Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

να'μαι κ παλιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστως κοριτσακια μου κ τυροπιτουλα κ κρουασανακι κ οτι θελουν οι φιλεναδουλες μου!!!!!!! :D

μαρακι μου ακομα εδω???????? :shock::shock::shock: χαχα καλα λεει η αγγελικουλα!!!! ναι 3 κ σημερα καλη μου!!!!!εσυ ποσες να εχεις ακομα αραγε?? :-?:-?:-?

γκιρλ μου τι κανεις κοριτσακι μου??? το μωρακι σου?????

αγγελικουλα μου πως εισαι??ο μπεμπουλακος σου?? αχ ποναει η τομη καλη μου ε??αχ αχ αχ.... αυτα σκεφτομαι κ ολα τα συναφι κ με πιανει κατι....

αναστασακι μουυυυυ καλημερα καλη μουυυυυυ!!!!!!!!πως εισαι????αχ χιλια συγνωμηηηηηηηηηη χιλια συγνωμηηηηηηη :oops::oops::oops::oops: βγαλτες μου βγαλτες μου χιλια δικια εχεις!!!!!!...

φιλακια στη φραουλιτσα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία μου μην ακούσουμε εμείς για τα απαγορευμένα μας τα νεύρα μας τσατάλια!!!!! X(X(

Έχεις και εμένα να σου κάνω παρεούλα στο μη αυτό .....μη το άλλο,,,,,,,,, αχ τι να φάωωωωωω!!!!!!!! :lol:

Ηλιαννάκι μου εδω!!!!!!!!!

Περιμένω και εσένα φαίνεται και μετάααααααα!!!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκίτσες!!!!!!!!!

Δεν νιώθω καλά σήμερα......πονάνε τα κόκκαλά μου από την λεκάνη και κάτω, έχουν σκάσει τα χείλη και τα χέρια μου και άνοιξαν και με τσούζουν πάρα πολύ! Νιώθω ότι παθαίνω αφυδάτωση......πίνω πάρα πολύ νερό και πάλι διψάω!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου πολύ χάλια την περιέγραψες την Γενική, αν δεν είχα εμπειρία θα πάθαινα φρίκη αλλά εγώ έμεινα ευχαριστημένη........φυσικά και έχει τουαλέτες στα δωμάτια (εγώ σε τρίκλινο ήμουν) όπως και στα δωματιάκια τοκετού, απορώ πώς δεν τα είδες! Οι μαίες εκεί δεν σου τα έδειξαν??????? Και από τις μαίες είχα μείνει ευχαριστημένη, χαμογελαστές και εξυπηρετικές μου φάνηκαν.....την μόνη που δεν δεν χώνεψα στην προηγούμενη γέννα μου ήταν την αναισθησιολόγο, πολύ ξινή και αγέλαστη αλλά στην τελική ας γεννήσω με το καλό και σκασίλα μου γι'αυτήν!!!!

Αγγελικούλα μην στεναχωριέσαι για τις τσιμπλίτσες......φυσιολογικό είναι, όλα τα μωράκια κάνουν τσιμπλίτσες, καθάριζέ το με το χαμομηλάκι ή φυσιολογικό ορό! Για το ρέψιμο δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί και η κόρη μου δυσκολευόταν πολύ στο ρέψιμο και αναγκαζόμουν να την τρίβω στην πλατούλα πολλή ώρα...για τις γουλίτσες απλά μετά το μαμ μην τον σηκώνεις πολύ απότομα, η παιδίατρος μου έλεγε να κάνω πάρα πολύ αργές και απαλές κινήσεις (είχαμε θέμα με τις γουλίτσες αλλά ευτυχώς δεν είχε παλλινδρόμηση τελικά)!

Ηλιαννάκι μου τυροπιτούλα και κρουασανάκια....έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!

Βρε Μαράκι12 ακόμα εδώ??????????????

