Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

ειναι μεγάλο το αρχειο κριμα.θα τη βάλω στο fb

αν μικρύνεις λίγο το μέγεθος της φωτογραφίας, θα μικρύνει το αρχείο και θα το δεχτεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κλεισαμε και τον πεμπτο! σημερα εχουμε μηνογενεθλια...

την αγαπω καθε μερα και πιο πολυ. Πραγματικα με μαθαινει να αγαπω. Με ξαναφερνει πισω σε εναν εαυτο αυθεντικο, παρθενο. Πριν χαρακωθω απο εμπειριες, πριν ταμπουρωθω πισω απο αμυνες. Να αγαπας εναν αλλον, για τον αλλον κι εσυ να μη χωρας πουθενα. Να μη σε νοιαζει τιποτα αλλο, να μην περιμενεις τιποτα... Κι ολο αυτο να ειναι τοσο πηγαιο τοσο αυθορμητο. Και η ρουτινα να σε κανει να αγαπας πιο πολυ...

Καθε δακρυ της με γδερνει και καθε γελιο της με συντηρει. Η Αννα μου, η δικια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K emeis otan eimaste ektos spitiou tin allazw sto karotsi rixnw tin plati terma tin 3aplwnw k tin allazw, poli praktiko..Etixe mia fora na tin alla3w sto mall k sixa8ika, to dwmatio allagis gia ta mwrakia itan mia alla3iera stin toualeta twn paralitwn k moiraze XALIA, AIDIA..Mou ir8e emetos :twisted:

I mikri koimi8ike edw k ena 10 lepto 8a tin afisw allo ligo na tin parei o ipnos gia ta kala k 8a tin metaferw sto krevvataki tis gia na vgalw ta skoupidia k na fame..O andras mou magirevei twra :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K emeis auto to kareklaki 8a paroume alla den 3erw pote giati ta oikonomika mas einai xalia, posa to pirate? Posa stoixizei?

Mallon auto to savvatokiriako 3ekiname deila-deila kremoules, i paidiatros mas eipe otan 8a einai 6 minwn alla otan tis eipa pws to mwro mas vlepei na trwme k anoigei to stoma tis simfwnisame gia 5,5 minwn diliadi tin erxomeni triti alla an me afisei 8a tin dokimasoume to savvatokiriako na min xasei tin 1i antidrasi k o giwrgos :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνδρια,μας το πήρε δώρο η ξαδέλφη του Κώστα, αλλά επειδή το είχα ψαξει στο internet έχει γύρω στα 140 ευρώ

Αφρο,να σας ζήσει!έτσι είναι , άνευ όρων αγάπη...!

Κοιμήθηκε, αργήσαμε λίγο σήμερα,να δω τι ωρα θα ξυπνήσει αύριο.παω να αράξω να περιμένω το αντράκι μου

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μου, χαρούμενα μηνογενέθλια! Με έκανες να συγκινηθώ με το λόγια σου....

Δανάη, πολύ ωραίο το καρεκλάκι. Μ'αρέσει ο βάτραχος!

Άντρια, με τι ξεκινάτε? Εμείς που ξεκινήσαμε πριν 2 μέρες με αχλάδι, δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκε

:lol: είχε πλάκα το πως ξίνησε τη μούρη της!!! Όταν της έδωσα όμως το αχλάδι να το γλύψει λίγο πριν τα αλέσω, μια χαρά της άρεσε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

P1000733.JPG[/attachment:1kfqn3ax]κ εμεις αυτο το καρεκλακι εχουμε ειναι τελειο!!!!!140 ευρω το πηρε δωρο η μαμα μου,το δικο μας ειναι μοβ με ζωακια!!!

αλλα της αρεσει να καθετε αναποδα :lol::lol::lol:

αντρια καλη αρχη με τις στερεες!!!!!

ελενα αληθεια νοιωθεις τα ιδια συναισθηματα που ενοιωσες κ την πρωτη φορα στην εγκυμοσυνη????

αφρο χαρουμενα μηνογεννεθλεια...εισαι πολυ γλυκεια...

δαφνη μια χαρουλα μια μερα δικη σου...

εγω οταν ειμαστε εξω την αλλαζω μεσα στο καροτσι εχουμε αφησει δωρακια μοσχομυριστα παντου :lol::lol::lol:

πρεπει κ εμεις να συζητησουμε πως θα φαιρομαστε στο μωρο οταν μεγαλωσει λιγο...

