Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σουλακι με γεια το δοντακι!!!!!γερο να ειναι και χρυσο!!!!μπραβο, το τοπικ επρεπε να λεγεται " τα πρωτα δοντια"!!!! :-ss:-ss:-ss

αντρια, μπορει να ειναι και απο τα ουλα της και η διαρροια....αν δεν κανει πυρετο, μαλλον τα ουλα της ειναι....κι εμενα εκνευριζεται με τα μασητικα, ειναι πολυ μεγαλα για το στομα της .... περιμενουμε τη σοφι , μηπως τη βολεψει, γιατι ολο τα χερια στο στομα εχει.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΟΥΦ!!!ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ...ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΜΕΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ...ΑΦΗΣΤΕ!!!

ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ..ΤΟ ΕΧΩ ΤΟΟΟΟΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκε,κατέβασα να δούμε την καινούρια ταινία του Woody Allen, Μεσάνυχτα στο Παρίσι.Καληνύχτα σας!!!

K mena molis koimi8ike twra sto kanape meta apo polles agkalies, perpatima, kounima k peripato me to autokinito me ton mpamaka tis ka8ws i mama siderwse ena swro rouxa ,mou vgike o k*l*s i mesi kale pou pige o nous sas? :))

Kalinixta Danai!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΟΥΦ!!!ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ...ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΜΕΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ...ΑΦΗΣΤΕ!!!

ΤΩΡΑ ΧΑΛΑΡΩΝΩ..ΤΟ ΕΧΩ ΤΟΟΟΟΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ...

Gioulaki mou simera akousa toso poli klama pou vouzioun ta autia mou ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο δικος μου μολις κοιμηθηκε!!!!

Με γεια τα δοντακια σας, γερα να ειναι και στα δικα μας!!

Σουλα ουτε τα δικα μας ουλα δεν εχουν πρηστει. μακαρι να μην υποφερει. Οταν βγουν οι κυνοδοντες ειναι πολυ χαλια, πολυ πονο!! Ωραιο το φορεμα.

Δαναη και το δικο σου ωραιο, απλο. Να ρωτησω κατι που δεν φαινετε καλα στην φωτο, σου κανει κοιλια η ζωνη;

Οταν παμε σ'ενα μερος ειναι λογικο να πουλανε τα ντοπια πραγματα. Αυτο ζηταει ο τουρισμος (και εγω), εαν ειναι να βρισκουμε τα ιδια με την Αθηνα καλυτερα να κατσουμε εδω.

Ανδρια μηπως ειχε ματι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη το επόμενο topic θα το ονομάσουμε τα πρώτα μας δοντάκια,ελπιζω τότε να σκάσει μύτη κ της Χριστινούλας μου... :D οχι οτι βιάζομαι,οποτε θέλει ας έρθει απο την στιγμή που δεν την βλέπω να βασανίζεται.

Μεγια τα δοντάκια κ στην Αθηνούλα μας,γερά δυνατα κ υγιέστατα :D Δλδ ιδια μέρα βγηκαν με την κορη της Δανάης?

Γιουλη μου,πολλες αναρτησεις κ φωτογραφίες για την φίλη μας καμηλοπάρδαλη Σοφι,έχουν κανει τα κορίτσια....ειναι μασητικό κ την παραγγέλνεις απο το Αμαζον,δεν ξέρω απο που αλλου.

Σημερα πάλι δεν έφαγε πολύ,3 κουταλιες μηλο-αχλάδι κ 3 κουταλιές πατατα-καροτο,ο γιατρός ειπε να μην της δινω τιποτα αλλο οταν δεν τρώει γτ μαθαίνει κ το βρισκει σαν λύση...

Το απογευμα κρεμα που την τρωει ολη κ μετα γαλα.

Ειχε κ γκρινια το απογευμα...ολο αγκαλια ηθελε,την έβαλα λιγο στο μαρσιππο για να κάνω κ καμια δουλεια αλλα ποναγαν οι ωμοι μου κ την εβγαλα......

αυτα απο μένα φιλενάδες!

Αληθεια που xαθηκε ο daddy cool George????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια θηλαζει και πινει σε καθημερινη βαση 100-180 μλ αναλογα την ορεξη ... δεν καθεται να θηλασει κουραζεται κι εμενε στην πεινα φταιει ο ουρανισκος μας τι να κανω;;; ηρεμησα κι εγω λιγο σκεφτειτε οτι σημερα στ αμαξι δεν εκλαψε καθολου κοιμηθηκε πρωτη φορα...

Γιωργιαννα υποαλλεργικο δινω γιατι ειχε αλλεργια στα αγελαδινο που ετρωγα εγω και γιατι στο ναν εχει εμπιστοσυνη η μαμα και η παιδιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκε,κατέβασα να δούμε την καινούρια ταινία του Woody Allen, Μεσάνυχτα στο Παρίσι.Καληνύχτα σας!!!

εμεις θα δουμε grey's anatomy!!!η ταινια ακομα κατεβαινει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια θηλαζει και πινει σε καθημερινη βαση 100-180 μλ αναλογα την ορεξη ... δεν καθεται να θηλασει κουραζεται κι εμενε στην πεινα φταιει ο ουρανισκος μας τι να κανω;;; ηρεμησα κι εγω λιγο σκεφτειτε οτι σημερα στ αμαξι δεν εκλαψε καθολου κοιμηθηκε πρωτη φορα...

