Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ, ΟΕΟ???


Recommended Posts

elena εγω ειχα τελευταια περιοδο 21/09-οποτε μολις τελειωσε η τεταρτη εβδομαδα-το να πας στο γιατρο δεν λεει και τιποτα τωρα-δεν θα δεις τιποτα.την προηγουμενη φορα έκανα χοριακη πριν με δει η γιατρος γιατι θα πεθαινα απο τοαγχος-ηταν καλες οι χοριακες οποτε ησυχασα.αυτη τη φορα μαλλον δεν θα κανω τιποτα-μια και καλη στη γιατρο σε 2 εβδομαδες για να δουμε και καρδια/εκτος αν γινει κατι ενδιαμεσα-με τοσο νωρις τεστ εγκυμοσυνης θετικο σιγουρα θα πρεπει να δουμε καρδια αλλιως κατι δεν παει καλα.

το καταλαβαινω το αγχος σου.παρε τον γιατρο σου σημερα και θα σου πει την πορεια

ποτε ειχες τελευταια περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 321
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xaroula mazi pame tote,exoume mono 1 mera diafora, egw eixa periodo 22/9.

Kai egw auto lew mallon na perimenw na paw sto giatro mia kai kali.

Simera eimai akribws stin 4h ebdomada.

Opote an perimenw 2 ebdomades tha ta kanw ola mazi. Den exw katholou agxos pia. To mono pou exw ligo einai fobo na min fugei pali opws tin proigoumeni fora.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari Charoula, euxomai ola na pane kala kai se emas, alla skeftomai kai ta koritsia ta upoloipa kai euxomai se oles eilikrina na to petuxete. Egw apla apo ti diki mou empiria tha sas protina, oses prospatheite na xrisimopoiisete kai to test ooriksias.

Charoula tha perimenw nea sou arxes Noembriou, meta to giatro!! Kai egw mallon tote tha paw!

Dimitroula se liges meres perimenw kai dika sou neakia! Euxomai na deis thetiko testaki!

Filia se ola ta koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

charoula, elena ευχομαι θετικοτατες χωριακουλες!!!!! αντε τελεια θα ειστε κ παρεουλα να λυνεται η μια τις αποριες της αλλης κ να μοιραζεστε τις εμπειριες σας.

μακαρι να βρεθω κ εγω συντομα στη δικη σας θεση. αν κ δεν εχω κ πολυ καλο προαισθημα για αυτον το μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol λυπαμαι πολυ...τωρα μπηκα και διαβασα ολα τα postakia..ειχα μεινει πισω 2-3 σελιδες...ειλικρινα οτι και να σου πουμε εμεις ειναι λιγο...ειναι ενα δυσαρεστο γεγονος που δυστυχως θελει δυναμη και κουραγιο...ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος και σου ευχομαι συντομα να ερθει το σπορακι σου για να μεινει για παντα...Elena_c και Charoula μπραβο που δεν αγχωνεστε!!!!προβλεπω μακαρι σε λιγους μηνες να ειστε με τα λαπτοπ στο μαιευτηριο σε απευθειας επικοινωνια και να φερνετε στο κοσμο τα αγγελουδια σας με λιγες ωρες διαφορα!!!!!!!μεχρι τοτε ομως προσοχη και οχι ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ...

κοριτσια οσο για τα τεστ ωορρρηξιας σκεφτομαι τον επομενο μηνα να εχω προμηθευτει και εγω...γιατι αυτο το μηνα δεν το εχω παρει και πολυ ζεστα...μαλλον με εχουν επηρεασει οι εκλειψεις και ειμαι πολυ down..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

δυστυχως για εμενα δεν ξεκινησε κ πολυ καλα η μερα. μιας κ ειμαι στην 25η μερα του κυκλου ειπα να κανω πρωι πρωι τεστακι απο αυτα του ιντερνετ. βγηκε αρνητικοτατο . :((-|

εχω αρχισει να νιωθω κ το στηθος μου λιγο βαρυ κατι που μου συμβαινει παντα λιγες μερες πριν την περιοδο.

