Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Εεεεεε Μαράκι μου κι εγώ εδώ θα είμαι να σου κάνω παρέα.....με ξέχασες!!!!!! Λες να σε προλάβω ΚΑΙ εγώ???? Υποτίθεται ότι είμαι μετά την Ηλιάννα και μαζί με την Μύριαμ.....πωπω αισθάνομαι σαν τον Κεντέρη, λες και κάνουμε αγώνα δρόμου, ποιά θα τερματίσει πρώτη :lol::lol::lol:

Κορίτσια να προσέχετε με τα σφηνάκια......είχα ακούσει ότι θέλανε να τα καταργήσουν, εγώ στην κόρη μου έβαζα ένα κουβερτάκι στην πλατούλα της για να την στηρίζω στο πλάι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελικούλααααααααα μου!!!!!!!!!!!!!!

Φιλεναδίτσα μου!!!!!!!!!

Μου έλειψες!!!!!!!!!!!!

Ακόμα εγώωωωωωω εδώωωωωωωωω!!!!!!!!!

Θυμάμαι που περιμενα την φωτό απο καλαθούνα,,,, και όταν είδα ότι δε μπαίνεις το ψιλιάστηκα!!!!!!

Και μου είχε κάνει εντύπωση που σου είχε πει να πας 2 μέρες συνεχόμενες, καθως επίσης και αντί για να πας απογευμα σου είπε να πας πρωί!!!!!!!!

Όπως και να έχει.....σημασία είναι ότι όλα πήγαν καλά και έχεις το αγοράκι σου αγκαλίτσα!!!!!!!!!

Επειδή όταν είχα κάνει λογαριασμό εδώ στο μάμμυ έβαλα ψευδώνυμο.... MARIA 12 ....καιρό πριν.....απλά τώρα έχω γίνει ενεργό μέλος αν εχεις σελιδα εσύ στειλε μου πμ να μπω να σου στείλω μήνυμα....

Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα για facebook..........

Φίλα μου τα μπουτάκια του μπέμπη!!!!!!!

Girl γειά σου!!!!!!!!!!!!!

Εδώ .......δε λέω να σας αφήσω ούτε για λίγο!!!!!!!!!

Νασιούλααααααα συγγνώμη που σε ξέχασα!!!!!!!!! ;)

Εκτός αν............... από ένστικτο ........κάτι ξέρω και τερματίσεις και εσύ πρώτη!!!!! :lol::lol:

Πολύ γελασα με το κεντέρη!!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφιες τι κανετε?Για να δω τι θα θυμηθω να γραψω .... :lol:

Αγγελικη μου καλα ακουσες δεν τρωνε σοκολατα για αλλεργιες για το μωρο, αλλα δεν σου τα ειπε ο παιδιατρος τι δεν κανει?Να τον ρωτησεις!Εχεις γινει και πυροσβεστης βλεπω εκσφενδονίζεται το γαλατακι!!! :P

Μαρακι εδω εισαι καλε ακομααααααααα? 8-)

Καλε Παρασεκευη αυριο, η σειρα απο το Δωρακι μας!!!!Με το καλο φιλεναδα !!!!

Madi μου νομιζω βγαινει αυτο που πηρα και πλενεται χωρια,ισως να κανω λαθος,θα το δω και θα σου πω!

Νια να δεις που θα σε καταλαβαινουν και θα εχουν σειρα απο μονα τους,δεν θα σε ταπαιπωρουν!!

Νασιουλα ρωτησα εκει το μαγαζι και μου ειπαν αυτα ειναι χαζα 2 παιδια λεει μεγαλωσα με το σφηνακι.

Δεν θυμαμαι κατι αλλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίααααααα μουυυυυυυυ καλως την!!!!!!!

Τι κάνει η φραουλίτσα σου;;;;;;;

Μου αρέσει που όλες απορείτε αν είμαι ακόμα εδώ;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Α!!!!!!Ξέχασα και την Άννα Μαρίααααααααα θα έχω και εκείνη παρέαααααα!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου καλά είμαστε και εμείς!!!!

Την Παρασκευή 14.10 αν δεν έχω γεννήσει..........τερματίζω και εγώ.....στην ημέρα γενεθλίων της αδερφούλας μου!!!!!!!!

Αν και εγώ πριν 3 μήνες είχα δει στον υπνο μου ότι γεννάω 12.10 και ώρα 17.00 αλλά δεν έδωσα σημασία!!!!!!

