Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας τσουπρες!!!!

Αφρο μου ευχομαι να μην ξανασυμβει. πρεπει να ηταν πολυ σοβαρο για να ανεβασεις τοση πιεση. Μια φορ α ενιωσα οτι μου ανεβασε η πιεση εξαιτιας του Αλεξανδρου αλλα εκεινη την στιγμη ειπα ηρεμησε δεν αξιζει.

Γιουλη αυτο ησχυει και για σενα. Τι σου συμβαινει και εχει τοσα νευρα; Μηπως να πας για δουλεια θα σου εκανε καλο; να ξεφευγες αυτο εννοω. Λογο πιεση απο τον μικρο.

Ειρηνη μια κουκλα εισαι!!

Αναστασια τελειο το χαλι!!!!

Γωγω ηρθε η θηκη απο το Αμαζον. Τα δικα μου που παρεγγελα ειναι πολυ καλα σε ποιοτητα και χρησιμα τα ταπερακια.

Παω να ξαπλωσω γτ ποτε δεν ξερω με τον μπεμπη τι θα ακολουθησει. Μαλλον εσκασε και σε μας το δοντακι. Φαινετε μια μικρη λακουβιτσα στα ουλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια το χαλί Αναστασία, τέλειο!! Και πολύ όμορφο δωμάτιο!

Ειρήνη πολύ ωραίο το φόρεμα, μπράβο, με το καλό η βάφτισή σας τη Κυριακή, να πάνε όλα τέλεια!

Άφρο μου περαστικά και ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!

Γιούλη επίσης ψυχραιμία! Από κάπου πηγάζει αυτός ο θυμός, κάτι άλλο έχει από πίσω...

Γεωργιάννα τι ταπεράκια πήρες από το amazon??

Αχ κι εμείς έχουμε γκρίνια από δοντάκια, κάτι τρυπίτσες βλέπω κι εγώ στα ούλα του, σαλιώνει το σύμπαν, δαγκώνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ, σήμερα ασχολήθηκε πιο πολύ και με τη Σοφί, κόντεψε να τη φάει ολόκληρη από τη λύσσα του. Κοιμήθηκε με τα χίλια ζόρια στις 11 κι έχει ήδη ξυπνήσει δύο φορές για παρηγοριά...

Εγώ τρέχω λίγο, στήνουμε με μια συνάδελφο ένα δημιουργικό εργαστήρι με παραμύθια για παιδάκια και προσπαθούμε να το προωθήσουμε. Σε όσες είχα τα mail σας, σας το έστειλα, αν ξέρετε κάποιον που μπορεί να ενδιαφέρεται προωθήστε το παρακαλώ!!

Ο Βαγγέλης λείπει κι εγώ χαλαρώνω με μια μπυρίτσα και λίγη τζαζ. Φιλιά και όνειρα γλυκά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλημέρα!!! [smilie=icon_sunny.gif]

Δάφνη,ωραίο ακούγεται το εργαστήρι!καλή επιτυχία!

Εγώ πάω να ετοιμάσω το βραδινό μενού!Λουκάνικα μοσχαρίσια,πατάτες στο φούρνο με δενδρολίβανο,κολοκυθοκεφτέδες,τζατζίκι,μελιτζάνες στο φούρνο γεμιστές με τυριά κ μανιτάρια και σαλάτα.Για επιδόρπιο κορμός σοκολάτας!

Έφυγαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!! :D

K egw trexw simera..Stis 11 8a ertei i kopela pou ka8arizei tis geitonissa mou gia na mou kanei ta para8ira k an ws ekeini tin wra mou meinei kati apo tis dikes mou douleies (mpania,3eskonismata ktl) k den exei kleisei to 2wro tote 8a tis valw na to kanei..Eipa ena 2wro na tin afisw mono giati den 8elw na 3ode4w polla xrimata..By the way den eimai an8rwpos pou mporw na zitisw apo kapoio na mou kanei kati ntrepome lipame den 3erw k egw..Mporei na tis pw an 8es,an mporeis,an den sou einai diskolo mpla mpla to kaneis auto? =))..

I mikri ema8e na tin kratame k twra den ka8ete k poli sto relax, den 3erw ti 8a prolavw na kanw..

Efigaaaa k egw opws leei i Danai!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο το χαλι... εμεις σημερα θα φαμε ταπεινες αγκιναρεςς.... με καροτακια πατατουλες κ μελιτζανες μολις της εβαλα στη χυτρα. Το βραδυ θα βγουμε ολοι μαζι... οι δικοι μου οι δικοι του κι εμεις αν η αννουλα κοιμηθει εξω εμενα να με φτυσετε. Ημαρτον...