ηταν ο 5ος μηνας προσπαθειων. δεν ξερω τι γινεται κ δεν τα καταφερνουμε.

ΑΠΟΡΙΑ: μετα την εκσπερματυση με την παραμικρη κινηση μου βγαινουν πολλα υγρα εξω απ'τον κολπο. ακομη κ να μεινω ακινητη για πολυ ωρα οταν σηκωθω παλι βγαινουν ολα εξω.

λετε να υπαρχει προβλημα?? μηπως δεν δεχετε η βλεννη μου το σπερμα. υπαρχουν εξετασεις για αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gkkris λυπαμαι παρα μα παρα πολυ...,οτι γινεται γινεται για καλο και μονο!βαλε δυναμη μεσα σου κ παμε για το επομενο σπορακι που θα ειναι πολυ πολυ γερο!!!

Εlena-c οπως το ζητησες σε κοκκινισα!!!!αντε με το καλο!!!

Charoula με το καλο το αδερφακι του μωρου σου!!!!!

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΟΡΟΚΑΤΑΙΓΙΔΑ!!!!ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΚΑΤΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula μην απογοητεύεσαι!πρωτα από όλα έχεις τόσο μικρό κύκλο που να δείχνει από τόσο νωρίς?όσο για τα συμπτώματα είναι πολύ σχετικά.όπως άλλες γυναικές έχουν αναγούλες και άλλες όχι έτσι και άλλες έχουν συμπώματα πρίν την περίοδο.εδω εγώ νιώθω διαφορετικά από ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη.μη στεναχωριέσαι.προχθές λέγαμε με την ιφιγενεια που μιλάμε μαζί σε άλλη ομάδα για τα παιδάκια μας ότι στο πρώτο έμεινε εγκυος μετά απο 10 μηνες και το δευτερο με την πρωτη φορά

οσο για αυτό πουλες με ταυγρα-σε ολες συμβαίνει να φεύγουν υγρα-κατσε ξαπλωμένη και κοιμήσου.ασε που αν ειναι να συμβει θα συμβει-εγω αυτη τη φορα σηκωθηκα κανονικα γιατι φωναζε ο μικρος.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου charoula μου. καταρχην ευχομαι να πανε ολα καλα για σενα κ να χαρισεις ενα υγιεστατο αδερφακι στο γιοκα σου.

ωστε αυτο με τα υγρα ειναι συνηθισμενο ετσι? παντως βρε παιδακι μου μιλαμε για πολυ πραμα. ακομη κ να κοιμηθω αμεσως, το πρωι νιωθω οτι βγαινουν ολα για ολα παλι.

κ οχι δεν εχω μικρο κυκλο. ισα-ισα. απλα το τεστακι λεει οτι δειχνει απο τη 10η μερα της συλληψης. αν οντως εγινε στις γονιμες μου η συλληψη, επρεπε σημερα το τεστακι να δειξει εγκυρο αποτελεσμα.

κ τις προηγουμενες φορες τετοια μερα το ειχα κανει περιπου κ οντως το αρνητικο αποτελεσμα ηταν κ το σωστο.

τι να πω!! ισως θελει να με παιδεψει πολυ το σπορακι μεχρι να κανει την εμφανιση του.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Dimitroula ekanes test polu nwris, alla giati apogoiteuese? kai egw eixa arxisei ta testakia polu nwris, ekana ena kathe prwi alla den apogoiteuomouna meta apla perimena tin epomeni imera.

Emena to prwto edeikse tin 27 imera kai itan toooooso axno pou an den to koitaza polu kala kai to ksanakoitaza den tha to eblepa sxedon kai pali elega einai h den einai?. Tin alli mera, 28 imera, pali itan axno alla edeixne ligo kalitera. Kai akoma kai simera pali axno bgainw. To mono pou edeikse ksekathara itan ena test pou eixa apo proigoumeno mina tis clear blue pou edeikse tin 26 imera ksekathara.

