Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Βασω και εγω το ιδιο λεω με σενα: να κανω και 3ο αλλα ισα ισα που προλαβαινω τα 2!!! Καλα ωραιο μνμ!!

Ασε δεν τελειωνουν ΠΟΤΕ αυτες οι δουλειες!!!! Μακαρι να ειχα λεφτα να πληρωνα γυναικα!!!

Σουλα για τον βηχα θα πρεπει να σου δωσει AEROLIN σε σπρει και θα κανεις μασκα. Δεν κανει σε παιδι μεχρι 5 ετων σιροπι για βηχα επειδη μπορει να πνηγει.

Ανδρια με γεια τισ αλλαγες!!

Ξυπνησε και πιναει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροδιτη με ενημερωνει και η συνηφαδα μου για τις εκπτωσεις. Αλλα τυχαινει να βλεπω και καμια διαφημιση.

Βασω θα μπορεσεις να ερθεις στην συναντηση; Θα εχει παρεα και ο δικος.

Παω να φτιαξω κρεπες για τον ανδρουλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρεπες ακουω η γυναικα και δεν μπορω να συγκρατησω τα σαλια μου.... :roll: εγω εκανα μοσχαρι κοκκινιστο με μακαρονια το μεσημερι και για το βραδυ θα κανω τυροπιτουλα.ανδρια παλι καλα που δεν βαφω τα μαλλια μου οποτε κομμωτηριο μονο για κουρεμα .οσο για χτενισμα εχω να κανω εδω και 3-4 μηνες.θελω πολυ να ερθω στην συναντηση να σας δω απο κοντα.παρασκευη μαλλον θα παω τα μικρα μου παιδιατρο.αν μας βρει καλα :shock: θα ερθω με τα χιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου τελικα οπως το ειπες κ εσυ μασκα εδωσε κ δυο σπρευ το aerolin κ το flixotide η καημενη ουρλιαζει στο κλαμα ολα τα καταλαβαινει αφου να φανταστεις δεν ηθελε να ερθει κοντα μου εκλαιγε :shock::shock::shock:

αχ μανουλες με δυο παιδακια τι κανετε οταν αρρωστενουν κ τα δυο μαζι????

σημερα εβαψα κ εγω το μαλλι μετα απο δυο χρονια επιτελους :lol::lol::lol: ηθελα να κανω εκπληξη στον συζηγο αλλα με καρφωσε η πεθερα μου :lol:

οσο για φρυδια απο τοτε που ανακαλυψα το veet ξεχασα που εβαλα το τσιμπιδακι :lol: /b]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!να μαι κι εγώ!είχαμε επισκεψεις την κολλητή μου απο Γερμανία με τον άντρα κ την κόρη της κ εφυγαν χθες.στεναχωρέθηκα...Μου λείψατε!διάβασα όλα σας τα νέα κ εχω να σας γράψω νε το ένα χέρι γιατί στο άλλο έχω τη Μυρτώ.Ουφφ, ευτυχώς τώρα γύρισε ο Κώστας κ την πήρε αυτός.να προλάβω να σας γράψω για να την κάνουμε μπανιο σε λίγο.Είχαμε πει ότι μόλις έφευγαν οι φιλοξενούμενοί μας που κοιμόντουσαν στο παιδικό θα πηγαίναμε τη Μυρτώ στο δωμάτιό της...Κ έφτασε αυτή η στιγμή...Ζορίζομαι λιγάκι αλλά καλύτερα τώρα γιατί μετά θα είναι πιο δύσκολο για εκείνη.Τώρα πιστεύω δεν θα το πολυκαταλάβει γιατί ούτως ή άλλως εμείς πάντα ξαπλώνουμε αργότερα οπότε αποκοιμιέται μόνη της στο κρεβάτι της.Αύριο που θα πάμε στην παιδίατρο θα τη ρωτήσω.

Andria,με γεια το ρόρεμα!Ωραίο!κ εγώ είχα πάρει ένα παρόμοιο σε μπλε ελεκτρίκ για ενα γάμο κ σκεφτόμουν να το βάλω στη βάφτιση, αλλά δεν είναι πρακτικό για να θηλάσω μετά.Θα δω...Τώρα για τα έξοδα "ομορφιάς" τι να πω?καλό είναι να φροντίζουμε τον εαυτό μας.κ εγώ έδωσα προχθές 80 ευρώ στο κομμωτήριο για ανταυγειες,τις οποίες είχα να κάνω από τέλη Απρίλη πριν γεννήσω, αλλά όλα τα υπόλοιπα τα κάνω μόνη,ξυραφάκι για αποτρίχωση, μάσκες κ peeling κάνω ούτως ή άλλως 1-2 φορές την εβδομάδα οπότε κάνω οικονομία.

