Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

καλησπερα!!!το πρωι πηγαμε στο χαλανδρι με τη θεια μου για να βρω φορεμα και ειδα 2 που μου αρεσαν σε καλη τιμη, αμπιγιε βεβαια, αλλα ειναι σαββατο βραδυ γαμος και βαφτιση και ειμαι νονα, οποτε δε μπορω να τη βγαλω με κατι πιο καζουαλ....η μπουμπου καταχαρηκε τη βολτα στο καροτσι, αν και εκανε κρυο σημερα μπρρρρρρρρ!!!αυτο το παιδι ειναι του εξω, τελος!!!

δαναη, δεν ξερω απο που τα κατεβαζει ο γιωργος αλλα στανταρ θελω υποτιτλους, γιατι ξερω αγγλικα μεν, αλλα δεν θελω να κουραζω το μυαλουδακι μου!!!! :lol::lol::lol: τελικα δε μου ειπες, το δοντι το καταλαβαινεις στον θηλασμο;;; η ταινια καλη;;;

δαφνη, ευτυχως ηταν περαστικα!!!ωραιο το φαγακι σου, εμεις σημερα ειχαμε γεμιστα της πεθερας μου, αλλα με τις ποσοτητες που τρωω εγω τι να μου κανει το ριζακι και πλακωσα κι ενα κρουασαν να στανιαρω!!

κι εμεις περιμενουμε τη σοφι...για να δουμε!!

αφροδιτη εχεις κοψει μονο το γαλα, η και το μοσχαρι;;;;ρωταω, γιατι ειχε κανει μια ατοπικη δερματιτιδα πριν 2 εβδομαδες και μας ειπε η παιδιατρος οτι μπορει να ειναι και αλλεργια στα γαλακτοκομικα, οποτε τα ειχα περιορισει, αλλα ειδα καλυτερευση και τα ξαναρχισα σιγα σιγα..

καλα, μεγαλυτερος φαν των χριστουγεννων απο εμενα δεν υπαρχει!!!!θα σας πω αλλη φορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας φιλενάδες :D

Happy μου ζεις μεγάλες στιγμές,πρωτο χιόνι κ δοντάκι!!!Τελεια,να τις απολαυσεις λοιπόν!

Αφροδίτη είσαι φαγούλα ε?Ασε παιδι μου για πρωινο το κρουασαν :lol:

Εβγαλες βολτίτσα την μικρή,πολύ καλά εκανες!Αληθεια,τι κάνουμε τωρα που χειμώνιασε,η πεθερά μου κάνει σαν τρελή για να μην την βγάλω έξω με το κρύο κ αρρωστησει,προχτες που πηγα στην μάνα μου κοιταγα γυρω μου για να μην με δει πουθενά κ λεει τα δικά της...

Εσωκλειστα θα τα εχουμε?Τι θα κανουμε? :(

Γιουλη εγω ενδιαφερομαι για κουπόνι της Νεστλε κ νουνου,σημερα πηρα κρεμες...ποτε ληγουν κ τι ποσο έχουν πάνω?

Δάφνη πόσο δικιο είχες τελικά βρε παιδι μου,παλι καλά σου ζήτησε συγνώμμη...πανω απο ολα η οικογενειά σας κ μετά όλοι οι άλλοι...αντε μην συγχιστώ,περαστικά σου Δαφνούλα....

Α δεν σας είπα!!!Μου στείλαν κουπόνια απο την babyllino 2 απο 4 ευρω για μεγάλη συσκευασία κ 1 για -2 ευρω η μικρη συσκευασια.

Πηγα λοιπον να ψωνισω στον Σκλαβενίτη κ είχε κ αυτός προσφορά -3.50....οπότε απο 15.30 τις πήρα 7.80 μαζί με το κουπονι μου!!!Τι καλά!

Προλάβετε ειναι μεχρι την Παρασκευη.

Σημερα η Χριστινούλα μου εφαγε φρουτα μηλο-αχλάδι, προσθεσα λιγη μπανάνα ισα ισα, εφοσον την παλευα 1 ωρα....εφαγε ομως κ την χορτόσουπα...πατατα-καρότο !Πολύ χαιρομαι!Ειμαστε σε καλό δρόμο.

Εγώ Δανάη είχα κολλησει με το prison break που κατέβαζε το μπατζανάκι μου ,πολύ κολλημα αλλα στο τελος με κουρασε με τις ανατροπες,ειπαμε οκ ποσο πια,τα παρατησαμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χριστουγεννα ειναι η αγαπημενη μου γιορτη...κ εγω στολιζω πολυ νωρις το δεντρο να το χαρω αχ κοντευουν κ φετος θα ειναι πιο αγαπησιαρικα απο ποτε...την καλυτερη εποχη μου φαινετε γεννησαμε ε??

