Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

καλημερες... ειμαστε καλα προς στιγμην ολα καλα τρωμε απο το βυζι και απο ενα μουκαλι των 160μλ οσο φαμε αλλες φορες ολο αλλες το μισο . Χθες που βγηκα για καφε με το γιαννη κ μου την κρατησανε πρωτη φορα!!!! το φαγε ολο και κοιμηθηκε προχθες που ειμασταν σπιτι ολη μερα σχεδον καθολου δεν εφαγε η γιατρος λεει οτι σε σχεση με τα λιτρα που τρωει απο εμας δεν ειναι τιποτα οι ποσοτητες αυτες. Εμεις στερεα απο 15 νοεμβρη θα ξεκινησουμε κανα κουταλακι φρουτα να δουμε που εχει αλλεργιες γιατι η αλλεργια στα γαλακτοκομικα εδειξε μια ταση κ απο 20 νοεμβρη τελος εκτου κανονικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ....ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ,ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ,ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΚΟ...ΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ....Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ...ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕ ΜΙΣΑΩΡΟ....ΝΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ...

ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ???ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΠΑΝΤΩΣ....ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ Κ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ-ΓΩΓΩ...

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γωγώ είσαι τρελοθεία μου φαίνεται :lol:

Το πρωί στις 6 ξύπνησε η μπέμπα, τη θήλασα, την κοίμησα και μετά με έπιασε κάτι περίεργο. Πολύ έντονα συμπτώματα περιόδου. Πόναγε η κοιλιά μου, κρύωνα, ένιωθα μεγάλη καταβολή, νόμιζα ότι θα πέσω κάτω.. Τελικά μου ήρθε κάτι σαν περίοδος δηλ σαν τα λόχεια τις τελευταίων ημερών. Αγχώθηκα..Τώρα δεν ξέρω πως θα συνεχίσει :?

Δάφνη, εμένα η ξενύχτισα η κόρη μου, στα κανονικά της κοιμάται 12! :shock:

Καλημέρα στα υπόλοιπα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,εμένα μου ήρθε 2 φορές,την πρώτη κανονική ροή,τη δεύτερη σαν λόχεια, όπως λες.κράτησε 4-5 μέρες κ αυτό ήταν.Μην αγχώνεσαι,όποτε θυμάται έρχεται.

Εγώ σηκώθηκα νωρίς,μαγείρεψα αρακά,θήλασα τη μικρή και 9.30 πήγα γυμναστήριο.Τώρα πάω για ντουσάκι κ έχω μια πείνα!!!Αλλά κυρία,μπήκα στο ζαχαροπλαστείο να πάρω ένα εκλέρ για τον Κώστα κ για μένα δεν πήρα τπτ!!! :( Δεν πειράζει, η προσπάθεια ανταμείβεται, ήδη νιώθω το παντελόνι μου πιο χαλαρό κ έχω χάσει λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρακια!!!!!!

γιουλακι σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!

απο τα παμπερς ουτε εμενα μου εστειλαν τιποτα κ γραφτηκα πριν γεννησω ακομη...

αντρια εσυ δεν εχεις κανενα νεο απο τον γιωργο????νομιζω μιλατε...ανησυχω γιατι εχει πολλες μερες να εμφανιστη...ηταν κ η βαφτιση νομιζω τωρα κοντα...'

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou milisame prin 4 meres itan poli arrwstos o Xrisovalantis tous exei vixa tou kanoune k maskoues, eixe flegmata k tin pro properasmeni Paraskevi (7 tou minos) ton pira k prwtes voi8eies eutixws itan poli kalitera tin mera pou milisame,paei ton pernei apo tik kiria pou ton prosexei ton paei spiti na tou kanoune maskoules k ton 3ana girnane stin kiria oute mesimeriano den prolavenane na fane mou elege, trexane k gia tin vaftisi pou itan tin Kiriaki, exei k paaaaara poli douleia sto grafeio k den prolavenei me tipota na mpei..

Itan fb twra alla den prolava na tou gra4w na tou pw pws ton 4axnete :D..

