Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!

Άντρια να σου ζήσει η κούκλα!!! Είδα τις φωτογραφίες είστε όλοι υπέροχοι!! Μαμά-μπαμπάς και κόρη καθώς και η νονά (είναι συγγενής σου η νονά?)...Να είστε πάντα καλά!! αααα και το πιο κουφό, μάλλον επειδή είδα τις φωτογραφίες αργά το βράδυ μου κόλλησαν στο υποσυνείδητο και σε είδα στον ύπνο μου! Ήμασταν στην κύπρο με τα μωρά μας και ετοιμαζόμασταν να βγούμε έξω για clubbing χαχαχαχαχα και ντυνόμασταν βαφόμασταν εντονα κλπ...πολύ ωραία έξοδος θα ήταν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωργιάνννα άστα και εμείς το ίδιο 'πρόβλημα' έχουμε με την φύλαξη του παιδιού....Και φυσικά ο κλήρος πέφτει στις μαμάδες....εντάξει δεν λέω έχει και τα θετικά του αυτό....αλλά γενικά εγώ παλεύω κυριολεκτικά να βρω χρόνο για την δουλειά μου...ξενυχτάω...δουλεύω Σαββατοκύριακα...κανονίζω τα ραντεβού μου τα απογεύματα και τρέχω να προλάβω καθώς ο άντρας μου συνήθως αργεί ....αστα αστα...θέλω να σηκωθούμε να φύγουμε να πάμε εκτός Αθηνών να ζήσουμε για να είναι πιο ανθρώπινα τα πράγματα και να έχω και βοήθεια από τους δικούς μου...

εντάξει θα κρατήσουμε τους πελάτες μας στην Αθήνα -δεν θα ρίξουμε μαυρη πέτρα- αλλά ....εδώ πολλές φορές τα πράγματα γίνονται απάνθρωπα...οι μετακινήσεις είναι τεράστιες...τα έξοδα πολλά...χαμός!!

άρχισα την γκρίνια πρωι πρωι.... :lol::lol::lol:

φιλάκια και καλημέρα και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Καλοφώτιστη η κορούλα σου Αντρια,πολύ ωραίες φώτο κ η νονα πολύ σικάτη like like!

Σαμάνθα αχ με έκανες να νοσταλγήσω παλιές ανέμελες εποχές που το μόνο που σκεφτόμασταν τι θα βάλουμε το βράδυ που θα βγούμε,που θα πάμε,ποιος θα είναι κτλ κτλ...

Κάθε εβδομάδα έξω ...

Οχι ότι τωρα δεν περνάμε ωραία,ειμαστε ευτυχισμένες πολύ αλλά ενα date με τον αντρα μου για ποτάκι δεν θα με χάλαγε...θα γινει κ αυτο δεν απογοητευόμαστε.

Αναστασία μην στεναχωριέσαι,θα μου φέρεις την Γεωργία εμένα να πας σε 2-3 μαγαζάκια.Θα βάλεις ένα προγραμμάτακι κ θα πεις θα παω σε αυτα.

Εχω κ το βιβλιο της laredoute αν θες να σου δώσω.

Γεωργιάννα θα βρεθεί λυση,αρκεί να μην μαλώνετε ,εχετε κατι υποψην κ διαφωνείτε?

Αυτο με την πιπίλα δλδ το βιβλιο υποστηρίζει οτι πρεπει να την δίνουμε την νύχτα?

Ελενάκο πως πάει η μετακόμιση,πως να πάει μπλέξιμο φαντάζομαι :o

Σαμαρ κ εμείς ξενύχτι..............

Πρώτη φορά έγινε αυτό,την τάισα στις 22.00, 180 ml κ ξυπνάει στις 1.30 με γκρίνια!!

Της φτιάχνω 170 λέω ποσο θα πιει,χορτασε το βραδυ κ ομως ηπιε αλλα 80...συνολο 250 :shock:

Το πρωί ξύπνησε στις 8.30...