Γιωργιαννα υποαλλεργικο δινω γιατι ειχε αλλεργια στα αγελαδινο που ετρωγα εγω και γιατι στο ναν εχει εμπιστοσυνη η μαμα και η παιδιατρος...

αφροδιτη εχει αλλεργια στο αγελαδινο;;;πως το καταλαβες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaa twra ekana click xtes to vradi pigame gamo k pirame polla komplimenta alla mia kopela i arravwniastikia enos prwin sinaderfou tou giwrgou evlepe tin Victoria olo to vradi poli entona k den tis milise ka8olou, den mou arese to vlemma tis lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφροδίτη,είσαι κ εσύ fan του grey's anatomy?Είδες το 5ο επεισόδιο της 8ης σαιζόν?ανέβηκε την Παρασκευή,κάθε παρασκευή ανεβαίνει το καινούριο κ εγώ το κατεβάζω από το http://btjunkie.org/ αλλά χωρίς υπότιτλους.

Γεωργιάννα,δεν ξέρω αν φταίει το φόρεμα ή η κοιλίτσα μου.Αυτό έχει μια δικιά του ζώνη μαύρη αλλά πήρα αυτή για να σπάσει η μαυρίλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] ...

ΚΑΛΟΡΥΖΙΚΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΡΔΙΑ...Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΔΕΝΤΡΟ..ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΣΤΟΛΙΖΩ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ.....ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ!!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ ΑΣ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ ΜΟΣΧΑΡΙ...ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΣΕΙΣ?ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ?

ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξυ ακομα να ρθει η σοφι και περασε πανω απο εβδομαδα!!!!

K emas Afro mou alla eipa epeidi eimai apo Kipro mporei etsi na einai..Talaipwreitai poli me ta oula tis :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες!!!

εδω κοριτσια ο καιρος ακρως χειμωνιατικος πριν εριχνε ενα χιονι!!!!!!!τα ειδα ολα :lol: το παει εναλαξ μια βροχη μια χιονι!!!!

σημερα το μενου εχει γιοβαρλακια!!!!ταιριαζει σουπιτσα σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τελικά κάτι περαστικό είχα, που με έκανε να σέρνομαι όλη μέρα χθες, τρομερή αδυναμία αλλά δεν ανέβασα ξανά πυρετό. Μάζεψα τα κομμάτια μου και πήγα και στην περίφημη πρόσκληση, το ζευγάρι που ήθελε να δει το μωρό και για τους οποίους έγινε όλο το θέμα, ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ! Εντάξει ο Βαγγέλης μου ζήτησε συγγνώμη κλπ... Γενικώς πάντως δεν αντέχει να αρρωσταίνω, δε μπορεί να το διαχειριστεί! Αχ Αφροδίτη πόσο δίκιο έχεις αλλά δε μπορώ πάντα να το βλέπω με χιούμορ. Τέλος πάντων, σήμερα είμαι καλά!

Σούλα μου με γεια το δοντάκι και το χιονάκι!! Χειμωνιάζει!

Σήμερα το μενού έχει κοτοπουλάκι στο φούρνο με πατατούλες. Φτιάχνω να ωραίο μείγμα με λάδι, λεμόνι, μουστάρδα, μέλι και θυμάρι και περιχύνω το κοτόπουλο και γίνεται αριστούργημα!

Γιούλη και μένα μ' αρέσουν πολύ τα Χριστούγεννα, ξαναγίνομαι παιδί και φέτος τρελαίνομαι που θα έχω και το παιδάκι μου! αχ!!

Η δική μας Σοφί ήρθε, την συμπαθούμε αλλά δεν ασχολούμαστε πάρα πολύ. Αντιθέτως την έχει συμπαθήσει ιδιαιτέρως ο σκύλος μας! Φοβάμαι πως θα ζήσουμε μάχη διεκδίκησης της Σοφί, μεταξύ Άρη και Μαμπρούκ!

Δε θυμάμαι τι άλλο διάβασα, συγγνώμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΡΕΜΕΣ...ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ....ΜΗΝ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΑΣΧΕΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΕΣΑΣ....ΕΧΩ ΝΟΥΤΡΙΤΣΙΑ,ΜΙΛΟΥΠΑ,ΝΕΣΤΛΕ,ΝΟΥΝΟΥ,ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙΑ ΝΕΣΤΛΕ,ΝΕΣΛΑΚ,ΕΠΙΔΟΡΠΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΝΕΣΤΛΕ...ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ Η ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
    • αν χρειαστείς κάτι άλλο μου λες!
    • Συμφωνώ κ γω με τα κορίτσια πως καλό θα ήταν να ξεκινάς 9η μέρα τα τεστ κ εάν δεις να σκουραινει καλό θα ήταν εκείνες τις μέρες να κανεις 2 τεστ ένα μεσημέρι κ ένα αργά το απόγευμα. Εγώ βρίσκω ωορρηξία συνήθως απόγευμα κ την επόμενη το πρωί είναι πάλι αχνό. Τώρα με κύκλο 26 ημερών θεωρητικά η ωορρηξία σου γίνεται 12η μέρα. Εκτός αν έχεις ωχρινικη φάση 12 ημερών αντί για 14 που κ πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μόνο με τα τεστ θα το δεις αυτό ή με παρακολούθηση ωορρηξίας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...