To allo me ta ugra, kai egw nomiza pws bgainoun ola kai elega ma den menei tipota mesa? An kai menei outos h allos, alla egw kanonisa na einai oi epafes mas to bradu pou meta ektos oti kathomoun akiniti kanena misawro, meta koimomoun kiolas. H blena pou paragei h gunaika boithaei to sperma, egw eniwtha oti den eixa arketa ugra (prepei na moiazei san aspradi augou) kai arxisa na pernw vitamini C pou boithaei na paragei ugra/blena.

Kai tha to ksanapw, sou protinw na xrisimopoieis ta testakia ooriksias. Dimitroula min agxwnesai tha ta katafereis.

Nikol s'euxaristw polu gia to kokkino onoma! Elpizw na min allaksei kati, opws eipa eimai polu epifulaktiki kai tha eimai gia ton epomeno mina!

Charoula Elpizw ola kala! Egw exw akoma ponous periodou, meta pou tha perasw tin imera tis periodou feugoun autoi oi ponoi?? To stithos einai toumpano!

Auta koritsia!

Filia polla!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena εμενα τωρα δεν ποναει πολυ η κοιλια μου αν και καποιες ωρες της ημερας ενοχλει-πονακια θα εχεις - μη σε αγχωνει αυτό γιατι ετσι εγω ετρεχα για χοριακες απο το φοβο μου-απο ότι θυμαμαι απο την πρωτη εγκυμοσυνη- και μεχρι την 6η εβδομαδα και μετα στον τεταρτο που μεγαλωνει η μητρα.

εμενα ξεκινησε πολυ πονος στο στομαχι και ατονια-υπνηλια.την προηγουμενη φορα ομως αυτα ειχαν αρχισει 2 εβδομαδεσ αργοτερα-ή ειμαι αρρωστη ή αυτό το μωρό θα με διαλυσει.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula απιστευτο...αυτη την απορια εχω κ εγω και μαλιστα ηθελα να σας ρωτησω...και διαβαζωντας τα postakia πριν σας ρωτησω τσουπ τσουπ βλεπω οτι το εχεις ρωτησει εσυ...και εμεις ειμαστε στο 4ο μηνα προσπαθειων...σχετικα πολυ νωρις ακομη αλλα εχω αρχησει και ανησυχω...ισως νομιζα οτι ηταν πιο ευκολο, ακουω απο άλλες κοπελες που αμεσως τα καταφερανε και βαζω διαφορα με το μυαλο μου..εμεις ντοιν ντοιν συνηθως βραδακι και το πρωι τρεχει τρεχει το νερο...αφου ειμαι μονιμα με σερβιετακια 24ωρες το 24ωρο!!!!

σκεφτομαι πολυ σοβαρα να μιλησω με τη γιατρο μου να ξεκινησω σιγα σιγα μια σειρα εξετασεων αν εχω καποιο προβλημα...(υπαρχει ιστορικο στην οικογενεια), η μητερα μου και η αδερφη της με Ca, και εχουν κανει αφαιρεση...υπαρχει καποια εξεταση για το αν ο οργανισμος της γυναικας δεν δεχεται το σπερμα του αντρα?

και κατι τελευταιο να σας ρωτησω...εχω οπισθια μητρα...ο προηγουμενος γυναικολογος μου, μου ειχε πει οτι θα δυσκολευτω να μεινω εγκυος και μονο με τη σταση στα 4!!!!!η τωρινη μου γυναικολογος μου λεει οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα...πολλες γυναικες εχουν οπισθια μητρα και δεν το ηξεραν καν και μενουν εγκυες κανονικοτατα...

συγνωμη αν σας κουρασα με το μεγαλο μηνυμα...φιλιά σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRO μου ασε....σε καταλαβαινω απολυτα. κ γω νομιζα οτι θα ηταν παιχνιδακι κ οτι με τον αερα θα επιανα παιδι.