Μα τι κουφα είναι αυτα???

Σήμερα έχει λαική,ομελέτα για φαγητό....κ ότι έχει η πεθερά μου.

Μην το παρεξηγειτε μέχρι τωρα μαγειρευα κ της έδινα ....ε ας το κάνει εφοσον το πρότεινε.

Αναστασία εχτές φαγαμε ρύζι με τόνο κ σαλάτα τελικα΄..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Άντρια να σου ζήσει η κούκλα!!! Είδα τις φωτογραφίες είστε όλοι υπέροχοι!! Μαμά-μπαμπάς και κόρη καθώς και η νονά (είναι συγγενής σου η νονά?)...Να είστε πάντα καλά!! αααα και το πιο κουφό, μάλλον επειδή είδα τις φωτογραφίες αργά το βράδυ μου κόλλησαν στο υποσυνείδητο και σε είδα στον ύπνο μου! Ήμασταν στην κύπρο με τα μωρά μας και ετοιμαζόμασταν να βγούμε έξω για clubbing χαχαχαχαχα και ντυνόμασταν βαφόμασταν εντονα κλπ...πολύ ωραία έξοδος θα ήταν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωργιάνννα άστα και εμείς το ίδιο 'πρόβλημα' έχουμε με την φύλαξη του παιδιού....Και φυσικά ο κλήρος πέφτει στις μαμάδες....εντάξει δεν λέω έχει και τα θετικά του αυτό....αλλά γενικά εγώ παλεύω κυριολεκτικά να βρω χρόνο για την δουλειά μου...ξενυχτάω...δουλεύω Σαββατοκύριακα...κανονίζω τα ραντεβού μου τα απογεύματα και τρέχω να προλάβω καθώς ο άντρας μου συνήθως αργεί ....αστα αστα...θέλω να σηκωθούμε να φύγουμε να πάμε εκτός Αθηνών να ζήσουμε για να είναι πιο ανθρώπινα τα πράγματα και να έχω και βοήθεια από τους δικούς μου...

εντάξει θα κρατήσουμε τους πελάτες μας στην Αθήνα -δεν θα ρίξουμε μαυρη πέτρα- αλλά ....εδώ πολλές φορές τα πράγματα γίνονται απάνθρωπα...οι μετακινήσεις είναι τεράστιες...τα έξοδα πολλά...χαμός!!

άρχισα την γκρίνια πρωι πρωι.... :lol::lol::lol:

φιλάκια και καλημέρα και πάλι!

Se euxaristoume poli..Nai nai i nona einai 1i mou 3aderfi k prwtokoumera sto gamo mou..

Hehehe trelokomeio =))=))..Poli wraio oneiro :))..Ante ela Kipro!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα, διαβάζεις το κοιμήσου παιδί μου;κ εγώ το ξεκίνησα.την έχουμε πατήσει με τον ημερήσιο ύπνο της μικρής, την έμαθε ο κώστας κ μετά το συνεχισα κ εγώ, να τη νανουρίζουμε στην αγκαλιά με ζορμπαλά κ τώρα δυσκολεύεται να αποκοιμηθεί μόνη της ενώ είναι κουρασμένη.θα προσπαθήσουμε να την αφήσουμε με τα παιχνιδια της στο κρεβάτι να αποκοιμηθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι κορίτσια ήταν πολύ ωραία που ετοιμαζόμασταν να βγούμε!!!που να βγαίναμε κιόλας ...στο όνειρο πάντα ε???!!!