Βασιλική,κ εγώ χάνω (μαζί με τη Μυρτώ) πολλά μαλλιά,ευτυχώς που έχω πολλά :D , οπως είπε κ η Γεωργιάννα στηνν εγκυμοσύνη ο κύκλος της φυσιολογικής τριχόπτωσης αναστέλλεται, οπότε τώρα τα χάνουμε αναδρομικά (όπως την επιστροφή φόρου ένα πράγμα..)για να επανέλθει ισορροπία.

Γεωργιάννα,εδώ είμαι!!!γιατί κάνει κολπάκια ο Διονυσάκος???πιστεύεις ότι όντως είναι λόγω του ριζάλευρου?γιατί?ελπίζω να μην τα κάνει αυτά κ η Μυρτώ...Κάποια ρώτησε για το στήθος πώς να μην μάθει το μωρό το βράδυ να ηρεμεί μόνο εκεί.τι να πώ?κ η μικρή ξύπνησε πριν 3 μέρες πρώτη φορά μετά από μήνες στις 4.30 τη νύχτα-πιθανολογώ γιατί το απόγευμα ειχαμε πάει εκδρομή στο Ρέθυμνο και κοιμήθηκε σε όλη τη διαδρομή πηγαινε-έλα γύρω στη μιάμιση ώρα κ στο καροτσι στη βόλτα οπότε την πατήσαμε το βράδυ.όταν άρχισε να κουνιέται στον ύπνο της,σηκώθηκα τη χάιδεψα, της έβαλα μουσική κ ξαναέπεσα να κοιμηθώ,μετά από κανενα 20λεπτο ακόμη δεν είχε κοιμηθει κ έγλειφε το μπράτσο της-σημάδι ότι πεινούσε.τη θήλασα,έφαγε μόνο από το ενα στηθος 5΄ κ μετά ξεράθηκε...ευτυχώς δεν το ξαναέκανε από τότε.

Έλενα,καλή μετακόμιση κ καλο κουράγιο!

Αφροδίτη,χάρηκα πολύ με τα νέα σας!!φαντάζομαι ανακούφιση!!!!

Σας φιλώ κ σας καληνυχτώ!!!Δυο δυο στη μπανιέρα δυο δυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνουλα χαρουμενα γενεθλια... αυτο για τα εργαλεια απλα θα το προσπερασω γκρρρρρρρρρ.Λοιπον αν γινει αυτο που λενε απο νοεμβρη δηλαδη οτι τα φαρμακεια θαειναι ανοιχτα δευτερα τεταρτη κ σαββατο θα πρεπει εστω ενα τετραωρο να πηγαινω κι εγω ετσι εχω αρχισει συστηματικες αντλησεις να φτιαξω αποθηκη αμα τα καταφερω θα κραταει η δολια η γιαγια μου τεσσερις ωρες τη μικρη αν δεν τα καταφερω θα περιμενω ως το γεναρη που κατι θα χω μαζεψει κ θα την κρατα κ η θεια μου που θα βγει στη συνταξη ολα αυτα αμα δεν εχουμε πτωχευσει θεωρω οτι θα τα καταφερω εστω δυο φορες την εβδομαδα να πηγαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από χιλιάδες δουλειές (όχι το ντουλάπι με τα εργαλεία δε το τακτοποίησα) και πολύ σίδερο, περιμένω να βγει επιτέλους το μεγάλο αγόρι από το μπάνιο για να μπορέσω να κάνω το μικρό αγόρι μπάνιο και να τον βάλω για ύπνο έτσι ώστε να πάω το τετράποδο αγόρι βόλτα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους το ενα μου αγορι το μικρο κλαταρε.καναμε το μπανιο μας και νανι..πριν εγκυμοσυνη δουλευα σε μεγαλο κεντρο ομορφιας και αδυνατισματος.εκει εκανα τις αποτριχωσεις,τα πηλινγκ,τις μασκες τους καθαρισμους.πλεον στο σπιτι.και για οικονομια αλλα κ γιατ ι σταματησα να δουλευω.αφρο τι εννοεις οτι τα φαρμακεια θα ειναι ανοιχτα δευτερα τεταρτη σαββατο?παντως παλι καλα που εχεις καποιον να σου κραταει το μωρο.οσο για τις αντλησεις και τους θηλασμους μια χαρα θα τα καταφερεις.παω να αρχισω το σιδερο μου.φιλακια και καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο,κάπου διάβαζα ότι όταν μπει το μητρικό γάλα στην κατάψυξη επηρεάζει τη γεύση του,όχι την ποιότητά του.Εγώ μια φορά έβαλα στην καταψυξη γάλα, αλλά τελικά δεν της το έδωσα.Εγώ θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις να της δώσεις μια φορά αποψυγμένο όσο θα είσαι ακόμη σπίτι, να δεις αν θα το πιει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυρτω να σου ζησει η μπουμπου σου γτ το ονομα του χρονου θα το γιορτασετε.