σχετικα με τις εξετασεις, απλα να σου πω οτι κ εγω ειχα μπει απο νωρις στη διαδικασια να κανω, για να δω οτι ολα ειναι καλα.

τελικα κατεληξα με μια σαλπιγγογραφια αχρειαστη. γιατι ενω μου εβλεπαν στον υπερηχο πολυποδα στο ενδομητριο, η σαλπιγγογραφια δεν εδειξε τιποτα. αντιθετως ολα ηταν φυσιολογικοτατα. τζαμπα το αγχος κ οι εξετασεις.

ακομη ομως κ να εχω πολυποδακι, ολοι οι γιατροι μου ειπαν οτι μπορω να μεινω εγκυος φυσιολογικα. οποτε τζαμπα ειχα αγχωθει κ ειχα μπει τοσο νωρις σε αυτην τη διαδικασια ιατρικοποιησης.

βεβαια σε εσενα ειναι λιγο διαφορετικα, γιατι εχεις ιστορικο στην οικογενεια. κανε οπως καταλαβαινεις, αλλα προσεξε μην σε αγχωσει περισσοτερο αυτη η διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Charoula simera einai h prwti imera pou meta to mesimeri efugan oloi oi ponoi tis koilias kai den niwthw tipota. Sxedon exw tin aisthisi oti den uparxei tipota ekei mesa. Pantos opws les kai esu, tis teleutaies 10 imeres eixa polu pono, ma para polu afou nomiza oti sigoura kati den paei kala. Twra mono to stithos sunexizei na ponaei polu. Aurio einai h kanoniki imera periodou mou, opote ante na perasei kai auti!

Iro, uparxei auto pou les o organismos tis gunaikas na min dexetai to sperma, alla einai polu spanio. Uparxei kai test gia auto, alla auto einai polu teleutaia lusi, diladi prwta tha koitaksei ola ta alla o giatros kai telos auto. Episis to serbietaki den kanei na to foras sunexeia giati allazei to Ph tou kolpou. O kolpos tis gunaikas einai sunithos oksinos kai to sperma einai alkaliko kai den zei polu sto oksino periballon. An einai uperbolika oksinos o kolpos sou einai kai auto problima.

Eksetaseis progenetikes exeis kanei?? Egw tis ekana autes prin kan arxisw na prospathw gia egkumosini. Giati merikes apo autes sumperilambanei na eksetasei o giatros ta kolpika ugra gia diafores arrwsties/baktiridia kai isws kati ekei na empodizei ti sullipsi.

Egw episeis allaksa teleiws ti diatrwfi mou gia na boithisw ti sullipsi kai eperna bitamines, ekopsa akoma kai ton kafe kai alkool kai etrwga polu ugiina. Uparxoun trwfes pou boithoun ti sullipsi mporeis na psakseis sto internet kai tha breis diafora panw sauto to thema.

Kai ksanalew, parte test ooriksias einai polu sumantiko, eidika an uparxei periptwsi to sperma na einai adunamo kai na zei mono liges wres, tote an kaneis ntoin ntoin tis 2-3 imeres tis ooriksias, e olo kai kapoio spermataki tha exei zisei!

Auta! Elpizw na boithisa ligo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααα... Τι κάνετε?????? Σας 'ελειψα??? Εξαφανίστηκα γιατί τρέχω και δε φτάνω... έχω ένα πρόγαμμα άστα να πάνε καρδιά μου... Όλη μέρα στους δρόμους με ένα lap top αγκαλιά.... Εμ δεν καθόμουνα στα αυγά μου ήθελα και δευτερο πτυχίο η τρελή...Έχω 4 εργαστήρια βαρβάτα. και όλα έχουν να κανουν με κατασκευή ιστοσελίδας... Εδω ο καλός χακερ.....από βδομάδα θα σας δώσω link να μπαίνετε.... (το blog με τις περισσότερες επισκεψεις πέρνει 10, οπότε κανονίστε....)

