Μετάβαση σε περιεχόμενο

SERPAFAR και 33η μερα


mammy7

Recommended Posts

Παιρνω εδω και 4 μηνες αυτα τα χαπια.Μου ειχε πει ο γιατρος μου οι επικυνδυνες μερες ειναι απο 12η-19η μερα αυτο το μηνα επειδη αγχωθηκα εκανα τεστ ωορηξιας και εκανα τελικα την 21η μερα ωορηξια!!

τωρα ειμαι στην 33η μερα και δεν εχει ερθει ακομη το θεμα ειναι πως μου ειπε ο γιατρος μου πωςπανω απο 33 μερες δεν κανεις με σερπαφαρ??ισχυει???

τι κυκλο κανατε εσεις που παιρνατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου mammy7.τα επαιρνα κι εγω αυτα τα χαπια κι ετυχε να μου'ρθει και την 36η μερα επειδη ειχα ξεχασει να παρω ενα χαπι(υποθετω)!αφου ειχες την 21η μερα ωορηξια φανταζομαι πως αυριο μαλλον θα σου'ρθει!!!!!!!αν επιθυμεις ενα μωρακι τοτε σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα και να αργησει να σου ξαναρθει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera einai o deyteros minas pou ta perno k emena mou irthan thn 28 mera gia 2 meres mono tora auto kalo einai kano entatikes prospathies 3-4 fores sex thn mera gia na erthei ena paidi elpizo na erthei auto to mina giati einai ligo kourastiko :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαμπαλού μου κουράσου τώρα γιατί μπορεί με την εγκυμοσύνη να μη μπορείς καθόλου!!!!!!!! :lol::lol::lol:

οπότε δε πειράζει κάνε υπερωρίες τώρα όλο το μήναααααα!!!!!!!!!!!

καλή επιτυχίαααααααα!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...