Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Άννα Μαρία είσαι 1.75??????? Πωπω χτύπησες φλέβα τώρα...εγώ είμαι 1.67 θεόκοντη!!!!!!!!!!! Μικροκαμωμένη σε είπα επειδή είσαι λεπτούλα, φαίνεσαι μινιόν...τί να πώ.....Πάντως φυσιογνωμικά μου την θύμισες πολύ την Σοφοκλέους.....καλή ήταν, εγώ πολύ την συμπαθούσα, μου έβαζε και καλούς βαθμούς!!!!!!!! Στην Γ' Γυμνασίου που μας έφεραν άλλη καθηγήτρια είχαμε σπαστεί πάρα πολύ όλο το τμήμα!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου όλα σκατολοϊδια κατάντησαν....σάμπως τα γαριδάκια που τρώω σαν τρελή σε όλη την εγκυμοσύνη δεν είναι τρισχειρότερα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα γαριδάκια όντως είναι τρισχειρότερα!

Εγώ από καθηγήτριες γαλλικών σε γυμνάσιο και λύκειο είχα κάτι χάλια. Άσε που ήταν μόνο δύο και επαναλαμβάνονταν! Τη μία, μάλιστα, την είχα και στο φροντιστήριο, ήταν η ιδιοκτήτρια του φροντιστηρίου και ήταν μια απατεώνισσα, δεν μπορείτε να φανταστείτε τι έκανε! Τι μας πουλούσε τη φωτοτυπία του βιβλίου στην τιμή του βιβλίου (όταν είσαι εννιά χρονών και σου λένε "αφού την ίδια δουλειά κάνουν", δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά), τι έβαζε δύο τμήματα ταυτόχρονα, τι μας έβαζε να λέμε ψέματα επειδή ήταν διορισμένη, άρα δεν είχε δικαίωμα να κάνει φροντιστήρια. Και πολλά άλλα χειρότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου και εγώ έχω φάει κατά καιρούς κάτι άχρηστο!!!!!!!

Εντάξει απλά κρατήθηκα ευτυχώς και έφαγα λιγο..........από φόβο....... :(

Άννα Μαρία λουλουδάκι η καθηγήτριά σου ε;;;;;;;;;!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει, ας μην τρελαινόμαστε με τη διατροφή. Διάβαζα ένα βιβλίο σε στιλ επιστολών για την εγκυμοσύνη, και κάπου έλεγε ότι, όταν ήταν έγκυος διάβαζε ένα βιβλίο για την εγκυμοσύνη, το οποίο έλεγε "πριν βάλεις κάτι στο στόμα σου σκέψου: μήπως δεν είναι το καλύτερο για το παιδί μου;". Νομίζω ότι το καλύτερο είναι να είμαστε λογικές, να τρώμε υγιεινά (όσο υγιεινά μπορούμε να φάμε), και να προσέχουμε όσο γίνεται. Κι ο Θεός βοηθός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία σπουδαία παιδαγωγός η καθήγήτριά σου!!!!!!!!! Προσπάθησε να σας μυήσει σε όλα τα κόλπα ε????? Λαμογιά....ψέμα.....κλοπή.......καταπληκτική παιδαγωγός λέμεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Μαρία μου εγώ έχω φάει τόνους αηδιών...........ειδικά ως φοιτήτρια.......

Φιλεναδίτσες πάω για ύπνο!!!!!!! Καλό βράδυ και ....... Μαράκι μου μπορείς να γεννήσεις αύριο?????????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφήστε, αυτή η καθηγήτρια ήταν τρομερή απατεώνισσα, το μόνο που την ενδιέφερε ήταν πώς να βγάλει περισσότερα λεφτά. Μας έλεγε τρομερά ψέματα, μας κορόιδευε, ενώ ήταν καθηγήτρια γαλλικών είχε κάνει κάτι σεμινάρια και δίδασκε και αγγλικά (!!!), βαριόταν να κάνει μάθημα, γιατί ήταν πάρα πολύ κουρασμένη, αφού όλο το πρωί ήταν στο σχολείο κι όλο το απόγευμα φροντιστήριο, κι από κάποια φάση και μετά, απλά δεν ήξερε τι να μας κάνει, και επαναλάμβανε όσα μας είχε ήδη κάνει!!! Χάσαμε πολλά χρόνια και πολλά λεφτά μαζί της...