Αντρια κουραγιο με τις δουλειες εγω χθες εσπασα ενα μπουκαλι μπυρα κ οταν το μαζευα πατησα ενα γυαλι δεν το καταλαβα πολυ αλλα σημερα που ξυπνησα εχει μπει μεσα κι εχει γινει καπαλο να δω πως θα βγει κ ποναω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx re afroditi mou vale kapoion allo na sto vgalei giati esi logw to ponou 8a lipase na to pieseis arketa pistevw..Ekana ta mpania,toualetes giati den mporw na mou ta kanei allos protimw na ta kanw egw gia na eimai sigouri pws ka8arisan fovame poli ta mikrovia..Den prolava na kanw tipota allo giati mou fwna3e o o giwrgos na analavw tin mikri giati den ka8otan pou8ena tin kratouse k ekanan voltes mesa sto spiti :o o giwrgos exei na ka8arisei to autokinito tis ginaikas tou 3aderfou mou, sampouan tis karekles mesa, tamplo ktl..

Axxx poli gkrinia simeraaaaaa :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνδρια μου, να θέλεις την ταπεινή μου συμβουλή προσπάθησε να τη μάθεις να κάθεται και στο relax ή στο πάρκο.Είναι πρακτικά αδύνατο να την έχετε αγκαλιά όλη μέρα,εγώ την έχω τώρα στην κουζίνα στο relax κ με βοηθάει να φτιάξω τον κορμό :D

Αφρο,περαστικά!βγάλτο μην σου προκαλέσει καμιά μόλυνση.τέλειες οι αγκινάρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou tin vazw k klaiei astamatita stin mama mou ka8ete sto relax k sto diko mas sxedon ka8olou prose3a pws stis mamas mou me tin paramikri kinisi kounietai enw emas 8elei perissotero kopo..Den 3erw!! Twra koimate sto relax tin evala ekei me to zori k tin kounousa mexri pou koimi8ike..

Paw na sinexisw tis douleies mou :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!ειπα να κατσω λιγο, κι εγω στον υπολογιστη, γιατι τι; 2 τελευταιες μερες ολο δουλειες κανω!!!ειρηνη, εισαι μια κουκλα!!!και με το καλο να παρετε το ονοματακι σας!!!αυριο ειναι η βαφτιση;;;; δαναη, εσεις στις 30;;;;και οι γονεις σου θα ερθουν νωριτερα να δουν την εγγονη τους;;; εχεις καλη συνταγη για τους κολοκυθοκεφτεδες, γιατι κι εγω θελω να κανω αυριο, που θα ψησουμε.....

το απογευματακι θα παμε για τα τριμηνα του παππου...

παντως, η δικια μου. στο παρκο δεν θελει με τιποτα να καθετε ανασκελα, μπρουμυτα πολυ λιγο, και της αρεσει μονο οταν την βαζω να καθ5εται στον ποπο της!!!!αλλα , δεν γινεται να την κραταω πολλη ωρα γιατι πιανεται η μεση μου να σκυβω!!!στο ριλαξ καθεται, αλλα θελει κουβεντα, δεν εχει καλυτερο απο το να καθεσαι και να της μιλας!!!αραγε, αναρωτιεμαι αν τη μαθαμε εμεις ετσι, η ειναι ο χαρακτηρας της....οταν της δινω παιχνιδακια να χαζεψει, προσπαθει να τα φαει, δε μπορει να τα χωρεσει στο στομα της, και νευριαζει!!! τη σοφι την ψιλοτρωει αλλα γενικα την εχει στο φτυσιμο!!! :(

γεωργιαννα, με το καλο να πεταξετε το δοντακι σας!!!

αφροδιτη, περαστικα, και προσοχη με το γυαλι, μηπως να πας σε ενα γιατρο;;;;

αντρια, καλες δουλειες!!!κι εμενα τα μπανια μου μεινανε, αλλα βααααααριεμαι.....!!!εεε που θα παει, μεχρι το βραδυ θα τα κανω!!!

δαφνη, καλη επιτυχια με το εργαστηρι, για ποιες ηλικιες ειναι;;;μπορω να το εκτυπωσω και να το δωσω στο φροντιστηριο που δουλευα ( εχω πολυ καλες σχεσεις);;;;

γιουλη, μπορει να πω κατι χαζο, αλλα ενταξει με το θυροειδη σου;;;;αυτες οι εναλλαγες, εχουν να κανουν και με τις ορμονες.....παντως, ο,τι και να'ναι μην απογοητευεσαι, θα το αντιμετωπιστε ΜΑΖΙ!

