Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Έλενα, εγώ που δεν έχω περίοδο δεν νιώθω μεταβολές στη διάθεση.Τώρα λίγο πρήξιμο το έχω αλλά θεωρώ πως είναι από τα κιλάκια που μου εχουν απομείνει από την εγκυμοσύνη.Θέλω σύντομα να τα χάσω κ αυτά.Ευτυχως τώρα με το γυμναστήριο κινούμαι λίγο γιατί είχα λιώσει σπίτι.

ΑΑ, όσες παίρνετε το ΒΗΜΑ της Κυριακής στις πρώτες σελίδες στο "Μ'αρέσει-Δεν μ'αρέσει" θα δείτε κάτι που έγραψα,για ποιον άλλο?για τη Μυρτώ.

Σήμερα τελειώσαμε τη μαντινάδα για την πρόσκληση της Μυρτώς!Ωραία έγινε,θα σας τη στείλω αργότερα.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πω πω, τι πολυλογουδες ειστε,λιγο σας αφησα, παλι τις γεμισατε τις σελιδες!!!! :lol::lol::lol:

σαμανθα, εγω δεν εχω ιδιαιτερες εναλλαγες συναισθηματων λογω περιοδου....μια φορα μου εχει ερθει ως τωρα, αλλα αυτο που βλεπω διαφορετικο μετα την εγκυμοσυνη ειναι πως καταλαβαινω πιο εντονα τη ωορρηξια, με πρηξιμο, ψιλοπονακια και περισσοτερα υγρα, κατι που δεν ειχα παλιοτερα....

παντως, βρε κοριτσια, ημουν πριν λιγο ξαπλωμενη με την αθηνουνα και παιζαμε, κοιταζομασταν, χαιδευομασταν και μιλουσαμε, και ημουν τοσο ευτυχισμενη!!!!!εβλεπα και τα ματακια της που ηταν πλημμυρισμενα απο αγαπη, αληθεια σας λεω, ενιωθα την αγαπη μεχρι το τελευταιο κυτταρο του κορμιου μου!!!ηθελα πολυ αυτο το παιδακι, αλλα ποτε δεν ειχα φανταστει ποσο θα εδινε νοημα στη ζωη μου!!

αντε σαμανθα, κανε το τεστακι να δουμε ποια θα κανει την αρχη!!!!ελενα, ευχομαι να ερθει γρηγορα και το δευτερο σπορακι!!!δαναη, μη μας αφηνεις σε αγωνια, θελουμε μαντιναδα!!!αντρια, ποτε ειναι η βαπτιση;;;;και μην αγχωνεσαι με τα οικονομικα, να 'ναι καλα τα παιδακια μας!!!και κυριως μη στεναχωριεσαι, κανεις δεν σε κατηγορει, ολες σ'αγαπαμε και σε σκεφτομαστε!!!!εχει δικιο η γιουλη, ηταν συναισθηματικη η αντιδραση σου και την καταλαβαινω, κι εμενα δε μου ηρθε οσο γρηγορα ηθελα το παιδακι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Adrodite mou 9 oktwmvriou einai i vaftisi..Se euxaristw!!!!! Euxomai se ka8e kopela pou 8elei na kanei paidaki na tis er8ei eukola, grigora k xwris kammia diskolia!!!!!!!

μακαρι , αντρια!!!!ολα ετοιμα για το μεγαλο μπλουμ της βικτωριας;;;αληθεια, ποτε θα γιορταζει;;

δεν ξερω, αν το εχετε καταλαβει, αλλα το νινακι μου κοιμαται, βαριεμαι να κανω δουλειες και εχω ορεξη για κουβεντα!!!χιχιχι!!! 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντοσιμώνει ο καιρός

και πλησιάζει η ώρα

που πάλι θε να σμίξουμε μα είν' η σειρά μου τώρα.

Ναι,ναι, καλά ακούσατε

για 'μενα κανονίζουν

μπαμπάς, μαμά και η νονά

να παν' να με βαφτίσουν.

Στεφανωμένη με μυρτιά

σημαίνει τ' όνομά μου

θα 'μαι πολύ χαρούμενη

να είστε όλοι κοντά μου.