Τώρα αρχίζω να το σκέφτομαι!!!!!!!!! :shock:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς εδώ, περιμένουμε ΑΚΟΜΑ το μηχανικό να φέρει το αμάξι. Πάνε τα ψώνια... Το απόγευμα θα πάμε... :(

Ο άντρας μου θα μου δείξει "σε λίγο" πώς περνάμε τις φωτογραφίες. Το "σε λίγο" του κυμαίνεται από πέντε λεπτά σε πέντε ώρες...

Ουφ...

Για το σφηνάκι κι εγώ έχω ακούσει ότι θα το καταργήσουν. Κι εγώ με κουβερτούλα όπως η Νάσια σκέφτομαι να τον βάζω. Καλά, μια κοπέλα μου έλεγε ότι η καταλληλότερη θέση είναι ανάσκελα, γιατί, λέει, αν κάνει εμετό θα προσπαθήσει να σηκωθεί και να γυρίσει από μόνο του το μωρό και δε θα πνιγεί. Κι αν δεν προσπαθήσει τι γίνεται; Αμάν πια, ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του...

Σήμερα τρώμε σνίτσελ και πιλάφι με φασόλια (απ' τη χτεσινή φασολάδα).

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπούλες μου καλημέρα....;)

σας στέλνω τα φιλάκια μου.....πρέπει να πάω για καταθεσεις κτλ.....θα μπω αργοτερα........

κάπου είδε το μάτι μου το Μαράκι μας.....;).......δε θέλει να σε παρει από εμας ο γιοκας σου καλη μου...γι' αυτο και δεν βγαινει...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σαααααααααααααααααααααααςςςςςςςςςς!!!!!! πως παει η παρλα κριτσακια μου??? :lol::lol:

εγω εδω , δεν ξερω αλλα σημερα σκυλοβαριεμαι :?:? !!! μετα το απογευμα ισω :? α;φησω τα παιδια στη μαμα μου να παμεκαμια βολτουλαμε τον αντρα μου!!δεν ξερω αλλα αυτες τις τελευταιες μερες θελω να τις ευχαριστηθω σαν εγκυος γιατι πλεον εκλεισα, εκανα τον κυκλο μου ως γυναικα κ τωρα πλεον τελος!!! :cry::cry:

νασιουλα μου τι κανεις καλη μου??????πω πω σιδερωμα ε???το χειροτερο μου :twisted: λες να με προλαβεις????? δεν ξερω αλλα νομιζω πως εχεις μελλον ακοα βρε φιλεναδιτσα!!! :roll::roll::roll:

μαρακι μου ξεχασα να σου πω πριν, πετα βρε κανα κομματι απο τον υπεροχο κορμο σου!!!!!!!

λες να γεννησεις στις 12????μια μερα μετα απο μενα???χαχα

γκιρλ τι κανεις κοριτσακι μου???το μωρακι σου???

μαντι μου πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

μαρακι μου αχ σε ταλαιπωρησε χθες ο γλυκοουλης σου ε??? αχ αχ!!! :):)

αγγελικουλα μου πως εισαι????μια χαρα κοιμαται ο μικρουλης βλεπω , μπραβο!!!!!

αχχχχ παρολο που ειναι η τριτη φορα πιστεψε με νιωθω σα να ειναι η πρωτη , δεν εχει αλλαξει τιποτα!!!!!

φραουλιτσα μου τι κανεις????η μικρη φραουλιτσα?????

αννα μαρια εγω απ'οσο γνωριζω το μωρο πρεπει να ειναι στο πλαι για να μην τυχον πνιγει.

βανεσασακι μου τωρα το θυμηθηκα, οσο γιατιςε βαφες το πρωτο τριμηνο δεν κανει.μετα δεν υπαρχει προβλημα.εγω να φανταστεις κ στις τρεις εγκυμοσυνες μου τα εβαφα σε ολη την διαρκεια, κ δοξα το θεο μια χαρα ειμαστε!! ;);)

σημερα λεω να κανω μακαρονακια με κοκκινη σαλτσουλα!!!μιαμ μιαμμμ κ εχω μια πεινααααααα!!!!! :lol::lol:

ααα βρε κοριτσια να σας ρωτησω, εμενα τα ουλα μου εχουν φουσκωσει παρα πολυ.εσεις το εχετε αυτο??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kale den sas prolavainw re gamwtoooooooo!!!!!!!!!!!!!osa thymamai sxoliazw..........

