!!ουτε θα εδινα αναφορα γιατι δεν τη βαζω κτλ!!!ελεος πια!!!ο,τι θελουμε θα βαζουμε στα μωρακια μας!!!

ευη μου να σε ρωτησω κατι.στην κλινικη χρειαζεται να παρουμε τα μπιμπερο και πιπιλες???τις πιπιλες τις βαζουμε κ αυτες στον αποστειρωτη???και αν παρουμε ταμπιμπερο πρεπει να τα εχουμε ηδη αποστειρωμενα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ ακου τσαιιι κανα χαμομηλακι θα πιει το παιδι και εγω που της εδωσα την εδωσα γιατι δεν εκανε κακα...οσο για το μπανιο της πρωτες μερες μεχρι να πεσει ο αφαλος την κανεις στο νηπτηρα θα σας διξουν πως στο νοσοκομειο δεν μπορει..Βανεσακι μου εγω μπιμπερο δεν πηρα μαζι γιατι ειχαν δικα τους εκει μονο πιπιλες πηρα αποστειρωμενες αλλα εκει αμα ηθελα να αποστειρωσω φυσικα και μπορουσα..κανε ενα τηλ την κλινικη γιατι καθε μια εχει δικος της τροπο και το τι χρειαζονται και αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιά έδιναν τσάι, τι παλιά, με όποιον μιλήσω, το θεωρεί δεδομένο. Και στο μαγαζί από όπου πήρα τα μπιμπερό, ενώ τους είπα ότι θέλω να θηλάσω, μου λέει ο πωλητής "ε, εντάξει, δε θα δίνεις τσάι, όμως;". Πάντως, ήταν εντάξει ο άνθρωπος, γιατί μου είπε να πάρω πολύ λίγα μπιμπερό, 2-3 μόνο, έτσι για να βρίσκονται, κι αυτό έκανα!

Δεν το καταλαβαίνω αυτό με το τσάι, όλοι το θεωρούν αυτονόητο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, εγώ πάλι είμαι λίγο συγκρατημένη στα ψώνια. Ο άντρας μου, πάλι, κάθε φορά παθαίνει ντελίριο και χοροπηδά!!!

Μ' αρέσει πάντως που πηγαίνουμε πάντα μαζί να κάνουμε τα ψώνια του Ανδρέα. Οι πιο πολλές φίλες μου πήγαιναν είτε μόνες τους, είτε με φίλες, με τους άντρες τους σπάνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ εγω που θα της εχω και της δυο θα γινετε χαμος στο ισιωμα.Η καθεμια θα λεει τα δικα της.

Κι εγω 3 μπιμπερο πηρα 2 μικρα και ενα μεγαλο γυαλινα,αλλα για το σπιτι μετα.Μηπως το τσαι καθαριζει το μωρο?

Βανεσακι στο τελος ετσι θα κανω θα την γραψω κανονικα αντε γιατι σαν πολυ εδωσα σημασια μην παρεξηγηθει και μην θυμωσει.Ας φοβαται αυτη για μενα αμα πια!!! :evil:

Και εγω το μπανιο το εχω ενα φοβο αλα πιστευω θα μας δειξουν.Ποσες ημερες κανει να πεσει ο αφαλος? Α αααα και μια απορια ακομα ....σε περιπτωση φυσιολογικου τοκετου, αν εχουμε ραματα απο κατω μετα καθε ημερα μας πλενουν εκει στην κλινικη και μας βαζουν μπεταντιν ή πρεπει να το εχουμε εμεις μαζι μας και να το κανουμε μονες μας οταν κανουμε μπανιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ευη μου!!!καλα λες θα παρω τηλ στην κλινικη.

