Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Εμ, δεν κοιμηθήκαμε όλες! :shock:

Πριν λίγο κοιμήθηκε η μπέμπα! Σε λίγο πάω να την πέσω κι εγώ.

Σήμερα έψαξα για φωτογράφο για τη βάφτιση. Ποικίλουν οι τιμές :!:

Αλλά δεν είναι ώρα να γράφω γι'αυτά. Θα σας τα πω αύριο. Χοανίτα, περαστικά στον μπαμπά σου!!!!!!!!! Τι ήταν κι αυτό τώρα? Ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Καλή νύχτα σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,καλημέρα!Χοανίτα, περαστικά στον μπαμπά σου!φαντάζομαι την τρομάρα σου!Εγώ μια φορά μόνο είδα τον πατέρα μου ημιναρκωμένο μετά από μια επέμβαση ρουτίνας στο μάτι κ έβαλα τα κλάμματα,γιατί ο μπαμπάς -όπως κ να το κάνουμε-μάλλον παραμένει "το αγαπημένο παιχνίδι του παιδιού" κ μετά τα 30!!! :DΕμείς είμαστε καλά, σήμερα ευτυχώς ξύπνησε στις 6.45 οπότε είμαι πιο ξεκούραστη.Τώρα παίζει με το μπαμπάς της στο κρεβάτι!Εντωμεταξύ φοράει εναν υπνόσακο από το ΙΚΕΑ, ο οποίος είναι μακρύς και μοιάζει σαν σαμουράι!!Σήμερα το πρόγραμμα έχει βολτίτσα μαμάς και κόρης στα μαγαζιά (ψάχνω ένα φόρεμα για τη βάφτιση,με το οποίο θα μπορώ να θηλάσω και μετά στο τραπέζι) και καφεδάκι με τη μέλλουσα νονά κ νονό!Αχχχ, τι ωραία που εχω από χθες έτοιμα τα σουτζουκάκια!!!

Βάσω, θα συζητήσετε για την τιμή με τη Νεφέλη,βέβαια ξέρω ότι για τις δικές μου γύρω στα 120 κομμάτια δούλεψε 20-25 μέρες το καλοκαίρι, είναι μπελαλίδικη δουλειά να τα κάνεις όλα στο χέρι.

Γεωργιάννα μου,μην στεναχωριέσαι, θα στρώσει στο σχολείο.Τώρα για τις ξυλιές, δεν είμαι υπέρ (βέβαια ποτέ δεν ξέρεις πώς θα φτάσεις στα όριά σου), αλλά κ η μαμά μου που μου έδινε καμιά όταν είμαι μικρή, δεν έπαθα τπτ :lol: )

Φιλάκια και καλό Σάββατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι πλαστικη κοιταξτε αυτο το αρθρο απο το ειμαι μαμα http://www.eimaimama.gr/2011/10/i-sophi ... llada.html ειναι χειροποιητη και οργανικη. Κοριτσια δε λεω οτι ειναι φθηνη απλα εμενα ο ενθουσιασμος μου ξεκινα απο τοτε που εμενα στο Παρισι μεγαλη ιστορια. Τελος παντων δεν παιρνω ποσοστα απλα χαρηκα πολυ!!!

Αχ μην του ριχνεις ξυλιες εμενα που μου ριχνε η μανα μου για το σχολειο (περιπτωσαρα ημουν πολυ καλη μαθητρια αλλα αμα εφερνα και δεκα ερωτηματικο σεληνιαζοτανε ακομα της τα κοπαναω και τα εφερα βαρεως γενικως κανα δυο ξυλιες εριχνε αλλα μου φωναζε πολυυ και με προσβαλλε αυτο νομιζω με κατεστρεψε αληθεια. Γιωργιαννα δε λεω οτι κανεις το ιδιο τα ψυχολογικα μου εβγαλα μολις :D