Εγω ρωτησα με τον μικρο που ξυπνησε. Τωρα για να δουμε τι θα γινει σημερα την νυχτα. ΔΕν πιστευω οτι ηταν απο το ρυζαλευρο αλλα απλα μια αλλαγη οπως ειπε καποια κοπελα.

Σουλα περαστικα σας! Γιατι σου αρρωσταινει τοσο συχνα χωρις να την πηγαινεις παιδικο; Πολυ την λυπαμαι την κακομοιρα. θα ηρεμησει με την μασκα.

Περιμενω τον ανδρα μου να ερθει και μετα παω για υπνο.

Τι εγινε σημερα πολυ σιδερο επεσε!! Εγω αυριο πρεπει.

Δαναη μια χαρα τοτε περασες, τωρα ποτε θα ξαναρθει;

Να σας πω ενα μυστικο; Η αδελφη μου φευγει μονιμα για Αμερικη στην μανα μου! Θα ειμαι μονη μου εδω και υπαρχουν στιγμες που με παιρνει απο κατω. Ειναι για το καλο της και το ξερω αλλα δεν θα εχω κανεναν δικο μου να θελω να παω να επισκεφτω! Συγνωμη αλλα ειχα αναγκη να το βγαλω απο μεσα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου, να τη χαίρεστε και να την μεγαλώσετε με πολύ αγάπη!

Έχει εκκλησία της Παναγίας της Μυρτυδιώτισσας στο Μικρολίμανο στον Πειραιά! Τι μου θύμησες! Πέρσι τέτοια μέρα πήγα εκεί, λίγων εβδομάδων έγκυος, και ευχόμουν να "κρατηθεί" το σποράκι μου........

Φέτος το ξέχασα :(

Αχ! Έπρεπε να μας πεις για τη γιορτή της πριγκιπισούλας σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μην ανυσηχείς θα κάνουμε συναντήσεις κ δεν θα στεναχωριέσαι.

Στέισυ αυτη η γκρινια ιιιιιιιι με εκνευρίζει κ εμένα αφάνταστα,πες στην κορη σου αν θέλει να την κυκλοφορώ να τα κόψει αυτα που ξέρει :lol:

Ελενάκο καλη μετακομιση κ καλη δυναμη αππαπαπα :shock:

Δάφνη πολύ αρσενικο παιζει σπιτι σου ε?Πρεπει να σε εχουν πριγκηπισσα επιβάλεται.

Αντρια καλο service γενικο :lol:

Α κ εγω δεν τα βάφω τα μαλλια μου,ευτυχως δεν εχω ασπρες τριχες κ κανω service μονη μου τα γνωστα....

Δανάη να την χαιρεσαι την μπεμπουλα σου,δεν ξερω ουτε εγω αυτη την γιορτη ;)

Α δεν σας ειπα,προχτες επαιξα 1η φορα Στοιχημα κ επιασα 3 στις 3 ομάδες!!!30 ευρουλακια,να βγάλω την μάσκαρα βρε παιδι μου κ κανα ψιλολοι για την μικρη...

Αφησα που λετε τα βιογραφικα κ ο Θεος βοηθος....πηγα κ λιγο στην Αθηνα ειδα για υφαματα για προσκλητηριο που θελω,θα φτιαξω φακελο απο υφασμα με δαντελλα κ μεσα την καρτα,αυτο ειναι το σκεπτικο.....

