Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δαφνη μου ευχομε να εχει την καλυτερη καταληξη αυτη η περιπετεια που περνατε τωρα με την μητερα σου...

βασιλικη μου διαβασα οτι μπορει να μπει στο νοσοκομειο το μωρακι σου για ενδοφλεβια αντιβιωση κ πονεσε ξανα η ψυχη μου μακαρι να μην χρειαστη κ να γινει γρηγορα περδικη ο μικρος!!!!!

ειχαμε κανει εισαγωγη οταν η μπεμπα ηταν 2,5 μηνων λογο μιας ιωσης δεκα μερες μεσα στο νοσοκομειο εχασα τα μισα μου χρονια...

κ εγω σκεφτομε καποιες φορες τα οικονομικα που ειναι σκατα μετα συνχωρησεως κ στεναχωριεμε...δεν το αφηνω ομως να με παρει απο κατω πιο σημαντικο πραγμα απο την υγεια δεν υπαρχει...ξυπναω βλεπω το μωρακι μου χαρουμενο κ ευχαριστω τον θεο για οτι μου εδωσε....

γωγω μου ειμαι οντως πολυ happy με τις τιμες που βρηκα εψαξα ομως πολυ δεν μπηκα σε ενα μαγαζι κ ειπα οκ...δεν φανταζεστε τι μεγαλες διαφορες βρηκα... στα γλυκακια απο 0,65 ως κ 1.οο ευρω φωτογραφοι απο 400 μεχρι 600 κ πανω..ετρεξα πολυ,δουλεψα πολυ για την βαφτιση κ ελπιζω το τελικο αποτελεσμα να αρεσει κ στον κοσμο..

αφρο μου αυτα τα ρουχακια μπορω να τα βρω κ μεσω ιντερνετ???με γεια σας :D ελενακι μου ευχομε να ειναι η τελευταια μετακομοιση :lol:

σημερα εκανα κοτοσουπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou ta rouxalakia DPAM pou les ennoeis ta Du pareil au meme? An nai ontws milame gia teleia rouxalakia 3ETRELA8IKA , mas eferan rouxalakia ap'ekei k epeidi tis itan megala ta pira pisw k tis pira xeimwniatika, pirame kolan pantelonakia k formakia alla oi times stin Kipro tsouzoun :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.επιτελους παρασκευη.φοβερη μερα.αχ και λενε πως χαλαει ο καιρος (θελω να κανει καλο καιρο μπας και βγω απο το σπιτι)δεν θα εκνευριστω.αρκετα τραβηξαμε κ τραβαμε αυτες τις μερες.του κωσταντη βγηκαν οι εξετασεις και ειναι πολυ καλες.τουλαχιστον μας εδειξαν πως δεν εχει λοιμωξη.ο πυρετος βεβαια πυρετος.χθες παλι 39,9 και πριν απο 1 ωρα που του εδωσα ντεπον 38,5.αν δεν σταματησει μεχρι την κυριακη πυρετος μετα βλεπουμε ειπε η παιδιατροος μας.αχ χριστε μου ας περασει δεν αντεχω αλλο.φοβαμαι και για τον μπεμπη.ποσο να τον προστατευσω.σημερα εχει και αυτος λιγο βηχα. :twisted::evil: .σημερα εκανα ρεβυθια.μπλιαξ δεν μου αρεσουν καθολου.αρεσουν στον αντρα μου.θα τα φαει αυτος λοιπον.χα χα.και εγω θελω να παρω παρκο για τον μπεμπη.αυτο που ειχα στον μεγαλο ειχε διαλυθει και το σουταρα..δαφνη οτι καλυτερο για την μανουλα σου.να βγει γερη και δυνατη απο αυτη την δοκιμασια.οσο για τα οικονομικα ρε κοροτσια ειναι πολυ πονεμενη ιστορια.δεν νομιζω πως υπαρχει νοικοκυριο αυτη την στιγμη που δεν αναστεναζει με ολα αυτα που γινονται.αισιοδοξια μονο και υπομονη μπας κ αλλαξει κατι προς το καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!?οντως τα ρούχα τη; DPAM είναι τέλεια κ οικονομικά!!!δυστυχώς στα χανιά δεν εχει, πρέπει να πάω Ηράκλειο η θεσσαλονίκη!!Από το πρωί τρέχω σαν την Μαίρη Παναγιωταρά,ευτυχω΄ς που δεν είμαι και εργαζόμενη αυτό τον καιρό!!!Η μικρή ξύπνησε στις 6 αντί για 6.30-7, έφαγε κ ξανακοιμήθηκε στις 7.30.Μετά μαγείρεψα σουτζουκάκια σμυρνέικα (κάτι ελαφρύ :lol::lol::lol: ) με πουρέ,να καθαρίσω την κουζίνα, να μαζέψω, να προλάβω να θηλάσω για να πάω γυμναστηριο.ουφφφφ!!τώρα η μικρη κοιμάται, δεν ξέρω για ποσο (κανενα μισάωρο).