εγώ που πίστευα ότι κάπως θα μπορούσα να βγω φέτος που θα μεγάλωνε και η μικρή...ε τίποτα Χριστούγεννα...όταν θα κρατούσε την μικρή η μαμά μου αλλά τώρα που είμαι έγκυος πάλι δεν θα γίνεται...εντάξει για κανένα φαγητάκι θα μπορώ να πάω...ή σινεμά αλλά εγώ ήθελα να πάω για ΣΦΗΝΑΚΙΑ και ΠΟΤΑΚΙΑ...και γενικά να ΡΟΚΑΡΩ και να τα πιουμε στην μπαρα (του μπαρ χιχι) και να χτυπηθούμε στους ήχους της μουσικής :lol::lol::lol: (hard rock σύμφωνα με τα γούστα μου!) αχ και κατα προτίμηση με κοριτσοπαρέα!!!!!!!!!!!

Σε ροκ μπαρ γνωριστηκαμε με τον αντρα μου, ένα βράδυ πριν από 4 και κάτι χρόνια, σε κοινή παρέα...και ερωτευτήκαμε από την πρώτη στιμή και από τότε είμαστε συνεχεια μαζί!!! Ποιος θα το έλεγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια, εσείς πώς γνωριστήκατε???????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,εμείς γνωριστήκαμε στη Ζαχάρω (Πελοπόννησο) καλοκαίρι σε κοινή παρέα.Αχ, ωραίες αναμνήσεις!

καλεεεε για δώσε λεπτομέρειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καταλάβατε αμέσως ότι υπάρχει...κοινό ενδιαφέρον??

με εμάς ήταν τελείως κουφό...η φίλη μου την 'επεφτε' στον άντρα μου, ο κολλητός του σε εμένα...και εμείς ψάχναμε ευκαιρία να μιλήσουμε μεταξύ μας.... :lol::lol::lol: αποτέλεσμα? ο φίλος του δεν του ξαναμίλησε από τότε :lol::lol::lol: αλλά οκ με την φίλη μου κάνουμε ακόμα παρέα καθώς μου είπε και την άλλη μέρα: θα ταιριάξετε πάρα πολύ με αυτόν, βάζουμε στοίχημα ότι θα είστε για καιρό μαζι?

Και από τότε ακόμα μου ζητάει το στοίχημα.. :lol::lol::lol::lol:

ωραίες αναμνήσεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη, δεν έχω πάρει θήλαστρο και τώρα πια που έχουμε φτάσει στους 5 μήνες θηλασμού δεν νομίζω να αξίζει.. Οπότε όπου πάει το "γάλα" πάει και το μωρό!

Σούλα, η θεία μου και η κουμπάρα μου που θα μπορούσαν να με βοηθήσουν και να πάμε μαζί, έχουν η μία 3 παιδιά και η άλλη 2! Πόσα να σέρνουμε μαζί μας.... Για φίλες, άστο! Με τις ελεύθερες έχουμε πια απομακρυνθεί.. διαφορετικά ενδιαφέροντα και προτεραιότητες βλέπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις ήρθε η Sophie μας με το ταχυδρομείο! Γιούπι!!!!!!!!!

Την είχαμε παρεγγείλει από το amazon πριν έρθει Ελλάδα.

Περιμένουμε να ξυπνήσει η μπουμπού για να της την δώσουμε και να δούμε αντιδράσεις ;)

post-14765-1387393788464_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou se euxaristoume gia ta komplimenta..8a ta metaferw k stin nona mas :D :D

Ma k emas kati epa8e i zouzou e4es tin taisa stis 12 k stis 3:45 3ipnise k eklaige tin voi8isa na kanei kakakia giati eida pws ligize ta podarakia tis stin koilitsa tis k meta eutixws koimi8ike alla kata diastimata tin akouga na 4iloklaiei k na gkriniazei..Edw k 2 nixtes koimate me poli elafri ipno k ka8'oli tin diarkeia tis nixtas 4eutoklaiei..Giati? lete e4es na itan logw twn emvoliwn? Den 3erw agxw8ika ekei pou koimotan seri twra 3ekinisame auta? Neogenniti pou itan den mou ekane tetoia..Allo k auto twra :(

K egw pe8imisa na vgw me ton androuli mou monoi mas alla k otan vgoume 8a pe8imisoume ta mikra hehe den 3eroume ti 8eloume kale :))

Anastasia mou k egw paraggeila tin sophie giati i mikri eidika ta vradia klaiei poli me ta oula tis, kanei k kati spasmwdikes kiniseis k vazei to xeri tis me mania sto stoma tis..Poso kairo ekane na er8ei?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D να βγείτε με τον άνδρα σου κ να την εχει αυτός?