Girl μου τί κάνεις κοριτσάκι μου????? Η κοιλίτσα?????? Όλες μας όταν γινόμαστε μανούλες ξεχνάμε τις δικές μας ανάγκες και ψωνίζουμε για τα παιδάκια μας......κι εγώ όταν πηγαίνω για ψώνια συνήθως γυρνάω στο σπίτι με 10 τσάντες ΜΟΝΟ για την μικρή και για μένα ούτε ένα τσιμπιδάκι (που λέει ο λόγος!!)

Μυριάκι μου πού είσαι???????????

Μόνη μου μιλάω πάλι????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα είμαι και εγώ εδώ!!!!! ;)

Τι κάνεις πονάς ακόμα;;;

Και τα δικά μου χέρια έχουν σκάσει...και με τρώνε...αλλά το παθαίνω τα τελευταία χρόνια τέτοια εποχή!!!!!! Κρεμούλα βάζω...

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου το είδα ότι είσαι ακόμα εδώ :-w:-w:-w και δεν θα έπρεπε να ήσουν εδώ :lol: Όλα με πονάνε κουκλίτσα, άστα να πάνε, μέχρι να σηκωθώ από τον καναπέ βογγάω σαν παλιόγρια :lol:

Εγώ και να βάλω κρέμα στα χέρια φεύγει στα 5 λεπτά γιατί είμαι όλη την ώρα μέσ'τα νερά.......

Θέλω να μαγειρέψω και βαριέμαιιιιιιιιι..........μπριάμ λέω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρονακι σημερα με τυρακι, ευκολα πραγματα!!Ειμαι μακαρονου τι να κανω ,αλλα παλι 1 φλυτζανι μπορω να φαω! :( Αλλιως 2 πιατα τα ειχα σιγουρα! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου και εμένα φεύγει γιατί και εγώ έχω καλή σχέση με τα νερά!!!!!!!

Με το σπασιμο των νερών..........δε βλέπω να τα πηγαίνω καλά =))=))=))=))

Σήμερα και εγώ βαριέμαι να μαγειρέψω.......δε κοιμήθηκα και καλά και τωρα με έχει πιάσει μια σπαρίλα... λέω να κάνω και εγώ μακαρόνια.....

Αναστασία μου εσύ ένα ποτήρι μακαρόνια και εγώ ανάλατα..........τι τα τρώω τι όχι....το ίδιο είναι!!!!!!!

γιατί και εγώ μακαρονούυυυυυυυυυυυυυ είμαι!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου και εμένα φεύγει γιατί και εγώ έχω καλή σχέση με τα νερά!!!!!!!

Με το σπασιμο των νερών..........δε βλέπω να τα πηγαίνω καλά

:lol::lol::lol::lol::lol: Όντως!!!!!!!!!! Ο μικρός δεν θέλει με τίποτααααααα να βγεί έξω.......τώρα μου ήρθε κι άλλο τραγούδι για την περίπτωσή σου (το τραγουδάει ο μικρός σε όλες εμάς που σε πρήζουμε να γεννήσεις)...."Δεν πάω πουθενά, πουθενά, πουθενά, εδώ θα μείνω....." (Βασίλης Καρράς!!)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε μάλλον θα εξαντλήσει όλα τα περιθώρια ο μπεμπάκος!!!!!!! Δεν θέλει να βγεί....λέμεεεεεεεεε!!!!! Το γλυκάκι μου............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια εσυ στη γενικη δεν ειχες γεννησει?

ειχες μεινει ευχαριστημενη?? σημερα πηγαμε κ ειδαμε τις κλινικες κ μπορω να πω οτι μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση.. πηγαμε στις αιθουσες τοκετων κ ειχαν τις πορτες ορθανοιχτες :shock:

στη μια ηταν μια κοπελα γυμνη με γυρισμενη την πλατη κ (μαλλον) ο αναισθησιολογος για να της κανει εεπισκληριδιο!! σε μια αλλη μια την εξεταζαν, επισης γυμνη απο τη μεση κ πανωκ σε μια αλλη η κοπελα εκλαιγε κ φωναζε, προφανως πονουσε.. αγριευτηκα!!!! κ δεν εχουν τουαλετα μεσα στο δωματιο, δηλ αν σου κανουν κλυσμα πρεπει να περασεις ολο το διαδρομο! γενικα εκει οι μαιες πως ηταν??