Ξυπνησαμε εγω και η μικρη ο γιαννης κοιμαται ... Δεν ειμαι πολυ καλα γιατι χθες πριν παμε να κοιμηθουμε μου εκανε μια επιθεση απο το πουθενα (βλεπετε ειναι ο τυπος μαζευω μαζευω εσυ δεν παιρνεις χαμπαρι και μετα σε κανει εντελως σκατα) κι επεσε και κοιμηθηκε εγω επαθα ταχυπαλμια εχω και τις φοβιες που με πιανουν τα βραδια δεν ξερω τι θα γινει με αυτο το καταλοιπο της γεννας και τωρα οταν ξυπνησει δεν ξερω αμα θα συνεχιστει η κατασταση η οχι...

:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημεραααα

διαβασα τα νεα σας... ειναι πολλα δε τα συγκρατισα ολα..

Δαφνη μου ελπιζω να ξεπερασετ γρηγορ το θεμα με τη μαμα σου και να πανε ολα καλα στο τελος..να βγει γερη απο ολη αυτη την διαδικασια! Κουραγιο στους υποολοιπους!

Ελενακο μου με το καλο η μετακομιση στο νεο σας σπιτικο... καλη προσαρμογη ! οι αναμνησεις μας συνδεονται με εμας οχι με το μερος πουη τα ζησαμε!

Σουλα πολυ καλες τιμες..μονο εμεις ξεπαραδιαστηκξαμε για τα βαφτισια μου φαινετε!!! με το καλό κι εσεις :)

Δαναη μποραβο στην αδερφουλα σου!

Σαμανθακι τι ειδα; τικερακι μπεμπε;;;;;

Χοανιτα περαστικασ στον μπαμπα σου...

ανδρια τελεια τα βαφτιστικα σας κ η ολαμπαδα....κι εμεις τινκερμπελ εχουμε!!!

Αφρο κ κοριτσια...την σοφια την καμηλοπαρδαλη μπορειτε να την παρετ4 κ απο αμαζον! Προσωπικα εμενα δεν μου αρεσει καθολου...υπερτιμημενο παιχνιδάκι..φυσικα γουστα ειναι αυτά! εγω λατρευω τα λαμαζ.

Γεωργιαννα μου εφτασες στα ορια σου.... εισαι κουρασμενη ρε κοριτσι! Ειναι κ ο αλεξανδρος σε μια ηλικια πολυ ατακτη!

εμεις τρεχουμε με τα βαπτισια....ολα εχουν πεσει πανω μου... δεν μπρουμε να συνενοηθουμε τα πεθερικ κοιτανε πως θα με δυσκολεψουν! ολο αλλαζουν αποψη κ μπλεκονται! Εχω και την μπεμπα κατι επαθε κ καθε βωραδυ ανα 20 λεπτα ξυπναει και κλαιει..τα εχψ δει ΟΛΑ! Παραλληλα εχω αγχωθει και πολυ γιατι ο ΟΑΕΔ ακομα δεν εδωσε τα λεφτα για το 6μηνο και τα εξοδα τρεχουν... δε μπορω εχω λιγο απελπιστει αλλα προσπαθω να χαμογελαω! Κατα τα αλλα περασα κ μκια μαστιτιδα κ ολα γενικα πανε στραβα..ουφ πολ κλαφτηκα!φτανει!!!

σορρυ που χανομαι βρε κοριτσια αλλα μπαινω καμια φορα ξεκιναω να γραψω η θα κλαψει η μμικρη η θα κολησει το μαμμυλαντ...\\\

ααα

ειδα τη φωτο της συναντησης...

για ποια να πρωτοπω;

την γλυκια γωγω; την κουκλαρα ελενα; το γιουλακι; την αναστασια κ την μπεμπα της? τον ασλεξανδρο;

κοριτσια εισαστε τελειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!!!!