Αυτό είναι η καλύτερη ιδέα!

Anastasia mou k egw paraggeila tin sophie giati i mikri eidika ta vradia klaiei poli me ta oula tis, kanei k kati spasmwdikes kiniseis k vazei to xeri tis me mania sto stoma tis..Poso kairo ekane na er8ei?

10 μέρες έκανε να έρθει ελλάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!βγηκαμε μια βολτα με το καροτσι το πρωι που ειχε ηλιο και ωραια μερα και πολυ μας αρεσε!!!

ελενα, θα σου πω εγω πως γνωριστηκαμε με τον αντρα μου.... ημουν στο 2ο ετος γαλλ.φιλολογιας και αυτος στο 3ο αγγλικης....μια μερα ερχεται μια φιλη μου και μου λεει : θα σου κανω κονε, εχει μια φιλη μου εναν φιλο τελειο για σενα!!!!εγω ημουν πολυ στις μαυρες μου, και δεν ειχα ορεξη για γνωριμιες, αλλα αντε, λεω, δε βαριεσαι...ετσι κανονιζεται το ραντεβου, βρισκομαστε εγω, αυτος, η φιλη του, ενας φιλος τους, κι η φιλη μου, στη ροτοντα για καφε ( τοτε ηταν μια καφετερια που τη λεγανε κους κους... θεσ/νικη )... απο την αρχη αρεσε ο ενας στον αλλο, αλλα εγω ημουν πολυ μουροχαυλη, και για κανα μηνα βγαιναμε ολοι μαζι οι ασχετοι, μεχρι να παρω θαρρος και να βρεθουμε μονοι!!!! τελικα, αφου πηγαμε για κανα 2 καφεδες μονοι μας, μου λεει να τον συναντησω στη βιβλιοθηκη που διαβαζε ενα πρωι ( τα φτιαξαμε εν μεσω εξεταστικης- 2 μαθηματα εχασα η ξεμυαλισμενη!!!!) και εκει, με τραβηξε απαλα και μου εδωσε το πιο ομορφο φιλι της ζωης μου!!!!! :x:x:x πολυ αρλεκιν, εεεε;;;;αλλα, ετσι ελιωσα, σαν ξεχασμενο παγωτο εξω απο το ψυγειο.....

εεεε μετα, περασαμε διαφορα, γιατι αυτος πηγε στην αγγλια και οι γονεις μου ηταν πολυ αυστηροι και δεν ηθελαν να εχω σχεσεις, οποτε εκανα κρυφα ταξιδια και σε εποχες που κινητα δεν υπηρχαν...

κι αλλα πολλα που δεν προλαβαινω να πω , γιατι ξυπνησε το μωρακι μου!!!

φιλια, τα λεμε αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις γνωριστηκαμε στο μοναστηρακι πριν απο 4 χρονια κ κατι μεσω ενος κοινου φιλου με τον οποιο εγω ειχα παρελθον αλλα ειμασταν φιλοι μονο.Εγω πρεφα δεν πηρα οτι με κοιταζε μου την ελεγε κ μου την ειχε σπασει ελυνα κ κατι θεματα με τον αντωνη , αυτο το παιδι , ημουν περιεργα επινα κ ουζα κ τα ξημερωματα που εκανα να φυγω μου λεει θα μου δωσεις το κινητο σου; κοκκαλωνω κ του λεω :Εεεεεε, αμα θες παρτο απ τον αντωνη κ μου λεει αν ηθελα να το παρω απο τον αντωνη θα το επαιρνα σε σενα μιλαω...