Α, ξέχασα να πω ότι αυτή που έγραφε το βιβλίο, όταν διάβασε αυτό το πράγμα για τη διατροφή, εκσφενδόνισε το βιβλίο στην άλλη άκρη του δωματίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου εγώ μπορώ να γεννήσω και τώρα!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ο μπέμπης δε θέλει!!!!!!!!! :D

Καλό βράδυ και καλή ξεκούραση!!!!!!!!!!!!!

Μετά από απαίτηση της Αγγελικούλας και δικής σου ...........ίσως αύριο να απουσιάσω κορίτσια!!!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασ ας κοριτσια!

αγγελικουλα κ ο δικος μου εβγαζε τσιμπλιτσες, για αρκετο καιρο, απο οταν γεννηθηκε. σε σημειο που δε μπορουσε να ανοιξει το ματακι του :? εβαζα χαμομηλακι με βαμβακι κ καμια φορα εριχνα κ απο το γαλα μου.. δε μπορω να πω οτι βοηθησε ιδιαιτερα. ο παιδιατρος της κλινικης μου ειχε δωσει αντιβιωτικες σταγονες κ ο τοτε παιδιατρος ηταν καθετος να μη του βαλω απο ημερων αντιβιωση, δεν εβαλα κ τελικα εφυγ μονο του..

αννα μαρια μωρη που ειναι η κοιλια σου?????????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

κουκλα εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φτου σου ναμη σε βασκανω!!

εμεις εχουμε καλαθουνα για τους ιδιιους ακριβως λογους που ειπε η αγαπητη λυδια ;)

επισης μην ακους τις βλακειες του καθενος!! ο καθενας διακοσμει το σπιτι του τους χωρους του οπως του αρεσει ελεος πια με τις κακεντρεχειες!!

μαρακι κ εμενα ξεχασες καλε1!!! εγω εεεεεεεεεχω ακομα!!!

κανονισε να εχεις γεννησει αυριο! μη σε ξαναπετυχω δω μεσα!! :lol::lol::lol:

νασια εσυ στη γενικη δεν ειχες γεννησει?

ειχες μεινει ευχαριστημενη?? σημερα πηγαμε κ ειδαμε τις κλινικες κ μπορω να πω οτι μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση.. πηγαμε στις αιθουσες τοκετων κ ειχαν τις πορτες ορθανοιχτες :shock:

στη μια ηταν μια κοπελα γυμνη με γυρισμενη την πλατη κ (μαλλον) ο αναισθησιολογος για να της κανει εεπισκληριδιο!! σε μια αλλη μια την εξεταζαν, επισης γυμνη απο τη μεση κ πανωκ σε μια αλλη η κοπελα εκλαιγε κ φωναζε, προφανως πονουσε.. αγριευτηκα!!!! κ δεν εχουν τουαλετα μεσα στο δωματιο, δηλ αν σου κανουν κλυσμα πρεπει να περασεις ολο το διαδρομο! γενικα εκει οι μαιες πως ηταν??

δωρα με το καλο κοριτσαρα μου!!!!!!! ολα να πανε τελεια αυριο!!!!!! με ενα γερο κ υγιες μωρο!!