Λενακι σε ποια γενικη πηγες στην δωδεκανησου που ειναι ή στην αλλη παραλιακα στο μεγαρο μουσικης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ η ταλιμπανίτσα μου........άλλου παπά ευαγγέλιο κι αυτό!!!!!!! Πιστεύω ότι θα έχουμε χοντρό πρόβλημα.....δεν νομίζω ότι έχει καταλάβει τί πρόκειται να συμβεί, άσε που τώρα τελευταία εμένα ούτε που να με φτύσει, όλο λέει "κακή η μαμά" και μου κοπανάει κάτι ξεγυρισμένες σφαλιάρες!!!!!!!!! Μου χαϊδεύει την κοιλιά και λέει ότι έχει μπεμπέ εκεί μέσα αλλά άμα δεν την προλάβω ρίχνει κι από καμιά ξανάστροφη στην κοιλιά μου.........είμαι σίγουρη ότι θα ζηλεύει.....

Αναστασία μου εγώ πάντως μιλάω για την Γενική στο Ποσειδώνιο (στην παραλιακή)....δεν ήξερα καν ότι υπάρχει και στην Δωδεκανήσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου στο google χτυπησα και το ειδα.Εσυ δηλαδη οταν γενησες τα δωματια δεν ειχαν τουαλετες και ηταν ετσι χυμα στο κυμα?Προλαβαινω να αλλαξω...ακομα γι αυτο το λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki έγραψε:

νασια εσυ στη γενικη δεν ειχες γεννησει?

ειχες μεινει ευχαριστημενη?? σημερα πηγαμε κ ειδαμε τις κλινικες κ μπορω να πω οτι μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση.. πηγαμε στις αιθουσες τοκετων κ ειχαν τις πορτες ορθανοιχτες

στη μια ηταν μια κοπελα γυμνη με γυρισμενη την πλατη κ (μαλλον) ο αναισθησιολογος για να της κανει εεπισκληριδιο!! σε μια αλλη μια την εξεταζαν, επισης γυμνη απο τη μεση κ πανωκ σε μια αλλη η κοπελα εκλαιγε κ φωναζε, προφανως πονουσε.. αγριευτηκα!!!! κ δεν εχουν τουαλετα μεσα στο δωματιο, δηλ αν σου κανουν κλυσμα πρεπει να περασεις ολο το διαδρομο! γενικα εκει οι μαιες πως ηταν??

οι πόρτες είναι ανοιχτές άμα θέλεις την κλείνεις - εμένα με παρηγορούσε να βλέπω απέναντι και τα άλλα κορίτσια - η κεντρική πόρτα όμως πριν τις αίθουσες τοκετών ήταν κλειστή και δεν επιτρέπεται σε κανέναν να μπεί, εκτός από τους μπαμπάδες.......Γιατί τις είχαν γυμνές καλέ????? Εγώ φορούσα κανονικά την νυχτικιά μου και από την μέση και κάτω μου είχαν βάλει ένα μπλέ/πράσινο (δεν θυμάμαι) πανί.......Υπάρχει τουαλέτα ακριβώς δίπλα από την πόρτα της κάθε αίθουσας τοκετού....δεν διασχίζεις όλο τον διάδρομο......μα σε ποιά κλινική πήγες τελικά???????????

