Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Αυτο θα κανω, αν μου πει που ειναι ,θα της πω ειναι ακρυλικη και θα την βαλω αργοτερα!!!Και της ειπα ρε γμτ οτι ειδα εγω μια....ουτε που να πει που την ειδες,ή να μου δωσει λεφτα να την παρω εγω.Τωρα αν σκασω μυτη με την πιερ εγω θα φταιω? :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ήρθα κι εγώ.......

Ο άνδρας του σπιτιού προσπαθεί να κοιμήσει την ταλιμπανίτσα κι εγώ χαλαρώνω στον καναπέ γιατί νομίζω ότι έχω έντονες συσπάσεις.....η κοιλιά είναι πέτρα και έχω πονάκια περιόδου, όχι συνεχόμενα, μια στο τόσο.....το στομάχι χάλια φυσικά και πάρα πολύ δίψα σήμερα, έχω πιεί ντάνες νερό!!!!!!!!!!

Τί όμορφα ρουχαλάκια πήρατε για τα μπεμπεδάκια σας κορίτσια!!!!!!! Μεγειά, μεγειά!!!!!!!! Με το καλό να γεμίσουν ζουμπουρλούδικα κορμάκια!!!!!!!!

Άννα Μαρία πολύ όμορφη η τοιχογραφία σας!!!!!! Νομίζω ότι φτιάξατε ένα πολύ χαρούμενο περιβάλλον για τον Ανδρέα.......αχχχχχχ αν έμενα σε δικό μου σπίτι είχα να φτιάξω......τώρα έχω βάλει καδράκια με ήρωες του Ντίσνευ που ζωγράφισα εγώ αλλά αν το σπίτι ήταν δικό μου θα τα έφτιαχνα κατευθείαν στον τοίχο!!!

Αναστασάκο μην χαλιέσαι με την ακρυλική κουβερτούλα της πεθεράς.......μην της χαλάσεις την καρδιά και απλά μην την χρησιμοποιείς......αργότερα όταν θα αρχίσει η μπέμπα να μπουσουλάει θα την στρώνεις για να παίζει (λέω εγώ μια ιδέα).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι θα κανω Νασιουλα, αλλα αν χρειαστω χοντρη κουβερτουλα τι θα βαλω?Δεν πρεπει να παρω μια?

Εφυγα κοριτσια ,θα τα πουμε αυριο με το καλο!!Καλο βραδυ σε ολες φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, πάρε μια κουβέρτα. Πες την είχες πάρει από πριν. Ε, δε σου κάνει και έλεγχο η πεθερά κάθε στιγμή!

Νάσια, πώς τις καταλαβαίνεις τις συσπάσεις; Εγώ δεν έχω πόνο καθόλου. Καταλαβαίνω πότε πετρώνει η κοιλιά, αλλά είναι φάσεις που νομίζω ότι είναι σύσπαση και τελικά είναι το μωρό που τεντώνεται. Ελπίζω αύριο που θα κάνω καρδιοτοκογράφο να δείξει τι συμβαίνει.

Είναι πολύ σημαντικό να έχεις δικό σου σπίτι και να κάνεις ό,τι θέλεις.

Ουφ, έδειξα τη φωτογραφία της ζωγραφιάς σ' ένα φίλο μου και μου είπε ότι είναι μέτρια και δε θα ήθελε να τη βλέπει συνέχεια και στεναχωρέθηκα... Μήπως έκανα βλακεία που κάναμε ζωγραφιά και δεν κολλήσαμε απλά 2-3 αυτοκόλλητα; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου πάρε μία κουβερτούλα χοντρή, θα την χρειαστείς σίγουρα τον χειμώνα και απλά πες ότι την είχες ήδη πάρει όπως είπε η Άννα Μαρία ή πες ότι σου την έκαναν ήδη δώρο......κάποια δικαιολογία θα βρείς, μην αγχώνεσαι......Καλό βράδυ ζουζούνα!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου άσε τους άλλους να λένε βλακείες.....το δωμάτιο του παιδιού σου το διακοσμείς όπως γουστάρεις και ο μόνος που μπορεί να έχει άποψη είναι ο ίδιος ο Ανδρέας!!!!!!!!! Αν δεν του άρεσε του τύπου πρόβλημά του.....μα γιατί ο κόσμος τελικά είναι τόσο κακιασμένος και κοιτάει μόνο πώς να στεναχωρέσει τον άλλον?????? Η ζωγραφιά είναι πολύ όμορφη και μου αρέσει η ιδέα ότι το παιδί θα βλέπει στον τοίχο μια όμορφη ζωγραφιά από ένα απλό βαμμένο τοίχο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου αφού η πεθερά σου είχε την καλοσύνη να σου πάρει κουβέρτα γιατί δεν σου έδωσε την ευκαιρία αν δεν σου αρέσει να την αλλάξεις έστω;;;;;;;;