Molis ekana to frappedaki mou 8a parw tin mirki k 8a pame stin mama mou na dw an 8elei kammia voi8eia gia ta glikismata pou kanei gia avrio stin vaftisi k perimenw k til apo tin aderfi tis kopelas pou 8a mou kanei tin diakosmisi na vre8oume kapou na tis paradwsw ta mashmallows pou kaname..

Eimai poli kourasmeni 3aplwsa stis 1 meta pou teleiwsa olo to spiti geniki k den me epiane o ipnos i mikri ka8e treis k ligo eklaige gia ligo k stamatouse mallon evlepe kaka oneira :( 3ipnise apo poli nwris alla stis 8:30 tin sikwsa tin alla3a k tin taisa k tin afisa sto krevvati mas me ton mpampa tis k piga k siderwsa apapa autes oi douleies den teleiwnoun POTE :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Παραμένω αισιόδοξη για τη μητέρα μου, θα βρούμε τη καλύτερη λύση!

Ιωάννα περαστικά στο μπαμπά σου, σιδερένιος!!!

Άντρια με το καλό η βάφτισή σας αύριο, να περάσετε υπέροχα!

Τι πρόγραμμα έχετε το ΣΚ? Εμείς σήμερα κάνουμε relax, φτιάχνουμε κοκορίκο στο φούρνο και το βραδάκι μάλλον θα βρεθούμε με φίλους. Αύριο είμαστε καλεσμένοι σε αγαπημένους συγγενείς και ο Άρης θα γνωρίσει τη θεία του πατέρα μου, ετών 94. Τον περιμένει πως και πως (τον θεωρεί δισέγγονό της καθώς ήταν από τους ανθρώπους που μεγάλωσαν τον πατέρα μου που ήταν ορφανός). Ανυπομονώ κι εγώ!!

Ειρηνάκι μη χάνεσαι!

Γεωργιάννα καλύτερα τα πράγματα σήμερα? Υπομονή με τον Αλεξανδράκο!

Δε θυμάμαι τι άλλο έχετε γράψει, είμαι λίγο ζαβλακωμένη σήμερα.

Πολλά, πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ειρηνη ουτε εμενα δεν με εχουν πληρωσει απο τον ΟΑΕΔ και εχω αγχωθει με το τι θα γινει.

Αφρο μου δεν ειπα κατι κοπελα μου καλα εκανες και μας ενημερωνεις για την Σοφη.

ειμασταν για ψωνια για το μικρο για ρουχαλακια. Θα τα πουμε το βραδακι.

Ανδρια με το καλο η βαπτιση αυριο.

Ιωαννα περαστικα στο μπαμπα σου.

Δαφνη ευχομαι να πανε ολα καλα με την μαμα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ειρηνααακι! τελεια τα λαμαζ τα εχω φερει κ στο φαρμακειο :D:D:D:D

εμεις λεμε για καροτσαδα στο καβουρι τη βλεπετε ωστοσο τη συννεφια ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα μου περαστικα στον πατερουλη σου...

αντρια σε ευχαριστω πολυ για το σαιτ κ με το καλο η βαφτιση :x

γεωργιαννα μου βγηκες λιγο απο τα ρουχασου ε???κουραγιο μανα :lol:

αυτη η σοφη πολυ ομορφη αλλα πανακριβη ρε παιδακι μου....

ειρηνακι μου παλι χωνοντε τα πεθερικα???πω ελεος πια γινετε να μην χωνοντε στο ζευγαρι πεθερικα???μακαρι να γινουμε καλες πεθερες εμεις τουλαχιστον...

χοανιτακι σμουτσ :-*:-*:-*

δαφνουλα μου καλα να περασετε!!!!!!!

αφρο εχει συννεφια εκει???ειπαν θα χαλασει ο καιρος απο σημερα το βραδυ...

αναστασια τι τιμες παιζουν εκει???

γιωργο που εισαι βρε??????