τον παιδεψα πολυ δεν ηταν κεραυνοβολος εφευγα για γαλλια σε τρεις μηνες κ ειχα γι αυτο το λογο μια ελευθερη σχεση με εναν αλλον, πολυ καλο παιδι, ωστε να μη δεθω κ σκατα δεθηκα εμεινα γαλλια σκαρτο χρονο κ τα παρατησα ολα για το γιαννακη γιατι εγω δεν τη μπορω την αποσταση αυτααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς γνωριστήκαμε σε ένα rave παρτυ ας το πούμε,στο buttery....όταν ήμασταν 17,κάθησα να κάνω ένα τσιγάρο πισω στις κερκίδες κ ήταν ο μοναδικος που καθοταν διπλα μου κ ζητησα φωτιά...

δεν τον είχα δει κ καλά,είχε τα περίεργα φώτα.

Ετυχε να τον ξέρει η φιλη μου κ ζηταγε το τηλ μου,με τα πολλα, μας γνώρισε.

Τα είχαμε 2 μήνες αλλά δεν τον μπορουσα,μη εκεινο μη το αλλο κ πάλι θα βγεις με τις φίλες σου κτλ κτλ....κ του είπα Τελος,ηρθε στο σχολείο μου έδωσε μια σφαλιάρα γτ ειχε καψουρα το παιδί κ εγω έλεγα ουφφ αντε γτ μου τα είχε πρήξει.

και συνέχισα να κάνω τις τρέλες μου......

Υστερα απο 7 χρονια εμπειρίας απο άλλες σχέσεις κτλ....τον συνάντησα σε ενα φεστιβαλ στο Ιδρυμα Μειζωνος....ειχα τα γενεθλειά μου κ όταν με ειδε έβγαλε ενα βραχιολάκι που φοραγε απο την Αμοργό κ μου το έκανε δώρο....πόσο συγκινήθηκα!!!

Αρχισα να το εκτιμώ αυτο το παιδί κ είπα να τον πάρω τηλ στο παλιο του νουμερο που έτυχε να το ανοιξει εκείνη την ώρα μετά απο 2 χρόνια.Απιστευτο?

Συναντηθήκαμε κ απο το 2ο ραντεβου είμαστε μαζί

Εμαθα απο όλους κ απο τον ίδιο οτι ποτέ δεν με είχε ξεχάσει κ παντα ηταν ερωτευμενος μαζι μου :x:x:x

Αχχχχ τι ωραίο θέμα ανοιξαμε ΠΑΛΙ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελες.δεν εχω διαβασει τα νεα σας αλλα ειπα να δωσω το παρων μου.μολις φαγαμε (μπιφτεκια ) και παω να βαλω τα παιδακια μου για υπνο να ησυχασει λιγο το κεφαλι μου και τα λενε μετα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουρλοκομεία καλημέρα! (αν και μεσημέριασε...)

Εμένα με μπουζούκι και κόκορα κρασάτο μ'έριξε, είμαι μερακλού, τι να κάνουμε!! :lol:

Δούλευα σε μια ΜΚΟ ψυχικής υγείας, κάναμε προγράμματα ψυχοκοινωνικής αποκατάστασης ψυχιατρικών ασθενών και πολύ συχνά οργανώναμε καλλιτεχνικές εκδηλώσεις με στόχο το άνοιγμα προς τη κοινότητα. Ε κάθε 15 μέρες είχαμε ρεμπέτικες βραδιές και επικεφαλής της κομπανίας που έπαιζε ήταν ο καλός μου. Μεγάλη ιστορία βέβαια το πως έγινε η όλη φάση, αν μ'αφήσει ο Αρούλης θα σας την πω. Τώρα ουρλιάζει, πάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ομορφα γωγω μου... εμενα με εκανε να τον ερωτευτω η ασφαλεια που μου εβγαλε μου ειπε οτι μ αγαπαει σε δυο εβδομαδες κ οτι θελει να μαστε μαζι κ δεν τον νοιαζει η γαλλια και.... ΕΓΩ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΑ!!! αλλα μετα το μετανιωσα κ τα ξαναβρηκαμε, κ 2 εβδομαδες μετα τον ξαναχωρισα κι επεσε ο βλακας απο μια σκηνη πανκ συναυλιας κ απο τοτε ειμαστε αχωριστοι... κ πειστηκα οτι μ αγαπαει κ οτι δεν το λεει ψεματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραιες ιστοριες εχετε γραψει.