Βάσω,περαστικά!τι να πω?

¨οσον για τα δικά μας έξοδα βάφτισης σπάσαμε κατώτατο ρεκόρ!! (αν εξαιρέσεις το τραπέζι)

Προσκλήσεις:50 ευρώ

Μπομπονιέρες:50 ευρω για τα υλικά,τις έφτιαξε η αδελφή μου

Δώρο κουμπαρας:δεν πήραμε ακόμη αλλά υπολογίζουμε γύρω στα 300 ευρώ

τραπέζι:γύρω στα 800 ευρώ

φωτογράφος:η αδελφή μου(πασπαρτού :D )με την επαγγελματική της κάμερα!!

Συνολο:1200 τα οποία κ θα πληρώσουμε με το επίδομα τοκετού κ λοχείας που είχα πάρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα μου ηρθε περίοδος για 2η φορά κ έχω πολλή ροή, φανταστείτε ότι φοράω τις tena super που μου είχαν ξεμεινει από τη γέννα. :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ,το ευχάριστο είναι ότι ζητήσαμε από την ιδιοκτήτρια μείωση του ενοικίου κ συμφώνησε από τα 550 να πέσουμε στα 500.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μου,λυπάμαι πολύ που το περνάτε αυτό,εύχομαι να είσαι δυνατή κ εσύ κ η μανούλα σου να το ξεπεράσει κ να είναι υγιής.

Ο Αρούλης είναι η δυναμή σου να τον έχεις αγκαλίτσα όσο πιο συχνά γίνεται,ξέρω η ζωή μας βάζει πολλές τρικλοποδιές κ εμπόδια μπροστά στην ευτυχία,δεν μας μένει τιποτα άλλο παρα μόνο να τα αντιμετωπίσουμε...εχουμε πλέον πολύ καλό κίνητρο...

Παρεπιπτοντως το πάρκο ειναι τέλειο κ ακομα πιο ωραίο ειναι το χρώμα του!

Σαμάνθα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κ εσύ δεν πάς καθόλου πισω,εισαι κ εσύ μια κούκλα...πωπω την ψωνίσαμε ανταλλάζουμε κοπλιμέντα μεταξύ μας :lol:

Happy σε καταλαβαίνω απόλυτα,φαντάζομαι τι τρέξιμο θα έχεις ρίξει,πάντα όμως ο κόπος ανταμείβεται,αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

΄Οταν ξεκίνησα κ εγώ έρευνα για υλικά,για να φτιάξω μπομπονιέρες,βρήκα κορδέλλα στην Αθηνα ακριβώς τα ίδια μέτρα κ σχεδιο με 4.50 κ στον Πειραιά την ίδια την πήρα 2.50....τρεχάτε ποδαράκια μου λοιπόν!!!Καλη επιτυχία!!!

Βασιλική μου,περαστικά στον μικρό,ευχομαι να πάνε όλα καλά κ να πέσει ο πυρετός...πολυ στεναχωριέμαι που ταλαιπωρεισαι έτσι ,που θα πάει όμως θα περάσει ευτυχως που δεν είναι λοιμωξη

Υπομονη :)

Αντρια τρεξιμο ε???Αντε μετά να δώ τι θα μας λές,που θα έχει τελειώσει η βάπτιση κ θα χαλαρώσεις....τι είπες δεν χαλαρώνεις ποτε???Αντε καλεεε χαχχαχα!!!