Ήμουν σε τρίκλινο και φυσικά υπήρχε τουαλέτα....κανονικά είναι μόνο για τις λεχώνες, για τους επισκέπτες υπάρχουν άλλες τουαλέτες.......γιατί δεν πάς να ρίξεις μια ματιά η ίδια?????? Είσαι μακριά το ξέρω αλλά δεν μπορείτε με τον άντρα σου να κανονίσετε να έρθετε μία βολτίτσα να σου λυθούν όλες οι απορίες.......εγώ έμεινα ευχαριστημένη αλλά αυτά τα πράγματα είναι και λίγο στην κρίση του καθενός.....μην φανεί ότι κάνω και διαφήμιση της κλινικής!!!!!!!!!!! Πάντως αυτό που περιέγραψε το Λενάκι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είδα εγώ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννησε προσφατα μια φιλη μου εκει,βεβαια μπηκε σε σουιτα γιατι το φυσαει λιγο το παραδακι και καλα εκανε....και ηταν καταευχαριστημενη!!!Ξερω οτι ειναι πολυ με την λεπτομερεια γι αυτο εμπιστεύτηκα την κριση της και την επιλογη της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DWRAKIIIIIIIIIIIIIIIIII AYTHN THN WRA SIGOURA THA KRATAS STHN AGGALITSA SOU THN KOROULA SOU!!!!!!!!!!!!!!!!!TI YPEROXH STIGMH!!!!!!!!NA SOU ZHSEI KALOTYXH NA EINAI SE OLH THS THN ZWH!!!!!!!!!!!!

AGGELIKH MOU SE PONAEI H TOMH E?????????EGW PANTWS META THN KAISARIKH ANARWSA PARA POLY GRHGORA!!!!!!!!!!!EYXOMAI KAI SE ESENA TO IDIO!!!!!!!!!

ANNA MARIA KAI EMENA MOU ARESE POLY H ZWGRAFIA SAS!!!!!!!!KAI H KOILITSA SOU SUPER!!!!!!!!!!!

ANTE KORITSIA MOU ARXISATE THN ANTRISTROFH METRHSH TI WRAIA!!!!!!!1ME TO KALO SE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!

AX DEN THYMAMAI TI ALLO DIAVASA GAMWTO :?:?:?:?

VRE LENAKI TI EPathes ME THN PORTA??????/PWPW FANTAZOMAI TROMARA POU THA PHRES!!!!!!!!!!

EGW EDW ME TON MPEMPOULH KSYPNISE TWRA KAI KANEI TIS GRINIES TOU...XIXIXIXIXIXIIXXIXI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου τώρα μπήκα στο σάιτ της Γενικής να δώ.......εγώ σ'αυτήν γέννησα, οι φωτος που έχουν από τα δωμάτια είναι προφανώς οι σουίτες.....εγώ ήμουν σε τρίκλινο, ήταν πιο απλά δωμάτια αλλά καθαρά.....δεν υπήρχε θέμα καθαριότητας και το μπάνιο ήταν μέσα στα δωμάτια......κάπου έχει και τον τιμοκατάλογο.....Γενικά ο 7ος όροφος είναι όλος μεσ'την χλίδα αλλά και ο 5ος και 6ος που είναι το γυναικολογικό και μαιευτικό μια χαρά είναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια πόση ώρα θες να πάς στο νοσοκομείο;;;;;

Απλά ενημερωτικά ρωτάω....

Χριστινάκι τι κάνει το μπεμπεδάκι σου;;;;;;

Το δωράκι μας θα το κρατάει αγκαλίτσα τώρα!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεριζωωω τις αιθεριες παρουσιες :D

πως ειστε? τωρα θα εχει γεννησει το Δωρακι μας εε? να σου ζησει κοριτσι μου να την χαιρεσαι να ειναι παντα γερη και δυνατη, να σας χαρισει πολλα πολλα χαμογελαα :D

καλα το μαρακι ακομα εδω ειναι δεν το συζηταω :lol: ο μπομπιρας την εχει καταβρει εκει μεσα :lol:

αννα μαρια τελεια η ζωγραφιαα, μαρεσει πααααρα πολυ, και μετραει πολυ που ειναι κατι χειροποιητο και οχι τυποποιημένο, κατι που φτιαχτηκε πανω απ'ολα με αγαπη :D και οντως η γνωμη μονο του αντρικου μετραειι :):)

αγγελικη αυτο που σου ειπε και η νασια νομιζω? συγχωρεστε με δεν θυμαμαι :oops: να τον σηκωνεις μετα το γαλα με πολυ απαλες κινησεις, θα μειωθουν οι γουλιτσες ελπιζωω!