ΠΑΩ, ΞΥΠΝΗΣΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleiwsameeeeeeeeeee axx kourastika :o:shock:

I kopela ekane 3 wres na kanei 12 para8ira einai poli wra i oxi? apo to kairo pou exw na ta kanw 3exasa posi wra sou pernei..Toulaxisto ta ekane poli kala..Fisika ekana k egw 2 giati eprepe na vgw e3w k na sta8w sto stegastro tou parking ston 1o orofo k eipa na min tin afisw mipws gkremotsakistei k exw to krima tis..

Axxx apo i wra 9 den ekatsa sxedon ka8olou mono otan taisa tin mikri..Parallila ekana douleies mazi tis..

Eseis ti mou kanete? Ti programma exete gia simera?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ευχαριστω!!!

Αφρο χαλαρα..αμα στα 25 εχουμε πιεση δεν λεει..να εισαι ηρεμηγ ια το μπεμπονι σου!!!

αναστασια τι τελειο χαλι!! θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωω αλλα σε ροζ!!! χεχε

αντρια προσπαθηστε να την βαλετε λιγο οπως λεει και η δαναη!

Αυριο η μεγαλη μερα!! ειμαι αγχωμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό,Ειρήνη!!

Εγώ ψόφησα,πονάει η πλάτη μου,όπως κ η Ανδρια,είμαι από τις 8 όρθια με διάλειμμα για θηλασμό!Ουφφφφφ,έκανα μπανάκι να ξεφορτωθώ την τηγανίλα,όλα είναι έτοιμα για το βράδυ,θα τα ζεστάνω αφού κοιμηθεί η μικρή για να τα φάμε ζεστά!

Σας αφήνωωω!φιλάκια στα μαγουλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Τι κανετε?τελικα εγινε η συναντηση σημερα?εμενα ειχε βαρδια ο νικος και δεν μπορουσα να ερθω μονη μου με τον αλεξη...Δεν οδηγω μονη μου με το παιδι...φοβαμαι ακομη....

Κοριτσια εχω να σας πω κατι....

Μιας και τις περισσοτερες σας εχω γνωρισει απο κοντα και με ξερετε πλεον σκεφτηκα να σας προσκαλεσω για καφεδακι σπιτι μου στις 30 του μηνα το απογευματακι...Εδω και καποιες ημερες αποφασισα να ασχοληθω με κατι και θα ηθελα την γνωμη σας...Θα χαρω πολυ βρε κοριτσια να ερθετε...Η προσκληση αφορα ολες...Περιμενω απαντησεις...Ειναι πολυ σημαντικο για εμενα....Σας φιλω!

Γωγω,αναστασια,γεωργιαννα,δαφνη,ελενακος και οι υπολοιπες σας περιμενω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To egra4a 2 fores k den to dimosie4e :evil:

Pame pali apo tin arxi..

Danai mou giname "saravala" =)) emena koimi8ike kanena misawro k prolavame na fame k na simmaze4w tin kouzina..Twra tin kratousa panw mou k sas egrafa k eklaige poli, tin valw na 3aplwsei dipla mou sto kanape k pali ta idia milame gia klama me ligmous..Prepei na tin krataw na stekete i na tin krataw k na perpatame ..Ee ma pia..

Irini mou otan tin exw sto relax, mas akouei OLI i geitoneia xwris ipervoles..Ola auta mou ta kanei otan tin exw stin diko mas relax to Chicco, sto relax stin mama mou ka8ete mia xara xwris na kanei idiotropeia k an 8imame kala einai k amarke tis mamas mou..Den 3erw giati..To diko mas 8elei kopo gia na kini8ei..Ti na pw k egw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Καλα τι παθατε ολες σημερα με τις δουλειες; Εγω δεν εκανα τπτ!!! Αυτο που ηθελα να ετοιμασω για το αποψινο παρτυ το εκανα εχθες το βραδυ και ετσι μου την βαρεσε και πηρα τηλ. μια φιλη μου και πηγα βολτα για καφε.

Δαφνη πολυ ωραιο το email ηθελα να σου απαντησω αλλα με προλαβες. Κριμα που ειναι τοσο μακρυα για μενα. Ευχομαι καλη αρχη και ξερω οτι τα παιδακια θα μαθουν πολλα απο αυτο. Μου θυμιζει το μουσειο συναισθηματων.