πηγαμε κ στο γενεσις, στον αγιο λουκα (καλη ηταν αλλα πολυ ξινες οι μαιες-βεβαια δεν το θεωρω αυτο κριτηριο) κ στο γαληνο που μαρεσε πολυ! μαλλον εκει θα παμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου σε ξέχασα ε;;;;;;;;;; :oops::oops::oops:

Μπαααααααα θα με πετύχειςςςςςςςς!!!!!!!!! :lol::lol:

Άσε που το λέτε όλες για αύριο και έχω αρχίσει να το πιστεύω!!!!!!!!!! :shock:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, δύο άτομα (φίλος και φίλη) μου έκαναν κάπως αρνητικά σχόλια για τη ζωγραφιά, μου είπαν απλά ότι είναι κάπως τετραγωνισμένη. Δε νομίζω ότι είναι κακεντρεχείς, αν κρίνω από το χαρακτήρα τους, καμία σχέση με διάφορους "δήθεν" φίλους. Απλά στεναχωρέθηκα λίγο, γιατί ήμουν πολύ χαρούμενη με το δωμάτιο.

Η κοιλιά εκεί ήταν, δεν την είδες; :P Η μάνα μου, πάντως, μου λέει ότι έχω τεράστια κοιλιά και πετάει διάφορα του στιλ "πω πω, εγώ είχα τόοοοσο ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ;;;". Κατά τα άλλα, είχε βάλει τριάντα κιλά, αλλά εγώ έχω μεγαλύτερη κοιλιά.

Όσο για τις κλινικές, έτσι όπως τα περιγράφεις αγριεύτηκα!!! Σαν κάτι ταινίες με θαλάμους βασανιστηρίων μου φάνηκε! Θυμάμαι μια φορά είχε πάθει ο άντρας μου αλλεργικό σοκ και πήγαμε στο ΑΧΕΠΑ. Τον έβαλαν με ορό σε ένα ράντζο σε ένα δωμάτιο και στο απέναντι ράντζο ήταν μια παρέα μεσήλικες, που είχαν φύγει άρον άρον από κάποια γκλάμουρ έξοδο, πολύ καλοντυμένοι, οι γυναίκες με γούνες, κοσμήματα, φουσκωτά μαλλιά, κ.λπ., και η μία είχε λιποθυμήσει και την είχαν φέρει στα Επείγοντα. Τη βάζουν στο ράντζο και της σηκώνουν τη μπλούζα μέχρι το λαιμό και φάνηκε όλο το στήθος της. Κι όχι για δευτερόλεπτα, την άφησαν σηκωμένη. Μου φάνηκε πάρα πολύ άσχημο, ότι της αφαιρούσαν την αξιοπρέπειά της. Οι δικοί της προσπαθούσαν να την κρύψουν, αλλά ήταν πολύ άσχημο...

Όσο για τις ξινές μαίες, πίστεψέ με, είναι κριτήριο. Όταν πας εκεί και πονάς, αν έχεις άτομα που δε σου συμπαραστέκονται, θα είναι πολύ χειρότερο. Όταν είχα σπάσει το χέρι μου με πήγαν στο νοσοκομείο και η ακτινολόγος ήταν μια σιχαμένη, εγώ βογγούσα γιατί πήγα να πεθάνω απ' τον πόνο και γυρνάει και μου λέει "δεν αντέχεις καθόλου στον πόνο ε;". Ενώ είχα σπασμένο κόκκαλο στο χέρι μου!!! Και μόλις το είχα σπάσει!!!!! Μετά με βάζουν να σταθώ για την ακτινογραφία και δεν μπορούσα να σταθώ όρθια, από το σοκ του πεσίματος και του σπασίματος και κάνει στο βοηθό της "δώστης ένα σκαμνάκι, γιατί θα μας πέσει κάτω αυτή". Φαντάσου να έχεις ένα τέτοιο σιχαμένο άτομο την ώρα που γεννάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε διαβαζεις τ σου λεω??? αντε να γεννησεις! σε βαρεθηκαμε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αννα μαρια τι λες καλε?? ετσι μουρχεται να βγαλω φωτο την κοιλια μου να τη δεις!!!