Γυρισα πηρα την μπεμπα πηγα Νικαια κ μετα Πατήσια στην μάνα μου...για λιγο γτ γκρινιαζε κ επιστροφη στο σπιτι...

Ψυχρα εξω,της φορεσα φορμακι ολοσωμο κ πλεκτη κουβερτουλα,παιρνω κ διαφορα ρουχαλακια μαζι.

Αυριο θα μαγειρεψω κοτοπουλο φιλετο ala creme με ρυζι.....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!Σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Γεωργιάννα, δεν ήξερα ότι η μητέρα σου ζει στην Αμερική.Πώς κ έτσι?Σε ποια πόλη?Και πότε θα σου ξαναρθει με το καλό?¨οσο για την αδελφή σου σε καταλαβαίνω...Κ εμένα μου λείπει η δικιά μου που μένει Θεσσαλονίκη,πόσο μάλλον σε σενα που θα φύγει τόσο μακριά!

Την κολλητή μου θα τη μάλλον του χρόνου το καλοκαίρι στη Χαλκιδική αν συμπέσουν οι ημερομηνίες μας.Είμαστε από το γυμνάσιο φίλες, ήμασταν κ στη Γερμανία μαζί και εδώ και 6 χρόνια βλεπόμαστε σπάνια.Διηγούμασταν στους άντρες μας ιστορίες από το γυμνάσιο για τα αγόρια κ συνειδητοποίησα πόσα πολλά έχουμε περάσει μαζί.Αυτά δεν σβήνονται όσο μακριά κ αν μένεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Δαναη η μαμα μου μενει κοντα στο Πορτλαντ, Σεντραλια λεγετε. Περσι την ειδα απο κοντα μετα απο 11 χρονια, βεβαια τωρα θα ερχετε πιο συχνα, οπως και η αδελφη μου ελπιζω!

Ωραια ειναι να εχεις μια φιλη που ακομη να σε καταλαβαινει , εχει παιδια; Η κολλητη μου δεν εχει παιδια και ετσι εχουμε χαθει.

Γωγω μου ευχαριστω, αντε καλη επιτυχια με τα βιογραφικα! Να σου πω δεν παιζεις πιο συχνα να κερδιζεις περισσοτερα!! Ετσι εκανα και εγω μολις πετυχα περισσοτερα λεφτα στα χερια μου πηγα και πηρα μεικ απ που δεν ειχα.

Δεν ξερω τι να μαγειρεψω σημερα!! μηπως φτιαξω καμια σουπιτσα για βραδυ.

Ωραιο το κοτοπουλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!μπαινω πολυ βιαστικα!!!σουλακι, περαστικα στην ελενιτσα σου!!!γιατι κλαιει με τη μασκα;;; κι εμας δεν θελει καθολου τις σταγονες!!!!γεωργιαννα μου, μεγαλος καημος να εισαι μακρια απο τους αγαπημενους σου, αλλα μη στεναχωριεσαι, βρηκες μια παρεουλα εδω, να παρηγοριεσαι.... αλλωστε, το ξερεις ορι ειναι για το καλο της!!!σημερα κοιμηθηκε ο διονυσακος;;;; γεια σου, δαφνη με τα αγορια σου!!!χαχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol: κι εγω σημερα εχω μαγειρεμα, σιδερο, σκουπισμα-σφουγγαρισμα....η αθηνουλα ειναι πολυ καλυτερα, βηχει που και που, βαριεται να ειναι συνεχεια κατω, θελει να ειναι ορθια και να χαζευει γυρω-γυρω...πολυ περιεργη θα γινει, μου φαινεται!!!αναστασια μου, να της αναψεις ενα κερακι της παναγιας, ασχετη στιγμη , δεν πειραζει!!!δαναη, με το καλο να ξαναδεχτεις επισκεψεις!!!και να χαιρεσαι τη μυρτουλα για του χρονου!!!αφροδιτη, υπομονη κοριτσι μου, ξερω οτι δεν ερχονται τα πραγματα οπως τα υπολογιζουμε, αλλα ειμαστε δυνατοι και θα τα καταφερουμε!!! αν χρειαστει να επιστρεψεις στο φαρμακειο, πολυ γρηγορα θα βρειτε τους ρυθμους σας!!γωγω, πολυ ωραια ιδεα ο υφασματινος φακελος!!!να βαλεις καμια φωτο να δουμε..μονη σου εμπνεεσαι, η εχεις βρει κανενα ωραιο σαιτ;;;;;