αννα μαρια κι εγω ολα τα ψωνια τα εχω κανει μαζι με τον αντρα μου!!κανεις αλλος δε μπορει να χαρει τοσο οσο εσυ!!!ειναι το πλασματακι που το ζευγαρι φερνει μαζι στον κοσμο,οποτε το καλυτερο ειναι να κανουν μαζι και τα ψωνια!!!για φιλες δε το συζητω!!!!ΑΦΑΝΤΕΣ οι περισσοτερες!!! :lol::lol::lol: εχουν μαλλον πεθανει απο τη ζηλια οι γεροντοκορες!!!! :P:P:P τα εχουμε πει αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, κορίτσια, να σας ρωτήσω! Εσείς πήρατε ήδη ενδοεπικοινωνία; Όσες γεννήσατε ήδη την χρησιμοποιείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου ειπαν ειναι περιττη εφοσον συνεχεια το μωρο ξυπναει συχνα και δεν χρειαζεται.Θα μου δωσει μια φιλη μου ειπε το εχει ολοκαινουργιο,θα το παρω απλα να βρισκετε.Αν και παλι κατι βρηκαν να λενε και γι αυτο, οτι δεν κανουν τα ραδιοκυματα που εκπεμπει για το μωρο! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, κι εμένα μου είπε μια φίλη μου ότι θα μου το κάνει δώρο, αλλά είναι η ίδια που θα μου έδινε την καλαθούνα, οπότε δεν το συζητάμε καν!!!

Ο άντρας μου το θεωρεί περιττό για αρχή.

Εγώ δεν ξέρω, σίγουρα έχει ακτινοβολία, αλλά αν είναι απαραίτητο...

Πάντως, τελείως περιττή θεωρώ την ενδοεπικοινωνία με κάμερα. Θεωρώ ότι είναι το ίδιο με το να κάθεσαι πάνω απ' την κούνια του μωρού και να το παρακολουθείς. Αφού άμα έχεις την κάμερα, σημαίνει ότι δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτε άλλο, εκτός απ' το να κοιτάς το μόνιτορ! Άμα είναι έτσι, το παρακολουθώ και live, να μην τρώει και την ακτινοβολία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα τα βαλουμε ολα στο σχοινι τιποτα δεν πρεπει να αγορασουμε, να τα εχουμε γυμνα και να τα τυλιγουμε με μπανανοφυλλα μονο!!

Κοριτσακια καλη η παρεα σας αλλα παω για μπανακι και ξαπλα!Φιλια σε ολες και Μαρακιιιιιιιιι ειπαμε αυριο ωραια ημερα για γεννα! :lol:;) Καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Εγω μολις εβαλα τον μικρο για νανι..

Αναστασακι, αυτο που ρωτησες για τις πλυσεις, εξαρταται απο τον γιατρο..πχ εμενα ο δικος μοθ, ενω στα χρειωδη για τοκετο εγταφε μπεταντιν για ενδοκολπικες πλυσεις, μου ειπε να μην παρω..ρωτησα την μαια και μου ειπε οτι σε περιπτωση φ τ βαζουν το κακονικο το μπεταντιν, σταζουν λιγες σταγονες στην σερβιετα..εγω που εκανα καισσαρικη βεβαια δεν εβαλα τιποτα..

Ενδοεπικοινωνια , εμεις πηραμε κια της nuk που απομακρυνει τα ραδιοκυματα και διαφιρα πεδια που μπορει να προκαλουνται απο τις πριζες κτλ..πηραμε απλη, χωρις καμερα..την θεωρω απαραιτητη ειδικα αμα εισαι σε σπιτι διοροφο..

Το θεμα με το τσαγακι εΙναι καπως μπερδεμενο..κανονικα αν θηλαζεις αποκλεοστικα, δεΝ χρειαζετια..εμενα βεβαια επειδη ειχε ικτερακι, του εδωσαν λιγες φορες αλλα η παιδιατρος ειπε οτι το τσαγακι δεν εχει θερμιδες και λειτουργει και ανταγωνιστικα στον θηλασμο..αλλοι λενε οτι βοηθαει σε κολικους αλλοι οτι τους προκαλει..τι να πιστεψουμε?

Το μαρακι μας μηπως γεννησε?κατι τετοιο υποψιαζομαι..αντε μακαρι να κραταει το αγορακι της τωρα στα χερια της..

Δωρακι μου, αυτη την στιγμη απολαμβανεις την μικρη σου φανταζομαι..να μας ζησει η νυφουλα μας!