κ δεν εχω παρει κ πολλα κιλα κ εινια ΠΕΛΩΡΙΑ!!

για τις μαιες αυτο μου λεει κ ο τολης, που λες κ εσυ.. οτι θα με ποναει κατι κ θα μου λενε ε πως κανεις ετσι γννησες, δε θα πονεσεις? χμμμμ..

πολυ ασχημο αυτο που περιγραφεις παντως... παρα πολυ κ με την κυρια κ τον τροπο που σου φερθηκαν με το σπασμενοσ ου χερακι...

ασε ηταν πολυ αγριευτικο!!!μα να τα εχουν ολα φατσα φορα?? τι να πω, ισως ετυχε, οταν με ειδε η μαια μου λεει τι εγινε βλεπεις τα κρεβατια κ φοβασαι?? εγω ακουγα την αλλη να σκουζει κ με ελουζε κρυος ιδρωτας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, άσε, ενώ γενικά έχω πολύ καλές εντυπώσεις από το νοσοκομείο της Λάρνακας, η ακτινολόγος αυτή ήταν ό,τι χειρότερο. Μετά ο γιατρός που με κούραρε ήταν πολύ εντάξει ο άνθρωπος.

Τώρα που λες γι' αυτήν που έσκουζε, θυμάμαι ότι όταν έκανα εγχείρηση φρονιμίτες πήγαμε με τη μάνα μου στον γναθοχειρουργό κι εκεί που περιμέναμε να μπω, έκανε εξαγωγή σ' ένα πιτσιρίκι, το οποίο ούρλιαζε και χτυπιόταν. Δεν μπορείς να φανταστείς, όπως κάτι ταινίες τρόμου!! Ευτυχώς εγώ δε φοβήθηκα καθόλου, έμεινα απόλυτα ψύχραιμη, κι ο γιατρός μάλιστα έδειξε έκπληξη, πώς κάθισα δυο ώρες με ανοιχτό το στόμα, χωρίς κανένα παράπονο. Είναι και στον άνθρωπο.

Αλλά τώρα να ξέρεις ότι θα γεννάς και θα κάθεσαι ημίγυμνη ή γυμνή και θα περνάνε απ' έξω να σε κοιτάνε, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο, είναι μάλλον ό,τι χειρότερο!

Όσο για την κοιλιά μου, εμένα η δική μου, μου φαίνεται τεράστια! Βάλε τη δική σου να τη δούμε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δ σας ειπα τι επαθα..

οταν γυρισαμε απο τις κλινικες, πηραμε τον μικρο απο τη μαμα μου κ πηγαμε σπιτι

ανοιγω την πορτα του αυτοκινητου να βοηθησω τον μικρο να κατεβει απο το καθισματακι του κ βλεπω ενα αλλο να ερχεται. λεω στον ανασταση να περιμενει γιατι ερχεται αμαξι κ παω να μισοκλεισω την πορτα να περασει το αμαξι γιατι ηταν στενα εκει που παρκαραμε

κ κοριτσια μου φευγει η πορτα απο το χερι κ επεσε με τοση δυναμη πανω στην κοιλια μου...

πω πω τι πονος ηταν αυτος, κοντεψα να διπλωθω στα δυο!!

αλλα τωρα ειμαι ευτυχως πολυ καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω, να περιμενεις στον οδοντιατρο κ να ακουθς τον αλλο να σκουζει??????? μπρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!

μου σηκωθηκε η τριχα!!

βασικα πρεπει να με βγαλω καμια φωτο! απο οταν αρχισε να φαινεται η κοιλια μου αποφευγω τη μηχανη.. αλλα θα βαλω γιατι σας εχω υποσχεθει κ το δωματιο του μικρου! αυριο! πρεπει να βρω το φορτιστη κ βαριεμαι τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς έγινε αυτό ρε συ; Πω πω.... Τον μικρό τον νιώθεις φαντάζομαι.