dwraki mouuuuuuuuuuuuuuuu me to kalo ayrio na kratiseis to thaymataki sou aggalitsaaaaaaaaaa anypomonoume na mathoume ta eyxarista kai to fyllo tou mwrou sou!!!!!!!!egw psifizw koritsaki!!!!!!!!!ax ti glykeia agwnia na mhn ksereis to fyllo :D:D:D

aggelikoula mou tha to deis kai esy oti mera me thn mera tha vriskete tous rythmous sas me ton mpemph....kai egw etsi hmouna sthn arxh opws esy..eixa apelpistei kai ligaki alla siga siga eimaste kai kalytera.....arxizoume twra siga siga kai synithizoume...kai kathe mera pou pernaei ton latrevw akoma pio poly!!!!!!!!!

gia to sfynaki pou rwtate egw tou eixa parei alla sthn arxh tou evaza petsetoules gia na stirizete...twra tou exw valei to sfhnaki alla na sas pw thn alitheia den ton polystirizei afhste pou ta petaei apo dipla tou o magas kai aplwnei kai ta xeria tou kai koimatai opws thelei :P:P:P:P:P alitheia pote tou ta vgazoume ayta???????????giati egw skeftomai na tou ta vgalw afou outos h allos den nomizw na tou kanoun kai kati!

emeis exthes phgame gia pswnia.......tou phrame kati rouxalakia exw ksetrelatheiiiiiiiiiiiiiiiiiii hthela na tou ta parw oooooooooooooooolaaaaaaaa.............kaname me to zori logariasmo 88euro....ama den efevga tha eixa shkwsei to magazi........koritsia H&M ama den exete paei xaneteeeeeeeeee exei apistefta sxedia kai poiothta teleia kai apo times para poly oikonomika!!!!!tha sas valw seligo fwtografies na pathete plaka!!!!!!!!

meta phgame ston giatro mas!!!!o mpempis einai para poly kala megalwnei super ftasame ta 4350 kai 54 ekatosta!!!!!!!!!htan para poly hsyxos ston giatro o kalos mou dn griniaxe katholou...mono to gala tou mou evgale panw mou giati eixe faei prin 1 wra!!!!!!!!!!!!meta ton phgame voltoula dipla se mia kafeteria ton koumparwn mas kai kathisame ligo eksw.......kai aytos xampari den phre pali koimotane ...ligo anoikse ta matakia tou kai pali nani!!!!!!oso apo fasaria koritsia den pernei xampari tipota ama koimatai!!!!!!!!

axou mwre poso ton latrevwwwwwwwwwwwww anypomonw na arxisei na xaxanizei kai na paizei.....pros to parwn kai mono me ayta ta gelakia pou mas kanei liwwwwwwwwwwwwwwwnw milame....pou na kanei kai parapanw tha me mazevete!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kale den sas prolavainw re gamwtoooooooo!!!!!!!!!!!!!osa thymamai sxoliazw..........

dwraki mouuuuuuuuuuuuuuuu me to kalo ayrio na kratiseis to thaymataki sou aggalitsaaaaaaaaaa anypomonoume na mathoume ta eyxarista kai to fyllo tou mwrou sou!!!!!!!!egw psifizw koritsaki!!!!!!!!!ax ti glykeia agwnia na mhn ksereis to fyllo :D:D:D

aggelikoula mou tha to deis kai esy oti mera me thn mera tha vriskete tous rythmous sas me ton mpemph....kai egw etsi hmouna sthn arxh opws esy..eixa apelpistei kai ligaki alla siga siga eimaste kai kalytera.....arxizoume twra siga siga kai synithizoume...kai kathe mera pou pernaei ton latrevw akoma pio poly!!!!!!!!!

gia to sfynaki pou rwtate egw tou eixa parei alla sthn arxh tou evaza petsetoules gia na stirizete...twra tou exw valei to sfhnaki alla na sas pw thn alitheia den ton polystirizei afhste pou ta petaei apo dipla tou o magas kai aplwnei kai ta xeria tou kai koimatai opws thelei :P:P:P:P:P alitheia pote tou ta vgazoume ayta???????????giati egw skeftomai na tou ta vgalw afou outos h allos den nomizw na tou kanoun kai kati!

emeis exthes phgame gia pswnia.......tou phrame kati rouxalakia exw ksetrelatheiiiiiiiiiiiiiiiiiii hthela na tou ta parw oooooooooooooooolaaaaaaaa.............kaname me to zori logariasmo 88euro....ama den efevga tha eixa shkwsei to magazi........koritsia H&M ama den exete paei xaneteeeeeeeeee exei apistefta sxedia kai poiothta teleia kai apo times para poly oikonomika!!!!!tha sas valw seligo fwtografies na pathete plaka!!!!!!!!