Ααα, για τα υψη ακουσα να γινεται μια νυξη..θα σας κουφανω ολες..ειμαι πρωτο μποι..1,59 και μισο παρακαλω..

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες και ολα τα μωρακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, έτσι ακριβώς, το τσάι χορταίνει το μωρό και μετά δε θέλει να θηλάσει. Σ' αυτήν την εκπομπή που έβλεπα σήμερα, ο γιατρός που ήταν εκεί έλεγε ότι το στομάχι του νεογέννητου είναι μικρό όσο ένα μπαλάκι πινγκ πονγκ, οπότε, λίγες σταγόνες γάλα να πιεί τις πρώτες μέρες, χόρτασε! Οπότε, αν του δώσεις έστω και λίγο συμπλήρωμα ή τσάι, μετά δε θα έχει χώρο για το γάλα της μαμάς!

Απ' όσο ξέρω, τα μωρά που θηλάζουν έχουν λιγότερους κολικούς από τα μωρά που δε θηλάζουν ή που πίνουν και συμπλήρωμα. Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι τέτοιο.

Όσο για την ενδοεπικοινωνία, αν έχεις διώροφο σπίτι κι έχεις το μωρό να κοιμάται πάνω κι εσύ είσαι κάτω, εννοείται ότι χρειάζεται! Εμείς έχουμε διαμέρισμα και δεν ξέρω αν θα μας χρειαστεί. Πιστεύω ότι τελικά θα πάρουμε κι αν μας βολέψει, μας βόλεψε. Άλλωστε, μετά που θα βάλουμε το μωρό στο δωμάτιό του, θα χρειαστεί ούτως ή άλλως!

Μπα, η Μαρία δε γέννησε, εδώ ήταν, εκτός κι αν γέννησε μέσα στην τελευταία ώρα!!!!!! :P

Βλέπω κι εσύ ψηλή ε; :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασας κοριτσια!!!!

μαρακι πααααααααλι εδω εισαι?? το νουσου μη σε ξαναπετυχω αυριο! κανονισε να λειπεις κ να μην εισαι μονη ;)

ρεσυ αγγελικουλα ακομα πονας κοριτσακι?? :(

οσο για το ρεψιμο ειναι μικρος ακομα, καλο ειναι να τον κρατας, να τον χτυπας ελαφρα στην πλατουλα μεχρι να ρευτει.. κ εμενα με παιδευε στην αρχη ο αναστασης

αναστασακο οοοοοοοοοχι για τα δωματια που θα μενεις, για τις αιθουσες τοκετων λεω οτι δεν εχει τουαλετα!! δηλ αν σου κανουν κλυσμα πρεπει να περπατας οοολο το διαδρομο για να πας να αδειασεις.. τα δωματια ηταν πολυ ωραια μεσα

σε εκεινη στο μεγαρο πηγα, δεν ηξερα οτι εχει κ στη 12νησου.

ρεσυ νασια εφαγα μεγαλη φρικη με τη γενικη... κ εδινα πιθανοτητες να παω εκει γιατι θα ιναι ο παιδιατρος μας να ερχοταν αυτος να εβλεπε το μωρο.. στις αιθουσες τοκετων δεν εχει τουαλετα, ρωτησα κ τη μαια που μας τις εδειξε, γιατι μου εκανε εντυπωση! αλλα πολυ αγριευτηκα!!

γυμνες ηταν οι κοπελες, τη φρικη την εφαγα εκει που τη σκαλιζε τη μια ο γιατρος...

μου εκανε παντως πολυ μεγαλη αντυπωση που ηταν ανοιχτες ολες οι πορτες! αλλα αλλο αν επιλεγεις εσυ αν θα τις κλεισεις η οχι..

ρεσυ αννα μαρια τι ερωτα εχετε πια με το ουρεοπλασμα!!!! νυσαφι πια!! ακομα εκει ειναι?

καισαρικη για να μη μολυνθει το μωρο ε?? καλα μην το σκεφτεσαι, ολα καλα θα πανε!! οπως κ αν γεννησεις!!

ουτε εγω θα το διακινδυνευα παντως...