Πάρε αυτή που σου αρέσει και πες ότι κάποιος στην έκανε δώρο...στη τελική δικαίωμά μας να παίρνουμε ότι θέλουμε!!!!!

Μικάκι μου φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!

Νασιούλα μου τι κάνεις;;;

Η ταλιμπανίτσα σου κοιμήθηκε;;;

Πως τα πας με τις συσπάσεις κοριτσάκι μου;;;;

Άννα Μαρία μου μην ακούς τι λέει ο καθένας!!!!!!

Εσένα σου αρέσει;;;;;;;

Αυτό έχει σημασία!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες ε; Κάτσε να γεννηθεί ο Ανδρέας και θα μας πει την άποψή του!

Πάντως, live είναι πολύ πιο χαρούμενη η ζωγραφιά, στη φωτογραφία φαίνεται λίγο μίζερη! Ίσως είναι και το μέγεθος και ο φωτισμός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου καλησπέρα κοριτσάκι μου!!!! Καλά είμαι.....κουράστηκα λιγάκι σήμερα και τώρα η κοιλιά είναι λίγο πετρωμένη, είμαι ξάπλα στον καναπέ!!!!!! Η ταλιμπανίτσα μου κοιμήθηκε αλλά από ότι ακούω κατάφερε να κοιμήσει και τον μπαμπά της (τον ακούω που ροχαλίζει μακαρίως :lol: ) Εσύ πώς νιώθεις?????????

Άννα Μαρία ξέχασα να σου γράψω πρίν για τις συσπάσεις που με ρώτησες.......όταν πετρώνει η κοιλιά μου (ψηλά στο στομάχι, όχι χαμηλά) νιώθω ότι θα σκιστεί το κρέας από το τσίτωμα και με πονάει αυτό το πράγμα.......τα πονάκια περιόδου μπορεί και να είναι άσχετα με τις συσπάσεις, δεν ξέρω!!!!!!!! Δεν μου φαίνεται καθόλου μίζερη η ζωγραφιά........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μου τελικά ποιος κοίμησε ποιον;;;;

Μάλλον η ταλιμπανίτσα σου κατάφετε τον μπαμπά της!!!!!!! :lol::lol:

Εγώ έχω ελάχιστες συσπάσεις σήμερα, ο μπεμπούλης μου κουνιέται, και κάθε μέρα που περνά απλά κάνω μια σκέψη............ ΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ :?::?::?::lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ απλά νιώθω μια επιβάρυνση στην αναπνοή μου. Δυσκολεύομαι δηλαδή κάπως να αναπνεύσω, πιάνω την κοιλιά μου, στο ύψος του αφαλού και είναι πετρωμένη. Αυτό διαρκεί δευτερόλεπτα. Όταν πήγα για το ντόπλερ, είχα ακριβώς αυτό και μου λέει η γιατρός ότι έχω σύσπαση. Καμία σχέση με τα δικά σου, όμως, εμένα είναι πολύ πιο λάιτ.

Η ζωγραφιά στη φωτογραφία φαίνεται λίγο μίζερη, οπότε φαντάσου τι αριστούργημα είναι στο φυσικό! :P :P :P :P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία κι εγώ νιώθω επιβάρυνση στην αναπνοή μου.....εμένα η κοιλιά πετρώνει κυρίως ψηλά κάτω από το στήθος (λένε ότι αυτή είναι και η πιο δύσκολη περίπτωση αλλά δεν ξέρω γιατί).....