I kori mou k stin vaftisi k simera pou tin koinwnisame koimate polles wres mallon ton krasaki tin zalizei :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα Μανουλλες!!!!!

Σουλλα μου εδω ειμαι ευχαριστω για το ενδαφερον σου ,συγνωμη που δεν ενημερωσα , αλλα πραγαμτικα δεν ειχα χρονο , ημουνα συνεχεια πηγαινε ελα , μερες να φανω οντως , την Κυριακη 16 /10 /2011 ειχαμε και την βαπτιση του μικρου μας Χρυσοβαλαντη!!!!!χαθηκα αλλα οπως καταλαβαινετε ειχαμε τις προετοιμασιες .....κλπ ...μας ειχε αρρωστησε κιολας οπως σας ειπε και η αντρια και 1 εβδομαδα τον ειχαμε με τις μασκουλλες 3 φορες την ημερα και του διναμε και συροπι ευτυχως μας εκανε την χαρη και μεχρι την Κυριακη ητανε περδικι παλι καλα ουφφφ αγχωθηκαμε για τα βαπτισια γιατι ηταν πολυ αρρωστουλης το καλο μου .... :?:| αντρια μου σε ευχαριστω με καλυψες ;)

Παιδια περασαμε υπεροχα πολυ πολυ πολυ ομορφαααααααααα!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ !!!! ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ , ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ , ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΚΑΛΑ :lol: , Ο ΚΟΣΜΟΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΗ ΕΤΟΙΜΑΣΙΑ , ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ , Η ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ , Η ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΟΤΟΣ.ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΤΗΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΕΞ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ! ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Ο ΧΡΥΣΟΑΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΣ!!! :):):):):):):):):):) η συγκινιση μας ηταν απεριγραπτη κ η χαρα μας τεραστια !!!

Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου, Παναγια μου μεσα απο την καρδια μας Σας Ευχαριστουμε που μας στειλατε και μας αξιωσατε να βαπτισουμε τον μικρο μας αγορακι !!!! τον Χρυσοβαλαντη μας , Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σε ευχαριστω γι αυτο το υπεροχο δωρο που μας εστειλες!!!!! καθε μερα θα προφερουμε το γλυκο ονομα Σου και θα σε Ευγνομωνουμε γι `αυτο σου το δωρο!

αντε και εσεις με το καλο να τα βαπτισετε πολλα φιλια να μας ζησουν να τα χαιρομαστε ειναι η ΕΥΤΥΧΙΑ στις ζωές μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re george ma epe4ase i irtes monos sou? =)) =)) eklamourises me me touta pou egra4es (sorry gia ta kipriaka mou koritsia mou :D )..Na sas zisei na ton deite opws o idios epi8imei, geros k kalotixos se oli tou tin zwi o neofwtistos..Filia stis agapes tis zwis sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και γιωργο!!!να σου ζησει ο Χρυσοβαλαντης και να ειναι παντα γερος και καλοτυχος, και καλος χριστιανος!!!!

εγω ημουν χαλια χτες....το πρωι πηγαμε στο χαλανδρι να κοιταξουμε για φορεμα και εκανε πολυ πολυ κρυο, κι εγω φορουσα μονο ενα μακο ζακετακι... :( οταν γυρισα το μεσημερι και εφαγα, αρχισα να εχω ριγη και να ανακατευεται το στομαχι μου...τελικα εκανα 2 φορες εμετο και δεν εμεινε τιποτε....δεν ξερω αν με πειραξε τιποτε, η ηταν ιωση, η κρυωμα....πηρα τηλ την παιδιατρο αν κανει να παρω κατι για τους εμετους και μου ειπε τιποτε, μονο φρυγανιες και λιγο νερο....ολη τη νυχτα σηκωνομουν να φαω με το ζορι μια φρυγανια για να μπορεσω να πιω λιγο νερακι...δεν ηθελα να αφυδατωθω τελειως, και φοβομουν μηπως δεν ειχα αρκετο γαλα, αφου ουτε να φαω μπορουσα ουτε να πιω..... :( τελικα το πρωι ημουν καλυτερα και αρχισα να τρωω απο λιγο και συχνα, και τη βαζω αρκετη ωρα στο στηθος για να βρουμε τη σειρα μας.....τωρα καλα ειμαι, λιγο πυρετο ειχα, αλλα ευτυχως, συνηλθα με ντεπον..