βανεσσακι την τελειωνεις τη διπλωματικη? καλα μην το συζητας για μισθους κλπ, τα μαυρα μας τα χαλια εχουμε ολοι πλεον... σκατα κ αποσκατα θα γινουμε

ευη κ εμενα με βοηθησε πααααααααααααααρα πολυ το μαμμυ!! 3κτος του οτι εχω κανει κ φοβερες φιλες εχω μαθει κ παρα πολλα πραγματα!!

για την επισκληριδιο θα αποφασισω εκεινη την ωρα αν κανω η οχι.. αν παω παλι με διαστολη 8 οπως στον ανασταση δε θα κανω, θα κανω υπομονη.. αλλα αν ειναι να κατσω κ να παιδευομαι κ να πεθαινω στον πονο ωρες θα κανω, ετσι λεω τουλαχιστον

για το τσαι δε χρειαζεται, υπονομευει την παραγωγη του στηθους. αν δεν υπαρχει καποιος πολυ σοβαρος λογος γιατι να πιει τσαι το μωρο? τουμπανιαζει το στομαχακι του κ χορταινι κ δεν τρωει μετα (ειτε θηλαζει ειτε πινει ξενο)

αναστασακο για το μπεταντιν που ρωτας, εμενα την πρωτη μερα ερχονταν οι μαιες κ με επλεναν-καθαριζαν στο κρεβατι, οταν μετα μπορουσα να σηκωθω ανετα κ να κατουραω ανετα πηγαινα κ πλενομουν μονη μου. ειχε κ ενα τηλ ντουζιερας διπλα στη λεκανη κ πλενομουν επι τοπου, με σκετο νερακι τα 2 πρωτα 24ωρα μου ειχαν πει. μπεταντιν μονο αυτες μου εβαζαν.

επισης ο αφαλος συνηθως πεφτει μσα στην πρωτη βδομαδα. δεν παθαινει τιποτα αν βραχει, απλα μετα θελει καλο στεγνωμα ταμποναριστα με καθαρη πετσετα κ κανει πιο πολυ καιρο να πεσει. του ανασταση ειχε πεσει την 8η μερα

κοριτσια πραγματικα συγνωμη αν σας δημιουργησα θεμα με την περιγραφη της κλινικης, αλλα τρομαξα.. γιαυτο ρωτησα τη νασια αν εμεινε ευχαριστημενη, εχω ακουσει καλα λογια απο αρκετες κοπελες κ μια ξαδερφη μου γεννησε εκει κ τα 2 της παιδια κ λεει τα καλυτερα. απλα ισως περιμενα να δω καλυτερα πραγματα με το που μπηκα εκει κ οι ανοιχτες πορτες με τις κοπελες μεσα με πανικοβαλαν!

επισης αναστασια κ νασια αν εχετε καρτα ανεργιας υπαρχει εκπτωση, αν θυμαμαι καλα ο φτ σε 4κλινο για 4 μερες βγαινει 1000 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, το ουρεόπλασμα είναι επικίνδυνο για πρόωρο τοκετό, για να δούμε αν θα τον αποφύγουμε τελικά! Ενδοφλέβια αντιβίωση και ίσως και καισαρική χρειάζονται για τον στρεπτόκοκκο. Για στρεπτόκοκκο γίνεται άλλωστε η καλλιέργεια κολπικού υγρού προς το τέλος της εγκυμοσύνης.

Ο γιατρός δεν το ξέκοψε ότι θα κάνω καισαρική, αλλά είπε ότι θα χρειαστεί οπωσδήποτε η ενδοφλέβια. Θα δείξει!

Όσο για την κλινική, εδώ στη Λάρνακα είναι ένας γιατρός που είναι πολύ της μόδας, όλες σ' αυτόν πηγαίνουν και η κλινική του μοιάζει με χασάπικο (χαρακτηρισμός της κουμπάρας μου!!!), ο ίδιος είναι γνωστό ότι κάνει λάθη και οι νοσοκόμες ό,τι να 'ναι. Είναι αυτός που σας έλεγα ότι στην κλινική του γέννησε μια γνωστή μου και έκαναν δυο μέρες να της φέρουν το μωρό!!! Αλλά όσες πηγαίνουν σ' αυτόν μου λένε τα καλύτερα, ακόμα κι αυτή που σας λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου μην αγχώνεσαι για το μικρόβιο.

