Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

Καλημέρα και Καλό μήνα σε όλες και μακάρι αυτός ο μήνας να είναι τυχερός και να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας σποράκια!!!

G.KKRIS αν μέτραγες θερμοκρασία όλο το μήνα μπορείς να δεις αν είσαι ακόμα σε υψηλά επίπεδα ή αν έπεσες. Πάντως δεν ενδείκνειται σαν μέθοδος, γιατί κι εγώ που το κάνω τα ΣΚς που κοιμάμαι λίγο περισσότερο η θερμοκρασία μου διαφοροποείται από ότι μεσοβδόμαδα!

Ουρανία κάνε λίγο υπομονή μέχρι την πρώτη μέρα καθυστέρησης για να μην απογοητευτείς χωρίς λόγο!

Εύχομαι και οι 2 να είστε εγκυούλες και σύντομα να μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστούμε Diaz, ρώτησα το γιατρό για τις θερμοκρασίες μου είπε ότι την 15η είχα ωορρηξία, να συνεχίσω να μετράω και αν συνεχιστούν τα δέκατα για άλλες 4 μέρες τότε μπορεί να είμαι λέει.θα περιμένω μέχρι την τετάρτη και αν δεν έχει έρθει που να μην έρθει θα κάνω χοριακή.Ουρανία μου κάνε υπομονή έχεις άλλες 4 μερούλες θα κάνουμε αν είναι μαζί τεστάκι ή χοριακή.

μήπως ξέρετε: σε περίπτωση εγκυμοσύνης πονάει η κοιλιά σαν το πόνο της περιόδου???

είναι δυνατόν?

κορίτσια αν είμαι έγκυος τα παλιοpredictor να μην τα ξαναπάρετε!!!

ήταν κάτασπρη η ένδειξη ούτε αχνή γραμμή ούτε τίποτα.

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS άντε να το κανουμε παρέα... να έχω κάποιον να με συγκρατεί.... Παντώς το αποφάσισα... του δίνω άλλη μία ευκαιρία. αν και τον Οκτωβρη δεν μας κάτσει Νοέμβριο παω να μιλησω με το γιατρό για εξωσωματική.... Να δω μήπως μας δώσει καμιά θεραπεία και πάμε με το νέο έτος ή αν με βάλει αμέσως... Είναι αρκετά ψυχοφθόρο όλο αυτό.... Γιατί εκτός του άνχους είμαι δεν είμαι, έχω και το άνχος μήπως κάτσει εξωμήτριο...(με τις σάλπιγγες ππου έχω δεν είναι διόλου απίθανο)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΣΗΜΑΔΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΟΛΟ ΔΕΚΑΤΑ Κ ΤΙΝ ΨΙΛΙΑΣΤΙΚΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ.

ΤΑ ΜΙΣΩ ΤΑ ΤΕΣΤ!!!!!!!

ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΤΑ ΕΞΗΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΠΟΝΟ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ

ΔΕΚΑΤΑ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ

ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ

Κ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

Α Κ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΑ 10 ΠΡΩΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΣΗΜΑΔΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ Κ ΓΩ ΕΝΑ ΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΟΛΟ ΔΕΚΑΤΑ Κ ΤΙΝ ΨΙΛΙΑΣΤΙΚΑ ΠΕΡΝΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ.

ΤΑ ΜΙΣΩ ΤΑ ΤΕΣΤ!!!!!!!

ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ ΤΑ ΕΞΗΣ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΠΟΝΟ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ

ΔΕΚΑΤΑ ΟΛΟ ΤΟ 24ΩΡΟ

ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ

Κ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

Α Κ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΑ 10 ΠΡΩΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ :roll:

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 7...ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΓΩΝΟ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΚΑΣΩ... :shock:

ΜΑΚΑΡΙ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...!!! :D

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ...ΠΑΝΤΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 36,8 ΚΑΙ 36,9.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 37,0 37,1 37,2 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΒΑΣΙΖΟΜΑΙ Κ ΟΛΑΣ!!! ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΣΤ????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα.Εύχομαι θετικές χοριακές και θετικά τεστάκια σε όλες σας.