γιουλακι που απευθυνθηκες για να σου στελνουν κουπονια????εψαξα αλλα δεν βρηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μεσα στις σουπιτσες για τα μωρακια μπορειτε να βαζετε κ τραχανα ειναι πολυ θρεπτικος εγω σημερα εβαλα σε λιγο θα την ταισω,εβαλα πατατα καροτο κρεμμυδι σελινο ελαιολαδο κ μια κουταλια της σουπας τραχανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μεσα στις σουπιτσες για τα μωρακια μπορειτε να βαζετε κ τραχανα ειναι πολυ θρεπτικος εγω σημερα εβαλα σε λιγο θα την ταισω,εβαλα πατατα καροτο κρεμμυδι σελινο ελαιολαδο κ μια κουταλια της σουπας τραχανα...

Πολύ καλή ιδέα!Το τρώει,της αρέσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάντως πρόπερσι δεν στολίσαμε δέντρο λόγω του πατερούλη μου που έχασα....πέρσι στόλισα κ εγώ μέσα Νοέμβρη για να το χαρώ,με μαυρη καρδιά όμως....ευτυχώς ημουν έγκυος κ ονειρευόμουν το μωράκι μου που την επόμενη χρονιά θα ενθουσιαζόταν στην αγκαλια μου με τα τόσα φώτα κ στολίδια........΄φετος όμως δυστυχώς τελικά δεν θα στολίσουμε λόγω του πεθερού μου που χάσαμε.

Δεν πειράζει να μάστε καλά κ του χρόνου θα το χαρεί καλύτερα η Χριστινούλα που θα έχει μεγαλώσει.....θα μου το διαλύσει πιο εύκολα δλδ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Πήγαμε στην παιδίατρο κ μας έδωσε πρόγραμμα διατροφής,από σήμερα ξεκινάει ριζάλευρο,σε 15 μέρες φρούτα και σε ένα μήνα λαχανικά κ κρέας.Είμαι πολύ περίεργη να καταγράψω αντιδράσεις.Μας είπε να τη βάζουμε στο καρεκλάκι του φαγητού για να μαθαίνει να τρώει εκεί.Θα ξεκινήσω να της δίνω κ νεράκι αργότερα κ μετά από ριζάλευρο που θα είναι το απογευματινό της θα τη θηλάζω.Αυτή πρότεινε το βιολογικό της frezylac γιατί δεν έχει καθόλου γλυκαντικές ουσίες.Τώρα την πονάνε του ούλα της,μας είπε ότι μπορεί να χρειαστούν κ 2 βδομάδες μέχρι να βγει όλο το δόντι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,δεν το καταλαβαίνω προς το παρόν στο θηλασμό το δοντάκι της, αλλά αυτή ούτως ή άλλως κ πριν βγάλει το δόντι με δαγκώνει που κ που :D .Αυτό,πίστεψέ με,το καταλαβαίνω αμέσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη καλη αρχη με το ρυζαλευρο!! Εγω του δινω αυτο που δεν εχει γαλα μεσα και βαζω το δικο μου. Ποσο ειναι η Μυρτω;

Γωγω μια χαρα πηρες τις πανες. Εαν μου στειλουν και εμενα κουπονια να στα δωσω. Εγω πηρα πολλα Λιμπερο και για 2 μηνες περιπου δεν θα χρειαστω. Τα ειχα βρει στην μιση τιμη τοτε.

Και εμενα μου αρεσει πολυ τα Χριστουγεννα.!!! Εχω και τον μεγαλο κοντα γεννημενος!!!! Αλλα δεν ξερω ακομη εαν θα στολισω. Ολα εξαρτονται απο τον Διονυση!!!!!!!

Σουλα μου κανονικα πρεπει να γυρισω στην δουλεια, ασχετα οτι δεν θελω και πολυ. Τωρα και 1 χρονο καθομαι και εχω βολευτει.

Δαφνη χαιρομαι που ηταν ολα περαστικα και δεν ταλαιπωρηθηκες.

Ποτε λετε για συναντηση; Οχι αυτο το Σαββατο γτ εχω γιορτη να παω.

Γιουλη εγω θελω της Nutricia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΣΤΛΕ....ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΛΗΓΟΥΝ 31/12/2011 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ 0,50 ΛΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΣΤΛΕ ΕΧΩ ΤΩΝ 0,60 ΛΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΛΗΓΟΥΝ ΣΤΙΣ 31/01/2012...ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ???ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ?ΜΟΝΟ Η ΓΩΓΩ ΘΕΛΕΙ?ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ??

ΣΟΥΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΠ ΚΑΤΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ...ΟΚ???

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΘΑ ΣΤΑ ΔΩΣΩ...ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!

NUTRICIA: 800 11 68800

ΝΟΥΝΟΥ: 800 11 669 669

NESTLE: 800 11 68068

LIBERO 800 11 542376

BABYLINO 800 11 84200

pampers 800 11 40222

milupa 800 11 68500

proderm 210 6601080

Johnson 800 11 22888

Η ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΑΙΤ

http://www.apopsizois.gr/

http://www.epithimies.gr/

http://www.elais.gr/

http://www.skip.gr/

http://www.milupa.gr/

http://www.Liberoclub.gr

http://www.pampers.gr

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,είναι 5,5 μηνών.εγώ σήμερα της εδωσα ενα δείγμα που μας έδωσε η παιδίατρος που εχει γάλα,να σου πω την αλήθεια είναι λίγο βαρετή η άντληση,ούτως ή άλλως μετά το ριζάλευρο θα πιει το γαλατάκι μου.θα δω, μπορεί και να βγάζω.Σήμερα έφαγε 4-5 κουταλιές,έπιασε το κουάλι κ ήθελε να φάει μόνη της,δεν ξετρελάθηκε,δεν επέμενα κ εγώ για πρώτη μέρα.αυτό που της άρεσε πολύ ήταν το νερό,πήρε μόνη της το ποτήρι κ ήπιε,της είναι πιο οικείο το να ρουφάει.

Γιούλη,ευχαρστούμε για τα τηλέφωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη εννοουσα το βαρος και υψος.

Γιουλη ευχαριστουμε πολυ ειναι πολυ χρησιμα τα τηλ.

Βρηκα της Nutricia το σιτε και γραφτηκα. Για να δουμε. Σας το βαζω.

http://www.almiron.gr/index.php?ID=vrefikes-kremes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗ PAMPERS ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΣΤΟ PAMPERS VILLAGE....ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑΚΙ ΜΕΤ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΕΣ-ΣΚΟΝΗ ΑΡΙΕΛ-ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ-ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΑ-ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ....ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΚΤΥΠΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΘΕΣ....

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΔΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Δανάη, κι εμείς την Frezylac θα φάμε που είναι βιολογική. Εμάς μας ξεκινάει ο παιδίατρος από φρούτα και μετά από 9 μέρες ρυζάλευρο!

Γωγώ, το 'φαγε το φαί της σήμερα το Χριστινάκι! Μπράβο!

Γιούλη, εγώ γράφτηκα στο pampers village και ακόμη τίποτα..

Έφτιαξα λίγα μπιφτεκάκια να φάμε, μαζί με γλυκοπατάτες τηγανιτές! Μιαμ-μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αυτό είναι το τελευταίο Σάββατο που μπορώ για συνάντηση, μετά θα δουλεύω κάθε Σάββατο πρωί, οπότε μόνο άλλη μέρα για μένα ή απόγευμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε?

δεν προλαβαίνω να διαβάσω!!! ευχομαι να είστε όλες & όλα τα μωράκια καλα΄!!! :lol::lol::lol:

εμείς σήμερα ακούσαμε καρδούλα!! γιούπιιιιιιιιιιιι και είχα μια αγωνία!:!!!! :D:D:D

Είμαι λιγότερο από ότι υπολογίζα καθώς μου είπε ο γιατρός ότι έμεινα έγκυος περίπου όταν θα έπρεπε να αδιαθετήσω!!! Για αυτό και μας 'ξέφυγε' .........................αλλά δεν πειράζει! τι να πειράζει δηλαδή όλο και πιο ωραια νοιώθουμε !! εντάξει υπάρχει άγχος για το πώς θα τα καταφέρουμε αλλά τώρα μας νοιάζει να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη!!!

σε 1 μηνα η αυχενική!!!!!!!!!!!!!

φιλάκια πολλά πολλα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, πριν 2 εβδομάδες ήταν 6.480 γρ και 65 εκ.Σήμερα δεν την μέτρησε πάλι,μόνο το κεφαλάκι της 40,5 εκ.

Έλενα, χαίρομαι με τη χαρά σας!!!κι εγώ ώρες ώρες που χαζεύω με τη Μυρτώ λέω θέλω πολλά παιδιά!!!όλα καλά εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!

Γιουλη στο Επιθυμιες ειμαι γραμμενη πολυ καιρο και μου στελνουν κουπονια καθε τριμηνο εκτος απο το καλοκαιρι. Στο Παμπερς ειχα γραφτει αλλα τπτ τοσο καιρο.