Εμείς περάσαμε 10 μέρες να κοιταμε τον τζιτζιφιόγκο... πέσαν τα κονδυλώματα, αλλάξαν χρώμα κλπ.... ευτυχώς πέσαν και ηρεμησαμε... τωρα περιμένω να δω πότε θα του έρθει η όρεξη για κοκο...Αφήστε που αυτό το μήνα με διέλυσε η ωορηξία... μιλάμε για πολύ πόνο... και ακόμα πονάει η δεξιά ωοθήκη...

Φιλάκια σε γκαστρούλες και μη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι βρε ουρανία και μας έλειψες!!! Χαίρομαι που όλα πάνε καλά με τη θεραπεία του τζιτζιφιόγκου σας! Δώστου λίγο χρόνο.... το σοκ που έπαθε ήταν μεγάλο και θα συνέρθει και θα έχει και ορεξούλες!! Άσε κι εσύ το λάπτοπ απ'το χέρι!!!

Περιμένουμε τα url σου να κάνουμε πολλά κλικ!!!

Δημητρούλα περιμένουμε τα δικά σου ευχάριστα! Μακάρι να έχεις σποράκι και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο!

Charoula και Elena_c να προσέχετε τα μωράκια σας!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!

Diazaki mou s'euxaristoume! Simera einai h prwti imera kathisterisis!

Bebaia to spori edwse thetika simadia apo tin Triti (to thetiko test) alla

imoun kai eimai akoma polu epifulaktiki! Exw rantebou tin alli Triti 1 Noembriou me giatro

na doume an ola pane kala kai na mou to pei kai episima! Diaz perimenoume kai dika sou

nea me eksetaseis kai ti tha kaneis apo dw kai pera! Eimai thetiki gia sena!!!

Ourania kane upomoni, o Tzitzi tha sinelthei (to ekopsa gia na min lew olo auto to treno! haha)

kai suntoma tha ksanarxisei ta kathikonta tou!!!

Dimitroula ti egine? Ti nea?? An thumamai kala tha ekanes ena testaki to SK! Perimenoume

nea thetika!!!

Charoula esu ola kala?? Egw simera niwthw kalitera pantos, exw akoma ponous periodou alla ligotero.

Ta alla koritsia pou einai??

Nikol, melipikto eiste kala??

Filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανία!!!! πόσο μας έλειψες βρε!!! καλή επιτυχία στα μαθήματα κούκλα μου και περιμένουμε την σελίδα! περαστικά στο τζιτζιφιόγκο και σιδερένιος να είναι από ε΄δω και μπρος!!! άντε για να ξαναξεκινήσετε πιο δυναμικά αυτήν την φορά!!!

Ελενάκι μου έχεις κάνει χοριακές;;; Τρίτη 1/11 μου φαίνεται τόσο μακριά!!! όλα καλά να πάνε κορίτσι μου!!!

Εμείς 3η ενεσούλα σήμερα!!! και περιμένουμε την περίοδο για να ξεκινήσουμε διέγερση!!!

DIAZάκι μου εσέις πώς πάτε;;;

φιλάκια πολλά πολλά σε όλα τα κορίτσια και ανυπομονώ να ακούσω ευχάριστες ανακοινώσεις!!! Δημητρούλα για εσένα το λέω και όχι μόνο βέβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto kai mena mou fainetai makria h 1/10 alla eipa na paw mia kai kali gia na akousw kai kardia,

tote tha eimai sto telos tis 6 ebdomadas. Rwtisa ti maia an xreiazetai na kanw xoriaki kai mou eipe oti efoson ekana test kai exoun bgei thetika, kai mexri na paw tha mpainw stin 7 ebdomada pou simainei oti thaxw kathisterisi panw apo 10 imeres tote den xreiazetai na kanw xoriaki.

