Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,ζουζούνες!

Η "μαντάμ" :lol: (το δανείζομαι από σένα Δανάη)

κοιμήθηκε χτες στις 1:30 τη νύχτα και ξύπνησε 11:30 :shock::shock:

Ενδιάμεσα την τάισα στις 7 το πρωί.

Χτες μαλώσαμε με τον άντρα μου και είμαστε λίγο κάπως. Ξέρετε! Από αυτά τα καθημερινά προβλήματα που οι άντρες δεν μας καταλαβαίνουν..Τέλοσπάντων..

Εμείς τον δεκέμβρη θα κλείσουμε 8 χρόνια γάμου :shock: και 10 συγκατοίκησης!

Κλαίει η ζουζού. Ήθελα να γράψω κι άλλα. Επιστρέφω σε λίγο! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αφροδιτη μου καψονια σας κανει!!! πιπιλα της δινεις;

Εμεις φαγαμε σημερα ολοκληρο το μπολακι με την φρουτοκρεμα!!! ειμαι πολυ χαρουμενη, αλλα του βαζω ακτινιδιο για να κανει κακα! Και εχθες εκανε μετα απο 2 μερες σφικτα!!

Σουλα σε ειχα ξαναρωτησει αλλα μαλλον το ξεχασες να μου απαντησεις. ρωτησες τον πατερ εαν σου βαπτιζει την μικρη χωρις να εχετε κανει θρησκευτικο γαμο; εδω δεν το κανουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα τι είπαμε του βάζεις στην φρουτόκρεμα?

Εγω της δίνω μήλο κ καπάκι φαρίν λακτε,σε 3 μέρες θα της δώσω μήλο.

Γτ δεν κάνει κακάκια,την χορτόσουπα την τρώει?

Σου στειλα email,το πήρες?

Happy ευχαριστώ,χαρτόνια έχω κτλ,με ενδιαφέρει η τιμή στο κείμενο κ ρυζόχαρτο για έρευνα αγορας.

Καλη τιμή ακούγεται πάντως,για να δουμε!

Αναστασία πολύ μου την ξενυχτάς,μα καλ τι κάνει μεχρι τις 1.30?Δεν κουράζεται απο το παιχνιδι?

Ετοιμάσου να την κυνηγάς οταν μεγαλώσει,καλά που μας τα λές να μην αφήνω την Χριστινα να βγαινουν μαζι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνωμη γεωγιαννα μου...

οταν πηγα να κλεισω την βαφτιση τον ρωτησα γατι η πεθερα μου μου ειχε πει πως δεν βαφτιζει αν οι γονεις ειναι με πολιτικο κ ο πατερ μου ειπε πως ειναι θεμα δεσποτη κ οχι παπαδων,ο συγκεκριμενος δεν εχει προβλημα θα μας το βαφτιση,με ρωτησε μονο αν οι νονοι ειναι με πολιτικο τοτε μαλλον θα ειχαμε προβλημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αφροδιτη μου καψονια σας κανει!!! πιπιλα της δινεις;

Εμεις φαγαμε σημερα ολοκληρο το μπολακι με την φρουτοκρεμα!!! ειμαι πολυ χαρουμενη, αλλα του βαζω ακτινιδιο για να κανει κακα! Και εχθες εκανε μετα απο 2 μερες σφικτα!!

Σουλα σε ειχα ξαναρωτησει αλλα μαλλον το ξεχασες να μου απαντησεις. ρωτησες τον πατερ εαν σου βαπτιζει την μικρη χωρις να εχετε κανει θρησκευτικο γαμο; εδω δεν το κανουν.

Αστα γεωργιαννα, σημερα ειναι πολυ γκρινιαρα!!!!το'χει το κλαμα ετοιμο, μιλαμε!!!της δινω πιπιλα συνηθως οταν ειναι να κοιμηθει αλλα σημερα της εδωσα και σε ασχετη ωρα και την ετρωγε... εν τω μεταξυ, τρωει μετα μανιας και ενα λουτρινο παιχνιδακι και μετα νευριαζει.... κι οταν θηλαζει επισης ψιλοδαγκωνει....νομιζω οτι την ενοχλουν τα ουλα της...της δωσαμε και ενα μασητικο της κικο αλλα δεν μπορει να το κρατησει καλα και τσαντιζεται!!!τελικα, ειπαμε να παραγγειλουμε αυτη τη σοφι απο τη γαλλια μπας και την πιανει καλυτερα και ανακουφιζεται...

ασχετο, αλλα τωρα που το θυμηθηκα, ποτε ησουν παρισι αφροδιτη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas xeretw!!..