Μας λείπε ακόμη η τελευταία στροφή, αλλά μέχρι το βράδυ θα την έχουμε βρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα ευχομαι οτι επιθυμεις να ειναι το τεστ!!!

Ουτε εμενα δεν μου εχει ερθει ακομη περιοδο και νιωθω σαν να μην υπηρχε στην ζωη μου!!!!!!!! Δεν εχω τπτ ομως , μονο υγρα πολλα.

Αφροδιτη τελικα θα ερθεις το Σαββατο;

Για την συναντηση ειμαστε Αναστασια, Γωγω, εγω, Γιουλη, Δαφνη; και ποια αλλη κοπελα;

Δαναη πολυ ωραια μαντηναδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι , αντρια!!!!ολα ετοιμα για το μεγαλο μπλουμ της βικτωριας;;;αληθεια, ποτε θα γιορταζει;;

δεν ξερω, αν το εχετε καταλαβει, αλλα το νινακι μου κοιμαται, βαριεμαι να κανω δουλειες και εχω ορεξη για κουβεντα!!!χιχιχι!!! 8-)8-)

Nomizw ta etoimasa ola..11 Noemvriou einai i giorti tis..Persi 11 Nomevriou eixa ma8ei pws 8a itan koritsaki..Eixame diale3ei onoma gia koritsaki k agoraki k tixaiws stin giorti tis ema8a to fulo :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντοσιμώνει ο καιρός

και πλησιάζει η ώρα

που πάλι θε να σμίξουμε μα είν' η σειρά μου τώρα.

Ναι,ναι, καλά ακούσατε

για 'μενα κανονίζουν

μπαμπάς, μαμά και η νονά

να παν' να με βαφτίσουν.

Στεφανωμένη με μυρτιά

σημαίνει τ' όνομά μου

θα 'μαι πολύ χαρούμενη

να είστε όλοι κοντά μου.

Μας λείπε ακόμη η τελευταία στροφή, αλλά μέχρι το βράδυ θα την έχουμε βρει.

Poli wraio!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μένα!Η μικρη δεν κοιμάται για μεσημέρι κ όλο στριφογυριζει.

Το πρωι 1η φορα που δεν ετρωγε την κρέμα της αλλα οκ πιστευω επειδη ηπιε πολυ γαλα να μην ειχε κεφια,θα δουμε το απογευμα για την κρεμα.

Για να κλεισουμε το θεμα κ μην στεναχωρουμε αλλο την Αντρια ,αυτο που μετράει ειναι ο τρόπος που εκφραζεις μια αποψη...ολες οι αποψεις ειναι σεβαστες κ κανεις δεν εχει το δικαιωμα να τις κρινει γτ πολυ απλα δεν γνωριζει...ας κοιταξουμε περα απο αυτα κ να φροντιζουμε να δινουμε το καλυτερο παραδειγμα τα παιδια μας γτ αυτα θα ειναι το δικο μας αντιγραφο στην κοινωνια κατα καποιο τροπο,απο την αποψη οτι θα μαθαινουν πρωτα απο μας κ μετα απο το γυρω τους για να εκφερουν την προσωπικη τους αποψη.

Οπως κ να χει οι αποψεις των γονιων μας επηρεαζουν.

Μπορει να ειναι λιγο ασχετο αλλα μου ρθε κ το ειπα χιχι...

Πωπω με κουφανε!!!Κλεινω να την κοιμησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε Σαμ, κάνε το τεστάκι γιατί θα μας φάει η αγωνία!!!

Δανάη ωραία η μαντινάδα!Μόνοι σας την γράψατε; Μου λέει κ ο άντρας μου ώρες ώρες κάτι πετυχημένα στοιχάκια!Τό χουν οι Κρητικοί! Περίοδος που ρώτησες μου ήρθε στις 16 του μήνα.Επαφές έχουμε όποτε μας έρθει,προς το παρόν δεν κοιτάμε γόνιμες μέρες.Το αφήνουμε στην τύχη του αυτό το μήνα κ απο τον επόμενο θα ξεκινήσουμε εντατικά κ με υπέρηχο όπως στον γιό μου για να βρώ τις γόνιμες.