Άντε, βάλε κοιλιά και δωμάτιο! Εμείς πρέπει να το φτιάξουμε τώρα, προς το παρόν μόνο τη ζωγραφιά και το φωτιστικό κάναμε. Βάλαμε τα έπιπλα αλλά είναι όλα άδεια ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε, ουτε γω καταλαβα καλα καλα πως εγινε.. την πορτα την ενιωσα μια χαρα ομως

ναι μια χαρα τον νιωθω τον μικρο! απο τεντωματα κ κλωτσιες αλλο τιποτα!!!!

αναμεινατε να με καμαρωσετε αυριο!!!!!!

σημερα ο αναστασης μου ελεγε οτι δεν αγαπαει το μπαμπα του, γιατι ο μπαμπας αγαπαει το νινι...

πως τουτ ηρθε αυτο δε μπορω να καταλαβω... ολη την ωρα βολτες τον παει, του παιρνει πραγματα, δεν χαιδευει την κοιλια μου γενικως, οχι μονο μπροστα στο μικρο.. τι ναπω.. το σκεφτεται υπερβολικα προφανως..

απο βδομαδα θελω να κατεβουμε στο υπογειο να ανεβασουμε-πλυνουμε τα πραγματακια του μωρου, καλαθουνα, μπανακια κλπ

δεν ξαναπας τωρα στο σχολειο ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα! Σχολείο τέλη Φλεβάρη τώρα πια! Ήρθε σήμερα ο βοηθός διευθυντής απ' το σπίτι μου και πήρε τα δικαιολογητικά για τις άδειες. 24 Οκτώβρη αρχίζει η άδεια τοκετού. Έλεος ρε παιδιά, περίμεναν ότι θα πήγαινα μέχρι τώρα σχολείο;;;

Άντε, περιμένουμε να σε δούμε αύριο!

Ο Αναστάσης μάλλον το σκέφτεται πολύ... Όταν γεννηθεί το μωρό θα εκδηλωθεί φαντάζομαι, αλλά πού ξέρεις; Μπορεί να του αρέσει η ιδέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πολυ γρηγορα θα γυρισεις εσυ.. το ειχαμε ξανασυζητησει θυμαμαι...

κ πολυ πηγες σχολειο, δεν το συζητω!!!!!

προσπαθουσα τις προαλλες να βγαλω μια φωτο με τον ανασταση να φιλαει την κοιλια μου αλλα δεν ηθελε το σκασμενο!!!

εβαλε ο αντρας μου να δουμε ταινια, να δω τι φολα θα φαμε, τι ωρα θα κοιμηθουμε κ πως θα σηκωθω αυριο...

καλο βραδυ κ καλη ξεκουραση!!! φιλακια πολλα στις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλιτσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςς μου κ μη!!!!!!!!! :lol:

τι κανετε????πως ειστε??????

τι εγινε εγω ειμαι πρωινη [ρωινη σημερα?????κοιμαστε ολες υπναρουδες????????

αννα μαρια πολυ ωραιο το δωματιο του αντρεα!!!!κ εμενα μου αρεσει πολυ!!!μην ακους τον καθενα τι λεει.. :twisted:

μαρακι μαρακι εισαι εδω?????????????????? η αποφασισες να γεννησεις?????? :lol::lol::lol: πες μου ναι πες μου ναι (πως γεννησες) :lol::lol:

δωρακι μου γλυκο αν δεν εχεις γεννησει λογικασε πολυ λιγο θα κρατας το κοριτσακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!με το καλο γλυκουλα μου , ολα θα πανε τελεια!!!!!!!σε εχω στο μυαλο μου!!!!! η σκεψη μου ειναι κοντα σου κοπελιτσα μου!!!!