κοριτσια σας βαζω φωτογραφιες απο τις μπομπονιερες κ τα προσκλητηρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαπτιστικα 005.JPG[/attachment:18oke33k]post-1311-13873934649868_thumb.jpgβαπτιστικα 004.JPG[/attachment:18oke33k]post-5130-13873934650118_thumb.jpgβαπτιστικα 003.JPG[/attachment:18oke33k]post-5130-13873934650245_thumb.jpgβαπτιστικα 002.JPG[/attachment:18oke33k]post-5130-138739346504_thumb.jpgβαπτιστικα 001.JPG[/attachment:18oke33k]

post-9767-13873937880024_thumb.jpg

post-9767-13873937880163_thumb.jpg

post-9767-13873937880295_thumb.jpg

post-9767-13873937880422_thumb.jpg

post-9767-13873937880548_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι η φουσκιτσα της μαμας

κ το μουτρακι του μπαμπα

ειμαι το λουλουδακι κ η καρδουλα

η ζουζουνιτσα κ η τσαχπινουλα....

χιλια δυο ονοματακια ολη μερα

με φωναζουν...

μα καλα θα τρελαθω!

ονομα δεν εχω εγω???

σας καλω ολους να ρθειτε..

το ζητημα ειναι σοβαρο!!!!!

για ενισχυση θα φερω τους καλους μου τους νονους μου!!!!

θα υπαρχει κ πισινα

αν τα νευρα ειναι πολλα..

μαλλον δεν θα την γλυτωσω θα την κανω την βουτια..

βαφτιζομε....

αυτο ειναι το κειμενο του προσκλητηριου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ όμορφα Σούλα μου, μπράβοοο!!!

Τρομερή σπαρίλα σήμερα, ο Άρης είναι όλη μέρα με το βυζί στο στόμα και κοιμάται!! Έχω κι εγώ μια νύσταααα! Άθλιε νοτιά, ζημιά μας έχεις κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά,ο Χρήστος πήγε να κοιμήσει την μικρή κ τον πήρε ο ύπνος :shock:

Κατα τάλλα θα παραγγέλναμε σουβλάκια κ θα βλέπαμε ταινία :cry:

Εχτες είχαμε επετειο γάμου κ δεν το θυμήθηκε κανεις απο τους 2 μας,φοβερό???

Μου το θύμησε η πεθερά μου :oops: Ε και είπαμε σήμερα να χουχουλιάσουμε,ειδατε το αποτέλεσμα.

Σήμερα τα νεύρα μου τσατάλια,έδωσα στην αδερφή μου μερικές μπομπονιέρες να κάνει,εφόσον επέμενε κ μου έλεγε ότι της αρέσει κ έχει κάνει λάθος το μέτρημα στα φιογκάκια,που σημαίνει ξανά απο την αρχή κ αγορά καινούργια....το ένα ρολλό έχει κ 4.50.Θεέ μου δεν αναθέτω ποτέ τίποτα σε κανέναν.

Ηθικό Δίδαγμα....α μου τα έιχε σε μια σακούλα χυμα κιόλας.

Happy μπράβο σου,ειναι πολυ όμορφα!!! :D Το προσκλητηριο είναι παρόμοιο με ένα απο τα υποψήφια που σκέφτομαι να κάνω,αλλά σε λουλούδι.

Αντριά με το καλό η βάπτιση !

Γεωργιάννα τι σου έιπαν οι δασκάλες κ στεναχωρήθηκες τόσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου να ζησετε και παντα ευτυχισμενοι!! Εμεις στο τελος του μηνα κλεινουμε 1 χρονο!! Δεν εχει αλλαξει τπτ αναμεσα μας και χαιρομαι!