Σε όλα τα άλλα με κάλυψε ο Ελενάκος.

Ελενα ασε,ο άντρας μου προτιμάει να πεινάσει αλλα το διαρκείας θα το πάρει...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!

Θα ταιριάξουν σίγουρα!

Γεωργιάννα θα σου στείλω φώτο να δεις.

Δανάη σε βρίσκω πολύ lucky!!!Nομιζώ έσπασες ρεκόρ στην οικονομια κ εμείς βιντεο θα έχουμε δωρεάν απο το αμορε της κουνιάδας μου!!!Ειναι ο καμεραμαν που μας έκανε την διαφήμιση του ΙΚΕΑ

Λοιπόν σήμερα εφαγε το αχλαδάκι 2 κουταλιτσες κ το μεσημέρι της εβρασα μόνο πατάτα κ καρότο γτ το χτεσινο δεν της άρεσε....Αυτό σημερα το εφαγε όλο...!!!

Οποτε σταδιακα θα προσθεσω κολοκυθάκι κ μετά σελινο...όμως τους αρεσουν κ τα παντζαρια μου είπε ο γιατρός.Την αλλη εβδομάδα λοιπόν.

Το απογευμα μπισκοτάκι,μου είπε κ στο χέρι να το γλυφει αχχχ τι γλυκούλι!!!

Σημερα το μενου έχει λουκανικάκια φρανκφουρτης σε σαλτσουλα κ μακαρόνια.

Καθε Παρασκευη μακαρονάδα γτ παιζει μπάλα ο μπαμπάς κ χρειαζόμαστε ενέργεια.

Τα λεμε μετα!Παω να δω τα ρουχαλακια που λετε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μια χαρα τον βρισκω τον προυπολογισμο σας.κατι ασχετο -σχετικο τωρα που το θυμηθηκα.η μπομπονιερες σας ειναι φανταστικες .τις ερωτευτηκα,η αδερφουλα σου ειναι επαγγελματιας?δεχετρ και παραγγελιες?και αν ναι περιπου ποσο στοιχιζει μια τετοια μπομπονιερα?σορυ για την αδιακρισια μου αλλα ειναι τελειες.θελω και εγω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i] εγω πηρα αυτο και κατι μια σαλοπετα γκρι με μωβ ζιβαγκο απο μεσα και κατι φορμακια και ο παππους μας εκανε δωρο τζιν παντελονακια και ενα σορτσακι με καλτσον... γενικα για χειμωνα ψωνισαμε απο κει και απο το babycenter διαδικτυακα πηραμε και κατι τελειους σκουφους με λουλουδια μια χαρα εν ολιγοις ξεπαραδιαστηκαμε...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο,η αδελφούλα μου είναι 16 κ δεν είναι επαγγελματίας,απλά έχει πολύ γούστο κ καλλιτεχνικές ανησυχίες.αν θέλεις μπορώ να τη ρωτήσω αν μπορεί να σου φτιάξει αν κ τώρα εχουν ξεκινήσει φροντιστήρια κ σχολεία, το καλοκαίρι εφτιαξε τις δικές μας,μπορώ να τη ρωτήσω όμως.από το dpam μπορείς να παραγγείλεις κ μέσω ιντερνετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναη βασιλικουλα εδω :lol::lol: .η βαφτιση μας ειναι τον μαιο με ιουνιο.καθε σαββατοκυριακο μια να μας φτιαχνει νομιζω πως θα προλαβει.(περιπου 120-130 μπομπο).ρωτα αν μπορει και τιμη βεβαιως βεβαιως καθοτι η αδερφουλα σου ειναι ΑΣΤΕΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΕΣ ειμαι πολυ χαρουμενη ηρθε στην ελλαδα η σοφι μολις το εγραψε η ολιβια στο φατσοβιβλιο ολα τα παιδακια οταν ημουν γαλλια μασουλαγαν ενα τετοιο και συμφωνα με τη φιλη μου την αλινα ειναι πληρως καταπραυντικη κι εχει κι εκπτωση μπειτε εδω sophiegiraffe.gr η γνησια ειναι το μασητικο! εγω παρηγγειλα λετε να τσιριζει λιγοτερο μετα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I kori mou den leei na koimi8ei me tipota, tin exw sto relax k tin kounaw me to podi mou..8elw na koimi8ei k na arxisw geniki tou spitiou, VARIEME APISTEUTA alla eipa na ta kanw apo4e..K gia avrio 8a afisw to sidero, to dwmatio mas afou 8a koimate i mikri -AN koimi8ei-, na kanw apotrixwsi to moustaki mou k ta fridia mou k na petaxtw na parrw ta masmallows stin kopela pou 8a mou kanei tin diakosmisi..Akomi avrio arga to apogeuma 8a paw na xtenistw giati i kommwtria mas 8a einai ektos polews tin kiriaki..