Μαράκι μου νευριάζω πολύ με τον άντρα μου όταν για να την κοιμήσει αποκοιμιέται αυτός.......ένα βράδυ του έπεσε η μικρή από το κρεβάτι........τώρα πρέπει να πάω να την σηκώσω εγώ (12μιση κιλά) για να την βάλω στο κρεβατάκι της!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως η δική σου περίπτωση να είναι η πιο δύσκολη γιατί είναι ψηλά και πιέζονται οι πνεύμονες. Ξέρω κι εγώ, υποθέσεις κάνω...

Δε μου λέτε ρε κορίτσια, πήγε σήμερα η μάνα μου σε μια φίλη της επίσκεψη, και της έδωσαν αβγά απ' τις κότες τους. Μου έδωσε μερικά, και μου είπε ότι ήταν βρώμικα, με ακαθαρσίες από τις κότες, γι' αυτό τα έπλυνε σχολαστικά με νερό. Μια φίλη μου παλιότερα, μου είχε πει ότι δεν πρέπει να πλένουμε τα αβγά και να τα βάζουμε στο ψυγείο, γιατί μπορεί να αναπτυχθεί ένα μικρόβιο που προκαλεί μια σοβαρή ασθένεια. Το έψαξα λίγο και δε βρήκα κάτι σχετικό, αντίθετα, διάβασα ότι είναι καλύτερο να πλένουμε τα αβγά λόγω μικροβίων και κυρίως λόγω της γρίππης των πτηνών. Ξέρετε κάτι γι' αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μακαρι να γεννησεις σημερα και να μην πας με προκληση...Αννα Μαρια εμενα μου αρεσει πολυ η ζωγραφια και γενικα μου αρεσει το παιδικο δωματιο να ειναι φτιαγμενο απο εμας με αγαπη και με οτι εμεις θελουμε..μακαρι και οι γονεις μου να μου κανανε και εμενα εστι το δωματιο..χιχι εμεις μια απλη κουνια η κρεβατι ειχαμεκαι τελος...Αναστασια παρε καλε αλλη κουβερτα σιγα μην κατσεις να σκασεις και φυσικα το κλασικο..θα πεις την ειχες παρει ηδη...και οπως ειπε και η Νασια νομιζω..κανε την κουβερτα για το πατωμα οταν το μωρο θα θελει να κατσει να παιξει..χαμενη δεν θα παει..η βαλε την μεσα στο παρκο και απο πανω σεντονακι να ειναι πιο μαλακα εκει μεσα...αα με τα πετρωματα που λετε..αμα ειναι πετρωμα και οχι το μωρο..οταν βαζετε εκει το χερι σας τοτε ειναι σταθερο σαν πετρα αν ομως ειναι το παιδι ετσι και το πιεσετε λιγο κουνιεται και φευγει το παιδι..εμενα με καθε πετρωμα ειχα και πονο στην κοιλια χαμηλα αλλα διαφερει απο γυναικα σε γυναικα...αυτα..φιλακια και καληνυχταα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου δεν έχω ιδέα γι'αυτό που ρωτάς για τα αυγά.......δεν τα έχω πλύνει ποτέ πάντως και συνήθως μου τα φέρνουν φρέσκα από κοτέτσι εδώ στο χωριό!!!! Αν πάντως μάθεις κάτι σχετικό ενημέρωσε κι εμένα, εγώ δεν τρώω αυγά δεν μου αρέσουν αλλά παίρνω για την κόρη μου....

Κίσκα μου εμένα πάντως είναι συσπάσεις καραμπινάτες γιατί συμβαίνει αυτό που περιέγραψες......εκεί που πετρώνει δεν μετακινείται.....Καληνύχτα κουκλίτσα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, όντως, εγώ όταν μεγάλωσα λίγο έμενα στο ίδιο δωμάτιο με τη γιαγιά μου, το ίδιο και η ξαδέλφη μου που είναι τώρα μόλις 16 χρονών! Μετά όταν χτίσανε οι γονείς μου το σπίτι, απλά βάψανε το δικό μου δωμάτιο ροζ και του αδελφού μου γαλάζιο!