Αφροδίτη το ίδιο αισθάνομαι κ εγώ όταν τον κοιτάω..τόση ευτυχία μέσα σε ένα βλέμμα!Μακάρι να το ζήσουν όλες οι γυναίκες..είναι η μεγαλύτερη ευλογία πιστεύω το να γίνεις γονιός!

Αντριάκι με το καλό η βάπτιση!!Άντε τώρα που τα ετοίμασες να ηρεμήσεις λίγο!Το άγχος δεν κάνει καλό κ το ξέρεις! ;)

Γιούλη ο Αλεξάκος τί κάνει;έχει ακόμα γκρίνια;

Γεωργιάννα βάλε κ εμένα αλλα με ερωτηματικό!Να δώ μπάς κ μεταφέρουμε το Σάββατο τίποτα μικροπράγματα.

Γωγώ κουράγιοοοοοοοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα εδώ και μέρες να σας βάλω foto από το καινούριο μας καθισματάκι αυτοκινήτου που μας πήρε δώρο ο θείος μας ο Κώστας (ο αδελφός μου δηλ)![/quΤΕΛΕΙΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ,ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ,ΑΠΟ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΝΕΙ?Η ΑΠΟ 9 ΚΙΛΑ ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑΝΑΗ ΤΕΛΕΙΑ Η ΜΑΝΤΙΝΑΔΑ ΤΗς ΚΟΥΚΛΑς ΣΑς....ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,Η ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΛΑΤΑΡΕΙ...............

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΕς ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.......ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗς 5 ΜΗΝΩΝ,ΕΓΩ ΣΕ 9ΜΗΝΗ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εριξε τόσο κλάμα που πραγματικά έχασα την μπάλα,δεν ήξερα τι άλλο να κάνω.....με τα πολλά την ηρεμησα κάπως κ είπα να ετοιμαστουμε γρηγορα να την πάω βόλτα...ε,μεσα σε ένα λεπτο γυρνάω το κεφάλι μου κ έχει κοιμηθει΄!! :shock:

Ξερετε που θα βρω θηκη ποτηριου για το καροτσι?Στα jumbo πουλάνε?

Βρηκα ενα οικονομικο στο cosycorner αλλα ποιος τρεχει Χαλανδρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όποια ρώτησε-συγχωρήστε με που δεν θυμάμαι-την γράψαμε μαζί, η αρχή του Κώστα κ η συνέχεια δικιά μου.Ελενάκος,θηλάζεις ακόμη?πώς θα γινει με μια ενδεχόμενη εγκυμοσύνη?ευτυχώς η Μυρτώ κοιμάται εδώ κ μια ωρίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου μακαρι να τα καταφερεις να σε δουμε!!!

Γλυκερια μεγαληηηηηη μερα αυριο!!! θα συμφωνησω μαζι σου! Χαρουμενα μηνογενεθλια σας ευχομαι!!

Καλα ο Διονυσης παιζει μερικες φορες μονος του με ενα πανι. Το βαζει πανω στο προσωπο του και φωναζει μετα το βγαζει και μιλαει. Οταν τον ακουω τρελενομαι!

Αφροδιτη και εγω νιωθω για τα παιδακια μου το ιδιο οταν καθομαι και τα κοιταω. Εμενα μου αρεσει που μιλανε και παιζουνε απο τωρα μαζι!! Καθομαι και τους καμαρωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ελενες ζηλευω!!!!!!το πηρατε ζεστα το θεμα μπραβο!!!!!! αντε κ στο επομενο ο τιτλος να ειναι απιστευτες φατσουλες 2011 πολαπλασιαζοντε!!!! :lol::lol::lol: εγω θα χασω πρωτα 20 κιλακια κ μετα ξεκιναω..

αληθεια με καισαρικη δεν γεννησατε???ο γιατρος τι λεει???εμενα μου ειχε πει στο 6μηνο βουρ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φ ο β ά μ α ι τους ανθρώπους που εφτά χρόνια έκαναν πως δεν είχαν πάρει χαμπάρι και μια ωραία πρωία μεσούντος κάποιου Ιουλίου βγήκαν στις πλατείες με σημαιάκια κραυγάζοντας “δώστε τη χούντα στο λαό”.