Θεωρώ ότι αν ήταν κάτι θα στο έλεγε ο γιατρός……τσάμπα ανησυχείς!!!!!!

Με γεια τα πραγματάκια σας!!!!!!

Εμείς τουλάχιστον ότι αφορά το μωρό, τα ψώνια του, τα κάναμε με τον αντρούλη μου παρέα και το ευχαριστιόμαστε κιόλας!!!!!! Γιατί και οι δυο βαριόμαστε τα μαγαζιάααααααααα αλλά για τον μπέμπη τρέχουμε παρέααααααα!!!!!!

Εμένα ενδοεπικοινωνια μου έδωσε η αδερφή μου. Γιατί το σπίτι είναι μεζονέτα. Καλά δε πρόκειται όμως να το αφήνω και μόνο του, αφού η αδερφή μου του πήρε και παρκοκρέβατο για τον κάτω όροφο.

Ευούλααααααααα μου μάλλον τόσσσσσσσσοοοοοοοοοοοοο βολεύτηκε ο μπέμπης!!!!!!!!

Το έχουνε αυτό οι παλιές……..¨και σε εσάς που κάναμε έτσι τι πάθατε?????¨

Αναστασία για το μπάνιο θα μας δείξουν στο μαιευτήριο και για πολλά άλλα…μην αγχωνόμαστε!!!!!!!! Όπως τα κατάφεραν τόσες μανούλες θα τα καταφέρουμε και εμείς!!!!!

Όσο για τα ¨μπανανόφυλλα¨ =))=)) καλά δε παίζεσαι!!!!!!!!!!

Λες να μου βγει Σαββατογεννημένο;;;;;;;;; ότι γουστάρει!!!!!!!περιμένω!!!!!

Βανεσάκι μου αν περιμέναμε από φιλες να έρθουν μαζί μας για τα ψώνια του μωρού θα είχαν μείνει με τα μπεμπιλινο!!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα μου εδώωωωωωωωωωωω είμαιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!

Λενάκι από ότι φαίνεται εδώ θα είμαι και αύριο να σας πρήζω!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Η Μυριαμ που είναι;;;;;;;;;;;

Μικάκι μου σε φιλώωωωωωωωωω!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, κι εγώ αυτό φαντάζομαι, άμα ήταν θα πάθαινε καμιά κρίση πάλι ο γιατρός. Είπε στη νοσοκόμα να γράψει στο εξώφυλλο του φακέλου μου ότι έχω στρεπτόκοκκο. Εν τω μεταξύ, στο εξώφυλλο του φακέλου έχει γράψει ότι έχω θρομβοφιλία, ότι έχω πιθανότητα για πρόωρο τοκετό και ότι έχω στρεπτόκοκκο! Δεν έχει μείνει χώρος για τίποτα!!! Σαν τοίχος με γκραφίτι είναι!

Κι εμείς σιχαινόμαστε τα ψώνια, κυρίως εγώ, αλλά όταν πηγαίνουμε για τα ψώνια του Ανδρέα το αντέχουμε! Εκτός από τη μέρα που πήγαμε στα ακατανόμαστα και μας γύρισε το μάτι ανάποδα!! Αφού το μαγαζί που πήγαμε σήμερα είναι δίπλα στα ακατανόμαστα, και όταν περνούσαμε απ' έξω κάναμε "ξξξξξξξξξξξξ"!!!!! :P

Εμένα μου είχαν προτείνει διάφορες φίλες να πάμε μαζί για ψώνια. Α! Για φαντάσου! Είναι οι ίδιες που θα μου έδιναν ένα σωρό πράγματα!

Άντε, γέννα αύριο! Θα είναι και σαββατογεννημένος ο μικρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μη σκας, ο σκατουλης σου να βγει γερος!!!