ουτε εμεις εχουμε θηλαστρο, θηλαζουμε,, και παρ'ολο που μας εχει ψιλοβγει η πιστη, ειναι απο τα ομορφοτερα συναισθηματα, ερχεσαι τοσο κοντα με το μωρο σου, ειναι μαγικο..

το βραδυ μας ομολογουμενως ηταν πιο ησυχο, ξυπνησαμε στη 1 μετα 3 και κοιμηθηκε όλος παραδοξως μεχρι τις 7 παρα!

αναστασακι μου οντως η κουβερτουλα χαμενη δεν θα παει, το πολυ πολυ την κανετε χαλακι να σκουπιζετε τα ποδια σας αν ειναι ΤΟΣΟ χαλια :lol::lol:

αστειευομαι μωρε ολο και καπου θα χρησιμευσειι, παρε εσυ εκεινη που θες και δεν νομιζω να πει και τιποταα!

η επιστημη μας που ειναι? σε περιμενουμε κοριτσακι πισω στην παρεα μας, τωρα που εχεις αγκαλια και τον γιοο!

χριστινακι, λυδιαα, girl, ευη,Νασια μου και σιγουρα καποια θα ξεχναω :oops::oops::oops: τα φιλιαα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου από Χαλκιδική θέλω τουλάχιστον μία ώρα μέχρι την κλινική.........και στο Γέννεσις να πήγαινα πάλι τόση είναι η απόσταση......

Όντως η Δώρα μας τώρα θα έχει αγκαλίτσα την κορούλα της!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει φιλενάδα και να την φιλήσεις από όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γειά σου Μαράκι μου (Σαραντοπούλου)......φιλάκια στον μπέμπαρο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου τώρα μπήκα στο σάιτ της Γενικής να δώ.......εγώ σ'αυτήν γέννησα, οι φωτος που έχουν από τα δωμάτια είναι προφανώς οι σουίτες.....εγώ ήμουν σε τρίκλινο, ήταν πιο απλά δωμάτια αλλά καθαρά.....δεν υπήρχε θέμα καθαριότητας και το μπάνιο ήταν μέσα στα δωμάτια......κάπου έχει και τον τιμοκατάλογο.....Γενικά ο 7ος όροφος είναι όλος μεσ'την χλίδα αλλά και ο 5ος και 6ος που είναι το γυναικολογικό και μαιευτικό μια χαρά είναι!!!!!!!

Πες το βρε Νασια και ηρεμησα λιγο!! #-o Μπα το Λενακι στο αλλο θα πηγε δεν μπορει!!!Θα μας πει οταν μπει!!

Μαρια Σ. ετσι θα κανω, χαλακι για την εξωπορτα :lol::lol: Εσυ πως εισαι τα μωρακια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου εγώ θα σου έλεγα να έρθετε μία βολτίτσα μέχρι Σαλόνικα να τα δείτε μόνοι σας....η Βέροια δεν είναι πολύ μακριά, άλλωστε σημασία έχει εκεί που θα γεννήσεις να νιώθεις καλά και ασφαλής....για σένα και το μωρό σου!!!!!! Ή τουλάχιστον αν έχεις κάποιον συγγενή που να μπορεί να σε εξυπηρετήσει να πάει μία βόλτα να ρίξει μια ματιά (ειδικά στα δίκλινα και τρίκλινα - πιστεύω σε τέτοιο θα είσαι - οι σουίτες είναι ολίγον τσουχτερές).........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πήρα σήμερα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας κολπικού υγρού. Δυστυχώς και το ουρεόπλασμα και ο στρεπτόκοκκος παραμένουν... Μου έγραψε ο γιατρός κάτι ελαφριές αντιβιώσεις, αλλά το πιθανότερο είναι να πάμε για καισαρική. Αφού δεν έφυγαν μέχρι τώρα, δε νομίζω να φύγουν από δω και μπρος. Όπως και να γεννήσω, πάντως, θα χρειαστώ ενδοφλέβια αντιβίωση Νταλασίν.