ΙΩΑΝΝΑ89 και εμένα αυτό το μήνα που έμεινα έγκυος έτσι ήταν ψιλοανεβασμένη η θερμοκρασία μου οπότε μπορείς να έχεις μια κρυφή ελπίδα... ;)

ουρανία & elenakioo 05/10/2009 έχει γεννηθεί και ο Δημητράκης μου!!!!

Σας στέλνω ένα μεγάλο ΦΟΥ και περιμένω τα ευχάριστα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια,η περίοδος άφαντη.το στήθος διπλάσιο τι να πω δεν το έχω ξαναδεί έτσι.η κοιλιά μου όπως σας έχω ξαναπεί πονάει αλλά όχι συνέχεια,κάποιες φορές νοιώθω και τσιμπήματα στην κοιλιά όχι χαμηλά όμως.επίσης και η κοιλιά πολύ πρησμένη.δεν έφαγα πολύ.τι έχω???

sorry σας έχω πρήξει,δεν έχω ξαναγίνει έτσι...

απ΄το θυρεοειδή να ναι?

θα πάω για εξετάσεις,η γιατρός μου είχε πει φεβρουάριο να ξαναπάω,να μην με πιάνει το χάπι?γιατί να άλλαξε κάτι αφού ήταν οκ, η δόση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS πάνε κάνε βρε κοπέλα μου μια χοριακή αύριο πρωί να ξεμπερδεύεις και να ξέρεις τι σου γίνεται! Χειρότερη δεν είναι αυτή η αμφιβολία που σε τρώει; Αφού έχεις καθυστέρηση βουρ για χοριακή μη το καθυστερείς και παιδεύεσαι άδικα! Όλα τα συμπτώματα που αναφέρεις είναι συμπτώματα και εγκυμοσύνης αλλά και περιόδου. Δεν διαφέρουν και πολύ μη νομίζεις. Εύχομαι όμως να είναι το σποράκι σου αυτό που σου τα προκαλέι!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS πόσες μέρες καθυστέρησης έχεις; Αντε μακάρι να είσαι εγκυούλα να κάνεις την αρχή για τον Οκτώβριο και όλο ευχάριστες ανακοινώσεις!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια,η περίοδος άφαντη.το στήθος διπλάσιο τι να πω δεν το έχω ξαναδεί έτσι.η κοιλιά μου όπως σας έχω ξαναπεί πονάει αλλά όχι συνέχεια,κάποιες φορές νοιώθω και τσιμπήματα στην κοιλιά όχι χαμηλά όμως.επίσης και η κοιλιά πολύ πρησμένη.δεν έφαγα πολύ.τι έχω???

sorry σας έχω πρήξει,δεν έχω ξαναγίνει έτσι...

απ΄το θυρεοειδή να ναι?

θα πάω για εξετάσεις,η γιατρός μου είχε πει φεβρουάριο να ξαναπάω,να μην με πιάνει το χάπι?γιατί να άλλαξε κάτι αφού ήταν οκ, η δόση.

gkkris, ολα αυτα που αναφερεις ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης.Εισαι σε καλο δρομο,κ πιστευω οτι εισαι εγκυουλα!!!! Με το καλο!!!! Πηγαινε για χοριακη περιμενουμε τιμη αντε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κι εγώ με δέκατα ήμουν όλη την εβδομάδα αλλά τζίφος!!!

Σουσου δεν πειράζει κορίτσι μου, τα καλά νέα θα μας τα ανακοινώσεις τον Οκτώβριο!!!!! η περίοδος αυτή ανήκει στον Σεπτέμβριο, χαχαχα :lol:

Χαρούλα, μπαμπαλού καλή επιτυχία!!!!!