Δαναη ωραια ακουγονται αυτα που εφτιαξες. Ερχομαι και εγω εαν δεν σε πειραζει!!!!!

Παμε σε λιγο στο παρτυ. θα τα πουμε αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eri3a ena gelio..

Dwsame prin ligo 1i fora tis mikris rizalevro me vanillia..Kammia antidrasi i morfasmo..Edei3e na tis aresei omws giati tis edwsa 5-6 koutalies all oxi gemates evaza mono stin akri tou koutaliou k otan stamatisame eklaige k i8ele k allo =))..I paidiatros mou eipe 2 koutalies simera, 4 koutalies avrio k me8auvrio oso 8elei i idia..An ginotan k tin afina na faei oso i8ele simera 8a to etrwge olo sigoura :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι μου εγω στο ειπα τελειο το φορεμα!!!!αν ημουν θεσσαλονικη θα στο εκλεβα κ οι γοβες πολυ ομορφες!!!!!!!μια κουκλα θα εισαι αυριο!!!!!!!εφτασε η μεγαλη μερα για εσας!!!!αχ ανυπωμονω να ερθει η κυριακη κ για την δικη μας βαφτιση!!!!!εχθες καθισα κ τυλιξα ζαχαρωτα με ζελατινα για να τα βαλω διπλα στο βιβλιο ευχων...αλλοι τα βαζουν σε γυαλα εγω προτειμησα να τα εχω ετοιμα στολισα κ το καλαθακι κ ειναι σουπερ!!!

το χαλι απλα φανταστικο!!!!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!

γεωργιαννα μου μηπως εχεις καμμια συνταγη για αυτα τα μαρεγκακια που εχουν στους γαμους κ τις βαφτισεις??????δεν ξερω πως τα λενε ξερω μονο οτι γινοντε με το ασπραδι του αυγου...

καλα να περασετε στο παρτυ!!!κ με το καλο να ξεπεταχτη το δοντακι σας!!!!!

αντρια αρχισες παλι τις δουλειες οπως τον παλιο καλο καιρο :lol: η λυση ειναι απλη φερε το ριλαξ που ειναι στην μαμα σου σπιτι σου!!!!

δαφνη μου καλη επιτυχεια!!!!!!!!μακαρι να ειμασταν κοντα!!!!

τι ετοιμαζεις γιουλακι μου???

δαναη μου κ εσεις να περασετε καλα!!!!

αφροδιτη μου εγω νομιζω πως ολα τα μωρακια ετσι ειναι...ε κ λιγο αν τα κακομαθαινουμε τι πειραζει??? :lol::lol::lol:ουτε η μικρη μου καθετε πολυ ωρα στο ριλαξ αλλα την αφηνω να μουρμουρισει κ λιγο δεν την σηκωνω αμεσως...

λοκατζης ε :lol::lol::lol::lol::lol: ετσι θα την φωναζω απο εδω κ περα!!!! :lol::lol::lol: αντρια ειναι καλο που το τρωει!!!!!!το ριζαλευρω βανιλια η δικια μου το λατρευει!!!!!σημερα πηρα μπισκοτακια κ φαριν λακτε!!!της εχω δωσει κ γιαουρτι!!!

για τις σουπιτσες δεν τρελενετε κ τοσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδούλες!!!

Ειρήνη με το καλό η βάπτιση αύριο,να περάσετε όμορφα κ να απολαύσετε κάθε στιγμή!!!

Γεωργιάννα σκάνε δοντάκια στον Διονυσάκο???Τέλεια!Θα μασουλάει κ το κρεατάκι!

Πως περάσατε στον καφε?Άσε τι πάθαμε σήμερα,θα σας πώ παρακάτω...

Δάφνη δεν μπήκα να δω τα email αλλά ακούγεται πολύ ενδιαφέρον,η κουνιαδα μου είναι συγγραφέας παραμυθιών,τελευταία έγραψε το "Τα μαγικά παπούτσια του κυρίου Ερνέστο" η παρουσίαση έγινε στον Ελευθερουδάκη.

Λοιπόν θα σας περιγράψω την ημέρα μου σύντομα.

1η ημέρα αδείας του άντρα μου.Τι χαρά κ υπέροχη ημέρα!!!

Αγάπη μου,λέει,θα σε βοηθάω όλο το διάστημα που έχω άδεια,αλλά σήμερα που θα έρθουν κ τα χαλιά απο την φύλαξη ,θα κάνω ενα σκουπισμα κ σφουγγάρισμα κ μετά θα πάμε στην μάνα μου να φάμε όλοι μαζί !