τι ηταν κι αυτο, ελπιζω συντομα να επανελθω....και το παιδακι μου δεν το ειδα χτες αρκετα, και σημερα μου φαινεται οτι μεγαλωσε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου και νταντι.εχω μερες να σας γραψω(τα νεα σας τα διαβαζω καθημερινα).ειχα την μανουλα μου εδω και το μεσημερι που ειχα λιγο χρονο απο τα μικρα εκανα κους κους με την μανα :lol: .γιωργο να σου ζησει ο χρυσοβαλαντης.να ειναι παντα ΓΕΡΟΣ και τυχερος.καλοριζικα τα πρωτα δοντακια της παρεας.τα πρωτα κουνελακια (σαν κουνελακια ειναι οταν βγαινουν τα 2 κατω δοντακια)πολυ γλυκα.εμεις βεβαια τιποτα ακομα.αν και ειναι ολη μερα με τα χερια στο στομα και τα σαλια μας ειναι απιστευτα.δοντι ομως γιοκ.ο μπεμπης εχει 2 μερες εκει που ξυπνουσε 6 το πρωι για θηλασμο τωρα ξυπναει 3,30.κοιμαμαι 1 κ 3 ξαναξυπναω.τον βαζω κρεβατι μας τρωει και με παιρνει ο υπνος και το πρωι που ξυπναω τον βλεπω διπλα μας :roll: .δεν αντεχω να μεινω ξυπνια να τον ταισω κ μετα να :roll: τον μεταφερω κρεβατι του.εχει απιστευτο κρυο.παλι καλα που εχει ηλιο και στεγνωνουν τα πλυντηρια μου βαζω δυο-δυο.σαββατο μπορει να στρωσω.μ'αρεσει απιστευτα.δαναη σου στελνω σε πμ το email του αντρα μου.μετα απο 1 βδομαδα το θυμηθηκα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande απο που πήρες είπες αυτή την υπέροχη τραγιάσκα;; Θέλω να βρω κάτι αντίστοιχο για το μπέμπη για τη βάφτιση και εδώ στο Βόλο μέχρι στιγμής δεν έχω βρεί κάτι.. θα επανέλθω άλλη στιγμή να διαβάσω και τα νέα σας γιατί τρέχω και δε φτάνω, μου πέσαν όλα μαζί.. να περάσει η βάφτιση τη Κυριακή να χαλαρώσω λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα στα H&M την πήρα, έχει στο Βόλο?

Αφροδίτη περαστικά, κάτι τέτοιο πέρασα κι εγώ, ευτυχώς κράτησε μόνο μιάμιση μέρα.

Γιώργο να σας ζήσει ο μικρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Εχθες σας διαβασα αλλα δεν ειχα και πολυ ορεξη να γραψω ετσι χωρις λογο.

Το βραδακι ο Διονυσης εκατσε μονος του στο ποπο του!!!! και μετα απο λιγο εκανε και αλογακι και δεν επεφτε!!!! Πολυ χαρηκα.

Το κοτοπουλακι δεν το προτειμαμε, τπ μοσχαρακι ομως μας αρεσει!!!!!

Συναντηση για Σαββατο κατα τις 11.00 στο Ριβερ διπλα στο Ικεα. Ακουω συμμετοχες!

Η Ελενα ειναι μεσα μιλησα μαζι της, απλα δεν εχει ιντερνετ ακομη. Εγω θα ειμαι χωρις τον μεγαλο γτ παει στο μπαμπα του, μαλλον.

Βασω ελα και εσυ με τα μικρα.

Αφροδιτη περαστικα σου!

Γιωργο να σου ζησει ο Χρυσοβαλαντης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια και νταντι!!καλυτερα ειμαι, απλα δεν εχω ακομα την ποσοτητα γαλακτος που ειχα πριν αρρωστησω, αλλα τρωω πολυ και ελπιζω να επανελθει συντομα.....