πριν λιγο γυρισαμε απο την γιατρο καναμε εμβολιο κιχ δεν εβγαλε το μικρο μου :D εβαλε περιπου 350 γραμμαρια σε ενα μηνα απο δω κ περα τοσο θα βαζει κ λιγοτερο πηραμε οκ κ για μπισκοτακια κ επισημα κρεατακι....

post-9767-13873937922156_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο καρεκλακι εχετε διαλεξει. Περιπου σαν και αυτο εχουμε και εμεις αλλα ειναι απλο λαχανι χωρις βατραχο. Βεβαια δεν ειναι λιγο ακριβο;

Τελικα θα πρεπει να ακυρωσουμε την συναντηση του Σαββατου, κατι μου ετυχε και εμενα. Θα την κανονισουμε αλλη μερα.

Ειμαι πολυ λυπημενη με τα σημερινα γεγονοτα. Και οπως καταλαβατε τα εδειχνα και στον Αλεξανδρο τα αισχη, και του ελεγα τις ζημιες που κανουν ολα αυτα. Βεβαια του τελειωσα την συζητηση λεγοντας οτι εαν τον δω ποτε να πεταει πετρες ή να κανει ζημιες σε ξενες περιουσιες θα τον σαπισω εγω στο ξυλο!! Να παει να διαδηλωσει ειμαι μαζι του αλλα οχι και να καταστρεφει περιουσιες που αλλοι εχουν μοχθησει γι' αυτα.

Σουλα πολυ πλακα εχει η μικρη που καθετε αναποδα!!!!

Αφρο χαρουμενα μηνογενεθλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ

βλεπω ξεκινησατε τροφες πολες κοπελες.. κι εμας ο παιδιατρος μας εγραψε ξενο γαλα και ρυζαλευρο ..επειδηξ εβαε μονο 200γρ η νεκταρια αλλα φυσικα δεν εδωσα κατι...εκελισα ραντεβου με τον παπαβεντση κ απο δδευτερα θα παμε να μας πει τα καθεκαστα!!

Σουλακι τελειο το καρεκλινι σας!!

δανφνη κ το δικο σας σουπερ ειναι!! Οντως μικρουλα μοιαζειεκει!! Για ποτε θα ξεπεταχρει ουτε θα το καταλαβειες...κοριτσια τα καρεκλακια σας ειναι ορθη γωνια η καρεκλα;

Γεωργιανα καλα κανει κ τα δειχνεις στον Αλεξανδρο..πρεπει απο μικροι να καταλαβαινουν...

Αχ κοριτσια σορρυ πουχ ανομαι! την Κυριακη βαπτιζουμε και μετα θα ειμαι πιο ελευθερη!!!

Ολα εχουν μπει σε μια σειρά!

Ελενα οντως πως νοιωθεις με το 2ο νινι στην κοιλιτσα;

Αφρο χρονια σας πολλα! Πολυ γλυκο οτι εγραψες! Κι εγω την αγαπαω καθε μερα πιο πολυ!!

Αναστασια για το μαλλι σας δεν εχω λογια!! Ειναι μια γλυκαα!!!φ Και ναι τα κοριτσακια ειναι ΣΟΥΠΕΡ!!!

Το προσκλητηριο μας το ειδατε...

Να σας δειξω τις επιλογες μας :

φορεμα :

307565_10150312497781316_559071315_8452305_483217765_n.jpg

Παππουτσακι :

dsc0709cf.jpg

τα υπολοιπα με τα την Κυριακη θα σας εχψ φωτογραφικο υλικό!!!

Εννοειτε περιμενω σχολια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αφρο μου είναι τα πιο όμορφα λόγια που έχω "ακούσει",με αντιπροσωπεύουν τέλεια στα αισθηματά μου.

Ειλικρινά όλα γυρω μας είναι ένα χάος κ εγώ ζω την απέραντη ευτυχία με την κορούλα μου κ η αγάπη μου είναι η ασπίδα της....όσο ζώ θα την προστατεύω.

Απο τότε που ηρθε στην ζωή μου,όλα γύρω μου ζωντάνεψαν,κέρδισα την αισιοδοξία μου που έιχα χάσει κ το κινητρο μου για να παλέψω σε αυτήν την άθλια ζωή....επανήλθε.

Αγαπώ το σύμπαν κ τα λουλούδια κτλ κτλ :lol::lol::lol::lol:

Και για να αλλάξω θέμα,μην με παρουν τα ζουμιά.......

Εγώ δυσκολέυομαι να την αλλάξω σε δημόσιους χώρους γτ πολύ απλά δεν είναι καθαροι.

Εννοειτε στο καρότσι χαλαρά όσο έχει καλο καιρό φυσικα.

Κορίτσια ΣΟΣ ξέρει μηπως καποια πως καθαρίζεται η στάμπα που έχει κολλήσει στην πρέσα???