παω να ξεκινησω τις δουλειες!!φιλια σε ολες και στο νταντι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ειπα?ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

ευχαριστω πολυ κουκλιτσες μου για τα περαστηκα σας!!!!!!σημερα που της εκανα μασκουλα γελουσε μαλλον με τα κεφια της ειναι :lol: η θα το ειδε σαν παιχνιδακι....εχες το βραδυ της το εδωσα να το παιζει κ καναμε κ κουκου τζα :lol::lol::lol: ισως να εγιναν φιλεναδες με την μασκουλα τωρα :lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου 2 φορες μονο αρρωστησε την πρωτη που ειχε ιωσουλα κ προλητικα την εκαναν εισαγωγη γιατι ηταν μικρουλα κ μια τωρα με τις μυξουλες!!!!αχ μην με κανεις σαν την κουνιαδα μου πρωι πρωι με εκνευρισε λιγο :twisted: μου ειπε οτι λυπατε το παιδακι μου γιατι αρρωστενει κ παιρνει φαρμακα κ οτι το δικο της ουτε ντεπον του δινει κ το προσεχει πολυ κ αμα δεν φτασει πυρετο 40 να μην του δινω τιποτα!!!!!ηταν σαν να μου λεγε εισαι μια αχρηστη κ δεν προσεχεις το παιδι σου... :(:cry::evil: τι να κανουμε παιδακι ειναι κ μυξουλες θα βγαλει κ θα αρρωστηση κιολας,δεν μπορω να το κλεισω σε γυαλα!!!!

ειναι στεναχωρο που φευγει κ η αδερφη σου...εχεις ομως εμας που σε αγαπαμε σαν αδερφουλα!!! :x:x:x για αυτο ζουζου να ξερεις οτι δεν εισαι μοναχουλα!!!!

αφροδιτη μου δεν ερχεσαι μια βολτα κ σε μενα βρε???εχθες καθαρισα κ σημερα παλι βομβαρδισμενο τοπιο!!!πως τα καταφερνουμε ετσι?φανταζομε να μεγαλωσει κ αλλο η μπουμπου τι θα γινει... :lol::lol::lol:

γωγακι μου πραγματικα πολυ ωραια ιδεα!!!!μπραβο!!!!!!!να μας βαλεις φωτογραφιες!!!!

ακομη σκεφτομε τι να κανω με τα προσκλητηρια...να τα φτιαξω μονη μου η οχι...

σημερα πηγα διαλεξα την λαμπαδα τα λαδοπανα κ το κουτι ολα ειναι σε τονους φουξια λαχανι η λαμπαδα θα εχει πανω μια νεραιδα ροζ κ το κουτι μια νεραιδα λαχανι...

περιμενω να μου στειλουν τις νεραιδες να ξεκινησω να φτιαχνω τις μπομπονιερες κ μετα θα σας βαλω φωτογραφια να μου πειτε την γνωμη σας...

αφρο μου τι εννοουσες με αυτες τις μερες????δεν θα ειναι καθε μερα τα φαρμακια ανοιχτα η θα ειναι τα απογευματα αυτες τις μερες????

ρε συ δαφνουλα τι αρσενικο κυκλοφορει στο σπιτι σου??πω πω :lol::lol::lol: το επομενο νινι ευχομε να ειναι γενους θυλικου να εχεις μια συμπαρασταση βρε αδερφε!!! :lol::lol::lol:

σημερα εβαλα μια φασολαδα στον τετζερη :lol:

ετσι οπως ειναι ο καιρος δεν ξερεις πως να ντυθεις κ τι να κανεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου συγνωμη εαν σε στεναχωρησα. Δεν πιστευω οτι εισαι κακια μανα αντιθετα πολυ καληηηη!

Αφησε την να λεει της βλακιες της! Εγω το ειπα μηπως ερχετε καποιο παιδακι και μπορει να την κολησει κατι και να εχει το νου σου. Σιγα μην τα βαλουμε και σε γυαλα οπως ειπες!

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Χαιρομαι που εχω εσας για να με αγαπατε εστω και εαν δεν εχουμε γνωριστει με ολες απο κοντα. Ειμαστε τυχερες που εχουμε το ιντερνετ και μπορουμε να επικοινωνουμε ετσι γτ αλλιως δεν θα την εβγαζα καθαρη!