λεμε να βγουμε μια βολτουλα με τη μπουμπου, καλα ντυμενοι αυτη τη φορα!!!!

γεωργιαννα εγω ειμαι μεσα για το σαββατο, στις 11 ριβερ!!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτο!είναι πρωί κ κοιμάται ήδη 45΄με τη μέθοδο του βιβλίου κ εγώ σιδερώνω!φοβερή εφεύρεση η πρέσα.φιλάκια!!!καλά να περάσετε στη συνάντηση!ζηλεύωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Sikwstika prwi k pira mia saliarista na mou ra4oune panw : "Victoria loves ucle Nicos & aunt Charis" einai ta gene8lia tou aderfou mou tin Deutera k 8a tou kanw auto to mikro dwraki k 8a tou dwsw k ena mikro xrimatiko poso..

Meta piga k tis agorasa ena ipnosako giati olo 3eskepazete, to prwi itan ta xerakia tis pagwmena i 8a girisei 180 moires k 8a skepasei to kefalaki tis me tin kouverta k tis pira k ena eskimwo adiavroxo stin 8esi tou mpoufan..

post-5713-13873937910773_thumb.jpg

post-5713-13873937911162_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια, με γεια,πολύ ωραία!από όσο ξέρω δεν είναι ασφαλές να τη σκεπάζεις,ακριβώς επειή μπορεί να σκεπάσει το κεφαλάκι της,.εγώ τη σκέπαζα μόνο όταν ήταν νεογέννητη κ δεν κουνιόταν στον ύπνο της,τώρα πια ξυπνάει σε άλλο σημείο του κρεβατιού από εκεί που την έβαλα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια & αγόρι, τι κάνετε?

Εμείς καλά, αναγούλες (πολύ λιγότερες από πέρυσι), φρουτάκια /κρεμούλες/κοτοπουλάκι και αρκετή δουλίτσα...

έχασα μια δουλίτσα που δούλευα για αρκετό καιρό...κλαψ κλαψ :?:?:?:? δεν έκανε δεκτη την προσφορά μας ο πελάτης για να του φτιάξουμε το σπίτι γιατί ο πεθερός του ήθελε οπωσδήποτε άλλο μηχανικό. Και ας κατέβασα αρκετά το κόστος...έχασα και χρόνο και φυσικά χρήμα...δεν πειράζει όμως...μελετάω τώρα για τα αυθαίρετα, το κράτος πάλι βρήκε τρόπο να εισπράξει χρήματα....όπου 'παίζουν' 3 υποψήφιες δουλειές....το κακό με το ελεύθερο επάγγελμα είναι ότι μπορεί να κάνεις προεργασία και μελέτες κλπ και στο τέλος ο πελάτης να μην προχωρήσει στην κατασκευή ή γενικά στην δουλειά....αλλά τι να κάνουμε τώρα?!!! Στον αγώνα!!!

αααα γράφω και ένα άρθρο για ένα συνέδριο στην Γρανάδα στην Ισπανία και είμαι πολύ χαρούμενη...είναι για το 2012 αλλά στα συνέδρια μας πρέπει να στείλεις από πολύ νωρίτερα το κείμενό σου για να κριθεί από reviewers και να συμπεριληφθεί στα πρακτικά :D

πολύ μου αρέσουν τα συνέδρια!!!!

εγώ και η μπέμπα μου σας φιλούμε!!!!!!!!!!

αχ δεν αντέχω θα ανεβάσω και εγώ φωτογραφία της!!!

που θα το καταλάβει ο αντρας μου ε>>???? :lol::lol::lol: για πείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα, μπράβο,μ'αρέσεις!κ μαμά κ επαγγελματίας!!τι εννοείς?δεν σ'αφήνει ο άντρας σου να ανεβάζεις φωτο της μικρής?ούτε ο δικός μου ήθελε στην αρχή,εγώ ανέβαζα,κ τώρα πρώτος τρεχει να δει τα σχόλια που γραφουν οι φίλοι μας στο fb :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...