Θα σας γραψω και την δικια μου μολις βρω λιγο χρονο σημερα γτ δεν εχω μαγειρεψει.

Δαναη ναι αυτο το βιβλιο διαβαζω.

Τα ειπα λιγο με την πεθερουλα μου τωρα περιμενω να δω τι θα αποφασισουν!!! Δεν ανακατευομαι ξανα στην οικογενεια του!! βρηκα και το μπελα μου τελικα.

Βασω πως ειναι τα παιδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw gnwrisa ton andra mou apo ena koino mas filo..Ekana to party gene8liwn mou se ena club k o andras mou itan filos enos poli kalou mou filou k ton efere mazi tou..Me evlepe olo to vradi alla egw ekana tin diskoli :)):))..Ekeino to vradi rwtise ton koino mas filo an eimai eleu8eri k tou eipe oxi :shock::oops: (den 3erw to giati min me rwtate)..Ka8e evdomada pigena sto sigkekrimeno club me mia fili mou k ka8omastan sto bar (axxxx teleies stigmes xwris skotoures) k ekeinoi ka8ontan stin apenati meria tou bar k mas kernousan pota..Auto ginotan 1-1,5 mina..Ena vradi den ir8e k egw rwtisa to koino mas filo pws k den ir8e k mou eipe pws apokoimi8ike, exw koitaza sinewxs tin porta k parakalousa na er8ei tote egw i xazi katalava pws kati niw8w,tote ekana click pws den ton vlepw mono filika alla pws kati allo niw8w..Den to eixa antilif8ei proigoumenos..Telika ekeino to vradi ir8e argoporimena alla toulaxisto ir8e YIOUPI :))..Ekeino to vradi oi 2 filoi tou k i fili mou eixan ginei kommatia apo to poto ektos apo emena k ton giwrgo mou k etsi analavame na odigisoume emeis k etsi egw analava tin fili mou k ekeinos tous dikous tou..O giwrgos me akolou8ouse me to autokinito tou gia na sigoureutei pws eimaste kala itan apo pisw mas mexri enos simeiou tou dromou k meta efige k ekeinos gia na parei tou ipoloipous..Egw molis piga spiti pira til ton koino mas filo na tou zitisw to til tou giwrgou gia na ton euxaristisw gia tin egnoia pou mas eixe k ton kopo tou na mas akolou8a ws ta misa tou dromou o filos mou gelouse k mou leei: "Kala vre tou lew egw ta euxaristw sou den einai anagki na sou dwsw to til tou ktl" egw epimena k telika ta katafera k to pira k tou esteila ena sms na ton euxaristisw..An katalavate aformi e4axna :lol: ..Egw to ekana auto gia na dei ton ari8mo tou kinitou mou k meta afisa tin katastasi sta xeria tou k an endiaferotan pragmatika 8a to sinexize opws k ekane :D...Autaaaaa sorry gia to mege8os tou minimatos mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ma ti epa8e i kori mou edw k 2 meres? Axxx olo mesa sti gkrinia, o ipnos tis einai poli elafris koimate klaiei 3ana koimate k pali apo tin arxi auto ginete perissotero to vradi..San twra tin exw sto relax tin kounaw koimate k sta kala ka8oumena arxizei na klaei k tin 3ana kounaw irema gia ligo k pali 3ekina to klama..Gaiti? ti tin enoxla?