Σουλα μου πολυ ωραια πραγματα εφτιαξες! Ωραιες νεραιδες στο πουγκακι. Μππρω να γραψω και εγω μια ευχη στο ομορφο και χαριτομενω ευχολογιο;

Λοιπον ο Αλεξανδρος μου ελεγε οτι δεν εχει διαβασμα στα θρησκευτηκα. παω η δολια η μανα στην συναντηση και λεει μια μαμα οτι παιδευονται στο διαβασμα στα θρησκευτηκα!!! Καγκελο η Γεωργιαννα!!! Οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι δεν του αρεσει και γι'αυτο δεν διαβαζει!!!!!!! μετα μου ειπε οτι δεν ασχολουμε μαζι του αρκετα!! Η ζηλια που λεγαμε!!! Σιχαινομαι τα ψεμματα!!

Δεν θελει να πηγαινει πισινα επειδη τους βαζουν να κανουν πολλα 50μ κολυμβηση! Εχει γινει πολυ τεμπελης λεμε!!

Ξερω οτι μπορει να το παρακανω καμια φορα αλλα η υπομονη εχει και τα ορια της.

Αυριο εχουμε τραπεζι στα πεθερικα μου, θα μας ψησει μπριζολες στα καρβουνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw poli poli!!!!! Nomizw maze4a oti xreiazome se mia gwnia tou spitiou gia na min trexw prwiniatika euxomai na min 3exasa tipota..8a pame stin mama mou 8a figw egw gia ligo na paw se mia fili mou na me va4ei pou menei ekei konta sto patriko mou k 8a 3ana paw pisw stin mama mou gia na nti8w ekei k etsi exw mpolika pragamata na parw mazi mou avrio..8a mou etoimasei k i mama mou tin mikri me ta kala tis rouxalakia giati 8a vgaloume k photos k prin tin vaftisi k etsi 8a tis foresoume ena wraio foremataki..

Paw na 3aplwsw oxi pws 8a koimi8w alla na 3ekourastw giati pali simera ekana douleies elega pws den 8a ekana tipota simera alla evre3e poli k pou ekane tis verantes sk@t@ (sorry gia tin ekfrasi) k meta mpikame k sto spiti me ta papoutsia lerwmena k etsi eixa k sfoggarisma pali :(..

Kalinixta sas :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια με το καλο η βαφτιση, ευχομαι ολα να πανε καλα και να ειναι μια απο τις πιο ομορφες εμπειριες της ζωης σας!!!!ααααα ελεος μ'αυτην τη σφουγγαριστα, ενα με το χερι σου εχει γινει, κατσε και λιγο κατω!!!! :lol::lol::lol::lol:

σουλακι, πολυ ωραια ολα, μπραβο!!!τι χρυσοχερες εχει αυτο το φορουμ!!!φτου φτου!!!και τα προσκλητηρια εσυ τα εκανες;;;

γωγω, χρονια πολλα, να τα χιλιασετε και παντα ευτυχισμενοι!!!ποσα χρονια γαμου κλεινατε;;;

δαφνη, ο αρουλης ηθελε χουχουλιασμα;;;η δικη μου σημερα ολο βολτα και προσοχη ηθελε!!! μεγαλωνουν τα ζουζουνια!!

γεωργιαννα, καλα να περασετε αυριο στο μπαρμπεκιου!!!

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

ανδρια, καλά να περάσετε σήμερα!!!!συμφωνώ με την αφροδίτη, ξεκουράσου κ λίγο, μόνο που σε διαβάζω κουράζομαι...οι δουλειές ποτέ δεν τελειώνουν.

σούλα, ωραία τα προσκλητήρια κ οι μπομπο.

θελω να γραψω κ άλλααλλά είναι πάνω μου κ δυσκολεύομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την κρυα κ βροχερη ορεστιαδα!!!!!

σας ευχαριστω πολυ κουκλιτσες μου για τα καλα σας λογια!!!!!!χαιρομε πολυ που σας αρεσαν!!!!

αφροδιτη μου ναι κ τα προσκλητηρια εγω τα εφτιαξα το μονο που ειναι ετοιμο ειναι το ριζοχαρτο με το στοιχακι....