νασιουλα μου τι κανεις φιλεναδα??????πολυ γελασα με την κορη σου κ τον αντρα σου!!!!!μια χαρα καταφερνει κ τον κοιμηζει η μικρη!!! :lol::lol::lol:

ευη μου τι κανεις φιλεναδα??????οχριστοφορινος??η μιλα????? τι εγινε με την τουρτα μπανανα την εφτιαξες η μπα???? ;)

τιτινα μου κ μαρακι πολυ ομορφα τα ρουχακια για τα μικρουλια σας!!!!!!!αντε να τα χαρουνε!!!!!

κερναω καφεδακι με ζεστη τυροπιτουλα κ κρουασανακια (σοκολατας), κοιλουμπιτσες μου για ελατε!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζαααααααααααααααα!!!!!!!!!!! :)):)):)):))

Καλημέρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! Όχι,,,,,,,,που θα έλειπαααααα!!!!!!! :lol::lol:

Εδώ είμαι και πινω καφεδάκι~o)

Δε μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ, 3.30 κοίταγα τα ντουβάρια πιααααα!!!!!

Λενάκι μου πώς είναι η κοιλιτσα σου;;;;

Διαβασα πρωί πρωί ότι την χτύπησες με την πόρτα και ανατρίχιασα!!!!

Ηλιαννάκι μου πόσο θα ήθελα ένα κομματάκι τυροπιτούλα!!!!!

Μετράς αντίστροφαααααααα [smilie=clock.gif][smilie=clock.gif]

Είσαι 3+ σήμερα!!!!!!!!! :lol:

Εγώ είμαι 6+σήμερα!!!!!!![smilie=clock.gif][smilie=clock.gif]

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!

αγγελικουλα μου δεν ειναι τιποτα νομιζω η τσιμπλιτσα!πολλα παιδακια απ οτι ακουω το παθαινουνε αυτο!

αννα μαρια ωραιο ζευγαρακι ειστε καλεεεε:)και εμενα μ αρεσε η ζωγραφια!αμεσως να πει ο κοσμος την κακια του!αμαν πλεον!

δωρουλα σε λιγο θα κρατας την κοριτσαρα σου αγκαλιτσα!ολα καλα να πανε κοπελα μου και να σαι πισω παλι κοντα μας με την μπουμπου!

αναστασουλα μου ακρυλικο η κουβερτα της πεθερας ε?δεν εχει καρτα αλλαγης να μπορεις να την αλλαξεις?

ας σου δινε λεφτα να παρεις αυτην που ηθελες αφου της ειχες πει!αχχχχχ!

χριστινακι και μαρια τελεια τα ρουχαλακια!θα παω και γω σημερα να αγορασω για την μπεμπα 1-2 ρουχαλακια!:)

Εχω την εντυπωση κοριτσια οτι και γω οταν γεννηθει με το καλο Του Θεού και Της Παναγίας η μπεμπα ολο γι αυτη θα αγοραζω, εγω θα περναω σε 2η μοιρα:)

νασιουλα μου εχεις συσπασεις ε?κοντευεις κοριτσι μου και γι αυτο!

μαρια12 πανω που νομιζα οτι δεν εμφανιστηκες σημερα!εδω εισαι παλι εεε?:)αραγε ποτε θα ειναι η μερουλα σου?

ηλιαννακι περιμενεις και συ κοπελα μου!το ιδιο και συ μυριαμ!

τα φιλια μου σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα girl μου!!!!!!!

Εδώ είμαι!!!!!!!!!!!!

Το έχω πάρει αποφαση θα γεννήσω 14.10!!!!!!!! Στα γενεθλιάκια της αδερφής μου!!!!!!

Σίγουρα θα βάλεις τα προσωπικά σου σε 2η μοιρα και θα αγοράζεις για την κοράκλα σου αποκλειστικά!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερ; Κοριτσακια μου...

Τι κανετε?εγω νυσταζω..μολις κοιμησα τον μικρο και τωρα θα κανω κι εγω νανι..

Λενακι μου, γι ηταν αυτο με thn πορτα?προσεχε φιλεναδα..