Afroditi mou telia i sofi alla twra to tameion einai meion, vlepoume gia meta tin vaftisi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια τρεξιμο ε???Αντε μετά να δώ τι θα μας λές,που θα έχει τελειώσει η βάπτιση κ θα χαλαρώσεις....τι είπες δεν χαλαρώνεις ποτε???Αντε καλεεε χαχχαχα!!!

Pws ta katafernw k ka8e treis k ligo vriskw k kati na kanw den 3erw :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο, εμάς μας την έφεραν τη Sophie από τη Γερμανία,όπου επίσης γίνεται χαμός!!!Είναι όντως πολύ ωραία, μαλακή κ βγάζει κ θορύβους όταν την ζουλάς!είναι η αγαπημένη της Μυρτώς.

Βασιλική,ρώτησα τη Νεφέλη και είπε ότι ευχαρίστως να αναλάβει να τις κάνει αφού είναι μέχρι Μάιο θα τις φτιάξει στις διακοπές των Χριστουγέννων.Έχοντας υπολογίσει το κόστος των υλικών και το χρόνο που χρειάζεται σαν τιμή προτείνει τα 2 ευρώ το κομμάτι για μπομπονιέρες στο στυλ των δικών μου.Αγοράκι είναι αν θυμάμαι καλά το μωράκι σας,ε?Μπορεί να σου προτείνει κάποια σχέδια ή να προτείνεις κ εσύ.Το mail της είναι raf_nefeli@yahoo.gr.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Ευτυχως τελειωσε η σημερινη μερα!!!! Πολυ δυσκολη και με πολλα νευρα!! Και απο τον Αλεξανδρο αλλα και απο τον ανδρα μου, που σηκωθηκε και πηγε για καφε χωρις να πει τπτ!! ευτυχως τον ρωτησε η αδελφη μου και το ειπε :evil::evil::evil:

Ο Αλεξανδρος μου ανεβασε την πιεση στα υψη!!! Ειχαμε συναντηση γονεων στο σχολειο!! Το τι εκανε

αφηστε το σας εχω ηδη τρελανει με αυτο το θεμα. τις αρπαξε ομως δεν αντεξα και μετα εκλαιγα και εγω χωρις βεβαια να με δει.

Παλι καλα που ο Διονυσης ηταν καλο παιδι και κοιμηθηκε χωρις προβλημα!