Yparxei kapoios allos logos pou tha eprepe na kanw xoriaki?? Exw kanei ena swro test kai ola thetika bgainoun, kai eidika auta me ti grammi, ksekinise apo axni kai kathe mera mou bgainei kai pio entoni, pou deixnei oti h ormoni tis xoriakis gonidotropinis olo kai auksanetai. Etsi den einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c μου εγώ από τη λαχτάρα μου να δω θετική χορικά θα έκανα κάθε μέρα!!! :lol::lol::lol::lol: Ο γιατρός σου τι σου είπε; Χρειάζεται να κάνεις; Από τη στιγμή πάντως που η γραμμή στα τεστάκια γίνεται πιο έντονη όλα καλα!! Απλά πριν πας στο γιατρό την 1η Νοέμβρη κάνε την προηγούμενη μια χοριακή για να τη δει. Μην ανησυχείς όλα καλά πάνε και από όσο έχω καταλάβει είσαι ψύχραιμη. Δεν σε φοβάμαι!

Μελιπικτό καλή δύναμη με τις ενεσούλες! Σε λίγο το μωράκι μπαίνει στην τελική ευθεία!

Έ...! Έ...! Έρχεται!!! :D:D:D Με τις ενέσεις γενικά νιώθεις διαφορετικά; Παρατηρείς κάποια αλλαγή;

Εμείς πάλι προχωράμε πολύ αργά με τις εξετάσεις! Το μόνο που κάναμε είναι υπέρηχο και τρίπλεξ οσχέου και ευτυχώς όλα καλά, αποκλείσαμε την κιρσοκήλη (μας φύλαξε η Παναγίτσα από αυτό). Τώρα μένει να κάνει τις ορμονικές και το σπερμοδιάγραμμα. Αυτή η αναμονή με σκοτώνει!!!!

Εγώ λέω να πάω κι για ένα τεστ παπ να βρίσκεται και να δω αν θα μου πει να κάνω και τη σαλπιγγογραφία. Μακάρι να πάνε όλα καλα! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz egw niwthw oti einai idi thetiko afou kathe mera to testaki einai olo kai pio entono thetiko (auto simainei oti auksanetai h ormoni etsi den einai?) kai afou simera einai kai h prwti imera kathisterisis.

H maia tou giatrou pou mou ekleise to rantebou mou eipe efoson einai thetika ta test kai tha erthw 1 noembriou pou tha exw mexri tote 11 imeres kathisterisi, oti den xreiazomai xoriaki.

Giauto rwtaw, uparxei logos na tin kanw?? Ase pou kostizei kai 20 eurw,mia fora ok alla den ginetai na tin kaneis kathe mera!! Ase pou mexri na paw tha eimai sxedon stin 7 ebdomada, tha dei kai amniako sako kai tha akousoume kardia!! Akoma den mporw na to pistepsw!

Diaz euxomai kali epituxia me tis eksetaseis sas kai na pane ola kala! Kane ligi upomoni akoma, to spori einai sto dromo...erxetai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν χρειαζεται να κανεις χοριακη!αρκει να το δεις ...και ολα καλα..απο κει και περα ο,τι ειναι να γινει γινεται..μην καθεσαι να αγχωνεσαι με χοριακες!!!ολα θα πανε πολυ καλα!σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! :D καλη επιτυχια και σε ολα τα γλυκα κοριτσακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο elena μου, χαιρομαι παρα πολυ για σενα!! αφου τα τεστακια γινονται ολο κ πιο εντονα, δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα. :ymparty::YMHUG:

melipikto, diazaki καλη επιτυχια βρε κοριτσια κ καλη δυναμη με τις εξετασεις.

εγω εκανα παλι ενα τεστακι σημερα το πρωι. αρνητικο :cry:

βαζω νεα υποψηφιοτητα για Νοεμβρη!

αυριο φευγω ταξιδακι για 1 βδομαδα κ θα ξεχαστω τουλαχιστον. θα τα πουμε μαζι το αλλο ΣΚ.

φιλια σε ολες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...