Ηλιαννακι καλημερα..στειλε κανενα κρουασανακι κι εδω..θελω κατι σοκολατενιο..αλλα ελα ποη δεν κανει..

Μαρακι 12, ακομα εδω?θα το χωνεψεις το μωρο σε λιγο..διανυεις την 40η βδομαδα..

Γκιρλ μου, θα πας για ρουχαλακια?μπραβο..αντε με το καλο..για τις τσιμπλιτσες μου ειπε η παιδιατρος να το καθαρισω με χαμομιλακι και βλεπουμε..ειναι καλυτερα σημερα το μικρουλι μου..

Δευτερα ξαναπαμε παιδιατρο κι αυριο πρεπει να παω στον γυναικολογο να κε δει..ωρες ωρες εχω κατι σουβλιες στην τομη, αλλο πραγμα..

Δωρακι μου, καλη μου φιλεναφα, η σκεψη μας σημερα θα ειναι μαζι σου..ευχομαστε να πανε ολα καλα κι εγω κι ο γαμπρουλης σας..

Αννα μαρια, νασιουκο, αναστασια, μυριαμ, νια, βανεσσακι, μικακι,ευη , χριστινακι..τα φιλια μου..παω για νανι..

Ααα, βρε κοριτσια, με το ρεψιμοτου μωρου τα καταφερνετε ευκολα?εγω οχι ..και το παλευω αρκετη ωρα..μετα η τον πιανου λοξυγκας η μου βγαζει γουλιτσα στο πλαι..υπαρχει κανενα κολπακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου καλημέρα!!!!!!!!

Κούραση ε;;; Ετοιμάζεσαι για ύπνο!!!!!

Θα τον χωνέψω εγώ καλά λες!!!!!

Τίποτα ρε Αγγελικούλα ακόμα, θα μου έρθουν όλα απότομα!!!! :shock:

Πονάει η τομή ε;;; Τώρα που έκανες καισαρική και έχουν περάσει μέρες θα έλεγες π.χ. αν κάποια ήταν να διαλέξει να κάνει καισαρική ή όχι;;;;

Γιατί από πολλές έχω ακούσει μακρια από καισαρική για το μετά!!!!!!

Αύριο γυναικολόγος ε;;;

Δευτερα όμως;;;;;; ;) Ο μπεμπούκος γιατρουδακο!!!!

Όσο για το ρέψιμο έχω ακούσει όταν θηλάζει δεν είναι απαραίτητο το ρέψιμο, απλά το κρατάς για κανα 10λεπτο και μετά το βάζεις για ύπνο!!!!

Οι πιο έμπειρες μανούλες βέβαια θα μας πουν!!!!!

Τα φιλιάαααααα μου!!!!!! :-*

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια.

Λενακι με φρικαρες με την Γενικη, πωπω!!!Ποια δωματια δεν εχουν τουαλετα μεσα ολα?Μηπως ειναι αναλογα αν ειναι δικλινο-τρικλινο?Εμενα μου τα περιεγραψαν αλλιως ρε γμτ! :( Πω ρεεεεε και ειμαι και παραξενη και σιχασιαρα!!!Και προσεχε βρε φιλεναδα,χαλκομανια τον εκανες τον μικρο!!

Μαρακιιιιιιιι ακομα εδω εσυ? :lol::lol: Ελα δεν εμεινε πολυ φτανεις!!!!!

Δωρακι ευχομαι να εχεις ηδη αγκαλια το μωρακι σας και να πλέετε σε πελάγη ευτυχίας!!

girl Μου ασε ασε ουτε να την αλλαξω δεν μπορω.Θα την βαλω στην ακρη και θα την χρησιμοποιησω πολυ αργοτερα.Αν με ρωτησει θα της πω οτι εχει ζεστη το σπιτι!!!

Ηλιανακι κοτσιδες θα σου βγαλω!!καλε μου εφυγα τα σαλια =p~ εγω ποτε θα φαωωωωωω :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...