αναστασια μου δεν σε προλαβα!!!οταν ειδα το μηνυμα σου ειχες βγει :(

γεωργιαννα εννοειτε μορεις να γραψεις κ εσυ ευχουλα :x:x:x

αντρια σημερα η μεγαλη μερα!!!!!!!!!να περασετε τελεια!!!!

γωγω εισαι η μονη που καταλαβε οτι ειναι ραβδακι αστερακι ολη λουλουδι νομιζουν οτι ειναι :lol::lol::lol:

δαφνουλα κρεμασμενος ειναι ακομη??? :lol: αφου του αρεσει του παιδιου!!!!!

δαναη σαν μαιμουδακι :lol::lol::lol:

ολη την μερα κοριτσια τσιριζει δεν σταματαει με τιποτα μας εχει ξεκουφανει χθες μου ερχοταν να αρχισω να ουρλιαζω ποπο δεν βαζει κατω το σκατουλι,πολυ υπερκινητηκη...αν αρχισει το περπατημα καηκαμε...

σημερα θα παμε να φαμε στην πεθερα μου οποτε δεν εχει μαγειρεμα κ αυριο παστιτσιο απο εχθες

να εχετε μια ομορφη μερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι το ήθελα το ξενύχτι χθες???αφού δεν το αντέχω η γυναίκα.Εϊχαμε πάει στους κουμπάρους μας κ γυρίσαμε σπίτι στη 1 κ μετά αντί να ξεραθώ....καταλαβαίνετε.... :lol::lol::lol: Τελικά κοιμηθήκαμε στις 1.30 κ ξύπνησα στις 6 με την μαντάμ!Ευτυχώς το μεσημέρι θα πάμε στης πεθεράς μου κ δεν έχω μαγείρεμα!η μικρή ξεράθηκε πάνω μου θηλάζοντας κ τώρα την έβαλα στο κρεβάτι.Πάω να την πέσω κ εγώ στον καναπέ λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!η μπουμπου μου φαινεται οτι βαριεται!!!και κυριως δεν της αρεσει και πολυ ανασκελα!!ολο ορθια θελει να ειναι...την εβαλα στο παρκο με τα παιχνιδακια της και μετα απο λιγο αρχισε να παραπονιεται λες και την παρατησαμε....μηπως ειναι μικρη η μας κανει καψωνια;;;;; :lol: τωρα ειναι στο ριλαξ και προσπαθει να φαει τη ζωνη της!!!

κοτοπουλο λεμονατο εχει το μενου!!

ο καιρος ψιλοχαλασε αλλα δεν εχει βρεξει ακομα οπως λεγανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εισαι η μονη που καταλαβε οτι ειναι ραβδακι αστερακι ολη λουλουδι νομιζουν οτι ειναι :lol::lol::lol:

Εμ τι???Μπρίκια κολλάμε ??? :lol:

Βρε happy μπορείς να μου πείς πόσο σου στοίχησε το κειμενάκι στο ρυζόχαρτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Τυχερούλες θα φάτε στις πεθερές ε???Μπράβο!

Εμεις θα φάμε αέρα κοπανιστό,δεν έχω ιδέα...μήπως όταν σχολάσει ο Χρηστος να παραγγείλουμε εκείνα τα σουβλάκια που λέγαμε 8-)

Αφροδίτη κλέισαμε 4 χρόνια γάμου,αλλά ειμαστε μαζί 8 χρόνια κ συγκατοικούμε τα 6,5 ... :D

Γεωργιάννα μην απελπίζεσαι όλα τα παιδια πάνω κάτω τα ίδια κάνουν,προσπάθησε να του κερδίσεις την εμπιστοσύνη κ να στα λέει,να μην φοβάται.

Παω να ταίσω αχλαδάκι την Χριστινούλα μου....φιλια κ καλη μας μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...