Mpika twra gia ligo na sas gra4w ta nea mas :)..Eimaste stin mama mou, i mikri koimi8ike sto relax!!

Itan apisteuta fronimi ekla4e para poli ligo sxedon ka8olou, vasika gkrinia3e ligo stin teleutaia voutia k otan tis eko4e ta mallakia tis..Sto kentro koimi8ike sto karotsi tis..Itan mia koukla me ta vaptistika tis..

Egw ekla4a otan tin voutisane sto nero :oops::oops:..

Molis ta kataferw 8a sas valw photos..Fortisa tin fwtografiki alla 3exasa na tin katevasw apo to autokinito..Evgale paaaara polles o koumparos mas k nonos tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται βρε κορίτσια.. και εδώ ξεκίνησε η κακοκαιρία και ο άντρας μου επειδή δεν άντεχε με τον μπέμπη όλη μέρα τον πήγε στη μαμά του γιατί και εγώ έχω να κάνω ένα σωρο δουλειές.. βλέπετε όλη τη μέρα έτρεχα σα το βέγκο.. να φτιάξω φαγητό για τη μαμά μου στο νοσοκομείο και τον αδερφό μου στο ουζερί.. να συμαζέψω το σπίτι της μαμάς μου που η καημένη είναι στο νοσοκομείο απο χθες και δεν έχει φύγει καθόλου..να συμαζέψω το δικό μου και τώρα πρέπει να μαγειρέψω για αύριο να ξαναφάμε και πάει λέγοντας. Άντρια καλοφώτιστη και καλή χριστιάνη, γεωργιάννα τι καλά που έφαγε όλη τη κρέμα, και μένα ο δικός μου απο χθες που ξεκίνησε για πρώτη φορά να τρώει κρέμα δεν δυδκολεύτηκε και πολύ το ζουζούνι μου.. γωγώ τελικά πήρατε σουβλάκια;; μας άνοιξες την όρεξη, χιχιχι!! Steisy ωραία η φωτό..φιλάκια πολλά πάω να συνεχίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΒΙΚΤΩΡΙΑ...ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΖΩΗ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ...ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΜΑΖΙ...ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ..ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ....ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ...ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ...ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΤΟΜΗ ΣΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ....ΟΥΦ!!!ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΠΡΗΞΑ..ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΧΑΠΙ,ΣΤΕΙΣΙ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΓΓΗΛΑ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ Α ΒΡΕΘΟΥΜΕ....ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια καλοφωτιστη η Βικτωρια!! Να δεις ποσο θα ηρεμησει τωρα. Εγω ειδα διαφορα στον Διονυση απο την ημερα που τον βαπτισα.

Αφροδιτη πρεπει να υποφερει πολυ απο τα ουλα της η κακομοιρα!! Ο δικος μου ηρεμει πολυ με την πιπιλα.

Γωγω σημερα ειδα τις φωτο. Κουκλα ειναι η Χριστινα με το κοκκινο! Της παει πολυ!!!

Του βαζω μηλο - μπανανα- αχλαδι και ακτινιδιο. κανω διαφορετικο συνδιασμο καθε μερα. Αλλα την μπανανα πρεπει να την βαζω αλλιως δεν τρωμε! Θα ρωτησω τον παιδιατρο εαν μπορω να του βαζω σε καθημερινη βαση το ακτινιδιο γτ αλλιως δεν τα κανει. Δεν τρωμε ακομη σουπιτσα, γυρω στις 14 ξεκιναμε. Και κρεμες μετα που κλεινουμε τον 6. Πως εισαι εσυ; πονας ακομη;

Παρεγγειλα την θηκη και θα ερθουν αρχες Νοεμβρη.

Σουλα μου τοτε εισαι τυχερη που δεν χρειαζετε να κανετε και τον γαμο. Θα πατε στην εκκλησια με τα 2 παιδακια σας!!

Ιωαννα πως ειναι ο μπαμπας σου; ποτε θα βγει; Βρηκατε σπιτι να μετακομισετε; Κρεμα σκονη του δινεις; Εγω δεν του εχω δωσει ακομη επειδη εχουν γαλα μεσα.

Εμεις πηγαμε στην πεθερα μου, και μετα μαγειρεψα για βραδυ σουτζουκακια!! πολυ μου αρεσουν.

Αφρο τι εγινε με τον ανδρα σου; Ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!! :D

Γεωργιάννα σε ευχαριστώ που παρήγγειλες την θήκη!Πολύ χαίρομαι!Εγώ φταίω τωρα?Πως να μην πώ ότι είσαι ο αρχηγός μας :lol:

Τρώει πλήρης φρουτόκρεμα ο Διονυσάκος μας ε?Μια χαρά,εγω ενα φρουτο την εβδομάδα προσθέτω.