Δοκιμασα χαρτί,δεν γίνεται τιποτα!!!Γμτ κ τα άφησα όλα στην μέση....

Δανάη εσυ ξέρεις που χρησιμοποιεις σιγουρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,κι εμένα μου συνέβη τις προάλλες,αν θυμάμαι καλά την καθάρισα με βρεγμένο βαμβάκι ή πετσέτα,μάλλον το δεύτερο όσο ήταν ζεστή κ έφυγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ, τι έγινε με την πρέσσα? Καθάρισε?

Ειρήνη, το ίδιο χρώμα έχει και το δικό μου φόρεμα!!! :) Πολύ της μόδας φέτος!

Σούλα, η κόρη σου είναι λίγο "λοκατζής" ή μου φαίνεται? Τι μία στέκεται όρθια στον καναπέ από 3 μηνών (μας είχες βάλει φώτο) και την άλλη, ανάποδα στο καθισματάκι! :lol::lol:

Ά! Σήμερα που βάλαμε και μήλο στην κρέμα μας φάγαμε λίγο παραπάνω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχαα να σας πω ωραια τα εγραφα χθες ομως με συγχυσανε απ τα διαφορα κ βρεθηκα στα 25 με 16,5 πιεση το πρωι ακατεβατη μου εδωσαν χαπι συμβατο με το θηλασμο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία παρα πολύ ωραίο το χαλάκι!!Το πιστεύεις οτι το είχα αποθηκευσει στα αγαπημένα μου με ροζ φόντο...?

Το δωμάτιο είναι γλύκα κ ταιριαζουν κ οι κουρτίνες!!!

Χαίρομαι που η μπουμπου μας θα χαιρεται με το δωματιό της κ θα παίζει χαρούμενα....λεμε τωρα χαχχα

Αφρο μου σε ματιάσαμε,τι έπαθες γμτ!!!Εισαι καλυτερα τωρα???

Λοιπον η πρέσα καθαρίστηκε με την ειδική σπάτουλα για κεραμικές εστιες,μόνο έτσι κ εφόσον είχα επαλέιψει με την ειδική αλοιφη για κερ. εστιες....ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.τι κανετε ολα καλα??steisy τι φανταστικο χαλακι ειναι αυτο?τελειο .απο που και ποσο(αν επιτρεπετε βεβαιως βεβαιως).θελω και εγω να παρω χαλι για το δωματιο του κωσταντη μου αλλα θα το ηθελα με το μικυ μαους.πολυ μου αρεσει αυτο το χρωμα στα φορεματα σας...αντε με το καλο ειρηνη η βαπτιση.περιμενουμε φωτο.afro ποιος σε συγχησε πουλακι μου να τον μαλωσουμε :twisted::evil: .προσεχε κοριτσακι μου και μην χαλιεσε με κανεναν και τιποτα..δαναη τελειο το καθισματακι.και εμεις καθισαμε σημερα στο καθισματακι.το ειχα στην αποθηκη και σημερα το κατεβασα.εγω το ειχα απο τον κωσταντη(τα καλα του δευτερου μωρου.εχεις τα παντα απο το πρωτο).χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,με γεια!

Αφρο,τόση πίεση??εχεις προδιάθεση?μην χαλιεσαι για τπτ κ κανεναν,δεν αξίζει!

σήμερα μερα καθαριότητας,ερχονται αυριο οι δικοι μου κ η κουμπαρα μας!!γιουπιιιιι

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ...ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ...ΛΟΙΠΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ:

ΑΦΡΟ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΛΕΞΗ....ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ....ΕΙΜΣΤΑΝ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ....ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ...ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ,ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ,ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΕΤΣΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ...ΚΑΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΧΥΠΟΤΠΤΟΣ,ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ,ΝΑ ΠΟΝΑΣ,ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ,ΝΑ ΘΕΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗ...ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΑ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΣΑΠΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ....

ΜΩΡΗ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΑ(ΣΟΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΗ) ΠΟΥ ΠΑΣ Κ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΡΟΥΧΑ????ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΟΤΑΝ Κ ΑΝ ΑΠΑΙΤΗΘΕΙ...

ΕΓΩ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ...ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΛΕΝΞΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΟ ΜΟΥ..ΑΧ ΒΡΕ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΔΕΕΝ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΝΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...ΠΕΡΝΑΩ ΚΡΙΣΕΙΣ ΘΥΜΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΕΥΡΑ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΛΟΓΟ.....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΡΑΖΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΧΑΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΩ ΝΕΥΡΑΣΘΕΝΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ...

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ...ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...