Φ ο β ά μ α ι τους ανθρώπους που με καταλερωμένη τη φωλιά πασχίζουν τώρα να βρουν λεκέδες στη δική σου.

Φ ο β ά μ α ι τους ανθρώπους που σου κλείναν την πόρτα μην τυχόν και τους δώσεις κουπόνια και τώρα τους βλέπεις στο Πολυτεχνείο να καταθέτουν γαρίφαλα και να δακρύζουν.

Φ ο β ά μ α ι τους ανθρώπους που γέμιζαν τις ταβέρνες και τα σπάζαν στα μπουζούκια κάθε βράδυ και τώρα τα ξανασπάζουν όταν τους πιάνει το μεράκι της Φαραντούρη και έχουν και “απόψεις”.

Φ ο β ά μ α ι τους ανθρώπους που άλλαζαν πεζοδρόμιο όταν σε συναντούσαν και τώρα σε λοιδορούν γιατί, λέει, δεν βαδίζεις ίσιο δρόμο.

Φ ο β ά μ α ι , φοβάμαι πολλούς ανθρώπους.

Φέτος φοβήθηκα ακόμη περισσότερο.

Μανόλης Αναγνωστάκης

Νοέμβρης 1983

Παράξενα επίκαιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα συναντηθείτε τελικά αύριο; Δεν έχω προλάβει να μπω καθόλου να δω τα νέα σας. Προσπαθούμε να κάμψουμε τις αντιστάσεις της μικρής στο φαγητό. Τελικά το συμπέρασμα είναι ότι δεν είναι οτι δεν της αρέσουν αυτά που της δίνουμε γιατί όταν ξεχνιέται μια χαρά τα τρώει. Το πρόβλημα είναι να μην είμαι εγώ στο πεδίο ορατότητάς της και κυρίως το στήθος μου :lol::lol: . Πεισμώνει και θέλει μόνο γάλα τότε. Αύριο έχω γενέθλια και δυστυχώς αν συναντηθείτε δεν θα μπορέσω να έρθω. Έχω γυναίκα στο σπίτι να καθαρίσουμε και να στρώσουμε για να φτιάξω σιγά σιγά τον χειμωνιάτικο παιδότοπο της μικρής. Ελπίζω να περάσετε καλά..ζηλεύω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.maritina και εγω αυριο εχω γενεθλια.κλεινω τα 32 κλαψ. :(:( .αυριο θα παρω τουρτα και θα σβησω κερακια με τον μεγαλο μου παιδακι.(παρεπιπτοντως ειναι παλι αρρωστο με πυρετο.ημαρτον δηλαδη.και δεν τον εστειλα και παιδικο αυτη τη βδομαδα και μου ξυπναει μεσημερι με 38,8.αυριο θα του κανω μια γενικη ουρων μηπως υπαρχει καμια ουρολοιμωξη).οποτε εγω δεν θα ερθω στη συναντηση.κριμα να κολλησουμε τα παιδακια σας.η δευτερη εγκυμοσυνη παντως(η συλληψη) ειναι πιο ευκολη απο την πρωτη,εμεις μια φορα ειχαμε ελευθερη επαφη και να σου ο λεωνιδας.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριτίνα,χρόνια σου πολλά για αύριο!υγεία,δημιουργικότητα,ευτυχία κ πολλή πολλή αγάπη!στο λέω από σήμερα μήπως αύριο το ξεχάσω ;) πάω σιγά σιγά να ετοιμάσω το μπάνιο της μικρής,να φάει,να κοιμηθεί, να χαλαρώσω κ εγώ να διαβάσω το βιβλιαράκι μου...φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω και την στεναχωρια μου.ο αντρας μου θα πρεπει με την δουλεια του να ειναι 2 βδομαδες τον μηνα αθηνα και 2 βδομαδες επαρχια.τι θα κανω μονη μουμε 2 μικρα παιδια.και τωρα λειπει πολλες ωρες την ημερα αλλα ξερω οτι 9 η ωρα θα ερθει σπιτι.εχω φρικαρει λιγο.παλι καλα που εχω κ την αδερφη μου απο κατω αλλιως............... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...