Ο μπεμπης μου μολις κοιμηθηκε και ετσι εβαλα να σιδερωσω. Αυριο κοριτσια μου θα τον αφησω πρωτη φορα μονος του στην γιαγια του. Αχ δεν θα ηθελα αλλα πεθανε ο μπαμπας της νονας του μπεμπη και πρεπει να παω στη κηδεια. Ευτυχως ειναι μεσιμερι και ο μικρος θα εχει φαει την σουπιτσα του και δεν θα πιναει μεχρι τις 5-6.

Θα προσπαθησω εαν θελετε τελικα για Σαββατο πρωι. Θα εχει καλο καιρο χωρις βροχες, πειτε και μερος!!!

Δαναη και εγω την ιδια σκεψη κανω αλλα η κυβερνηση μας φορολογει για τα παιδια που εχουμε!!!! Ελεος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ εμενα μου εχουν στειλει αρκετες φορες απο τα παμπερς....μου στειλα;νε κ στο σπιτι ενα μεγαλο κουτι με πανες,μωρομαντηλα,προδερμ απορυπαντικο πιατων και κατι αλλα που δε θυμαμαι τωρα....μαλλον ειχαν παρει τα στοιχεια μου απο το ιασω....οσο ημουν στο ιασω περασαν κ μου αφησαν κ κουτι με δωρα απο τη λιμπερο...κι επισης οταν ειχε πρωτοαλλαξει η συσκευασια των μπεμπιλινο μου εστειλαν σπιτι μια μεγαλη συσκευασια,αφου πρωτα τους πηρα τηλεφωνο κ τους ειπα οτι θελω να δοκιμασω το καινουριο προιον.....γενικα εως τωρα δεν εχω αγορασει κανονικα πανες....μονο με κουπονια....αγοραζω η μπεμπιλινο η παμπερς...η λιμπερο δεν στελνει τιποτα...

σημερα εχει παλι πολυ γκρινια..σιγουρα ειναι δοντια...δεν αντεχω αυτη τη γκρινα κοριτσια ειλικρινα....το κεφαλι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη μια χαρα βολευες!! Τα Λιμπερο εχουν προσφορες στα σουπερ. Ειχα βρει στην μιση τιμη καποια στιγμη και πηρα. Με βολευουν αρκετα και δεν μυριζουν οπως τα Παμπερς.

Δαναη ξεχασα να σου πω οτι και εγω ειμαι φαν της Grey's Anatomy. Μια μερα εκατσα απο τις 22.00 εως τις 2 και εβλεπα τον υπολογιστη ολο τον 5 ή 6 κυκλο δεν θυμαμαι. Μετα ομως αρχισα και ετρεμα απο υπερενταση και ετσι εκανα αποχη!!!! Τωρα πια το βλεπω μονο στην τηλεοραση.

Παω να ξαπλωσω, για να δουμε τι ωρα θα συκωθει σημερα. Εχθες ξυπνησε στις 3.30 του εβαλα πιπιλα και μετα ξυπνησε στις 6 για φαι. Ξεκουραστηκα και εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ το παράκανε ο Άρης με το ξενύχτι σήμερα! 12 παρά 5 κοιμήθηκε!!!

Για συνάντηση θα επαναφέρω την ιδέα του Θησείου αν έχει καλό καιρό...

Είμαι κομμάτια. Καληνύχτες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ το παράκανε ο Άρης με το ξενύχτι σήμερα! 12 παρά 5 κοιμήθηκε!!!

Για συνάντηση θα επαναφέρω την ιδέα του Θησείου αν έχει καλό καιρό...

Είμαι κομμάτια. Καληνύχτες!!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ....ΤΑ ΣΟΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΘΗΣΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟ ΟΜΟΡΦΑ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΝΟ...ΑΑΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ...ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΚΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Εγώ δεν ξέρω αν μπορώ σιγουρα Σαββατο να έρθω :(

ομως...

Θησείο είναι πολύ όμορφα,ειναι κ δίπλα μου χιχι....μονο που δεν έχει χώρους να αλλάξουμε τα μωράκια μας αν έχουν κάνει κακάκια...ο καιρός είναι περίεργος για κολπάκια.

Φρουτάκια πάλι με το ζόρι 3 κουταλίτσες...της έδωσα ενα μπισκοτο να γλυφει.

Εχτές το βράδυ πετάχτηκα στην αδερφή μου να δω την ανηψιά μου 6 μηνών,την κράτησε ο Χρηστος..

την έπαιξα κ την ευχαριστηθηκα....επισης με έλεγε Γωγώωωω!!!Το ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...