Τι καλά,σκέφτομαι,δουλειες τέλος για λιγο,να ξεκουραστώ :D

Να ασχολούμε μόνο με το μωρό γίνεται???

Ξαφνικά ακούω μια φωνή "Γωγώ με χτύπησε το ρεύμα!!!!!!" παω κ τον βρίσκω στο πάτωμα χλωμό κ αναστατωμένο. :o Παίρνω τηλ το 166 κ μια φίλη κ προτείνουν εφημερεύων για εξετάσεις....

Τέλος στα υπέροχα όνειρα,παρατήσαμε τα πάντα κ κανονίζαμε για νοσοκομείο.

Τελικα τον πήγε το μπατζανάκι,εγώ περίμενα τα χαλιά κ φυσικά έκανα όλες τις δουλειές πάλι εγώ....ΓΜΤ !!!!

Καθε μισή ώρα του κάνανε εξετάσεις κ όλα καλά,δεν διατρέχει κανένα κίνδυνο....ήμουν σίγουρη.

Μετά πήγαμε στην πεθερά μου,έιχε αρνάκι στον φούρνο κ φαγαμε με τα κουνιαδάκια κ τις οικογενειες τους,περάσαμε υπέροχα.....

Ηθικό δίδαγμα ΄= Στην ζωή όλα ανατρέπονται,μακριά απο πρίζες κ επιβεβαιωμένες καταστάσεις,κρατάμε μια πισινή.

Αυριο το πρωί έχουμε βάπτιση στο Περιστέρι....Ειρήνη η δική σου είναι???Τιουυυυννν!!!! :lol:

Αυτά τα νέα....συντομη περιγραφη ε??? :shock::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antria παρε της μαμς σου το ρηλαξ! χεχε

εμεις δευτερα θα παμε στον παπαβεντση..θα ζητησω να μας ξεκινησει κ εμας κρεμυλες!!!

με το καλο τα δοντακια σας!! τι καλα!!

δαναη μας ανοιξε η ορεξη....

σουλα μαρεγκα με ζαχαρη ειναι κ λεγονται ΜΠΕΖΕΔΕΣ..ΣΛΟΥΡΠ ΕΙΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας πώ...νομιζατε ότι θα γλυτώνατε ε??? :lol:

Εγώ την Χριστίνα την κάνω κύκλους σε όλο το σπίτι....ξεκινάμε με πάρκο,μετά κουνια mobile,μετά στράτα χωρίς ρόδες γεμάτο ενσωματωμένα παιγνίδια,μετά καρεκλάκι όπου τρώει,αγκαλίτσα,νάνι κ πάλι απο την αρχή...κάπως έτσι την παλεύουμε.

Πάντως στο πάρκο κάθεται της έχουμε βάλει κ στρώμα γυμναστήριο.....

Γιούλη το βλέπουμε,αν κ νομιζω έχω έναν γάμο τότε.Θα το επιβεβαιώσω κ θα σου πώ.

Αρχηγέ σε ευχαριστω πααααααααρα πολύυυυυυ για την εξυπηρέτηση!!!

Μα τι θα κάναμε χωρίς εσένα Γεωργιαννα μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σκέφτομαι να φτιάξω τα muffins για τα βαπτίσια....απο την συνταγη της Γεωργιάννας,τι σας έλεγα ΑΡΧΗΓΟΣ!!!!

Πως σας φαίνεταιη ιδέα???

Μαλλον ειναι πολλά ε???160....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε???χαθηκα παλι..αν και σας διαβαζω κατα καιρους απλα δεν προλαβα να σας γραψω!!!εχω και τους 3 αντρες με μυξα βηχα..και οπωσ καταλαβαινετε μια ωραια ατμοσφαιρα!!!ξεκινισαμε κι εμεις κρεμα βανιλια κ φρουτακια και μεχρι στιγμης τα τσακιζει..συνεχιζουμε κ το θηλασμο..ολα καλα!!

ηθελα να ευχηθω στα κοριτσακια που βαφτιζουν με το καλο...ολα να ειναι τελεια ετσι ακριβως οπως τα σχεδιασατε!!επισης καλη αρχη σε οσες ξεκινησανε στερεα και μεγια τα δοντακια σας κ τα καρεκλακια σας!!κ τελος με το καλο το νινακι σας samantha!

ελπιζω να επανελθω αναλυτικοτερη!!!

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...