Νικόλ κι εγω μετά από αυτό που έπαθα λέω να μην ξανακάνω τεστ, θα τα φυλάξω να τα δείχνω στα παιδιά μου σε 20-25 χρόνια να δουν πώς ήταν στις μέρες μας τα τεστ εγκυμοσύνης!!!!! καμία εμπιστοσύνη δεν έχω πια! άσε που με την εξωσωματική μάλλον ελέγχεις και τις ορμόνες κλπ συχνά οπότε δεν θα χρειαστεί! (νομίζω πως είναι έτσι!!!)

Κουαντάκι μου σε φιλώ!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ melipikto δίκιο έχεις, ουσιαστικά και αυτή η περίοδος που μου ήρθε, στο Σεπτέμβρη ανήκει! άρα θέτω και γω υποψηφιότητα για μαμά και αυτό το μήνα! :D

Για τη θερμοκρασία που συζητούσατε, σε μένα πάντως έτυχε την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος, δηλ τις μέρες που είχα καθυστέρηση μέτρησα θερμοκρασία και είχα 37 και, ενώ η κανονική μου θερμοκρασία είναι γύρω στο 36,5.

Ρε κορίτσια, γιατί διαβάζω τόσα αρνητικά σχόλια για το τεστ εγκυμοσύνης predictor? Εμένα ο φαρμακοποιός μου το σύστησε σαν το πιο αξιόπιστο και ήδη έχω αγοράσει ένα διπλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ melipikto δίκιο έχεις, ουσιαστικά και αυτή η περίοδος που μου ήρθε, στο Σεπτέμβρη ανήκει! άρα θέτω και γω υποψηφιότητα για μαμά και αυτό το μήνα! :D

Για τη θερμοκρασία που συζητούσατε, σε μένα πάντως έτυχε την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος, δηλ τις μέρες που είχα καθυστέρηση μέτρησα θερμοκρασία και είχα 37 και, ενώ η κανονική μου θερμοκρασία είναι γύρω στο 36,5.

Ρε κορίτσια, γιατί διαβάζω τόσα αρνητικά σχόλια για το τεστ εγκυμοσύνης predictor? Εμένα ο φαρμακοποιός μου το σύστησε σαν το πιο αξιόπιστο και ήδη έχω αγοράσει ένα διπλό!

Μακαρι να εχεις τυχη καλη παρτιδα...Κ εγω στην 1η εγκυμοσυνη αυτο ειχα κανει κ νομιζα οτι ηταν καλο.Ασε ειχα παρει κ εγω 2 διπλα προσφατα κ ενω η γραμμη ηταν εντονη και στο ενα παρα πολυ εντονη (τα εχω φυλαξει ακομη,γιατι σκεφτομουνα να τους καταταγγειλω στο ινκα) δηλ θετικο πηγαινα εκανα χοριακη κ τιποτα!!! email τους εστειλα παραπονων κ μου λεγανε οτι 1η φορα το ακουνε αυτο κ τετοιες βλακιες κ οταν βρηκα αυτο(http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=67187) τοτε τους το εστειλα το link κ ακομη απαντανε...αν δεν ισχυαν θα μου απαντουσαν δε θα το αφηνανε.Πατατα το τεστακι τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοχα κορίτσια... Εγω τελικά αδιαθέτησα πρωι πρωι με η δροσούλα.... στις 25 μέρες... οτι να ναι εντελώςΠρώτη φορά τόσο νωρίς... οπότε ετοιμάζω τέστ ωορηξιάς για αυτό το μήνα... Αν και μας προέκυψε και άλλο θεματάκι... Είχε ο άντρας μια κρεατολιά (έτσι νόμιζε) στον τζιτζιφόγκο πάνω και πριν 2 μήνες έβγαλε και δευτερη (ένιωθε μοναξιά η πρώτη μόνη της) και ρωτησε ένα φίλο γιατρό και του είπε ότι παίζει να είναι κονδυλώματα (μη χεσω λεμεεεεεεεεε). Οπότε αυριο έχουμε ραντεβού με δερματολόγο να τα δει. και αν είναι κονδυλώματα απλά την γ....με. (όλα τα είχε η μαριορή ο φερεντζες της έλειπε). Τελικά εμείς πρέπει να τους ελε΄γχουμε και αυτούς... πόσα χρόνια του έλεγα να παμε να δουμε τι είναι και ντρεπόταν να δουνε τον τζιτζιφιόγκο του οι γιατροί.... Τώρα τραβάει τα μαλλια του (ευτυχώς έχει πολλα)....Οπότε και εγώ μόλις καθαρίσω πάω για τεστ παπ κ κολπικες εξετάσεις (θα τον σκοτώσωωωωωωωωωωω)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζιτζιφιογκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο; :lol::lol::lol::lol::lol: τελειο!!!!!!!!σορυ που γελαω αλλα ειναι φανταστικη ονομασια!!!!!!!!!!ευχομαι να μην ειναι τιποτα ειλικρινα..δεν ξερω πως εμφανιζεται στους αντρες αλλα θελει προσοχη σε σενα κυριως..ο τζιτζιφιογκος δεν κινδυνευει!!!να πατε να το δειτε και ευχομαι ολα καλα..κρισ τι γινεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου θα πάω αύριο το πρωί γιατί:

1)η μάνα μου μου είπε να περιμένω γιατί τελευταία περίοδος ήταν 4 Σεπτέμβρη και να μην βιάζομαι και απογοητευτώ (επειδή πονάει και η κοιλιά μου μήπως με επισκεφθεί η παλιοπερίοδος)

2)σήμερα σηκώθηκα το πρωί και πήρα το χάπι για το θυρεοειδή, κι έλεγα να κάνω και tsh μαζί μήπως είναι καμιά ανωμαλία πάλι.

αν δεν έχει έρθει μέχρι το πρωί θα πάω σίγουρα και θα σας πω πάλι το μεσημεράκι.

σας ευχαριστώ όλες που μου γράφετε!!!

εύχομαι να μην έρθει,να μην έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου θα πάω αύριο το πρωί γιατί:

1)η μάνα μου μου είπε να περιμένω γιατί τελευταία περίοδος ήταν 4 Σεπτέμβρη και να μην βιάζομαι και απογοητευτώ (επειδή πονάει και η κοιλιά μου μήπως με επισκεφθεί η παλιοπερίοδος)

2)σήμερα σηκώθηκα το πρωί και πήρα το χάπι για το θυρεοειδή, κι έλεγα να κάνω και tsh μαζί μήπως είναι καμιά ανωμαλία πάλι.

αν δεν έχει έρθει μέχρι το πρωί θα πάω σίγουρα και θα σας πω πάλι το μεσημεράκι.

σας ευχαριστώ όλες που μου γράφετε!!!

εύχομαι να μην έρθει,να μην έρθει!

Μακαρι να εισαι! Κ εγω στη θεση σου βεβαια αυτο θα εκανα,θα περιμενα κανα δυο μερες για να ειμαι σιγουρη.Αν ομως σε τρωει παρα πολυ πηγαινε αυριο που θα συμπληρωσεις 30 μερες του κυκλου σου.

Μην σε πιανει αγχος οτι ειναι εχει γινει,απλα δε το ξερεις αλλα θα το μαθεις πολυ συντομα ;)

Σου ευχομαι μια ++++++++++ χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ G.KKRIS όλα αυτά που αναφέρεις για σποράκι φαίνονται :lol: !!!!Μακάρι κοριτσάκι μου αύριο που θα βγεί να είναι τεράστια !!!!!!Θα περιμένουμε τα νέα σου για να σε κοκκινίσω.

ourania πότε είχες ξανακάνει τεστ παπ γιατί αν έπαιζε κάτι τέτοιο αφού ο καλός σου το έχει καιρό δεν θα έπρεπε να στο είχε μεταδώσει και να φανεί και σε σένα στο τεστ τουλάχιστον;Οπότε αν έχεις κάνει πρόσφατα μην αγχώνεσαι και θα δεις θα συνεχίσετε κανονικά τις προσπάθειες.Πάντως αυτοί οι άντρες είναι πολύ φοβιτσιάριδες και το λέω γιατί και εγώ με τον δικό μου έτσι την πάτησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλό μήνα!!!!