Αφρο μου ωραια η Σοφη αλλα ακριβη! μια πλαστικια καμηλοπαρδαλη ειναι δεν μπορουν λιγο πιο οικονομικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και μενα μου αρεσει η καμηλοπαρδαλη.αλλα πως μπορω να την παραγγειλω?δαναη θα μιλησω σιγουρα με την αδερφη σου.βεβαια ελεγα να διαθεσω μεχρι 1,5 ευρω.αν μπορεσουμε να τα βρουμε :lol::lol::lol: θα διαλεξω θεμα κ θα μιλησουμε αν μπορει να κανει κατι για την περιπτωση μου.αχ γεωργιαννα ποσο σε καταλαβαινω.κ εγω μερικες φορες βγαινω εκτος οριων με τον μεγαλο.στα κοκκινα μιλαμε................αλλα οταν μου λεει εισαι η θεα μου τα ξεχναω.υπομονη αλλα ποση μερικες φορες???????? παω να παρω το μπανιο μου.τα λεμε αυριο.καληνυχτα κορτσουδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika i mikri ekane kakakia k vgikan e3w apo to panaki tis k lerw8ike k gi'auto den koimotan, tin alla3a rouxalakia tis kounise o andras mou ligo sto relax k eutixws koimi8ike, molis tin metefere stio krevvataki tis k egw paw na 3ekinisw doulitses :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα και πάλι στα κλεφτά να δω τι κάνετε και να μαθαίνω τα νέα σας.. λοιπόν πήγαμε στη παιδίατρο και εμείς χθες 7κιλά και 67πόντους μας είπε και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αύριο ξεκινάμε και εμείς φρουτόκρεμες για να δούμε θα του αρέσει το μήλο;; Θα ξεκινήσει με μήλο μετά θα προσθέσουμε αχλάδι μπανάνα ακτινίδιο και πορτοκάλι. Πήρα βρε παιδιά μια ταραχή η γυναίκα χθες, τράκαρε ο μπαμπάς μου εγώ έτυχε να είμαι μόνη στο μαγαζί και δεν μπορούσα να φύγω να πάω νοσοκομείο να δω πως είναι ο άνθρωπος και η μαμά μου το ίδιο γιατί κρατούσε το παιδί και η πεθερά μου ήταν και αυτή στο νοσοκομείο γιατί είχε τη γιαγιά.. τέσπα, κάποια στιγμή κατάφερα να πάω.. έχει χτυπήσει στα πλευρά και στο νεφρό, κάποιοι γιατροί λέγανε α τον κρατήσουμε για παρακολούθηση 3-4μέρες αλλά μόλις είδαν ότι έπεφτε ο αιματοκρίτης φωνάξαν κάτι άλλους γιατρούς πιο έμπειρους και χώρις δεύτερη σκέψη τον βάλανε χειρουργείο γιατί διαγνώσανε ρήξη νεφρού και εσωτερική αιμοραγία.. μέχρι να βγεί και να σιγουρευτώ ότι ήταν καλά τρελάθηκα..ευτυχώς είναι καλύτερα τώρα βέβαια του βάζουν συνέχεια αίμα γιατί έχασε πολύ αλλά ζεί...! Δάφνη μου ελπίζω η περιπέτεια της υγείας της μαμάς σου να είναι περαστική και να πάνε όλα καλά.. Γεωργιάννα μου ελπίζω τώρα να ηρέμησαν τα πράγματα στο σπίτι, υπάρχουν και αυτές οι στιγμές, μόνο να περνάνε. Elenakos χαίρομαι που μετακομίζεις κάπου που θα έχεις κοντά δικούς σου ανθρώπους γιατί είναι πολύ συμαντικό.. Samantha πολλά φιλιά και σε σένα.. πήραμε και εμείς παρκοκρέβατο δεν θυμαμαι την μάρκα γιατί το έχουμε στη μαμά μου αφού τις περισσότερες ώρες το μωρό είναι εκεί αλλά είναι πολύ ωραίο με χρώματα και παραστάσεις απο luney tunes αν το γράφω σωστά! ΑΑΑΑ, εγκρίθηκε το δάνειο για το σπίτι που κοιτούσαμε οπότε σε λίγο καιρό και εμείς μετακομίζουμε, όλα μπαίνουν σε μια τάξη! Βασιλική περαστικά στο μικρούλι σου! Βρε παιδιά η Ειρήνη που χάθηκε; φιλάκια πολλά και στις υπόλοιπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mallon koimi8ikate oles :D..Kala kanete den eiste trelles opws emena na ka8isete nixtiatika na kanete geniki..Eipa na kanw ena mikro dialeimmataki k na sinexisw mou emeine to sfoggarsima sto 1o orofo mono k teleiwsa..Axxx niw8w kommatia alla eipa na min exw polla na kanw avrio na eimai 3ekourasti tin kiriaki stin vaptisi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...