meta phgame ston giatro mas!!!!o mpempis einai para poly kala megalwnei super ftasame ta 4350 kai 54 ekatosta!!!!!!!!!htan para poly hsyxos ston giatro o kalos mou dn griniaxe katholou...mono to gala tou mou evgale panw mou giati eixe faei prin 1 wra!!!!!!!!!!!!meta ton phgame voltoula dipla se mia kafeteria ton koumparwn mas kai kathisame ligo eksw.......kai aytos xampari den phre pali koimotane ...ligo anoikse ta matakia tou kai pali nani!!!!!!oso apo fasaria koritsia den pernei xampari tipota ama koimatai!!!!!!!!

axou mwre poso ton latrevwwwwwwwwwwwww anypomonw na arxisei na xaxanizei kai na paizei.....pros to parwn kai mono me ayta ta gelakia pou mas kanei liwwwwwwwwwwwwwwwnw milame....pou na kanei kai parapanw tha me mazevete!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Χριστίνα, η Δώρα ξέρει το φύλο! Κοριτσάκι είναι! Η Μίκι-Λυδία δεν το ξέρει!!!!!

Αυτό που ο μικρός κοιμάται και με φασαρία είναι πάρα πολύ καλό!!!

Εγώ ακόμα περιμένω τον μηχανικό να φέρει το αμάξι και τον άντρα μου για τις φωτογραφίες...

Πάω για μαγείρεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικάκι μου ναι εδώ είμαι …….

Με αφήνει ακόμα να χαρώ την παρέα σας για να με τρέχει αργότερα!!!!! ;)

Ηλιαννάκι μου να σου πετάξω όσα κομμάτια θες!!!!!

Όσο για το πότε θα γεννήσω τι να σου πω;;;;

Θα έρθει η ώρα και δε θα το πιστεύω…

Ο αντρούλης μου δε κρατιέται…….με παίρνει τηλέφωνα και με ρωτά….κανένα πονάκι;;;;;;;;;;; Ούτε για δείγμααααααααα του λεω!!!!!!!! :lol::lol:

Girl μου με κόβεις για τέλος εβδομάδας;;;;

Έτσι όπως έγινε που θα πάει θα γεννήσω!!!!!! 8-)8-)

Χριστινάκι μου πήρα και εγώ από το ίδιο μαγαζί …..

Και εμένα ετσι με πιάνει να του τα πάρω όλαααααααααα!!!!!!!!!!!

Βαλέ φωτό να πάρουμε ιδέες!!!!!!

Μια χαρά και στα κιλάκια του όλα καλά!!!!

Όσο για τη φασαρία πιστεύω είναι όπως τα μάθεις….βλέπω από την αδερφή μου έχουν μάθει και τα δυο μωρά στη φασαρία…και ετσι δεν έχει και πρόβλημα μην ξυπνήσει το μωρό με το παραμικρό..!!!!!

Άννα Μαρία μην αγχώνεσαι περιμένουμε!!!!!!!!!!

Τουλάχιστον εγώ εδώ θα είμαι να τις δω……ετκός αν σπασουν τα νεράαααααα!

Αστείο έκανααααααα!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Καλά.......... γελάωωωωωωωω και μόνη μου με αυτά που γράφωωωωω!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι πήρα και εγώ από εκεί φορμάκι i love dad!!!!!

Τέλεια τα ρούχα του με γεια!!!!!!

θα βγάλω φωτό και θα βάλω και εγώ!!!!!!!

φιλακιααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσακια καταπληκτικα τα φορμακια σας,

χριστινα ΤΕΛΕΙΕΕΕΣ οι μποτεεες, ΤΕΛΕΙΕΣ, ειναι αυτες τυπου ugg ε? ααχ τις ερωτευτικαα!

φαγαμε πριν 1 ωρα και τωρα κοιματαιι, κοιμηθηκε και η κατεριναα, το μονο που μας εμεινε ειναι 2 ασκησεις του Νικητα στην γλωσσα!

σημερα μαγειρεψε η μαμα μου, εβρασε μακαρονια βιδες, και εκανε και μπιφτεκια στον φουρνο..

παλι καλα που ειναι και εκεινη αλλιως δεν ξερω τι θα τρωγανε ολοι εδω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EGW TWRA TELEYTAIA GIA MENA DN VRISKW TIPOTA...OLA TA LEFTA GI TA MWRAKIA MAS!!!!!!!!!!NAI MARAKI TETOIES EINAI!!!!!!KAI EGW TA ERWTEYTIKA PAROLO POU AYTES GIA TOUS MEGALOUS DEN MOU POLY ARESAN!!!!!!!!!!EGW TWRA THA FTIAXW KARMPONARAAAAAAAAAAA GIAM!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...