Ρώτησα το γιατρό για επιλογές αναισθησίας και μου είπε είτε ολική είτε ραχιαία. Αλλά, επειδή λόγω θρομβοφιλίας, κάποια στιγμή θα ξαναρχίσω τις αντιπηκτικές, μπορεί να πει ο αναισθησιολόγος όχι στη ραχιαία. Τέλος πάντων, ό,τι είναι καλύτερο για το μωρό (και για μένα, βέβαια!).

Έκανα και καρδιοτοκογράφο, όλα καλά, ούτε συσπάσεις έδειξε ευτυχώς!

Σήμερα τρώμε μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα που φτιάχνει ο άντρας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @nasia94 @Rena92 γεια σας βρε κορίτσια!! Τι κάνετε;; Χάθηκα εντελώς!  Μπαίνω μέρα παρά μέρα αλλά δεν είχα διαβάσει εδώ τα δικά μας, προσπαθούσα να προλάβω το ποστ του κάθε μήνα 😂😂 Εμείς καλά είμαστε! Μεγαλώνουμε!! Πήγαμε για 3 εβδομάδες στους δικούς μου διακοπές και η μεγάλη ξέφυγε εντελώς!! Γυρίσαμε 7 Σεπτεμβρίου και ακόμα προσπαθούμε να την προσγειώσουμε (με μέτρια επιτυχία θα έλεγα 😂😂) !! Η μεγάλη εμένα ακόμα δεν περπατάει! Προσπαθεί να μπουσουλησει και νευριάζει κ κλαίει που δεν τα καταφέρνει (δεν μπορώ να σκεφτώ τι θα γίνει όταν μεγαλώσει λίγο αν ξεκίνησε από τώρα....) είχαμε 2 δόντια και βγάλαμε σε μια εβδομάδα και τα 2 πάνω.. καταλαβαίνετε... 1,5 εβδομάδα μου πάνε εναλλάξ τη μυξα και δεν έχουν ξεκινήσει σχολείο!! Δεν ξέρω τι θα γίνει!!! Σχολείο θα πάνε όταν μετακομίσουμε ( σε κανένα 2μηνο υπολογίζουμε). Γενικότερα τρέχουμε και δεν φτάνουμε!! Τρέχουμε γιατί ετοιμάζουμε το καινούργιο μας σπίτι όπως σας είπα, καπνίζουμε τη γαμοβαφτιση για το Νοέμβριο, και σε όλα αυτά και τα 2 παιδιά μαζί!! Μια τρέλα.... Κι εγώ το Δεκέμβριο έχω άδεια, από τον Ιανουάριο θα πάω για δουλειά. Οπότε κατά το Νοέμβριο πρέπει να αρχίσω να ψάχνω και για δουλειά ( θα αλλάξω εργοδότη γιατί έχω αλλάξει πόλη!). Αυτά τα λίγα από μένα 😂😂
    • για πιο νούμερο λες; όταν τα έχει προσφορά το νούμερο 2 εχει 6 ευρώ 
    • Κορίτσι μου εύχομαι καλούς διπλασιασμούς !!! Και μένα ξεκίνησε 78 η χοριακη μου 🧿❣️
    • Τι όμορφα νέα @_piripiri_!!! Μόνο τέτοια!!! 💗 @Kiddo Έχω στις 4 του μήνα ραντεβού με τον γιατρό μου, οπότε θα τον ρωτήσω για το σαλοσπίρ οπωσδήποτε. Για να μην σχολιάσω πως ούτε εγώ ούτε ο σύζυγος ξέρουμε να μετράμε πίεση. Πήγαμε χθες και πήραμε ένα ψηφιακό και 3 στις 5 μας έβγαζε error... 😂 Ήθελα να σου γράψω και για τη ζώνη!! Πολύ καλή και ξεκούραστη... να την π΄΄αρεις αν κάνεις χιλιόμετρα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...