Πηρα πιπεριες Φλωρινης και παω να τις τηγανισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ομορφιές μου!! Πολλές δουλειές διαβάζω κ δεν αντέχω άλλο!Τον αμάζευτο έχουν όλα τα σπίτια μου φαίνεται..μαζεύω μαζεύω κ απορώ που στα κομμάτια θα βάλω τόσα πράγματα σε 30τμ μικρότερο σπίτι :roll: Όλα στην αποθήκη θα τα στείλω,αφού ζήτημα να χρησιμοποιώ τα μισά.

Τρέχω σαν τον Βέγγο να τα προλάβω όλα,σήμερα έκανα αίτηση για το ρεύμα στο καινούριο σπίτι κ μου είπαν μετά απο 10 μέρες εργάσιμες :twisted: Κ γώ ρε φίλε μέχρι τότε θα κοιμάμαι με τις κούτες αγκαλία;;;τα νεύρα μου! Ήρθα στη μαμά μου για να ξεσκάσω λίγο κ κουράστηκα περισσότερο!Κράτησα για 3 ώρες τα 3 παιδιά της ξαδέρφης μου για να πάνε στα Ικεα.Λοιπόν, 2,5χρ. η κόρη της 4,5, ο γιός της κ 38ημερών το σπορί της !! σύν το δικό μου 4 μουρλοκομεία μαζί!!!!!!!

Καλά ήταν σε γενικές γραμμές..αλλα είμαι με πονοκέφαλο απο εκείνη την ώρα :lol: Έκλαιγε ο δικός μου,ξεκινούσα μετά το νινί κ ταυτόχρονα πλακωνόντουσαν τα άλλα δύο!!!! :lol::lol: Αχ τη τραβάει η ξαδερφούλα μου!Πλάκα είχαν αλλα κ η μέση μου βγήκε off!A!Έχω ξεχάσει να σας πώ οτι ξεκινήσαμε τις ελεύθερες επαφές...όταν΄κ όποτε έρθει το σπορί...Λύσσαξε ο Χάρης τώρα που ηρέμησα εγώ :?

Αυτά απο εμένα,σας ζάλισα!Πάω να διαβάσω κ τα υπόλοιπα νέα σας γιατί με έκοψε ο Γιώργος μου κ τα ξαναλέμε πρίν γυρίσω σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας ομορφιές μου!! Πολλές δουλειές διαβάζω κ δεν αντέχω άλλο!Τον αμάζευτο έχουν όλα τα σπίτια μου φαίνεται..μαζεύω μαζεύω κ απορώ που στα κομμάτια θα βάλω τόσα πράγματα σε 30τμ μικρότερο σπίτι :roll: Όλα στην αποθήκη θα τα στείλω,αφού ζήτημα να χρησιμοποιώ τα μισά.

Τρέχω σαν τον Βέγγο να τα προλάβω όλα,σήμερα έκανα αίτηση για το ρεύμα στο καινούριο σπίτι κ μου είπαν μετά απο 10 μέρες εργάσιμες :twisted: Κ γώ ρε φίλε μέχρι τότε θα κοιμάμαι με τις κούτες αγκαλία;;;τα νεύρα μου! Ήρθα στη μαμά μου για να ξεσκάσω λίγο κ κουράστηκα περισσότερο!Κράτησα για 3 ώρες τα 3 παιδιά της ξαδέρφης μου για να πάνε στα Ικεα.Λοιπόν, 2,5χρ. η κόρη της 4,5, ο γιός της κ 38ημερών το σπορί της !! σύν το δικό μου 4 μουρλοκομεία μαζί!!!!!!!

Καλά ήταν σε γενικές γραμμές..αλλα είμαι με πονοκέφαλο απο εκείνη την ώρα :lol: Έκλαιγε ο δικός μου,ξεκινούσα μετά το νινί κ ταυτόχρονα πλακωνόντουσαν τα άλλα δύο!!!! :lol::lol: Αχ τη τραβάει η ξαδερφούλα μου!Πλάκα είχαν αλλα κ η μέση μου βγήκε off!A!Έχω ξεχάσει να σας πώ οτι ξεκινήσαμε τις ελεύθερες επαφές...όταν΄κ όποτε έρθει το σπορί...Λύσσαξε ο Χάρης τώρα που ηρέμησα εγώ :?