μαρακιιιιιιι αντε να σου τη σκασει ο μικρος γρηγορα!

αχ κοριτσια ο αναστασης εχει ξυπνησει 8 φορες!! ελεος σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα επισης δεν εχω βρει το φορτιστη της καμερας κ δε μπορω ουτε φωτο να βγαλω να καμαρωσετε την κοιλουμπα μου ουτε το δωματιο να σας δειξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία και Λενάκι βλέπω και εσείς αυπνίες έχετε!!!!!!!!! :lol::lol:

Να γεννήσω ρε κορίτσια θέλω και εγώωωωωωωωω αλλά μονο εγώ το θέλω για την ώρα από ότι φαίνεται ο μικρός έχει δική του άποψη!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου τα γράφει για να ξέρει, για ιστορικό και καλά κάνει!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε μαρακι... εισαι κ στη 40η βλεπω ε???

ενταξει δεν εχει πλεον κ πολλα περιθωρια ο μιστερ...

να τον χωνεψεις ετσι κ αλλιως δε μπορεις!!!

αννα μαρια καλα κανει κ τα σημειωνει, αντε βρε , δε νομιζω να αγχωνεσαι!

ολα θα πανε Τ_Ε_Λ_Ε_Ι_Α!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

40η!!!!!!!!!!!!!

Λενάκι μου μόνες μείναμε βλέπω!!!!!! ;)

Πάω και εγώ να ξαπλάρω να δω λίγο τηλεόραση γιατί δεν έχω κάτσει και καθόλου σημερα!!!!

Φαντάζομαι εσύ που έχεις και το αστέρι σου και παλεύεις όλη μέρααααα.......που να κάτσεις να ξεκουραστείς!!!!

σε φιλώ, καληνύχτα και καλό ξημέρωμα!!!!!!!

Μην χαίρεσαι :lol::lol::lol: και αύριο εδώ θα είμαι!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσακι!! καλη ξεκουραση!!

ελπιζω να κανουμε λιγες μερουλες να σε δουμε!!!!! ολα καλα με μια γρηγορη κ ευκολη γεννα σου ευχομαι!!

αχ η δωρα θα εχει το μαναρακι της αγκαλια!!!!!!!!!!!!! τελεια!!!!

μαρακι μου η αληθεια ειναι οτι με ξετιναζει ο αναστασακος μου αλλα οταν με αγκαλιαζει κ μου δινει αυτα τα σβουρηχτα φιλακια με τα γλυκα του τα χειλακια λιωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!

ονειρα γλυκα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεεεεερααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε φουσκοκοιλίτσες μου;;;;;;;;;;;;

Τι κάνουν τα μωράκια μας;;;;;;;;

Λενάκι μου σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!!!!!!!

Φαντάζομαι ότι δεν θα υπάρχει καλύτερη αγκαλιά και καλύτερο φιλι από του παιδιού σου!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenada ....ti kaneis edv e????????????

den exv diabasei tipota extes mphka mono na dv an eisai esy edv alla den diabasa oyte egrapsa....den prolabena oyte na katoyrisw me tis doyleies edv tvra teleiwsame strwsame kai ta xalia kai shmera kai ayrio ua teleivsoyme to dvmatio ton mwrwn...........

ana egine kati symantiko pestv giati oyte shmera blepv na sas diabazv xixixixi to bradaki mallon.........

giati kai tvra utua fygw na pame gia kati pswnia me ton antroyli moy kai meta gia faghto .......... filakia se oles tis manoylitsesssssssssssssssss..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Διδυμομανούλα!!!!!!!

Έχετε πεσει με τα μούτρα στην ολοκληρωση του δωματιου της καραμελιτσας και του ζουζουνάκου σας ε;;;

Καλά κάνετε.......είναι τέλεια η όλη διαδικασία!!!!!!!

Συνταρακτικό νέο είναι ότι χτες θα κρατούσε στην αγκαλίτσα της το άστερι της το ΔΩΡΑΚΙ μας!!!!!!!!!

Δε νομίζω να έχεις χάσει κάτι αλλο!!!!!! :-?:-?

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...