Πίνω τα norgesic μυοχαλαρωτικά,να είναι καλά η Στεισυ που με ενημέρωσε ακριβώς για το τι είναι αλλιώς θα μέναν στο συρτάρι,είχα πει να τα αποφύγω.

Αντριά...καλοφώτιστη!!!Πηγαν ολα τέλεια ε?Η καλυτερη ηλικια όπως κ να έχει.Μπραβο!!!

Γιουλη δεν πειράζει ,κοιτα να ηρεμήσεις κ εσυ,παρε το μωρό κ πηγαινε εκεί γυρω βόλτα,όταν εχει καλό καιρό.

Αφροδίτη τα ούλα ευθύνονται για όλα,υπομόνη καπου διαβασα για καρότο καθαρισμένο απο το ψυγείο ανακουφιζει τα ούλα,δεν ρωτάς κ τον γιατρό?

Χοανίτα πήραμε σουβλάκια τελικά :D Περαστικά στην μανούλα σου κ καλή δύναμη.Σε καταλαβάινω τα έχω περάσει.

Στεισυ τελεια η φώτο.....!!!Μιλάμε αργότερα :D

Φιλια στις υπολοιπες!!!Ελενάκο καλη μετακόμιση κ Δαφνη δεν έχω λόγια για τον Αρουλη τελειες οι φωτο στο φβ............ :D Πω πωω βροχηηηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΒΙΚΤΩΡΙΑ...ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΖΩΗ...ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ...ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΜΑΖΙ...ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ..ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ....ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ...ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ...ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑΤΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ...ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΤΟΜΗ ΣΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ....ΟΥΦ!!!ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΤΑ ΕΠΡΗΞΑ..ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΧΑΠΙ,ΣΤΕΙΣΙ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΓΓΗΛΑ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ,ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ Α ΒΡΕΘΟΥΜΕ....ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ...ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΙΑ....

Gioulaki mou se euxaristw poli poli..Opote 8es na milisoume egw edw eimai k to 3ereis, opws palia pou legame ta esw4ixa mas :)..Oi ormones mas akomi na ri8mistoun k gi'auto eimaste k emeis kapote apotomes min anisixeis den eisai moni..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και νταντι ( που εισαι;;)!!! αντρια καλοφωτιστη η βικτωρια σου, να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!!!!! περιμενουμε φωτο!!

δεν εχω πολυ χρονο, ο γιωργος εχει δουλεια και χρειαζεται τον Η/υ

η μπουμπου μας ειναι παλι γκρινιαρα σημερα , τη βαζω στο παρκο και κλαψουριζει..νομιζω μας δουλευει, η σκατουλα!!!!

εβαλα και πλυντηριο γιατι ο καιρος ειναι ιδανικος για να στεγνωσουν ρουχα, οπως ειδατε!!! :lol::lol:

θα τα πουμε αργοτερα!!!φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Άντρια μπράβο, να σας ζήσει η Βικτώρια, θα περιμένουμε φωτογραφίες!

Πολλή βροχή ρε παιδιά, φθινοπώριασε για τα καλά! Ο υπναράς μου πάλι κοιμάται κι ας ξύπνησε πριν δυο ώρες! Τον επηρεάζει τρελά αυτός ο καιρός!!! Χθες περάσαμε πάρα πολύ ωραία, ο Αρούλης ευχαριστήθηκε πολύ, τον πήραν όλοι αγκαλιά, έπαιξε, χόρεψε! Βέβαια μετά δε μπορούσε να κοιμηθεί από την υπερένταση αλλά ξεράθηκε ξαφνικά στις 23.30!

Το μενού έχει φακές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou se euxaristoume k sena!! Oso gia tis fwtografies perimenw k egw na mou tis steilei o nonos tis, egw 3exasa na katevasw apo to ama3i tin fwtografiki mou, mou arese pou tin fortisa tin nixta gia na exei mpataria :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ωραιος καιρος για σπιτι! Αλλα οχι για μενα που εχω δουλειες εξω! Πηγα στο Ικα και μου γραψανε τα εμβολια και το απογευμα εχω αγγλικα να βγω με τον Αλεξανδρο.

Το μενου εχει σημερα σουτζουκακια απο εχθες, αλλα εβαλα στην γαστρα πατατουλες, πιπερια Φλωρινης και κρεμμυδι. Για να δουμε τι θα βγει!! Εφτιαξα και ενα κεικ απλο.

Αφροδιτη πηγατε στην παιδιατρο σας; Εμεις εχουμε αυριο το πρωι.

Δαφνη μου που ειχατε παει και ηταν ολο αγκαλιες ο Αρης;

Ανδρια χαρουμενα μηνογενεθλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...