Αυτά απο εμένα,σας ζάλισα!Πάω να διαβάσω κ τα υπόλοιπα νέα σας γιατί με έκοψε ο Γιώργος μου κ τα ξαναλέμε πρίν γυρίσω σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!Σας γράφω τώρα που κοιμάται,της έκοψα κ τα νυχακια της κ μια χαρα :D

Πωπω Ελενα τι σου μελε να πάθεις!Με πιανει πανικος μονο στην ιδέα,ευτυχως που ηταν 3 ωρες :shock:

Ξεκινησατε ελευθερο δλδ πατε για 2ο ε?Χαράς το κουράγιο σου,πολυ καλα κάνεις η καλυτερη διαφορα ηλικιας οποτε κ να ρθει....εγω δεν το σκεφτομαι καν,ασε που τα οικονομικα εχουν πιάσει πάτο.

Αφροδίτη ειχα μπει σε ενα μαγαζι που εχε προσκλητηρια απο υφασμα εμπριμε με λουλουδακια σε ρομαντικο υφος,κατι που θα εχω κ εγώ...οποτε λεω δεν παω να δω υφασματα απο κουρτινες που ειναι πιο σκληρο υφασμα κ αντεχει,να το κανω τυπου φακελο αλλα πορτοφολακι κ να βαλω μεσα την καρτα με background την sara kay πανω στην καρτα...θα δουμε πως θα βγει...εχουμε μελλον ακομα.

Πάντως γενικοτερα το υφασμα σε μπομπονιερες κ ειδικα προσκλητηρια ειναι ταση μόδας από οτι βλέπω δλδ...

Ηappy οτι θες θα ακους,πως την βλέπουν,λες κ εμεις δεν θελουμε το καλυτερο για το μωρο μας κ περναμε τα φαρμακα για τσιχλοφουσκες-ασχετο-χααχα

Θα βαλω φωτο οταν φτιαξω κατι.

Χαιρομαι που τα κανεις κ εσυ μονη σου,ωραιες επιλογες χρωμάτων.

Ο Εβρος τι λέει???

Ευκαιρια να ράψω λίγο....έχω τελειωσει σιδερωμα.Ζηλεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα καλα σε αφησε με 4 μωρα μονη σου; Εαν ειναι δυνατον με 2 μωρα που θελουν αγκαλια!

Πως θα αντεξεις εαν μεινεις εγκυος και εχεις ακομη την τακτοποιηση των πραγματων μετα την μετακομιση; Εγω δεν θα αντεχα να εχω ενα βρεφος και να ειμαι και εγκυος. Μπραβο σου!!!!