Εγώ όταν έχω πέτρωμα, αν το πιέσω λίγο μπαίνει προς τα μέσα. Σπάνια να μην κουνιέται καθόλου. Δεν ξέρω αν είναι παιδί ή η μήτρα, αλλά το απόλυτο πέτρωμα, σπάνια το έχω... Ελπίζω αυτό να σημαίνει ότι δε θα χρειαστώ τελικά τα χάπια. Α! Αν σας ρωτήσει κανείς απ' το σχολείο, έχω συσπάσεις, έτσι; Σαν της Νάσιας πείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου γιατί δεν τον ξυπνάς να πάει εκείνος την μικρή στο κρεβάτι...;

Δεν είναι λιγα τα κιλά για την κατάσταστή σου!!!!!!

Ευούλα μου γιατί λες μακάρι να μην πάω με πρόκληση...υπάρχει κάποιος λόγος;;;;;;;

Άννα Μαρία μου δε ξέρω να σε βοηθήσω με το θέμα των αυγών.......... :roll:

Εγώ όταν έχω συσπάσεις πετρώνει η κοιλιά και πάντα το πάνω μερος το κάτω είναι πιο χαλαρό...

Αλλά το καταλαβαίνω δε κουνιέται το μωρό, αλλάζει σχήμα η κοιλια!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Εγω τωρα κοιμησα τον μικρο μου..και οεω να ξαπλωσω κι εγω νωρις σημερα.

Εμεις πηραμε καλαθουνα για την αρχη αλλα ειναι κςπως μαλακο το στρωματακι..λεω μολις σαραντησουμε ναντον βαλω στο κρεβατακι του και φυσικα να φερω το κρεβατακι διπλα στο κρεβατι μου..εχει τροχακια οποτε βολευεί..

Μαρακι 12, τι θαγινει?ακομα εφω εισαι?

Αννα μαρια, πολυ ωραια η ζωγραφια σας..οτι πρεπει ια παιδικο δωματιο..

.

Νασιουκο φιλεναδα μου, τι κανεις?

Αναστασακι μου, να πας να παρεις την πιερ που σου αρεσε..κι εγω ειπα οτι θα πηγαινα να παρω μια πιερ σε μπεΖ χρωματακι αλλα με προλαβε ο μικρος..βεβαια me. Την πρωτη ευκαιρια θα παω να την παρω..

Ευακι μου, τι θηλαστρο πηρες εσυ?μιλησα με την παιδιατρο και ου ειπε για medela. Εχει μονο στο mothercare εδω αλλα ειπα να πεμενω λιγο ακομα και μετα..πονας οταν το το βγαζεις?ς

Δωρακι μου, συμπεθερα μου και φιλεναδα..με το καλο αυριο να κρατησεις στα χερια σου το θαυματακι σου,.περιμενουμε νεα σου..θα σε σκεφτομαι αυριο φιλεναδα γιατι τα περασα κι εγω πριν λιγες μερες..ολα καλα να πανε..

Κουκλιτσες μου, σας αφηνω για σημερα γιατι τα επαιξα η μανουλα..

Φιλακια πολλα σε ολες σας..

ΥΓ . Μαρακι 12, απαιτω να γεννησεις αυριο!κανονισε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Αν σας ρωτήσει κανείς απ' το σχολείο, έχω συσπάσεις, έτσι; Σαν της Νάσιας πείτε...

:lol::lol::lol::-bd ΟΚ!!!!!!!!!!!!!!

Αααα Άννα Μαρία ξέχασα να σου πώ και το άλλο......μου θυμίζεις υπερβολικά μία καθηγήτρια γαλλικών Κύπρια που είχα στο γυμνάσιο....Σοφοκλέους το επίθετό της, το όνομα δεν το θυμάμαι άλλωστε όλοι με το επίθετο την φωνάζαμε......

Μαράκι εννοείται ότι τον ξύπνησα γιατί φοβήθηκα....η μικρή ήταν έτοιμη να πέσει πάλι με το κεφάλι......

Αγγελικούλα μου φιλενάδα....πήγαινε να ξεκουραστείς τώρα που κοιμάται ο μπουμπουκάκος!!!!!!!!! Φιλάκια πολλά κορίτσι μου!!!!!

Καλέ η συμπεθερούλα μου πού είναι οεο??????????????????? Δεν μπήκε καθόλου σήμερα.........δεν φαντάζομαι να γέννησε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα, αννα μαρια, καλυτερα να μην φας καθολου απο αυτα τα αυγα..εμενα ο γιατρος μου μου ελεγε να αποφευγω τα αυγα απο μικρες φαρμες η απο καποια γνωστη μου που εχει κοτες γιατι δεν ειναι ελεγμενα..βεβαια εγω για να εχω το κεφαλακι μου ησυχο, απεφευγα γενικα τα αυγα και καποια λλα προιοντα οπως μαγιονεζα, θαλασσινα κτλ..