Έλειψα λίγες μερούλες αλλά επέστρεψα!!! και εννοείται με την ακάλεστη παρέα! 1μηνιά μου ήρθε έτσι για το καλό!!!! μέσα σε όλα εχθές μου άνοιξε 3 φορές η μύτη και έτρεχε ποτάμι το αίμα και μετά ζαλιζόμουν όλη μέρα (κάτι η περίοδος κάτι η ρινορραγία ο αιματοκρίτης έφτασε πατο!!!

Σήμερα ξεκινήσαμε τις εξετάσεις για την εξωσωματική, προλακτίνη, οιστραδιόλη κλπ... Το βράδυ θα πάω στον γιατρό του ΟΑΕΕ για να μου γράψει φάρμακα και εξετάσεις, αύριο στους ενδοκρινολόγους,και μεθαύριο θα πάω να θεωρήσω τις εξετάσεις και να πάμε να τις κάνουμε! Αν όλα πάνε καλά πριν τα μέσα Νοέμβρη θα γίνει η εξωσωματική!!! Ανυπομονώ και έχω και αγωνία ταυτόχρονα και φοβάμαι! όλα τα έχω!

Ουρανία μου κρίμα που ήρθε! Εύχομαι να μην είναι κονδυλώματα και να είναι κάτι απλό και περαστικό! να προσέχετε πολύ μέχρι να μάθαιτε τί είναι! Τζιτζιφιόγκος,ε;;; ποιο τέλειο όνομα δεν έχω ξανακούσει!!! :lol:

G.KKRIS μου μακάρι να είσαι εγκυούλα κοριτσάκι μου!!!! Εύχομαι μία τεράστια χοριακή! άντε να αρχίσεις τα καλά νέα και τις ευχάριστες ανακοινώσεις του ποστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

βλεπω οτι ο Σεπτεμβρης για πολλες απο εμας δεν ηταν ο τυχερος μας μηνας. Ευχομαι ο Οκτωβρης να μας παει καλυτερα.

melipikto γιατι ανοιξε η μυτη σου? ακουγεται ανησυχητικο. το εχεις ξαναπαθει?

αχ, κοριτσια εγω αυριο εχω τη σαλπιγγογραφια κ εχω αγχωθει λιγο οτι θα πονεσω. μου ειπαν να παρω 2 buscopan πριν παω, αλλα θα κανουν αραγε δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitroula78 ξεκίνησε να μου ανοίγει την πρώτη φορά που έγραψα τεστ στα αγγλικά και ήμουν μόλις 6 ετών! έκανα 4 καυτηριάσεις στο παίδων, διάφορα γιατροσόφια της γιαγιάς μου με κάτι κόκκινες κλωστές κλπ αλλά τίποτα! ο παιδοΩΡΛ είχε πει ότι θα σταματούσε όταν θα μου ερχόταν η περίοδος... αλλά απλά από τότε δεν ανοίγει τόσο εύκολα και τόσο συχνά! Σε περιόδους έντονου άγχους και στεναχώριας ανοίγει και δεν προλαβαίνω να πάω στο μπάνιο, γεμίζει η χούφτα μου αίμα και στάζει στο πάτωμα... Το αντιμετωπίζω συχνά, οπότε δεν με αγχώνει και δεν μου δημιουργεί κάποιο επιπλέον πρόβλημα εκτός των ζαλάδων εκείνη την μέρα που ανοίγει και την επομενη!

Εμένα ο γιατρός μου είχε πει να πάρω ένα ήπιο αγχολυτικό κάποιες ώρες πριν την κάνω και 2 buscopan extra πριν πάω, αλλά τελικά δεν την έκανα και δεν ξέρω! ΚΑλά αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω μπραβο melipikto. αν και δεν ακουγεται τοσο απλο κ αθωο, εσυ το αντιμετωπιζεις τοσο ψυχραιμα.

καλη συνεχεια με τις εξετασεις σου κ καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...