Γωγω πολυ ενδιαφερον τα προσκλητηρια πολυ θα ηθελα να τα δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και απο μενα.μολις εφαγα(παστιτσιο)και τωρα παω να βαλλω τα αγορια μου για υπνο να ηρεμησει λιγο το κεφαλι μου.georgi δυσκολο πραγμα να μην εχεις κανεναν δικο σου.οταν εμενα θεσσαλονικη δεν ειχα και εγω κανεναν.αδερφουλα μου αθηνα και γονεις μου επαρχια.τωρα που μετακομισαμε αθηνα εχω την αδερφουλα μου και εδω και 2 μηνες που αγορασαμε το σπιτι την εχω ακριβως απο κατω(στον κατω οροφο εννοω).ωραια φαση.εννοειται πως δεν ειμαστε κακες μανες επειδη αρρωσταινουν τα μικρα μας.καποια στιγμη θα συμβει και αυτο οσο κ να το προστατευσεις.το λεω εγω που 13 ημερων κολλησα το αντρακι μου βρογχιολιτιδα και παραλιγο να το χασω(επειδη ηταν πολυ μωρο και το αναπνευστικο ανωριμο ).τωρα ο καιμενος παλι με μασκες ειναι.μας τα φερνει βλεπεις ο αδερφος μας απο παιδικο.ο μεγαλος αρρωστησε για πρωτη φορα οταν ηταν περιπου 3 χρονων.και αυτο απο την ανηψια μου που ειχε ξεκινησει παιδικο.τελος παντων.οσο για την μετακομιση elenakos εχω γινει εξπερ.να σου κανω αμπαλαζ σε χρονο ντε τε.σε 1 χρρονο 2 μετακομισεις.και στην μια μαλιστα με 2 παιδια το ενα λιγο μετα που σραντησε.η απολυτη φρικη-ταλαιπωρια-κουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Νομίζω αν φτάσουν τα 3μιση κιλά το βράδυ μπορούν να κοιμοιθούν και 6 ώρες σερί!
    • Κορίτσι μου πόσο εβδ είστε τώρα που σου είπε να μην ξυπνάς ανά 3 ωρο ;
    • Τι κάνετε κορίτσια ;; Πως ξεκίνησε το Σαββατοκύριακο για εσάς ω; εγω είμαι ένα ερείπιο, πέρα από κουρασμένη έχω τρομερή αναγούλα κ έκανα πρώτη φορά εμετό ενώ είμαι 8η εβδομάδα .. να ανησυχήσω ;; κακη συγκυρία ότι είχαμε ψαρόσουπα που ούτε να την μυρισω δεν ήθελα, έφαγα μόνο λίγο ψωμί κ φιδέ από το πρωί… να ανησυχώ; 
    • Αχχχχχ λες;! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!! Δε ξέρω βρε παιδί μου.. νοιωθω μοσχαροβα αλήθεια... Έχω πάρει και στα πατσακια τα πλαϊνά έχω πάρει και στα μπούτια και στα χέρια.. νοιωθω ένα γενικό πρήξιμο.. δε μπορώ να σκύψω ή να κάτσω με κλειστά πόδια.. μου κόβεται η ανάσα... δε ξέρω.. προφανώς είναι ψυχολογικό.. ήλπιζα και εγώ ότι θα είμαι σα τις ξαδέρφες μου που τις έβλεπες από πίσω και δεν φαινόταν τίποτα στα +4 με +6 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη.. ξέρεις από αυτές που "μισείς να ζηλεύεις".. Έχεις δει τη ταινία "what to expect when you are expecting "; Ε! Σα την Γουέντι(Ελίζαμπεθ Μπανκς) νοιωθω.. 🤣🤣🤣 Όχι χρειάζεται η ζώνη.. εδώ ειδικά Αττική θέλει πολύ προσοχή.. όχι ότι γίνονται λίγα κάτω στη Κρήτη.. το πρόβλημα όμως δεν είναι πως πηγαίνεις εσύ.. το πρόβλημα είναι πως πηγαίνουν οι ηλίθιοι.. βλέπεις πως τρέχουν με ένα κινητό στο χέρι ή χωρίς να κοιτάνε κάν πετάγονται με κόκκινο, από στοπ.. χίλια δυο... Λες; Μωρέ καλές μου φαίνονται και εμένα.. στο 2ωρο δεν ξέρω μόνο αν θα έπρεπε να είναι πιο χαμηλά.. να δω τι θα μου πει η γιατρός..!  Άσε το κάψαμε και σήμερα κυρ Στέφανε!! Κρατιεσαι;;; Παραγγείλαμε εντέλει.. μπριζόλα μοσχαρίσια καλοψημενη με ψητά λαχανικά ανάλατα όλα..!!! Εδω που μας έφεραν δώρο ραβανί.. το έφαγε ο σύζυγος για να μην το φάω εγώ..!!!!🤣🤣🤣🤣 Μια πίτσα ζήτησα η γυναίκα...🙄😅 Τι του λες;! 🤷
    • Καλησπέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω αν κάποια ξέρει. Τις τελευταίες μέρες δεν μπορω να φάω,σήμερα είδα τον μουσακά στο σούπερ και πήρα ένα κομμάτι γιατί το λιγουρευτηκα. Έφαγα το μισό και μετά ξάπλωσα. Σηκώθηκα για να ετοιμαστώ να πάω τον μικρό σε ένα πάρτι και άρχισε να με πονάει η κοιλιά μεταξύ πόνου περιοδου και πόνο με συγχωρείτε κιολας κοψιματος.  Πήγα τουαλέτα αλλά τίποτα, την ώρα που έφευγα με έπιασε κρύος ιδρώτας,πάω πάλι τουαλέτα και είχα διάρροια και συγχρόνως έκανα και εμετο. Από εκείνη την ώρα ποναει η κοιλιά μου όχι εντονα αλλά έχω τρομάξει.  Φοβάμαι δεν ξέρω αν είναι γαστρεντεριτιδα, αν είναι από τον μουσακά ή αν είναι φυσιολογικό. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...