Και τωρα με τον θηλασμο δεν τργς κι οτι θελεις..παλι θελει προσοχη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου!!!!!!!!!!

Ακόμα εδώωωωωωω!!!!!!!!

ΑΧ ρε φιλενάδα γιατί δε σπάνε και τα δικά μου νεράααααααα οεοοοοοοοοοοοοοοο :?::?::?:

Γιατί δε με πιάνουν οι πόνοι :?::?::?:

Αύριο θεςςςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;; Μακάρι να σου κάνουμε τη χάρη ρε Αγγελικούλαααααα!!!!!!

Και ο αντρούλης μου θέλει αύριο!!!!!!!!! (καλά κάθε μέρα θέλει.....!!!!!!!)

Φιλάκια αγάπη μου και στον ερωτά σου τον μικρό!!!!!!

Καλή ξεκούραση!!!!!!!!!

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα για το ΔΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!

Οι ευχές και οι σκέψεις μου να σε συνοδεύουν!!!!!!!!

Νάσια......Κατάλαβα οπότε πρέπει να έχεις συνέχεια το νου σου στην μικρή!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, πώς σου θυμίζω την καθηγήτρια; Απ' τη φωτογραφία;

Αγγελική, εγώ αβγά τρώω, γιατί όλοι οι περισσότεροι γιατροί μου είπαν ότι έχουν και ασβέστιο και σίδηρο και μάλιστα, μου συστήνουν να τρώω αβγά. Εννοείται ότι τα τρώω πάντα πάρα πολύ καλά ψημένα, ποτέ μελάτα ή τηγανιτά και ποτέ μαγιονέζες. Ο δικός μου γιατρός, φυσικά μου λέει να μην τρώω!

Τώρα ο άντρας της φίλης της μάνας μου είναι βιολόγος και έχει τη φάρμα πάρα πολλά χρόνια. Δε νομίζω να έχει πρόβλημα. Θα δω... Έχω ξαναφάει από αυτούς... Το πολύ πολύ να τα βάλω σε κανένα κέικ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου θα ακουστώ λιγάκι γραφική αλλά θα σας πώ το εξής.....ο Γέροντας Παϊσιος έλεγε να κάνουμε τον σταυρό μας και να τρώμε απ'όλα, έτσι κι αλλιώς έτσι όπως καταντήσαμε δεν είναι ούτε νεράκι του Θεού να πίνουμε!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου ούτως ή άλλως τα φρέσκα αυγά (από το χωριό ενδεχομένως) θα τα χρειαστείς όταν χρονίσει ο μικρός!

Άννα Μαρία ναι από την φωτογραφία που έβαλες με τον αντρούλη σου!!!!! Έτσι ήταν κι εκείνη, μικροκαμωμένη, αδυνατούλα, μελαχροινή με γυαλάκια......και φυσιογνωμικά μου την θυμίζεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Νάσια, εγώ είμαι 1.75, δεν είμαι μικροκαμωμένη! Αντίθετα, είμαι ψηλή και άγαρμπη!!!

Αυτό που λες για το σταυρό, το εφαρμόζω κι εγώ! Κάνω το σταυρό μου και τρώω απ' όλα και τέλος! Αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη, όσο να 'ναι, μια υστερία υπάρχει!

Όσο για τον θηλασμό, όντως δεν μπορούμε να τρώμε ό,τι να 'ναι. Κατ' αρχήν, διάβασα καλύτερα να αποφεύγουμε το γάλα. Μετά, δεν κάνει όσπρια γιατί προκαλούν αέρια στο μωρό. Δεν κάνει καυτερά γιατί προκαλούν καούρες στο μωρό. Δεν κάνει πολύ ξινά γιατί προκαλούν ξινίλες στο μωρό. Κι αν έχει και καμιά αλλεργία, εκεί την πατάμε. Το χειρότερο είναι η αλλεργία στα αγελαδινά προϊόντα= όχι γάλα, τυρί, γιαούρτι, μοσχαρίσιο κρέας για μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...