8A TRELLA8WWWWWWWW :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ όλα ξεκίνησαν σ' ένα παλιό νεοκλασικό στο σταθμό Λαρίσης! Εκεί στεγαζόταν η ΜΚΟ μου. Αυτή η δουλειά που μου έδωσε αμέτρητες χαρές και τεράστιες πίκρες! Τι βραδιές ζήσαμε εκεί μέσα! Με μουσικές, με παρέες, με πολύ μεράκι, πολλή αγάπη, συλλογικότητα, συντροφικότητα και πολλά όνειρα! Τέλος πάντων. Με το Βαγγέλη γνωριστήκαμε Φεβρουάριο, μόλις είχα αρχίσει να δουλεύω εκεί κι εκείνος, είπαμε, έπαιζε κάθε 15 μέρες στις ρεμπέτικες βραδιές. Εκείνος με άλλη, εγώ με άλλον. Είχαμε τυπική σχέση, επαγγελματική. Μου άρεσε ως τύπος αλλά ως εκεί. Έρχεται το καλοκαίρι, σταματάνε οι εκδηλώσεις, στις διακοπές χωρίζω εγώ με τον δικό μου. Τον Οκτώβριο αρχίζουν πάλι τα όργανα, μαθαίνω πως έχει χωρίσει κι αυτός, πιάνει και μια συνάδελφό μου και της λέει ότι με γουστάρει. Εγώ χαμπάρι, λέω εντάξει, την πλάκα του κάνει ο τύπος, η συνάδελφος να μου λέει, κάνε κάτι μαζί του θα περάσεις καλά... Έρχεται μια Πέμπτη με έκτακτη ρεμπέτικη βραδιά, φιλοξενούσαμε ξένους συναδέλφους κι είχα κι έναν Βέλγο που μου'χε γίνει τσιμπούρι! Διασταυρωνόμαστε στη μέση της αίθουσας εγώ, ο Βαγγέλης κι η συνάδελφος. Γυρνάει εκείνος και δείχνοντας εμένα της λέει, την αγαπώ! Ε γυρνάω κι εγώ και την ρωτάω, καλά γιατί το λέει σε σένα? Εκεί έσπασε ο πάγος, ανταλλάξαμε τηλέφωνα, ήθελε να βρεθούμε την άλλη μέρα κι εγώ να'χω να πάω σε μια ημερίδα στην Πάτρα με τη δουλειά, ποια ημερίδα, δε νομίζω πως παρακολούθησα τίποτα, όλη μέρα ανταλλάσσαμε μηνύματα. Σάββατο βράδυ με κάλεσε σπίτι του κι είχε μαγειρέψει κόκκορα κρασάτο. Ε εκεί με αποτελείωσε! :lol: Τον πρώτο καιρό βγαίναμε κάθε βράδυ, πηγαίναμε σε μπαρ και μέναμε μέχρι να μας διώξουν, χορεύαμε, πίναμε, συζητάγαμε με τις ώρες. Ύπνος ανύπαρκτος.

9 χρόνια μετά κι έχοντας περάσει από σαράντα κύματα, η σχέση παραμένει εκρηκτική, ή του ύψους ή του βάθους, όταν είμαστε καλά, είμαστε πάρα πολύ καλά, όταν είμαστε σκατά, είμαστε στα πρόθυρα χωρισμού (έχουμε χωρίσει 2-3 φορές). Μ'αυτόν τον άνθρωπο έχω κάνει τα πιο απίθανα γέλια, τα πιο μαγικά ταξίδια, τους πιο κεφάτους χορούς κι έχω βιώσει τα πιο έντονα συναισθήματα. 9 χρόνια μετά μπορεί ακόμα να μ'ανεβάσει στα σύννεφα και να με γκρεμίσει στα τάρταρα μέσα σε λίγα λεπτά. Γκρινιάζω, τσακώνομαι αλλά τον λατρεύω!

Αχ τι μου κάνατε μεσημεριάτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...